Havlisté a sluníčkáři, přijede váš marxistický vůdce, nelikvidujte jeho vlajky! A proč...

Havlisté a sluníčkáři, přijede váš marxistický vůdce, nelikvidujte jeho vlajky! A proč Hrad uvítací ceremoniál nezvládne a proč je Bartoš váš nepřítel

Havlisté a sluníčkáři, přijede váš marxistický vůdce, nelikvidujte jeho vlajky! A proč Hrad uvítací ceremoniál nezvládne a proč je Bartoš váš nepřítel
Na úvod si shrňme fakta

Po Listopadu 89 se Česká republika (Československo) naplno obrátila k USA jako ke své příští modle.

Postupně vstoupila do EU a NATO, tedy do organizací, které mají být zárukou prosperity a především bezpečnosti před Ruskem – před jeho tzv. rozpínavostí a především před komunismem. V tomto procesu podporovala (a nadále podporuje) zájmy obou organizací. V případě NATO je to bombardování Jugoslávie, tranzity armád NATO přes České území, základny NATO v zemích bývalé Varšavské smlouvy, nemluvě o české podpoře rozkladu Blízkého východu. Pokud jde o rozšiřování EU, z poslední doby jde nejen o podporu západních akcí na Ukrajině, ale aktuálně o ústupky Turecku.

Mezitím je Evropa islamizována a Česká republika to opět podporuje – nejen přes politiky, ale především přes sluníčkáře z neziskovek a v souhrnu přes havlisty. Vše podle diktátu USA a ve víře, že USA jsou spasitelem před tím “rozpínavým” Ruskem. Evropě už velí teroristé a Erdogan, který jich sem pošle, kolik se mu zlíbí, ale Česko se pořád drží politiky Bruselu a jeho proamerické politiky. Ti, kteří proti obojímu vystupují, jsou dehonestováni a zatýkáni (Klaus, Adam B. Bartoš), na weby, které píší o podstatě toho, co se děje, je pořádán hon jakožto na “ruskou propagandu”.

A nyní k aktuální současnosti

Kromě dalšího teroristického útoku, ke kterému právě došlo v Bruselu, se na české scéně sešly dvě významné události. Tou první je očekávaná návštěva čínského prezidenta a tou druhou zatčení Adama B. Bartoše.  A právě zde se ukazuje obrovský paradox naší současnosti, který svým způsobem výstižně pojmenoval mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček: Rozdíl mezi A. B. Bartošem a těmi, kteří zneuctili standartu prezidenta republiky a státní vlajky v Praze = 0. 

Jiří Ovčáček měl na mysli nejen akci s trenýrkami na Hradě, ale i současnou akci havlistů, kterou zničili čínské vlajky a kterou chtějí na protest proti návštěvě čínského prezidenta v Praze vyvěsit bilboard Havla a Dalajlamy. A ten paradox je v tom, že stejní havlisté-sluníčkáři zatkli Adama B.Bartoše! Kdyby to všechno nebylo k pláči, tak to svádí až ke škodolibému smíchu nad tím, jak jsou havlisté-sluníčkáři hloupí, hloupí, hloupí!

Kupředu levá – jdeme do finále “Europe for all” aneb marxismus pro všechny a jistí to nejen symbol srpu a kladiva na plakátu EU, ale nyní především čínský prezident

Chce se mi se zeptat: “Havlisté a sluníčkáři, pořád nechápete, že v pondělí Prahu navštíví příští vůdce světa, kterému jste s takovým nasazením sloužili, aniž byste to ve své slepotě věděli, a že s vaší Amerikou je ámen?” Evropská unie je od začátku komunistickým (NWO) projektem, přes který mají být křesťanství i islám nahrazeny marxismem, jak to ukazuje i tento plakát:

Srp a kladivo nad symbolem křesťanů (kříž) a nad symbolem muslimů (půlměsíc)  

Dojde už konečně havlistům, že Havel od první chvíle nedělal nic jiného, než že pracoval ve prospěch vzniku ESSR – Evropského svazu socialistických republik, tedy na zavádění marxismu? Že to byl důvod, proč legalizoval KSČ a proč v listopadu 89 přednesl svůj veskrze marxistický projev o tom, jak si v nové Evropě budou všichni rovni?  A dochází už konečně sluníčkářům, že podporou politiky multi-kulti pracují na tomtéž? Dochází už někomu, proč Zuzka Roithová před pěti lety přednesla v rámci “Iniciativy 17/11” své školení “Spor o náboženské symboly v EU”?   A dochází někomu, že i Spojené státy jsou stejnou součástí zavádění marxismu, m.j. rovněž přes přistěhovaleckou politiku, v jejich případě přes Hispánce?

