Globalisté dosáhli konceptuálního vítězství ve volbách do české sněmovny a Sórošova operace...

Globalisté dosáhli konceptuálního vítězství ve volbách do české sněmovny a Sórošova operace “Pandora Papers” odebrala Andreji Babišovi pár procent, která potřeboval k vítězství! Objektivní proces na 1. prioritě ukázal, že za 30 let se populace proměnila a tradiční levice skončila! Tím pádem končí i plány SPD na účast ve vládě Andreje Babiše a ČR čeká posun k progresivismu a neomarxismu podle modelu Slovenska! Tradiční strany levice ve sněmovně skončily, ČSSD i KSČM jsou venku! Na řadě je teď nemocný prezident Miloš Zeman, který může už jenom překvapit a nechat vládnout Andreje Babiše bez důvěry!

Globalisté dosáhli konceptuálního vítězství ve volbách do české sněmovny a Sórošova operace “Pandora Papers” odebrala Andreji Babišovi pár procent, která potřeboval k vítězství! Objektivní proces na 1. prioritě ukázal, že za 30 let se populace proměnila a tradiční levice skončila! Tím pádem končí i plány SPD na účast ve vládě Andreje Babiše a ČR čeká posun k progresivismu a neomarxismu podle modelu Slovenska! Tradiční strany levice ve sněmovně skončily, ČSSD i KSČM jsou venku! Na řadě je teď nemocný prezident Miloš Zeman, který může už jenom překvapit a nechat vládnout Andreje Babiše bez důvěry!

V České republice 9. října skončily volby do Poslanecké sněmovny a jejich výsledek pro mně není naprosto žádným překvapením, protože po posledních událostech z počátku týdne bylo jasné, že v ČR byla zahájena globalisty řízená operace na odstranění Andreje Babiše od moci. Když jsem na to v polovině týdne upozorňoval v článku, vzbudilo to dokonce vášně a obvinění, že fandím Andreji Babišovi. V těchto hodinách však jste sami svědky toho, že mé obavy byly naprosto oprávněné a přesně k nim došlo.

Volby v ČR totiž vyhrála koalice SPOLU, která porazila Hnutí ANO, na třetím místě jsou PirátiSTAN a poslední stranou, která se dostala do parlamentu, je Okamurova SPD. V době psaní tohoto článku ještě nejsou sečteny všechny hlasy a SPOLU stále roste, takže zde nebudu vypisovat procenta a zisky všech stran, protože to ani není důležité. Hlavním výsledkem voleb je, že SPOLU a PirátiSTAN budou mít ve sněmovně bezpečně a minimálně 108 poslanců, a tím pádem budou mít parlamentní a celkem jistou většinu.

Andrej Babiš, premiér ČR

Na tahu je nyní nemocný prezident Miloš Zeman, u kterého se podle nepotvrzených zpráv objevil ascites, tedy syndrom vodnatosti jater, kdy voda začne naplňovat dutinu břišní. Syndrom je v USA připisován k vedlejším účinkům vakcíny Pfizer, ovšem pouze u osob nad 85 let s predispozicí nemocných jater, u mladších seniorů se tento stav objevuje jen výjimečně. Miloši Zemanovi je jen 77 let, ale oslabení jater v jeho případě je vysoce pravděpodobné, a to vzhledem k jeho životnímu stylu milovníka cigaret a dobrého pití.

Miloš Zeman se nechal naočkovat 20. ledna tohoto roku a potom za dva týdny měl druhou dávku, takže od jeho vakcinace uběhlo necelých 9 měsíců. Podle všeho u něho přestala účinkovat rezistence, což je jev pozorovaný na celém světě, v Izraeli, v USA, ve Francii, na Slovensku. Lidé po 6 až 9 měsících končí v nemocnici s nemocí COVID-19, naprosto nepochopitelně a mají těžké průběhy. A právě zdravotní stav prezidenta bude nyní hrát klíčovou roli.

Záhada okolo nemoci prezidenta, která propukla ve stejný okamžik, jako kauza Pandora Papers

Je prakticky jisté, že Miloš Zeman pověří sestavením vlády politickou stranu, která ve volbách dostane nejvíce hlasů, nikoliv vítěznou koalici. Již koncem minulého roku o tomto hovořil v českých médiích. A nejvíce hlasů ze všech stran dostalo Hnutí ANO. Miloš Zeman tedy pověří Andreje Babiše sestavením vlády, ta nezíská důvěru v progresivisty ovládnutém parlamentu, a co se stane poté? Miloš Zeman může nechat vládnout Andreje Babiše bez důvěry nějaký čas. A za ten čas se může lecos stát.

