Inside job? Kauza Novičok začíná nabírat děsivé rozměry mohutné zpravodajské hry britských...

Inside job? Kauza Novičok začíná nabírat děsivé rozměry mohutné zpravodajské hry britských a ruských tajných služeb proti Vladimiru Putinovi! Jeden z dvojice ruských “turistů” v Salisbury se velice podobá plukovníkovi GRU! Je to odveta proti Putinovi za jeho masivní čistky v řadách ruské generality? Kauza Skripal vznikla jako zpravodajská hra proti ruskému prezidentovi od jeho nepřátel z okolí Kremlu?

Inside job? Kauza Novičok začíná nabírat děsivé rozměry mohutné zpravodajské hry britských a ruských tajných služeb proti Vladimiru Putinovi! Jeden z dvojice ruských “turistů” v Salisbury se velice podobá plukovníkovi GRU! Je to odveta proti Putinovi za jeho masivní čistky v řadách ruské generality? Kauza Skripal vznikla jako zpravodajská hra proti ruskému prezidentovi od jeho nepřátel z okolí Kremlu?

Tento článek jsem chtěl publikovat již včera v pátek, ale nevyšel mi čas, takže přichází až dnes v sobotu. Britská investigativní skupina Bellingcat totiž přinesla před 3 dny výbušnou informaci, že Ruslan Boširov, jeden z dvojice ruských “turistů” vyfotografovaných na letišti Gatwick a v ulicích Salisbury v souvislosti s kauzou Naovičok, je prý ve skutečnosti Anatolij Vladimirovič Čepiga, plukovník ruské vojenské rozvědky GRU [1]. Skupina Bellingcat získala exkluzivní osobní spis a materiály tohoto člověka od ruského serveru The Insider Russia, který podle informací obdržel informace od zatím neznámého zdroje z okruhu ruského ministerstva vnitra a lidí z okruhu ruských zpravodajských služeb.

Anatolij Vladimirovič Čepiga

Kreml uvedl, že osoba, která informace poskytla novinářům, nemusela ani vědět a tušit, k čemu a jakým účelům budou podklady použity, ovšem ihned poté FSB oznámila, že spustila mohutné vyšetřování, kdo za únikem informací stojí. Tato informace pronikla i do západních a také českých médií [2]. Bellingcat o Čepigovi uvádí tyto informace:

Bellingcat a jeho šokující tvrzení

Anatolij Vladimirovič Čepiga se narodil 5. dubna 1979 na Dálném Východě v obci Nikolajevka v oblasti Amur se 300 obyvateli, poblíž rusko-čínské hranice. Ve věku 18 let se zapsal na vojenskou školu jen 40 kilometrů od svého domova na vojenském velitelství v Blagovešensku, jedno z ruských elitních výcvikových středisek pro námořní komanda a důstojníky Specnazu.

Anatolij Čepiga absolvoval akademii s vyznamenáním v roce 2001. Poté byl přidělen ke službě ve 14. brigádě Specnazu v nejvzdálenějším ruském městě Chabarovsk, v jedné z elitních jednotek Specnazu pod velením GRU. Čepigova jednotka č. 74854 (dříve 20662) hrála klíčovou roli v Druhé čečenské válce a byl pozorován také u ukrajinských hranic koncem roku 2014.

Uniklá složka z ruského ministerstva vnitra o Anatoliji Čepigovi.

V průběhu jeho úkolu ve 14. Specnaz brigádě byl plukovník Čepiga odvelen celkem třikrát do Čečenska na tři turnusy. Podrobnosti o zvláštních operacích, kterých se účastnil, nejsou známy. Webová stránka pobočky státní vojenské dobrovolnické organizace na Dálném Východě však uvádí, že v průběhu své služby dostal více než 20 vojenských vyznamenání.

V nějakém okamžiku mezi rokem 2003 (v loňském roce jsme ho identifikovali u 14. brigády Specnaz v Chabarovsku) a v roce 2010 (rok, kdy byl objeven jeho první tajný pas) bylo Anatoliji Čepigovi přiděleno jeho alter ego “Ruslan Boshirov” a byl přemístěn do Moskvy. Vzhledem k tomu, že je v současné chvíli v hodnosti plukovníka a funguje jako tajný důstojník GRU, je pravděpodobné, že v tomto období absolvoval v Moskvě Vojenskou diplomatickou akademii (MGIMO), známou také jako “Konzervatoř GRU”.

