Hamáček chce do Česka natahat 50 arabských sirotků ze Sýrie, někteří však...

Hamáček chce do Česka natahat 50 arabských sirotků ze Sýrie, někteří však prošli tábory Islámského státu! Nejde jen o malé děti, ale už skoro o dospělé teenagery! Andrej Babiš to ostře odmítá, Lidový dům však usiluje o islamizaci ČR pouhé dva dny poté, co vyplula na povrch informace o prvním džihádistovi v Česku! Autogenocida českého národa na plné pecky!

Hamáček chce do Česka natahat 50 arabských sirotků ze Sýrie, někteří však prošli tábory Islámského státu! Nejde jen o malé děti, ale už skoro o dospělé teenagery! Andrej Babiš to ostře odmítá, Lidový dům však usiluje o islamizaci ČR pouhé dva dny poté, co vyplula na povrch informace o prvním džihádistovi v Česku! Autogenocida českého národa na plné pecky!

A máme tu o víkendu další skandál. Jen pouhé dva dny poté, co na veřejnost pronikla informace o konvertitovi Dominiku K. a jeho plánech na výrobu výbušnin, se kterými podle policie chtěl útočit v České republice [1], přichází na pořad dne bizarní iniciativa od Michaely Šojdrové z KDU-ČSL. Ta chce po vládě České republiky, aby přijala z uprchlických táborů v Libanonu a v Řecku celkem 50 arabských dětí ze Sýrie [2]. Podle exkluzivních informací naší redakce se jedná o “děti” ve věku od 5 do 17 let, přičemž většina z nich je starší 15 let, které v Řecku a v Libanonu místní úřady registrují jako bezprizorní a zcela bez dokladů. Většina jich pochází z území, které ovládal Islámský stát a skupina An-Nusrá. Po vstupu ruské armády do Sýrie byli rodiče těchto dětí pozabíjeni a spolu s ostatními přeživšími džihádisty došlo k útěku těchto dětí ze Sýrie do uprchlických táborů v Libanonu a v Řecku.

Qatal – Záběr na “štěňata” džihádu po dokončení výcviku v táboře ISILu. Chlapci ve věku 12 let.

Část těchto dětí prošla bojovým výcvikem Islámského státu, informaci máme ověřenou ze dvou zdrojů z okruhu bezpečnostních služeb, které nedoporučily premiérovi Andreji Babišovi tyto děti přijmout, protože nelze u nich zaručit, že nemají polovojenský výcvik ISILu a mohou představovat výhledově bezpečnostní riziko, až trochu dospějí. To se týká především starších dětí, protože ISIL cvičil ve svých táborech chlapce ve věku od 12 let, kdy se podle Koránu stává dítě dospělým. Tyto nezaopatřené děti se dostaly do Libanonu a Řecka v rámci migračních vln a není možné u dětí zjistit původ, historii, minulost, prostě nic. Děti ve věku 12 let a starší jsou již indoktrinované a představují vysokou hrozbu pro západní společnost.

Zrádci národa se snaží do ČR nasunout malé džihádisty

Před týdnem jsme přinesli článek [3] o tom, jak irácký školák ve věku 11 let brutálně znásilnil německého spolužáka na výletě základní školy z Berlína.  Soucit německé společnosti s těmito dětmi je zničující. Michaela Šojdrová proto opět dokázala, že KDU-ČSL prosazuje vlastizrádnou politiku, a to nejen ve vztahu k sudetoněmecké otázce, ale nyní dokonce i v otázce migrace.

Andrej Babiš tento návrh odmítl, že Česká republika již dostatečně pomáhá jiným způsobem a nevidí důvod pro nasunování arabských dětí do ČR, které za pár let budou dospělé. Jenže okamžitě se na jeho hlavu snesl řev z Lidového domu, ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček kontroval, že ČR by mohla těchto 50 dětí přijmout bez problému [4]. Zcela bez mrknutí oka by tak předseda ČSSD přivezl do ČR děti, které mohou představovat bezpečnostní riziko pro nás všechny, zvláště v tom případě, pokud prošly spolu s rodiči, dokud ještě žili, výcvikovými tábory ISILu.

