Hamáček chce do Česka natahat 50 arabských sirotků ze Sýrie, někteří však...

Hamáček chce do Česka natahat 50 arabských sirotků ze Sýrie, někteří však prošli tábory Islámského státu! Nejde jen o malé děti, ale už skoro o dospělé teenagery! Andrej Babiš to ostře odmítá, Lidový dům však usiluje o islamizaci ČR pouhé dva dny poté, co vyplula na povrch informace o prvním džihádistovi v Česku! Autogenocida českého národa na plné pecky!

Hamáček chce do Česka natahat 50 arabských sirotků ze Sýrie, někteří však prošli tábory Islámského státu! Nejde jen o malé děti, ale už skoro o dospělé teenagery! Andrej Babiš to ostře odmítá, Lidový dům však usiluje o islamizaci ČR pouhé dva dny poté, co vyplula na povrch informace o prvním džihádistovi v Česku! Autogenocida českého národa na plné pecky!

A máme tu o víkendu další skandál. Jen pouhé dva dny poté, co na veřejnost pronikla informace o konvertitovi Dominiku K. a jeho plánech na výrobu výbušnin, se kterými podle policie chtěl útočit v České republice [1], přichází na pořad dne bizarní iniciativa od Michaely Šojdrové z KDU-ČSL. Ta chce po vládě České republiky, aby přijala z uprchlických táborů v Libanonu a v Řecku celkem 50 arabských dětí ze Sýrie [2]. Podle exkluzivních informací naší redakce se jedná o “děti” ve věku od 5 do 17 let, přičemž většina z nich je starší 15 let, které v Řecku a v Libanonu místní úřady registrují jako bezprizorní a zcela bez dokladů. Většina jich pochází z území, které ovládal Islámský stát a skupina An-Nusrá. Po vstupu ruské armády do Sýrie byli rodiče těchto dětí pozabíjeni a spolu s ostatními přeživšími džihádisty došlo k útěku těchto dětí ze Sýrie do uprchlických táborů v Libanonu a v Řecku.

Qatal – Záběr na “štěňata” džihádu po dokončení výcviku v táboře ISILu. Chlapci ve věku 12 let.

Část těchto dětí prošla bojovým výcvikem Islámského státu, informaci máme ověřenou ze dvou zdrojů z okruhu bezpečnostních služeb, které nedoporučily premiérovi Andreji Babišovi tyto děti přijmout, protože nelze u nich zaručit, že nemají polovojenský výcvik ISILu a mohou představovat výhledově bezpečnostní riziko, až trochu dospějí. To se týká především starších dětí, protože ISIL cvičil ve svých táborech chlapce ve věku od 12 let, kdy se podle Koránu stává dítě dospělým. Tyto nezaopatřené děti se dostaly do Libanonu a Řecka v rámci migračních vln a není možné u dětí zjistit původ, historii, minulost, prostě nic. Děti ve věku 12 let a starší jsou již indoktrinované a představují vysokou hrozbu pro západní společnost.

Zrádci národa se snaží do ČR nasunout malé džihádisty

Před týdnem jsme přinesli článek [3] o tom, jak irácký školák ve věku 11 let brutálně znásilnil německého spolužáka na výletě základní školy z Berlína.  Soucit německé společnosti s těmito dětmi je zničující. Michaela Šojdrová proto opět dokázala, že KDU-ČSL prosazuje vlastizrádnou politiku, a to nejen ve vztahu k sudetoněmecké otázce, ale nyní dokonce i v otázce migrace.

Andrej Babiš tento návrh odmítl, že Česká republika již dostatečně pomáhá jiným způsobem a nevidí důvod pro nasunování arabských dětí do ČR, které za pár let budou dospělé. Jenže okamžitě se na jeho hlavu snesl řev z Lidového domu, ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček kontroval, že ČR by mohla těchto 50 dětí přijmout bez problému. Zcela bez mrknutí oka by tak předseda ČSSD přivezl do ČR děti, které mohou představovat bezpečnostní riziko pro nás všechny, zvláště v tom případě, pokud prošly spolu s rodiči, dokud ještě žili, výcvikovými tábory ISILu.

