Hedvábná stezka 2.0: Miloš Zeman jednal v Pekingu s Vladimirem Putinem i...

Hedvábná stezka 2.0: Miloš Zeman jednal v Pekingu s Vladimirem Putinem i s čínským prezidentem. Přípravy na euroasianismus vrcholí, stejně tak přípravy na Novou Evropu. Máme se radovat nebo oběsit?

Hedvábná stezka 2.0: Miloš Zeman jednal v Pekingu s Vladimirem Putinem i s čínským prezidentem. Přípravy na euroasianismus vrcholí, stejně tak přípravy na Novou Evropu. Máme se radovat nebo oběsit?

Český prezident se ke zděšení některých pro-západních politiků v Praze sešel v rámci své státní návštěvy v Číně s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v rámci globalistické konference k Hedvábné stezce, která je nejambicioznějším plánem Pekingu ne vymanění se ze závislosti na americkém dolaru a exportu zboží do USA [1]. Globalisté v poslední době strhli kormidla světové globalizce velmi prudce z pro-západního směru do směru pro-východního a spolu s tímto plánem přestavby globalizace budeme v Evropě svědky mohutných politických, ekonomických, kulturních a mocenských změn, které obrátí na ruby tzv. hodnotové systémy, o které se Evropa po pádu komunismu v roce 1989 opírala.

Události na vnitropolitické scéně v ČR mají přímou souvislost se snahou východních globalistů o tzv. celosvětový reset, nebo též globální reset, který v pohledu východního euroasijského globalismu spočívá v odstranění mocenského, vojenského a ekonomického systému Pax Americana, jehož pilíře jsou definovány petrodolarem, FEDem, současnou EU a NATO.

Miloš Zeman a Vladimir Putin v Pekingu.

Plán vedení v Pekingu na vytvoření tzv. Hedvábné stezky 2.0 je nejambicioznějším globalistickým projektem na světě. Ve výhledu by mělo dojít k vytvoření největšího jednotného trhu na světě, který by propojil Čínu, Rusko, Írán, Indii s Novou Evropou. Úmyslně neříkám s Evropskou unií, ale k tomu se dostaneme. V první etapě by měla nová Hedvábná stezka fungovat hlavně jako nový trávící jícen pro čínský export. Problémem Číny je nastartování domácí spotřeby a omezení závislosti ekonomiky na vývozu do USA. Přestože se Peking odhodlal v posledních letech k obrovským megalomanským projektům v Číně, kdy přestěhovává miliony Číňanů z venkova do měst, což má nastartovat domácí spotřebu v Číně, tak ve skutečnosti už nyní je jasné, že to nebude stačit. Čína potřebuje najít náhradu za americký spotřební trh, který pod vedením Donalda Trumpa se začne více a více izolovat.

Půjdeme po Hedvábné stezce do Nové Evropy?

Evropská unie v současné podobě není ideálním trhem pro Čínu. Jednotlivé země v EU mají rozdílné daňové tarify, rozdílné vlády, rozdílné přístupy k investičním pobídkám. Je tudíž v nejvyšším zájmu Číny, aby se EU transformovala do federalizovaného útvaru, kde budou všechny původní samostatné země EU mít jednotné daně, jednotné politiky, jednotné ekonomické rámce.

A právě to nabízí a představuje plán Nové Evropy, který prosazuje Berlín, ale co je překvapivé, nově také Praha, jmenovitě Pražský hrad a Babišův Agrofert, jako největší globalistická korporace v České republice. Mnoho lidí si dosud myslí, že Bohuslav Sobotka svojí demisí odstartoval současnou vnitropolitickou krizi v ČR, ale to není jeho práce. Za současným povstáním médií v ČR proti tandemu Zeman – Babiš stojí transatlantické mocenské struktury v sionistické Praze, které nechtějí dopustit zhroucení systému Pax Americana v celé Evropě. V Praze se momentálně bojuje o americký petrodolar.

Miloš Zeman v družném rozhovoru s Vladimirem Putinem v Pekingu.

Nervozita a zoufalost transatlantických elit pramení z výsledku voleb ve Francii. Emmanuel Macron je ideálním kandidátem pro Angelu Merkel do plánovaného tandemu na reformu EU, na jejímž konci má stát Evropská federace, čili model tzv. Nové Evropy. A co se děje v Praze? Miloš Zeman jako kandidát euroasijských globalistů drží v ruce klíč od západní brány Hedvábné stezky 2.0 a stejně jako Angela Merkel v podobě Emmanuela Macrona, i Miloš Zeman potřebuje jako “klíčník” do tandemu partnera, kterým má být Andrej Babiš.