V prosinci roku 2014 získal plukovník Čepiga nejvyšší státní cenu Ruska, Hrdina Ruské federace. Toto ocenění uděluje prezident Ruska osobně jako “uznání za služby státu a lidu v Rusku a za vykonání hrdinského činu”.

Památník ve vojenské velitelské škole na Dálném východě se jménem Čepigy (na pravém pilíři úplně vpravo dole).

Většina ocenění se odevzdává ve veřejných ceremoniích – a je doprovázena prezidentským dekretem, jako je například udělení vyznamenání ruským důstojníkům v Sýrii v roce 2016. Jiné prezidentské ceremonie – pokud je podkladový akt hrdinství podřízený státnímu tajemství – jsou uchovávány v tajnosti. Toto je případ udělení vyznamenání plukovníkovi Čepigovi. Zatímco neexistuje žádné veřejně vydané oznámení o jeho vyznamenání – nebo odkaz na něj na webových stránkách Kremlu – státní dobrovolnická internetová stránka uvádí, že získal cenu “v prosinci 2014 … za uskutečnění mírové mise”.

Skutečnost, že plukovník Čepiga získal cenu Hrdina Ruska, je oznámena na internetových stránkách jeho vojenské školy. Zatímco většina ostatních příjemců ceny má podrobný popis svých činů, které vedly k udělení vyznamenání, poslední dva příjemci – Anatolij Čepiga a Alexander Popov – mají pouze uvedeno: “Dekretem ruského prezidenta”. To znamená, že mise, za které jim ocenění bylo uděleno, byly tajné.

Fráze a načasování tohoto ocenění poskytují nabízejí významné informace o tom, co je posláním plukovníka Čepigy. V roce 2014 nebyly v Čečensku žádné vojenské aktivity. Rusko se ještě v Sýrii vojensky neúčastnilo konfliktu. Jediný region, v němž Rusko v té době uskutečňovalo aktivní tajné vojenské operace, se nacházelo na východní Ukrajině, což je nejpravděpodobnější dějiště jeho poslání, jak to naznačuje utajování jeho ceny. Anatolij Čepiga je ženatý a má jedno dítě.

Rysy v obličeji jsou dokonale shodné, nikdo teď netuší, co si má vlastně o celé kauze Skripal myslet

Tolik tedy z informací serveru Bellingcat o pozadí a historii Anatolije Čepigy. Server rovněž uvedl trojici fotografií plukovníka, první pochází z roku 2003, druhá je z roku 2010 a poslední je z roku 2018. Na internetu se okamžitě rozjely dvě skupiny zastánců a odpůrců těchto informací. David Icke přišel s analýzou [3], která zpochybňuje identitu Ruslana Boširova a Anatolije Čepigy, podle něho jsou si oba sice podobní, ale není to jeden a tentýž muž.

Poskytuje k tomu i několik grafických analýz rysů obličeje. Podle mého názoru jsou ovšem oči, nos a rty na všech 3 fotografiích zcela identické, i při sebevětší snaze a velké nedůvěře ke všemu, co server Bellingcat může publikovat za dezinformace, je zkrátka potřebné uznat, že podoba tam je, a ta podoba je naprosto dokonalá, protože rysy obličeje, posazení obočí, účes, uši, oční klenby, všechno dokonale sedí, pouze vidíme změny způsobené věkem a stárnutím, protože na první fotografii je Čepiga jako mladíček, na poslední fotografii je o 15 let starší a s knírkem.

Anatolij Čepiga, rok 2003, 2010 a 2018.

Druhá skupina lidí jásá a skanduje, že Rusko bylo usvědčeno ze lži. A právě tady musím upozornit na některé podivné souvislosti, které by měly každého zarazit a uvést do pozoru. Když totiž ruská televize RT uveřejnila rozhovor s údajným Ruslanem Boširovem a Alexanderem Petrovem (viz. video s anglickými titulky níže), jejich svědectví napáchalo více škod Rusku než užitku. Sami se podívejte na video níže.