Sirotci z ISILu v akci…

Redakce Aeronetu dlouhodobě sleduje konflikt v Sýrii a máme podrobný přehled o činnosti ozbrojených skupin na území Sýrie. Po vzniku Daeš se desítky tisíc syrských rodin přesunuly pod křídla ISILu a po převzetí moci nad územím obsazené Sýrie byly celé kompletní rodiny zapojeny do výcvikového programu islamistů pod označením “Qatal”. Povinný výcvik se vztahoval na muže a všechny děti mužského pohlaví s věkem 12 let a vyšším.

Děti spolu s otci prošly tříměsíčním výcvikem, který se skládal z výcviku střelby samopalem, výcvik s granátem, nožem, RPG raketometem a výuky zhotovení a přípravy improvizovaných výbušnin z volně dostupných chemických látek. Výrobou bomb v ISILu měly na starost hlavně děti, protože kvůli jejich věku nešlo o vhodné bojovníky na frontu. Děti mají malé prsty a proto je ISIL používal pro jemnou mechaniku a výrobu IED výbušných zařízení. Po vstupu ruské armády do Sýrie a po rozprášení ISILu se z těchto vycvičených dětí staly sirotci a spolu se ženami se dostaly do uprchlických táborů v Libanonu a také v Řecku.

Trojský kůň džihádu

Nasunutí těchto 50 sirotků do ČR by šlo přirovnat ke vtažení Trojského koně do naší země. Všechno, co se ty děti naučily,  to už nezapomenou a v budoucnu to mohou použít v rámci džihádu v České republice a v Evropě. Jan Farský z Hnutí STAN zaútočil na Andreje Babiše, že je bezskrupulózní a že Babiš je pro Evropu větším nebezpečím než uprchlíci. Německo je přitom nádhernou ukázkou, kam vede soucit s arabskými sirotky. Když 11-letý chlapec z Iráku znásilní bílého německého spolužáka, je to pouze ukázka toho, kam takový soucit vede. A to v tomto případě nešlo o arabské dítě, které by prošlo výcvikem ISILu. To je prostě jenom dítě, které si přineslo z Iráku své zvyky a tamní obyčeje. Co vy na to, pane Farský? Také by se vám líbilo, kdyby vám malý migrant znásilnil ve škole dítě?

Sirotci ze Sýrie v dětském domově, odrostlé děti.

Jan Hámáček z ČSSD zašel ještě dále a na rovinu řekl, že by se Česká republika měla postarat o těchto 50 dětí, jejichž rodiče padli v Syrské válce. Tím de facto na rovinu říká, že ČR má pomáhat dětem sirotků, jejichž rodiče padli v řadách Islámského státu a Fronty An-Nusrá při bojích se syrskou armádou Bašára Asada a při bojích s ruskými jednotkami. Ti Syřané, kteří nechtěli jít bojovat na stranu povstalců a Islámského státu, ti se přesunuli pod ochranu syrské armády a do oblastí kontrolovaných syrskou vládou.

Jejich rodiče se nepřesunuli do výcvikových táborů ISILu. Samozřejmě, že umírají i rodiče dětí bojujících na druhé straně, jenže umírají pouze otcové v řadách Syrské armády. Matky zůstávají doma s dětmi, aby z dětí nebyly sirotci. Jenže v případě Islámského státu vstupuje do boje celá rodina a když padne otec v řadách ISILu, matka je prodána do otroctví, obvykle je znásilněna, nebo končí v Turecku jako nevolnice v roli služebné. Pokud je starší nebo nemocná, je vyhnána, ale bez dětí, ty si ponechává Islámský stát. V Turecku je jeden z největších černých trhů s otroky na světě, to by bylo na jiný článek.

Děti s polovojenským výcvikem Islámského státu umí zacházet s kalašnikovem i s nožem, problémem není ani výroba trhaviny

Z dětí v ISILu se tak staly sirotci a spolu s hrstkou přeživších a starších žen nevodných pro prodej se dostaly do utečeneckých táborů v Libanonu a v dalších zemích. Berlín se snaží islamizovat ČR za každou cenu, když to nejde přes kvóty, hledají se jiné cesty a okliky, jak arabské migranty do ČR nasunout, tentokrát pod legendou pomoci sirotkům. Přitom mnoho z těch dětí umí zacházet s kalašnikovem a bojovým nožem lépe, než leckterý záložák z dob ČSLA. Vyrobit si z dostupných chemických látek bombu je pro ně maličkost a výchovu ISILu jim z hlav už nikdo nevygumuje, protože ty děti viděly takové věci, které nikdo z nás v životě nezažije. O to hrozivější jsou kohorty zrádců, kteří chtějí Araby do ČR nasunout pod rouškou soucitu a lítosti nad malými džihádisty.

