Google nahlašuje české vládě shromažďování lidí pomocí polohových informací mobilních telefonů, takže...

Google nahlašuje české vládě shromažďování lidí pomocí polohových informací mobilních telefonů, takže hlídky policie a zásahová komanda podle všeho hned vědí, kam mají vyrazit a kde jsou nelegálně otevřené hospody? Ministr zdravotnictví to nechtěně a asi omylem prozradil na CNN Prima News a lidé okamžitě začali hlásit své zkušenosti a varují se mezi sebou na Facebooku! Google přitom zákon neporušuje, protože hlásí anonymní data! Bez testu už si do hospody na pivo nezajdete, údajná konspirace Aeronetu z jara 2020 se od 17. května 2021 stane realitou! A polské město jako první v Evropě schválilo povinné a nucené očkování!

Google nahlašuje české vládě shromažďování lidí pomocí polohových informací mobilních telefonů, takže hlídky policie a zásahová komanda podle všeho hned vědí, kam mají vyrazit a kde jsou nelegálně otevřené hospody? Ministr zdravotnictví to nechtěně a asi omylem prozradil na CNN Prima News a lidé okamžitě začali hlásit své zkušenosti a varují se mezi sebou na Facebooku! Google přitom zákon neporušuje, protože hlásí anonymní data! Bez testu už si do hospody na pivo nezajdete, údajná konspirace Aeronetu z jara 2020 se od 17. května 2021 stane realitou! A polské město jako první v Evropě schválilo povinné a nucené očkování!

Český ministr zdravotnictví Petr Arenberger podle všeho v neděli v pořadu Partie na televizi CNN Prima News odpálil neuvěřitelnou bombu, která vznikla asi nedopatřením a omylem, ovšem dokonale tím odhalil jednu z dalších pravd, která byla původně považována jen za konspiraci Aeronetu. Představte si, že ministr zdravotnictví v pořadu uvedl [1], že jeho resort dostává od společnosti Google nahlášená shromáždění lidí, kdy Google informuje české ministerstvo zdravotnictví, kde a na jakých místech jsou jak velké koncentrace lidí, což společnost Google zjišťuje z polohových informací každého telefonu s operačním systémem Android.

Tyto informace zajišťuje služba Google Mobility Report, což je služba, která orgánům států a jednotlivých vlád poskytuje anonymizované informace o polohách mobilních telefonů vůči sobě ve vybraných lokalitách. Na Aeronetu jsme před rokem varovali, že tato data, přestože jsou anonymní, představují obrovsky mocný nástroj pro represivní orgány státu. Jak je to možné? No, naprosto jednoduše.

Petr Arenberger, ministr zdravotnictví

Stát nepotřebuje vědět z těchto dat, jak se kdo jmenuje a kdo je držitelem daného mobilu. Ministerstvu zdravotnictví a policii pouze stačí vědět, že na daném určitém místě na mapě se večer po 22. hodině v těsné blízkosti vedle sebe nachází např. 38 mobilních telefonních čísel a lokační poloha mobilů odpovídá objektu, kde se nachází restaurace, která má být zavřena. Takže, jak je možná, že se tam najednou objevuje 38 telefonních čísel pospolu? Ano, jedná se o nelegálně otevřenou restauraci, která je otevřena pro uzavřenou společnost, načerno.

Scénář může být tento: Okamžitě na místo vyrazí Hamáčkovo komando, lítačka je hned na místě a provedou razii. Do redakce se nám po včerejším vystoupení ministra na CNN Prima News ozvala desítka osob z celé České republiky, kteří nám vypověděli, že jejich pobyt v restauraci rozpustila policie, a to přesto, že nikdo z účastníků o chystané akci s nikým nemluvil. Nemohlo jít přitom o udání někoho zvenčí, protože minimálně ve 4 případech došlo k zásahu policie na odlehlých místech jako byla louka se stanem, stodola, zájezdní hostinec mimo obec apod. Po nedělním vystoupení ministra Arenberga nám tito lidé napsali, že jim to konečně došlo, kdo je udal. Měli totiž všichni u sebe mobilní telefony s operačním systémem Android. Po nedělním pořadu na CNN Prima News se teď lidé varují na Facebooku v uzavřených skupinách, že telefony pomáhají odhalovat shromažďování lidí v načerno otevřených hospodách.