Proto je dobré si všimnout toho, jak Miloš Zeman blokuje a odstavuje v ČR socialisty a celou poslaneckou sněmovnu, kteří jsou všichni na straně západních globalistů a podporují systém Pax Americana. Ten obrovský unisono odpor v médiích proti Babišovi, kdy proti němu útočí v jednom šiku mainstream a fiat-alternativa, je orchestrovaný přímo světovými sionisty z USA. Sestříhané nahrávky “Julius Šuman” jsou zinscenované “kompro”, které má za úkol nedopustit jeho volební vítězství na podzim ve volbách.

Globalizace se přesouvá na východ

V celé Evropě se chystá zbourání starého globalizovaného jeviště a na nově budovaná prkna tohoto divadla budou postaveni noví herci, noví politici, kteří s těmi starými nebudou mít mnoho společného. Ty procesy začaly už před lety, když se najednou k moci začali místo politiků dostávat podnikatelé, oligarchové, herci, umělci a bankéři. Donald Trump jako obchodník a realitní magnát není zdaleka prvním, kdo přišel do politiky jakoby odnikud. Tu samou roli má i Petro Porošenko na Ukrajině. Stejně tak Andrej Kiska na Slovensku.

Stejně tak Emmanuel Macron ve Francii. A stejně tak Andrej Babiš. Euroasijští globalisté jsou obchodníci. Neprosazují ideologii na prvním místě, ale obchodní zájmy. Logicky tak Nová Evropa najednou upřednostňuje “ne-politiky” ve vysokých funkcích, protože místo nich Novou Evropu mají řídit manažeři, obchodníci, bankéři, oligarchové, tedy nikoliv politici, pro které je hlavním nástrojem řízení ideologie a nikoliv ekonomika nebo obchod.

Pracovní skupiny české a ruské strany, Miloš Zeman s Vladimirem Putinem, jednání v Pekingu.

Česká republika v euroasijském pojetí má být členem Nové Evropy, kterou povede Berlín. Hlavní mocenská osa celosvětové globalizace má vést po ose Paříž – Berlín – Moskva – Teherán – Dílí – Peking a jednotlivé země budou spadat do menších regionálních globalistických celků, přičemž Novou Evropu bude řídit Berlín v tandemu společně s Paříží. Moskva by ráda usilovala o tandem s Teheránem. To je celkem logické, protože Írán jako ropná velmoc má svoji ropou pohánět celou Hedvábnou stezku 2.0 a Rusko ji má zajišťovat po stránce plynu a nerostů. Evropa bude mít pro Hedvábnou stezku 2.0 stejnou roli, jakou dnes pro Čínu plní úloha USA, tedy roli spotřební a vývojářskou. Technologie a nové sofistikované systémy se vymyslí v Evropě a také v Rusku (moderní vojenské systémy), Írán dodá ropu, Indie dodá potraviny, Čína levnou pracovní sílu a mohutnou výrobní základnu. V tomto globalistickém plánu ovšem budou muset jít stranou národní zájmy a národní teze.

Zuřivý odpor Američanů ze ztráty moci v Praze

Globalisté budou usilovat o zbourání státních hranic ve smyslu restrikcí a bariér. Budou usilovat o jednotný trh, ale i o jednotnou politiku, jednotné daně, jednotné rozpočty, jednotnou měnu. Když kdysi zazněla už za dob Jelcina nabídka na to, aby Rusko vstoupilo do EU, tak asi jen málokdo tušil, že jednou to bude EU, která bude vstupovat do daleko většího globalistického projektu, do nové Hedvábné stezky, která zcela obrátí tok globální ekonomiky tohoto světa. Zatímco dříve se všechny žíly a tepny sbíhaly v USA, nově se budou sbíhat v Číně, která se stane centrem světové moci a centrem globalizace č. 1.

