Gott mit uns? V Německu jednoznačně, ale doma a na Slovensku je...

Gott mit uns? V Německu jednoznačně, ale doma a na Slovensku je to šok! Bývalý šéf lidovců se navezl do Karla Gotta na Twitteru, politický komentátor mistrovi vyčetl socialistickou družbu, kněz Halík vytáhl zpěvákovo zlo a podpis Anticharty a slovenský Denník N rovnou zrecykloval pomlouvačný text z července, kde je Karel Gott vykreslován jako idiot hudby a zombie! A nepotěší ani to, že pozůstalá rodina se prý plánuje odstěhovat na Floridu do USA, protože v Česku by rodina zažívala peklo! Pohřeb Karla Gotta zařizují přátelé rodiny a Úřad vlády, samotná rodina je prý v zahraničí!

Gott mit uns? V Německu jednoznačně, ale doma a na Slovensku je to šok! Bývalý šéf lidovců se navezl do Karla Gotta na Twitteru, politický komentátor mistrovi vyčetl socialistickou družbu, kněz Halík vytáhl zpěvákovo zlo a podpis Anticharty a slovenský Denník N rovnou zrecykloval pomlouvačný text z července, kde je Karel Gott vykreslován jako idiot hudby a zombie! A nepotěší ani to, že pozůstalá rodina se prý plánuje odstěhovat na Floridu do USA, protože v Česku by rodina zažívala peklo! Pohřeb Karla Gotta zařizují přátelé rodiny a Úřad vlády, samotná rodina je prý v zahraničí!

Celé Německo si připomíná Karla Gotta a nikde jsem nenašel jediný článek, výrok nebo text, který by se jakkoliv neuctivě vyjadřoval o české pěvecké legendě. Jenže, potom si otevřu český tisk, slovenský tisk a hanba mně musí fackovat. Ta neuvěřitelná plejáda naprostých nýmandů a nul, kteří se otírají o památku Karla Gotta, mně znovu utvrzuje v tom, že Karel Gott si v poslední době před svou smrtí vyrobil mnoho nepřátel, kteří mu nemohou přijít na jméno. Karel Gott totiž představuje svědomí národa, které 40 let žilo v komunismu, celých 40 let chodilo pravidelně volit kandidátku Národní fronty, ale po roce 1989 se najednou mnozí tváří, že jich se to netýkalo, že oni byli jiní. Ne, nebyli jiní, byli jenom zticha a drželi ústa a krok.

Karel Gott

A potom tady byla jiná skupina lidí, tzv. disidentů a současně spolupracovníků StB, na jejichž čele byl Václav Havel, který si nechal zastavovat vlak a posílal estébáky, aby mu v trafice koupili cigarety. Článek o spolupráci Václava Havla s orgány StB najdete zde. A vidíte, po spolupracovníkovi StB je dnes pojmenováno Ruzyňské letiště, doufejme, že jenom dočasně. Bohatě stačí, že Václav Havel má svoji bustu ve vstupní hale amerického kongresu, tam přesně patří, tam a nikam jinam. Tak ať tam zůstane, my máme v Česku Karla Gotta. A všímejte si, že Karel Gott nejvíce vadí lidem, o jejichž charakteru se už dlouho vedou divoké spekulace. Strana KDU-ČSL už má nového předsedu, ale ten předchozí, Pavel Bělobrádek, ve středu vyrobil zase pěknou ostudu.