Rozhovor vyzněl nepřesvědčivě, strojeně, nachystaně a hlavně naprosto nedůvěryhodně. Tvrzení obou mužů, že do Salisbury přiletěli na obhlídku místního známého kostela a také Stonehenge kamenů, působila nejen nedůvěryhodně, ale navíc naprosto groteskně, protože i Rusové na ruském internetu si z toho dělali legraci, že oba dva vypadají jako vyhazovači nebo securiťáci a těžko se mohli jen tak vydat do britského zapadákova v Salisbury, kde chcípl pes. Jenže, britské záznamy a fotografie obou mužů odhalují něco mnohem podivnějšího.

Oba muži jsou zachyceni na pouličních kamerách, jak prochází ulicemi Salisbury, rozhlíží se po okolí, a kromě prošívaných větrovek mají jen malé batůžky, zkrátka jako turisté. Britská policie v kauze Skripal a kontaminace Novičokem uvedla, že touto nervově paralytickou látkou je popatláno úplně všechno. Lavičky v parku, dům Skripalových, italská restaurace, vůz taxi služby a celý hotelový pokoj, ve kterém se oba muži ubytovali. A tohle právě nedává smysl.

Takto silná reziduální stopa po Novičoku by musela oba muže na místě zabít, protože takové koncentrace a kontaminace po celém městě by musela nejen zabít oba muže, ale i personál hotelu, lidi okolo, cestující na letišti, v letadle. Nikde nevidíme ani jednoho z mužů, že by se pohybovali okolo domu Sergeje Skripala, že by někde bylo vidět, jak něco natírají nebo stříkají okolo sebe. Znovu opakuji, britská policie našla kontaminace v Salisbury na mnoha veřejných místech a prostranstvích. Takže celá věc začíná nabírat úplně jiné obrysy. Ty ovšem nepochopíme, pokud nepůjdeme trochu do minulosti.

Kauza Skripal vede k mohutné zpravodajské hře proti Vladimiru Putinovi a za rozsáhlé čistky v řadách ruské generality za poslední roky

Vladimir Putin si totiž v řadách ruské generality začal vyrábět velké a mocné nepřátele. Celé to začalo už v roce 2016, když ruský prezident vyrazil z pozic přes 50 generálů a admirálů Baltické flotily [4]. Důvodem prý byla ztráta důvěry Vladimira Putina v tyto generály. Neoficiálně však šlo o spor v kompetencích, protože Baltická admiralita nechtěla systém řízení obrany Baltu převést do Moskvy, protože Baltská flotila měla v ruské armádě vždy status elitní skupiny námořnictva, která brání Rusko před silami NATO na moři. Tyto informace získala redakce Aeronetu exkluzivně od našeho kolegy, ruského novináře, který kauzu čistek mezi generály dlouhodobě sleduje.

Oficiální důvod pro vyhození tolika generálů však bylo prohlášení Kremlu, že důstojníci odmítali zasahovat proti západním lodím na Baltu. Jenže toto zdůvodnění kulhá na obě nohy, protože právě generálové Baltské flotily dlouhodobě upozorňovali na nasunování vojsk nepřítele do Pobaltských států, do Estonska, Lotyšska a Litvy a admiralita Baltské flotily chtěla zahájit námořní blokádu Pobaltí, aby Američané a spojenci nemohli nasunovat do Pobaltí jednotky a zbraně NATO. Vyhození tolika generálů odstartovalo nebezpečný proces.

Čepigovo jméno na památníku v jeho vojenské škole na Dálném východě jako držitele titulu Hrdina Ruska.

Jenom o pár měsíců později vyrazil Vladimir Putin vysoké generály z Ruské vyšetřovací komise, a to kvůli korupci vysokých generálů prokuratury a vojenské policie [5]. Jednalo o jedny z nejmocnějších generálů v Rusku a Vladimir Putin se jich zbavil. Problém je ovšem jinde. Korupce v Rusku je značný problém, ale v posledních letech vidíme, že kvůli korupci jsou vyhazovány hlavně ruské vojenské elity.

Nejsou však zdaleka v takové míře vyhazovány elity z civilních pozic, korupce je trestuhodně mnohdy tolerována v civilních oblastech řízení, sociální správy, v regionech, na magistrátech ruských měst, tedy korupce v oblasti civilní správy a na postech politiků. Mohutné a masivní čistky tak postihují hlavně ruské generály a admirály, a to už několik let po sobě. V květnu 2017 čistky pokračovaly, Vladimir Putin vyhodil dalších 12 generálů z pozic na ministerstvu vnitra [6]. A právě tady se zřejmě začíná rýsovat počátek zpravodajské hry Skripal.