A že americký styl života, stejně jako jejich zahraniční politika,  jsou nadále nežádoucí a hegemonie Spojených států končí, protože jejich roli má nahradit Čína? A to Čína jakožto příští marxistický vůdce, který – na rozdíl od Ruska, ve kterém marxismus neprošel přes Stalina/stalinismus/vlastenectví – nezklame.

V těchto souvislostech je opravdu velmi směšné vidět, jak se havlisté a sluníčkáři bouří proti návštěvě čínského prezidenta, místo aby jej vítali. Neboť jsou to především oni, kdo čínský nástup k příští celosvětové moci realizoval!

A stokrát si havlisté a sluníčkáři mohou myslet, že to způsobila pouze rozpínavost Číny či dokonce “rozpínavost” Ruska – nad obojím stojí “vyšší zájem”. A to takový, vůči kterému jsou i USA bezmocné. A dokonce je vůči němu bezmocný i ten, kdo Spojené státy stvořil – Velká Británie, která velmi poslušně nedávno předala globální moc Číně.

Hrad uvítací ceremoniál nezvládne

Ať se Hrad snaží, jak se snaží, ač připravuje dokonce i salvy z děl, ceremoniálu, který na počest čínského prezidenta uspořádala Velká Británie, nemůže konkurovat:

Kdo pořád nechápe, že vzhlížet ke Spojeným státům je marnost, protože je odepsala i Velká Británie, která k jejich veliké nelibosti jako jedna z prvních vstoupila do čínské AIIB (viz Konec amerického impéria, svět se přestěhoval do Číny), tomu snad více napoví i řeč symboliky při návštěvě čínského prezidenta ve Velké Británii (motýlky, kravaty, šaty princezny v barvě čínské vlajky atd. – více).

Proč Adam B. Bartoš vadí havlistům a sluníčkářům

Postava ABB je nakonec tím největším paradoxem – havlisté a sluníčkáři chtějí zlikvidovat toho, který v podstatě nejvíce bojuje proti nástupu hegemonie Číny. Respektive bojuje proti té moci, která právě jak odstavila roli USA, tak zároveň realizuje marxismus nejen v Evropě, ale i jako příští celosvětový systém (NWO).

Co dodat na závěr? Havlisté i sluníčkáři jsou marxisté a je směšné, když právě oni protestují proti návštěvě komunistického čínského prezidenta, když zároveň přes podporu politiky multikulti komunismus-marxismus realizují. Je směšné, když v Rusku, které má se zaváděním marxismu největší zkušenost jak přes VŘSR, tak přes Hitlera (komunismus i fašismus jsou příbuzné ideologie), vidí nepřítele tím, že Rusko Putinem oživuje stalinismus – tzn. systém vládnutí, který se jako jediný dokázal marxismu postavit (a právě se brání i fašismu, oživovanému přes Ukrajinu).

Je prostě směšné, když havlisté-sluníčkáři=marxisté vystupují proti návštěvě čínského prezidenta, svého příštího vůdce, a současně zatýkají Adama B. Bartoše za to, že vystupuje proti zavádění marxismu (NWO) ! Vysvětlit to lze pouze tím, že 1) nevědí, že jsou to právě oni, kdo v první řadě realizuje zavedení marxismu a proto Bartoše nechápou či 2) vědí to velmi dobře a proto jim Bartoš vadí.