Karla Gotta umlátili migranti, napsal bývalý předseda KDU-ČSL na Twitter

Celé to začalo tím, že Alexandr Mitrofanov napsal na svůj Twitter [1], že… Zemřel Karel Gott, český slavík, zlatý hlas sovětské estrády a hlavní symbol družby národů socialistického tábora. Na to okamžitě zareagoval Pavel Bělobrádek, bývalý šéf Lidovců a účastník zájezdu na Sudetoněmecké slavnosti v červnu 2017 v Augsburgu, že Mitrofanov prý zapomněl na další Gottův přešlap, na podpis Anticharty. A k tomu dodal komentář, že Karla Gotta na příkaz EU utloukli migranti a vláda to prý tají. Hnusný vtip sklidil vlnu nevole a kritiky a preference Lidovců spadly dolů o pěkných pár procent. Strana je rázem pod hranicí volitelnosti do sněmovny. Takovéto plivance na Karla Gotta by člověk čekal od nějakých divných a nemocných lidí (na hlavu nemocných), ale když tyto výroky zaznívají od bývalého šéfa Lidovců, tak to odhaluje určité charakterové rysy těchto lidí, které vypovídají za vše. Kněz Tomáš Halík zkritizoval nápad na státní pohřeb, Karel Gott si jej prý nezaslouží, protože nebyl prezident [2]. Podle jeho názoru byl Gott servilní k režimu před rokem 1989.

Jenže, největší facka přišla ze Slovenska, kde nenávistný Denník N přemýšlel, jak zavzpomínat na Karla Gotta. A nenapadlo je nic lepšího, než zrecyklovat článek o Karlu Gottovi ze dne 21. 7. 2019 s nadpisem “Zlatý hlas z Prahy, božský Kája, národný umelec, ale aj zombie či idiot hudby. Kto je vlastne Karel Gott?” a tento článek s tímto nadpisem zavěsili slovenským čtenářům na titulku [3]. Slovenští čtenáři jsou zvyklí od tohoto serveru na lecos, ale toto jim vyrazilo dech takovým způsobem, že redakce Denníku N musela honem rychle titulek článku změnit [4], to ale nic nezměnilo na obsahu článku, který je naštěstí placený a slušný člověk tak neriskuje, že by náhodou na to klikl a přečetl si ty plivance na Karla Gotta. To je něco neuvěřitelného, docela přemýšlím nad tím, jestli tyhle útoky nejsou prostě zpětnou vazbou na to, co Karel Gott v poslední době pouštěl za informace. Situace je opravdu vážná a šok přišel dnes poté, co prosákly na veřejnost informace o rodině Karla Gotta.

Rodina Karla Gotta zvažuje emigraci z ČR na Floridu v USA… to vypovídá za vše, bohužel

Podle informací českého bulváru Ivana Gottová společně s dcerami již ve středu odjela do ciziny a nejedná se jenom o jednorázový výlet. Celá rodina se prý chce natrvalo přestěhovat na Floridu do USA, dokonce prý Ivana Gottová již hledá školy na Floridě pro své děti [5]. Pohřeb mezitím v ČR zařizuje Úřad vlády a přátelé rodiny. Hlavním důvodem je obrovský mediální tlak, kterému bude pozůstalá rodina čelit. A pokud rodina sleduje česká média, tak musí vidět ty neustálé a neuvěřitelné útoky proti Karlu Gottovi, které se snaží relativizovat jeho odkaz, jeho celoživotní dílo a radost, kterou rozdával tolika lidem. Neustálé předhazování podpisu Anticharty je už trapný pokus snížit význam památky umělce, který několika generacím přinášel chvíle radosti. Za pozornost stojí i změna státního pohřbu na pohřeb se státními poctami.

Článek slovenského Denníku N.

Státní pohřeb by zahrnoval vojenský průvod a rakev vezenou na lafetě polního děla, včetně vojenských poct a 21 výstřelů z pušek. Karel Gott by tím posmrtně dostal státní poctu nejvyššího charakteru, ale to nakonec nebylo dovoleno, protože to vadilo prý lidem okolo Václava Havla. Někdo by si to prý mohl špatně vyložit, že Karel Gott byl prezidentem lidských srdcí, což je označení, které mně dnes napadlo jako příhodné označení pro význam Karla Gotta, proč by si zasloužil mít rozlučku ve formě státního pohřbu s vojenskými poctami. Karel Gott byl skutečným prezidentem lidských srdcí, na rozdíl od jistého dramatika, který si srdíčko vysvětloval poněkud jinak a způsobem, ze kterého zatrne člověku v mysli, když si vzpomeneme na to, jak pomlouval v roce 1990 českou společnost, že prý žije v panelových králíkárnách a země prý nevzkvétá.