Kauza Novičok a Skripal s veškerou pravděpodobností vede k ruských tajným službám a britské MI6 ve spojení proti ruskému prezidentovi

Podle posledních informací naší redakce, které se mi podařilo získat, to aktuálně vypadá, že to byl právě někdo z ministerstvo vnitra, který poskytl skrze The Insider Russia materiály britskému serveru Bellingcat. Jak už jsem analyzoval celou situaci v pátečním pořadu na SVCS, viz. záznam na YouTube na konci tohoto článku, a doporučuji vám si ten úsek poslechnout, celá kauza Skripal opravdu začíná nabírat obrysy vysoce nebezpečné zpravodajské hry namířené přímo proti Vladimiru Putinovi v jasné odvetě za čistky proti ruské generalitě. Cílem této zpravodajské hry není nic jiného, než obvinit Vladimira Putina z válečného aktu proti zemi, která je jadernou velmocí, tedy proti Velké Británii. Cílem je obvinit Vladimira Putina, že osobně nařídil použití zbraní hromadného ničení, konkrétně nervově paralytických látek, na území členského státu NATO a proti jejím obyvatelům. Na základě tohoto obvinění bude možné uvalit na Rusko zničující sankce a provést izolaci Ruska způsobem,  která povede k pádu Vladimira Putina.

Alexander Petrov a Ruslan Boširov vyfocení v Salisbury.

Do chvíle, dokud celá kauza Skripal a Novičok stála na blábolech Theresy May a Velké Británie, nebyl důvod si myslet, že za celou akcí stojí někdo jiný než právě britské tajné služby. Jenže v okamžiku, kdy na ruské televizi RT proběhl vysoce bizarní a totálně nedůvěryhodný rozhovor s oběma ruskými údajnými turisty ze Salisbury a kdy někdo zevnitř ministerstva vnitra a ruských tajných služeb ochotně poskytl Britům osobní spisy plukovníka GRU a také cestovní pasy obou mužů, se dostáváme úplně do jiné situace.

Toto není akce britské MI6, ta je pouze partnerem na této akci, který v Salisbury “jenom” připravil jeviště a scénu pro tuto zpravodajskou hru, a to navíc dost amatérsky a neprofesionálně. Hlavním architektem zpravodajské hry Skripal a Novičok je však někdo zevnitř Kremlu, skupina mocných lidí z okruhu ruské generality, ministerstva vnitra a bezpečnostních složek GRU, které se rozhodly odstranit Vladimira Putina z pozice ruského prezidenta skrze zpravodajskou hru. Scénář této hry je zjevný, popsal jsem ho už v pořadu na SVCS, ale pro jistotu ho zopakuji.

Práce zevnitř mocenských složek v Rusku je největší hrozbou pro Vladimira Putina, může být obviněn z mezinárodního terorismu

Již minulý pátek jsem vám vysvětlovat systém řízení moci v Rusku. Prezident a ruská armáda jsou řízeny horizontálně, vedle sebe na stejné úrovni. Civilní a vojenská moc v Rusku drží obrovskou sílu v zemi, ale musí spolu spolupracovat. Pokud dojde ke konfliktu, kdy civilní moc z pozice prezidenta začne útočit proti vojenské moci a začnou probíhat čistky v armádě, je zaděláno na konflikt, na vojenský puč (jako v Turecku) anebo na mohutné zpravodajské hry proti Vladimiru Putinovi. Vladimir Putin pokračuje v čistkách proti generálům i v roce 2018, psali jsme o tom v článku zde, takže tato válka pokračuje. Kauza Skripal podle všeho vznikla uvnitř ruských tajných služeb ve spolupráci s britskou MI6.

Britský tisk už klade rovnítko mezi Novičok a Putina.

Nejprve bude Rusko obviněno z toho, že použilo zbraň hromadného ničení proti členské zemi NATO. Později se najde stopa a zveřejní se fotografie dvou ruských občanů v Salisbury. Oba dva o několik dnů později poskytnou na ruské RT televizi bizarní a záměrně nedůvěryhodný rozhovor, ve kterém lžou, že jsou jenom turisté.