Pokud jde o naše politiky – sice se ještě klanějí USA, ale mnohem více se klanějí Merkelové, této sice služce USA, především ale kované soudružce, která mazaně lavíruje mezi USA, Ruskem a Čínou, ale jejíž nejvyšší celoživotní modlou je služba marxismu:

Angela Merkelová zbierala prostriedky na zbrane pre „marxisticko-leninských“ partizánov v Mozambiku, Zimbabwe, Angole, Juhoafrickej republike a iných štátoch v Afrike a následne sa stala natoľko spriaznenou osobou Honeckerovského režimu, že ju púšťali dokonca aj do NSR – takéto privilégium dávalo DDR len veľmi málokomu – prakticky len stranníckym funkcionárom a spolupracovníkom tajnej polície Stasi. “

Dnes se Angela Merkelová dokonce fotí s azylantem – teroristou? 

Havlisté a sluníčkáři, naučte se do příjezdu čínského prezidenta novou evropskou a potažmo celosvětovou hymnu (do roku 1944, než ji Stalin zrušil, i sovětskou hymnu), poslední bitva právě plane! (A není třeba velké představivosti, aby v kladivu bylo možné vidět křesťanský kříž a v srpu islámský půlměsíc)

A neztrapňujte se protesty proti návštěvě čínského prezidenta a vlezdozádelstvím USA – politika EU pod vládou marxistů (viz např. maoista a marxista Barosso, či komunistka Federica Mogherini) nesměřovala k ničemu jinému, než k odstavení USA a k nástupu Číny, resp. k zavedení marxismu. A politika multikulti je toho hlavní součástí – Europe for all! V rozkladu Evropy vidí USA svou záchranu, ale jak při návštěvě čínského prezidenta nedávno předvedla právě Velká Británie, “vyšší zájem” rozhodl, že hegemonie Spojených států končí (což je velmi zjevné v Sýrii, v Íránu a na Blízkém východě celkově) a že jejich roli přebírá Čína.

A kdo by nevěděl, kdo je Karl Marx, jaký je jeho původ, jak nenáviděl Slovany a že to byl tvůrce Komunistického manifestu, tak zde.

-Pozorovatelka-  27.3.2016

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ADAM BARTOŠ OPĚT ZATČEN
Návštěvník
ADAM BARTOŠ OPĚT ZATČEN

POLITICKÉ PROCESY A ZATÝKÁNÍ HORŠÍ NEŽ V 50. LETECH!
RAZIE DOMA I V SÍDLE STRANY. Prý : Nejsme jako oni…..
To tedy ne – jsou HORŠÍ! TEROR SE STUPŇUJE!
Dnes nasazují pouta i rodičům doma před vlastními malými dětmi!
Maminku s malými dětmi vyhodí z vlastního bytu na ulici…

http://www.novinky.cz/krimi/401930-sefa-narodni-demokracie-bartose-zadrzela-policie.html
http://afinabul.blog.cz/1604/adam-b-bartos-zatcen

VM64
Návštěvník
VM64

Není to krásné, když se snaží havloidi napadat všude, kde je možné AENEWS, vyřvávají, že ho musí zakázat, zničit, vypátrat, kdo že to řídí ( je jasné, že VK je dle nich sám Putin ) a my si tu čteme to, co jinde se snaží ututlat. Nasazují desítky trollů a ti blbečkové se vždycky odkopou maximálně po druhém příspěvku. No, to je musí sr…t NESKUTEČNĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Forever
Návštěvník
Forever

K marxismu, stalinismu, k osobám Stalina a Marxe:

Předem sdělím, že jsem stalinista nebo chcete -li tomu tak říkat, stalinský marxista. Říkám to proto, aby zde nedošlo ke vzájemným nepochopením a omylům.

Nyní přikročím k věci, tedy k Marxovi a Stalinovi:

Začnu Stalinem. – Význam Stalina spočívá v tom, že Stalin dokázal rozpoznat chyby (záměné?!) v marxismu a vyvarovat se jich. Stalin totiž si vzal z marxismu JEN ekonomickou část a ODMÍTNUL tu kulturní část, tj. např. zničení národních států, tradičních hodnot, uskutečnění světové revoluce atd.

