Hackeři uveřejnili dopisy George Sorose zaslané Porošenkovi. Kamarádi z FEDu, zvednu telefon,...

Hackeři uveřejnili dopisy George Sorose zaslané Porošenkovi. Kamarádi z FEDu, zvednu telefon, zavolám, udělej tohle a támhleto aneb loutkové divadlo na nejvyšší úrovni

Hackeři uveřejnili dopisy George Sorose zaslané Porošenkovi. Kamarádi z FEDu, zvednu telefon, zavolám, udělej tohle a támhleto aneb loutkové divadlo na nejvyšší úrovni

Je to nedávno, co jsme na AE News uveřejnili článek [1] o tom, jak americký finančník maďarského původu George Soros financuje české neziskovky, které potom odměňují novináře z České Televize za propagandistickou činnost a zpravodajství o Ukrajině. Server ZeroHedge teď oznámil [2], že skupina ruských hackerů ze skupiny CyberBerkut nyní nově uveřejnila tři dokumenty z písemné komunikace mezi Georgem Sorosem a ukrajinským prezidentem Petro Porošenkem. Dokumenty předkládají Porošenkovi vize ukuchtěné Sorosovými hedge fondy, jsou to návrhy krátkodobých a střednědobých opatření, které by měla Ukrajina přijmout.

donbas_children_will_sit_in_cellars_ours_will_go_to_school_poroshenko.png
Petro Porošenko, prezident Ukrajiny

V dokumentech dále Soros vyjadřuje přesvědčení, že USA by měly Ukrajině poskytnout smrtící vojenskou pomoc (doslova “lethal military assistance”), která by se měla vyrovnat úrovni výzbroje povstalců. Dokument zapomíná, že války nevyhrávají zbraně, ale vojáci, kteří ty zbraně dostanou do ruky, a že ukrajinská armáda prohrála, co se dalo, jen kvůli tomu, že ukrajinští vojáci nechtějí bojovat za ukrajinskou vládu a masivně se vyhýbají odvodům, aby nemuseli střílet do vlastních lidí na východě země, kde mají třeba i příbuzné.

Na východě Ukrajiny nebojuje ruská armáda, ale Ukrajinci jako poleno, kterým sice pomáhají dobrovolníci z Ruska, ale není to válka s Ruskem, ale občanská válka mezi Ukrajinci. A to je ten hlavní důvod, proč ukrajinská armáda neslaví nikde úspěchy. Ne každý má v ukrajinské armádě žaludek na službu ve fašistické armádě, která nově glorifikuje i masového vraha Stěpana Banderu.

Soros v dokumentu Porošenkovi dále ukládá, aby stabilizoval na Ukrajině finanční trhy. A dodává, že je připraven zavolat Jacku Lewovi z amerického ministerstva financí, aby podpořil bankovní swap s Ukrajinou. Soros v dokumentu nezapře svůj židovský původ, když Porošenkovi připomíná, že je to hlavně úloha EU, tedy Bruselu, který by měl Kyjevu poskytnout další úvěry a půjčky na stabilizaci, tedy že Kyjev by neměl de facto očekávat injekce s penězi od USA, ale od Evropské Unie.

mid__ILS0006.jpg
Arsenij Jaceňuk a Geroge Soros

To je zajímavá informace, jak se miliardář Soros vyzná, odkud brát peníze. Ze své kapsy nepustí Ukrajině asi ani cent, dokud se tam situace finančně nestabilizuje. Rozuměj, rizikový kapitál nejprve nasype sama EU. Když to vyjde, přijde Soros se svými penězi a investuje je už relativně bez rizika. Když se stabilizace Ukrajiny nepovede, o rizikový kapitál přijde jenom EU. No ty bláho, to by jeden nevymyslel.

V dokumentu se dále uvádí, že FED je připraven uzavřít s Ukrajinou 15 miliardový USD swap s krátkodobým termínováním na 3 měsíce, ovšem pouze za předpokladu, že EU nalije do Ukrajiny stejný garanční balík. Soros varuje, že ukrajinská hřivna nemá v této chvíli žádné tvrdé krytí a pokud na trzích nastane panika z ukrajinského bankrotu, národní banka Ukrajiny nemá 90 miliard USD, aby stabilizovala vlastní směnný kurz, jako to udělalo nedávno Rusko při stabilizaci rublu. Nejvážnější varování v dokumentu je v místě, kde Soros varuje Porošenka, že Ukrajina je doslova na pokraji kolapsu v důsledku akutního nedostatku tvrdých rezervních měn.

