Holandská kurýrní společnost cenzuruje poštovní známky s Libuší Šafránkovou v roli Popelky!...

Holandská kurýrní společnost cenzuruje poštovní známky s Libuší Šafránkovou v roli Popelky! Vyobrazení české herečky na známce s odhaleným krkem by mohlo pobouřit muslimské poštovní doručovatele ve Francii! Kurýrní společnosti přelepují závadové známky bílou nálepkou a dodatečně razítkují potvrzení o úhradě porta. Pro-muslimská hyperkorektnost dosahuje nečekaných rozměrů a vánoční pohled došel do Francie oblepený cenzorskými nálepkami jako nástěnka!

Holandská kurýrní společnost cenzuruje poštovní známky s Libuší Šafránkovou v roli Popelky! Vyobrazení české herečky na známce s odhaleným krkem by mohlo pobouřit muslimské poštovní doručovatele ve Francii! Kurýrní společnosti přelepují závadové známky bílou nálepkou a dodatečně razítkují potvrzení o úhradě porta. Pro-muslimská hyperkorektnost dosahuje nečekaných rozměrů a vánoční pohled došel do Francie oblepený cenzorskými nálepkami jako nástěnka!

Česká herečka Libuše Šafránková se nechtěně stává mediální celebritou v souvislosti, kterou byste nečekali. Jeden ze čtenářů našeho Aeronetu se s námi podělil o zážitek, nad kterým zůstává rozum stát. Žije v Německu a před Vánoci se rozhodl, že pošle do Francie svému kamarádovi vánoční pohled a lístek opatří speciální pamětní známkou ke 45. výročí premiéry české pohádky Tři oříšky pro popelku s vyobrazením Libuše Šafránkové v hlavní roli Popelky. Česká pohádka režiséra Václava Vorlíčka vznikla v koprodukci s východoněmeckou filmovou agenturou DEFA a v Německu má pohádka dodnes kultovní status a značka Drei Haselnüsse für Aschenbrödel přitahuje každý rok na Vánoce k televizním obrazovkám miliony Němců.

Pamětní edice známek s Libuší Šafránkovou jako Popelkou.

Není proto divu, že německé vydavatelství Post Modern vydalo speciální pamětní edici známek s Libuší Šafránkovou v roli Popelky. Jenže, má to zásadní háček. Nežijeme v roce 1973, kdy Evropa byla ještě normální a nezdegenerovaná, žijeme totiž na konci 2. dekády 21. století a všechno je jinak. K čemu vlastně došlo? Náš čtenář se rozhodl, že zašle kamarádovi do Francie vánoční pohled opatřený právě touto pamětní známkou s Libuší Šafránkovou, kde je vyobrazena s odhaleným krkem a krásným náhrdelníkem. Opravdu jí to moc sluší, česká herečka byla opravdu krásná a ve filmu doslova zářila. Jenže, co se nestalo. Když kamarád našeho čtenáře vánoční pohlednici ve Francii dostal, nestačil se divit.

Někdo přelepil Popelku špatně s čárovým kódem, tak Šafránkovou přelepili úplně a přerazítkovali i čárový kód

Celá pamětní poštovní známka je přelepena bílým cenzorským štítkem a dodatečně na tento štítek je vyraženo potvrzení o zaplacení poštovného. Všimněte si, že pod nálepkou jsou vidět razítka sběrných středisek německé pošty, běžná německá kulatá razítka. Ale při opuštění Německa, resp. před předáním ke smluvní dopravě holandské nadnárodní kurýrní službě Royal PostNL je známka s herečkou přelepena nejprve čárovým kódem, což by se dalo omluvit, protože kurýrní společnosti mají na všechno čárové kódy, jenže to není všechno. Kurýrní společnosti se to asi zdálo málo, a tak se rozhodla známku i čárový kód úplně přelepit bílým cenzorským štítkem tak, aby hlava Libuše Šafránkové byla prakticky celá zakryta a takto upravenou pohlednici vložili pracovníci kurýrní služby do razítkovacího stroje.

