I přes veškeré bonmoty stojíme za prezidentem Zemanem, který hájí české zájmy!

I přes veškeré bonmoty stojíme za prezidentem Zemanem, který hájí české zájmy!

I přes veškeré bonmoty stojíme za prezidentem Zemanem, který hájí české zájmy!

Prezident odpověděl v pondělní diskuzi v Tišnově na otázku, jak se zbavit premiéra Sobotky. „Demokraticky volbami, nedemokraticky kalašnikovem“. A ihned se na něj snesla kritika ze všech možných stran. Počínaje ministrem Dienstbierem a konče předsedou TOP 09 Kalouskem. Premiér Sobotka se dokonce vyjádřil v tom smyslu, že to děsí jeho, přátelé a rodinu.

Pan prezident je znám svými bonmoty. Někdy i nejapnými. Ale on jasně řekl, že demokratická možnost je jen jedna. A ta znamená svobodné volby. Pokud si vzpomeneme na několik starších výroků pana prezidenta Zemana, tak musíme konstatovat, že pan prezident vždy stál za demokracií a demokratickými svobodnými volbami. Nikdy jinak.

VAM4db65d_bf2k6749.jpg
Prezident Miloš Zeman s českým samopalem značky Bren z uherskobrodské zbrojovky

Můžeme polemizovat o tom, zda-li byl tento vyřčený bonmot nevhodný, urážlivý apod. Ale já osobně to beru jako žert. Takový žert, který by s největší pravděpodobností nebylo vhodné říkat na veřejnosti, neboť veřejnost je už i tak dost radikální. Ale myslím, že i přes tento bonmot stojí podstatná část národa za svým prezidentem. Neboť pan prezident Zeman jakožto jediný politik tvrdě hájí české zájmy a to i v zahraničí.

A pokud pan premiér říká, že ho děsí pan prezident Zeman, tak musím konstatovat, že český národ delší dobu naopak děsí pan premiér Sobotka, který de facto podporuje migrační politiku otevřených dveří. Je jen otázkou času, kdy se tato politika pana premiéra naplno projeví. Je samozřejmé, že se teď opět na nějaký čas stane pan prezident terčem různých útoků a kritiky a to prostřednictvím tiskového mluvčího, pana Ovčáčka. Jak už to poslední dobou bývá zvykem.

Ale všichni kritici pana prezidenta by si měli uvědomit, že prezident Zeman vždy stál a stát bude za demokracií a vždy bude odpůrcem jakékoli formy násilí či radikalismu.

Petr Cvalín, člen Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jos
Návštěvník
jos

V současné době jsem příznivcem Miloše Zemana. Nesouhlasím se vším co říká, někdy to bývá trochu rozporuplné, ale jako prezident je jediným politikem, který nám většinou hovoří z duše. Ale musíme si uvědomit, že byl u všeho špatného, co se zde od roku 1989 stalo. Proč proti tomu nic nedělal již tehdy? Jeho bonmoty týkající se politiky, uprchlíků, novinářů a pod., jsou velmi trefné, ale jsou to jen slova. Nyní jsou potřeba též činy! Například, proč jako vrchní velitel ozbrojených sil nenařídí okamžitou mobilizaci a neuzavře hranice? Copak si neuvědomuje, že je náš stát v ohrožení? A řekl bych, že je za 1 minutu dvanáct.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

“Miloši”, prosím ber to pod kabát a hajdy do parlamentu. Tam vyzkoušej kadenci. Jestli bude vyhovující pořídím si tu mašinku taky. Rozumím širokému úsměvu našeho pana presidenta a závidím mu ten pocit držet v ruce tu novou mašinu na islámisty.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Asi je potřeba sledovat TO, O ČEM SE NEMLUVÍ, když se takhle mediálně odvádí pozornost ovčanstva……

Argor
Návštěvník
Argor

“Chcete-li se zbavit jakéhokoliv politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta. A to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta a ta se jmenuje kalašnikov”. Toto je autentický přepis, ani slovo o allahuslavovi posralsibotkovi.

To může urazit snad jenom zakomplexované pitomce. A také se tak stalo. Pěkně se nám obnažili veřejně. Obsah pragokavárenské žumpy se opět uvedl do pohybu k patřičné mediální hysterii. Aby toho nebylo málo, dnes začali do prezidenta kopat, protože kalašnikov je ruská zbraň. Jasný důkaz, že Miloš Zeman je ruský agent 🙂

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

milí právnící,pokud vás ještě neudusily stohy novel a přílepku,nadechněte se a vysoukejte ze sebe právnicky ověřenou fundovanou odpověd na otázečku..Má Zeman mandát na OKAMŽITÉ odstoupení Sobotky a jestli ANO,proč NEKONÁ?

