Hoax anebo leak? Prezident Miloš Zeman prý zemřel 8. října 2021 po...

Hoax anebo leak? Prezident Miloš Zeman prý zemřel 8. října 2021 po krátké nemoci, hlásá smuteční oznámení s hlavičkou prezidentské kanceláře, které se šíří po internetu! Na první pohled zjevný podvrh a nesmysl, ale záběry na bezvládné tělo prezidenta s modrou skvrnou na krku vnesly do celé věci vážné obavy a pochybnosti! Prosíme pana prezidenta, aby natočil krátké video na mobil s aktuálním výtiskem jakýchkoliv novin, aby spekulace o jeho skonu byly okamžitě vyvráceny! Lékař nemá ze záběrů serveru Novinky.cz vůbec dobrý pocit a předkládá možnosti, co se mohlo stát prezidentu České republiky!

Hoax anebo leak? Prezident Miloš Zeman prý zemřel 8. října 2021 po krátké nemoci, hlásá smuteční oznámení s hlavičkou prezidentské kanceláře, které se šíří po internetu! Na první pohled zjevný podvrh a nesmysl, ale záběry na bezvládné tělo prezidenta s modrou skvrnou na krku vnesly do celé věci vážné obavy a pochybnosti! Prosíme pana prezidenta, aby natočil krátké video na mobil s aktuálním výtiskem jakýchkoliv novin, aby spekulace o jeho skonu byly okamžitě vyvráceny! Lékař nemá ze záběrů serveru Novinky.cz vůbec dobrý pocit a předkládá možnosti, co se mohlo stát prezidentu České republiky!

Redakce Aeronetu a podle informací už i mnohá další česká média obdržela v uplynulých hodinách výbušný dokument, jehož pravost a s ním spojené spekulace byly Pražským hradem již vyvráceny [1], ovšem situace po nedělením zveřejnění děsivých záběrů s bezvládným tělem prezidenta nahrávají spekulacím, že dokument by nemusel být podvrh a mohlo by se jednat o uniklý dokument. Naše redakce po konzultaci s právníkem a i s ohledem na rodinu pana prezidenta nebude pochybný dokument publikovat, ovšem s ohledem na nedělní události v Lánech a poté v Praze před Ústřední vojenskou nemocnicí lze konstatovat, že některá fakta bohužel nahrávají mnoha spekulacím.

Tajení skutečného prezidentova zdravotního stavu ze strany Hradu je skutečně alarmující. Dokument, který jsme dostali do redakce se tváří, že je napsaný na oficiálním hlavičkovém papíře kanceláře Pražského hradu, ve kterém je oznamováno, že prezident České republiky Miloš Zeman zemřel dne 8. října 2021 po krátké nemoci. Pod dokumentem je dole podepsán tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Nedokážeme ověřit ani podpis, ani pravost ofoceného dokumentu. Ovšem Jiří Ovčáček dnes dokonce už na Twitteru vyzval k modlitbám za prezidenta republiky. To není dobré znamení, shodují se mnozí pozorovatelé.

Přestože se dokument začal šířit na internetu již v sobotu 9. října, tak v neděli prý proběhla oficiální schůzka s prezidentem v Lánech, ale novináři prezidenta s Babišem naživo spolu neviděli, aby schůzku mohli potvrdit. Andrej Babiš potom ze zámku v Lánech odjel, aniž by poskytl rozhovory. A poté už následovaly pouze děsivé záběry, které natočily Novinky.cz [2] při vykládání prezidenta republiky na lůžkovém vozíku ze sanitky a jeho přesun do otevřených dveří na pohotovosti Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Video opravdu nedoporučujeme pro slabší povahy, protože zachycuje opravdu nepěkné záběry.

VIDEO: Bezvládné tělo prezidenta vyděsilo jeho fanoušky a voliče

Zdroj videa: Novinky.cz

Tělo prezidenta bylo naprosto bezvládné. V úvodu videa je vidět naprosto prokazatelně, že prezident republiky neovládá krční svaly, protože při sesunutí ze sanitky mu hlava spadne dopřed a dolů bradou na hruď. Pracovník záchranky potom oběma rukama chytne prezidentovi hlavu, hlavu prezidenta narovná a následně ji drží rukama v této poloze po celou dobu, když ostatní záchranáři prezidenta na vozíku převáží do útrob nemocnice. Pražský hrad uvedl, že pan prezident si pouze zdříml při převozu, že je to normální. Jenže tomuto prohlášení nevěří náš kolega lékař, který záběry zhlédl a vydal následné stanovisko.

