Hrozba militarizace policie jako procesního prvku NWO už i v Česku! A...

Hrozba militarizace policie jako procesního prvku NWO už i v Česku! A lidé tomu dokonce tleskají. Bezstrukturní řízení davů v akci!

Hrozba militarizace policie jako procesního prvku NWO už i v Česku! A lidé tomu dokonce tleskají. Bezstrukturní řízení davů v akci!

V obrovský skandál se pomalu převrací zásah smíšené policejní a vojenské hlídky na pražském nádraží Florenc v Praze ze dne 23. dubna tohoto roku. Zatímco vedení policie oznámilo, že zásah, při němž vojáci se samopaly spolu s policisty pacifikovali na podlaze fastfoodu mladíka s rasta copánky kvůli odmítnutí legitimace, důkladně prošetří, v komentářích a diskusích na mainstreamu i alternativě vyvolal zásah hluboké názorové rozpolcení. Zatímco jedna strana považuje zákrok za legitimní kvůli tomu, že mladík odmítl ukázat občanský průkaz, druhá strana mluví o brutalitě a nepřiměřenosti zásahu vůči situaci a zejména okolí. Z videa, které jsme uveřejnili zde, je patrné, že smíšená hlídka PČR a AČR byla vyzbrojena pěchotní výzbrojí, automatickými puškami CZ 805 Bren, lidově řečeno samopaly. Zatčený mladík prý patří ke skupině Antifa, která se netají svými sympatiemi k vítání migrantů. O to více se lidé ptají, proč zejména na alternativě je zákrok hlídky vnímán veskrze negativně, přestože obětí zásahu byl sluníčkář a vítač, takže bychom měli spíše policistům a vojákům tleskat. Já mezi nimi rozhodně nebudu, protože se nehodlám podílet na podpoře jednoho ze skrytých procesů NWO, který patří mezi nejnebezpečnější procesy tzv. bezstrukturního řízení.

ova-armada20160325_galerie-980.jpg
Smíšená polovojenská hlídka v Moravskoslezském regionu.

Nejprve ve zkratce malá teorie. Bezstrukturní řízení v procesních prvcích Nového světového řádu (NWO) spočívá v ovládání mas a názorů skrze instrumenty a soubory instrumentů nepřímého řízení, které je založené na statistice a předchozích znalostech. Mezi nejznámější bezstrukturní prvky řízení patří “cílená mediální informace”, tedy propaganda, o které autor informace ví ze statistiky, jaký dopad bude informace mít na masu lidí, obyvatelstvo, národ. Aniž byste davy lidí řídili z kanceláře (strukturované řízení), tak mediální informace určitého tvaru vyžene do ulic lidi, vyvolá reakci národa, odezvu policie, armády, bank, veřejného mínění. Bezstrukturní řízení je doménou veškeré propagandy, průzkumů veřejného mínění, vysílání televize, tisku, rozhlasu. Ale také lidových povstání, ale pozor, nikoliv revolucí, ty jsou důsledně a profesionálně dnes řízené strukturovaným způsobem. A právě k neblahému projevu bezstrukturního řízení došlo po uveřejnění zmíněného videa.

Manipulovat s myšlením lidí je pro elity tak snadné…

Velká část lidí interpretovala zásah jako oprávněný. Mediální informace zafungovala tak, že lidé mají odpor vůči sluníčkářům a zásah policie a armády tak lidé chybně interpretují ve smyslu, že smíšená hlídka chrání občany. Že když přijde do restaurace polovojenská jednotka se samopaly a zpacifikuje mladíka z Antify, alternativní scéna a odpůrci migrace zásah pochválí. A bohužel, přesně k tomu došlo. V rámci bezstrukturního řízení byla vyslána informace veřejnosti, že policie spolu s vojáky zasáhla sice se samopaly v restauraci, ale cílem zásahu byl potenciální vítač migrantů. Odezva veřejnosti v rámci bezstrukturního řízení dopadla přesně podle plánu. Diskuse na alternativách pomalu polovojenské hlídce děkují za zásah. No, řekněte sami, není to terno? Kdo ze čtenářů alternativy by po zásahu polovojenských oddílů při rozehnání demonstrací v Praze proti islámu před několika týdny měl slova chvály pro příslušníky těchto paramilitary jednotek? No vida, a stačilo prezentovat do médií video, kde tato hlídka v rámci “vyváženosti” zpacifikuje jednoho člena Antify. A to stačí k tomu, aby najednou lidé z alternativy pomalu provolávali policii a ozbrojencům slávu.

rtxysqo.jpg
Toto nejsou vojáci. To jsou místní policisté v jednom městě v USA. Militarizace policie dosáhla v USA vrcholu už před lety.

