Greta Thunberg vyhodila na konferenci v Lausanne ze sálu novináře, protože prý...

Greta Thunberg vyhodila na konferenci v Lausanne ze sálu novináře, protože prý psali fake news a nepravdivě informovali o průběhu juvenilní konference o klimatu! Jenže po 7 minutách se novináři do sálu mohli vrátit, protože mediální poradce Gretě volal na telefon, že se chová jako Trump, když vyhazuje novináře! Ta holka to dělá jako Trump, ale stydí se za to, protože nesmí kopírovat jeho procesy řízení! Úsměv pro budoucnost se na konferenci nedostavil, za frustraci delegátů prý mohou mainstreamová média!

Greta Thunberg vyhodila na konferenci v Lausanne ze sálu novináře, protože prý psali fake news a nepravdivě informovali o průběhu juvenilní konference o klimatu! Jenže po 7 minutách se novináři do sálu mohli vrátit, protože mediální poradce Gretě volal na telefon, že se chová jako Trump, když vyhazuje novináře! Ta holka to dělá jako Trump, ale stydí se za to, protože nesmí kopírovat jeho procesy řízení! Úsměv pro budoucnost se na konferenci nedostavil, za frustraci delegátů prý mohou mainstreamová média!

Švédská nezletilá klimatická aktivistka Greta Thunberg se postarala ve švýcarském Lausanne na juvenilní konferenci o klimatu o pořádný skandál. Konference s názvem Úsměv pro budoucnost je novým formátem tzv. juvenilních konferencí v rámci juvenilní justice a juvenilní globální agendy, kdy nezletilé děti jsou zapojeny do politických a klimatických procesů. Jenže na této konferenci panuje velká skepse a frustrace, protože juvenilní aktivisté z celého světa na konferenci tvrdí, že kromě mediálního zájmu o protesty nedochází jinak ze strany světových vlád k žádným jiným změnám. Část delegátů navrhuje zostřit klimatický boj, zahájit protestní stávky ve školách, zablokovat silnice, dopravu, přivázat se řetězy k benzínovým pumpám apod.

Greta Thunberg

S tímto zostřením boje nezletilců ovšem část účastníků konference nesouhlasí. Novináři o tom ihned zčerstva informují, že mezi delegáty konference jsou samozřejmě i dospělí, ale nesoulad v postojích, jak dál pokračovat v klimatické agendě prý média nafukují a označují to za rozkol v juvenilním hnutí Grety Thunberg, což prý není pravda. Greta se tudíž přihlásila o slovo a vyzvala účastníky aktivu, aby odhlasovali vyloučení novinářů z konference [1]. Návrh prošel a novináři byli ze sálu vysáčkováni. Jenže, po zhruba 7 minutách se otevřely dveře, a že prý novináři se mohou vrátit. Někteří už přitom byli na odchodu a chtěli o tom napsat, že byli Gretou vyhozeni. Hotový sólokapr.

Manažer Grety zvedl telefon a domluvil jí, aby novináře zavolala zpátky

Na Facebooku se totiž provalilo, k čemu došlo. Asi 2 minuty po vyhození novinářů zazvonil Gretě Thunberg telefon. Byl to její mediální poradce Ingmar Rentzhog, což je klíčová figura jejího mediálního týmu. Ingmar není na místě, je pracovně ve Francii, ale ihned dostal prý na telefon echo, že Greta udělala chybu. Někdo z dohlížitelů, kteří na mentálně postiženou Gretu Thunberg dohlížejí (má diagnostikovánu Aspergerovu poruchu), zřejmě ihned dal echo jejímu mediálnímu poradci. Greta prý kývala do telefonu a po skončení hovoru řekla: “Musíme je sem poslat zpátky, novináře prý vyhazuje jenom Trump. Zavolejte je zpátky.” A novináři se mohli vrátit. Tato epizoda pouze ukazuje, že jakkoliv může být Greta schopná, v žádném případě nerazí klimatickou agendu sama o své vůli, ale je naprosto oddanou loutkou PR poradců a mediálních manažerů.

