Holandští vědci se omlouvají Putinovi za svou vládu

Holandští vědci se omlouvají Putinovi za svou vládu

Holandští vědci se omlouvají Putinovi za svou vládu

Profesor Cees Hamelink z Nizozemska se zabývá vztahem mezi lidskými právy, komunikací a globalizací. Začínal jako vědecký pracovník v mezinárodní organizaci v Ženevě a v Mexico City. Vyučuje a přednáší na několika vysokých školách v USA, Mexiku, Chile, Austrálii, Tanzanii, Brazílii, v Jižní Korei a téměř ve všech evropských zemích. V roce 2007 obdržel čestnou profesuru z University of Queensland v Austrálii. Radí různým vládám a OSN.

Ve jménu několika desítek holandských vědců nedávno napsal dopis ruskému prezidentu Putinovi. Hamelink řekl, že Putin nese těžké břemeno jak ochránit svět před tím, co by mohlo vyústit ve světovou  válku katastrofických rozměrů a ve svém dopise píše:

 “Vážený pane prezidente Putine,

jménem mnoha lidí tady v Holandsku přijměte prosím omluvu za naši vládu a naše média . Fakta, týkající se  MH17 jsou překrucována, aby jste byl hanoben Vy a Vaše země. Jsme jen bezmocní diváci, kteří jsou svědky, jak západní národy v čele se Spojenými státy, obviňují Rusko ze zločinů, které samy páchají více než kdokoli jiný. Odmítáme dvojí metr, který je používán pro Rusko a Západ. V naší společnosti jsou zapotřebí dostatečné důkazy pro každé odsouzení a způsob, jakým jste Vy a Vaše země bez důkazů odsouzeni za “zločiny”, je nemilosrdný a opovrženíhodný .

Zachránil jste svět od konfliktu v Sýrii, který mohl eskalovat do světové války.  Z masového zabíjení nevinných syrských civilistů a z jejich plynování teroristy Al-Káidy, vycvičené a vyzbrojené USA a placené Saúdskou Arábií, byl obviňován Asad. Západ přitom doufal, že veřejné mínění se obrátí proti Asadovi a tím bude vydlážděna cesta k útoku na Sýrii.

Zakrátko na to západní síly vychovaly a vyzbrojily “opozici” k přípravě převratu na Ukrajině proti tehdejší legitimní vládě v Kyjevě. Pučisté byli okamžitě uznáni západními mocnostmi a byly jim poskytovány půjčky z našich daní, aby se nová vláda udržela u moci.  Lidé na Krymu s tím nesouhlasili a dali to najevo pokojnými demonstracemi.  K tomu, že chtěli nezávislost na Kyjevu, je ale dovedli až anonymní odstřelovači a násilí ukrajinských žoldáků.  Jestli jste vy separatistická hnutí podporoval, to je vzhledem k očividnému imperialismu Západu nepodstatné. Rusko bylo bez důkazů a vyšetřování neprávem obviněno, že separatistům dodává zbraňové systémy, které údajně sestřelily let MH17.  A západní vlády v tom vidí důvod k právu činit na Rusko ekonomický tlak.

My, probuzení občané Západu, kteří vidí lži a machinace našich vlád, se Vám chceme omluvit za to, co se děje v našem jménu.  Je bohužel pravda, že naše média ztratila veškerou nezávislost a jsou jen služkami moci. A proto mají lidé Západu pokřivený pohled na realitu a neženou své politiky ke skládání účtů.

Naše naděje se upínají k Vaší moudrosti. Chceme mír. Vidíme, že západní vlády neslouží lidem, ale pracují na vytvoření Nového světového řádu. Zničení suverénních států a zabití miliónů nevinných lidí je cena, kterou neváhají zaplatit za dosažení toho cíle. My, lidé Nizozemska, chceme mír a spravedlnost, a to s Ruskem a i pro Rusko.

Věříme, že nepochybujete, že nizozemská vláda mluví jen sama za sebe.  My se modlíme, aby naše úsilí pomohlo rozptýlit rostoucí napětí mezi našimi zeměmi.

