Halloween odstartoval v USA impeachment Donalda Trumpa a rozsudek Evropského nejvyššího soudu...

Halloween odstartoval v USA impeachment Donalda Trumpa a rozsudek Evropského nejvyššího soudu proti ČR, Polsku a Maďarsku za nepřijímání migrantů! Sionisté spustili masivní útok proti Židům na obou stranách Atlantiku, poteče politická krev a na konci bude Donald Trump podruhé prezidentem USA a v Evropě bude Izrael triumfovat na celé frontě! Neoliberální Deep State znovu nepochopil základní pravidlo politického boje, že lidé nevolí za vůdce Piláty, ale mučednické Ježíše! Trumpa nelze porazit ve volbách, stejně jako Babiše! Proto i Trumpa a Babiše chtěli odstranit skrze trestní mechanismy!

Halloween odstartoval v USA impeachment Donalda Trumpa a rozsudek Evropského nejvyššího soudu proti ČR, Polsku a Maďarsku za nepřijímání migrantů! Sionisté spustili masivní útok proti Židům na obou stranách Atlantiku, poteče politická krev a na konci bude Donald Trump podruhé prezidentem USA a v Evropě bude Izrael triumfovat na celé frontě! Neoliberální Deep State znovu nepochopil základní pravidlo politického boje, že lidé nevolí za vůdce Piláty, ale mučednické Ježíše! Trumpa nelze porazit ve volbách, stejně jako Babiše! Proto i Trumpa a Babiše chtěli odstranit skrze trestní mechanismy!

Ve Spojených státech dnes na Halloween začal hon na čarodějnice. Dolní komora amerického kongresu schválila zahájení přípravné fáze impeachmentu Donalda Trumpa, pro návrh v dolní sněmovně reprezentantů hlasovalo 232 Demokratů, 196 Republikánů bylo proti, 2 Demokraté hlasovali s Republikány proti návrhu, z Republikánů nikdo nehlasoval pro návrh [1]. Dolní sněmovna tak pověřila šéfa parlamentní vyšetřovací komise Adama Schiffa, demokratického kongresmana z Kalifornie, aby zahájil všechny potřebné úkony k zahájení práce komise. Donald Trump to označil za zahájení Halloweenu a honu na čarodějnice, republikáni to navíc označili za monstr-proces v sovětském stylu.

Impeachment proti Trumpovi je prý veden v sovětském stylu monstr-procesu.

Bílý dům však s pomocí Stevea Bannona přesto zřídil v budově War Room [2], tedy válečnou místnost, kde 24 hodin denně sledují situaci a komunikují s médii a hlavně se senátory. Hlavní velení má Steve Bannon, který byl povolán na pomoc [3] na mediální frontě. Sám Bannon je znepokojen, že někteří senátoři pochybují o Trumpovi kvůli krokům v Sýrii a se situací okolo obchodní války, kterou Trump rozpoutal i proti spojencům v NATO v Evropě. Situace je tudíž opravdu vážná a Trump nemá blokační většinu v Senátu až tak jistou.

Impeachment odstartoval Trumpův telefonát na Ukrajinu

Demokraté prosadili tento proces poté, co byl Donald Trump obviněn, že naléhal na ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby zahájil a de facto obnovil vyšetřování Huntera Bidena, syna demokratického kandidáta na prezidenta Joe Bidena, kvůli korupci okolo ukrajinské plynové těžařské společnosti Burisma. Skandál se totiž provalil na veřejnost poté, co jeden z operátorů americké NSA uveřejnil odposlech telefonátu mezi Trumpem a Zelenským, kde měla zaznít výhrůžka, že dokud Zelenský neobnoví vyšetřování Huntera Bidena, do té doby Ukrajina nedostane od USA žádnou finanční pomoc.

Edwarda Snowdena označují za zrádce, Juliana Assange za špiona, ale když jiný agent NSA vynese nahrávku na Trumpa, nikdo si nedovolí agenta obvinit z prozrazení státního tajemství. Tomu se říká licoměrnost. Demokraté de facto obviňují Trumpa ze spiknutí se zahraniční mocností, kterou chtěl přimět, aby začala vyšetřovat syna prezidentského kandidáta za demokratickou stranu ve volbách příští rok na podzim v USA. Podrobnosti a video o kauze jsme přinesli zde.