Karel Gott se nikdy nepřidal na žádnou politickou stranu, zůstal pouze prezidentem lidských srdcí

Dnes ty panelákové králíkárny tvoří páteřní komoditu na trhu s byty v ČR a bez těch paneláků by miliony lidí neměly kde bydlet. Bylo absurdní, když prezident se srdíčkem se tak ochotně přihlásil k myšlence humanitárního bombardování Jugoslávie, nebo když mluvil o blbé náladě v české společnosti, kterou sám po roce 1990 pomáhal vytvořit a byl jejím spoluautorem. Karel Gott měl ten dar, že uměl přinášet radost ve všech časových érách, za Novotného, za Pražského jara, v dobách Normalizace, i po Listopadu 1989. Někteří zpěváci si zadali s politikou a s režimy, jedni se přidali na jednu stranu, druzí na druhou. Postavili se ve válce na dvě strany. Možná právě proto, že Karel Gott chápal už velmi brzy procesy řízení, tak věděl, že se nesmí nikdy ve válce mezi světovými procesy postavit na jednu ze stran, ale že musí stát co nejblíže lidem, kteří ho potřebují, když se vrátí z práce, ve všedních i svátečních dnech.

Článek Denníku N s upraveným titulkem.
Zpěvák z Československa v Americe pochopil, kdo řídí nejen show business, ale celý svět

Informace, které Karel Gott začal pouštět v poslední době, ukazují na procesy řízení světa, o kterých často píšeme na Aeronetu. Je snadné takové informace označit za konspirační teorie, ovšem pokud ta samá slova zaznívala od mistra Karla Gotta, celé to najednou dostávalo jinou váhu a jiný obraz. Je samozřejmě podivné a podezřelé, že Karlu Gottovi se tak přitížilo poté, co koncem minulého roku na něj začala útočit média kvůli výrokům o Srpnu 1968.

Existuje v kvantové fyzice tzv. Teorie hmotných myšlenek, která pracuje na kvantové úrovni se stavem neurčitosti v tzv. superpozičním stavu. Pokud se člověk soustředí na určitý hmotný objekt, nejlépe v elementární kvantové úrovni, tak myšlenka dokáže ovlivnit postavení kvantové částice. Jestliže je člověk vystaven negativním myšlenkám mnoha cizích lidí, může člověk teoreticky onemocnět, protože hmotnost těchto myšlenek se projeví na kvantové úrovni v těle cílové osoby. Obranou proti tomu je voda, se kterou je potřeba navázat vztah. A protože Karel Gott o tomto mluvil v rozhovorech, tak je mi jasné, že viděl obrazy Kapitoly XXXVIII Syndikátu.

Pietní místo.

Informace, které pouštěl na veřejnost, zahrnovaly magnetismus, teorii energetických toků, princip a funkci vody, systémy řízení světových trhů a bank, informace o zákulisí politických událostí, to všechno ukazuje na to, že byl zasvěcen a měl přístup k neveřejným informacím. Přesto ale po celou dobu zůstal na straně národa, na straně lidu, neodstěhoval se do luxusního letoviska v cizině, byl neustále spojen s českým národem a reprezentoval naši zemi lépe, než plejády servilních politiků, kteří se klaněli všude možně, jednou v Moskvě před pány, potom ve Washingtonu před pány.

Protože Karel Gott pochopil při své cestě po USA v 60. letech, jakým způsobem západ pohrdá slovanskými národy. Tato zkušenost mu ukázala, kdo řídí business, kdo řídí banky, kdo řídí politické procesy. Byl výjimečný v tom, že pochopil, že nemá smysl zpívat pro pány, ať jsou z východu nebo ze západu, ale že musí přinášet radost lidem, kterým má co říct. Odešel rovný, nesehnutý a zůstal svůj. A to se dnes neodpouští. Proto se objevují útoky a plivance na jeho odkaz, ale to je pouze potvrzením toho, že Karel byl náš a ne jejich! A to je to hlavní, čeho si musíme vážit!