Dokument č. 1: Soros doporučuje Porošenkovi “americkou smrtící pomoc”…

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Ukraine-Letter-to-Potus-Lethal-Aid.pdf

Dokumenty, které kromě Porošenka jsou adresovány i Jaceňukovi, de facto navádí prezidenta Ukrajiny a premiéra k tomu, aby porušovali Minský protokol. Židovský finančník nabádá v dopisech k militarizaci a vyzbrojení Ukrajiny, k vojenskému řešení krize použitím smrticí americké asistence a zároveň navádí prezidenta, aby více přitlačil na Brusel a “pumpnul” evropské daňové poplatníky o další peníze, aby se finanční situace Ukrajiny stabilizovala.

Dopis č. 2: Dopis Porošenkovi a Jaceňukovi o potřebě stabilizace financí Ukrajiny

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Priority-To-Fix-Financial-Markets.pdf

Přesně takto řídí pan Soros (spolu s dalšími finančníky) i politiky a představitele v ČR. Zatím žádný podobný dokument nebyl uveřejněný, ale je to jenom otázka času. Kolik jenom probíhá každý měsíc pohovorů s představiteli americké ambasády, to by jeden ani nespočítal. Ukrajina je v chaosu, je logické, že odtamtud informace ze státní správy a z nejvyšší moci unikají snadněji na veřejnost, ale každý si jistě dovede představit, co se děje v ČR, když těsně po volbách odjede předseda jedné koaliční strany (Bělobrádek) na školení do USA a sestavování vlády tak musí kvůli “konzultacím” v USA počkat.

Není těžké si domyslet, co se děje, když čeští politici na ruský seznam osob, kterým je zamezen vstup do Ruska, shodně odpovídají stejnou odpovědí, že Česko nebude podnikat teď nic, že počká na jednotný postup EU z Bruselu. Ano, kdyby v ČR spadla jaderná bomba, můžete se vsadit, že premiér a vláda ČR by vydala jasné a “tvrdé stanovisko”, že… “budeme koordinovat naše odvetné kroky s Bruselem”.

Brusel v odvetě omezil vstup velvyslanci Ruska při EU, Vladimiru Čižovovi a pozastavil činnost koordinační komise mezi EU a Ruskem. Všimněte si toho slova, že Brusel “omezil” velvyslancovi vstup, nikoliv “zamezil”. Velvyslanec bude mít podle 1. kanálu ruské televize nadále přístup do své kanceláře, pouze se nebude moci scházet s představiteli EU uvnitř budovy samotného parlamentu, ale jenom ve venkovním kiosku anebo v nedaleké administrativní budově, případně v jakékoliv kavárně, kterým poslanci a zaměstnanci EU dávají i tak přednost, nejen při neformálních schůzkách. To je informace, kterou česká mainstream média jaksi zapomněla uvést. Už z toho je patrné, že Brusel po nějaké odvetě ve skutečnosti nijak netouží, protože EU má konfrontace s Moskvou už plné zuby a americká politika eskalace už nevoní v EU prakticky nikomu.

Dokument č. 1: Soros představuje krátkodobou a střednědobou strategii pro “Novou Ukrajinu”

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Soros-Ukraine-Strategy.pdf

Je úplně jasné, že ty špagáty, na kterých si naše politiky vodí zahraniční loutkáři, jsou tak tlusté, že už jsou vidět i pouhým okem z pohledu obyčejného občana. Z dokumentů mezi Sorosem a Porošenkem však vyplývá, že zahraniční mocenská hydra má jen ty nejhorší úmysly. Ukrajině Soros v dokumentech našeptává válku, zbrojení, finanční swapy, krátkodobé výnosové operace a potom šmitec, default a bankrot. Když se podíváte, co dělá v ČR vláda, pan Babiš a prezident, vidíte několik mocenských směrů a každý chce vést zemi jinam. Zájmy cizích mocností v ČR jsou mnohem skromnější, než na Ukrajině. Ale o to víc si musíme dávat pozor na to, kdo nám vládne a kam nás politici vedou. Abychom jednou nedopadli jako Ukrajina, jako Jaceňuk a jako Porošenko.