Bohužel, všichni ti, kteří zásah interpretovali jako dobrou věc pro obranu pořádku a státu, se nechali zmanipulovat v rámci bezstrukturního řízení jednoduchým procesním prvkem mediálního shiftu. Mediální shift je propagandistický model, který se často používá v procesech bezstrukturního řízení. Když nacisté v březnu 1939 obsadili Prahu, první co udělali, tak bylo rozlévání polévek zdarma nejchudším a potřebným. Polévky rozlévali vojáci, důstojníci a hrála k tomu muzika. Německá muzika. Reakce lidí byla obrovská, mínění o Wehrmachtu během několika dnů v Česku bylo vylepšeno k nepoznání. Bezstrukturní řízení mediálního shiftu propagandy funguje spolehlivě.

Elity působí bezstrukturně, aby občané sami chtěli více policie, vojáků, dohledu a dozoru nad sebou a dráty okolo hranic!

Když policejní hlídka obohacená o vojáky se samopaly zmlátí důchodce na demonstraci Národní demokracie, většina lidí policii odsoudí. Fašismus. Brutalita. Teror. Jakmile ale ta samá hlídka o pár týdnů později zpacifikuje sluníčkového dredaře, lidé tomu pomalu tleskají, jak je to správné, že v ulicích a restauracích na naší bezpečnost dohlíží se samopaly ozbrojené polovojenské hlídky. Mediální shift (posun) je najednou dokonalý. Zlá hlídka z demonstrace je najednou dobrou hlídkou z restaurace. Tahle manipulace s veřejným míněním o militarizaci policie je extrémně nebezpečná. Je to snaha o vykreslení militarizace policie jako nástroje ochrany občanů, což je ale krutý podvod. Ty hlídky tam nejsou k vaší ochraně, ale k ochraně režimu před lidem a pro ochranu migrantů před většinovou veřejností!

1403922019348.cached.jpg
Militarizovaná policie v USA. Takto budou policisté vypadat i v EU za pár let. Toto je finální podoba “policisty” podle NWO.

Tady v Německu fungují militarizované policejní hlídky už od minulého léta. Jak už jsem vyprávěl našemu adminovi, když někdy jedu místo autem raději vlakem na jednání, tak vidím na nádražích ty polovojenské hlídky pravidelně. Kontrolují hlavně typické Němce, blonďáky s krátkým sestřihem, s vlasy na ježka, protože hlídky mají podezření, že by mohli patřit k Pegidě nebo AfD. Tyto hlídky mají obrovské pravomoci. Kromě legitimování mohou člověka šacovat, opřou ho o zeď, musí se rozkročit a prohledají ho, jestli nemá nůž s delší čepelí, než 10 cm délky, jestli nemá pepřový nebo nervový sprej, boxera, teleskop apod. Vybírají a tipují si lidi hlavně podle vzhledu a nejhorší jsou pondělky a pátky. To má Pegida nejvíce akcí. Ještě jsem ale neviděl, že by kontrolovali někoho, kdo má turecký nebo arabský původ. Němci o těchto hlídkách mluví jako o “Angela Frei Korps” a mají velmi špatnou pověst, protože v ulicích jsou hlavně kvůli tomu, aby zasahovali proti lidem z Pegidy.

Polovojenské hlídky v ulicích nejsou vůbec na ochranu občanů!

Militarizace policie je jedním z hlavních prvků NWO. Funkce policie a armády by měly být podle NWO sloučeny. Z toho pramení likvidace armád členských zemí EU, snižování počtů vojáků a ti, co zbudou, jsou integrování a zaučováni pro fungování ochrany režimu v úloze policie. To je pro vojáky nezvyklá úloha, ale militarizace policie je nezbytnost pro elity NWO, protože globální elity mají z armád strach. Armády tradičně vycházejí z řad lidu, vojáci mají jiné myšlení, než policisté. Vojáci chrání národ, policisté chrání režim. Policista slouží věrně komukoliv, kdo přijde k moci. Voják slouží jen tomu, komu složil přísahu. Likvidace armád a postupné začlenění vojáků do řad policie je tak jedním z důležitých prvků bezpečnosti NWO.

