Hrobové ticho v Mnichově: Mike Pence na bezpečnostní konferenci sklidil potlesk za...

Hrobové ticho v Mnichově: Mike Pence na bezpečnostní konferenci sklidil potlesk za jméno neocona, který v USA byl autorem zákona o sankcích proti Rusku, ale po vyslovení jména Donalda Trumpa nastalo trapné ticho! Válka mezi židy a Židy zasáhla i skupinu V4, summit v Izraeli byl zrušen! Chasidé obvinili největšího spojence neoconů v Evropě, že za války pomáhali Poláci vraždit etnické Židy! Chceš-li porazit nepřítele, zbav ho nejprve jeho spojenců!

Hrobové ticho v Mnichově: Mike Pence na bezpečnostní konferenci sklidil potlesk za jméno neocona, který v USA byl autorem zákona o sankcích proti Rusku, ale po vyslovení jména Donalda Trumpa nastalo trapné ticho! Válka mezi židy a Židy zasáhla i skupinu V4, summit v Izraeli byl zrušen! Chasidé obvinili největšího spojence neoconů v Evropě, že za války pomáhali Poláci vraždit etnické Židy! Chceš-li porazit nepřítele, zbav ho nejprve jeho spojenců!

Válka mezi židy a Židy se v Evropě rozhořela naplno a její projevy se dostávají už i do mainstreamových médií. Chasidé zaveleli do útoku proti světovým sionistům a dějí se neuvěřitelné věci. Schůzka V4, která se měla uskutečnit dnes a zítra v Izraeli, byla na poslední chvíli zrušena [1] a dojde tak pouze k bilaterálním jednáním mezi Benjaminem Netanyahuem a českým, slovenským a maďarským premiérem. Schůzka V4 se měla odehrát v Jeruzalémě, symbolicky v novém hlavním městě Izraele, jenže došlo ke skandálu. Benjamin Netanyahu měl prý koncem minulého týdne na schůzce o Blízkém Východu ve Varšavě říct, že prý Poláci za II. sv. války pomáhali nacistům zabíjet Židy. Izraelská ambasáda ve Varšavě to ihned popřela, ale korunu tomu nasadil izraelský ministr dopravy Yisrael Katz, který doslova uvedl: „Poláci určitě kolaborovali s nacisty. A jak řekl (bývalý premiér) Jicchak Šamir, sají už antisemitismus rovnou od narození i s mateřským mlékem,“ řekl Kac podle deníku The Times of Israel izraelské televizi.

Yisrael Katz, ministr dopravy Izraele.

Polský premiér Mateusz Morawiecki na to margo zrušil cestu do Izraele na schůzku V4, a tím pádem summit V4 se vůbec neuskuteční, protože když chybí jeden člen, není možné summit realizovat a přijímat závěrečná stanoviska. Do Izraele tak odletěli pouze Andrej Babiš, Peter Pellegrini a Viktor Orbán. Budou mít bilaterální jednání s Benjaminem Netanyahuem. Schůzku V4 se tak podařilo rozbít. Jenže, o schůzku V4 ve skutečnosti vůbec nejde. Toto je klasická ukázka válečného manévru ve válce mezi židy a Židy. Toto je úder Chasidů proti americkému vojenskému a sionistickému spojenci č. 1 v Evropě, proti Polsku. Pokud se díváte na procesy uvnitř zemí V4, tak pokud nejste slepí, tak jste určitě zaregistrovali, že zahraniční politiky zemí V4 se v poslední době začaly dostávat nebezpečně pod vliv amerických sionistů.

Skupinu V4 jako blok amerických sionistů v Evropě potřebují Chasidé rozbít zevnitř

Polsko lobuje v USA a chce vybudovat na svém území trvalou raketovou a leteckou základnu americké armády cca. 30 km od hranice s Kaliningradskou oblastí [2], Česká republika servilně skrze Babišovu vládu a dokonce i prezidenta Zemana uznala sionistickou loutku Juana Guaida za dočasného prezidenta ve Venezuele [3], česká vláda chce nakoupit americké vojenské vrtulníky, slovenská vláda nakoupí americké stíhačky F-16 a Maďarsko chce také nakupovat, takže blok zemí V4 se spolu se svým odporem proti migraci stává údernou pěstí amerických neoconů a sionistů v Evropě a výrok Lubomíra Metnara z konce předminulého týdne, že jako český ministr obrany nevylučuje v budoucnu rozmístění amerických základen v Česku [4], to všechno pouze ukazuje na to, že sionisté začali upevňovat své válečné plány v Evropě. A je jasné, proti komu tyto plány jsou namířeny, proti Chasidské Rusi a proti řídícímu kádru Chasidů, Vladimiru Putinovi.