Existují 3 možná vysvětlení bezvládného těla: Umělý spánek, kóma a…

Podle lékaře existují 3 možná vysvětlení toho, co video zachycuje. Podle lékaře je první možností, že prezident republiky byl uveden do umělého spánku. Ten se ale při transportu navozuje pacientovi jen při terminálních bolestech a agonii pacienta, kdy bolest je tak nesnesitelná, že paliativní léčba již nepomáhá a ani morfin již nezabírá.

V takovém případě se pacient uvádí do umělého spánku pro úlevu pacienta a v tomto spánku je udržován. Tělo uspaného pacienta je bezvládné a bez krčních reflexí. Náš lékař popírá, že prezident spal, protože záběr videa dokazuje že prezident na vozíku neovládal krční svaly a nedošlo k reakčnímu reflexu spící osoby při padnutí hlavy vpřed, kdy fyziologický reflex pokaždé člověka ze spánku probudí. Pražský hrad tudíž podle lékaře neříká úplnou pravdu, o přirozený spánek (zdřímnutí) prezidenta jít zřejmě nemohlo.

Záchranář drží hlavu prezidenta

Druhým možným vysvětlení podle lékaře je kóma. Takto se projevují bezvládná těla osob v kómatu, kdy tělo se chová zcela bezvládně a neprojevuje žádné reflexy. Pokud prezident upadl do kómatu, potom záběry serveru Novinky.cz dávají rovněž smysl a význam. Tady se musíme pozastavit. Pokud by prezident Miloš Zeman opravdu upadl do kómatu, potom by nastala bizarní situace. Sněmovna by musela aktivovat článek Ústavy č. 66 a funkci prezidenta by převzali postupně premiér, předseda poslanecké sněmovny a předseda senátu. Jenže, pokud bude zdravotní stav prezidenta neznámý, nemůže být zbavení funkce prezidenta pro zdravotní nezpůsobilost obhajitelné před Ústavním soudem.

Hlava 22: Pro odvolání prezidenta pro zdravotní nezpůsobilost by musel zdravotně nezpůsobilý prezident vydat souhlas se zveřejněním své zdravotní dokumentace

Aby mohl být prezident zbaven funkce pro zdravotní nezpůsobilost, musí dát souhlas se zveřejněním své zdravotní dokumentace soudním znalcům. Pokud prezident souhlas nedá, nemůže před soudem odvolání prezidenta pro zdravotní důvody obstát. De facto zde jde o legendární Hlavu 22, kdy nemocný člověk má být odvolán pro svoji prokazatelnou zdravotní nezpůsobilost, ale protože pro svůj těžký zdravotní stav nemůže / nechce tento souhlas udělit postoupením zdravotní dokumentace, není možné ho odvolat.

A v naší redakci máme pocit, že přesně o něco podobného se teď hraje okolo prezidenta. Nikdo nechce zveřejnit anamnézu prezidenta, aby ji nebylo možné použít pro zbavení funkce kvůli zdravotní nezpůsobilosti. Pro toto sice máme pochopení, ale v případě, kdy se začínají šířit zvěsti o smrti prezidenta, případně o jeho kómatu, již nelze zdravotní stav nadále utajovat. Novou vládu sice může jmenovat i předseda Senátu, ale Pražský hrad může podat ústavní žalobu pro neplatnost zbavení prezidenta funkce, protože Senát a Poslanecká sněmovna zbavily prezidenta funkce bez podkladů zdravotní dokumentace prezidenta. Takže se nabízí vysvětlení, že někomu tento stav vyhovuje.