Celý tento proces je nejdále v USA. Většina vojáků US Army se potuluje na stovkách amerických základen roztroušených po světě, a přitom doma se hroutí systém. Policie se tudíž ozbrojuje a vybavuje vojenskou technikou, policejní okrsky nakupují obrněná vozidla, tanky, raketomety, bojová vozidla pěchoty, bojové helikoptéry. Úloha policie bude v rámci NWO spočívat jak v ochraně pořádku, tak i v obraně proti ozbrojenému nepříteli. Ale problém je v tom, že než bude možné armádu rozpustit, bude potřeba přesvědčit občany, aby s takovým procesem souhlasili. Aby mu fandili, že policisté budou mít samopaly a budou vlastně i vojáky. A k tomu slouží právě prostředky bezstrukturního řízení. Vytvoření iluze nepřítele, který je všude a přitom nikde. Terorismus. A strach obyvatel z něho. Díky tomuto bezstrukturnímu řízení obyvatelé souhlasí s drakonickými zákony na omezení svých vlastních svobod a soukromí. Patriot acty. Sledovací programy. Špehování, šmírování telefonů a internetu. A v neposlední řadě migranti.

vFiUZTY.jpg
Policisty ve Fergusonu nerozeznáte od vojenských speciálů.

Lidé mají strach z migrantů a co se děje? Něco nevídaného. Lidé volají po ostnatých drátech na hranicích. Volají po uzavírání hranic. Volají po více policistech. Chtějí vězení, volají po mřížích, které je ochrání. To je proces, co probíhal v USA po 9/11. A teď probíhá v Evropě kvůli migrační krizi. A když vybuchnou bomby v Paříži a Bruselu, lidé volají po smíšených policejně-vojenských hlídkách. Volají po výjimečných stavech. Jako dosud platí ve Francii už půl roku od loňského listopadu! Je to neuvěřitelné, ale bezstrukturní řízení funguje na myšlení lidí hrozivě spolehlivě. Když se v televizi obviní ruský student Ševcov z vykonstruovaného útoku na ministra Stropnického, národ začne křičet na Putina, jak je Rusko zlé. Když policisté udeří na sluníčkového dredaře, lidé pomalu policii a vojákům se samopaly tleskají. Tleskají ale komu? Chovanec Frei Korps? A koho ten Frei Korps asi myslíte, že chrání? Občany před migranty? Nebo vládu a migranty před občany?

Nesmíme připustit militarizaci policie. Vojáci s policejním ideologickým velením se samopaly v ruce, připravení prosazovat kvóty, integrační programy, kvóty a povely z Bruselu proti vůli a proti odporu občanů, to nesmíme připustit! Vojáci jsou a musí zůstat na obranu před vnějším nepřítelem, nesmíme dopustit, aby politici a garnitura skrze vojáky se samopaly v ulicích dávala občanům najevo, kdo je ve státě pánem a pomocí samopalů prosazovala notičky z Bruselu a jejich plnění proti vůli občanů. Protože proti samopalům se už těžko něco na ulici prosazuje s transparenty v ruce. Myslete na to, až zase budete tleskat polovojenským hlídkám standardu NWO při “předváděčce” své moci v restauraci plné lidí. Příště to nemusí být mladík z Antify, ale právě vy, až budete na demonstraci proti islámu a voják na vás namíří samopal, abyste dali dolů transparent s nápisem, který je podle něho “závadový”.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
sfdasd
Návštěvník
sfdasd

Mnohi chcete zmenu, ale nie je to mozne, kym je narod nejednotny.
Tu je navod, princip, ako zjednotit narod a zastavit zlocincov:

https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/posts/1001369539949202

Prosim,
precitajte si to pozorne, a ak sa s tym textom stotoznite, sirte ho
dalej a prekladajte do vsetkych jazykov. Je to cesta k vitazstvu a
slobode, k zastaveniu tych zradcov. Dakujem Vam.

frank
Návštěvník
frank

Když je občan vyzván policisty, aby se legitimoval, platí to i pro strašidla, stejně jako pro to strašidlo na Florenci. A jestli to odmítl a ještě měl nějaké pindy, je třeba, aby pochopil. Měli mu dát ještě po tlamě a hotovo.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zcela jiste ti po zuby ozbrojeni policisti to skutecne znacne prehnali. A to bylo kvuli obcance? Kolik jich bylo na jednoho bezbranneho kluka! No jo, ono kdyz jsou fizlove v presile, tak to se umi predvest. Ne nadarmo se rika, ze vetsina policajtu je “blbech jak tago” Tato akce to plne potvrzuje!

