Hlupáci je jim málo, tak tedy: jste demagogové, provokatéři a vypatlanci s...

Hlupáci je jim málo, tak tedy: jste demagogové, provokatéři a vypatlanci s IQ shnilé tykve!

Hlupáci je jim málo, tak tedy: jste demagogové, provokatéři a vypatlanci s IQ shnilé tykve!

   Tomáš Peszyński, který se sám označuje jako pravdoláskař a havlista, se hrdostí hlásí k tomu, že došlo „k prvnímu narušení koncertu od jejich (myšleno Alexandrovců) vzniku v roce 1928“ v Praze [1][2]. Pro upřesnění, narušen měl být tím, že poblíž místa, kudy lidé přicházeli na koncert, byla vztyčena 12 metrová maketa Putina s hitlerovským knírkem, rudou hvězdou a hákovým křížem. Návštěvníci koncertu „museli projít kolem transparentů, vlajek a instalací, které jim připomněly, že jsme zemí NATO, EU, že jsme zemí západní, že Rusko okupuje část Ukrajiny a dosud tam vede válku a že je Rusko krvavý agresor, který napáchal zlo v mnoha zemích,“ píše radostně Tomáš Peszyński a lze jen doufat, že se samou radostí nad touto ubohostí, neposral.

Na této provokační akci jsou pozoruhodné dvě věci a sice, za jakých okolností a podmínek byla Putinova maketa umístěna, resp. zda k tomu měli aktivisté povolení a za další jak to, že této provokaci nikdo z pořadatelů koncetu (nechtěl, nemohl, nedokázal) zabránil. Ono není se čemu divit, mohou-li být vyvěšovány rudé trenýrky na střeše Pražského hradu, proč by nemohla chvíli postát nevhodně ironizující maketa V. Putina před vchodem areálu, že?

2460738-img-vondrackova-alexandrovci-koncert-aktiviste-omen-v2.jpg

     Na druhé straně by asi nebylo od věci, kdyby se pan Peszyński vyjádřil, jak nebo čím konkrétně byl „úspěšně“ narušen samotný koncert Alexandrovců. Pokud se domnívá, že ta ubohá provokace měla být narušením koncertu, pak bohužel jen zanechala „silný dojem“ v samotných návštěvnících a nebudu se mýlit, že ten dojem byl silně negativní v neprospěch jejich (vypatlaných) autorů. Ani oni (návštěvníci) totiž nejsou kolaboranti ani pitomci, aby nevěděli, že jde o prachsprostou provokaci (notabene hrubé urážku hlavy cizího státu). Pokud by totiž smýšleli tak, jak by si přál pan Peszyński, zcela určitě by se asi nehrnuli na koncert, který v nich, na zlost pana Peszyńského, zanechal ten nejlepší dojem a kulturní zážitek. Na rozdíl od výše jmenovaných skupin a pana Peszyńského považují účastníci koncertu Alexandrovců za kulturní, nikoliv za militantní nebo nepřátelské vystoupení.

     Pan Peszyński velmi sebevědomě a namyšleně charakterizuje své kolegy, autory a realizátory „úspěšného narušení“ konání koncertu a to spolky EEIC, Pražský Majdan a skupinu oMEN, kteří podle Peszyńského nejsou ani kolaboranti, ani žádní pitomci a proto museli proti tomuto odpornému turné něco podniknout. „ A taky jsme podnikli a myslím, že se nám to povedlo,“ dodává spokojeně vypatlaný Peszyński. O tom, že nejsou kolaboranti a pitomci, však lze vážně pochybovat, právě naopak, protože se hluboce mýlí, pokud si myslí, že kolaborovat znamená, resp. se vztahuje, jen v případě projevu sympatií k Rusku. Pan Peszyński si však neuvědomuje, že stejnou kolaborací jsou sympatie, náklonnost a přitakávání válkychtivým USA, NATO a jejich zájmům. To jen jaksi pro upřesnění mylného a primitivního názoru „chytrého“ (až to bučí) pana Peszińského.

     Kromě toho je pan Peszyński značně domýšlivý a škodolibý když se vyjadřuje ve smyslu, že by se mohlo zdát, že protest proti Alexandrovcům je malichernost. Tak tomu však podle něj ale není. „Ten protest ukazuje, že je zde občanská společnost, která lpí na svobodě, demokracii, západních hodnotách a která se tak lehce nevzdá a nenechá se zblbnout. Například tím, že zde nepřátelská armáda pošle ansámbl, který zde šíří její lži a nenávist za pomoci hudebních nástrojů a kýčovitých rádoby pozitivních či vtipných militaristických písniček a tanečků. A tváří se, že my to musíme tolerovat, protože se jedná údajně o kulturu,“ sděluje pan Peszyński. Zřejmě mu převelice vadí účast, resp. spolu účinkování českých umělců, které jistě považuje také za kolaboranty.