Proto byl Stalin po své smrti popliván a zdémonizován, jelikož nevyhovoval představám marxistů-leninistů, tj. k plánům na světovou revoluci (tj. globalizaci a následné zavedení NWO)

A ke Karlu Marxovi:

Pokud jste doteď měli představu o Marxovi jako o antirasistovi, židofilovi či multikulturalistovi, byli jste na omylu. Ten skutečný Marx měl PRAMÁLO SPOLEČNÝHO s tím Marxem, jak ho znáte ze školných učebnic minulého “socialistického” a dnešního kapitalisticko-neomarxistického systému.

Ve skutečnosti Marx byl rasista a antisemita, jako většina lidí té doby. Na národy Třetího světa (tehdy Třetí svět se tomu neříkalo 🙂 ) se díval s velkým despektem.
Není náhoda, že v Marxových dílech nenajdeme tezi o tom, že by se revoluce odehrála v nebělošském Třetím světě. Proletářská revoluce se má odehrát ve vyspělém západním světě, ale nikdy se NEODEHRAJE třeba v Africe, v Asii, v Latinské Americe atd. V jeho dílech NEHRAJE roli nějaká jiná rasa, než bílá – žádná jiná rasa nehraje v proletariátu žádnou významnou roli, (významnou roli má) jen bílá rasa!
Zkrátka, dle Marxe, ŽÁDNÁ jiná rasa, než bílá, nezanesla do dějin význam hodný významu odkazu bílé západní civilizace.

A za další, Marx byl JEDNOZNAČNĚ ANTISEMITA! Velmi zajímavý je jeho pohled na Židy a židovství. Viz např.:

„… judaismus může přetrvat i bez Boha, Desatera, Archy úmluvy nebo Bible. Judaismus měl ve skutečnosti s Bohem či náboženstvím velmi málo – pokud vůbec něco – společného. Šlo de facto o kulturní jev, založený na získávání hmotného bohatství. Jednalo se o soustavu kulturního a náboženského klamu, jehož skutečným zájmem byl kapitál, cenný kov, měna – ve zkratce cokoliv, co mělo v daném místě či čase hodnotu a funkci platidla … Židé uctívají mamon, nikoliv Boha. Provozují lichvu. Jejich náboženství se zakládá na obstarávání peněz všemi dostupnými prostředky. Emancipace Evropanů znamená emancipaci od Židovstva“

„Emancipace od čachru a od peněz, tedy od praktického, reálného židovství by byla sebeemancipací naší doby.“ „Jaký je židův světský kult? Čachr. Jaký je jeho pozemský bůh? Peníze… Jaký je světský základ židovství? Praktická potřeba, zištnost… Směnka je židův skutečný bůh. Jeho bůh je jen ilusorní směnka.“ *
…….
„Peníze, to je žárlivý bůh Izraele, bůh, který nestrpí vedle sebe žádného jiného boha. Peníze degradují všechny lidské bohy — a mění je ve zboží.“
„Konkurence donutila Nežidy chovat se v obchodě jako Židé – nebo zkrachovat.“

……. „Židovská mentalita“ hledající u předmětů jedině hmotný prospěch nevyhnutelně vede k odcizení.“

„Společenská emancipace žida je emancipace společnosti od židovství“,…

O židovské otázce (1843)

Pozn.: je zajímavý pohled a tvrzení Marxe, že Žid nikdy sám o sobě nevytvořil a nevytvoří NIC NOVÉHO ORIGINÁLNÍHO – vždy musí s něčím originálním přijít Gój, Žid je naopak dobrý ve ZDOKONALOVÁNÍ – viz:
…”gój sice kapitalismus stvořil, ale Žid zdokonalil jeho tržní potenciál. Stručně řečeno: bez Žida by kapitalismus vypadal naprosto odlišně. Gój jej musel stvořit, neboť Žid sám od sebe nedokáže přijít s žádným novým světem, ale Žid proměnil kapitalismus na zcela materialistický, na peníze zaměřený systém, usilující o zisk za každou cenu.”

Forever
Návštěvník
Forever

A to není vše:

“Židovství se udrželo nikoli navzdory dějinám, nýbrž díky dějinám.

Občanská společnost (tj. kapitalistická) neustále rodí žida ze svého nitra.