Google práská vládě a orgánům anonymizované informace o kumulaci telefonů v blízkosti vedle sebe, policie potom podle geolokační mapy a katastru jde najisto? To už opravdu zašlo tak daleko?

Už minulý rok na jaře jsem v jednom z mých článků vysvětloval, že anonymizovaná data sbíraná covidovými aplikacemi v telefonech pomocí lokačních údajů jsou potenciálně vysoce nebezpečná a zneužitelná v tom smyslu, že kdokoliv bude mít k těmto datům přístup, dokáže z nich odhalit místa, kde se shromažďují lidé, v jakých hodinách, na jakém místě a porovnat je se souřadnicemi provozů a živností v ČR.

Nemusí se to ani dělat ručně, ale zvládne to jednoduchý program s přístupem do katastru nemovitostí a do živnostenského registru. Jakmile se někde objeví větší počet než X mobilních telefonů v těsné blízkosti, jednoduchá aplikace provede korelaci polohových dat a porovná ji s adresami všech restauračních provozoven v ČR. Jakmile se najde shoda, okamžitě se informace předá velícímu středisku policie, které vyhodnotí situaci a může nařídit výjezd zásahové jednotky a shromáždění rozpustí.

Aplikace eRouška pracuje rovněž s anonymizovanými daty

Po celou dobu policie neví, koho na místě najde, protože jde o anonymizované data, která poskytuje Google. Jenže, to je policii úplně jedno, že neví a netuší, o jaké lidi se jedná, protože to si policie zjistí přímo na místě při zásahu. Ano, tam se policie dozví identity osob. A jediné, co k tomu stačilo, byla anonymizovaná data sesbíraná z mobilních telefonů na platformě Android.

Google tak za nic nenese zodpovědnost, že vás nabonzoval, protože on neposkytl nikomu vaše jméno, ani adresu, ani číslo mobilního telefonu, nic takového. Google prostě jen nahlásil ministerstvu zdravotnictví a policii, že v daném čase tam a tam se nachází právě 38 telefonů velmi blízko sebe a policie a zdramini si potom vlastními silami zjistily, že ta geolokace a nahlášená poloha 38 mobilů odpovídá poloze objektu, kde se nachází zájezdní hostinec.

Velký bratr sleduje, kde se shromažďuje více lidí a porovná to s adresami hospod a restaurací

Anonymní data napráskaná z vašeho mobilu tak dovedou policii přímo na místo nelegální oslavy v hospodě. A Google za nic nemůže, ten pouze poskytl číslo, 38 mobilů a jejich polohu na daném místě. A číslo 38 anonymních mobilů a poloha nejsou považovány za osobní údaje! A v tom je ten trik! Když Google někomu sdělí, že na těchto souřadnicích je v této chvíli 38 mobilních zařízení, tak se nejedná o osobní údaje. Je to dokonale anonymizované sdělení. Jenže důsledky jsou katastrofální.

Velký Bratr tak ví, že jakmile se někde sejde více než X mobilů na lokaci a souřadnicích, kde leží hospoda, klub, divadlo, kino, prostě cokoliv určené pro shromažďování lidí, okamžitě tam pošle komando a jde na jistotu. Tohle neměl ani Orwell ve své knize 1984, protože odhalovat tajné sešlosti lidí pomocí práskacího telefonu s Androidem, to ho opravdu nenapadlo. Český šéf zdramini tak v neděli odhalil, že data společnosti Google jsou využívána k identifikování počtu scházejících se lidí na konkrétních místech.