Miloš Zeman 8. října 2021 v Lánech s volebním lístkem. FOTO: Jiří Ovčáček / Twitter

Třetí možností podle lékaře je to, o čem nikdo nechce mluvit. A to je možnost, že prezident je po smrti. Bezvládné tělo projevuje jisté známky svalové ztuhlosti, ale s výjimkou krčních svalů. Při převozu těla vsedě má tělo tendenci se kymácet a hlava přepadává do všech směrů působením gravitačních sil. Při manipulaci s tělem je to potom patrné, že hlava se převaluje a přepadává sem a tam jako u hadrové panenky. Pokud by někdo chtěl tyto posmrtné projevy zamaskovat, mohl by se pokusit např. o držení hlavy, aby se nekymácela při manipulaci s tělem, aby to nevypadalo děsivě, že jde o manipulaci s mrtvým tělem. Náš kolega lékař k tomu dodává následující zkušenost z praxe.

Lékař naprosto nevěří, proč by prezidenta převáželi vsedě a drželi mu ještě hlavu, když by jenom dřímal

Lidé v umělém spánku a v kómatu se podle lékaře převáží vždy a zásadně vleže a jsou zajištěni pásy na lůžkovém vozíku. V poloze se zvednutým opěrákem do polohy polosed/pololeh  se transportují jen lidé při plném vědomí, proto záběry z videa našemu lékaři nedávají smysl. Lidé po operaci žaludku či s problémy v břišní dutině obvykle zůstávají na transportním lůžku v polosedu, ale pouze při plném vědomí.

Transport osob v bezvědomí vyžaduje fixaci hlavy pomocí opěrek a připoutání celého těla pásy. Držení hlavy u člověka v poloze vsedě kvůli tomu, že údajně jenom spí, je naprostý nesmysl. To je jako snaha vysvětlit někomu, proč se drbete pravou nohou za levým uchem. Pokud prezident spal, transportní lůžko mělo mít sklopený opěrák do vodorovné polohy, aby prezident ležel. A pokud kvůli játrům nemůže pacient ležet, musí mít hlavu i celé tělo zafixované pásy a opěrkami, a ne že prezidentovi bude hlavu držet rukama zdravotník.

Miloš Zeman 8. října 2021 v Lánech s volebním lístkem. FOTO: Jiří Ovčáček

Zvednutí opěradla se spícím člověkem a držení jeho hlavy, aby se “jenom” prospal, zní stejně tak bizarně, jako to vypadá. Prostě náš kolega lékař tomuto vysvětlení o zdřímnutí nevěří. Padající hlava a projevy okolo ukazují pouze na výše uvedené 3 možnosti, nic jiného, a už vůbec ne podřimování. Ale to není všechno. V neděli se na YouTube objevilo amatérské video [3] na kanálu KTV, ve kterém autor tvrdí, že ve videu zahlédl, že Miloš Zeman má za krkem modrou skvrnu. Video jsme analyzovali a opravdu něco jako skvrna na zátylku prezidenta se nacházelo, i když o barvě bychom mohli spekulovat.

Všechny spekulace by vyvrátilo krátké video a čerstvými novinami v rukách

Posmrtné skvrny se podle lékaře opravdu nejprve a nejdříve objevují na krku, to je prý pravda, ale pro našeho kolegu je to příliš velká spekulace, protože i žijící lidé mohou mít modré skvrny na krku, např. při syndromu akutního selhání jater může podle lékaře dojít k výsevu hematomů po těle pacienta a nezřídka právě v oblasti krku a zátylku. Takže v této otázce nějaká skvrna na krku nic neprokazuje. Průkazné jsou bezvládné pohyby těla a tzv. ragdoll effect, kdy hlava bez svalových reflexů se kymácí sem a tam při pohybech s tělem. A to opravdu na videu je možné podle lékaře zjevně vidět.

Naše redakce by tímto chtěla požádat Pražský hrad touto formou otevřené výzvy, aby pan tiskový mluvčí požádal pana prezidenta, aby na chytrý telefon nahrál jen krátké pozdravení pro občany a ukázal aktuální noviny s datumem pro ověření, že je pan prezident opravdu pořád naživu.  Pan Ovčáček by potom mohl video zavěsit na YouTube, případně publikovat na svém Twitteru. Pana prezidenta by to určitě nevysílilo a voliče pana prezidenta by to uklidnilo a určitě potěšilo. Tím by byly vyvráceny všechny spekulace, které se začínají množit a občané České republiky by měli mít právo vědět vše o zdravotním stavu pana prezidenta, jako nejvyššího veřejného činitele v České republice, který zastává veřejnou volenou funkci. Přejeme panu prezidentovi co nejrychlejší uzdravení, aby se mohl znovu plně pustit do práce.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pan Contras
Návštěvník
Pan Contras