V tomto stavu došla pohlednice adresátovi do Francie.

Je to jednoduché. Jedná se cenzuru odkrytého krku české herečky. Kdyby totiž se jednalo o přelepení známky štítkem s dodávkovým čárovým kódem, potom by bylo jasné a logické, o co jde, protože na pohlednici není dostatek místa, kam by čárový kód šlo jinam nalepit. Jenže, pokud někdo tento čárový kód přelepí dalším štítkem s obyčejným razítkem PostNL, tak to znamená, že předchozí čárový kód nemá být čitelný, a dá se uvažovat, že i ta nálepka s čárovým kódem měla také cenzorský účel. Tyto zásahy cenzury probíhají na úrovni kurýrní služby na úrovni distribuce pošty před překročením hranic. Protože čárový kód je přelepen, potom takový poštovní lístek je tříděn ručně, třídící linka ho vyřadí k ručnímu třídění.

Cenzura herečky s odkrytým krkem pomocí nálepek, jinak by francouzští pošťáci muslimského původu mohli pohlednici roztrhat a nedoručit

Ve Francii doručují poštu kurýři a poštovní doručovatelé obvykle arabského původu, práce poštovních doručovatelů není nijak dobře placena a kurýrní doručovatelé mají různá náboženská vyznání. Pokud někdo zašle dopis nebo pohlednici s nějakou nábožensky závadovou poštovní známkou, na které je např. žena s odkrytým krkem, potom se často stává, že poštovní doručovatel dopis nebo pohlednici roztrhá a nedoručí. Protože tyto incidenty jsou ve Francii na denním pořádku, zavedly kurýrní společnosti určitá opatření, že vyřazují z automatického třídění poštu, která má závadové poštovní známky, např. známky s ženami, známky zobrazující kostely, kříže, synagogy, symboly Izraele, symboly Krista, symboly Vánoc atd. Takové známky jsou potom přelepeny bílým štítkem a dodatečně orazítkovány s potvrzením o zaplacení poštovného.

Zadní strana známkového bukletu.

Společně s tím je přelepen i čárový kód, kterým je dopis nebo pohled automaticky vyřazen ze strojového třídění a zásilka je směrována ručně k příslušné dopravě.  Francouzská pošta se odvažuje uvádět do oběhu pouze známky s uměleckými kresbami a plastikami, fotografie hereček jsou tabu, protože by to vyvolalo odpor poštovních doručovatelů muslimského původu, kteří by na protest dopisy a pohledy s takovými známkami spalovali na ulici. A protože kurýrním společnostem jde o spokojenost zákazníků, aby zásilky byly úspěšně doručeny, tak prostě přistupují k cenzuře závadových poštovních známek, které vyobrazují herečky s náhrdelníky a odkrytými smyslnými krky.

Cenzura Šafránkové na známkách, křik na Navrátilovou, že nechce hrát s ženskou, která má penis

Takto daleko se dostala Evropa, která se pomalu stává domovem zdegenerovaného bílého muže a bílé ženy. Martina Navrátilová se dnes stala terčem útoku, když kritizovala transgender praktiky v tenisu, že není fér, když ona jako tenistka by měla hrát zápas proti někomu s penisem, kdo se vydává za ženu [1]. V narážce tím mířila na změny v tenisové federaci, kde nově budou uznávány starty transgederistů, kteří se rozhodli změnit si pohlaví na hormonální úrovni, ale zatím nepodstoupili chirurgickou změnu pohlaví. Tato forma degenerace bílé rasy, která vychází z politicky ukotvené podpory deviací, potom vede k tomu, že ve společnosti najednou jsou vyznávány pokřivené hodnoty, o kterých se píše v Bibli v souvislosti se Sodomou a Gomorou. Lidé se tam převlékali za opačná pohlaví, obcovali spolu na ulici, pořádali nazí průvody v ulicích obou měst. Obě města byla potom zničena termonukleárním úderem, o čemž svědčí přímo Bible odkazem na Lotovu ženu, která se ohlédla.