Google poskytuje vládním organizacím anonymizovaná data, těm to však stačí k provádění příslušných zásahů proti shromážděním lidí v nedovolených místech či časech

A to není to nejhorší. Vloni na jaře jsem psal v několika článcích, že přijde den, kdy člověk bez covidového pasu či nějakého papíru si nebude moci zajít ani do hospody na pivo. Cemperizační servery a různí elfové to označovali za konspiraci a hoax. Uběhl rok a tahle konspirace se od příštího pondělí 17. května stane v ČR realitou, protože se otevřou restaurační zahrádky [2], do kterých si ale budete moci sednout a objednat si pivo jen tehdy, pokud obsluze předložíte čerstvé potvrzení o testu, nebo potvrzení o očkování.

Kdo nebude mít potvrzení, do hospody ho nepustí, stane se tak občanem 2. kategorie, podobně jako v Německu v roce 1935 po přijetí Norimberských zákonů nesměli Židé do hospod, do obchodů, do kin, do divadel a do obchodních center, protože neměli potvrzení o německé krvi.

Bez papíru nesmíš mezi nás! Proč jsi nebyl na testu? A v Polsku chce aktivistický kardiolog povinné očkování ve svém městě

Vznikl tak apartheidový režim, který byl zdůvodňovaný zdravotnickým hlediskem, ochranou čistoty německé rasy z hlediska genetiky a všeobecného zdraví. I tehdy v roce 1935 se Norimberské zákony opíraly o stanoviska nacistických lékařů a zdravotníků. Dnes opět lékaři a zdravotníci obhajují apartheid, pouze záminka se změnila. Už to není ochrana rasy, ale ochrana před jakýmsi virem. Záminka se změnila, metody zůstaly stejné. Segregace, apartheid, dělení obyvatelstva na lidi s papírem a na lidi bez papíru. A podle toho může ten s papírem do hospody, ten bez papíru nemůže. Norimberské zákony se tak dočkaly v ČR v roce 2021 svého revivalu. Nemáš potvrzení o čistotě rasy dechu, nesmíš do hospody!

V polském městě Walbrzych se bude očkovat povinně

A pokud jde o další údajnou konspiraci Aeronetu z loňského jara, moji předpověď, že brzy nás čeká situace, kdy očkování bude povinné a mandatorní, tak i tato údajná konspirace se najednou stává realitou. Polské město Walbrzych, kterému šéfuje aktivistický primátor a profesí kardiolog Roman Szełemej, si odhlasovalo povinné očkování svých občanů [3]. Ano, čtete správně, povinné očkování!

Poláci ve městě se začali bouřit a svolávat demonstrace, primátor dostal ochranku, protože mu obyvatelé vyhrožují likvidací, a to kvůli tomu, že Poláci ještě mají trochu pudu sebezáchovy. Usnesení radních ve Walbrzychu neobsahuje žádnou zmínku o sankcích, co se stane lidem, kteří nesplní tuto povinnost očkování, ale už samo o sobě povinné očkování ukazuje, že proces fašizace dosáhl nového zenitu. Znovu se musíme vrátit k Norimberským zákonům, které jsou dnes vykládány jako antisemitské zákony. To původně tak vůbec nebylo.

Norimberské zákony se opíraly o názory tehdejších lékařů a zdravotníků o přínosech rasové čistoty, dnes opět zdravotníci mluví o přínosech, tentokrát vakcín a očkování

Norimberské zákony vycházely z řad německých lékařů a medicínských kapacit, které oslovila Himmlerova ideologie nadřazené árijské rasy. V Německu od roku 1935 začal projekt zkoumání rasového původu německých rodin a podniky, závody a úřady začaly po svých zaměstnancích požadovat testy, tedy pardon, chci říct papíry potvrzující německý genový původ. Kdo neměl potvrzení, nepustili ho do práce, na pracoviště. Jelikož jsem četl o této době několik knih, doslova mně děsí a šokuje ta dokonalá podoba s dnešními opatřeními, které splňují parametry Norimberských zákonů a apartheidu.