Já nechci růži na rakev…

Mimochodem, uvidíme, jestli organizátoři pohřbu nakonec vezmou v úvahu vzkaz, který Karel Gott pro tento okamžik konce svého života zanechal dlouho dopředu ve své legendární písni Muzika. Všímejte si toho, jestli jeho přání bude vyslyšeno, protože vám garantuji, že pohřeb bude plejádou skrytých vzkazů, symbolů a signálů globlačiků i těch, o kterých mluvil Karel Gott v souvislosti s řízením světa Illuminati, tyto elity budou na jeho pohřbu vysílat symboly na všechny strany. Růže je totiž symbolem Illuminati ve formě pečeti.

Muzika (1985)

Čas letí jako bláznivý
já nechytím ho ani vy
pak ale přijde ona chvíle
kdy život promění se v let.
Já nechci růži na rakev
já nechci pláč, já chci jen zpěv
a do hrobu mně dejte píseň
a zpívejte mně naposled
Ave Maria…

Záznam pátečního pořadu, vzpomínka na Karla Gotta v první hodině pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Oldo
Návštěvník
Oldo

Nuž, to priane majstra Gotta, aby mu na jeho pohrebe zaspievali Ave Maria, mu v katedrále sv. Víta splnila Lucie Bílá. Zo Slovenska neprišla na pohreb prezidenka Čaputová, ktorá si svoje zdôvodnenie mohla odpustiť a radšej neposkytnúť žiadne. Ak nemala vnútornú potrebu sa pohrebu zúčastniť, urobila dobre, lebo v opačnom prípade by vnášala do chrámu negatívnu energiu.

václav hlavne
Návštěvník
václav hlavne

Když tehdá na balkoně Melantrichu Karel Kryl a Karel Gott zpívali spolu,tak jsem nechápal,ale dnes už chápu.

ds4428
Návštěvník
ds4428
Juraj
Návštěvník
Juraj

Pozrite na seba rafete sa ako psy. Co ste to spravily z mojej krajny v ktotej som sa narodil. Za socializmu by sme Spolu cesy aj slovacy pocuvaly v radiu a tv aky sme hrdy na naseho narodneho umelca cloveka co nieco dokazal.

hebo
Návštěvník
hebo

Já jsem Gotta zrovna nemusel, poslouchal jsem jinou muziku. Ale tohle je naprosté šílenství a zoufalství, co dělají ti ubožáci. Doufám, že to mnohým otevře oči a pochopí jaká lůza se nyní dere ke korytům.

astv
Návštěvník
astv

Nj. Nechodíte k volbám a pak vyhrává podobná svoloč. To se pak nedivte, co se tu děje. Kdyby všichni rozumní šli k volbám, nebudou tu Halíkové, Bělobrádkové a Fialové či Pospíšil, Sobotka, Gross, Němcová atd. Ale protože tam jde jen polovina lidí a zbytek jsou pitomci, není se čemu divit.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Naprostá naivita ,,tzv demokracie,,je téměř pod naprostou kontrolou ilumihnát jelit, kteří znají naprosto dokonale myšlení a chování většiny a ovlivnění jejich mozkových pochodů. Vědí jak se zachovají gojím v emociélně vypjatých situacích ,mají nás za hloupé ovce, který poženou na porážky kdy se jim zlíbí ,vědí jak na nás v tom je naše slabina ale ani oni nejsou dokonalí neboť jim chybí lidskost ,srdce a to je pro změnu jejich nedokonalost,doporučuji pokud možno nepřistoupit na jejich hru.