Sirotci z ISILu v akci…

Redakce Aeronetu dlouhodobě sleduje konflikt v Sýrii a máme podrobný přehled o činnosti ozbrojených skupin na území Sýrie. Po vzniku Daeš se desítky tisíc syrských rodin přesunuly pod křídla ISILu a po převzetí moci nad územím obsazené Sýrie byly celé kompletní rodiny zapojeny do výcvikového programu islamistů pod označením “Qatal”. Povinný výcvik se vztahoval na muže a všechny děti mužského pohlaví s věkem 12 let a vyšším.

Děti spolu s otci prošly tříměsíčním výcvikem, který se skládal z výcviku střelby samopalem, výcvik s granátem, nožem, RPG raketometem a výuky zhotovení a přípravy improvizovaných výbušnin z volně dostupných chemických látek. Výrobou bomb v ISILu měly na starost hlavně děti, protože kvůli jejich věku nešlo o vhodné bojovníky na frontu. Děti mají malé prsty a proto je ISIL používal pro jemnou mechaniku a výrobu IED výbušných zařízení. Po vstupu ruské armády do Sýrie a po rozprášení ISILu se z těchto vycvičených dětí staly sirotci a spolu se ženami se dostaly do uprchlických táborů v Libanonu a také v Řecku.

Trojský kůň džihádu

Nasunutí těchto 50 sirotků do ČR by šlo přirovnat ke vtažení Trojského koně do naší země. Všechno, co se ty děti naučily,  to už nezapomenou a v budoucnu to mohou použít v rámci džihádu v České republice a v Evropě. Jan Farský z Hnutí STAN zaútočil na Andreje Babiše, že je bezskrupulózní a že Babiš je pro Evropu větším nebezpečím než uprchlíci. Německo je přitom nádhernou ukázkou, kam vede soucit s arabskými sirotky. Když 11-letý chlapec z Iráku znásilní bílého německého spolužáka, je to pouze ukázka toho, kam takový soucit vede. A to v tomto případě nešlo o arabské dítě, které by prošlo výcvikem ISILu. To je prostě jenom dítě, které si přineslo z Iráku své zvyky a tamní obyčeje. Co vy na to, pane Farský? Také by se vám líbilo, kdyby vám malý migrant znásilnil ve škole dítě?

Sirotci ze Sýrie v dětském domově, odrostlé děti.

Jan Hamáček z ČSSD zašel ještě dále a na rovinu řekl, že by se Česká republika měla postarat o těchto 50 dětí, jejichž rodiče padli v Syrské válce [5]. Tím de facto na rovinu říká, že ČR má pomáhat dětem sirotků, jejichž rodiče padli v řadách Islámského státu a Fronty An-Nusrá při bojích se syrskou armádou Bašára Asada a při bojích s ruskými jednotkami. Ti Syřané, kteří nechtěli jít bojovat na stranu povstalců a Islámského státu, ti se přesunuli pod ochranu syrské armády a do oblastí kontrolovaných syrskou vládou.

Jejich rodiče se nepřesunuli do výcvikových táborů ISILu. Samozřejmě, že umírají i rodiče dětí bojujících na druhé straně, jenže umírají pouze otcové v řadách Syrské armády. Matky zůstávají doma s dětmi, aby z dětí nebyly sirotci. Jenže v případě Islámského státu vstupuje do boje celá rodina a když padne otec v řadách ISILu, matka je prodána do otroctví, obvykle je znásilněna, nebo končí v Turecku jako nevolnice v roli služebné. Pokud je starší nebo nemocná, je vyhnána, ale bez dětí, ty si ponechává Islámský stát. V Turecku je jeden z největších černých trhů s otroky na světě, to by bylo na jiný článek.

