Great Reset je tady! Vybrané aerolinky ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem...

Great Reset je tady! Vybrané aerolinky ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem a s vakcinační nadací Billa Gatese začaly testovat nový mezinárodní cestovní doklad s názvem CommonPass, který bude nově vyžadován všemi leteckými společnostmi při mezinárodní letecké přepravě! Bez pasu a potvrzení o negativním testu nebo o vakcinaci nikam neodletíte! Britský premiér Boris Johnson v projevu ke straníkům prohlásil, že ani po skončení virové pandemie se už Velká Británie nesmí vrátit do stavu původního normálu! Velký reset je cestou k naplnění cílů 4. průmyslové revoluce!

Great Reset je tady! Vybrané aerolinky ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem a s vakcinační nadací Billa Gatese začaly testovat nový mezinárodní cestovní doklad s názvem CommonPass, který bude nově vyžadován všemi leteckými společnostmi při mezinárodní letecké přepravě! Bez pasu a potvrzení o negativním testu nebo o vakcinaci nikam neodletíte! Britský premiér Boris Johnson v projevu ke straníkům prohlásil, že ani po skončení virové pandemie se už Velká Británie nesmí vrátit do stavu původního normálu! Velký reset je cestou k naplnění cílů 4. průmyslové revoluce!

Dámy a pánové, je to tady. Přesně před půl rokem jsem v článcích na Aeronetu vykresloval chmurnou vizi blízké orwellovské doby, kde k cestování letadly budou vyžadovány tzv. covidové pasy, které budou obsahovat informaci o negativním testu na COVID-19 nebo o podstoupení očkování, a bez tohoto pasu vás aerolinky nikam neodvezou, nepustí vás na palubu, prostě neodletíte. A tato drakonická vize orwellovského světa už od dnešního dne není konspirací ale realitou.

Server Financial Times dnes přinesl [1] tiskovou zprávu o tom, že Světové ekonomické fórum ve spolupráci s aerolinkami United Airlines a Cathay Pacific Airways začnou testovat nový digitální zdravotní certifikát obsluhovaný mobilní aplikací, která bude sloužit jako nosič a ověřená platforma potvrzení zdravotního stavu cestujícího. Aplikace funguje na principu ověření, že daná osoba podstoupila test na COVID-19, obsahuje výsledek testu, datum a čas podstoupení testu, a rovněž má připravenou podporu pro informaci o očkování, datum očkování, typ vakcíny a ověření počtu protilátek v krvi v kontrolním testu.

Aplikace CommonPass

Financial Times ve své tiskové zprávě uvádí, že projekt CommonPass podporovaný Světovým ekonomickým fórem si klade za cíl vytvořit první globálně uznávaný důkaz, že cestující byl před letem testován na virus s negativním výsledkem, a důkaz je poskytnut pomocí digitálního certifikátu staženého do mobilního telefonu. CommonPass sám o sobě nebude provádět testy.

Namísto toho si klade za cíl zavést standardní certifikace pro výsledky testů Covid-19 a případně důkazy, že cestující byl testován na vir, či podstoupil očkování proti viru. Steve Morrissey, výkonný pracovník pro regulaci a politiku ve společnosti United Airlines, která je součástí pilotního projektu, uvedl, že zkoušky v praxi budou klíčové pro vývoj alternativy ke karanténním požadavkům a omezením cestování, která jsou v současné době platná v mnoha zemích.

První dvě světové aerolinky začnou testovat CommonPass jako nový elektronický a epidemiologický doklad vyžadovaný pro cestu letadly v nejbližší době

Společnosti United Airlines a Cathay Pacific Airways mají ve čtvrtek 8. 10. 2020 zahájit testování digitálního zdravotního průkazu na trasách spojujících cestovní uzly včetně Londýna, New Yorku, Hongkongu a Singapuru. Letecký průmysl doufá, že testování cestujících může znovu zahájit mezinárodní cestování, ale mnoho vlád, včetně Spojeného království, se přiklonilo k neomaleným opatřením, jako jsou požadavky na izolaci příchozích cestujících, uvádí Morrissey pro Financial Times. Kdo ale bude mít CommonPass, do karantény už nebude muset, prostě bude cestovat normálně jako před vypuknutím pandemie.

CommonPass, který byl vyvinut Světovým ekonomickým fórem a jeho švýcarskou neziskovou organizací Commons Project Foundation [2], byl inspirován přeshraniční spoluprací mezi členy Východoafrického společenství. Šest zemí – včetně Keni, Rwandy a Ugandy – spolupracovalo na sdílení výsledků testů, aby pomohly zkrátit kolony nákladních vozidel na jejich hranicích. Podle všeho jde o záminku funkčního příkladu sdílení databází několika zemí, protože na nějaké africké země jinak každý kašle.