Ingmar Rentzhog, manažer a PR poradce mediální kampaně Grety Thunberg

Dělejte to jako Trump! Tohle heslo bylo v roce 2016 hlavním leit motivem všech politických procesů pro alternativní strany, ale jak se zdá, je velmi snadné tyto procesy kopírovat a nezkušená Greta zkrátka zareagovala jako Donald Trump a jako alternativa. Pokud novináři informují zaujatě a nepravdivě, není důvod je zvát na akce. Koneckonců, podobně se zachovala i SPD po volbách 2017, když nepustila mainstreamové novináře do svého volebního štábu. A podobně se zachoval i Miloš Zeman v roce 2018 po svém druhém zvolení prezidentem. Zkrátka, byli pozváni jen ti novináři, kteří nepsali lži a bláboly o prezidentovi. A takových novinářů bylo požehnaně.

Greta kvůli mentální poruše nemá cit pro politiku a komunikaci s médii, potřebuje neustálý dozor

Jenže Greta Thunberg je nástrojem globalistů a jejím úkolem je mít mainstreamové novináře na své straně. Takže chudák Ingmar Rentzhog, když mu zavolali, co Greta Thunberg provedla za věc, okamžitě musel hasit situaci. To je právě ten problém s autisty, protože mají problém s emocemi a jejich kontrolou. Nad těmito lidmi proto musí být neustálý dozor a kontrola, protože tito lidé nechápou politiku a její důsledky. Mainstreamoví novináři jsou nástrojem globalistů a Greta Thunberg je nástrojem globalistů, takže Greta a novináři musí spolupracovat. Jakmile Greta Thunberg začne novináře vyhazovat, začíná se tím chovat jako Donald Trump a jde proti mainstreamu. Toto je právě důsledek toho, že Greta Thunberg má Aspergerův syndrom a tyto souvislosti a nuance nechápe.

Ingmar Rentzhog (vlevo) při protestu za ochranu klimatu.

Samotná agenda juvenilní politiky a juvenilního aktivismu je velmi nebezpečnou formou zaangažování nezletilých dětí do globalistických procesů proti dospělým lidem a mnohdy i proti rodičům. Globalisté postupně dávají dětem volební a rozhodovací práva, ale nebezpečí je v tom, že děti jsou velmi snadno ovladatelní. To jsou sice i dospělí, ale u dospělých lidí to není tak efektivní, a hlavně, u dospělých to není zadarmo.

Greta Thunberg při protestu za ochranu klimatu.

Děti se ale nechávají lehce zmanipulovat úplně grátis, prostě jenom tím, že se ulejou ze školy a místo toho jdou ven protestovat a ještě jsou v televizi a jsou slavní. No, kdo z dětí by to nebral? V tomto ohledu globalčiky uvažují geniálně a nic je to nestojí. Inu, židovský sionistický proces řízení se zde nezapře, za málo peněz hodně muziky. Jenom se musí ty děti pořád hlídat, aby neprovedly nějakou botu, jako třeba se stalo dnes s vyhozením novinářů.

Nejen o juvenilní politice budeme hovořit dnes po 19:00 hodině na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata za poslední týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu (BitChute.com)

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
sestka
Návštěvník
sestka

O vemenu ktere smejdi pouzivaji se nema cenu bavit ,je to jen jedna ze silenych krav ktere dnes vecne protestuji proti vsemu a delaji rozvrat.Zde je neco co jiste ctenare zaujme vice nezli hovadko debiliegreta

http://chromik.wz.cz/49dynastie.html

Plkal
Návštěvník
Plkal

Milá Grétka zařídila vznik nového slova: greténismus.

sestka
Návštěvník
sestka

Tato autistka nastoupila na malou lod a jede z Anglie po mori skolit AMERIKU JAK MA ZNICIT UHLIK A ZAVEST ZELENOU VSUDE .

Jochen
Návštěvník
Jochen

Rent-z hog? “Prase k pronajmu” je muj preklad jehojmena. Jak prilehave,ze? A ta slipka potrebuje uz jen WeinsteiEpstain treatment a pak trans to krava.

vandal
Návštěvník
vandal

Uprimne musime letat letadlem na kazdou dovolenou? Musime kupovat kramy co obleti pul sveta abychom ho pak po roce uzivani vyhodily do kose? Seru na tenhle svet. Lidi se pozabiji ve sve pyše sami.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vandale,
nenechejte se vykolejit 😉
Presne takovy nalady si Soudruzi preji a jeste lepe deprese, aby pak nabidli Reseni a Vedeni…
Blbou naladu sem zacal zavlekat uz slavny zaprodanec a alkoholik – kulisak pod Zednarskou Prisahou…
Kaslete na ne. Radeji se soustredme na NASE veci – jak zachranit NASI zemi, jak ochranit NASE decka, jak opravit to, co oni nam znicili (prumysl i zemedelstvi) a lidske vztahy, rodiny.
Letadla Lidi vynalezli, aby mohli poznavat svet dale, nez v Kardasove Recici, a vse ostatni z vynalezu proto, aby zivot cloveka na Zemi byl pohodlnejsi. Treba takova pracka ;-).
Ti, kdo si PRIROZENEHO progressu nevazi si nezaslouzi ani teplou vodu.
Na druhe strane ti, co si pysne hraji na Boha – a s lidskymi zivoty experimentuji, si zaslouzi Bozi Mlyny natvrdo, a to take dostanou.