Mateusz Morawiecki, polský premiér.

A tak přišel čas pro mohutnou protiofenzivu Chasidů. Už minulý týden skrze svého koně Donalda Trumpa spustili v celých USA výjimečný stav, aby Donald Trump mohl obejít americký Kongres a mohl začít stahovat vojáky ze Sýrie a Afghánistánu navzdory nesouhlasu Kongresu, a to pod záminkou ochrany americké bezpečnosti na mexické hranici [5]. O víkendu dále vyzval spojence amerických sionistů v Evropě, aby si evropské vlády Velké Británie, Francie, Německa a dalších zemí převzali své občany, kteří jsou v zajateckých táborech v Sýrii jako zajatí bojovníci ISILu [6], protože Američané ze Sýrie odchází a tyto zajatce už živit nebudou.

No, a dnes v pondělí přichází útok Chasidů proti nejvěrnějšímu vojenskému spojenci amerických sionistů v Evropě, proti Polsku.  To vede ke zrušení summitu V4 a polští politici tak nebudou moci být přítomni ve svatém městě Chasidů, v Jeruzalémě. Tento rozkol uvnitř V4 navíc povede k tomu, že američtí sionisté nebudou moci skrze Polsko nyní tak dobře ovládat procesy uvnitř V4 s cílem postojů proti Rusku, kde Polsko vede uvnitř V4 hlavní roli.

Tři muži z V4 odletěli do Izraele, ale ve skutečnosti se hraje o Jeruzalém a osud Chasidské Rusi

Do Jeruzaléma tak odletěli pouze “Trumpovi muži” ve složení Babiš, Pellegrini a Orbán a všichni tři usilují o co nejlepší vztahy s Donaldem Trumpem, ale každý z nich z úplně jiných důvodů, a to je na tom to nejabsurdnější. Andrej Babiš sleduje snahu o pozvání do Bílého domu, Peter Pellegrini usiluje o americké stíhačky F-16 a Viktor Orbán jde po krku Georgu Sorosovi, proti kterému jde i Donald Trump v USA. Je přitom důležité tady říct, že je obrovský rozdíl podporovat Izrael a podporovat Jeruzalém. Ačkoliv to bude znít podivně, je v tom obrovský rozdíl. Podporovat Izrael jako státní a nelegální útvar znamená podporovat světové sionisty.

Ovšem podporovat Jeruzalém jako hlavní město Židů v Izraeli, to znamená podporovat Světový židovský kongres a Chasidy. Pokud čtete mé články, tak víte, o co jde ve válce mezi Židy a židy. Hlavním bodem války je spor o osud Jeruzaléma, zatímco Chasidé z něho chtějí udělat nový Babylon a hlavní věčné město světa, sionisté chtějí pro změnu naplnit talmudické proroctví o zničení 3. chrámu a spálení země Judské, na jehož konci dojde k příchodu Boha, který náhradou škody za zničenou zemi a domov udělí sionistům vládu nad celým světem a majetky na povrchu i pod povrchem celé planety.

Miloš Zeman a Benjamin Netanyahu, spojenectví dvou Jeruzalémů, toho izraelského a pražského.

Válka se však vede nejen o Jeruzalém, ale hlavně o Rusko. To teď vlastní a kontrolují ruští Chasidé, proto v této válce je lepší říkat Chasidská Rus než Rusko, protože to plně nevystihuje podstatu současných útoků proti Ruské federaci, pokud nepochopíme, že jde o válku mezi ž a Ž. Největší hrozbou Chasidů je opakování holokaustu ze II. sv. války, kdy světoví sionisté skrze svého koně Adolfa Hitlera, se pokusili vyhladit své soukmenovce a etnické Židy v Evropě, aby získali kontrolu nad jejich majetky.