Z přiložené dokumentace několik postřehů:
1. prezident v křesle nespí, to by při pádu hlavu sebou škubl a naroval
2. prezident netrpí selháváním jater, na fotce má čisté bělmo i normální barvu kůže, není oteklý a nemá žloutenku!!, což by nutně měl
3. prezident na křesle není mrtvý – barva kůže odpovídá živému člověku
4. prezident na křesle není napojen na přístroje a nemá dýchací masku – divil bych se, že by záchranáři tohle připustili
Prostý závěr: prezident se kromě to, že je nemocný z důvodů, které nemohu uveřejnit, dobře baví novinářskými blbečky a tahá havlerku za fusekli.

Gojim
Návštěvník
Gojim

Stehlíková o Zemanovi: Geniální politický mozek je pryč, Hrad ho dlouhodobě zneužíval
https://cnn.iprima.cz/stehlikova-o-zemanovi-genialni-politicky-mozek-je-pryc-zavoral-poskytuje-zazracnou-peci-35585

moravanka
Návštěvník
moravanka

Nějak se to ve mně pere, Na jedné straně se mi svírá srdce, když vidím prezidenta v tak vážném stavu, to opravdu musí v každém vyvolat soucit s nemocným člověkem, na druhé straně vidím to jeho okolí kolem kancléře, proti kterému cítím jen zlost a odpor k jejich lidské ubohosti. A co mě zaráží, že paní Zemanová se nevyjádří, kdo jiný by v takové situaci měl než ona. Je to zkrátka celé nějaké divné. A pokud je prezident při vědomí a schopný vykonávat úřad a já mu lepší zdravotní stav přeju, proč se ta hradní banda kolem tak brání mu dát viditelný prostor k jeho osobnímu vyjádření? Něco tady okatě neklape a do této disproporce zapadají i lží a vykrucování premiéra, který co půl dne mele nesmysly, které ho usvědčují ze lží.

Helena
Návštěvník
Helena

Volila jsem na ambasádě v USA 🇺🇸 a skutečně tam byl Ústecký kraj. Bylo mi to divné, zeptala jsem se komise, prý se jedná o loterii krajů. 😂 Obálka byla otevřená, v koši se povalovaly celé nepoužité volební lístky (já ty mé roztrhala 😉), vůbec by nebyl problém je vyměnit. Výsledkům voleb nevěřím. 👎

Pollux
Návštěvník
Pollux

Je započítáno 13 184 zahraničních hlasů, tedy nic dramatického, co by výsledek voleb ovlivnilo.

https://www.volby.cz/pls/ps2021/ps361?xjazyk=CZ

moravanka
Návštěvník
moravanka

6000 lidí ve Valmezu volilo ANO? To tolik lidí nebo jejich příbuzných pracuje v DEZE? Ve městě 40 tun otrávených ryb a účelového vyšetřování havárie navíc s jednou obětí sebevraždy spjaté s touto kauzou? Ti lidé jsou padlí na hlavu? Už úplně ztratili soudnost? Valmezáci, kteří jste volili ANO, jste ubožáci.

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Zatím. Až projde korespondenční volba – tak jich bude půl milónu.
A vo to se tu teď kurva bude hrát.

Jern Tak
Návštěvník
Jern Tak

Minule to byl Středočeský kraj. Teď asi vybrali ústí aby ubrali Bábovi a Komunistickýmu kraji nějaký to procentíčko…, když tam kandidujou.