tehu
Návštěvník
tehu

Problem vidím jen v tom, že tady si nikdo na boha nehraje, neboť se v něj nevěří…
Jeví se i to jen býti především a hlavně “projekcí lidského mamonu”: T. j.: Mít vše jen a jen pro sebe, hrnout vše jen a jen pod sebe, vládnout a ovládat a to za každou cenu a vše musí fungovat jen tak mi vyhovuje… A dál po nás potopa…
Toto je problém starý jak lidstvo samo – lze to chápat jako nemoc a již velmi dlouho se na ni hledá lék. Ale proces léčby vyžaduje i spolupráci nemocného, ale co dělat, když nemocný vytrvale odmítá ???
Tady musí každý za sebe, ale ne pod sebe, a učit se chápat, spolupracovat, pomáhat.. a to je pro mnohé zcela nepochopitelné nebo nepřijatelné…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

tehu
nemocným je třeba vytrvale připomínat, že na poslední cestu nesmí ani kufřík rozměru Ryanair… 😉

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zde “nemocnym” byla odpoved na tehu koment :
= nemocnym mamonem a po nas potopa”….

zločas
Návštěvník
zločas

Šetři….šetřit…ať máme na výrobu dalších a dalších desetitisíců jaderných náloží a další zraně.Ať máme na další války a vraždění.
Ať jsou stále vyšší a vyšší zisky multimilionářů s obřezanými pindíky.Ať se vykácí celá Amazonie,ať lesy sežere Bursíkův brouk,ať se vše zastaví dálnicemi,sklady,supermakety……

Vyplavený mrtvý malý migrántek na pláži…nyní stvořili pro blbečky ovčánky(zejména ty mladé a ty ještě mladší,kteří dnes sežrali naraz veškerá moudra světa) psychouše-svatou Grétu.
Hlavní útok pomocí mládeže a dětí na zničení civilizace započal,zatím bez jaderných zbraní,ale i toho se ti blbečkové dočkají,protože o to žádají.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Gréta je nastrčený pako, o tom žádná. Oteplovačům ale nahrává letošní úbytek ledu na Severním pólu. Je to našláplý na překonání legendárního roku 2012, a to jsme na konci slunečního minima 11-letýho cyklu.
comment image
comment image
Během příštích 5 – 6 let bude zářivý výkon Slunce mírně narůstat a s ročním zpožděním i teploty. Bude to pěknej fičák, jestli budou v synergii i Milankovičovy cykly: https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/1995/cislo-9/milankovicovy-cykly.html
To se zas chemtardi na nebi nadřou )))

.lak
Návštěvník
.lak

To jejich přiznání statisíců tun nanohliníku kromě jiných sajrajtů doslova je o pokličce která v noci zabraňuje vyzáření tepla do mrazivého kosmického prostoru tak co nějakým odražením paprsků slunce sledují? Notabene se s tím že se to do obalu planety nevstřebá je fakt asi blbost když jsem narazil že podobně jako má planeta 4. van alenovy pásy tak tepelný obal země je prý dvojitý a interreaguje na obrovské vzdálenosti a vlastně to oni pořádně neví jak ale každá akce vyvolává reakci a fakt mám dojem že burani šťouchají do sršního hnízda.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jojo, laku, stouchaji, a budou stouchat dal, dokud jim to budeme snaset a klidne okyvavat…
“Interreaguje na obrovske vzdalenosti” – zrejme Aether, ktery Soudruzi nenapadka vygumovali z M. Tabulky Prvku, aby nas radeji ani nenapadl, kdyz si na nem kdysi Tesla s Marconim pinkali pres ocean prvni radiosignaly, a dnes na nem jedou ty “satelitni prenosy”.
Nebo nekdo veri, ze “miliony Satelitu krouzi okolo ZemeKoule a predavaji si/nam informace”? 😉 _Ty udajne kovove predmety s roztahovacimi kridelky na solarni energii? Vazne?
Dokonce i na fotkach ZemeKoule z NASA je i v tom Photoshopu nejak zapomeli ztvarnit – ty ‘miliony satelitu’… 😉
Asi je vsechno jinak, a jak rikal Putin –
“Kdo ovlada informace, ovlada Svet”.