“Zjevně to nemůže být v pořádku. Nemůžete prostě prohlásit, že jste žena a soutěžit proti ženám. Musí existovat nějaké standardy, a když máte penis a soutěžíte jako žena, tak to prostě jako standard nepasuje…”

Bílý muž islamizoval svůj vlastní životní prostor a nemá sílu svůj životní prostor bránit. Muži nejsou muži, ženy už nebudou ženami. Budou pouze neurčitá pohlaví, charakterově rozbředlá, nevyhraněná, neukotvená. A tak se prostě dočkáte toho, že pěkná žena, která se nezakryje, je na ulici zmlácena, znásilněna a zohyzděna, pokud má to štěstí, že jí rovnou nepodříznou krk. A když pošlete pohled se známkou, na které je žena s odhaleným krkem, pošta raději známku zcenzuruje v předposranosti a ve strachu, aby nějaký muslimský pošťák pohled neztopil, myšleno doslova. Raději známku zcenzurovat, než aby zásilka nebyla doručena. A tak se bílý muž přizpůsobuje novým (d)obyvatelům Evropy. A kdo nasunuje migraci do Evropy? Evropští politici a neziskovky placené z peněz lidí napojených na Dům Sion. A tak je potřeba českou herečku vygumovat, anebo alespoň přelepit štítkem, aby nebyla vidět, aby snad někoho ve Francii nepobouřila mezi muslimskou komunitou ve francouzské poště a kurýrních firmách.

Nenechávejte si tento incident pro sebe, sdílejte tento článek se svými přáteli, ať se dozví, jak potichu a nenápadně přichází bílý člověk o svoji svobodu a o svoji vlastní Evropu. Bílý muž cenzuruje vlastní rasu, vlastní lidi, vlastní herce, vlastní kulturu a historii. Bojí se hostů, jak by na to reagovali, aby nezačali bílému člověku zapalovat ulice. Strach z návštěvy, kterou nikdo nezval, kterou pozvali do Evropy politici, kteří nereprezentují zájmy svých národů, ale zájmy ritu a svatavy, které složili svoji kabalistickou přísahu pod jařmem Bratrské smlouvy. Bílé zůstanou jen elity, ostatní čeká exodus nebo syntéza, splynutí ras do rasy rozmělněné, rozbředlé, poddajné, ale poslušné. A to si někdo myslel, že před rokem 1989 byla v Československu cenzura. Ani komunisté nepřelepovali známky z dopisů z ciziny. Nosaté právo nám dnes bere už i Popelku ze známek.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
albert.c
Návštěvník
albert.c

HOAX: Cenzura poštovní známky s Libuší Šafránkovou v roli Popelky

Sociálními sítěmi se šíří fotografie pohlednice, na které je zakryta poštovní známka s Libuší Šafránkovou v roli Popelky. Dezinformační web Aeronet si k tomu automaticky vymyslel příběh svůj vlastní příběh. „Ve Francii doručují poštu kurýři a poštovní doručovatelé obvykle arabského původu, práce poštovních doručovatelů není nijak dobře placena a kurýrní doručovatelé mají různá náboženská vyznání. Pokud někdo zašle dopis nebo pohlednici s nějakou nábožensky závadovou poštovní známkou, na které je např. žena s odkrytým krkem, potom se často stává, že poštovní doručovatel dopis nebo pohlednici roztrhá a nedoručí,“ píše nebetyčnou hloupost Aeronet. Tuto hloupost pak dále šíří Rukojmí.cz, Infovojna.sk a fotografie pohlednice se pak rozšířila i ve skupinách na Facebooku a hoax s tímto textem je zasílán i (nejen) seniorům e-maily.