– VK –

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaka
Návštěvník
Jaka

Ohromený Ron Paul , že George Soros se snaží “rozšířit válku na Ukrajině” – http://jdem.cz/bsdue9

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

To si děláte v redakci kozy…?
“…o tom, jak americký finančník maďarského původu George Soros financuje…”
Dál to číst nešlo!!!

Tady citace z chazarské wikipedie
Čeština:
“George Soros (* 12. august 1930, Budapešť, Maďarsko) je maďarský rodák a americký finančník židovského pôvodu.”
English:
“George Soros (/ˈsɔroʊs/[3] or /ˈsɔrɒs/; Hungarian: Soros György; Hungarian: [ˈʃoroʃ]; born August 12, 1930, as Schwartz György) is a Hungarian-born American[4] business magnate,[5][6] investor, and philanthropist.”
Magyar:
“Soros György, született Schwartz György (Budapest, 1930. augusztus 12. –) magyar zsidó származású amerikai befektető, pénzügyi spekuláns, közgazdász.”
עברית:
“ג’ורג’ סורוס (באנגלית: George Soros, בהונגרית: György Soros; נולד ב-12 באוגוסט 1930) הוא איל הון ופעיל פוליטי ליברל יהודי אמריקאי.”
(hebrejsky Vám to tady moc neumí)

správně by to u Vás mělo být:
…o tom, jak George Soros, židoamerický finanční spekulant a politický aktivista narozený v maďarsku pod původním příjmením Schwartz, financuje…

Vabio
Návštěvník
Vabio

Moc hezké copypasteové umění jste předvedl. A teď k podstatě článku .. :o)
Ano, možná to nebylo dokonale, ale přece kvůli detailu nevynechám celek, že … nebo to máte jinak?

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Kvalita domu je přímo úměrná kvalitě cihel;)

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Osobně bych čekal, že v článku bude alespoň zmínka o tom, že získané informace nejde ověřit. Přitom se článek tváří, jakoby šlo o 100% pravdivé a ověřené informace. Když si jen vzpomenu na to, co se od sestřelení letu MH17 vyrojilo za spekulace až přímo lži, tak bych byl s podobnými tvrzeními (ať přijdou od jakékoliv strany) opatrný.
*Jako první se objevila teorie, že MH17 byl sestřelen palubním 30mm kanónem stíhačky Su-25 a dokonce se objevily i “zaručené” informace o změně letové trasy, španělském letovém dispečerovi a o záchytu dvou letadel Su-25 na ruských radarech. Vše měly potvrdit kruhové otvory v plášti trosek letadla.
*Později (asi kvůli hádkám o maximálním dostupu s namontovanou výzbrojí) se objevila verze, že letadlo sice sestřelil Su-25, ale pomocí rakety vzduch-vzduch R-60M, k dispozici byly dokonce údajné fotografie zbytků rakety a vyjádření některých odborníků
*Třetí variantou bylo video (a fotografie) zveřejněné ruskými médii, kde MH17 sestřeluje raketa vypálená ze stíhače Mig-29
Těchto informací byly plné blogy (dokonce i tady byly některé verze uvedeny) a člověk jako já (přece jen vojenství a historii mám jako koníčka), který stále tvrdil, že je to nesmysl a MH17 sestřelil raketový systém 9М38 (Buk-M1) byl označován za ovci a oběť západní propagandy.
No a dnes už i ruská strana na základě prosakujících informací z vyšetřování nepochybuje, že MH17 byl opravdu sestřelen raketou Buk, jen tvrdí, že byla vypálena ukrajinskou armádou, ne separatisty, kteří údajně tímto systémem nedisponovali.
Přitom je spousta důkazů o tom, že minimálně jeden takový systém separatisté k dispozici měli. A je pravděpodobné, že Buk separatisté použili i dříve, např. při sestřelení ukrajinského vojenského letadla 14. července u Izvaryna a existují kopie sociálních sítí (také nejde 100% ověřit), kde se separatisté těmito úspěchy chlubí.
Ono je to i logické, separatisté potřebovali zrušit vzdušnou nadvládu ukrajinského letectva a jediná možnost byla protiletadlové pozemní systémy. Takže jde předpokládat, že letadlo MH17 bylo sestřeleno omylem. Na druhou stranu ukrajinská armáda neměla jediný důvod protiletadlový systém použít, pokud by nechtěla cíleně sestřelit právě tento let.
A je zajímavé, že až teď ruská strana zveřejnila satelitní snímky, které mají dokazovat sestřelení letu MH17 právě z pozice ukrajinské armády. Ale už několik zdrojů, včetně německých vyjádřilo nad pravostí snímků vážné pochybnosti.
—-
Tento případ jasně ukazuje, jak lze manipulovat s veřejným míněním a zahltit zpravodajství různými teoriemi, které jsou podloženy údajnými “fakty”. Nedělám si iluze, že to není stejné na všech stranách, ale bezdůvodná víra v jeden konkrétní zdroj není zrovna ideální.