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Tak trosku opozdene napisu komentar, protože jsem nemel moc cas. K první casti clanku jen tolik, ze ten zakrok byl nami schvalen a pochvalen proto, ze se jednalo o člověka, který je svým smyslenim pro lidi nebezpecny. Novodobi fasiste nazyvaji sami sebe antifasisty. A tyto nove fasisty je třeba zastavit za kazdou cenu, třeba pouzitim sily, samopalu, tanku a delostrelectva. Tito lide musí byt pochytani a izolovani od spolecnosti, nebo uplne zlikvidovani. Brani jakekoliv zmene k lepsimu v prostoru cele Evropy. Jsou hrozbou pro bezpecnost obcanu a jiz tak chatrny pravni rad, který v naší zemi ale stále tak nejak funguje. To je duvod, proc zasah proti clenovi z Antify chvalime a zasah proti antiislamistum odsuzujeme. Antiislamiste naopak chteji bezpecnost, rad, pravo a svobodu, takze zasah proti nim je nesmyslny a ocividne politicky motivovany a jako takovy, jej budeme odsuzovat. Teorie o spiknuti a manipulacich jsou mimo. Policie projednou udelala to, za co je placena – chranila verejny poradek. Pokud je policie zneuzita, jak je popsano v druhé casti clanku, tak je to jina pohadka. Situace v Nemecku je obraz toho, co se stane, pokud nechame nove fasisty (antifasisty, levicaky, vitace, slunickare, pravdolaskare atd.), aby se z ulic dostali az do vlády. Pokud v Nemecku kontroluje a buzeruje policie bile Nemce a kriminalitu cernych muslimu nechava plynout, tak je problem ve vladnich elitach a ne v policii. Tyto elity zradily svůj narod a svou zem, tyto elity jsou rekrutovany prave z rad novych fasistu (antifasistu, levicaku, vitacu, slunickaru, pravdolaskaru atd.) a proto je tak dulezite je zpacifikovat, když ještě polehavaji po nadrazich a zatím se „jen“ odmitaji legitimizovat.

Občan
Návštěvník
Občan

Je to tak, a přidejte tam i “Zelený”.
Když vidím tyto “skromné ochránce přírody” v kostkovaných košilích a sandálech, jak si pak nenápadně kupují cihličky zlata…..je mi z nich nevolno.
Občas i nějaký dredař a neziskový aktivista se naskytne.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Martine, jak to vis, zed ten kluk byl nebezpecny? Ty ho znas? Take to neni muj typ, ale kvuli vzhledu na nej prilepit nalepku “smyslenim pro lidi nebezpecny” . Jakym smyslenim? Neslysela jsem od kluka zadny nazor. Co kdyz tu obcanku u sebe nemel? Takze stejny styl “muz s brasnou nesmi projet” bylo v jednom filmu a policajt zastrelil postaka. Uchvatne a nestacim se divit jak stejne metody pretrvavaji do dnesnich dnu.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Kazateli ja tomu proste rikam “Chazarskej ksindl”, abych neurazil slusnejsi cast zidovstva. Ta by se mela od tohoto ocistit, dokud je cas. Bohuzel, jeji moznosti jsou omezene.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Take se Vam ztraceji prispevky? mne nejak podezrele casto…

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Take se Vam ztraceji prispevky ? Mne nejak podezrele casto….

kesu_82
Návštěvník
kesu_82

Tak nevím co si myslet, dříve sem Aeronet vážně rád četl a souhlasil s články a jejich názory, ale co v poslední době redaktoři pišou a zveřejňují, to mi hlava fakt nebere…Z vašeho webu se stává pěkná žumpa srovnatelná s Bleskem pro svou bulvárnost…Co se týče tohoto článku, tak to jsou pouze spekulace a konspirace autora, který si nevídí dále než na špičku nosu, názory autora nejsou podloženy jakoukoliv hodnotou, která by dokazovala jeho tvrzení. A propo souhlasím s militarizací policie a dalších složek, které chrání zájmy státu a jeho občanů, protože jak se říká na hrubý pytel, hrubá záplata, dnes už jsou RUCE a VUML dost chabý donucovací prostředek na kriply, co si myslí, že demokracie platí jen pro ně… A ještě zpráva pro bosse ( admina ) tohoto webu, zamyslete se nad tím, kdo pro vás píše a hlavně co…end.

zajic
Návštěvník
zajic

ano máte naprostou pravdu, také jsem chtěl napsat něco podobného, ale mávl jsem nad tím rukou. Místní to nechtějí slyšet.
Když už jsem začal psát tak se nedá nezmínit demagogická věta “Armády tradičně vycházejí z řad lidu, vojáci mají jiné myšlení, než policisté. Vojáci chrání národ, policisté chrání režim. Policista slouží věrně komukoliv, kdo přijde k moci. Voják slouží jen tomu, komu složil přísahu.” Možná by se dalo souhlasit s tím že každá složka má jiné myšlení ale to je vše. Obě složky jsou podřízeny zákonu a v mezích zákona konají. Přesněji by ta věta měla znít voják chrání vlast proti vnějšímu nepříteli a policista proti kriminálním živlům. V tom je ten rozdíl.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pane zajíci, podle jakého zákona konají společně mezi civilním obyvatelstvem v době míru?