A o několik týdnů později přinese Bellingcat důkaz, že oba dva v televizi opravdu lhali, protože minimálně jeden z nich je plukovníkem GRU, kterého v roce 2014 osobně vyznamenal Vladimir Putin řádem Hrdina Ruska a Putin tedy plukovníka zná osobně. Na televizi RT se novinář ptal Vladimira Putina, jestli oba dva muži jsou civilisté a Vladimir Putin byl zaskočen otázkou a dvakrát po sobě se tvářil, že dotaz jako přeslechl, nakonec potvrdil, že oba dva jsou civilisté, sami se podívejte, to opravdu nevysílá dobrý obraz:

Spojka mezi útokem zbraní hromadného ničení v Salisbury a ruským prezidentem je tím vytvořena. V následujících dnech a týdnech budou Britové tuto zpravodajskou hru intenzivně rozvíjet s cílem obvinit Vladimira Putina z toho, že vydal osobní příkaz plukovníkovi GRU Čepigovi, aby zbraní hromadného ničení zaútočil na Sergeje Skripala ve Velké Británii na území členského státu NATO. Poté bude následovat obvinění Vladimira Putina a žádost o jeho vydání před soud do Haagu. Kreml to odmítne a na Rusko budou uvaleny sankce kompletní a naprosté izolace. Hovoří se o odstřižení ruských bank od mezinárodního systému SWIFT, takže ruské banky by nemohly přijímat americké dolary, uvažuje se o letecké blokádě Ruska v Evropě a v USA, uvažuje se o sankcích na všechny firmy a státy světa, které by s Ruskem pokračovaly v obchodování. Tohle je cesta, která vede k válce.

Odveta GRU (armády) proti FSB (Kremlu)? Koho semele soukolí čistek v ruské armádě a mašinérie okolo novičoku a útoku chemickými zbraněmi na členskou zemi NATO?

Na závěr zbývá ještě jedna věc, zodpovědět na otázku, proč vlastně Ruslan Boširov a Alexander Petrov přiletěli do Salibury, když evidentně žádný novičok u sebe neměli? Jak už jsem říkal na SVCS v pořadu, jejich cesta letadlem do Velké Británie a potom cesta do Salisbury měla jediný účel, jejich nafocení a zachycení na britských bezpečnostních kamerách, prostě jako na módní přehlídce.

Oba dva se nechali zvěčnit na fotografiích v Salisbury a tím vytvořili oslí můstek mezi kauzou Novičok a Vladimirem Putinem. Protože právě Vladimir Putin tajně a osobně Anatolije Čepigu, alias Ruslana Boširova, vyznamenal v roce 2014 řádem Hrdina Ruska. Pojítko a spojnice mezi Salisbury a Kremlem je tím vytvořeno. Tato nebezpečná zpravodajská hra tak míří přímo na hlavu Vladimira Putina od samotného počátku. Už je naprosto jasné, proč došlo k tak neuvěřitelně trapnému a nedůvěryhodnému vystoupení obou mužů na RT, protože cílem bylo vytvořit personální stopu od plukovníka GRU ze Salisbury k Vladimiru Putinovi v Moskvě.

Řád Hrdina Ruské federace.

Znovu se tak potvrzuje, co tady na Aeronetu se snažím vysvětlovat už tak dlouho, že moc a vláda v Rusku není samonosná a ještě žádný ruský prezident nebo vůdce neustál svoji funkci, pokud si znepřátelil generalitu a vlastní tajné služby. Poslední kolizi jsme viděli minulý týden, kdy Vladimir Putin nejprve omluvil sestřelení ruského IL-20 v Sýrii tím, že šlo o nešťastnou náhodu, zatímco ruský generální štáb to o 4 dny později prudce a ostře odmítl a označil za viníka Izrael.

Po nátlaku generálního štábu musel potom Vladimir Putin zavolat Benjaminu Natanyahuovi podruhé minulý týden, aby mu oznámil, že předchozí telefonát a jeho obsah se mění, že Rusko nově viní Izrael z tragédie sestřelu IL-20. Tato změna postoje Vladimira Putina však vzešla z ruského generálního štábu a Vladimir Putin se musel tomuto postoji podvolit. To však v ničem nemění vztah mezi Kremlem a ruským genštábem. Pouze to ukazuje, že v Rusku takové mohutné čistky v generalitě za poslední roky neupevňují pozici Ruska, ale naopak destabilizují pozici Vladimira Putina.