S těma lístkama v odpadkovým koši jste udělala zásadní chybu…

Ty lístky v koši pak (na ambasádách, speciálně západních) pak komise vytáhne – když tam nejste (hned jak jste odešla) a zkontrolujou si podle chybějicího lístku koho jste volila. Toto si pak poznamenají tajní, do vašeho neveřejného spisu který vedou na všechny Čechy v zahraničí a vypracovávaj jejich psychologický a politický profil v rámci nahánění špiónů v současné mánii. Případně vás předají k rozpracování kolegům aby vás nabrali. Když teď vědí koho jste volila…
Tím že jste ty lístky přetrhla a nechala v odpaďáku na místě jste jim jen usnadnila práci aby měli všechny vaše nepoužité lístky po kupě. (Ty roztrhaný…)

Volil jsem přesně tam co vy za Atlantikem – a to celkem 3x a mám tam nějaký známý uvnitř vyslanectví, tak vím o čem mluvím…

Znalost toho koho jste volila vy, nebo další nepozorní co odhodili zbylé lístky do koše ve volební místnosti, místo aby je odnesli pryč – pak usnadňuje tajnejm, aby s dotyčným navázali kontakt, třeba na koncertě české kapely v zahraničí, a když dovedně svedou řeč na politiku, tak už budou vědět že vám maj říct, že volili minule to samý jako vy, aby vám podlejzali nebo manipulovali s váma. (pokuď vás uznaj za vhodný objekt k navázání kontaktu – to ovšem může bejt kterákoliv barmanka co pro ně bude sebrat drby v český hospodě o emigrantech, např.) “Hele mě tam politika leze na nervy, nakonec jsem volil Okamuru (Filipa, kohokoliv co vy)”, vám řekne dotyčnej aby vás naladil a vy hned máte radost, že nejste sama a už mu otevřete srdce, když volil stejně – a už to jede…

Pokud by jste snad volila někoho problematického (KSČ, SPD, Volného atd..) napráskaj to a kolegové přijdou za vašim zaměstnavatelem a budouvytvářet nátlak aby vás vyhodili z práce…
(Proto je ta volba tajná, aby se tohle nedělo)

Kromě toho vám projeli pas při kontrole totožnosti a zjistili jaký tam máte víza, jestli jste třeba necestovala někde k Arabům, nebo na Kubu, nebo do Běloruska – a kdy.

Registr voličů pak slouží k tomu že tahaj z lidí kopie jejich (zahraničích) řidičských průkazů a ID – a vedou pololegální seznam adres s pobytem, kde se kdo nachází v zahraničí.

Na zfalšování voleb v urně váš přetržený lístek nepotřebují, protože jim je ministerstvo poslalo v PDF k vytištění aby ušetřili za poštu a kurýra, takže si falešnejch můžou vytisknout kolik chtějí. (v zahraničí jsou na jiným papíru než v Čechách)

Pokuď jste tam byla jen na návštěvě a volila s volebním průkazem, tak se nic neděje (i když vás nechaj klidně vyhodit z práce i v Čechách),
pokuď tam ale bydlíte – tak se ničemu nedivte a BUĎTE NA POZORU.
Toto bylo složení vaší volební komise: BIS, UZSI, fbi, VZ, CIA.

Pokuď by chtěli falšovat, tak můžou – prostě uvedou že se dostavilo víc voličů který maj v seznamu – a nahážou to tam za ně. Jako že přišli… Jako ty mrtví američani co přišli k jejich volbám. Ale můžou teď jen to málo co maj v registrech. Dokuď nezavedou korespondenční volbu, tak je těch hlasů na falšování málo.

Kde jste volila? Ve Washingtonu, nebo jinde?

Helena
Návštěvník
Helena

Jern Tak: Děkuji. 👍 Ano, ve Washingtonu, bydlím ale v Texasu. A opsali si informaci do PC z mého pasu – RČ a číslo pasu. Prý to pouze (na konci voleb) vytisknou, zalepí a pošlou do ČR, kde se to po x měsících zlikviduje. Z PC to prý smažou hned po volbách. Voličský průkaz mi byl zaslán z ČR (jsem z Brna). Vaše info mne mrzí, nic o tom jsem nevěděla, pouze jsem chtěla pomoct ČR, ale ty výsledky už byly stejně dopředu známé. 🤔

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

No na voličskej průkaz jste v pohodě… Prostě jste na návštěvě…A Texas je daleko. To je v klidu. Můj pas si zrovna vzali dozadu a ofotili a dělali si kopie…
No mě to trvalo dvoje volby v zahraničí než jsem na to přišel, kdyby mi to někdo řekl po prvních tak bych mu nevěŕil a myslel bych si že kecá… Tak si z toho nic nedělejte…

Enni
Návštěvník
Enni

Jak mohou lidé dávat nepoužité lísky do košů ve volební místnosti? Používá mozek ještě někdo?

sweet
Návštěvník
sweet

Proč ne. Jsou na jedné hromadě, nikdo neví, který balík kdo vyhodil. Někdo v původní obálce, někdo mimo….nedá se přiřadit nikomu nic. Stejně v každé komisi mají několik sad volebních lístků, pokud se domluví, mohou přihodit (vyměnit). Proto je volební komise složená ze zástupců různých stran i nestraníků.