S pozdravem ,
Profesor Cees Hamelink

http://www.news24.com/MyNews24/Professor-Cees-Hamelink-Letter-to-Putin-20140901

-Pozorovatelka-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Linda
Návštěvník
Linda

A jak na tento dopis odpověděl Vladimir Vladimirovič? Proč jste dosud nezveřejnili jeho reakci na tak zásadní věc? Četl to vůbec? Děkuji.

Milan
Návštěvník
Milan

😛 Neverím, že p. Merkelová nevie čo sa v skutočnosti deje. Je ale záhadou, prečo sa z take jmocnej političky stal poskok Američanov. To isté robia šéfovia štátov celej Európskej únie až na malé výnimky. Opakuje sa snáď Mnichov, len Hitlera vystriedali Američania? A Európa príde na rad až keď pomôže Američanom poraziť Rusko?
Myslím, že Amerika to musí urobiť aby sa dostala ekonomického a politického úpadku. Ale prečo na to máme doplatiť my. Keď si už v minulom storočí zožrali, čo mali zo žrať až tom budúcom tak nech si to riešia doma nie na cudzom území. A naši politici by sa mali začať správať ako zástupcovia Európskych národov a nie ako trasorítky a vazali Ameriky

Ирина
Návštěvník
Ирина

Прочитала и даже слёзы навернулись на глаза. Как тяжело, когда из каждой европейской подворотни лают и лают. За дело и без дела. Но мы себя в обиду не дадим. США обломает об нас зубы. Теперь сами народы Европы должны подняться на свою защиту, иначе (не дай Бог), “властители мира” доведут нас до третьей мировой.

Jengis
Návštěvník
Jengis

Profesor mi mluví z duše.

Petr Nešťák
Návštěvník
Petr Nešťák

Chvála Bohu,že se i na západě začínají lidé probouzet do reality a projevovat svůj názor. Ještě by to chtělo,aby se probrali američtí občané. Proto,že tato situace,kterou vyvolala jejich vláda,může být mnohem fatálnější,než byla jejich Korea či Vietnam. O těch dalších “demokratizačních” akcích mimo území USA je snad zbytečné se zmiňovat…

Jitka
Návštěvník
Jitka

Amíci a probrat se? To se nestane! Ti mají vymyté mozky!

trodas
Návštěvník

Hezky napsáno, pán má naprostou pravdu. Od presstitutů se také člověk nedozvěděl, že syn víceprezidenta USA má právě na východní Ukrajině nakoupena práva na těžbu frakováním… a to je dost podstatná informace, stejně jako informace o tom, že USA do změny režimu na Ukrajině “investovali” více jak 5 miliard dolarů.

Presstitutům věřit nelze.

Politikům také ne.

Asi by bylo načase, aby i u nás lidé napsali Putinovi / Rusku, že nemáme zájem o konflikt, ale naše vlády (ale ani poslanci) za nás nemluví. A my nevíme, co s tím… (nebo tedy víme – finanční stávka – ale máme zatím strach to provést)

Linda
Návštěvník
Linda

A taky se od presstitutů člověk nedočte, že dcerka pana ministra Lavrova má občanství Spojených Států Severoamerických. Čili USA. Proč tam je, když je to tam tak strašné. Souhlasím s vámi v tom, že kompletní informační obrázek nedostanete nikde, je třeba informace vyhledávat.
A ještě prosím – nerozumím pojmu “finanční stávka”? Děkuji za vysvětlení.

Cico Ciciak
Návštěvník
Cico Ciciak

A prečo by tam nemohla byť ty pizda? Amerika nie je iba jej vláda a globálna kabala!!! Tak tu nemel pizdoviny!!!

stanislav
Návštěvník
stanislav

❗ Konečně někdo našel odvahu a napsal panu Putinovi co si myslí o vrazích z pentagonu Obomba z Fašingtonu je jen trapná loutka v rukou vojensko-průmyslového komplexu a židovské korporace které to mordování platí s armádou už se třesou až zprivatizují Ukrajinu v Čechách to už pár firem má nacvičeno ukrajinci přídou o majetek a zbydou jen artronomické dluhy jako těm ČECHÁČKŮM……………….