Děti s polovojenským výcvikem Islámského státu umí zacházet s kalašnikovem i s nožem, problémem není ani výroba trhaviny

Z dětí v ISILu se tak staly sirotci a spolu s hrstkou přeživších a starších žen nevodných pro prodej se dostaly do utečeneckých táborů v Libanonu a v dalších zemích. Berlín se snaží islamizovat ČR za každou cenu, když to nejde přes kvóty, hledají se jiné cesty a okliky, jak arabské migranty do ČR nasunout, tentokrát pod legendou pomoci sirotkům. Přitom mnoho z těch dětí umí zacházet s kalašnikovem a bojovým nožem lépe, než leckterý záložák z dob ČSLA. Vyrobit si z dostupných chemických látek bombu je pro ně maličkost a výchovu ISILu jim z hlav už nikdo nevygumuje, protože ty děti viděly takové věci, které nikdo z nás v životě nezažije. O to hrozivější jsou kohorty zrádců, kteří chtějí Araby do ČR nasunout pod rouškou soucitu a lítosti nad malými džihádisty.

Děti v jednotce Islámského státu.

Ve volbách na podzim a také na jaře musíte KDU-ČSL, TOP09, Hnutí STAN a ČSSD vystavit stopku, protože tyto strany mají charakter vlastizrádných spolků, které prosazují autogenocidu českého národa. Jim prostě nestačí, že v ČR už máme prvního džihádistu, jim prostě nestačí, že 11-letý harant v Německu znásilní spolužáka a nadává mu do špinavého bílého prasete, nestačí jim, že dva migranti v Chemnitzu ubodali muže, který se zastal ženy, kterou chtěli znásilnit. Ne, oni prostě chtějí, aby to, co se děje v Německu, ve Švédsku, ve Francii a jinde, aby se dělo i v České republice! Aby bombové útoky otřásaly českými městy, aby Arabové s noži kuchali české občany, aby se čeští občané nesměli bránit a měli těžší přístup k držení zbraní. O toto všechno tito politici usilují. Když nevyšly kvóty, narvou vám do měst Araby v roli sirotků. A ti sirotci nám za pár let všem ukážou, co se v Sýrii naučili.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

Neviem ako u vas ale u nas na slovensku sa jedna skupina pustila na clanku 7.2 nasej ustavy. tam si vlastizradci zamontovali legalizaciu odovzdania pravomoci mimo repobliku cudzim mocnostiam.
“Slovenská republika môže medzinárodnou zmluvou, ktorá bola ratifikovaná a vyhlásená spôsobom ustanoveným zákonom, alebo na základe takej zmluvy preniesť výkon
časti svojich práv na Európske spoločenstvá a Európsku úniu. Právne záväzné akty
Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej
republiky. Prevzatie právne záväzných aktov, ktoré vyžadujú implementáciu, sa vykoná zákonom alebo nariadením vlády podľa čl. 120 ods. 2”

Vy mate nieco podobne , clanok 10a:
“(1) Mezinárodní smlouvou mohou být některé pravomoci orgánů České republiky přeneseny na mezinárodní organizaci nebo instituci.”

oba tieto paskvily su najvacsia achillova pata, lebo odovzdanie moci cudzim mocnostiam je aj bez nejakeho zlozitehop pravnickeho manevrovania zakonite zanik statu. V pripade zaniku statu je potrebne statnost obnovit a kedze moc pochadza od obcanov, je plne legalne moc prebrat a je mozne pouzit akekolvek prostriedky. V pripade ze by si tejto skutocnosti bolao vedome dostatocne mnozstvo ludi tak je mozne to pregratie zrealizovat aj bez toho na co ti zlocinci cakaju, na ich vymyselny terorizmus.

Navyse zamontovat taketo clanky do ustavu je protiustavne a teda su automaticky neplatne. Sluzia nam len ako dokaz ktory nie je potrebne dokazovat o ich sprenevere a ilegalite, ty co sa tvaria ze vykonavaju moc v nasom zaujme.

Pisem to lebo vsetok tento marazmus ako vsetci vedia je len nasledok a nie je to mozne rekonstruovat cez volby ktore su ilegalne vzhladom na ilegalnost celeho rezimu. Zaroven vladne obava ze jedine druhe riesenie okrem volieb su nejake teroristicke zufale ciny, alebo imopotentne demonstracie.