Ovšem tvrdit, že by zrovna H. Vondráčková měla kolaborovat s Ruskem, je hodně odvážné a zcela mimo mísu! Není mi také jasné, kde bere pan Peszyński tu jistotu a přesvědčení, že je zde (v ČR, pozn. J. B.) občanská společnost, která lpí po svobodě, demokracii a západních hodnotách a která se tak lehce nevzdá. Pokud by mluvil za sebe a svých několik poťouchlých (spíše přiblblých) pravdoláskařských a havlistických přátelích, pak nic proti tomu, každý máme právo na svůj názor a své vidění světa. Avšak mluvit řekněme za sedm milionů občanů České republiky, alias občanskou společnost, že lpí (případně touží) po západních hodnotách, je velmi, ale opravdu velmi odvážné, neřku-li zcela mimo realitu.

2460736_vondrackova-alexandrovci-koncert-omen-aktiviste.jpg

     Na druhé straně je až neuvěřitelně bezduché, laciné, naivní a hloupé konstatování, že nepřátelská armáda pošle ansámbl, který zde šíří její lži a nenávist za pomoci hudebních nástrojů a kýčovitých rádoby pozitivních či vtipných militaristických písniček a tanečků. A tváří se, že my to musíme tolerovat, protože se jedná údajně o kulturu, jak dodává pan Peszyński. Opak je pravdou, nemusíme nic tolerovat, protože občané šli za kulturním zážitkem, který však pan Peszyński škodolibě považuje za šíření lži a nenávisti!

     Je to hodně zbabělé až zoufalé považovat hudební nástroje, písničky a tanečky za nástroj k šíření lži a nenávisti. Vlastně ano, je to tak, jenže tu lež a nenávist šíří sám pan Peszyńsi se svými stejně ujetými přáteli. Názor, že „nepřátelská armáda“ pošle ansábl atd., to už je mimo logiku chápání. Nevím, zda je pan Peszyński schopen nějak věcně doložit či zdůvodnit, že armáda Ruské federace je vůči nám v nějakém oficiálním nepřátelském postavení, ale obyčejně to bývá na základě vyhlášení válečného stavu mezi dvěma státy a nepamatuji si, že bychom, kromě lživého a provokačního vyřvávání o válečném stavu České republiky s Ruskem kolaborantem a vlastizrádcem Štětinou jsem nezaregistroval, že by mezi ČR a RF existoval válečný stav.

     Nicméně není proč se vzrušovat, lze jen s velkým politováním konstatovat, že jsou mezi námi zoufalci a ubožáci, kteří jsou schopni za jidášský peníz od pana Schapira dělat „velké věci“, za které mohou od občanské společnosti, o které si pan Peszyński myslí, že lpí po západních hodnotách, sklidit jen posměšky a pohrdání! I to mnohé napovídá o stavu naší české demokracie!

Jiří B a ť a , 21. října 2015

Poznámka šéfredaktora AE News: Protest proti koncertu Alexandrovců probíhal s podporou ukrajinského velvyslanectví v Praze, za podpory kulturního oddělení ukrajinského velvyslanectví, které má na starosti propagaci a mediální prezentaci Ukrajiny v ČR. Veškerá ukrajinská velvyslanectví po světě spadají na současné Ukrajině pod ministerstvo zahraničí, které v Kyjevě ovládají Američané. Ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin je na Ukrajině označován mezi obyvatelstvem za “ukrajinského Sakašviliho”, kvůli jeho chování, vzhledu, ale zejména vztahům s USA [3]. Všimněte si, že pražská neziskovka “Prague Maidan” natáčí veškerá videa pouze v angličtině. Veškerá obrazová i tisková dokumentace u neziskovek sponzorovaných americkými ambasádami nebo americkým ministerstvem zahraničí musí být v angličtině. Toto pravidlo musí dodržovat i všechny další české neziskovky, které čerpají peníze od Američanů, ať už od ambasády USA, anebo od soukromých amerických fondů. Je to podmínka tzv. “Bona Fide” postupu ve financování neziskového sektoru ze strany Američanů. Dalším příkladem takové “profláknuté” neziskovky v ČR je Pražský Institut Bezpečnostních Studií [4][5].

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Preboha, to sú čo sa šaškov, veď sú len na smiech! Celá tá ich maškaráda je robená úplne bez nejakej inteligencie, na úrovni a doslova uráža inteligenciu ľudí. Ale nečudujem sa, je to sponzorované Američanmi, takže je to robené v štýle /bez urážky/ ako pre ich obyvateľov, prostoduché, gýčovité, útočiace na tie najprimitívnejšie centrá mozgu, pretože niečo čo len trocha kultúrne, tzv. na výške, by sa u nich minulo účinkom /podľa seba súdim teba, že?/. Tieto ich prejavy sú rovnako primitívne a na smiech a vzbudzujú akurát tak odpor a nevôľu k ich iniciátorom, “vážený pán” Shapiro -ÚPLNE ZBYTOČNE VYHODENÉ PENIAZE! Ale tie nie sú vaše, tak vás to nese..ie, že?