Tak po pořádku. Známku nezalepil žádný pošťák ve Francii, ale holandská státní pošta (ne tedy jen tak nějaká kurýrní společnost) PostNL. A důvod? Je to jednoduché. Pohled byl poslán z Německa do Francie, trasa dopisu vedle přes Holandsko. Německá pošta pro svou přepravu orazila pohled klasickými razítky a číslem. Při převzetí holandská pošta přidělila zásilce čárový kód. Na konci holandské trasy pak čárový kód opět zalepila, protože francouzská pošta už čárové kódy pro běžnou poštu nepoužívá (i při opaku by ji byl holandský čárový kód k ničemu) a přelepku orazítkovala prázdnou samolepkou razítkem dokládající, že „zásilka byla zaplacena“. Ujistila nás o tom telefonicky tisková mluvčí PostNL Ellen Talsma, kterou jsme urgovali po tom, co jsme několik dní nedostali žádnou další odpověď. Již v e-mailu ovšem vylučuje, že to bylo z důvodu toho, že by na známce byla žena.

Je to také jasné i z toho důvodu, že v Holandsku jsou běžné i odvážnější poštovní známky. V roce 2017 například holandská pošta vydala známku s ženou v plavkách, vloni pak známku se sochou ženy, které jsou vidět odhalená poprsí. Poštovní známka ke 45. výročí premiéry české pohádky Tři oříšky pro Popelku s vyobrazením Libuše Šafránkové v hlavní roli Popelky ani nic kontroverzního nezobrazuje.

Čárové kódy jsou trend, který ulehčuje práci mnoha poštovním a kurýrním společnostem. Používá je už i Česká pošta, ale jen pro doporučené dopisy nebo balíky. Je pravdou, že používání čárových kódu asi neuvítají filatelisté.

Zdroj: https://manipulatori.cz/hoax-cenzura-postovni-znamky-s-libusi-safrankovou-v-roli-popelky/

Administrator
Admin

No jo, Cemper a jeho lži ulhané. Já tady žiju v Holandsku už pěknou řádku let a holandská pošta známky čárovým kódem nepřelepuje. Vyřiďte Cemperovi, že je lhář ulhanej. Nebo ať mi dá adresu a já mu pošlu pohled, aby viděl, že normální nezávadové známky holandská pošta nepřelepuje.

redme
Návštěvník
redme

Nejhorší na tom je, že ta dnešní líná, zdechlá a obézní generace nebude mít sílu ani vůli svůj životní prostor, který jim vybojovali naši předci bránit před musulmanskou invazí…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ukrajina přežívala jen pokud byla součástí SSSR. Jako samostatný stát padala jen dolů a díky USA které ji
za 6 miliard dolarů chtěli využít ke svým plánům na ovládnutí ruska a když se to nepovedlo , tak se na ně
vykašlali, ukrajina bídně chcípne. Je to jen jedno z mnoha stovek svinstev které ti parchanti a zločinci z celého světa prchající před zákonem co před 250 lety ukradli zem indiánům celou tu dobu na planetě páchají. Ale
už se nad nimi smráká!

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Len malá zaujímavosť: haselnusse=lieskové orechy. Pokiaľ ma pamäť neklame,tak Libuši sa v podkroví vždy otváral vlašský orech, nie lieskovce.

BLM
Návštěvník
BLM

Banana boo – Bože môj, ty si ale kus vola, nerob tu hanbu Slovensku.
Popelka je aj pre nás najlepšia rozprávka.

Kardinal
Návštěvník
Kardinal

Ale oficiální německý název byl s Haselnusse. Ten vlašský se zase lépe hodil do filmu.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Budou tyhle ukrajinské známky také cenzurovány soudruhy socan hamáčky a nebo dá petříček s pochem příkaz mlčet….eto duraky a debyly..?comment image

Martel
Návštěvník
Martel

Nedoručení pošty je v ČR trestný čin s trestem nepodmíněného odnětí svobody…

Enni
Návštěvník
Enni

Všiml si také někdo z diskutujících toho,že se pořád řeší křížení bílé ženy a černého muže.Co takhle bílý muž a černá žena ? Ani to nezkoušejte,komunita by Vám podřízla krk,kdyby jste se dotkli jejich žen.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Boj za ROVNOPRÁVNOST ŽEN by měl probíhat především tam, kde se toto bezpráví vyskytuje – tedy tam, kde ŽENA má práva omezena na úroveň domácího zvířete….
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRg4leOK6kpqwVUHorJc3Tqn9H1ry-EguuRjED_kL0uA_0ZHyZG