MH17
Návštěvník
MH17

Tak USA, ako i Rusko a Čína, majú k dispozícii satelitné snímky zo zostrelenia lietadla, a teda veľmi dobre vedia, kto je vinníkom a vrahom. Napriek tomu však ani jedna zo strán ich nemieni zverejniť. Čo je v prípade USA minimálne veľmi zvláštne. Taktiež by som sa rád dozvedel, ako to bolo s tým neoddiskutovateľným odklonením lietadla z obvyklej trasy, ktoré sa evidentne uskutočnilo ešte pred ukrajinským vzdušným priestorom, a s ktorým ani Rusi, ani separatisti jednoznačne nemali nič spoločného.

zombie
Návštěvník
zombie

jak před pár lety pravil klasik: “ŽIDÉ JSOU NAŠÍM NEŠTĚSTÍM”!!!!

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

S tou větou na konci nesouhlasím: “Zájmy cizích mocností v ČR jsou mnohem skromnější, než na Ukrajině.” Ukrajina byla do loňského roku pod vlivem Ruska, takže se tam zahraniční společnosti tolik neangažovaly, nás ale pumpují už přes 20. let..

ichbinladin
Návštěvník
ichbinladin

Americký finančník maďarského původu – americký (to snad, ale spíše globální), finančník (příliš lichotivý výraz pro spekulanta a lichváře), maďarského původu (to ani ne, možná narozeného na maďarském území). Podtrženo a sečteno: důvěryhodnost sama.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Navrhuju světit Rusko dle Fatimského proroctví, to je ve skutečnosti jediný způsob, jak dát všechny věci dopořádku. Pokud se to stane, vše ostatní se s Boží pomocí urovná. Nemáme vysvěcením Ruska co ztratit, naopak získat můžeme vše. Co pro vysvěcení Ruska můžeme udělat my, lidé „dole”? Jaký tlak a kde vyvineme?

Teonanácatl
Návštěvník
Teonanácatl

Beru Tě za slovo a spoléhám se na to, že se o tuto záležitost zasadíš. Ale pamatuj – toto zasvěcení jsi svévolně zaštítil Mou pomocí. Jestli selžeš, nepočítej s mimořádnými ohledy. Pokud by jsi Mne skutečně poznal, vážil by si svá slova.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

O mě neměj strach, já už se v rámci možností zasadil (a o svévolném zaštítění nemůže být řeči, aspoň si to proroctví přečti, když už nic jiného), ovšem jak se zasadíš ty v Jeho vůli?

Jinak pobavils 😀 Jo, a Bůh nepíše hrubky 😉

JJ
Návštěvník
JJ

Ježiš to je zase blábol.Doporučoval bych trochu zdravého rozumu a zauvažovat o zdrojích informací.Váš přístup, jakýkoliv blábol pokud je z Ruska je pravdivý, není optimální.

Mr-Hu
Návštěvník
Mr-Hu

Ježiš to je zase blábol.Doporučoval bych trochu zdravého rozumu a zauvažovat o zdrojích protiruské propagandy.Váš přístup, jakýkoliv blábol proti Rusku je pravdivý, není optimální.

JJ
Návštěvník
JJ

Nic takového jsem neřekl ani jsem se nezastával protiruské propagandy.

tomax
Návštěvník
tomax

Zdravý rozum: Chtělo by to nějaký argument, jinak je to od Vás takový výkřik do tmy (blábol).