Šéf senátního právního výboru Lindsey Graham ukazuje, jaká práva měl Bill Clinton a jeho obhajoba při impeachmentu. Většinu těchto práv dnes Demokraté Trumpovi odmítají přiznat.

Jakéhokoliv činu se Hunter Biden dopustil na Ukrajině, v USA za to nemůže být trestně stíhaný, protože americké právo je založeno na principu teritoriality, tedy trestné činy amerických občanů spáchané v cizině nejsou před americkými soudy stíhatelné, s výjimkou případů, že by se obětí takového trestného činu v cizí zemi stal jiný Američan. V případě firmy Burisma na Ukrajině však šlo o tunelování ukrajinských zdrojů, praní špinavých peněz a poškozenými jsou hlavně a jenom občané Ukrajiny, takže Hunter Biden nemusí mít z nějakého stíhání v USA žádné obavy. Jenže, obavy musí mít jeho otec, který má být kandidátem demokratů proti Donaldu Trumpovi příští rok v prezidentských volbách a všechny průzkumy, dokonce i ty nejvíce nakloněné liberálům, ukazují fatální realitu, že Donald Trump prostě Joe Bidena převálcuje.

Demokraté jsou bez šance příští rok, takže se snaží porazit Donalda Trumpa pomocí impeachmentu

Jedinou šancí Demokratů tak je proces impeachmentu Donalda Trumpa, i když prakticky šance na úspěch je mizivá, protože horní komora amerického kongresu, tedy Senát, který je ovládaný Republikány, bude v případě prohlasování impeachmentu v dolní sněmovně mít roli soudu a impeachment Senát schválí jen v případě, že se najdou dvě třetiny senátorů. Demokrati nemají v Senátu ani majoritu, jsou v menšině, takže aby se našly dvě třetiny hlasů, museli by Republikáni hlasovat pro impeachment Donalda Trumpa. Přestože republikáni Trumpa nemilují, vědí moc dobře, že pouze on je schopen jim v roce 2020 znovu vyhrát volby. Takže, jaký smysl má tento impeachment, když je jasné, že neprojde přes Senát?

Steve Bannon

Je to stejné jako nedávno v České republice, kde zfašizovaní liberálové v Senátu prohlasovali ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana, ale v Poslanecké sněmovně ten návrh prostě neprošel. Senátoři to věděli, že to tak dopadne, ale stejně do toho šli. A proč? Je to prostě proces vysílání signálů voličům a vymezování se vůči nepříteli, kterého nelze porazit, ale je možné se pokusit ho vláčet špínou, zostudit ho, ukázat na něj prstem. O to samé se budou snažit demokraté v nadcházejících týdnech v USA, budou se snažit vykreslit Trumpa jako spiklence, který čmuchal na Ukrajině kompro materiály na vykutáleného synáčka Joea Bidena.

Joe Biden vyhrožoval Porošenkovi zastavením finanční pomoci Ukrajině stejně jako Trump vyhrožoval Zelenskému. Bidena však nikdo neobviňuje, Trump je ale ten zlý…

Problém pro demokraty bude hlavně v tom, že impeachment není nijak pěkný proces, je to systém vytahování špíny a špinavého prádla, ovšem na obou stranách. Takže lidé se sice dozví, co Trump říkal do telefonu Zelenskému, ale stejně tak se Američané dozví, jak Hunter Biden a jeho tatík korumpovali vládu Petro Porošenka, když Joe Biden na bývalého prezidenta Ukrajiny naléhal, že musí odvolat generálního prokurátora, který do kauzy okolo Burismy moc vrtá, a na jeho místo musí přijít nový prokurátor, který vyšetřování zastaví. Joe Biden se potom chlubil, že když to Porošenko neudělá, Ukrajina bude moci zapomenout na finanční pomoc. A to je ironie, protože přesně to samé říkal prý Trump Zelenskému. Takže, Joe Biden nemá Trumpovi co vyčítat ohledně vyhrožování Ukrajincům, když neudělají to, o co je americký pán žádá.