Budoucnost pro NAŠE holčičky????comment imagecomment image

Za mě říkám: NO WAY! Zapomeňte na to, Soudruzi, a běžte se LÉČIT!
https://zpravy.tiscali.cz/teroristy-nespojuje-islam-ale-zvracena-muzska-frustrace-295347

NEZAPOMENEME, komu “vděčíme” za současnou situaci U NÁS DOMA!
comment image

.lak
Návštěvník
.lak

Jen tak mne laicky napadá že u té zdi nářků to musí být místo s takovou aurou že z míry hnusu by tam zašla i opečovávaná proti tomu kulturní rostlina bolševník.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Já bych se jich nedotkl ani třímetrovou rezavou tyčí, ale proti gustu…
Někdy dokážou šokovat i sousedé!

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Omlouvám se adminovi, měla jsem “překliknutou” adresu.
?

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

Nic není nemožné. Vše je možné. Divit se tomu, znamená neznat scénář. Ti, co jsou za oponou, to mají lehké, jenom sledují. Ti, co jsou před oponou musí hodně, hodně, ale opravdu hodně číst, aby alespoň trošku věděli, co se děje za opnou.

malostranska
Návštěvník
malostranska

Ti za oponou jsou borci, kteří musejí umět ovládat, detekovat rizika, volit protiopatření. Zvládli gůgl, možná i bitcoin, teď eliminují bílé riziko.. Je jich pár desítek tisíc proti stovkám milionů. A navíc mají jen kapitál.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Za oponou nadnárodního dobroserství , například…
Třeba taková nenápadná, “dobromilná” NE/ZISKOVKA , založená US rozvědkami a NATO jenerály, s vlastní školou formátování “budoucích Vedoucích”, která poskytuje direktivy pro EUparlament, a má na svědomí kde co – a je “striktně APOLITICKÁ” (to znamená, že kdo ze spřátelených “partnerů” si cokoliv objedná/a zaplatí, to také dostane ,
– například dle zadání : 7 zemí do 5ti let – Studie proveditelnosti…… 😉
Zde v interaktivním TimeLine – životopisu této “apolitické charity” klikněte na 1998, a uvidíte, co mají na “charitativním” svědomí, a kdo na Vás vyskočí…. (Krvavá Madla”). Co dalšího zvládli – viz
všechna ta další data – “dobročinná, apolitická” témata v té interaktivní historii jsou “zajímavá”….. https://www.rand.org/about/history.html

Zde jeden z “Projektů” dobročinného “vědeckého bádání” pro “udržitelnost” a pod.:
https://www.rand.org/blog/2017/06/the-european-commission-is-struggling-to-demonstrate.html
Zde příklad ofiko výstupu – pro EU Parlament ( projekt kolonizace a přesídlení dalších 10 zemí?):
http://www.europarl.europa.eu/RegData/etudes/STUD/2017/572705/IPOL_STU(2017)572705_EN.pdf
z něhož kopíruji např. pár čísel a vět o “Libérii” – tab. str 115:
Summary of democracy and rule of law projects in Liberia since 2008 Instrument/
programme
EU contribution EUR / Percentage of total expenditure266
Number of projects (completed/ongoing)
Thematic area(s)
EIDHR 2,178,497 / 86% 8 (1 / 7)267
Supporting access to justice; Human rights and minority rights;
Supporting civil society; Women rights and gender issues;
Peace and security.
IFS 671,774 / 80% 2 (0 / 2)
Supporting civil society
EDF 82,175,019/ 78% 4 (2 / 2)
Electoral process;
Institution strengthening;
Peace and security.
DCI 1,101,977 / 100% 2 (2 / 0)
Supporting access to justice, human rights and minority rights;
Women rights and gender issues
Total 86,127,267 / average of 89% 16 (5 / 11)
(Shrnuto: jenom do Libérie za 3 roky nasypáno od 2008 z EU 86+Mega EUR (i z našeho!), a to na “přístup do právního systému a soudnictví, zavádění feminismu a homosex práv,” a kupodivu 😉 – NEJVÍC – 82.175.019,- /do koruny přesně! ;-)/ EUR – NA “VOLEBNÍ PROCESY A PŘITAŽENÍ INSTITUCÍ”