Jen tak
Návštěvník
Jen tak

V zahraničí to neplatí s těma členama v komisích, v Čechách máte pravdu. O tom kdo bude sedět v komisi v zahraničí rozhoduje konzul… A zástupci různých stran tam nejsou. Jde vesměs o zaměstance MZV… (asi by nesehnali dost lidí do komise)…
Na běžný český škole – volební místnosti je takovej frmol, že se lístky z odpaďáku nedaj přiřadit. Ale v zahraničí je to jiný. Půl hodiny se nikdo neukáže…A v komisi sedí stbák…
Jinak máte pravdu…

Helena
Návštěvník
Helena

Jen tak: Moc Vám děkuji za podporu. 👍 Mějte se hezky.

Haller
Návštěvník
Haller

každá volební komise má hromadu nepoužitých hlasovacích lístků v sadách, aby je mohla vydat voličům, kteří příjdou bez lístků. Vy používejte mozek.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Enni meleš nezmysli, osobne som odvazal vrecia s nepouzitymi listkami na skartaciu

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Admine, pusť mi tam můj komentář co ho asi zadržel akismet. Díky

Plumbum
Návštěvník
Plumbum

Nevím,co jsem napsal v předchozím komentáři špatného,ale cenzura finguje čím dál více. Prostě nějakým přístupem “strany mírného pokroku v mezích zákona” se dostaneme leda tak do prdele,sice po Orwelovsku,nenápadně a postupně,ale o to více jistě!!!

Cíleným odváděním pozornosti od podstatných problémů se totiž k vlastní gilotině doplazíme,pomalu,aniž si to budeme uvědomovat! Oni na to mají celé týmy psychologů,aby vás podprahově donutili k souhlasu s vlastním zničením!! Žába pomalu vařená stoicky umírá,zatím co žába vhozená do horké vody prudce vyskočí!

Dokonale naplánovali genocidu,která jim mnohokrát před tím (války atd.) násilnou formou nevyšla díky efektu náhlého probuzení žáby,vhozené do horké vody!
Nyní nás ekonomicky a už i fyzicky likvidují,opodstatňujíce to neopodstatnitelným odůvodněním našeho “vyššího” dobra!!! A nikdo se nad tím nechce pozastavit a likvidovaní se odmítají bránit a ve většině případů vlastní zánik nadšeně kvitují! Psychologickým terorem pomocí zdánlivě nemyslitelné věci (kterou je hromadná likvidace rasy) zlomili jakýkoliv odpor jejich budoucích obětí a tyto domutili k rezignované účasti na vlastní sebevraždě!

Zatím co oplakáváme Mošeho jsemžida a debatujeme nad rozlitým mlékem genocidní zlodějskou židojuntou řízených tzv. voleb,kolem se dějí věci a modernizují mílovými kroky logistiku,která nesměřuje nikde jinde,než k našemu úplnému zotročení a likvidaci.
Nechme proto jejich podvodné “volby” volům a nechejme jsemžida konečně v klidu shnít,vždyť si konec konců svými “činy”,které vykonal pro “dobro” národa/ne českého/ zaslouží.

Kdysi jsem na tomto webu připodobnil stávající dění k příběhu o Faustovi.

Faust upsal svou duši Ďáblu,který si pro něj přišel. Do domu vešel dveřmi,když Fausta odnášel,ač obtěžkán svým “úlovkem”,měl dostatek síly a prorazil strop i střechu stavení!
Tu obrovskou sílu mu propůjčil hrůzyplný strach oběti!

Tento zločinný systém žije ze strachu jeho obětí a z toho pramenícího důsledku se zločincům postavit.Pouze strach je hnacím motorem a živnou půdou zločinného židorežimu.