Záznam pátečního pořadu na SVCS, kde jsem ve druhé hodině analyzoval celou kauzu Čepiga

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Josef
Návštěvník
Josef

Všechno začalo už vraždou Lady Diany v přímém přenosu. Každá záchranka se snaží dostat pacienta co nejrychleji do nemocnice na operační sál. Jedou 150 km/hod, přes pěší zónu, po chodníku.

K autonehodě došlo v 0:23 v tunelu Place de l’ Alma. Trvalo celých 52 minut, než Dianu přemístili z mercedesu do sanitky (přitom dveře na její straně nebyly poškozené), a dalších 43 minut jela sanitka průměrnou rychlostí 19 km/hod do nemocnice Pitie-Salpetriere, vzdálené 6 kilometrů. Cestou minuli jednu nemocnici a celkem pět nemocnic bylo místu nehody blíž. Sanitka konečně dorazila do nemocnice Pitie-Salpetriere ve 2:06 a ve 4:05 byla Diana prohlášena za mrtvou.

Zavraždění Lady Diany bylo pravděpodobně společné spiknutí MI-5 a MI-6. Do jaké míry šlo o přání Buckingham Palace nebo tím, že se Diana snažila vdát za nějakého muslima – ať chudého pákistánského kardiochirurga nebo playboye Dodiho s jachtou – by překazila jejich budoucí bombardovací rejdy na Středním a Blízkém východě (2001 Afghánistán, 2003 Irák, 2011 Libye), to je otázka.

Tím si také otestovali, že světová veřejnost jen čučí a schroupe cokoli.

The Diana File
https://www.newsweek.com/diana-file-173918

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Nestačím se divit,co je schopný zde vyplodit vrchní kolotočář,to už je opravdu paranoia,možná je to všechno jednoduší než si myslíme,přistihli Putina s kalhotami dole,zapírá ale ty informace co se provalily budou hodně silným argumentem na prohloubení sankcí vůči RF.,a že by si to objednal někdo z vedení ruské armády je dost přitažené za vlasy i když na druhou stranu by to vypovídalo o tom,že Putin dění v Rusku nemá tak docela pod kontrolou.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Důkazy žádné jenom tlak…. otisky , novičok vzorky atd…viděl jsem kdysi záběry jeho použití… to by muselo být půl britanie mrtvé…bude dnes opět gosudar… https://sputniknews.com/europe/201810021068515971-uk-skripal-pressure/

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Pravda odhalena!

Agent GRU Čepiga z kauzy Skripal prý řídil útěk exprezidenta Janukovyče na Krym.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/484827-agent-gru-cepiga-z-kauzy-skripal-pry-ridil-utek-exprezidenta-janukovyce-na-krym.html

Pro útěk použil metodu “FAUST”, která nemá nic společného s panzerfaustem, ale je to tradiční způsob cestování stropem, protože se zjistilo, že Čepiga není jen agent formátu Jamese Bonda, ale je to ve skutečnosti sám “rohatý”…:

comment image

comment image

http://zulovy.blogspot.com/

Neznama
Návštěvník
Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Jsme opět PROTEKTORÁTEM západu…!
Jen tentokrát se na našem zotročení domluvili všichni..!

Ministr zemědělství ustoupil Bruselu z plánovaných kontrol vepřového masa ze zemí, kde mají nakažená prasata africkým morem…!

https://www.e15.cz/byznys/zemedelstvi/ministr-toman-obratil-povinne-kontroly-veproveho-masa-na-mor-nebudou-1351820

Takže zmetci ze západu nám sem budou posílat nakažené maso, a my ani nesmím kontrolovat, jestli nakažené je, abysme ochránili naše lidi, protože komisi se to nelíbí..!

Do piče i s takovou zasranou protektorátní Eurokomisí, když si stát ani nesmí hlídat zdraví svých občanů a musíme konzumovat to, co by sami na západě nežrali..!

Proč jsme stříleli tisíce divočáků a stálo nás to spoustu peněz, když je to neškodné a potenciálně nakažené maso k nám vozí zcela legálně??!

J.K.
Návštěvník
J.K.

Doba sa mení – ale to je jasné už každému. Nie každý si však dokáže zrátať, aký v skutočnosti naberá vektor pohybu. Jedno je isté – byť už iba „proti“ niečomu nestačí.