Pepik
Návštěvník
Pepik

Copak už si nepamatujete , Zeman je spoluzodpovědný za stav ČR !!!

Avari
Návštěvník
Avari

Přesně, konečně někdo. Zeman nehájí naše zájmy, je pro EU, NATO a Izrael (jako kníže), respektive globalista s vyvolenou krví. Jediné, co se stalo s kalašnikovem, tak to, že se na IDNES a dalších rozjely ankety a diskuze, kdo (ne)souhlasí a BIS si může odškrtávat. Zemanovi nevěřím ani slovo a s Havlem a Klausem jsou zodpovědni za to, co se tu děje. Je to smutné, ale věřit se z vrcholných politiků dá možná tak Putinovi. “Nejlepší způsob, jak ovládat opozici, je řídit ji.”

Pozorovatelka
Autor

Asi před třemi léty jsem na jedné diskusi četla komentář, který mi utkvěl v paměti jako naprosto výstižný: “Ľudia, vy neviete aká moc bank a médií proti vám stojí! Tu pomože len osobnosť typu Krista alebo Putina!”

S tou Čínou, kterou GP tolik tlačí do čela světa a jejíž zájmy tolik hájí náš prezident, ještě může být “sranda” – viz “Smrtelný přítel – Čína” https://www.youtube.com/watch?v=Owu-ECuahcI
či “Globální prediktor ve 20. století” aneb proč zatím vyhovuje silné Rusko: https://www.youtube.com/watch?v=Gomdll3bjp8&feature=youtu.be

Lubos
Návštěvník
Lubos

Kdyby Kristus existoval tak ten možná jo, ale Putin určité ne.

Forever
Návštěvník
Forever

Kristus existuje, takže jemu můžeme naprosto věřit.
A Putin? Jeden z mála, co se postavil NWO na odpor. Je to jeden z mála politiků, kterému můžeme věřit.

Forever
Návštěvník
Forever

Pro Avariho a Pepika:
Tady se musím pana prezidenta zastat. Hele, uznávám, že Zeman má některé vazby na sionisty z USA a Izraele, ale na druhou stranu ve srovnání se Schwarzenbergem a ostatními sionacisty je Zeman slabým odvarem. Jakmile dostanou žido-zednáři-ilumináti příležitost se ho zbavit, tak se ho zbaví. Proč? I když má Zeman např. pozitivní vztah k Izraeli, EU či NATO, tak odmítl islamizaci Evropy, multikulturalismus a likvidaci národních států. Takže z dlouhodobého hlediska svými postoji k Rusku a k islámu a k uprchlické krizi minimálně zpomalil a trochu překazil plány vatikánsko-zednářské-sionistické alianci s původním obyvatelstvem Evropy. A že je pro globalizaci? No, za to (i když mu to vyčítám) bych ho zase kvůli tomu tolik nepeskoval. Koneckonců, jistou úlohu Ruska v globalizaci chce hrát i Putin.
Možná někoho tím naštvu, ale pana prezidenta hájím! I přes některé jeho chyby.
Proč ho hájím? Protože používá zdravý selský rozum a nebojí se nazývat věci pravými jmény. A nebojí si stát za vlastním názorem. A to se cení.
Ve srovnání se Schwarzenbergem je opravdový vlastenec.
Díky Bohu za pana prezidenta Miloše Zemana!!!!!!!!!

Pepik
Návštěvník
Pepik

Bože můj , opoziční smlouva ? furt nic ? Kdo zalže jednou tomu už se nevěří , nebo to dnes neplatí ?

A proč říká to co říká ? No hádejte chce být zvolen a opět si hrát na spasitele který nic nedělá ,ale všemu rozumí a do všeho kecá …

Forever
Návštěvník
Forever

Pro Pepika:
Mimochodem, ta tolik proklínaná opoziční smlouva, kterou Klaus se Zemanem vytvořili, nás zachránila od totálního vlivu havlistů na Českou republiku. Takže tvrzení, že Zeman je úplnou poslušnou stafáží havlistů, je mylné. A to samé platí i o Václavu Klasovi.