Aplikace CommonPass se stane stejně nezbytná pro mezinárodní letecké cestování jako je cestovní pas

Pokud se podíváme [3], jací lidé jsou správci a kurátory této globalistické neziskovky Commons Project Foundation se sídlem ve Švýcarsku, najdeme tam pouze globalisty, bankéře, členy šlechtických rodin, podnikatele, oligarchy a ředitele nadnárodních firem. Mezi kurátory neziskovky se nachází

 • Matt Anestis, šéf výkonného investičního rozvoje BlackRock Investments (viz. kauza Cínovecké lithium)
 • Andrew Cohen, výkonný prezident J. P. Morgan Global Wealth Australia
 • John Dutton, člen výkonného výboru Světového ekonomického fóra
 • Esther Dyson, výkonná šéfka světového správce internetových domén ICANN
 • Julie Gerberding, šéfka US Centers for Disease Control & Prevention (CDC)
 • Jaime de Bourbon de Parme, holandský princ
 • Rajiv Shah, prezident nadace The Rockefeller Foundation a současně správce fondů americké vládní neziskovky USAID
 • Priya Jaisinghani Vora, ředitelka regionálního rozvoje USAID
 • Alan Warren, viceprezident inženýrského vývoje společnosti Google
 • Karen Watson, ředitelka FCC pro styk s veřejností
 • Denis Cortese, klinika Mayo
 • Linda Dillman, ředitelka firmy Walmart pro lidské zdroje
 • Peter Neupert, viceprezident Microsoft Health
Boris Johnson v projevu ke členům své strany prohlásil, že Velká Británie se už nikdy nevrátí do stavu “normálu” před vypuknutím virové krize. Sledování, monitorování, trasování, omezování už zůstane navždy!

Zahájení pilotního testování CommonPass nepřichází jen tak bezdůvodně. Načasování je synchronizováno s úterním vystoupením [4] britského premiéra Borise Johnsona ve video konferenci ke svým spolustraníkům. Boris Johnson, který se nedávno vyléčil z COVIDu-19 po měsíčním pobytu v nemocnici, řekl v projevu spolustraníkům, že Velká Británie už se nemůže vrátit do původního stavu před vypuknutím virové pandemie, protože předchozí stav nebyl správný, byl podle jeho slov špatný, doslova rozbitý.

Johnson prohlásil: “Po tom všem, čím jsme si prošli, nestačí jen se vrátit do normálu. Ztratili jsme příliš mnoho. Dějiny nás učí, že věci tak velkého rozsahu – války, hladomory, rány, události, které ovlivňují velkou část lidstva, jako je tento virus – nejen přicházejí a odcházejí. Mohou být spouštěčem hospodářských a sociálních změn.“

Boris Johnson, britský premiér

Jenže, tento výrok nemá Boris Johnson ze své hlavy. Je to přeformulovaný citát Klause Schwaba, zakladatele a výkonného ředitele Světového ekonomického fóra, z jeho nové knihy “Covid-19: The Great Reset”, ve které popisuje [5] důsledky koronavirové krize pro celý svět. Světové ekonomické fórum každý rok ve švýcarském Davosu pořádá mohutnou konferenci, kam zve největší figury globalismu, aby pronesly své projevy, ať už je to Greta Thunberg nebo Angela Merkel. Zakladatel Světového ekonomického fóra varoval [6], že neschopnost vypořádat se s hluboce zakořeněnými neduhy naší společnosti v návaznosti na pandemii koronaviru by mohla zvýšit riziko „násilných šoků“, jako jsou konflikty a revoluce.

Boris Johnson čerpá z knihy zakladatele Světového ekonomického fóra, který ve virové krizi vidí “Velký reset” celé civilizace a počátek 4. průmyslové revoluce

Kniha profesora Klause Schwaba a francouzského autora Thierryho Mallereta „Covid-19: The Great Reset“ se dívá dopředu na to, jak by svět po koronaviru mohl vypadat sotva pár měsíců poté, co byla epidemie poprvé prohlášena za pandemii [7]. Schwab v knize tvrdí, že globální zdravotní krize „zvětšila zlomové linie, které již trápí naše ekonomiky a společnosti dlouhou dobu“, přičemž mnoho průzkumů ukázalo, že většina lidí si kolektivně přeje změnu. Rozhořčení po policejním zabití George Floyda a široké hnutí Black Lives Matter prý odráží „naléhavou nutnost“ zahájit takzvaný „velký reset“, uvádí Schwab s Malleretem v knize. Klaus Schwab v knize vůbec netají, že nepokoje v USA jsou součástí tohoto Velkého resetu.

Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra

Smrt George Floyda byla podle Schwaba jiskrou, která zapálila oheň sociálních nepokojů, ale základní podmínky vytvořené pandemií, zejména rasové nerovnosti, které odhalila, a rostoucí úrovní nezaměstnanosti, byly tím palivem, které zesílilo protesty a udrželo je v běhu, dodávají Schwab a Malleret. Mezinárodní měnový fond již dříve varoval, že svět směřuje k nejhorší finanční krizi od Velké hospodářské krize, zatímco Mezinárodní organizace práce uvedla [8], že téměř polovina světové pracovní síly může zažít, že jejich živobytí bude zničeno vypuknutím koronavirové krize.

Klaus Schwab to ve své knize píše jasně, svět už se nikdy nevrátí do normálu před covidovou krizí!

“Mnoho z nás přemýšlí, kdy se věci vrátí k normálu. Krátká odpověď je: Nikdy!“ píší Schwab a Malleret. “Nic se nikdy nevrátí ke zničenému pocitu normálnosti, který vládl před krizí, protože pandemie koronaviru představuje zásadní inflexní bod v naší globální trajektorii.” A navíc dodávají: „Někteří analytici tomu říkají Velké rozdvojení, jiní poukazují na hlubokou krizi biblických rozměrů, ale podstata zůstává stejná: Svět, jak jsme ho znali v prvních měsících roku 2020, již neexistuje a je rozpuštěn v kontextu pandemie.“ Spoluautoři knihy trvají na tom, že svět musí bezodkladně provést reset, který postaví svět na cestu směrem k inkluzivnější, spravedlivější a úctyhodnější budoucnosti.

Thierry Malleret, spoluautor knihy Covid-19: The Great Reset

“Není to hezká možnost, ale absolutní nutnost! Pokud se nám nepodaří vyřešit a napravit hluboce zakořeněné neduhy našich společností a ekonomik, bude existovat zvýšené riziko, že stejně jako v celé historii bude nakonec tento reset vynucen násilnými šoky, jako jsou konflikty nebo dokonce revoluce,“ uvedli Schwab a Malleret . “Je na nás, abychom vzali býka za rohy. Pandemie nám dává tuto šanci, představuje vzácné, ale úzké okno příležitostí reflektovat, revizionovat a resetovat náš svět,“ uzavírají.

Ubohá role Borise, tupého góje dosazeného k likvidaci národa kdysi mocné a pyšné gójské Velké Británie

Boris Johnson je pouze výkonný gój, panáček dosazený do čela destruovaných Britských ostrovů, které čeká proces islamizace, ekonomického resetu, likvidace střední třídy a zchudnutí celého národa s cílem resetu HDP a zachování nekonečného růstu, ovšem vynulovaného od nuly. Klaus Schwab jako hlavní architekt 4. průmyslové revoluce a šéf Světového ekonomického fóra je tak ten hlavní guru, od kterého svá moudra čerpá Boris Johnson, když v projevu ke členům Konzervativní strany pronáší slova, že Velká Británie už se nemůže vrátit do stavu normálu před koronavirovou krizí.

Aplikace CommonPass

A není potom divu, že první dvě velké aerolinky začnou testovat CommonPass vyvinutý globalistickou neziskovkou, za kterou stojí právě Světové ekonomické fórum. Pokud se podíváte na zakládající partnery [9Centra pro čtvrtou průmyslovou revoluci Světového ekonomického fóra, uvidíte jména jako Microsoft, Palantir, Facebook, Netflix a hlavně Gavi, The Vaccine Alliance, kterou založila Nadace Billa a Melindy Gatesových. Globalizační kruh se nám uzavřel, světový sionismus je malý krůček od triumfálního vítězství ve snaze o ukotvení světovlády, kterou nelze získat baz absolutní kontroly populace celé planety.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lynn
Návštěvník
Lynn