Noname
Návštěvník
Noname

Pane VK, i ostatní, nechci Vám brát iluze ke Karlovi Gottovi (KG). Nabízím několik námětů k zamyšlení – a podle nejnovější zprávy do toho vše zapadá. Měli byste si upravit mínění a postoj (zejména k jeho ženě – Ivaně). KG byl zničen manipulací a vydíráním. Plánovitě:
1. PROHLÁŠENÍ KG o tom, že svět řídí ti, jejichž jména nesmíme vyslovovat – r. 2001 – mu zlomilo vaz. Byl to začátek konce. KG neměl žádnou ochranu před černou magií a okultismem. Byl to opravdu celkem dobrý člověk – ale pouze do této doby. Tím, co udělal (pojmenoval ZLO) a tím, že byl bez ochrany (protože dával na své svědomí a myslel si, že to stačí – mýlil se osudově), si podepsal ortel – v podobě několika postupných odvět.
2. PRVNÍ ODVĚTA – ŽENA: Na KG byla okultními kruhy poslána žena Ivana. On měl slabinu: sex a ženy. Tudíž to zlo přišlo touto cestou – zlou ženou: Ivanou. Není to neviňátko – ona je nástrojem okultných satanistických kruhů. A doslova a do písmena postupně vytvořila KG peklo (v práci i doma). Není a ani nikdy nebyla to dobrá žena – a ona ví, co vše má vůči KG na svědomí. Odstřihla ho od fanoušků, které tolik miloval a z lásky kterých tolik dobře předtím žil. Vydírala ho dětmi. Lhala mu tolikrát, že se to nedá ani vypsat. Odstřihla ho od rodiny (ostatních členů). Odstřihla ho od charakterních přátel a podsouvala mu pochybné a necharakterní přátele své. Podváděla ho (nejen s kolegou z doby, kdy přednášela VIP zprávy). Ona se chtěla přiživit na jeho slávě – a nepovedlo se jí to. JOna si už poslední léta užívá jeho peněz, ale s černou duší. Nikdy nemůže proto být opravdu šťastná. Svědomí ji to nedovolí. A také jí to nedaruje (čas ukáže). Může se zviditelňovat kolik chce – stejně ji lidé nikdy nebudou milovat. Všichni dobří lidé totiž cítí, co je zač – její zlo, temnotu, ubohost, ať se činí a dělá jakkoli dobrá.
3. DRUHÁ ODVĚTA – NEMOC: Nemoc byla způsobena umělě – na dálku, a to proto, že KG neodvolal svá tvrzení. A také proto, že si myslel, že je chráněný před zlem – že může lavírovat na ostří nožů. Hodně se mýlil. Jakmile se oddal Ivaně, už to nikdy nebyl on – přestal být postupně tím dobrým člověkem a začal být dobrým pouze naoko. Jeho vizáž se měnila – ale nejen nemocí, ale jeho vnitřním nastavením, naladěním. Už přestal být naladěn na dobro a začal se ladit (hlavně díky Ivaně) na zlo, které se jevilo jako dobro, pritom to bylo pouze pseudodobro.
4. TŘETÍ ODVĚTA – POCHYBNÁ VYSTOUPENÍ S POCHYBNÝMI LIDMI: Byl Ivankou donucen, aby vystupoval s pochybnými lidmi (typu Banga, který ani neumí zpívat). On neuměl říci ne – byl vydírán a manipulován. Manipulován svojí ženou Ivanou – zloduškou, vlkem v rouchu ovčím. Byli vyhozeni a odejeti všichni lidé, které KG měl rád (i když je pravdou, ne ne všichni byli zcela dobrými, ale byli lepšími, než ty, kteří přišli po nich a které nastrčila Ivana).
5. KONEČNÁ ODVĚTA – SMRT: Ona může i za to, že zemřel. Tím, jak se o něho ne/starala. Ono prohlášení Ivanky umřel “v kruhu rodiny” neodpovídá pravdě. Jako obvykle Ivana lže a dělá se za tu dobrou. KG ve skutečnosti objevily jeho ošetřovatelky – už mrtvého. Neumřel s někým, kdo ho držel za ruku – umřel sám – naprosto opuštěný. Ivana to ví velice dobře a i její svědomí. Jednou (brzy – řádově léta, nikoli desítky let) se bude zodpovídat za vše to kam dostala KG a co vše mu provedla (donutila ho vstoupit do služeb magie, donutila ho k infuzi dětské krve (kdy tato krev znamená vysátít dítěte až do jeho úmrtí – a dospělý, který přijímá dětskou krev nedostává krev od jediného dítěte). Odvedla ho od dobra, ryzího opravdového dobra.
6. ODVĚTA FANOUŠKŮM:
a) zlý termín- to, že Ivana zvolila datum, kdy bude plná praha chuligánů, pochybných lidí, je záměr.. Ona si toho byla vědoma – a nechce, aby šlo tolik dobrých lidí na poslední rozloučení. Ona dělá naschvály KG stejné, jako i během jeho života. Chce odradit lidi. Povede-li se jí to, ukáže pátek.
b) krátká doba – na rozloučení s KG se mnoho lidí nedostane.
c.) oddělená zádušní mše – v chrámu svatého Víta dojde k satanistickému rituálům zednářů. A KG bude jejich součástí (jako ostatně poslední léta). Proto tam “obyčejní” lidé nesmí
d) fanoušci jsou nechtěně zatažení do války mezi jezuity (Halík, Stropnický) a zednáři (ti, kteří budou v sobotu v chrámu SV).
Ten, kdo proklamuje, že jeho žena Ivana je chudinka – nevěřte tomu. KG žádal své přátele, aby o ní mluvili hezky (kvůli němu). Mnoho přátel na to přistoupilo, no mnoho jeho přátel – opravdových, charakterní přátel ne. Protože tito se koupit nedají a dávají na svá svědomí – a proto nechtějí lhát veřejnosti o tom, že Ivana je skvělá. Ivana není.

