Informační válka: Zastoupení Kurdů v ČR nevadí, zastupitelství Doněcké lidové republiky ale...

Informační válka: Zastoupení Kurdů v ČR nevadí, zastupitelství Doněcké lidové republiky ale vyvolalo záchvat. Udavač Štětina, odposlechy Merkelové ze strany USA a Ruskem řízené weby! [VIDEO]

Informační válka: Zastoupení Kurdů v ČR nevadí, zastupitelství Doněcké lidové republiky ale vyvolalo záchvat. Udavač Štětina, odposlechy Merkelové ze strany USA a Ruskem řízené weby! [VIDEO]

Bezpečnostní a informační služba (BIS) vydala výroční zprávu [1] za rok 2015 a hned se opět na ČT spustila flašinetová písnička o hrozbách z Ruska, o dezinformačních webech, o vlivu ruské ambasády na procesy v ČR a v neposlední řadě i obavy z toho, že vliv internetu a alternativních médií začíná ovlivňovat informační pole v ČR už do takové míry, že by prý Rusko mohlo použít svůj vliv v elektronickém a mediálním prostoru pro nepřátelskou činnost proti ČR. Samotná zpráva přitom jasně říká, že ČR žádná hrozba nehrozí.

Česká televize v pořadu Události, komentáře [2] si do studia pozvala Zdeňka Ondráčka z KSČM. V telemostu byl František Bublan z ČSSD a Jiří Pospíšil z TOP09. Diskuse k výroční zprávě BIS byla podle očekávání. Pan Ondráček z KSČM dobře poukázal na to, že v celé věci se zapomíná na vliv i jiných tajných služeb na území ČR, např. těch spojeneckých, jak bylo odhaleno třeba před časem právě v Německu, kde se ukázalo, že americká zpravodajská služba CIA nasadila proti Merkelové speciální oddíl bývalých analytiků NSA, kteří odposlouchávali několik let nejen její mobilní telefon, ale i elektronickou poštu a její notebook.

SME65aebb_144015_2764615.jpg
Nela Lisková byla jmenována honorární konzulkou Doněcké lidové republiky v ČR.

Včera se dostala na veřejnost zajímavá informace, že v Ostravě bylo otevřeno zastupitelství Doněcké lidové republiky ve formě zapsaného spolku [3]. Nejde tedy o oficiální zastoupení na diplomatické úrovni, podobně jako toto zastoupení nemá např. Kurdistán, jehož zástupci milicí YPG už na jaře tohoto roku otevřeli v Praze své zastoupení [4], ale čistě také na neoficiální úrovni. Zatímco v případě Kurdů (spojenců USA v Sýrii) bylo všechno v pořádku, dokonce za potlesku neziskového sektoru, tak v případě zastoupení DLR v Ostravě se doslova strhla bouře.

Udavač Štětina a jeho hysterie okolo Ukrajiny

Celé to spustil poslanec EU parlamentu Jaromír Štětina, který zaslal z Bruselu ministru zahraničí Lubomíru Zaorálkovi dopis, ve kterém žádá, aby Nela Lisková (jednatelka spolku zastoupení DLR v ČR) byla trestně stíhána jako teroristka, resp. jako osoba, která podporuje teroristy z východu Ukrajiny. Jaromír Štětina používá dosud naraci ukrajinské junty, která na vlastní obyvatelstvo, vlastní národ, na východě Ukrajiny sypala bílý fosfor, dělostřelecké granáty a rakety v rámci tzv. protiteroristické operace.

%C5%A0eruan-Hassan-600x355.jpg
Kurdské zastoupení v Praze je v pořádku, nikdo neprotestoval.

Skupinu ukrajinských bojovníků ze skupiny Azov a Pravý sektor pozval dokonce do Evropského parlamentu. Zdeněk Ondráček označil Štětinu za udavače, protože pamflet, který zaslal z Bruselu do Prahy ministru Zaorálkovi, je opravu otřesným příkladem toho, jaký lidský odpad voliči v podobě Jaromíra Štětiny do evropského parlamentu zvolili. Vláda, která na vlastní obyvatelstvo, jenž odmítlo uznat kyjevskou juntu po nezákonném puči v zimě 2014 za legitimní, vyšle armádu a začne jim bombardovat paneláky na sídlištích, je vládou zločinců, pro kterou nejsou žádné omluvy. Člověk jako Jaromír Štětina je nepřítelem veškerých lidských a morálních hodnot a svými výroky se staví ještě na nižší úroveň, než alkoholik a bývalý prezident Václav Havel, když se omlouval Sudeťákům, anebo když schvaloval bombardování Bělehradu v roce 1999, nebo když podporoval Holbrookův plán na odtržení Kosova, aby v něm mohla zůstat americká základna Bondsteel natrvalo.