Jenže vzniku takového globalistického projektu budou americké elity a globalisté systému Pax Americana klást zuřivý odpor. Jak zuřivý, to vidíte v ČR na současné mediální štvanici proti Babišovi, kterou orchestrují média na ose ČT – Economia Zdeňka Bakaly – Mainstream – Fiat alternativa. Američané vhodili do boje úplně všechno, protože v Praze se de facto bojuje o záchranu petrodolaru. Pokud Praha se odkloní od modelu transatlantického vazalství, které definoval Václav Havel a oni mu za to v americkém kongresu odhalili pomníček v podobě busty, tak to bude znamenat bezprostřední ohrožení zájmů světových sionistů, kteří mají Prahu ze centrum své moci v Evropě.

Miloš Zeman během projevu na konferenci k Hedvábné stezce.

Na závěr článku ale zůstává zásadní otázka, jestli se máme radovat, anebo se raději oběsit? Já osobně nevěřím v globalistické projekty, protože ty slouží jedině a pouze zájmům nadnárodních elit. Jinak tomu ani být nemůže, protože globalismus nadřazuje zájmy celku, zájmy globalistů, nad zájmy jednotlivých národů. Model nové Hedvábné stezky nasune do Evropy obrovskou řízenou ekonomickou globalizaci, brutální montovny asijského střihu, později robotizaci, nepodmíněný příjem (bude nezbytností v budoucnu v Nové Evropě), multikulturní mísení a zániky národních vlád, daní a rozpočtů. Evropa bude ochráněna před vojenskou konfrontací s Ruskem, ale bude plně islamizována moderačním způsobem, tzn. nebude to divoká islamizace, ale postupně řízená a (povinně) akceptovaná v rámci Nové Evropy, jako je islám akceptovaný dnes v Rusku, kde žije okolo 20 milionů muslimů.

Tenzor globalismu není černo-bílý a ČR by měla jít raději třetí cestou

Problém je v tom, že Rusko je obrovská země, kde se 20 milionů muslimů ztratí jako nic, ale na malém prostoru Evropy a zejména Střední Evropy budou i daleko menší počty muslimů představovat kulturní genocidu. Globalisté chtějí importem islámu do Evropy dosáhnout indukce chudoby do západní “rozežrané” civilizace. Je to model okopírovaný z USA, kde migrace chudých Hispánců vedla kdysi v rozvinutých městech k indukci chudoby a schopnosti Američanů smířit se s touto chudobou jako s realitou.

Ještě v 50. letech bylo v USA nemyslitelné, aby si lidé půjčovali na nákup spotřebních věcí. Dnes je to nejen realita, ale pro miliony rodin v USA doslova nezbytnost. Jako v ČR nebo na Slovensku, kde z úvěrů a půjček se už zcela normálně hradí i takové věci, jako jsou dovolené u moře nebo dárky na Vánoce. Indukce chudoby tak ve společnosti vede k modelům neofeudalismu, finančního vazalství a doživotnímu zadlužení.

Miloš Zeman v Pekingu s Vladimirem Putinem.

Hedvábná stezka nezbaví Evropu dluhu, pouze ho redefinuje a přesune ze západu na východ. Z tohoto pohledu tento projekt ve mně nevzbuzuje nadšení, ale ani to není důvodem k nákupu provazu. Není to černo-bílá varianta, je to šedý mocenský tenzor (na toto téma jsem hovořil v pátek na rádiu, odkaz na záznam pořadu zde), který nabízí dobré věci (normalizaci vztahů s Ruskem, mír a základní sociální jistoty), ale i věci vysloveně děsivé (islamizaci Evropy, multikulti a inkluzi, snižování vzdělání, simplifikaci a zjednodušování myšlení, bezhotovostní společnost). Podporuji proto ty politické strany, které prosazují nezávislost země na globalistických konceptech a současně usilují o návrat k modelu národních států, které jsou ekonomicky, hospodářsky, technologicky a finančně soběstačné. Nemohu totiž s klidným srdcem někomu doporučit jednu neno druhou stranu globalizační mince.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jjakub
Návštěvník
jjakub

jakto ze jde o novou evropu?jedinej z EU tam byl Zeman..placas picoviny,mel by ses na to vykaslat,akorat mates lidi blbinama chudaku…..

romgator
Návštěvník
romgator

Nebudu lhát, nejsem nijak nadšený z globalizace jako takové. Tedy východní nebo západní. Souhlasim s názorem autora článku, že jde jen o hru mocných a o jejich blaho. Tomu se musí přizpůsobit vše. Míšení ras, kultur, plánovaná chudoba (která se globalistu samozřejmě netýká), bude znamenat obrovské změny. Bohužel jsem toho názoru, že nakonec dopadne vše podle napsaného scénáře. Přestávám věřit v opak. Doba národních států, je zdá se u konce.