Donald Trump má za sebou aféry s milenkami, jeho prostořekost je vyhlášená a cokoliv řekl Volodymyru Zelenskému, pouze přihraje Trumpovi body v očích jeho voličů, protože mezi Trumpovými voliči je Joe Biden “oblíbený” úplně stejně jako Jan Hamáček u českých vlastenců a alternativců. Takže impeachment nemůže Trumpa odvolat z funkce prezidenta a nemůže mu ani ubrat jeho voliče. Takže, co to všechno má znamenat? Tak především demokraté vědí, že Donalda Trumpa bude těžké porazit ve volbách. Ovšem špína během projednávání impeachmentu by mohla odhalit některé souvislosti do takové míry, že demokraté doufají v zázrak, že republikáni Donalda Trump sami zavrhnou.

Válka mezi židy a Židy se dostala na Halloween do otáček

Je to naprosto zoufalý pokus, protože by se muselo jednat o něco tak závažného na úrovni velezrady, že by senátoři a poslanci se prostě za Trumpa už postavit nemohli, protože politicky by to bylo neúnosné. A tuto kadenci a razanci ukrajinská aférka okolo firmy Burisma prostě nemá a mít nebude. Demokraté buď blafují a toto je čirá zoufalost, anebo mají v rukávu nějakou bombu, kterou odhalí těsně v závěru prošetřování a před hlasováním. Pokud něco takového mají, budou to muset odhalit v nejbližších dnech a týdnech, protože už není čas. Po Novém roce začínají přípravy na primárky a proces impeachmentu je nebezpečný v tom, že je dvousečný. Může dojít k odhalení špíny i na demokraty, takže Demokratická strana to bude chtít urychlit.

Joe Biden

Každopádně, v USA se jedná o stejný proces jako v Praze nad Mah’ralem, tam totiž probíhal ten samý impeachment, který trval permanentně od roku 2013, snaha o odvolání Andreje Babiše z politiky pryč a dokonce i žaloba na prezidenta republiky. Tyto procesy v USA i v Praze proti kádrům židovské Halachy řídí neoliberálové, kteří jsou frontovými psi světových sionistů. Impeachment v USA proti Trumpovi je válkou židů (sionistů) proti Židům (Chasidům). Donald Trump, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Volodymyr Zelensky a Vladimir Putin. Kontrolní otázka: Co mají společného?

Mají jednu jedinou věc společnou, slib Halachy, tedy slib ochrany Židů, Jeruzaléma a Izraele. Proč Donald Trump dělá politiku na ochranu Izraele? Proč Miloš Zeman? Proč Volodymyr Zelenský? Proč Vladimir Putin chrání Izrael a Bibiho, dokonce i před vlastní armádou a ruským generálním štábem? Protože všichni tito politici jsou služebnící Izraele ve světské i okultní rovině. Mají ochranu, a proto je není možné odstranit, sesadit, odsunout, odsoudit, prostě nic nefunguje. Je to ale ochrana za obrovskou a děsivou cenu. A dnešní den duchů přinesl útok i proti kandidátům Halachy i v Evropě.

Česká republika, Polsko a Maďarsko byly odsouzeny u Evropského soudu za odmítání redistribuce migrantů, mohou hrozit sankce od Evropské komise

Média dnes přinesla informaci, že generální prokurátorka Evropského soudního dvora Eleanor Sharpston, kde soud má status Evropského nejvyššího soudu, rozhodla o vině České republiky, Polska a Maďarska, že porušuje základní smluvní pilíře Evropské smlouvy, tedy hlavního přístupového protokolu do EU, kterými jsou právní stát, solidarita a loajální spolupráce mezi jednotlivými státy EU a jejich orgány [4]. Trest za toto porušení evropského práva soud 3 členským zemím V4 udělí do konce roku. Půjde zjevně o podnět Evropské komisi, aby proti zemím zaujala nějaká opatření, ale principiálně rozsudek soudu není pro členské země EU závazný, je však na něj často brán ohled. Všechny 3 země EU mají jedno společné, servilní politiku ve vztahu k USA.