14095846_10210844023999672_7340335639119004596_n.jpg
Jaromír Štětina jako udavač. Člověk, který schvaluje genocidu na východě Ukrajiny a nazývá ji antiteroristickou operací.
Rusko je pilířem posledních křesťansko-civilizačních hodnot v Evropě

Ruská politika je modelem, jakým by se měla vydat česká národní politika v zájmu zachování národa a jeho kultury v rámci odporu proti integračním prvkům NWO, které v ČR prosazuje současný establishment, jenž se opírá o zkorumpované struktury oligarchů, kteří zbohatli v ČR během divoké privatizace v 90. letech a výměnou za podporu nové vládnoucí třídě získali imunitu. Polistopadové “samoděržaví” v ČR však stojí na hliněných nohách. Národ není přesvědčený o legitimitě procesů po roce 1989, loajalita s režimem v ČR se opírá pouze o ekonomickou výhodnost. Dokud lidé mají svůj standard, nechávají politický vývoj v zemi bez povšimnutí. Toho si všímají i v Rusku, kde česká povaha je např. v politologických studiích MGIMO dávána za příklad toho, že okruh rodiny, není-li režimem narušen, představuje jedinou starost českého občana.

imageSt.jpg
Jaromír Štětina na návštěvě praporu Azov na Ukrajině. Ten je proslulý svojí akcí z roku 2014, kdy upálil zaživa několik desítek lidí v domě odborů v Doněcku.

Rusko v České republice nemá podle našich informací žádné finanční aktivity, které by směřovaly k podpoře webů, spolků nebo organizací. Toto jsou naprosté bláboly a dezinformace, protože vedení asymetrické války, pakliže by opravdu probíhala, spočívá v rovině konceptuálního řízení změn informačního pole směrem od nespokojeného obyvatelstva v zemi, které tzv. “prohlédlo skrze matrici systému” a svojí činnost tak lidé provádí z přesvědčení. Rusko je navíc spojencem českého národa v boji proti imperiálnímu systému NWO, který prosazují v zemi lidské zrůdy, vlastizrádci a odpad společnosti napojený na globalisty, oligarchy a neziskový sektor. Zlo přichází do ČR z Bruselu, zpoza Atlantiku a z jihu, v podobě migrantů, čili nikoliv z  Ruska. Nespokojení lidé v ČR nepotřebují cizí řízení, protože jde o bezstrukturní proces, který má strukturu pouze na sublevelu řízení konkrétní informační operace. Z práce BIS je zcela zřejmé, že vidí pouze povrch problému, ale nerozumí procesům bezstrukturního řízení v rámci informačního boje.

2984053_.jpg
Zastoupení DLR v Ostravě.
Mainstreamová “propaganda machine” zpoza televizní obrazovky

Uveřejňování informací, které nejsou v koherenci s veřejnou zakázkou mainstreamu, není dezinformačním procesem. Je to cesta, jak lidi odpoutat od sledování povrchu a zabořit lidem hlavy hluboko pod povrch mediální prefabrikace. Občan si musí uvědomit, že zprávy mainstreamu, noviny a televize jsou tam kvůli tomu, aby člověk nechtěl vidět víc, než je jenom povrch a skořápka. Zapnout si televizi znamená, že si člověk nechá vypláchnout hlavu sérií lží a polopravd, které mají překreslit černou na bílou a obráceně. Z teroristů v Sýrii udělat humanisty a dobrotivé povstalce, z tátů od rodin, kteří bojují o přežití s ukrajinskými genocidními jednotkami, udělat teroristy. Pravdu a informační úniky označit za dezinformace, naopak vlastní dezinformace a lži vykreslit jako jedinou pravdu. Alternativa nehlásá pravdu. Pouze předkládá informace. K rozbourání mainstreamové matrice to bohatě stačí, protože lidé neztratili schopnost zpracovávat informace vlastní hlavou a úsudkem v rámci kognitivního vnímání reality.