Děti v jednotce Islámského státu.

Ve volbách na podzim a také na jaře musíte KDU-ČSL, TOP09, Hnutí STAN a ČSSD vystavit stopku, protože tyto strany mají charakter vlastizrádných spolků, které prosazují autogenocidu českého národa. Jim prostě nestačí, že v ČR už máme prvního džihádistu, jim prostě nestačí, že 11-letý harant v Německu znásilní spolužáka a nadává mu do špinavého bílého prasete, nestačí jim, že dva migranti v Chemnitzu ubodali muže, který se zastal ženy, kterou chtěli znásilnit. Ne, oni prostě chtějí, aby to, co se děje v Německu, ve Švédsku, ve Francii a jinde, aby se dělo i v České republice! Aby bombové útoky otřásaly českými městy, aby Arabové s noži kuchali české občany, aby se čeští občané nesměli bránit a měli těžší přístup k držení zbraní. O toto všechno tito politici usilují. Když nevyšly kvóty, narvou vám do měst Araby v roli sirotků. A ti sirotci nám za pár let všem ukážou, co se v Sýrii naučili.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

277
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pijack
Návštěvník
Pijack

Babiš není můj šálek čaje, ale to divadlo kvůli Babišovi je děs… a jak jinak než před volbami… a jak jinak než režírované lidovci co by přisluhovači bruselských sluníček. Babiš jasně řekl , že žádné ekonomické migranty. žádné a bez výjimky. A protože nenašli způsob v EU jak babiše přesvědčit o to, že to je správné (přijímat migranty), tak přišli s první “alternativou” – vzít alespoň symbolicky jendoho či dva. A i s tím je Babiš poslal někam (logicky, pohádku o jezinkách znají i malé děti). Tak nasadili nejtěžší kalibr – chudáky sirotky. Oboustraně osiřelé, prověřené… s tím, že když Babiše nezlomí na ekonomické migraci, tak ho musí zlomit na dětech ..a babiš opět řekl ne a vypadá to na další mediální štvanici hon na “nelidskou stvůru Babiš”. Přitom všichni víme, jak všechna ta veřejnoprávní média v EU , sluníčka a všichni ti poťapanci dokážou na objednávku doslova vyrábět a “servírovat” lidem utopené chudáky, pronásledované, napadené chemickými zbraněmi… prostě soudný člověk tomu nemůže věřit ani na vteřinu. Vše profesionálně natočené a zaranžované scénáře.

Mamuska600
Návštěvník
Mamuska600
Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Pane VK,
a o tomhle napíšete ?
MUSLIMOVÉ na volebních kandidátkách. Často takových, kde byste je vážně nečekali !
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muslimove-na-volebnich-kandidatkach-Casto-takovych-kde-byste-je-vazne-necekali-551979

Administrator
Admin
dan
Návštěvník
dan

Jen bych chtěl upozornit na jednu důležitou věc, že dnes každý druhý uprchlík je “Syřan”. I ti co připluli z Maghrebu i ti co přišli přes Irák. Původní počet obyvatel Sýrie v roce 2011 a současná populace v Sýrii+mrtví+uprchlíci na cestě, v Evropě, v táborech v Libanonu a Turecku…tak tyto dvě veličiny se prostě sobě nerovnají. Prohlásit se za Syřana=vstupenka do EU, přísup k dávkám a k blondýnkám a bloňdákům.

Byl jsem v Sýrii mnohokrát a mohu zodpovědně prohlásit, že polovina těch ksichtů, co se prohlašují za Syřany, v Sýrii vůbec nebyla, natož aby z ní pocházela. Protože taťka se snažil založit chalifát a jeho tři manželky a 15 dětí zrovna přišly do Der-er-Zuru z nich ještě nedělá Syřany.