Jana
Návštěvník
Jana

Ešte poznámka: vedúci cirkusu z USA ambasády zabúda, že Česi majú viac storočnú politickú a kultúrnu históriu a takáto očividná primitívnosť ich akurát tak naštve a urazí a nie že by padla na úrodnú pôdu a popudí ich proti iniciátorom-

Ufoun
Návštěvník
Ufoun

Považoval bych za velký zážitek, zúčastnit se tohoto koncertu. Byl více jak rok beznadějně vyprodán. Jenom tupouni mohou vystoupení tohoto tělesa zaměňovat za politiku. Věřím, že Havlista Tomáš Peszyński by kozáčka fyzicky rozhodně nedal a to se odvažuje vystoupení kritizovat.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Co se divíme. Již podle jména je to pšonk a ti jak známo mají již geneticky zakořeněnou nenávist ke všemu, co je ruské.

Honza
Návštěvník
Honza

Příště na Alexandrovce musím zajít.Ta banda žluto-modrých šašků je směšná.Každý ví kým je placená.Kolaboranti Usa a Izraele by si měli uvědomit že Rusko není SSSR.A že Česká televize lže jako když MfDnes tiskne.

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Když se tato válečná píseň Alexandrovců…
https://www.youtube.com/watch?v=9PtawlOV8hw
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/alexandrovci/–303253 (přečtěte si text)
…před 70 lety objevila, umírali Ruští i další sovětští “okupanti” i za jejich otce, matky i prarodiče, které naši tehdejší “spojenci” předhodili – skutečným fašistům – Hitlerovskému Německu, proti němuž Rusové bojovali – a mimo jiné také proti Banderovcům, kteří vraždili své sousedy – neukrajince – zejména Poláky, ale také třeba i Čechy.
http://novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1594
A oni dnes za Jidášův groš slouží těm, kdo kvůli svým politickým machinacím překrucují jak historii, tak sučasné události a neštítí se pro své zájmy použít i neonacistické skupiny hlásící se k odkazu Stěpana Bandery:
Dnešní Banderovci na Ukrajině:
https://www.youtube.com/watch?v=DxB6LLjkFrc
tzv. “Protiteroristická operace” Ukrajinské armády a “bataliónů” na Donbase:
Lugansk (+18):
https://www.youtube.com/watch?v=Z9uRpZHkIyY
https://www.youtube.com/watch?v=pIoXS9lgJBY
https://www.youtube.com/watch?v=4S8DFb-qLbY

Kočkodlak
Návštěvník
Kočkodlak

Já bych naopak řekl že je to ta nejlepší reklama pro Rusko.
Kdo vidí ty úchyly v akci je to tak odpudivé že musí nutně začít Putinovi fandit 😀 (- a ten kdo Rusáky do té doby nemusel se musí přinejmenším zamyslet a přehodnocovat)

rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

Zatimco Alexandrovci tancuji, nasi pratele z NATO cvici v Portugalsku na NATO Trident Jucture 2015 jak vyhrabat Humveecka, ktera pri vylodeni uvizla v pisku:
https://www.youtube.com/watch?v=iMkcGDKYQ2A
https://www.youtube.com/watch?v=mC3Lh-smsmM

Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Toto jsem dnes objevila – informace o demonstraci v Praze a Bratislavě s označením “ČESKOSLOVENSKÉ POVSTÁNÍ ZAČÍNÁ” plánované na 28.10.2015:
https://plus.google.com/+MartinVacek-ZeruHmyz/posts/FtFzPWDigdv

kruton
Návštěvník
kruton

” Vypsání upřeného Referenda o rozpadu Československa
Pokud nebude ČSFR rozděleno, žádáme změnu volebního zákona a vypsání nové přímé volby prezidenta ČSR ”

No neviem co si mam o tomto mysliet. Ceskoslovensko bolo fajn, ale dost pochybujem, ze Slovaci do tohto projektu pojdu. O tomto by sa dalo napisat niekolko A4iek, ale obavam sa, ze CSR by mohla opat vzniknut len v krajnej nudzi v pripade ohrozenia.

Mordi
Návštěvník
Mordi

Techniku ohlupovania ľudí používajú médiá, napriek tomu je prekvapujúce, že mnohí Slováci vedia o čom je TV. Tak ako manipulujú médiá s ľuďmi manipuloval len Adolf Hitler a teoreticky rozpracoval ohlupovanie L. Ron Hobbard vo svojej Dianetike, ktorú má vynikajúco naštudovanú Andrej Kiska.
http://www.mordechajkapusta.com/2014/02/prezidentska-pasca-scientologov.html
Keď si pozorne pozriete video, pochopíte, že Slováci sú fajn. Držia sa svojho Boha na kríži a ostatných neprijímajú, napriek TV a Nabucco poradnému zboru prezidenta:
http://www.mordechajkapusta.com/2015/10/je-to-diskusia-alebo-vnucovanie.html

garrygreen
Návštěvník
garrygreen

Dlouho jsem se tak nezasmál. Je Tomáš Peszyński takový placený ubožák (mimochodem vzhledově podobný spratku Novotnému), nebo skutečně věří tomu, co píše?

Tonda
Návštěvník
Tonda

Lidé kteří se živí tímto způsobem jsou ubožáci. Je mi jich upřímně líto, protože nic jiného neumí a tak je špína jejich obživou. Věřím, že si za ty peníze koupí spoustu krásných věcí, kterými zaženou hlas svědomí.