Lékaři často mají tendenci léčit “na sílu” i přes odpor pacienta

A lékaři, kteří se pod toto podepisují, jsou de facto zločinci, kteří páchají útisk, apartheid a společenský rozkol. U lékařů je známá tzv. Hippokratovská deviace, kterou trpí mnoho lékařů. Hippokratovská deviace označuje lékaře, který chce pacienta léčit i proti jeho vůli, bez jeho souhlasu, pod nátlakem, kompulzí, výhrůžkami a donucováním i na úrovni zákonů, jako byly právě Norimberské zákony, které vzešly z hlav německých genetických puristů, především lékařů Berlínského lékařského institutu, který v předválečné době byl líhní genových puristů. Jejich přesvědčení o čistotě rasy bylo tak silné, že ospravedlňovali i útisk a restrikce lidí, kteří se odmítali testovat na rasový původ.

Už nám zase chtějí měřit lebky a nosy! Už zase chtějí jehlami rozdělovat populaci na ty dobrá a ty špatné!

Měřila se lebka, nos, uši, postavení zubů, předkus, brada, úhel temenní klenby a další antropologické rysy. Bez rasového gleitu nebylo možné po roce 1935 získat zaměstnání v říšských úřadech, u německých firem, podniků, firmy nad 15 zaměstnanců musely papír vyžadovat povinně, u nižšího počtu to bylo dobrovolné. A najednou vidíte, že v roce 2021 začne v ČR od 17. května kontrolování při vstupu do hospod, kdo má papír, může ke stolu. To samé platí už při vstupu do podniků a firem, zaměstnanec bez testu nesmí do práce. A to samé děti ve školách, bez testu nesmí dítě do školy.

Nejprve výtěr a test, a teprve potom na pivo…

Už zase je potřeba k cestě do práce, do školy, nebo do obchodu papír potvrzující čistotu, pouze ne rasovou, ale respirační. A zatímco od roku 1935 se testovaly lebky, nosy a zuby, dnes se testují nosy a krky. Žádný jiný rozdíl v tom nenajdete, cílem testů je už zase apartheid a rozdělování populace na ty s testem, a na ty s tou žlutou nebo jinou hvězdou či puntíkem. Máš puntík, štítíme se tě! Vypadni! Globalisté tak znovu oprášili Norimberské procesy a máme je tu zpátky, v lehce přebarveném kabátku, ale pamětníkům zatrne. Tenhle kabát už jednou poznali, viděli a zažili. Jenže mnoho těch lidí už nežije, je to stará generace svědků, která už nemá sílu svědčit a varovat. Pamětníci odešli, a tak už zase nám někdo chce měřit hlavy a nosy!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Orel
Návštěvník
Orel

Pokud nejsou restauratéři, hoteliéři a hospodští zbabělci a chtějí mít své kunčofty, tak vyvěsí na dveře, nikoho nešmírujeme a kontrolám vstup zakázán. Vyvolená elita od Boha má sice za sebou všechny složky státního aparátu, policii, armádu a soudy, ale nás je mnoho a oni to ví. Provádějí zde diskriminaci určité části občanstva, dávejme jim to při každé příležitosti najevo. A jestli jsou hostinští zbabělci, divadelníci jakbysmet, tak si vypijme pivko s kamarády doma a ještě si můžeme zahrát i loutkové divadlo. Loutky světového kapitálu si můžeme pojmenovat dle své libosti, oni už budou dobře vědět, komu slouží. Pokud oni chtějí vyhrát, musí z lidí stvořit zbabělce, nedopusťme to, v jednotě je síla, to věděli už husité a jak se panstvo třepalo strachem.

net
Návštěvník
net

Dobrý článek.

okolojdouci
Návštěvník
okolojdouci

– Vyměňovat si “informace” přes (a)sociální sítě je totéž, jako kdyby si za II. světové války vyměňoval protifašistický odboj INFORMACE přes gestapo.
– Společnost již začíná chápat, že se moc nad technologiemi dostala do rukou extrémně zlých, nečestných a špatných lidí. Včetně takzvaných “chytrých” telefonů aka “kapesních” šmíráků, práskačů, estébáků a “židovského cejchu”.
– Prostřednictvím SW (“Pět očí” ? apod.) dodaného tajnými službami USA a Velké Británie (obdoba české gestapo CTHH), v období převratů “arabských jar”, VRAŽDILY tajné služby na základě soustředěných informací z “Pěti očí”, včetně lokalizací mobilu, předáky opozice.
– Když “keškaři” dostávali varování, že jsou “užitečnými blbci”, nechápali a NECHTĚLI chápat proč. Nyní to již chápou? Chápou, čemu mimo jiné posloužili oni a jejich primitivní trestuhodná naivita? Stejné pokusné krysy jako lidé v rámci biologického experimentu v rámci Covid-19.