Židův monotheismus je tudíž ve skutečnosti polytheismus mnoha potřeb, polytheismus, který činí předmětem zákona božího i záchod. Praktické potřeba, egoismus — to je princip občanské společnosti a vystupuje jako takový v čisté formě, jakmile občanská společnost ze sebe plně zrodila politický stát. Bohem praktické potřeby a zištnosti jsou peníze.
Protože se reálná podstata žida všeobecně uskutečnila, zpozemštila v občanské společnosti, nemohla občanská společnost žida přesvědčit o neskutečnosti jeho náboženské podstaty, která je právě jen idealisovanou představou praktické potřeby. Podstatu dnešního žida najdeme tedy nejen v Pentateuchu nebo v talmudu, ale i v dnešní společnosti, a to ne jako abstraktní, nýbrž jako naprosto empirickou podstatu, ne jako omezenost žida, nýbrž jako židovskou omezenost společnosti.

Jakmile se společnosti podaří zrušit empirickou podstatu židovství, čachr a jeho předpoklady, je žid znemožněn, protože jeho vědomí už nemá předmět, protože subjektivní základ židovství, praktická potřeba, se zlidští, protože se zruší konflikt mezi individuálně smyslovou a druhovou existencí člověka.

Společenská emancipace žida je emancipace společnosti od židovství.”

Napsal K. Marx na podzim roku 1843
Po prvé otištěno v časopise
„Deutsch-Franösische Jahrbücher“ 1844
Podpis: K a r e l M a r x

Forever
Návštěvník
Forever

Čili, Marx měl hodně daleko k nějakému antirasismu, multikulturalismu a k podobným nesmyslům. A vůbec k nějakému židofilství!

To znamenalo, že marxisti-leninistů museli Marxovo dílo přepsat či vyjmout některé jeho části. Třeba antisemitská díla Karla Marxe minimum lidí zná v západním světě. Ono se ta antisemitská část Marxova díla nehodila židobolševikům k jejich plánům na židovskou světovládu skrze světovou bolševickou revoluci.

Stejně tak se dle Marxe proletářská revoluce NEMĚLA odehrát v Rusku! Až poloviční Žid Lenin toto z Marxovo díla odmítnul.

Zkrátka, to, co z Marxe udělali levičáčtí neomarxisté, je jen odporný Marxův obraz!

A samozřejmě bych mohl pokračovat.

Chtěl jsem jen tímto říci, že Marx, ať už byl jaký chtěl a zanechal odkaz takový či makový, byl a je nepochybně největší myslitel v historii lidstva!
Zanechal nám přeci také i nějaký ten pozitivní odkaz. A je dobře, že Stalin, taktéž velký myslitel v historii lidstva, se dokázal vyvarovat a rozpoznat řadu chyb v Marxově díle.

Dějiny jsou složitý proces a je důležité poučit se jak z chyb, tak i pozitiv našich předků.

Teď si říkám, možná by nebylo od věci začít tomu říkat nějakým jiným originálním slovem, třeba marxismus-stalinismus! 🙂
Nebo marxismus-stalinismus-putinismus 😀

comment image
comment image

comment image
comment image
comment image
Ti dva, Stalin a Putin poznali chyby a zlo svých předchůdců a proto řekli NE světové bolševické (židovské) revoluci!

Amus
Návštěvník
Amus

Marxovy protislovanské názory vám rovněž imponují?

Forever
Návštěvník
Forever

Kdyby jste pozorně četl, tak jsem jednak přiblížil skutečné Marxovo dílo a Marxe samotného, tedy rozdíly mezi původním Marxovým dílem a pozdějším bolševickým hnutím a sočasnými neomarxisty. A rozhodně nejsem ortodoxním marxistou, sám jsem říkal, že jsem stalinský marxista, tj. stalinista!
A říkal jsem, že marxismus přinesl zároveň kromě řady dobrých věcí i řadu špatných a škodlivých věcí jako nesmyslná utopická idea beztřídní společnosti, ničení tradičních hodnot a národních států, rusofobii či antislovanismus atd. A právě tyto špatnosti v marxismu odhalil Stalin a odmítl je! Čili, já jsem, podobně jako Stalin, zastánce jen části Marxova díla, třeba
idei za třídní spravedlnost, spravedlivé přerozdělování hmotného bohatství či práva pracujících a protiváhu proti
žido-kapitalistům. Stejně tak jsou mi blízké Marxovy myšlenky o Židech a židovství, které (židovství)v současnosti v rudém neomarxistickém rouchu zaplavuje svět.
Čili, jsem jen pro část Marxových myšlenek a idejí. TEČKA