Nela-Liskov%C3%A1-Bojov%C3%A1-p%C5%99%C3%ADprava.jpg
Nela Lisková.
Informační trhlina ve splečnosti je evolučním procesem digitálního věku

Bývaly doby, kdy informace předával zřízenec ze zámku, který chodil s bubnem a po vesnicích bubnoval a četl na návsích zprávy ze světa. V době internetu najednou je všechno jinak. Lidé mohou porovnávat a dělat si názor zcela sami. A tato skutečnost působí jako “rift” (trhlina) v každé společnosti. Část lidí ve společnosti dojde hlubší informační úrovně a pronikne skrze matrici informačního pole. Tento proces nejde zastavit, je to proces digitálně-informační reakce podle Turinga. Člověk rozezná, že se mu strojově a systémově lže. Odpor vůči lžím mainstreamu a západní propagandy vychází právě z tohoto reakčního procesu. Pokud ve společnosti chybí pravdivé informace, lidé to vycítí a začnou vyhledávat alternativní informační zdroje. Rusko nemusí nic řídit, tento proces je totiž samovolný, bezstrukturní.

Doneck_v_Cesku.jpg

Podle ovoce poznáte je. Není to Rusko, které by rozvrátilo Blízký východ. Nebo severní Afriku. Nebo Irák. Nebo Afghánistán. Není to Rusko, které způsobilo migrační krizi do EU. Není to Rusko, které odposlouchávalo Angelu Merkel. Není to Rusko, které odposlouchávalo celý internet, hovory a emaily. Není to Rusko, které by se ke spojencům chovalo tak, jako se chovají USA ke svým spojencům. Lidé nevěří politikům, kteří schvalují vraždy, genocidu a útlak. Nevěří vládám, které orchestrují státní převraty, ať už v Kyjevě, nebo v Ankaře. Nevěří vládám, které posílají zbraně povstalcům, kteří uřezávají hlavy 12-letým dětem, viz. zde. Hledat ruské stopy v bezstrukturních procesech rozpadající se Evropy, to je důkaz toho, že nikdo z mainstreamu nebo z BIS nepochopil, jaké procesy byly nastartovány spuštěním Arabského jara v roce 2011. Hledání nepřítele v Rusku, to je jako hledat špínu na čistém talíři na stole, zatímco vaše tělo vám zevnitř rozežírá rakovina. Evropa hledá nepřítele v Rusku, a přitom mezitím Evropu rozežírá zevnitř muslimská migrace a terorismus.

Nejen o výroční zprávě BIS a o události otevření zastoupení DLR v Ostravě bude můj dnešní pravidelný pořad na Svobodném rádiu v pravidelném čase od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj úvodního videa: Česká televize [5]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zlatý Fénix
Návštěvník
Zlatý Fénix

Podle vás jsou informace o proruských webech blábol, ale mě připadá jako blábol vaše vysvětlení, proč to tak není: “…vedení asymetrické války, pakliže by opravdu probíhala, spočívá v rovině konceptuálního řízení změn informačního pole směrem od nespokojeného obyvatelstva v zemi, které tzv. „prohlédlo skrze matrici systému“ a svojí činnost tak lidé provádí z přesvědčení.” Nešlo by to přeložit do normální lidské řeči?

tana
Návštěvník
tana

Mercelová volby prohrála.

4321
Návštěvník
4321

Merkelová snad jo, ale sluníčkáři nikoliv ani náhodou. Sečtete si dohromady jen třeba místní hlasy socialistů + CDU = koalice stran se kterýma Merkel v Německu vládne.

Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Proc se zabyvat stetinami? Vzdy to byla, je a bude cast prasete. Je to oportunisticky bolsevik, ma to v krvi. Takoveho na potkani zdravime nashromazdenym hlenem

pedros
Návštěvník
pedros

http://www.hlavnespravy.sk/historik-martin-lacko-dostal-vypoved-z-ustavu-pamati-naroda/827234
Nás vlastně až po Moskvu osvobodila hrdinná hvězdopruhovaná army!Smradlaví mongoloidní rusáci kam došli pouze znásilňovali už na pindosáky osvobozeném území!