Koalice stran se může rozpadnout, několik poslanců koalice začne hlasovat pro Andreje Babiše, čistě altruisticky, takže nakonec bude všechno jinak. Co teď potřebuje Andrej Babiš a Hnutí ANO, to je čas. A je pravděpodobné, že Miloš Zeman tento čas Andrejovi poskytne. Pokud ne, bylo by to velké překvapení. Teoreticky může prezident pověřit Andreje Babiš sestavením vlády 3x po sobě, i když nebude mít většinu a po vyčerpání 3 pokusů prezident vyhlašuje předčasné volby. Jenže nemoc prezidenta je podezřelá a v redakci máme děsivou teorii.

Koalice SPOLU

Komu by v této chvíli prospěla smrt Miloše Zemana? A není vám podezřelé, že těžce onemocněl právě před volbami? A není vám podezřelé, že jeho onemocnění se časově a naprosto dokonale kryje s vypuknutím skandálu Pandora Papers? Všimli jste si té podivně načasované shody? Kdyby prezident zemřel, jeho funkci by zastoupili půl napůl předsedové Senátu a Poslanecké sněmovny. A je vám snad jasné, že progresivisté mají v čele senátu Miloše “Taiwan” Vystrčila a v čele sněmovny bude určitě nově jmenován někdo z Demobloku. Takže prezidentské pravomoci by přešly na oba předsedy.

Levice skončila, protože pravice se sama za posledních 20 let rekalibrovala doleva, do progresivního liberalismu a vytlačila ČSSD i komunisty z jejich politického prostoru

Zdravotní stav prezidenta je tak naprosto klíčový a když jsem viděl fotografii prezidenta, jak volí v Lánech do volební urny, viděl jsem člověka, který vypadá na více jak 90 let. Miloš Zeman může nemoc porazit, ale nemusí mít sílu bojovat s Demoblokem po neomezenou dobu. Prezident bude chtít po Babišovi vyřešení situace a dá mu k tomu termín, podle mého názoru do konce tohoto roku. Nicméně tím se pouze oddálí neodvratitelné, že totiž v ČR přichází k moci neomarxisté a progresivní liberálové. Společnost se voličsky a občansky proměňuje. Pamatujete na moje varování ze SVCS z roku 2017, že každé další volby budou dopadat hůře a hůře pro národní zájmy?

Červený svetr Janu Hamáčkovi u voleb nepomohl, ČSSD vypadla ze sněmovny. Do ní se dostanou jen ti členové ČSSD, kteří přestoupili zavčas na kandidátky SPD

Tak přesně nyní to vidíte v přímém přenosu. Proto neustále zdůrazňuji, že pouze změna na 1. prioritě může globalisty porazit, jenže ne hned, ale v dlouhodobém horizontu jedné až dvou generací, tedy zhruba 20 až 30 let. Právě teď vyrůstá nová liberalizovaná a progresivistická mládež a společnost. Víte, kdo umřel v těchto volbách? Tradiční levice. Ve sněmovně skončila ČSSD i KSČM. A proč skončili?

Protože po 30 letech v ČR již není poptávka po marxismu, ale po progresivním liberalismu a neomarxismu. A starý marxismus je starý, zastaralý. Ten hlásal vládu dělnické třídy a rovnost společenských tříd. Neomarxismus je nový, moderní a progresivní. Ten hlásá totiž rovnost genderovou, rasovou a sociální. A tohle prostě ČSSD a ani KSČM nenabízely, protože toto nabízí Piráti, a nejen oni. Nabízí to ODS, TOP 09, Hnutí STAN a dokonce i KDU-ČSL, která se transformovala z křesťanské do neomarxistické klerikální partaje.

Tradiční levice vypadla úplně ze sněmovny, protože marxismus už je mrtvý. Nový volič a nový občan ČR volí neomarxisticky a progresivně!

Andrej Babiš s Tomiem Okamurou vládu nevytvoří, protože k menšinové Babišově vládě bez důvěry to ani nebude potřeba. Dají se očekávat ale i zvraty, může nastat odchod Andreje Babiše z čela Hnutí ANO, může to otevřít cestu ke koalici s ODS, těch možností je vlastně nekonečné množství, ale o tom není tento článek. Tyto volby potvrdily proces globalistické šachové koncovky, kdy na 1. prioritě vychovaná Nová mládež a Nový člověk právě přebírá ve volbách procesy ve státě, který byl dlouhodobě baštou tradiční levice. A dnes to všechno skončilo.