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

http://www.hlavnespravy.sk/belgicki-moslimovia-zidia-odmietaju-navrh-zakazu-ritualneho-zabijania-zvierat/1003162
Naprosto souhlasím, kdyby jednou ročně byl rituálně “obětován” jeden rabín a jeden imám nebo muftí! Ať ví jaké to je!

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Zdravim. Pan VK tam ma par ‘musek v masticce’. Tak zaprve, hovorit o ‘vytvoření největšího jednotného trhu na světě, který by propojil Čínu, Rusko, Írán, Indii s Novou Evropou.’ je jedna velka iluze. Indie a Cina si nikdy nepodaji ruce – Indie se uz ted jasne priklani zpet k USA a nesmiri se s tim, ze Cina se paktuje s Pakistanem, ktery ji uz ‘prodal’ nekolik pristavu kam uz Cinane umistili valecne lode. To vim primo od Indu. Britove a USA – neocons budou v tomto pripade na strane Indie. Cina se navic pokousi vybudovat namorni cestu – kanal v nejuzsim miste Thajska a tim obejit celou malackou uzinu (na uverejne mapce Hedvabne stezky samosebou kanal jeste neni ale klidne si ho tam domyslete). To ovsem znamena obejiti (spise ‘odkopnuti’) Singapuru – dalsiho vojenskeho centra USA a silne opory petrodolaru v Asii. Za druhe, pan VK stejne jako drive pani Pozorovatelka silne precenuje vyznam ropy (a tim i petrodolaru, kteremu stejne zvoni hrana protoze bude pro jeho podporovatele cim dal tim vic neudrzitelny z cenovych duvodu). Saudi prave vyhlasili prechod na alternativni energie ktery chteji dokoncit nejpozdeji v r. 2030. Slavnostne oznamovany projekt rafinerie Shell v USA ktery ma zaplatit Saudi Aramco neni nic jineho, nez preliti kapitalu ze saudske strany do USA v ramci jedne firmy protoze Aramco je z 51% vlastnena americany. Coz je dost sklicujici, protoze Saudi uz si sami pujcuji a nemeli uz po 2 roky na zaplaceni vyplat zahranicnich delniku (indie musela u SA dokonce intervenovat diplomatickou cestou !). A to i pres neutuchajici kseft s US zbranemi a valku kterou SA vede v Jemenu. Do tretice, nepodcenujte cinskou stranu pokud jde o ‘spotrebni a vyvojarskou’ stranku. Uz ted si klidne prepiste ono Appleovske ‘designed in California – assembled in China’ na ‘designed by chinese in California….Uz Bushovi bylo vycitano, ze svojim ‘tazenim proti terorizmu’ pribouchl dvere prilivu mozku ze zahranici, ktery USA nutne potrebovalo – nez ovsem nastoupil spasny outsourcing. Ale Jestli ma dnes jeste nekdo opravdu naskok v technologiich dulezitych pro USA tak je to snad jen Evropa a zejmena pak Nemecko a to je taky hlavni duvod proc si ani Trump nedovoli otocit se k Evrope zady (cili zajem US elit – ne globalistu, jde vzdy na prvnim miste o vojenske technologie). Pokud jde o globalisty, tak ti tahaji v Evrope za opacny konez provazu a v tomto punktu s panem VK nezbyva nez souhlasit, vcetne chmurne nalady kterou sdilim s nim. Jinak zdravim vsechny prave z Nemecka, kde buhuzel volnym casem moc neoplyvam 🙂

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Před Evropu má ten náskok (mozky, výzkum, technologie) Izrael.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zname ty podvodnicke plagiatorske Einsteiny, prezdivko! Jestli nekdo ma mozky, vyzkum, technologii, tak je to dnesni Rusko a zadny krvavy Izrael!