Marie
Návštěvník
Marie

Vy jste vubec nepochopil dve zakladni veci: A sice, ze Zeman jenom keca, ale ve skutecnosti jeho skutky jsou poslusnosti! On odmita islamizacaci jenom na oko! Ve skutecnosti uz je davno domluven s Junckerem, ze z nich bude armada EU. COpak jste slepy? A s tim Ruskem, to je uplne stejna komedie. Na oko je s Ruskem, ale kdyz mel jit na oslavu vitezstvi Rusu nad nacisty, tak zalezl do hotelu, PROC porad zerete kecy a nechcete videt skutky! Zeman je sionista a neni duvod se ho zbavovat, to je jenom hra pro hloupe ovce, dnes uz jen divactvo…

dir
Návštěvník
dir

Dobře napsáno. Spousta přivrženců různých státníků, dnes nechtějí, nebo nemohou vidět, že jsou na straně toho svého dobra,nýbrž na straně zla obecně. Vyvolení vedou oba tábory. Inu. Rozděl a panuj. Merklová (theze), Zeman (Anitheze).
Je dobré skládat střípky toho, co víme do mozaiky.
Povšiměte si například ČSSR, ČSFR. ČR měla styků na nejyvšší úroni (premiéři, prezidenti) styků se státem Izrael od doby jeho vzniku, a porovnejte to s počtem těchto styků za posledních deset let. O čempak to mudrují, když předtím desítky let nepotřebovali mudrovat. Že by třeba Praha jako nový Jerusalem?

Forever
Návštěvník
Forever

Pro Marii a Pepika:
Shodneme se na tom, že idealizace pana prezidenta Zemana není na místě. Ale to samé platí o démonizaci Miloše Zemana. To také není na místě.
Když se mě zeptáte, jaký je rozdíl mezi Schwarzenbergem a Zemanem a co mají společného, odpovím následovně:

Společně věci:
oba dva jsou zlo

Rozdílné věci:
Zeman je mnohonásobně menší zlo, než Schwarzenberg

A že Miloš Zeman dělá věci na oko? Některé možná. Ale všechny rozhodně ne. Tak např. s Ruskem to myslí naprosto vážně. Kdo jako jeden z prvních se zasadil o zrušení sankcí proti Rusku? Kdo má poměrně silné vazby na Rusko? Kdo i přes odpor a nátlak Západu letěl do Moskvy uctít památku padlých rudoarmějců? Přece Miloš Zeman. A to, že se nakonec neúčastnil přehlídky v Moskvě – velký úspěch bylo už to, že vůbec do Ruska do Moskvy přiletěl. Setkal se tam a jednal s Putinem, i když byl na něj vytvářen nátlak. A ještě dodnes podporuje zrušení sankcí. A to něco znamená.
By to on, kdo prohlásil, že Rusko se na východě Ukrajiny nedopustilo agrese, že tam žádní ruští vojáci nejsou a že tam probíhá občanská válka, nikoli ruská agrese.
Byl to on, kdo řekl, že Rusko časem buď vstoupí do Evropské unie nebo Evropská unie do Ruska. A to myslel smrtelně vážně.
On opravdu Zeman podporuje politiku spolupráce Ruska a Západu. On má zájem na tom, aby Česká republika a EU posílila s posilovala ekonomické vazby s Ruskem a východem (viz. Zemanův silný tlak na posilování ekonomických vazeb českých podniků s východními trhy), čímž nenaplňuje úplně představy USA a EU. V tom má stejný názor s Putinem, který navrhnul vytvoření jednotného ekonomického prostoru od Vladivostok po Lisabon. Rusko totiž má velký zájem na ekonomické spolupráci s EU a evropskými zeměmi. Putin má představu o tom, že Rusko by mělo hrát v globalizaci významnou úlohu. Je zajímavé, že Zemana kvůli jeho podpoře globalizace peskujete, ale nepeskujete Putina kvůli tomu, že také podporuje globalizaci, akorát s tím, že má podobný názor, stejně jako Zeman, tj. že Rusko má být v globalizaci významný a rovnocenný hráč, stejně jako USA a Čína. A že jste Putina nepeskovali kvůli tomu, když nechal postavit mešitu v Moskvě.