tehu
Návštěvník
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

😉

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Tak aether už zase tak jako obnovili a to tim, že prej vakuum není prázdno, alébrž je to “dynamické prázdno” (srovnej s kultůrním obohacením), kde prý neustále vznikají a zanikají nějaké jako částice… a když se to hodí , např na horizontu černé díry, tak tam ty částice gravitace rozdělí a jedny vcucne a jiné vypudí a tu jest Hawkingovo záření. A mnohé jiné aplikace. Tedy jaký vakuum… aether jako vyšitej 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tak to je skvělá zpráva! 😉 Je to na dobré cestě – “dynamické prázdno”!
To se možná za dalších 500 let dostaneme tam, kde jsme před 500 lety už byli :-)))

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Nebyl bych takovej optimista, za 500 let se dostaneme tak max. tam, kde jsme byli před 250 lety…

Paw
Návštěvník
Paw

Vacuum vzniklo kdyz nastoupila Pravdolaska a nejake to obohaceni v miliardach..Vstoupilo do prazdna..Kdyz neni kde brat tak se vypuci a dlyhu Vypuci..Vykvetou do velkych mnozin a tez s nimi uroky..
Napr. Jisty Goldman Sachs s Wall Streetu Vedel Predem co se Chysta v 2007… Vedel s cim kseftuje na rozdil od jinych.. Ale to nezabranilo aby svym zakaznikum nevnucoval prave ty nejhorsi “balicky” zarucene pravych hodnot , zalozenych prave na jen a pouze dluzich a urocich..
Na tom neuveritelne zbohatli a potom poslali reditele GS Paulsona dalsiho bohace Geithnera /ktery ani neumel vyplnit danove priznani !!!/ aby meli hlavni slovo ve vlade , jak se lidem vezme vsechno a doda se to bankerum a korporacim..
Kazda legrace ovsem neco stoji…Nebo taky lezi..Kdyz lezi, tak zajiste na nas , aspon zkusenosti a fakta o tom presvedcuji..
/A Greta jich ma jiste hodne/. jeden z prvnic digitalnich magazinu byl Neviditelny Pes , ale kde vzit na to a nekrast. Tak zrejme prisla nenapadna /ale padna/, nabidka /o tom se nemluvi, ze neni proc/,ktera se nedala odmitnout a sam nazev napovida co se skryva za nazvem , ovsem nevsimnou si ti co se neumi divat a nebo ti co maji tak ciste svedomi , ze nepodezrivaji nic a nikoho, protoze soudi dle sebe !!!
Ukryvat slova a jejich vyznamy ve slovech jinych je bezna taktika a praxe jiz od dob bible atd.. Coz se snazi vysvetlit nova media a sklizi , velkou nelibost vrchnosti ….

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

Ahoj Zvědavá matko, to jsi mi psala ty minule o těch sovách?

Aether nojo bránijó se temu tematu jak čert kříži hihi :))))
Náš stáleexistující milej Aether “naposledy spatřil světlo světa” cca 1906 v učebnici v Rusku-Základy chemie, pak až nyní – zase v Rusku, ale už nová věda..

http://prntscr.com/os6n7r

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7
Paw
Návštěvník
Paw

neni to tak davno , kdy v Tramtarii/byvala Australie/ vypukla strasliva Panika , hruzy a strach. Panika povahy vedecke a vedci jako jasnovidky zahledli v budoucnosti a blizke a predpovedeli ,ze do presne 8 roku stoupne more o presne 8 metru. /Pouze kolem Australie/…Strasliva hysterie se resila ale nedoresila v OSN. Voda nestoupla ani o 1 milimetr a dodnes.
Vedci dostali 800 tisic plat rocne za tu “namahu”, ktera se ted zase vedecko-hystericky vraci s Gretou..
Vlada okamzite dodala miliardy korporacim aby postavili odsolnovaci tovarny… Cela Australie mela behem zminenych 8 let NAOPAK !!!
Higledy Pig-ledy,uplne vyschnout..
Nastesti vyschly pouze mozky vedcu..Povetrnostnich a jinych..A tovarny byly zase zavreny kdyz se voda Odmitla Nevedecky uplne vyparit a nekolik set kilometru dale zaplavit ostrovy **8 presne…zminenych metru
Dnes prsi stale , jsou povodne a vedci kamsi zmizeli , kdyz asi jinde je take dulezite publikovat vysledky jejich vedeckych badani !!
kdyz jim nikdo ted neuveri nastrkuji Gretu…Fsecko je dnes mozny.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