Cílem bylo Stalinovo Rusko a majetky Ruska, které po roce 1917 v Rusku převzaly židovské skupiny napojené na dům Rothschild, ovšem záhy po smrti Vladimira Uljanova (Lenina) došlo k potlačení pro-sionistických Trockistů v Rusku, se kterými zatočil J. V. Stalin a překazil plány sionistů na privatizaci a kolonializaci Ruska a jeho zdrojů. Po smrti Stalina se znovu začali Židé dostávat ke kontrolním funkcím v Sovětském svazu a po nástupu Vladimira Putina se Chasidé dostali k veškerým majetkům v Rusku skrze oligarcháty a rodinné svazky.

Potlesk v Mnichově pro amerického neocona, který vymyslel sankce na Rusko a mrtvolné ticho pro Trumpa

Zatímco Vladimir Putin je obklopený chasidskými Židy jako jsou Lev Leviev, Moše Kantor nebo Michail Fridman, Putinovi opozičníci typu Alexej Navalnyj jsou obklopeni a financováni sionisty ze západu, od lidí jako George Soros, až po Atlantic Council. Ta válka je v Rusku tak neuvěřitelné okatá a průhledná, že začínám mít pochybnosti o tom, proč Valerij Pjakin mlčí o této válce doslova jako hrob, i když tisícům jeho fanoušků musí začít docházet, že když proti sobě vedou mocenský boj různí koně různých židů, že to nebude jen shoda náhod.

Vhození klínu do skupiny V4 je tak dalším taktickým manévrem Chasidů, Donalda Trumpa a Vladimira Putina skrze provokaci proti Polsku. Cílem je zkrátka nedovolit vytvoření amerického vojenského bloku ve Střední Evropě, který pod hlavičkou V4 by ve skutečnosti byl v budoucnu nástupní platformou vojenských a raketových základen sionistů proti Chasidské Rusi. Chcete-li porazit nepřítele, musíte ho nejprve zbavit jeho spojenců. (citace Su-Ling).

Lindsey Graham (vpravo) a John McCain.

A potvrzením této války mezi židy a Židy je i událost z dnešní bezpečnostní konference v Mnichově, kde došlo k trapnému skandálu, který je však pro pochopení procesů naprosto klíčový. Americký viceprezident Mike Pence hovořil o tom, že americký neocon a republikán Lindsey Graham, jeden z největších jestřábů republikánské strany, který je znám jako autor [7] protiruských sankčních zákonů v americkém kongresu, který v Mnichově vede americkou delegaci a celý sál při vyslovení Grahamova jména ihned zatleskal. Jenže, potom Mike Pence vyřídil i pozdrav od Donalda Trumpa a nastalo hrobové ticho, trapná tichá pauza, kdy Mike Pence čekal potlesk, ale nikdo, naprosto nikdo z neoconů a pro-sionistických podpinods v sále nezatleskal, rozhostilo se hrobové ticho, které naprosto jasně odhalilo celý globalizační spektákl.

Válka mezi ž a Ž nabírá na intenzitě, začnou se naplno odhalovat zástěry podpindosů

Hosté na bezpečnostní konferenci v Mnichově tak tleskali protiruskému neoconovi Grahamovi, když zaznělo jeho jména, ale v případě Donalda Trumpa nastalo ticho [8], že i špendlík by bylo slyšet, kdyby spadl na zem. To pouze ukazuje na to, že Donald Trump stojí na druhé straně, je antiglobalista a antisionista, stojí na straně Chasidů stejně, jako Vladimir Putin. Pokud chcete někde lepší ukázku toho, kdo je globalista podporující světový mocenský řád Domu Sion, a kdo je naopak v opozici proti sionistům a v pozici chasidského odporu, tak tato scénka (viz. video v úvodu článku) z mnichovské konference je toho nejlepším příkladem, jak vypadá válka mezi židy (sionisty) a Židy (Chasidy) v reálném nasazení v politických procesech. A když vidíte, že všichni na konferenci netleskali Trumpovi, sami si už představte, jak obrovské a mocné je uchopení sionistů nad Evropskou unií a hlavně a zejména nad NATO a zahraničními politikami zemí EU. Ani jedno tlesknutí pro Trumpa, dámy a pánové. Ani jedno jediné. Doufám, že už chápete, proti čemu a komu stojíme a proč Aeronet je terčem útoků. Když vy pochopíte válku mezi ž a Ž, pochopíte i motivace a zoufalé kroky těch, kteří jedné či druhé straně této války dělají užitečné podpindos.

Zdroj úvodního videa: iDnes [8]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email