Hunter Biden

Slovensko se žalobě vyhnulo, protože přijalo jako výraz kompromisu několik stovek migrantů. Každopádně, tento výrok soudu je dalším náznakem toho, že Berlínu dochází se zeměmi V4 trpělivost a příklon těchto zemí k americkému projektu Trojmoří představuje pro Německo vážné ohrožení plánů na evropskou dominanci a projekt Nové Evropy, která zatím má maskovací obrysy na ose Berlín – Paříž. Právě tyto dvě země jsou v čele obchodní války EU proti USA a Donaldu Trumpovi. Cílem je vysáčkování Američanů z Evropy, ve druhé fázi likvidace angličtiny ze společnosti a ze škol a nahrazení prostoru germanizačními a frankofonními prvky. To koneckonců prosazuje Aachenská smlouva podepsaná Angelou Merkel a Emmanuelem Macronem letos v lednu. Psali jsme o tom zde.

Praha a Jeruzalém na společné ose s Donaldem Trumpem

Česká republika, Polsko a Maďarsko se zatím přijímání redistribuovaných migrantů brání, ale to nebude navždy. Berlín nestrpí, aby Praha nespolupracovala. Dokonce nejde ani o objemy migrantů, Berlínu by stačilo pouze gesto, že Praha spolupracuje, že je svolná, něco na způsob Bratislavy, která přijala pár stovek migrantů. Odpor Prahy však dovádí Berlín k nepříčetnosti. V Říšském kancléřství nejsou padlí na hlavu, je jim jasné, že tento odpor Prahy nevychází z odvahy českých politiků, ale z ochrany, kterou jim poskytuje americká moc v Evropě na jedné straně, a samozřejmě Izrael a Židé na straně druhé, jejichž ochrana je prakticky ještě větší.

Halloween odstartoval procesy, které budou hodně děsivé.

Praha znamená Mah’ral a to je doslova červený hadr pro sionistické globalčiky. Proto je třeba se dívat na Prahu jako na Jeruzalém a jako na Washington. Jak nahoře, resp tam, tak i dole, resp. zde. Halloween tak vyslal v Evropě i v USA jasné signály židů proti Židům. Není to překvapení, dnešní den se konají sněmy Velkých lóží po celém světě a členové budou dnes zasvěcováni na vyšší stupně zednářských ritů. Signál z amerického kongresu lze vnímat jako výstřel z Aurory. Deep State a ani Berlín zjevně nepochopil, že voliči nevolí Piláty, ale mučedníky na kříži, i kdyby ten kříž měl být jen obrazně-symbolický. Čím více útoků na Trumpa, tím větší mučedník. Pořád se diví, že nelze Trumpa porazit, že nejde Babiše porazit, že vrhaná špína nepomáhá. Vyrobili mučedníky a teď se diví, že je nelze porazit a jsou v oblibě lidu. Jinou otázkou je, jestli je někdo mučedník nebo falešný prorok, farizej. Ale z hlediska procesů řízení na tom nezáleží, i když to zní cynicky. Podstatné je, že ten proces je daný a funguje, ale Deep State i liberálové v Praze jej pořád nepochopili.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Haloween – kdesi v USA byl suspendován ředitel školy za to, že žák této školy zvolil kostým ala Hitler.
Relat. nedávno po městečku Jemnice chodila náctiletá polorómská školačka, školní batůžek popsaný přisprostlými říkánkami a … hákovým křížem, tak 12x12cm. Co na to její rodiče, učitelé, veřejnost?!? Nic, ignorance.
Na doplnění zdejší atmosféry:
Pár dnů jsem tu pobyl abych zjistil, že není nutno čekat na slavnost Barchan, to je zase jenom o chlastu, ale někteří v krojích – jakýchkoliv. Se středověkem se setkáte v prvním řeznickém krámku, bože, aspoň nemusím cestovat na Ukrajinu. Ve druhém krámku kdesi za kostelem podobně, ale řezník-sprosťák. Nakupuje-li babka, tak zavánějící masíčko mohla použít tak akorát pro psíka.
Do restaurace U Lípy přibyla skupina uniformovaných policistů a hasičů. Bylo jich 6 či 7 Chovali se tak nepřístojně, že by se hodilo volat policii, snad rakouskou.
Přijeli novou oktávkou, 5místnou, vzdálenost asi 400m není možné jít pěšky.
Občanských práv a svobod se zde nedovolávejte, zde jsou totiž všichni jedna pakáž…