Ivana mu zničila život, jeho kariéru, jeho zdraví.
Bude chtít uprchnout před svědomím do USA. Ale před svým svědomím neuprchne nikdo.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prahu-ceka-perny-den-do-mesta-miri-v-jeden-okamzik-fanousci-gotta-anglickeho-fotbalu-a-videomappingu-80220?dop-ab-variant=7&seq-no=1&source=hp

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Súhlasím….

Jaris
Návštěvník
Jaris

NoName
Tohle je hodne silny komentar. I kdyby byla jen polovina pravdy, tak je to des.
Ivanu neznam nez z ruznych clanku a hlavne fotografii a mohu jen rici, ze na me vzdy pusobila velmi negativne. Je to tvrda zlatokopka, ktera dokaze jit pres mrtvoly. Zatimco Karel pusobil vzdy jako uhlazeny gentleman, Ivana rozhodne nepusobila jako dama, ale jako Karluv laciny privesek typu Doroty Machalove. Je to naprosto stejny typ jako Veskrnova.
Svadet vsak vse na Ivanu se mi zda nefer, protoze Gott tak dlouho vybiral, az prebral.

Uno Universus
Návštěvník
Uno Universus

Vite, hrani si na dobreho za kazde situace, pro kazdeho a vzdy neni zadarmo. Para, kterou emoce tvori musi byt uvolnena. Vzdy. Kdyz tomu tak neni, jsou emoce ukladany za pomoci neuropeptidu v bunkach. A vznika nemoc. Totez se tyka kladnych emoci, radosti, obdivu, vyvysovani, vyhravani ruznych soutezi. Mel toho KG na svem konte hodne, tech radosti. Prerostlo mu to pres hlavu a i za tu radost se plati, nemoci.. Bylo ji hodne. Zavislosti jako sex, ktere se zdaji byt neskodne a patirici k zivotu, zivotu vlastne skodi. Skodi v momente, kdy se praktikuje s chticem dokazat si ze na to mam a ze mohu mit vsechno na co ukazu. Za to se plati. Sex jakkoli ma konecny ucel slast, slastny neni. Meni atomovou strukturu bunek. Bunky starnou velice rychle, clovek sivne rychleji, senilni rychleji a klouby vyseduji taky rychleji.. Diky sexu. Diky tomu, ze sam sebe klamu tim, ze jsem stale mlad a ze na to mam a ze do toho zustanu svuj. Tak jak muze clovek vypadat a dopadat? Stari je znivem zivota. Tak jak clovek zil, tak bude jednou vypadat. KG mel resistenci ke kdecemu, politika apod. Nemel ji jak uvolnit. Napsal knihu, ale to nestaci, ta zlost, ze nemohu nic zmenit, ho dusila. Ale navenek usmev, pohoda, mir. ALe ten mir clovek potrebuje mit uvnitr sebe, ne na rtech. Vnitrni mir je zaklad pro udrzeni zdravi i tehdy, kdy okoli je nelaskave. Pokud to clovek nedokaze onemocni pod vlivem nenavisti svych nejblizsich. Nenavist neni opakem lasky, laskou ji nelze transformovat. Laskou s venci. Proto pokud clovek chce zit musi opustit prostor kde je nenaviden a presunout se tam, kde bude svuj. Pokud tam najde nekoho kdo ho bude mit rad zacne se uzdravovat a bude zit dlouho. Pokud tam zustane sam, zacne se mit rad a bude zit dlouho. I kdybch cely svet ziskal a sebe ztratil, jsem nikdo, bylo psano v pismu zvanem svate.