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Jaris, Rusko rozhodně nikdo nepodceňuje.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Tak nedavej do popredi ty, kteri si to nezaslouzi. To je jeden z typickych zidovskych triku vyvysovat se nad ostatni a prikryt nebo spise ukrast plody prace jinych.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

…Albert Einstein, (prý) říkal : “Limitní rychlostí v přírodě je rychlost světla. Pouze hloupost se může šířit rychleji”. …

Jaris
Návštěvník
Jaris

To Mark Twain napsal: ” Lez dokaze obehnout cely svet, zatimco pravda si teprve obouva boty”.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

V mnoha záležitostech je citát aktuální … Ale abych to ukončila … Ponechejte si svůj názor na věc, já si s dovolením ponechám také ten svůj.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Indie a Cina,ze si nikdy nepodaří ruce?A proč jsou spolu v BRICS?

karel
Návštěvník
kari
Návštěvník
kari

Amerika jde ekonomicky ke dnu, zapadni Evropa je temer islamizovana muslimy, ktere pozvala nemecka kanclerka, a celou Evropu schramstne Cina. “svet se v prdel obraci ) ☺

NoName312
Návštěvník
NoName312

🙂 jj, souhlas

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Ale nejde! Dokud bude svět akceptovat dolar, tak se nic nezmění! To je snad naprosto jasné?
A dolar drží nad vodou US Army! Co myslíte, proč Trump posiluje armádu, bez ohledu na jeho předvolební bláboly? Nebýt US Army, tak není dollar! ZAČAROVANÝ KRUH jak z učebnice!

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

jasne. A proto potrebuje USA tech 800+ zakladen po svete – chranit cesty kudy putuje ropa, prave na to narazim vyse ohledne Singapuru. A prave proto je podlozeni dolaru ropou tak narocne. Jenze – nic jineho jim nezbylo, kdyz zidaci vsechno zlato z Fort Knoxu uspesne rozkradli …jako ostatne vsechno.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Kari, v Americe se lidi maji porad dobre. O mnoho lepe nez v jinych vyspelych statech. Zijou z valek, z nafty/petrodolaru a obchodu s drogami. Z toho duvodu je to militaristicka zeme, ktera si hlida ten svuj petrodolar a makova pole v Afghanistanu a buhvikde jeste. A svet stale plati temto darebakum.

Rus
Návštěvník
Rus

comment image

Jaris
Návštěvník
Jaris

…napoleonsky komplex?

kari
Návštěvník
kari

jeste ohledne Ciny bych pripomela treba Tibet. Za Dalajlamy tam byla obrovska bida, svrab a nestovice a ted za Ciny se Tibet obrovsky zmohl
do urovne, o jake se tibetanum driv ani nesnilo. Samozrejme, USA a spol podporuji samostatnost Tibetu, ale jen pro oslabeni Ciny, nikoliv pro Tibetany. Co by bylo za Dalajlamy v Tibetu pro lidi, ze by zili jak zaostaly zebraci, na to USA ohled nebere. Nic neni cernobile a poslouhat rady americkych soudruhu vzdy neznamena stesti ☺. Ja bych z te hedvabne stezky 2 nedella tragedii. I kdyz, cekala jsem, ze CR bude “americka”, nebo “ruska”. Ze nas schramstne Cina, to me v zivote nenapadlo ?

host
Návštěvník
host

Je vidět,že jste v Tibetu nikdy nebyla. Toto nemuže napsat člověk, ktery tam byl. Chápu to jako názor , ale věřte mi, skutečnost je děsivá. Cíleně je likvidován národ Tibetu. Drží je víra a rodění dětí.To jsou dva základní kameny, na kterych se jako národ drží, nám tyto kameny chybí. Zatím. Mám totiž víru:) Cína je budhistická a Indie hindy.Oba velkostáty bojují proti Islámu. Věřím v inteligenci bílé rasy a boj člověka o přežití, má to obecně v genech a je jedno, zda je z Afriky ( což zažíváme v Evropě) nebo třeba Indiáni v některýCh státech Jižní nebo Střední Ameriky ?

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Já v inteligenci bílé rasy nevěřím, protože jinak bychom se nenechali likvidovat primitivy tisíce let a neustále by se nám nezmenšoval životní prostor. Ty bláboly o tom, že člověčenstvo pochází z Afriky jsou jen malým důkazem toho, jak jsme zdegenerovali rasovým míšením a uvěříme kdejaké kravině.

alek
Návštěvník
alek

Bylo by vhodné zanechat hysterie a vyvolávání paniky. Pokud chcete, aby tu přestal každý věřit každému, tak počítejte s Ukrajinou. Nebo se Vám zachtělo Horáčka, ten se při čtení vašich nenávistných výblitků jistě dobře baví.
Kapku rozumu by to chtělo. Chápu, že nenávidíte Zemana, ale uvědomte co děláte !