volal som sa jopp
Návštěvník
volal som sa jopp

http://www.zvedavec.org/nazory-8099.htm

trochu od veci, ale prečítajte si diskusiu o Putinovi. Informačne je natolko nasýtená, týka sa toho, že Putin kope za chasidov, Medvedev za chazarov

pvoda
Návštěvník
pvoda

Joppe, pro lidi je úplně jedno za kterého žida president kope, protože vždy kope proti nim!
Schválně, jaký rozdíl byl když byl Medvěděv presidentem?
Když zákony určují bankeři, je úplně jedno, kdo se pod ně podepíše, co myslíš?
Jeden známý mi vyčítal, že když nejdu volit Zemana, tak nahrávám jiným, ale ono je to úplně jedno kdo tam bude, i ten Drahoš by zase jenom poslouchal diktát bankeřů jako ten dement Zeman. Dodnes vidím, jak zvedl prstíček jako že Tošovskému hrozí, ale i to jak vysoko ho zvedl si předem nechal od Tošáka schválit. Lidi jsou úplně vypatlaní, že jim to divadlo ( dobrý president – špatný president ) stále žerou. Nehodlám chodit šaškovat k volbám, které jsou o ničem.

A Trump? To je král šašků, klidně ať ho výpíčujou, taky nemá žádné pravomoce, je tam na kecání. A kde jsou ty jeho sliby? Nikde. To nic. To se jenom židi perou, protože nic jiného neznají, podle hesla ať jsem bit, jen když se peru. Dokud se perou žádná světovláda nehrozí, nejvíc se mi líbila válka bankeřů v USA, to bylo něco, jedna banka pohlcovala druhou a vzájemně se shazovali i z mrakodrapu.

marines.mil
Návštěvník
marines.mil

Nějaký rozkaz pro americké námořnictvo, o připravenosti k zásahu na území Spojených států, z 19. října.
https://www.marines.mil/News/Messages/Messages-Display/Article/1979422/manpower-guidance-for-activation-and-deactivation-of-reserve-component-rc-marin/
Podrobně jsem to nečetl, ale “pana VK” by to třeba zajímalo.

Jana
Návštěvník
Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Satanizmus jede na plné obrátky a spousty úchyláků po celém světě to rajcuje. Ať si ti tupci za velkou louží, strčí takové” svátky” mezi půlky..

Marián
Návštěvník
Marián

Zajímavé video…. mnoho objasňuje….

https://dokumenty-online.cz/svet-pod-nadvladou-zla/

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Zajímavé jistě a plné pravdy. Jediné s čím nemohu s autorem souhlasit, jsou jeho naivní ateistické tlachy ohledně Boha a duchovna jako takového. Já mu to ale nezazlívám. On prostě jako velké procento populace nedostal poznání a nezažil různé situace, které by ho o existenci Boha, jako stvořitele všeho kolem nás přesvědčilo. A přitom na konci videa prohlašuje velkou pravdu a to, že všechno je úplně jinak, než je nám tvrzeno.

sestka
Návštěvník
sestka

Democrati v USA jdou jiz tak daleko ze slibuji LGBT+ vse co si preji slibuji ilegalnim emigrantum beztrestnost a podpory senatori jezdi s homosexualy na pride paradach pervertu v alegorickych vozech Harris poloneegrine se smeje jako se smeje Killary kde ceni zuby jako opice kdyz zere banan ,proste saskarna pro uplne idioty .V TV na vsech chanelech je 22-30 min venovano reklamam (absolutne ubohym,navic) nekdy si myslim ze snim .Najednou zacali vsichni v televisi nosit obleky svestkove barvy ,takze vypadaji jako armada v uniformach -poskoci rezimu. ( anebo jako nosili cikani sveho casu na Strelak kam se chodili prat)Ve zbytku vysilaciho casu se resi pouze spineni protistrany a zisk na burse .Upadajici middle class nikoho nezajima , hlavne hamty at mam vic nez tamty.Dle vyvoje ve svete to speje k celosvetove revoluci neb austerity je zcela verejny program kapitalismu ve vsech zemich sveta