Bartolomej
Návštěvník
Bartolomej
hlásná trouba
Návštěvník
hlásná trouba

Pospíšil se v šotu opět projevil jako prospěchářský tupec odtržený od skutečné fyzické, nikoliv vyrtuální, reality.

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Hezký článek, zvláště závěr se mi líbí. K problémům východní Ukrajiny se nechci vyjadřovat protože si myslím, že kdokoliv se do toho zvnějšku naváží, tak to jenom zhoršuje. Proláklina mezi obyvateli východní a západní Ukrajiny je hluboká už tak, přitom příčina je úplně někde jinde. Příčina je v tom, že ta země je rozkradená a ovládaná oligarchy. Kdyby Ukrajina měla zdravou ekonomiku, tak by její političtí reprezentanti se nenechali korumpovat zájmy západu a třeba i východu a byl by tam klid. Nedávno Ukrajina prodala plány na výrobu letadla Mria http://www.kommersant.ru/doc/3077551

Prodává také půdu Americkým korporacím na pěstování GMO.
http://politrussia.com/ecology/gmo-dlya-ukrainy-573/
http://www.nakanune.ru/articles/19999/

Zajímavý je také “osobní road-movie” dokumentární film “Blízký daleký východ”, zvláště pak vypovídající mi připadne debata Kyjevských intelektuálů, s novinářkou Viktorií z východní Ukrajiny čas 16:50.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10408111009-cesky-zurnal/214562262600001-blizky-daleky-vychod/bonusy/4

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Štětináč je chazarský žid posedlý patologickou chazarskou nenávistí ke všemu ruskému a slovanskému, tak co koho udivuje…

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Štětinovo dětství
Jaromír se již v dětství chlubil, že pochází z komunistické rodiny. Jeho babička byla zakládající členkou Komunistické strany Československa. Jaromírův otec pracoval na velvyslanectví v Čínské lidové republice a malého Jaromíra seznámil s čínským vůdcem Mao Ce-tungem, který ho houpal na klíně. To na Jaromírovi zanechalo velký dojem. Ihned po návratu vstoupil do Jisker a do pěveckého kroužku, který se zabýval interpretací budovatelských a sovětských písní. Byl vášnivým dětským čtenářem, mezi jeho nejoblíbenější knížky patřila Čuk a Gek. V pozdějším věku nejraději četl o Pavlíkovi Morozovovi a Jak se kalila ocel, ještě později Agrární program bolševiků. Za svoji aktivitu byl odměněn pobytem v pionýrském táboře Artěk na Krymu. Po Velké listopadové revoluci alias plyšáku a následném převlečení kabátu byl udavač Stb Jaromír Štětina znovu odměněn za svoji aktivitu, tentokrát místem v doživotně zaopatřovacím ústavu sviní – Evropském parlamentu, jako poslanec za TOP09.
Svině zůstane sviní za každého režimu.

heron
Návštěvník
heron

taky byl clenem jiste expedicem kdy mu byvaly rezim byl dobry proto, aby materialne i jinak tento pocin pokryl. Nemusim pripominat, ze “reprezentovat republiku” v zahranici nemohl jen tak nekdo. Jak chtel nekdo vyjet do dalekych zemi a jeste s projektem, ktery by mohl byt medialne sledovan- cili pruser pri emigraci atd, tak to nemohl byt zadny nepritel rezimu- na druhou. Proste drzet hubu a krok.

Samozrejme nemam vubec, ale vubec nic proti schopnym lidem, kteri za minuleho rezimu byli schopni pripravovat podobne projekty. Tady vidim 2 lidi Stetina pred revoluci a uplne jinej clovek po 89. To mluvi uplne za vsechno. Ten se mel jak prase v zite- mel na co si ukazal. Byl jejich, tak proc ne.
http://www.databazeknih.cz/knihy/s-matyldou-po-indu-84835

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Na všechny kolaboranty nakonec dosáhne ruka spravedlnosti.

Ivanamigo
Návštěvník
Ivanamigo

Na každú sviňu sa už varí voda!

konzerva
Návštěvník
konzerva
Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Lze ten Augiasuv smrduty chliv vubec jeste vycistit? Masaryka nemusim, byl to zednar. Ale v jedne veci mel pravdu: Kazdy narod ma takove vudce, jake si zaslouzi…
Asi tak nejak. Pan VK to ostatne rika take, jen trochu jinymi slovy.