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pantata Zeman dela ostudu. Naposled pred par dny, kdyz odmitl tlumocnika v rozhovoru s Putinem, ze pry si budou rozumet. Pritom rusky NEUMI! To je reprezentace, ze by se jeden stydel za takoveho diletantskeho statnika. Samoliby, jesitny Zeman.
Na jeho misto bych dala zpet Vaclava Klause nebo jeho syna Vaclava mladsiho.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pokud Zeman vyhraje volby, o cemz pochybuji, svuj termin nedokonci kvuli zdravotnimu stavu. Kdo prevezme jeho urad? Babis? Sobotka?Karel Gott?

alek
Návštěvník
alek

Vás stačí hodit kost a vy z ní zvracíte celý rok !
Měla jste si zvolit Kchárla, dnes jste mohla čistit boty v Berlínském bordelu.

Rus
Návštěvník
Rus

Not a valid image link.

kari
Návštěvník
kari

jeste s Hedvabnou stezkou, ta zahrnuje kde jakou Zemi, ale ne USA. Je to sice jen uvaha, ale nepripravuje se tak svet na pripadny kolaps ekonomiky USA? Aby byla nejaka alternativa pro ekonomiku sveta po krachu dolaru? Obchod s Hedvabnou stezkou v narodnich menach, nebo zlate?
Jinak si myslim, ze je v poradku, kdyz se toho CR zucastni. Kdyz po tech kseftech neskoci CR, tak okamzite nekdo jiny. USA, ti by nas islamizovali a jeste nam vnutili sve geneticky modifikovane potraviny, evropsky trh by sel do haje, nebyl by schopen tem praskama vyhnanym hnusum konkurovat. Navic USA se Saudskou arabii oblekaj Evropu do muslimske burky, hedvabna stezka uz nemuze byt kdo vi jak horsi. Myslim, ze je to lepsi alternativa.

lenka
Návštěvník
lenka

no tak to tedy nevím, co může být dobrého na vlivu Číny a Iránu na Evropu. Svobodu sice naši zlatokopové zneužili do krajnosti, ale takový autoritativní režim jako mají v těchto zemích rozhodně nechci. No abychom nevzpomínali…nedokážu si představit, jak by to šlo zrealizovat a lidi by se dobrovolně zapojili. Bude tomu muset předcházet něco zlého…. válka, kolaps nebo tak něco. Vůbec nevidím žádné světlo na konci tunelu. Jako kdyby v Číně a v Íránu nebyli multimilionáři a chudina. No a o svobodě bychom si mohli nechat jen zdát. Jednotná měna, zákony aj., co Čína požaduje po Evropě, to je konec naděje na lepší časy. Pak už se budou jen utahovat šrouby, protože společnost je rozdělena a protesty budou nežádoucí. Bylo mi divné, proč se všichni naši kumpáni hrbí před Čínou. Šup do nového kabátu. pro mě je svoboda rozhodně důležitější než nějaké kšefty, ale jak vidím, lidi vlastně ani nevědí, co chtějí ani zde…smutné

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Svobodu na globální úrovni bychom si zajistili jen zbraněmi hromadného ničení nebo jiným odstrašujícím potenciálem. Navrhněte, kde je vezmeme v dostatečném množství a jak přesvědčíte všechny naivní spoluobčany, že toto je jediná cesta k relativní svobodě? Pak už jen maličkost, přesvědčit ty otrocké masy, že svoboda je to, co potřebují a chtějí. 🙂

Jaris
Návštěvník
Jaris

Hedvabna stezka neni hedvabna. Je to cast planu globalizace(NWO) a svetovy trh jiz dnes ovladaji vesmes zidi. Tohle bude pouze zdokonaleni. Obyvatele ruznych zemi budou vyrabet ruzne veci za minimalni mzdu a zid bude vesele s nimi obchodovat. Vsadim se, ze myslenka hedvabne cesty neni ciste cinska.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Číňané samozřejmě jsou jen podhoubí, na kterém vyroste nové mocenské centrum. Budou časem také rasově promíšeni. Židé nadále budou zajišťovat řízení zotročených národů. K tomu byli stvořeni a jsou neustále vychováváni.