zajic
Návštěvník
zajic

zvědavá matko službu vykonávají podle Předpis č. 273/2008 Sb.Zákon o Policii České republiky, dříve to bylo pdle 283/1991 Sb. Zákona o Policii České republiky a ještě dříve to bylo podle zákona o Veřejné bezpečnosti z roku 1974. Dálle do minulosti jsem nepátral. Všechny tyto zákony pamatovali a také se uplatňovalo nasazení vojáků ke službě u policie. Jak píšete v době míru. Ten zákon o veřejné bezpečnosti zmiňuji aby někdo netvrdil, že za komunistů to nebylo. 🙂

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

ty hlupáku jeden, ovládáš snad plnou funkci řízení? víš jakej je rozdíl mezi strukturním a bezstrukturním řízení? víš, jak se řídí společnost v sociálních supersystémech? nevís absolutně nic! a budes tu kritizovat, pan VK je na naše poměry dost vzdělaný človek, navíc ovládá plnou funkci řízení, chápe, jak fungují procesy ve světě…to, co tady napsal v článku, je pravda, ale ten tvůj chorej mozek to nedokáže pochopit! takže zavři zobák a než tady zase začneš psát hovna, bež se radši vzdělávat ty diletante! děláš tu akorát ostudu

zajic
Návštěvník
zajic

taky názor, kde dochází argument nastupují urážky. VK je novinář nikoliv bůh. 🙂

kesu_82
Návštěvník
kesu_82

Je mi úplně jedno, co autor článku umí a co ovládá, pro mě je to novinář jako každé jinej. To že sem vyjádřil svůj názor na článek a zároveň na autora je moje věc a ty s tím nemusíš souhlasit. A vlastně je mi to úplně jedno…-)) Každopádně ty ses už vyznamenal svým komentářem…ty inteligete.-)

Slovan jako poleno
Návštěvník
Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Pozorovatelka 18:41: “Vláda bude používat čínské policisty k hlídání ulic v Římě a v Miláně, oznámil italský ministr vnitra Angelino Anfaro “.
No vida, jak to do sebe pasuje – tohle je jen predehra. Viz Proroctvi z Palmovych listu, 440 let stare:
“Najmenej budú krízou postihnuté – prekvapujúco – Rusko a Čína, pretože sa budú vzájomne podporovať. Dokonca v roku 2016 ich armády pomôžu európskym štátom zdolať občianske nepokoje a ekonomickú krízu.”
A jeste znova podotknu, ze bych se vubec nedivil kdyby pan Konvicka (na rozdil od A B Bartose) byl podplaceny provokater ktery ma za cil dohnat lidi do sarvatek s muslimy, coz je to posledni co si lze prat – Chazarske svine jsou na to uz natesene.. A lidi to opet neprohlednou – smutne! Ten clovek co natocil to video na Florenci mne prijde jako Don Quixote.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

((Petr kapitola 3))
Důvod vaší naděje
13Kdo by vám ublížil, když budete horlivě konat dobro? 14I kdybyste však měli pro spravedlnost trpět, blaze vám. „Nemějte strach z toho, čím vás straší, nenechte se tím vylekat.“ 15Zasvěťte svá srdce Pánu Kristu a buďte připraveni podat odpověď každému, kdo se vás zeptá na důvod vaší naděje. 16Vždy ovšem s vlídností a úctou a s dobrým svědomím, aby se ti, kdo vás pomlouvají, zastyděli, že napadali váš poctivý život v Kristu. 17Je-li však Boží vůlí, abyste trpěli, je lepší trpět za dobré činy nežli za zlé.
18Vždyť i Kristus, sám spravedlivý, jednou trpěl za hříchy nespravedlivých, aby vás přivedl k Bohu. V těle podstoupil smrt, ale v Duchu dostal život. 19Tehdy přišel kázat duchům v žaláři – 20těm, kteří kdysi za Noemových dnů nechtěli uposlechnout, zatímco Bůh trpělivě čekal, než se postaví archa, v níž se skrze vodu zachránilo jen několik (totiž osm) duší. 21Naplněním tohoto předobrazu je křest, který nám teď přináší záchranu – nejde o omytí tělesné špíny, ale o závazek dobrého svědomí před Bohem – skrze vzkříšení Ježíše Krista, 22který odešel do nebe a je po Boží pravici, kde jsou mu poddáni andělé, vlády i moci.