Nemoci létat je to nejmenší, jsou horší věci, Jen pitomec zariskuje, aby směl do letadla. I bez možnosti létat může člověk žít ve svobodě. Nechat si píchnout vakcínu je hroší než hrát ruskou ruletu. Ruská ruleta na rozdíl od vakcíny nemá ve své nabídce pomalé a bolestivé umírání. Už to, že je vakcína tímto nechutným způsobem vnucována, svědčí o její mizerné kvalitě a tím i o vysoké pravděpodobnosti vedlejších účinků., což znamená trvalé poškození zdraví, Jedním z častých vedlejších účinků je ochrnutí, Mizerná kvalita vakcíny se brzy prozradí masivním propuknutím vedlejších účinků. Když je něco v příliš velkém množství, tak to nelze utajit. To víme. Příkladem je řádění muslimských vetřelců. Je v tak velkém rozsahu, že to nejde ututlat. Stejně nepůjde utajit vedlejší účinky vakcíny, Je mi však velmi léto obětí.

Změna je potřebná, avšak jen ta, která je pro nás výhodná, změna, kde budeme žít sice skromně, ale důstojně. v našem životě bude místo pro zábavu i pro radosti. Naopak nebude místo pro existenční starosti, Vím, že ani globalisté ani ta druhá klika nic takového pro nás nemají. Obě kliky, ž i Ž nám připravují stejně nepřijatelnou budoucnost, liší se pouze metodami, jak toho dosáhnout, To však vůbec není důvod k trpné rezignaci, My ty jejich plány udělat nám ze života peklo, nemusíme přijmout, nemusíme se stát jejich otroky. Máme možnost výběru,

Na výběr máme ze dvou možnosti: Buď se obrátit k Bohu, navázat či upevnit s Ním osobní vztah, poslouchat Ho, plně Mu důvěřovat a spoléhat se na Něho a nebo otročit globalistům nebo té druhé klice. Jiná možnost není. Naštěstí pro nás je Pán Ježíš nejen všemocný a vševědoucí, je také nekonečně milosrdný a velice mu na nás záleží. Neváhal položit vlastní život za to, abychom nemuseli otročit Zlu. S Bohem nebudeme muset otročit ani poskokům toho Zlého. Na každém z nás je, co si vybere. Výzva vzít svůj život do vlastních rukou a plnit si své sny, jít podle svých plánů, je velmi lákavá, je to však iluze, Nikdo se z vlastní síly nemůže postavit globalistům ani té druhé klice, každá z nich má chce každého z nás zotročit a připravit mu peklo na Zemi, život v bídě, hrůze a zoufalství. Bůh má však s námi jiné plány, Jemu na nás skutečně záleží a na rozdíl od otroků toho Zlého nám připravuje nádhernou budoucnost. Je všemocný a tedy dost mocný na to, aby nás uživil, poskytl nám vše potřebné, budeme-li Mu plně důvěřovat a poslouchat Ho, Navíc nás zbaví strachu, dá nám klid, jistotu, vnitřní mír a radost,. A po skončení našeho pozemského života dostaneme od Něho darem věčný život s Ním v Nebi.

Já už mám vybráno, Otročení globalistům nebo té druhé klice, prostě poskokům toho Zlého to nebude.

Ilona
Návštěvník
Ilona

Halloween – Skutečný příběh svátku VŠECH UTOPENÝCH před 300 lety
https://noemova-archa.estranky.cz/ comment image

Noname
Návštěvník
Noname

AKTUÁLNÍ KAPACITA V NEMOCNICÍCH

Pokud vás někdo bude strašit či přesvědčovat (že, nevážený pane Prymulo, pane Tuno z Adost!), že se situace v nemocnicích dramatizuje, tady máte přímý zdroj ukazující aktuální stav lůžek v nemocnicích.

Tyto čísla MZ tajilo – až díky zásahu “hlidacustátu” byli nuceni je dát k disposici – a nyní je už zveřejňují (jakože o své vůli) i sami na stránkách MZ (poté, co byli dotlačeni a co hrozí, že by z toho zatajován byl poprask)…

TATO ČÍSLA JASNĚ DOKAZUJÍ, ŽE PRYMULA LŽE. Kapacity v nemocnicích jsou volné!

Prymula lhaní šíří paniku – pod lživou zámínou chce otestovat všechny obyvatele – i ty zdravé a nevyděšené !!!

Zasáhne už někdo kompetentní???
Podá už návrh na předběžko, či trestní oznámení a dotáhne to až do konce?