Na str. 12 EU podkladů pak zcela otevřeně (zřejmě pro zasvěcené Europoslance double-speakové zdůvodnění následujících prasáren po svorném odsouhlasení), čteme:
“Recommendation 5. The wider use of theories of change, and more agreement
on impact measurement, would strengthen the ability to demonstrate impacts and the
value for money achieved.
Reporting templates (e.g. for External Assistance Management Reports (EAMRs) and ResultsOriented Monitoring (ROM)) should be adapted to incorporate sections on
‘theory of change’ and ‘value for money’.
Recommendation 6. M&E is a key mechanism for supporting learning and
improvement but getting maximum value.”
!!!!!
TEDY – VÍTĚZNÝ KOKTEJL: ‘theory of change’ and ‘value for money’
+ zaklínadlo “MÍR A BEZPEČNOST”(Peace and security)
= “key mechanism for … getting maximum value.”
(Dobrosersky řečeno: “klíčový mechanismus, jak z toho (pozn. “apolitická” infiltrace cizí země…) VYTŘÍSKAT MAXIMÁLNÍ ZISK. (!!!)

(“Nezisková” Studie pro majitele Evropské Struktury jako podklad pro “migrační agendu”)

Takoví dobráčci, od pohledu – člověk by jim skoro posílal VÍČKA….. 😉comment image

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Mimochodem, jedné takové vítačské neZiskovce nesl známý pytel víček, a málem ho vyhodili!
Prý to musí jít kamsi odevzdat, a jim donést “sponzorský dar”…..
(Přeloženo do našeho – strč si to někam a dej prachy – přece nebudeme lítat kamsi za 8Kč/kilo plastu.. /Nám už bohatě platí nápojové firmy na NAŠE platy / 😉 )
😉

Katka
Návštěvník
Katka

To sme dopadli… ako by povedali moji starí rodičia: zlatí komunisti!…

r.m.
Návštěvník
r.m.

Evropská unie kráčí ke světlým zítřkům:
Ebola
Nemocný vykazující příznaky nákazy ebolou byl nejprve ošetřován v nemocnici v menším městě Enköpingu, později byl převezen do Uppsaly. Pohotovost v Enköpingu byla následně uzavřena.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/493551-ve-svedske-nemocnici-lezi-pacient-s-podezrenim-na-ebolu.html
Pacienti uvízli na pohotovosti v Enköpingu – po alarmu Ebola
Stig Norling je zablokován na pohotovosti: “Žádní pacienti nesmí jít domů” https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/6nakB3/patienter-fast-pa-akuten-i-enkoping–efter-ebolalarm
Stig Norling, 73 let, šel na pohotovost v Enköpingské nemocnici v pátek. Zatímco čekal, až se vrátí k lékaři, chvíli si lehl. Když se znovu probudil, dozvěděl se, že mu nebude dovoleno opustit pohotovost.

Přestřelka?
V Kolíně nad Rýnem se střílelo u hlavního nádraží
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/493579-v-koline-nad-rynem-se-strilelo-u-hlavniho-nadrazi.html
Policie v oblasti prohledává jednu budovu, má podezření, že by se v ní mohli skrývat další ozbrojenci.
Další osoby, které by mohly být do případu zapleteny, jsou na útěku. „Vycházíme z informací, že z místa ujeli v autě muž se ženou, další muž utekl směrem k Rýnu,“ řekl mluvčí policie.

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Ebola. Nasun nemocnych, propaganda proti ockovani. Co to asi je? Aaaa, uz mi neco napada. Biologicka valka cizima rukama.