sajgon
Návštěvník
sajgon

Je toho majetku opravdu hodně, po generace zajištěná rodová linie, zajímavé, že Karel teda neměl nikdy syna jen holky o) https://sip.denik.cz/celebrity/karel-gott-a-majetek.html?cast=1

PavelC
Návštěvník
PavelC

největší blbové se ukázali Bělobrádek a Halík – oba tzv. křestané, ale neumí ctít nikoho.

jara
Návštěvník
jara

A ještě na okraj i když svým způsobem zneuctívám památku Mistra v článku o něm:
Ovar Eman vyznamená postupně, dokud bude na trůnu, všechny jeho kumpány z prognosťáku, byť zloděje, převraceče kabátů, komunistokapitalisty, nakonec navrhne i estébáka Bureše na prezidenta vedle stejných židáků Dlouhého a Středuly a zřejmě i Klause křivou hubu… Šlomo Pružinský dostane od ovara státní vyznamenání… Darebák, co ZNEUŽIL nejvyšší funkce k amnestii desetitisíců zlodějů… Jen jsem zvědavý a předpokládám, že ovar tuto krysu ještě trumfne. Máme se čeho dočkat…

Občan
Návštěvník
Občan

Především jde nyní o pohřeb K.Gotta .Smrti umělce ale využívá fašistická a deviantní verbež k neustálým útokům na památku K.Gotta a také na prezidenta s předsedou vlády.To ,že se do toho zapojili i třeba vůdce lidovců a dementním podvodníkem Schwarzenbergem a jim dalším podobných už nikoho asi nepřekvapí.Mohou ale počítat s tím,že jednou se budou zodpovídat.
Tady si honí své EGO jenom blbci z milionů chc.anek,kteří se ani nevšimli ,marš deviantů v Praze už skončil.Tady přede mnou nějaký Jarin nadává na Babiše ,ale spousta tzv.pomočených manifestantů jelo do Prahy veřejnou dopravou díky Babišovi zdarma či se slevou.

jara
Návštěvník
jara

Tak ten Jarin ti Občane říká, že císař ovar nakonec toho Bureše taky vyznamená a před odchodem i Klému Gottwalda…

hebo
Návštěvník
hebo

Kéž by ho vyznamenal, kéž by Jarine, aby tě z toho klepla pepka.

Golgota
Návštěvník
Golgota

Takový chytroliny mám nejraději…,a jakou vládu by sis představoval? Popliveš vsechno a všechny. Jestli si nikdo z vyznamenaných ocenění nezasloužil , jak rozumuješ , pak musíš být velice zapšklý nimand. A kamarádi co te tady plusujou…jenom svědčí o klesající úrovni diskutujících . Už sem prosím tě nepiš.

BPN
Návštěvník
BPN

Gott i Bůh je už pasé…odteď bude jen “Alláhu akbár a pro skopčáky Alláh mit uns!!

viz. https://www.hlavnespravy.sk/reziser-imad-karim-odkazuje-nemcom-utecenci-vas-povazuju-za-idiotov/1909126