Amus
Návštěvník
Amus

Děkuji za odpověď. V mnohém souhlasím.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

ZOCELUJE NÁS neochvějné středověké přátelství NEJEN se Spokojenými Státy https://www.youtube.com/watch?v=dZK_Jx8VQd0

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Kdekdo RUZNĚ vibračně stepuje..No a psi a děti NATO reagují RUZNĚ http://www.horoskopy.cz/astroclanky/tajemstvi-hudby-a-zvuku-kolem-nas

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Děkuji všem za hezké vtipy, neboť mne velice rozesmály. Na novinkách si můžete přečíst článek, kde je citován president Zeman, jeho část rozhovoru pro Čínskou tv. Na obranu paní pozorovatelky, jejího výkladového názvosloví bych rád připomněl, že ač byl SSSR socialistickou zemí, po celou dobu existence její národní banky, vlastnil 50% této instituce Rockefeler. Znamená to tedy, že socialismus byl součást projektu na ovládnutí světa. To, že pan Marx definoval vlastnictví výrobních prostředků jako majetek pracujícího lidu, ještě neznamená, že tomu tak je ve skutečnosti. Peníze, za které se výrobní prostředky a samotné zboží směňuje, vždy patří a patřilo těm, kdo tisknou peníze. Tím, že GP,( ředitelem je Satan, náměstci jsou démoni, sekretariáty pak různé tajné spolky) vytvořil duální systém nebyla náhoda, ale možnost lepší manipulace s masy. Proto také apoštol Pavel upozornil křesťany, že peníze jsou kořenem všeho zla.
Zamyslete se prosím nad jednou skutečností, na internetu máte desítky dokumentů, které na to poukazují. Jízdní řád celkového plánu na realizaci postupných kroků k ovládnutí světa pod jednu jedinou organizaci ( dnes ji známe jako OSN ), byl naplánován stovky let nazpátek. Kdyby to byl plán lidí, nejpozději po 80 až 100 letech by byl přepracován. Celý jízdní řád, cílová stanice, však je naplňován tak systematicky, že strojvůdcem musí být někdo, kdo skutečně neumírá. Ještě jedno zamyšlení. Proč jsou všechny ty tajné organizace prosáklé okultismem, když žádný Satan neexistuje? Proč se schází každý rok v létě politici, bankéři a jiná svoloč k společnému uctívání v Americe na Bohemian Grove, aby tam přinesli oběť svému Otci? Skutečně si myslíte, že jsou tak hloupí, aby to dělali jen tak z plezíru?

Kurvos
Návštěvník
Kurvos

“, po celou dobu existence její národní banky, vlastnil 50% této instituce Rockefeler.”

Máte pro toto tvrzení nějaký skutečný důkaz?

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Na dokumentarni.tv, nevím, jestli jsou tyto stránky stále aktivní, tak byly minimálně dva dokumenty, které předkládaly důkazy o tom, že to tak bylo. Je to minimálně šest let, co jsem je shlédl. Když budete pátrat, tak je určitě někde naleznete. Souvisely s finanční krizí a s tajnými spolky. Zkusím je najít. Nevím jak rychle se to povede.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Teď jsem zkoušel ty stránky otevřít a jsou smazané. Proč asi? Bylo tam hodně zajímavých videí a už před těmi šesti lety byly ty stránky sem tam blokované. Pokud na ty dokumenty narazím na youtube, tak je vložím do odkazu.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Velice výživné video pro nevěřící: http://www.youtube.com/watch?v=xXHxBC6xc-g

Amus
Návštěvník
Amus

Nebo mimozemšťané maskující se za satana…. Ach jo.?