Kde jste vy, kteří jste se rozhodli kdysi hájit pravdu, právo a spravedlivost?

https://www.hlidacstatu.cz/kapacitanemocnic?utm_source=homepage&utm_medium=line&utm_campaign=kapacitanemocnic

plné odhalení
Návštěvník
plné odhalení

Pane VK. Čtu vás už delší dobu, někdy články máte vynikající někdy trošku ne ale bojujete, díky. Chtěl jsem vás tímto požádat,poprosit o nějaké články a hlavně na SVCS aby jste zburcoval lid! Jde do tuhého, teď není čas na to, kdo koho volí nebo nevoli….vzít do rukou vidle, lopaty, zbraně, meče, luky,vše co kdo má a vyrážíme na ně! Jiná cesta není. Teď už není čas na pozitivní zprávy, pozitivní melodie,pěkně filmy a jako bude líp! Vy to víte. Poslední šance je tu smrt co je u nás, ta hrstka nahoře….bude jasné že policie a armáda bude s nima, tudíž bude dost mrtvých ale s tím musíme počítat. Tedy pokud má někdo trochu češství v krvi, půjde bojovat za naše předky kteří položili životy za Česko, naše děti a svobodu a to gestapo a pedofilní, zkorumpovaných bestie napojených na deep stát dostaneme kam patří!A ten pompeo přivezl asi zajímavé noty od deep state!Beru že zeman je tam taky a musíme ho sundat! Ortel a plán na naši svobodu. Nepotřebujeme nikoho kdo by nám vládnul, zákaz všech politických stran a hnutí. Vlastizrádce odsoudit!

mantid
Návštěvník
mantid

Když budou lidé opravdu chtít, pověsí Prymulu sami. Pan VK udělal už pro národ dost, teď už je to jen na národu, co bude dál.

Inkarta
Návštěvník
Inkarta

Když většina lidí stále nechápe a je konceptuálně “nepolíbena,” jak můžete volat po nějakém “převratu?” Jak to pak v praxi dopadá vidíme po roce 89…

record27
Návštěvník
record27

Nikdy jsem nepochopil, proč západ sám sobě říká vyspělý. Dyť je to relikt, mumie, katastrofa, sociální zaostalost a primitivnost. Podíváš se na ty zmrdský držky dřepící v tom jejich zkurvenym EU nejvyššim vorgánu a je ti na blití z jejich pokrytectví, odtrženosti od reality a z toho, že si říkaj vůdci. 😀 Jo vůdci. Obyčejný ubožáci pachtící se za mocí, penězi a pozicí v hierarchii ještě větších démonů než jsou oni sami. Takový jako jsou oni, Kršna zabíjel aby ochránil oddané lásce a modrosti, místo peňězům, vlastnímu profitu, sebelásce a sobectví. Je to tak ubohý.

Noname
Návštěvník
Noname

UŽ JE TO TADY: PRYMULA CHCE OTESTOVAT VŠECHNY OBYVATELE – CHCE ZAČÍT DO DVOU TÝDNŮ.

Proč asi? Protože protesty tak sílí, že se bojí, že to už nezvládne. Je rozčílen, že obyvatelé ČR se už nebojí, ani se nenechají zblbnout.

Musí za to přece neposlušné ovce zamáčknout!

PS: NO A CO, KDYŽ ZJISTÍ, ŽE JSME PROMOŘENI – ŽE MÁME VŠICHNI COVIDA?
STEJNĚ SE PŘÍPADY POZITIVNÍCH – BEZPRÍZNAKOVÝCH NIKDO NEZABÝVÁ…
NIKDO POZITIVNÍ BEZPŘÍZNAKOVÉ NEŘEŠÍ – ANI NEMUSÍ, PROTOŽE TITO NEJSOU PŘENAŠEČI!

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prymula-chce-otestovat-vsechny-obcany-40338685

mantid
Návštěvník
mantid

Doufám, že Prymula umře na nějakou ošklivou nemoc. Třeba na Covid-19.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Pro něj bych se přimlouval za Covid-20. Prý už jej mají ve vývojových laboratořích před dokončením.

Dáša
Návštěvník
Dáša

jako pokusné zvíře by nebyl špatný. Vždyť dělá pokusy na 10 milionech lidí.

Jochen
Návštěvník
Jochen

Nebo na 9mm dirku do palice!

jochen
Návštěvník
jochen

OLOVO!

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Předlistopadovýho komouše vyměním za gumovýho prymouše
Je to jako v té pohádce jak dědek mněnil až vymněnil.

mantid
Návštěvník
mantid

Nemáte někdo adresu a číslo na toho fašistu Prymulu?

Josef
Návštěvník
Josef

Kde bydlí fašista velkozloděj Babiš každý ví.
Prymula je Babišův ministr.

mantid
Návštěvník