Dnes musíme vedieť, čo chceme dosiahnuť (nebýt jen lehkovážným přijímačem – konzumentem, ale stát se přirozeným a zodpovědným vysílačem – tvůrcem). Väčšina obyvateľstva sa uspokojí s obrázkami, ktoré im maľuje televízor a ďalšie prostriedky masovej kontroly. Kto však len dôveruje informáciám zo „správnych“ médií, ten iba dokazuje, že je tiež ľahko ovládateľný.
Majme stále na pamäti, že sme uzamknutí v systéme, ktorý sa často nazýva aj Matrix. Tento systém žije z našej životnej energie – ak ju transformujeme na emócie. Parametre Matrixu sú veľmi jednoduché – ide iba o počet pripojení a intenzitu emócií. Je to presne to isté, ako my dojíme vo farmách kravy. Čím viac kráv, tým viac mlieka. Ako hore, tak dole.
Aby zabezpečili že ostane zapojené čo najväčšie množstvo „bateriek“ (t.j. nás), používajú dve základné metódy stabilizácie pripojení: nejednotnosť a stav polotranzu.
Predstavte si napríklad, že ste rozbili auto. Šok, problémy, nepríjemnosti, náklady navyše… a to všetko vás zmení na chodiacu sexuálnu bombu. Alebo opačne, vyhráte v lotérii, podarí sa vám nejaký „podvodík“… a znovu sa meníte na chodiacu sexuálnu bombu. Všimli ste si to niekedy? Je jedno v ktorej ste „polohe“ („kladné“ či „záporné“ emócie) – dôležité je to, že to sú EMÓCIE. Podarí sa niečo – sex, nepodarí sa niečo – sex… A už vás doja. Skúsili ste sa niekedy zamyslieť, že by ste mohli vydať úplne inú – ako sexuálnu – reakciu?
Toto totiž nie je ľúbosť – to je obchodovanie. Sex je obchodný artikel štýlu „ja mám to, čo potrebuješ ty, ty máš to, čo potrebujem ja – dohodnime sa“ – obchodovanie však nie je Duchovný vývoj. Všetko, čomu denne odovzdávame čo aj len kúsok pozornosti napájame denne kúskom našej životnej energie. Preto sa postupne materializuje všetko, čo takto napájame. Aj NWO sa materializuje – ak budeme naň dennodenne myslieť. Vôbec nezáleží na tom, že v negatívnych súvislostiach. Preto sa musíme naučiť pracovať s energiami zodpovedne. Bez energie sme totiž nič – hoci aj supermoderné auto s prázdnou nádržou.
Najskôr sa musíme naučiť pracovať s myšlienkami. Začneme tak, že ich budeme iba „pozorovať“ (myšlienky sú totiž samostatné entity, my sme ich nevytvorili). Pozorovanie znamená, že ich registrujeme ale nechávame voľne ísť. Nezastavíme ani jedinú z nich. Takto nevytvárame karmu. Akonáhle ju zastavíme a emocionálne spracujeme – generujeme nízke energie, z ktorých existuje Matrix. Takto v ňom riskujeme ostať naveky. V ďalších krokoch sa učíme zablokovať akýkoľvek druh nechcenej myšlienky (jednoduše tím, že se s ní neztožníme – nedáme ji další pozornost).
Jednoducho od odporu treba prejsť k budovaniu. Byť proti nestačí – ale „proti objekt“ sa vždy nájde. A máme aj staré príslovie: kto chce psa biť – palicu si nájde. Veď stačí dobrý antický slovník a ľahko možno zistiť, že samotní Gréci používali výrazy „demos“ a aj „ochlos“. Slovo „kratos“ znamená vládnuť. „Demos“ sú otrokári, „ochlos“ všetok ľud (nie ten s majetkom, a teda z pohľadu otrokárov nehodný a nedvižný). Takže zvukom „demokracia“ súhlasne podporujeme „otrokárstvo“, pričom my sme v pozícii rabov. Pre porovnanie, demos je vláda a jej strany, parlament, ochlos sme my ostatní (najmä na Východe, kde aj tak nič nie je).
„Neprávosť mať Pána, ba väčšia byť pánom…“ Aristokrat je „Árijec sto krát“, teda človek so Svedomím a schopnosťou riadiť. Šľachtic je boháč alebo narodený v bohatej rodine, ktorého predkovia nadobudli majetok nakradnutím, inkvizičnými procesmi (privatizáciou) a podobne. Aristokrat je oděný vedomosťami (moudrostí), šľachtic je oddelený majetkom a pôvodom.
Je tu v podstate jednoduché riešenie: chcete sa odpojiť od Matrixu? Prestaňte generovať emocionálne reakcie na životné situácie……
CITY NIE SÚ EMÓCIE (neplést si to dohromady, emoce nás vedou rovnou do Matrixu, city – tedy naše lidství, otevírají cestu k Božství). T.sk