proc detsti aktivisti v ulicich, a tim vice se rozkladajici spolecnost? dobry tah velkomoznych z nwo, neb nikdo na deti neposle policii a vojsko….
otazkou je, zda se uz nekdo zacne zajimat o stale se porusujici i nedodrzujici se zakona c. 561/2004 Sb. Zákon o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon)
Zákaz činnosti a propagace politických stran a hnutí, zákaz reklamy
§ 32
(1) Ve školách a školských zařízeních není povolena činnost politických stran a politických hnutí ani jejich propagace.

tez by se mohli ozvat sami politici, kdyz si zakon schvalili a prezident podepsal….

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Já nevím, proč musíme stále číst o nějakém americkém židofašistickém hnusu a jeho figurkách.Co mě se týče, kdyby si hodili mašli všichni ani to se mnou nehne. Možná spíš důvod k oslavě pro celý svět.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

nečti

.lak
Návštěvník
.lak

Tepelná bilance země je cca. 98% od slunce. Kolik s toho zlomku dvou procent ovlivní? Sysifos měl proti nim smysluplné starosti. :-)))) Co s tím tito neoreiligiózníčci a s divnými loutkami chtějí dělat? Začnou kuchat, pardon operovat hvězdu? Kdy podle astrofyzika jde světlo na povrch 80. let standartní rychlostí a potom k zemi přeběhne za 8 a půl minuty. Podle jiného to může být s vypaseností jinak ale podobně. Logicky s prostorem a hmotou je tam jiný čas. A určitě mne zajímají názory podle rozbouřených hormonů puberťačky, vlastně ano komediálně.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

.lak
Jsem jenom žena, jak by rekl kulich, a tak nechapu Vase:
“Tepelna bilance zeme je cca 98% od slunce”
… Muzete, prosim objasnit blize a pochopitelne – i pro me? 😉 Diky.

Nekteri totiz rikaji, ze Hvezdy jsou toto:
https://m.youtube.com/watch?v=lmBh-WZzjIg
… a Slunce toto:

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

správně, tak hovoří dobrá žena, budoucí prasidentka 🙂
lak píše divně a bludy, ale tim 98% od slunce myslel, že dostáváme 98% tepla (energie) od slunce a že se tedy hádáme o ušetření “něčeho” z těch zbylých 2%.
Sorry laku, že jsem tě vyložil, ale už slyšim ty “tydlace” a je mi Lois líto 🙂
Je to hodná holka a budoucí prasidentka. Až přijde na zasedání OSN nebo EU nebo vůbec tam někam nahóru, kde budou v té době samé ženy, bude jim tam vykládat o ploché zemi a může se stát, že na ní bude “soudruhy” (tedy těmi zlými chlapy za scénou) spáchán atentát. Takže bych rád, aby si užila poslední roky svého života v klidu a pohodě 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kulisek
Diky za poklonky i duveru 😉
Vzhledem ale k tomu, ze zcela nezakryte chci Nejvyssi Sovet JWO -OSN zrušit, stejne jako EUroBabylon, tak se vsadim 😉 , ze by me tam ani nevpustili 🙂
Takže bez zbytečných ztrát času bude lepší co nejdříve začít budovat ten NÁŠ Světovej Pořádek hezky po našem, zalozenim NAŠÍ Slovanské Unie Spolupracujících Národů.
S jasnym morálním kodexem přirozeného života. A vláda podle většiny, nikoliv dle pochybných a cizich menšin – a tedy žádné tajné volby, ale kdo chce spolurozhodovat, tak hezky osobne a jmenovite zodpovedne potvrdi SVOJI volbu. Ověřitelně.
Co se tyče frustratu (i kastratu) – vsech “zlých chlápků za scénou”, tak ty si namazu na chleba ( a ten dam sezrat veprikum – ten hnus bych nemohla…).
Z takovych siongoju se nepodelam – mam to nejlepsi kryti a ochranu moji Bozi babi, ktera me shury opatruje 😉
Jinak posledni roky sveho zivota si uzijte Vy, protoze ja mam v plánu min. stovku, a to je ještě za dost dlouho (a v klidu a pohodě) 😉 .