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

dalsi taskarice havloidu na svatek mrtvych – https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vychovavat-deti-tak-jak-navrhoval-Vaclav-Havel-Povidani-vrchniho-elfa-Kartouse-s-Danielou-Drtinovou-601784

bohuzel mi nejak uslo, zeby flaska splodil syna, zasadil strom, postavil dum a tim se stal odbornikem na vychovu deti?
ja pouze znam jeho podvodne prikulovani a odchazeni z dementni zahradni slavnosti, kdyz pominu dalsi slataniny podprumerneho dramatika, sorry, kulisaka.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

hledač pravdy
ten měl jiné priority a “flaška” byla tou dominující. A pámbůhzaplať,že po něm nic jiného než smrad a na léta českému lidu ostuda ve světě, že tu mohl prezidentovat, sice s vydatnou pomocí nepřítel státu, ale přece, ožralej židovskej synek z rodiny která kolaborovala aktivně s nacisty. a kriminálník. A k tomu dramatikovi. Tahle fixní idea se v něm probudila až když ho StB vytáhla z pivovaru, kde nebyl pro ně užitečný, protože se věčně válel ožralej u plotu, místo aby přikuloval a dosadili ho na místo kulisáka v divadle ABC,aby ho dostali mezi komedianty mezi kterými se vždy našli nevděční remcalové, kteří se jako neúspěšní a bez talentu začali s.át do politiky ve snaze si finančně přilepšit. Tam se projevil jako “užitečný a ochotný” ,což mu ztajišťovalo při jeho častých výletech po českých kriminálech výhody, jenže jak se dostal mezi komedianty, začal se cítit “dramatikem” tak sesmolil ty hovadiny. V knižní podobě všechny v knihkupectvích skončili k podkládání regálů aby se nekývaly a “hry” chvilku dotoval stát, ale po zjištění, že divadla jsou prázdná od toho upustil a po” hráchů” už ani pes neštěkne protože divadla by zkrachovala. Jedinej název kterej z těch tří cipovin vymyslel je ve spojení s jeho osobou trefný. Jeho “Odcházenjhí”, respektive to,že si ho vzal čert, je pro tuto zemi lespoň trošku zadostiučiněním.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

nekdy kolem zaklepani pantofli flasky kulisaka, jsme na YT shledl divadelni taskarici s basami piv a odskakovanim na WC alkace landovskeho.
jednalo se o predstaveni z roku 1990, kdy flasku bushovci vozili po usarne, a poradane pro tamni hejly v carnegie hall v NY.
to byla ta spravna taskarice!!! ceska rec, titulky na obrazovce, nechapajici az znudene vyrazy divaku cekajici na konec, a po skonceni 20min. standing ovation, usmevy od ucha k uchu, vcetne placani flasky po ramenou a jeho koktava pseudoanglictina…

Václav Theodor
Návštěvník
Václav Theodor

většina migrantů jsou židovské děti z plynových komor co si přišli z německem vyřídit účty

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vaclav Theodor
No jo, mate pravdu. Jsou nejak ocouzeni.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Do čela Evropské centrální banky (ECB) pod kontrolou Rothschildů, usedla jejich loutka – francouzská Židovka Christine Lagardeová.

Len
Návštěvník
Len

nemůžu si pomoct, ta dáma mi připomíná dobrmana…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Len
Ta baba vam pripada jako uslechtily dobrman? To jste ji pridal! Tahle zidovice je mongrelsky vorech – kazda ves jiny pes.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Níže v diskusi je zmíněna M. Šojdrová. Ano, je to Židovka, její rodina, děti a manžel jsou pokřtění Židé.

Dotaz
Návštěvník
Dotaz

Jak/kde se to dá zjistit?

Mám podezření že dvě “soudní znalkyně”, které na mě dělali podvodné posudky jsou taky židovské sv.ně. Obě “podnikatelky ve zdravotnictví”. Jedna měla počeštěné židovské jméno, tam sem si téměř jist.