Moznost ktora zostala nepovsiomnuta su tieto dva canky na slovensku aj cechach, ich existmncia nie je nahoda a premysleny zlocin.

Osobne som neurobil viac ako ze to tu spominam pripadne inde, ale informovanie o tejto skutocnosti je urcite efektivnejsie ako analyzovat nasledky. Zlocinci v cele ktori nas davno rereperezentuju a podlo sa vyhovaraju ze neplnia nasu volu lebo boli zvoleni je velka loz. Ziadny volic nedava suhlas k valstizrade, zakladne prava z ustavy su neodnatelne, su veci ktore sa nemozu zastierat nejakou volou voliciov, preto su volby ilegalne v takomto stave a taky stav sa musi napravit inak. Prihlasit s ak ustavr ked oni ju zavrhli, boja sa ustavy len vtedy ked im dame najavio ze sme si vedomy, ovela ucinnejsie ako demonstracie, su aacie tohoto typu, aj 5 ludi dokaze viac ako stovky a dokonca nahlodat system zdola by bolo asi najefektiovnejsie, lebo mafianskty system je najslabsi zdola, ako domino nadradena skupina necha padnut tu hned pod sebou a ked sa postupuje dalej ti najvyssie ked stratia podu a pod sebou zostanu sami a psychologicky porazeni. Aj zidov alebo inych vaznov v koncentraku drzali v nevedomi a separovane v strachu aby sa spolocne nezobudili, lebo keby ano utlkli by vaznitelov capicami.

Skuste poriet toto, na slovensku mnohi na tu tuto skupinu nadavaju a zosmiesnuju ale je to sposob ako sa ide priamo na vec nie sa kolboruje s rezimom a zaroven je to sposob kedy nie je nutne nejake nasilie ide to aj psychologicky ale je pravda ze clovek taku uroven neziska hned kedeze system vyvhovava otrokov ktori nepoznaju svoje prava ani co je stat a ustava, ze ustava obsahuje zaklady prrodzenych prav ktore platia aj v pripade zaniku statu aby ochranili obcanov pred zlocineckou svojvolou, je to dlhsie video skuste to pozriet komplet, ukazka ako sa da odspodu rozobrat mafiu, policia sice nepsolurpacovala ale nedokazala to vyargumentovat a stiahla sa, dalsi level je ziskat radovych policajtov na svoju stranu, oni ziju rovnake zivoty ako my len ich treba zobudit:

https://www.youtube.com/watch?v=G3EaK4n6Q-A

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

To že sú to siroty je možné. Ale že sú to teroristi to je určité!!! A na Slovensko sa chystajú urobiť podobnú sprostosť!!! V prvom rade by sa malo jednať o siroty čo sú z kresťanských rodín, to znamená, že musia byť pokrstené a musia chodiť do kostola!!! Inak nech si ich berie prehnitý západ, ten nesie za to čo sa deje v Sýrii, Iraku, Líbyi zodpovednosť.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Na pokračování – hm, tohle Šojdrová asi nevěděla… Ta česká europoslankyně s inteligencí na urovni tak někde kolem hodnot známé propagátorky biomasy si asi myslí, že Sýrie je nějaký Kocourkov, kde neplatí žádné zákony a o lidech ze Sýrie může rozhodovat kdejaký samozvaný “demokrat z EU”. Zde je vyjádření syrské ambasády v ČR v plném znění (šéf ambasády pan Bashar Akbik):”Rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí je věc českých úřadů, a tato iniciativa vysílá v podstatě symbolické gesto na nesprávném místě. Syrský zákon neumožňuje adopci sirotků do zahraničí. Řada českých aktivit k pomoci sirotkům, nebo uprchlíkům, se uskutečnilo ve formě podpory na území Sýrie, kde se nachází stovky sirotčinců a miliony vnitřních uprchlíků. Proto, pokud někdo má upřímně zájem o pomoc, tak správná cesta je pomoc na území Sýrie, protože syrští sirotci nejsou na prodej. Chtěli bychom také poukázat, že v sociálním životě v Sýrii a syrských tradicích, díky rodinným vazbám, je celkem dost dobře fungující mechanismus v péči o sirotky. Kromě organizací podporovaných státem, ministerstvem sociálních věcí, jsou další dobročinné organizace řízené náboženskými centry, křesťanské a muslimské, které pečují o sirotky v Sýrii. Myslíme si, že by bylo lepší, aby politici vytvářeli prostředí, které by umožnilo sirotkům a uprchlíkům vrátit se zpátky na území Sýrie, kde je pro ně daleko lepší životní prostředí. A také, aby se Evropské instituce podílely na obnově terorem zničené infrastruktury v Sýrii, aby lidé ze Sýrie nadále neměli zapotřebí Sýrii opouštět.“ NENÍ CO DODAT.