A to, že se vládnoucí elity chtějí zbavit Miloše Zemana, až budou mít vhodnou příležitost, je fakt. Ono totiž nebylo během prezidentských voleb v plánu, že se Miloš Zeman stane prezidentem. Vládnoucí elity měly v plánu, že se stane prezidentem Karel Schwarzenberg. Plány ale nevyšly úplně podle jejich představ. A oni, i když vezmou v nejhorším za vděk i prezidenta Zemana (aby nevyšly úplně s prázdnou – viz. Zemanova podpora EU, NATO a Izraele), ale jakmile dostanou možnost, tak se ho zbaví. Asi jste zapomněli, že tu byl pokus o pražský majdan, tj. že se USA pokusily svrhnout Miloše Zemana. To nebyla náhoda. A není náhoda, že havlistická média neustále útočí na prezidenta Zemana. Zeman je opravdu vlastenečtější typ, než havlističtí politici.Kdyby přikyvoval na všechno, co západní elity přikážou, tak už dávno má bustu v USA, stejně jako Havel a nebyl by také pod takovou palbou médií jako teď.

http://www.ragauian.cz/falsovani-pruzkumu-verejneho-mineni-vypoved-zamestnance-o-podvodnych-praktikach-a-ovlivnovani-politiky/

Forever
Návštěvník
Forever

A co se týče toho, že pan prezident Zeman je proizraelský:
Je strašně zajímavé, že ho kvůli tomuto peskujete, ale že nepeskujete Putina kvůli jeho vztahu k židovské komunitě na svém území. Že Putina nepeskujete kvůli tomu, např.:
že poskytuje ochranu židovské komunitě na Krymu. viz. vyjádření krymské židovské komunity:
“Židovské organizace Krymu kategoricky odmítly prohlášení prezidenta Ukrajiny Petro Porošenka o porušování práv Židů, jak prohlašoval v souvislosti se situací na Krymu v izraelském Knessetu. „Tato prohlášení jsou nepravdivá,“ říká se v prohlášení. Krymští Židé hovoří o beznadějném pokusu takovým lhaním narušit pravdivý obraz existujících vztahů mezi etniky na ruském Krymu. Autoři v prohlášení uvádějí, že Krym je domovem více než 170 národností a Židé jsou jednou z velmi důležitých. Připomíná se, že zde nejsou projevy antisemitismu, nejsou tam pochodňové pochody s hákovým křížem a nemají tam Banderu.

Naopak se uvádí, že je známo, že v posledních dvou letech opustily Ukrajinu tisíce Židů, Rusů a dalších národností. Mnozí z těchto uprchlíků odešlo na Krym. Krymští Židé dodávají, že „milují a vzpomínají na skutečnou Ukrajinu a její národní barvy, bohatou kulturu, pohostinné lidi, takovou Ukrajinu, jaká byla před nekontrolovaným nacionalismem a Banderou“. Autoři poukazují na to, že dnes Židé Krymu jsou „pod ochranou ruského státu“. „Máme plnou podporu naší kultury, tradic, svátků a řadu klíčových pozic v mocenských strukturách zaujímají Židé,“ vyvracejí židovské organizace Krymu lži Porošenka pronesené před několika dny v Izraeli.”

http://www.novarepublika.cz/2015/12/krymsti-zide-odmitaji-lzi-petro.html
http://olser.cz/11207/soros-a-zlato-dojde-v-usa-i-za-jejich-hranicemi-v-brzke-dobe-k-velkemu-financnimu-krachu/

A také jste možná zaregistrovali zprávu, že Židé se v poslední době více stěhují a přesouvají do Ruska. Prý je tam nejnižší antisemitismus.

EJET
Návštěvník
EJET

Vážená paní! Zajděte si na příjem…

Lubos
Návštěvník
Lubos

Přesně tak. Všichni plivou na Klause, ale ze by s tím měli zároveň plivat i na Zemana jim nedochází. A nebo jim to dojít nechce?

KevSpa
Návštěvník
KevSpa

Média to jen zbytečně nafukují (a včera to i vytrhávala z kontextu). Lidé, kteří Zemana nemusí, si na něj něco najdou vždy.

anonym
Návštěvník
anonym

Odpověď byla v obecné rovině a jinak, než ji okamžitě překroutili novináři, respektive Dinsbírové, Šláfenbergové, z předsednictví vykopnutá vykopávka Němcová a jiní.

Tedy pro ně speciálně, několik možností kde lze prezidentova slova použít v praxi:

,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Sadáma Huseina – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov – chyba, zde se jednalo o M16, F16, Abramsy. atd“

nebo

,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Muamada Kaddáfího – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov.“

nebo

,,Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje například Viktora Janukoviče – je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby. ,A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje molotovův kokteil, basebolka a ostřelovačská puška agenta tajných služeb nejmenované mocnosti co šíří demokracii po světě.“

mohli bychom pokračovat, že…