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Majkl Džeksn měl v plánu asi 130 , nebo tak nějak 🙂
V cca 40ti mu poprvé upadl nos, a kdy že to umřel?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kdo ví, jestli… 😉
Víte jak to je s těma smrtkama slavných, bohatých, a soudruhů…
Člověk už si dnes nemůže být ničím jistej 😉

A hele – jako heslo vyskočilo a píšu: “Xuxuu” – co to znamená?
Že by game ´jako´ over ? 😉

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

.lak
doplnek jeste:
… Slunce od jinych zvedavcu … od min1:50 cca 😉
https://m.youtube.com/watch?v=eN8yhUzqLCA

.lak
Návštěvník
.lak

Nechci to rozvádět a nerozumím tomu odborně ale kdo vlastně, ale tohle se mi líbí.
https://www.youtube.com/watch?v=F1obf0TnPdU

Většinu tepla o naprosto převažujících dobách ledových s velmi krátkými meziledovými obdobími a získává na nejzažší hranici obyvatelnosti vzdálenosti od hvězdy i má naše planeta od slunce.

Ostatní inklinace jsou patrně balasty iluzionistů a projekce tržníků na zisk.

Z hlediska vnějšího pozorovatele jsme na ledové planetě a nic tomu nenasvědčuje že by tomu tak v horizontu času tak prostě zase nebylo a máme štěstí že jsme se trefili do takřka mizivé výhry.
Tohle je také dobré.
https://www.youtube.com/watch?v=hF5h06NQvMU

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Laku,
Nassim ve videu s tajemnymi sluchatky pod vymluvnym plakatkem, kdyz rekl: poslechnete si na strankach NASA, byl vypnut… 😉
Na to druhe video, aby bylo lze pochopit “spiralu” (Slunce, i Zivota – pravotocivou i levotocivou), je asi potreba trosku hloubeji zvedave badat v pracech Tesly N. a Ighiny L..
Tam to je. 😉

tehu
Návštěvník
tehu

Rychlost světla…? Pokud bych měl vzít v potaz všechny informace, nejen v odborné ale i v popularizační rovině – nikam bych s nedostal. Dovolte mi proto, vrátit se k jedné z tezí “Starého pana profesora” (A. Einsteina), který svého času přišel s tezí: Náš Časoprostor je zakřivený, tudíž se v něm nic nešíří přímočaře. Takže ani světlo… (Viz též.: Gravitační čočka..)

Já tam nahoře nikdy nebyl, tak jenom cituji a dávám to jako podnět k zamyšlení.

A čas – ten je přece svázán. Vždy musí existovat “vztažná soustava”, vůdči které se čas měří.
A nerovnoměrný tok času – dilatace času ? 8 minut se nerovná 8 minut…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

tehu
také dám podnět k zamyšlení…

Když Tesla v roce 1935 mluvil s New York Times, tak byl k Einsteinovi kritický, když prohlašoval, že jeho teorie relativity je „žebrák zahalený v purpuru, kterého ignoranti považují za krále“ a že „ta spousta chyb a zavádějících představ nejenže hrubě odporuje učení velkých mužů vědy minulosti, ale i zdravému rozumu… a ta teorie halí všechny tyto chyby a úchylky do hávu povzneseného matematického haraburdí, které ale fascinuje, oslňuje a oslepuje lidi, aby ty chyby v samotné podstatě neviděli… jeho zastánci jsou velice brilantní lidé, ale jsou to více metafyzikové než vědci. Ani jediné z tvrzení relativity nebylo nikdy potvrzeno.“
https://sciencevibe.com/2017/07/22/shocker-teslas-insulting-letter-back-to-albert-einstein/
comment image
comment image

gengar01
Návštěvník
gengar01

Citujú z článku:Jenže po 7 minutách se novináři do sálu mohli vrátit, protože mediální poradce Gretě volal na telefon……
Prvne co mne napadlo je číslo 7 a spojiť si ho se židovským svicnem

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

gendar01
Greta je vypatlanej puberťák a maňásek gaunerů. Ty co to organizují a platí patří odchytnou
a zavřít do blázince. Stejně nikdy společnosti užiteční nebudou.