Pijack
Návštěvník
Pijack

A navíc se ukázalo na diskuzi na ČT (Šojdrová versusu Válková), že to sirotci asi ani nebudou 🙂 Válková kvůli tomu Šojdrovou úplně rozcupovala a Šojdrová se argumentačně zmohla pouze na to, že řekla, že mezi těmi 50 dětmi (věkem mezi 12-17 oficiálně, v reálu možná i 20-22) sirotci prý být mohou 🙂 Jinými slovy – jde o zcela standartní skupinu uprchlíků, mezi kterými BY MOHL být i nějaký sirotek (aniž bychom to věděli dopředu) a tak Šojdrová použila “mediální zkratku” a nazvala to rovnou sirotky a mainstremová média se toho chytla, přestože musela vědět, že to je od Šojdrové jenom účelový pojem… a tak je to u nás ÚPLNĚ SE VŠÍM, CO ĆT VYDÁVÁ ZA PRAVDU! Jinak se směju té čt komedii ohledně těch voleb na východu Ruska. Vyhrál prý putinův člověk (a prý podvodem). Volby byly zrušeny a budou se opakovat (což na čt považují za důkaz nedemokratičnosti, ale kdyby se volby nezrušili, tak by to taky považovali za důkaz nedemikratičnosti). A včíl to nejlepší (třešinka na dortu) – Vítěz voleb zrušení výsledků nezpochybnil a uvítal je. Poražený (komunista) zrušení výsledků napadl a nechce nové volby 🙂 A úplná třešinka: ta tkví v tom, že ta opozice, na které ćt pořád staví svoje kampaně proti Rusku byla v tomto případě čistokrevná komunistická strana Ruska , která podle ČT byla ve volbách poškozena… žííííííííííš kdy ti přerostlí eurosvazáci v ČT dostanou rozum?