Když se o podobné dobrodružství v 80. letech pokusilo Muslimské bratrstvo v Sýrii, tak otec současného prezidenta Bašára Asada Hafez Asad, poslal na protestující a “utlačované” stíhačky a “demokratický puč” prostě vybombardoval.

A Asad ví velice dobře, proč je nezve zpět. Nejsou to ani Syřani ani uprchlíci. A většina těch výtečníků sirotků jsou jen pohrobci bojovníků slezlých do Sýrie ze všech prdelí světa.

milan
Návštěvník
milan

Možná že už zbytečně, ale poučka pro ty, co o tom ještě neví : https://www.youtube.com/watch?v=O6eNJmponQ0

konzerva
Návštěvník
konzerva

A bureš po kritice od havloidů a poslanců anofertu z brusellu už couvá…

CML
Návštěvník
CML

To je to , po čem touží sluníčkové vítačky, absolutní nadřazenost a brutální zacházení od podobných imbecilů, fuj…
https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=U_Sz8FPzcS8

Dali
Návštěvník
Dali

Výborný článek ! Díky. Jasně a stručně vykresluje to, co nám pod rouškem soucitu, i když falešného hrozí. Je mi líto sice těch skutečně malých dětí, ale paní velvyslankyně Eva Filipi z Damašku to jasně vysvětlila – máme úplně zkreslené představy o jejich životech a žádné dítě se podle jejich pravidel nemůže adoptovat, respektive vychovávat dle našich ….je to prostě jiný svět a jiná kultura a my ji musíme respektovat a hlavně nepodporovat ty válečné zločiny, které v jejich zemích západ provádí.

Vašek Kopřivnice
Návštěvník
Vašek Kopřivnice

Já z toho článku pochopil, že pan VK dává nějakou naději na záchranu národa Babišovi, který evidentně vás najivky všechny, úspěšně podvedl. To co předvádí Babiš je jen divadlo a manipulace z lidma. Že mu návnadu na háčku postupně okusuje i Pan VK, je pro mne záhadou. Babiš vás časem všechny překvapí a zradí. ne jen že bude chtít ovládat a řídit celou zemi s tím jak poroste jeho moc a je mu jedno co sní bude, Dle mého názoru, prodá lidem před očima klidně i lesy a všechny pozemky, na kterých něco roste a které dávají lidem životně důležitý kyslík, a pokud by to bylo možné což časem nevylučuji prodá i mraky ze kterých prší. Časem by se měli mít na pozoru i ti lidé kteří jsou v řídicích funkcích EU pro celou Evropu, aby se jim nestalo, že evropská komise, parlament a Bruselští Blázni nakonec nehledali práci v Babišovém AGROFERTU . Národní ukotvení, prosperitu, ekonomiku, majetky, dobrou životní úroveň obyčejných lidí , tradice, krásy země atd. nezničí vůdčí osobnosti a politici, jen k vůli svému osobnímu prospěchu bez pomocí hloupého většinového národa, který svou nevědomostí, debilitou, podporuje tyto zločince. Pro světlou Budoucnost Státu, prosperující ekonomiku a přežití národa v dobrých podmínkách , je nejhorší zmanipulovaný občan Hlupák, bez mozku a vlastních myšlenek.

Jozef
Návštěvník
Jozef

Nehraje Babiš pouhý vabank?

Před domácím publikem ukáže, jaký je odmítající hrdina imigrantů, ale jeho poslanci a kolegové udělají přesný opak. Není to pouze na objednávku, aby Babiš nasbíral nějaké bodíky před podzimními volbami a ostatní strany výrazně snížily?

anonym
Návštěvník
anonym

Tak se na ty sluníčkářské hieny podívejte, oni by si nabrali Kurdské sirotky do rodin, brali na ně sociální dávky a příspěvky a je jim jedno, že je tu většina národa nechce. jsem zvědavá jestli tohle Babiš ustojí. Je to na Novinkách z dneška -úterý 18. 9.

https://www.novinky.cz/domaci/483587-padesat-ceskych-rodin-je-pripraveno-se-ujmout-syrskych-sirotku.html