AlešK
Návštěvník
AlešK

Nemám chorobu, nejsem očkovaný a nejsem testovaný. Za to vím, kde leží Madagaskar a ovládám judo a pár úderů karate, pane profesore, vy jste ale vůl…

Izak
Návštěvník
Izak

Tahle funkce jde vypnout, predne vypnete zpresneni polohy pres wifi-bt (tim totiz detekuje vice osob u sebe), dale vypnete sledovani a trasovani polohy, pak ji google fakt kupodivu nema …

A dale vypnete GPS, pokud GPS nepotrebujete, nechte ji vypnutou, neni duvod si vyzirat baterku … pak nebude mit google uz vubec nic.

Ano muze to pak praskat operator z BTS … coz ale asi nedela.

Mila
Návštěvník
Mila

Techn.poznamks to izak-nebude kratší to rovnou vypnout nebo nechat doma?:)))(myslím tím všechny účastníky párty)

Izak
Návštěvník
Izak

Jo vypnuti staci, mobil sice jde sledovat i vypnuty, ale jen kdyz jej tajna sluzba takto na dalku prepne … a ne pres google, ale pak uz jen pres BTS + se umi promenit ve stenici

konzerva
Návštěvník
konzerva

Co je český národ..udavači, slouhové Hitlera, zloději co ukradli carský poklad, aby mohla vzniknout legion banka a Československo atd. video- jinak komentář je na Putinových listech https://youtu.be/3yJb1lsA2p4

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Puďte tak hodná a nepište protektorátní a havloidní propagandu o tom ,že jsou Češi udavači, když to není až na vyjímky a to jsou mnohdy kříženci s chazary nebo chazaři, tedy nepřátelé Českého státu a Slovanů všeobecně asi nebudete vlastenkou asi a zkuste hádat komu tím posloužíte.

angel
Návštěvník
angel

hezké … díky !

taky mě tento ,, postoj ,, hodně vadí .
říká se tomu ,, srát si do vlastního hnízda ,, … nerozumím tomu , zejména v době , kdy nám jde doslova o život a mnozí už svým životem zaplatili …

proč se to zrovna nyní musí všechno vytahovat místo posilování národního uvědomění a odvahy ?

maxvolume
Návštěvník
maxvolume

vyjímek je hodně boužel

Izak
Návštěvník
Izak

Cesi ale jsou udavaci, vzdyt udavaji i ted …

Volny uz rpohlasuje, ze jestli to bude pokracovat, zacnou udavat smyslene lidi nekde v prdelakovech a na okrajich mesta, at policii kompletne zahlti … takovy DDoS … zavola treba 200 lidi v jednom meste a jsou v p**** … proc myslite, ze to odmita resit police CR a vydala prohlaseni, nebot bylo tolik udani, ze jim vecne zvonil telefon, ale skutecnych udavacu.

Dáša
Návštěvník
Nasranej
Návštěvník
Nasranej

Tak s tim povinnym ockovanim tak info pro redakci – uz je to i u nas, manzelka dostala od IKEMu kde se leci email ze diky jeji diagnoze je pro ni ockovani povinne a ma se dostavit i kdyz covid prodelala a ma strasne vysoke protilatky. Kdyz jim to vysvetlovala tak je to vubec nezajimalo. Oni se proste rozhodli manzelku zabit, neskutecne, samozrejme ze na to nepujde ale pokud takto jednaji s kazdym pacientem tak je to sila.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Okamžitě si zjisti přesně kdo konkrétně to slovo povinné vyřkl, a jdi po něm se dvěma, systém deka. A jestli to nepomůže, píchl bych mu injekci s kyselinou do řiti.