Blažena Schkopek
Návštěvník
Blažena Schkopek

Jen bych chtěla upozornit, že v pátek 12. října bude svatba princezny Eugenie ve Windsoru, kaple sv. Jiří (stejné místo jako Harry) a ani veřejnoprávní televize ČT za naše povinné poplatky, ani komerční televize ji nebudou vysílat! Já se ptám, jestli je snad královnina vnučka Eugenie něco méně než Afroameričanka Meghan?!

Ředitel Dvořák už nám pije krev dost dlouho…

https://tvprogram.idnes.cz/?dt=12.10.2018

Milada
Návštěvník
Dan
Návštěvník
Dan

A cena za akcie šla prudce nahoru. Buď nám lithium rozkradou, případně to vše zaplatíme. No je to hnus.

RRR
Návštěvník
RRR

Proč by ne, když je to Čechům jedno, dle naprostého klidu. Je to tedy tak jak má být.

Luk
Návštěvník
Luk

Velmi sa mi “pacia” caste nenavistne alebo zavistne utoky na Pozorovatelku , ktore preukazuju taku charakteristicku , udavacsku malost a zlomyselnost mnohych , ktori v kombinatorike , analyzach a splietanim faktov s fikciou nesiahaju tej “panej” ani po clenky .

To , ze “jej” postrehy su casto v ostrom protiklade s nazormi p. VK robi stranku zaujmavou a preto je tu aj kopec diskuterov , na rozdiel od mnohych webov kde si vsetci pritakavaju a zhoduju sa na 99.9 %. V skutocnosti vytvaraju ten casto spominany tandem , kde vsak stret nazorov nuti citatelov premyslat a nikoho nebrat na 100 % a to niektorych zbytocne znervoznuje a berie do vyvrtky . A preco vadi ked diskutuje ? Ako sa vysporiadat s trollovanim ? Aj to sa treba ucit .

Skor by som sa potesil, ak by niekto prisiel s uvahou o tom ci Pozorovatelka nie je Pozorovatel, ci za nou nie je VK resp dalsi redaktor , ktoreho cielom je prilievat stavu do diskusii , ziskavat priaznivcov a vplyv a v rozhodujucich momentoch predstavit doporucujuce politicke stanovisko pre masu .
Praca je vysoko profesionalna a regulerna a kebyze niekto povie , ze praca ludi ae je financovana dakou nadaciou napojenou na niektoru zo znamych tajnych sluzieb , tak by to bol dobry namet na zamyslenie. v zasade by mi to nevadilo .
Tak ako kto stoji napr za debka.com alebo haaretz.com a inymi . Aj ked je to verejne tajomstvo.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Luk
Aha, haaretz.com, tak už víme, odkud vítr vane. A potom, pro koho pracuje, když tady nadává panu VK, adminovi a diskutérům.

Roman
Návštěvník
Roman

Jenom bych chtěl upozornit, že Bellingcat je plátek velmi, ale opravdu velmi nedůvěryhodný. Můj kamarád se jím zaklíná, když prokazuje vinu RF na sestřelení MH17. Tomu se ten plátek hodně věnoval o Rusku jako viníkovi měl zcela jasno. Bellingcat se také hodně věnoval Sýrii. Nakolik byly názory šéfredaktora ovlivněny jeho tureckou manželkou nevím, jisté ale je, že k nějaké objektivitě měly “analýzy” Bellingcatu velmi daleko. Práce pana VK si velmi vážím, ale Bellingcat považuji za nedůvěryhodný.

Sonata
Návštěvník
Sonata

Roman

Pro mě je Bellingcat též velice nedůvěryhodný a přesvědčilo mě to lhaní o sestřelení MH17