Pijack
Návštěvník
Pijack

Lidovci v čele s evidentně tupou Šojdrovou společně s dalšími sluníčkářskými elitami před volbami (jak jinak) opět vytvořili problém “jak je Česko nehumání země a Babiš hrobník sirotků” A bez ohledu na doslova tragickou v Česku situaci trvají na přijetí uprchlíků. A v čem spočívají ty tragické podmínky v Česku? No, všichni to víme a pro názornost 3 citáty z roku 2017 a 2018. Citace z roku 2017: „Děti, které po ukončení studia odcházejí z dětského domova, na to nejsou vůbec připravené. Více než polovina končí na společenském dně a dostávají se do dluhové pasti. Dívky brzy otěhotní a jejich děti pak končí opět v domově, je to začarovaný kruh,“ řekla Klára Chábová, předsedkyně neziskové organizace Mimo domov, jež pomáhá mladým lidem z dětských domovů s přechodem do běžného života. Podle jejích slov tento problém stát téměř neřeší. Příprava dětí na odchod z domova není nijak nastavena. „Stát na tuto skupinu mladých lidí prakticky zapomněl. Osud je pak v rukou pracovníků dětských domovů nebo neziskovek, ale ty mají omezené možnosti,“ dodala Chábová. Rok 2018: Polovina dětí přechod z dětských domovů do reality nezvládne. ‘Systém na ně kašle’ „Nejhorší je ta samota a velký nepoznaný svět. Začnou pít alkohol nebo brát drogy. A i když jsou na odchod z domova alespoň lehce připravení, realita je často semele,“ popisuje v rozhovoru pro server iROZHLAS.cz předsedkyně organizace Mimo domov Klára Chábová fatální důsledky, které podle ní způsobuje i aktuální nastavení systému. Rok 2018: Systém péče o ohrožené děti se v Česku nedaří ani téměř tři desetiletí po pádu komunistického režimu reformovat. Republika stále patří k zemím s nejvyšším počtem dětí v ústavech a pomoc rodinám v tísnivé situaci se nerozvíjí. Po skončení světového kongresu o ochraně dětí před týráním a zneužíváním (ISPCAN) v Praze to uvedl Radek Ptáček, který akci spolupředsedal. Kongres se v Česku konal poprvé. Zúčastnilo se ho přes 700 odborníků z osmi desítek států. „Patříme mezi země zaseklé, jsme někde na půl cesty. Jsme zaseklí i jako společnost. Takže: 1. Česko je dlouhodobě pod kritikou mezinárodních organizací kvůli systému, jak se stará o nezaopatřené děti (sirotci, odebrané děti rodičům,..) a nutno dodat že ne neoprávněně! 2. Polovina “absolventů” dětských domovů končí na ulici bez jakékoliv perspektivy a ta druhá polovina na tom není o mnoho lépe. 3. Jinými slouvy- Česko jako stát prokazatelně nezvládá problémy VLASTNÍCH SIROTKŮ A DALŠÍCH POTŘEBNÝCH DĚTÍ. A to dlouhodobě. A já se tedy ptám ( hlavně se divím, proč se takto neptají média či ti co přijmout srotky nechtějí) – čím chce ambiciózní a od reality odtržení Šojdrová těm sirotků konkrétně pomoci a jak? Protože bych to opravdu rád věděl – protože pokud to ví, tak mě zaráží, že te ještě neřekla a nepomohla tak ke zlepšení situace v česku (viz výše citáty). Protože já to vídím tak, že Šojdrová možná získá pro lidovce ve volbách nějaké ty hlasy sluníček (doufejme, že ztratí ty normální voliče) a ty syrské sirotky s velkou pravděpodobností čeká úplně stejný osud jako české sirotky – tedy 50% šance že skončí a úplném dně společenského žebříčku mezi drogami a kriminálníky!! Tomu se říká z deště pod okap…

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Tak a už sa to začína aj v susednom Česku. To majú za to že sa pchajú všade tam kam by sa pchať nemali. Potom budú vyplakávať ako sopľavé deti, že im niekto ubližuje. A čo robia oni? Čo robia v cudzích štátoch, kde ich nik nevolal a nik ich tam ani nechce? Spomínate si na nedávnu smrť troch Českých okupantov? Tak toto je toho dôsledok.

Hornyšová Libuše
Návštěvník
Hornyšová Libuše

“Autogenocida Českého národa na plné pecky”.
Účinně se bránit? To vážně nejde.
Nemáme koho, kdo by nám pomohl se účinně bránit, když tak činíme my, konkrétní občané, konkrétně i já svými úkony, tak jsme skrytě politicky všemožně pronásledováni a likvidováni.
Tedy výzva, žádost, pomozte v ochraně nejen před imigr. invazí, ale i proti vlastizrádným, nečeským politikům v ČR, koho jiného požádat?
Světu MÍR, nekompromisně.

Oleg
Návštěvník
Ema
Návštěvník
Ema

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kratina-versus-jakl-presvedci-vas-herec-nebo-klausuv-exporadce-56170?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp jak tak sleduju rúzný ,,moderátory a moderátorky, není možné s nimi mluvit jinak než důrazně, nenechat se vyšachovat, být komunikačně agresivnější a v nejhorším případě je poslat doprdele