John
Návštěvník
John

palit tie svine na hranicich

Dejna
Návštěvník
Dejna

a je to tady, omezování zdravotní péče pro “neposlušné”. Na druhou stranu, když v rodině vidím, jak v IKEMU léčí… ono někdy je snad i lepší se neléčit, protože lékařská péče ve stylu předepisování prášků, pričemž pacient stojí teprve ve dveřích, je k ničemu.

Tím Vás nechci planě utěšovat, ale IKEM a jeho operace a prášky a prášky a přehazování pacienta mezi dalšími lékaři máme v rodině taky a opravdu to není IKEM starých časů. Ignorance, neochota, skoro nemožnost dostavit se na kontroly, předepisování medikace stylem, co ještě pacient přežije, ignorování případných vedlejších účinků.

Z dětství mám vžito, že pan doktor pomůže, že umí. Beru v potaz to, že proti přírodě nezmůžou doktoři někdy opravdu nic, tak to prostě je, ale někdy doktor bohužel neumí a nejen že nepomůže, ale i uškodí.

Pokud je to možné, změňtě kardiologa, arytmologa či co všechno za specializace tam mají.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Dejna

IKEM – mají to už v názvu : Institut Klinické a EXPERIMENTÁLNÍ Medicíny …
(Klinické studie … na lidech)

Štefan
Návštěvník
Štefan

Môj otec (68 ročný) má choré ľadviny a 3x do týždňa podstupuje dialýzu. Vo februári prekonal koronu. Momentálne podstupuje vyšetrenia a čaká na transplantáciu ľadviny. Tak jeho chudáka oklamali, že ak chce dostať novú ľadvinu, musí sa nechať očkovať (hoci je krátko po kovide). Tak mu proste na dialýze tie kravy sestričky pichli už 2 dávky Pfizera. Necíti sa dobre. Je to hrozná doba, ako tu ľudí klamú a škodia im.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Štefan
Je mi líto Vašeho tatínka, a jestli mohu doporučit, pro to, co se týče ledvin, zkuste se podívat na ledvinové přirozené a rekonstituční (opravné) peptidy – např. na http://www.rupharma.com (státem kontrolovaná vědecká výroba v Rusku), a na český UROVAC (přirozená vakcína z české výroby, která funguje už z dob před Velkým Sametem), jež obsahuje 6 lyzátů /umrtvených a čištěných/ bakterií, které se nejčastěji vyskytují u uroinfektů. Urivac nemá vedlejší účinky, a prodává se jako “doplněk stravy”… 😉 )

Co se týče očkování – mám aktuálně otce v nemocnici po operaci kyčelního krčku, a když ho přijímali, ptali se významně, zda je očkován. Velmi významně a důrazně jsem jim sdělila, že není, a ani si to nepřeje on, ani já. Na dotaz, jestli nemám strach, jsem jim doporučila, aby si prohlédli jeho předoperační vyšetření s tím, že doposud byl v mé péči, a že doufám, že v jejich péči se to nezmění! (85+ let, krev jako miminko, srdce a plíce ok)
Vzhledem k faktu, že ŽÁDNÁ “vakcína” NENÍ SCHVÁLENÁ K POUŽITÍ NA LIDECH, ale jedou všechny pouze v režimu “emergency”/klinické studie/pokusné experimenty, tak bych požadovala od těch, co ho očkovali, kopii “informovaného souhlasu se zařazením do klinické studie”, který otec musel podepsat – poté, co byl řádně (a kým?!) informován o možných zdravotních následcích, mezi které patří i “úmrtí” ! (aniž byste zbytečně děsil otce).
Měl byste je důrazně (ne před otcem) upozornit, že jestli se s otcem něco stane, tak za tento zásah bez VĚDOMÉHO a řádně objasněného souhlasu s experimentálním zásahem do jeho těla budete žalovat ty, co ho napíchali, i špitál.
Špitál má za opíchance tučné příplatky (klinické studie), ale my je musíme donutit BÁT SE NA NÁS (A NAŠE DĚTI A RODIČE) SÁHNOUT BEZ NAŠEHO SOUHLASU!
Oni dobře vědí, co riskují! – proto ten “informovaný (NÁŠ) SOUHLAS” se zakázanými experimenty na Lidech…

PaVo
Návštěvník
PaVo

Proč to dovolíš a ty baby si nenajdeš, nechodí snad domů kanálama. Dokud to nezačneme mlátit, oni nepřestanou si dovolovat. Neustupovat. Když ti otec umře, tak si to budeš vyčítat, že jsi nic neudělal. Čeho se bojíš?