Metatron
Návštěvník
Metatron

..šmejdi jedni…na tv Hovna je na Action nová upoutávka na pořad a jeden z aktérů tam rukama dělá iluminátskej symbol..takovej ten kosočtverec na úrovni kosočtverce…fuj..čerti už se pyšně odkopávaj všude…už jsou na koni…ale oni sami kulhají..sílu jim dodává jen neřád lidstva…kterej podporujou, posilujou a do jisté míry vzorově vytvářejí…

Barel
Návštěvník
Barel

Vojtěchovi prý vyhořela nějaká finská trafika, holt smůla.
To by naštvalo, půl roku ze sebe dělat vola a pak přijdou nějaké pitomé volby 🙂
Nu což, je třeba makat do roztrhání těla, jak říkal šéf, a na poslední chvilku urvat, co se ještě dá.
Co bychom tak ještě objednali než se budeme dekovat z úřadu?
Vakcíny? Máme. Testy? Máme. Tlamokryty? Máme.
Co to sakra říkal ten Flégr? Aha, mrazáky! Vida! Už píšu objednávku.comment image

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Všiml jsem si, že jelikož záchranky jezdí nonstop, tak už moc nepousteji majáky,aby nepoutali pozornost.

Metatron
Návštěvník
Metatron

stvůry nelidský..a koho do toho budou zavírat, když mají naočkováno???..aha..pochcípané očkované..kdo chce kam..chtějícímu zlo se pak obratem zlo neděje…co kdo zaseje, to taky sklidí..tak dlouho se chodí se džbánem, ten do ní padá…

Jen tak
Návštěvník
Jen tak

Tak Prezident dnes v nemocnici podepsal jmenování soudce z Brna. Tím jaksi byl vyroben písemný důkaz, – že ač v nemocnici, tak vládne., protože učinil úřední úkon.
Jestli to podepsal sám (to si myslím já), nebo to za něj načmáral Mynář (budou tvrdit odpůrci) je druhořadé.
Každopádně to jmenován soudce je problém pro Vystrčila etc. v Senátu, který se jej budou snažit impíčovat z funkce.

Dokuď bude prezidentovi fungovat hlava a ruka, zdá se že může klidně býti i ležákem a dělat úkony které od něj ústava očekává….

Metatron
Návštěvník
Metatron

..a tím všechny Zemák přechčije ještě i na smrtelné posteli…☺☺

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Díky Bohu za dobrou zprávu !

sileotum
Návštěvník
sileotum

Nemyslím, že je prezident mrtvý a desítky lidí okolo se podílelo na převozu mrtvoly a předstírání, že žije v nemocnici. Pamatuji si, že jednou jsem byla na oslavě, kde byl velký chlap, takový hromotluk a byl opilý. A protože padal a dělal strašné škody, lidé z okolí ho raději dorazili alkoholem, protože jiné řešení v tu chvíli nebylo a všichni doufali, že usne.
Pan prezident je už stářím a životním stylem zchátralý dost , a kdoví, kolik potřebuje, aby usnul. Když by byl opilý, nebude mu každý poskok nebo zdravotník rvát hned na hlavu nějaké hadice. To si ani netroufne, stále je tam ta bázeň. Naloží ho a odvedou co nejrychleji, aby se něco nestalo a nezemřel jim tam. Je asi dost náročné sloužit takovému člověku a odmítat mu podat skleničku a mít ohled na zhoršující se zdraví. Vůbec bych se nedivila, kdyby se to té partě v Lánech vymklo z rukou a pak prezidenta rychle lifrovali do nemocnice kvůli hydrataci a hrozícímeu selhání organismu. Snad to nejsou takoví šílenci, aby byli schopní chovat se jako vrazi z detektivky a balit prezidenta do koberce. To už je trochu moc i když možná by toho schopní byli, ale sanita ho odvezla a tím ho opět na nějakou dobu budou udržovat při životě a taktizování. Přijde mi to nejlogičtější vysvětlení celé té situace. A také by to vysvětlovalo, proč všichni mluví tak záhadně nekonkrétně. Kdo si dovolí, říct něco takového na plno do médií?

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Z hradu přišlo oznámení, že pan prezident Zeman měl meruňkové buchty a na zítra si objednal vinnou klobásu s kaší. Oznámeno mluvčím prezidentské kanceláře.