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

To je tak, když někdo “nevydrží” bez founu. Já nemám data a ani internet v mobilu, nic z toho nepoužívám, když jdu ven s dětmi a rodinou, neberu si nikdy tel. a hlavně protože se věnuji dětem a chci mít klid! FB apod. taky nemám–

Fede8199
Návštěvník
Fede8199

Dobrá, je to sice dost blbá hračka, ale např.mně umožňuje být ve spojení s vámi. A to je pro mně bytostně důležité. Ale je to jinak jen podružný detail, pokud si připustíme, jakým směrem a jakým tempem se řítíme přímo do pekel, tak mně osobně je zcela u prdele, jestli mě vymáknou s dalšími 27 mi lidmi, někde v šakalovně, nelegální…Vůbec mě to nezajímá, pokud nedokážeme zabránit dalším procesům. Očkování, čippvání, ožebračení, mučení a likvidace našich dětí atp. Minimálně něco z toho se děje již teď. Na děti jsme se obecně vzato, prostě vysrali. To je obousměrný, nesmazatelný cejch. I kdyby náhodou toto vzalo dobrej směr, ty děti nám to nemohou odpustit. Vztahy jsou rozflákaný, jak Dresden v 45 – tým. Navždy. Dnes jsem viděl na zastávce ca 20 dětí, zarouškovaných malejch tvorů, kolem 4 let věku, jak čekaj na tramvaj. Za dozoru 3 vychovatelek. Bylo asi 30 `C. Ne,.nelze popsat, jak jsem se cítil. Chtěl bych přiletět
, sebrat je všechny a odvézt někam daleko. Do bezpečí. No, snad dokážu usnout. Fakt nechtějte, abyste se mi dostali do ruky, vy fašistický svině.

vivi
Návštěvník
vivi

v Nemecku vydala Lekarska komora prohlaseni, ze skolni rok 2021-22 by mel byt prezencne umoznen jen ockovanym detem proti cov.

Dejna
Návštěvník
Dejna

zdroj? děkuju, nemůžu to najít. To není ani ze strany těch psychopatů realizovatelné, alespoň doufám.

vivi
Návštěvník
vivi
Dejna
Návštěvník
Dejna

děkuju, otevřelo se mi to. ještě jednou díky moc

vivi
Návštěvník
vivi

neni zac. kenfm(tecka)de, boris reitschuster, wodarg(tecka)com, corodok(tecka)de, 2020news(tecka)de, kla(tecka)tv – i s ceskymi titulky, corona ausschuss na youtube, unser-mitteleuropa(tecka)com, dieBasis – nova politic. strana, je tam i Bhagdi, Füllmich,..

vivi
Návštěvník
vivi

http://www.presseportal(tecka )de/pm/9062/4907482
a lekari proti na youtube http://www.youtube(tecka)com/channel/UCYSVcf8Cx3cQwGg1d3J8hBg/videos

vivi
Návštěvník
vivi

link se mi vzdy smaze.. ale na presseportal(tecka)de/pm/9062/4907482
a lekari proti na youtube Ärzte für individuelle Impfentscheidung eV

vivi
Návštěvník
vivi

link se mi vzdy smaze presseportal de 5.5.2021
na youtube jsou lekari proti Ärzte für individuelle Impfentscheidung eV

vivi
Návštěvník
vivi

presseportal, aerzteblatt, reitschuster,.. primy link se mi vzdy smaze

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Lékařské komory jednotlivých zemí Reichu , se od sebe neliší , jsou tam protlačeni pouze svědci kovidovy.