Marxismus totiž v ČR od dnešního dne byl vystřídán neomarxismem a všechny procesy, které jsme viděli od roku 2018 na Slovensku, se budou od dnešního dna kopírovat do ČR. Andrej Babiš je velice schopný a pokusí se rozklížit Demoblok, oslovit 9 poslanců, aby přetáhl 101 hlasů na svoji stranu spolu s SPD, ale to nic nemění na tom, že příští volby v roce 2025 dopadnou pro národní stát ještě hůře, tam už budou progresivisté vítězit ne těsně, ale budou válcovat všechno a všechny okolo, protože za 5 let umře spousta voličů, která dnes ještě volila tradičně a naopak k volbám přijdou statisíce nových liberálů a progresivistů z českých globalizovaných škol.

Lubomír Volný, předseda Volného bloku

Lubomír Volný získal bohužel se svým Volným Blokem jen 1,33% a i když se ještě sčítá a může se to lehce změnit, tak to znamená, že v ČR se našlo jen asi 71 500 lidí, kteří odporují covidovému fašismu. Velmi nás mrzí, že Lubomír Volný stále dosud neodpověděl na naše předvolební otázky, takže jsme dosud nemohli publikovat rozhovor s ním, protože na našem serveru má obrovskou spoustu podporovatelů, kteří čekali na rozhovor a nedočkali se.

Chápu, že Lubomír měl hektický týden, ale těch otázek nebylo tolik a Adam Bartoš, kterému jsme poslali prakticky, až na výjimky, podobné otázky, odpověděl na naše otázky pohotově a během pár hodin. Vzhledem k tomu, jak významně náš server pomohl v roce 2018 Miloši Zemanovi ke znovuzvolení ve druhém kole prezidentské volby, a poté v roce 2019 jsme významně pomohli panu generálu Blaškovi z SPD při volbách do EU parlamentu, tak je minimálně škoda, že Lubomír neměl čas oslovit své zdejší fanoušky. Mnoho z nich nám napsalo v uplynulých týdnech do redakce a prosilo nás o rozhovor. Doufáme jen, že problém nebyl někde jinde, v některých položených otázkách. Všechny byly korektní a lehce zodpověditelné.

Duhové výsledky voleb v ČR zajistil George Soros a jeho holky a kluci z nezsikovek a spřátelených médií z Pandory

Operace “Pandora Papers” jednoznačně zafungovala a George Soros může slavit stejně, jako slavil v roce 2018 na Slovensku. Premiér byl ve volbách odstraněn a místo něho přichází slepenec stran, stejně jako přišel podobný slepenec po parlamentních volbách minulý rok v zimě na Slovensku. Neomarxisté a progresivisté se dostanou k moci a začnou reformátovat českou společnost, začnou měnit zákony, upevňovat moc atd. A když se jim to nepodaří teď, podaří se jim to po volbách v roce 2025.

Andrej Babiš je sice schopný, ale není nekonečný. V nějaké chvíli vyčerpá možnosti, a to jak Babiš, tak i Miloš Zeman. Volby dopadly konceptuálně vítězstvím globalistů a v Berlíně i v Bruselu bude dnes velká spokojenost, bude bouchat šampaňské. Neziskovčíci od Sóroše dostanou prémie, protože Pandora Papers sebraly Babišovi minimálně 3% hlasů, které se překlopily od Babiše k ODS do koalice SPOLU. A tyto volby mají i jeden rekord.

Skutečný vítěz voleb do českého parlamentu. George Soros

Celkem propadlo více než 1 000 000 hlasů voličů stran, které nepřekročily 5% hranici. A ve sněmovně sice budou zdánlivě 4 subjekty, ale pouze v případě, že počítáme koalice. Pokud počítáme strany, bude jich ve sněmovně 7. Stejně jako na Slovensku, ani v ČR nebude mít slepenec stran Demobloku dlouhého trvání. Ale pozor, to neznamená, že ve společnosti a mezi lidmi není po stranách slepence poptávka. Tohle je důsledek procesů řízení na 1. prioritě po 30 letech po roce 1989.

Volíš srdcem, hlas ti propadne. Volíš konceptuálně, volíš někoho, o koho jinak nechceš opřít ani kolo. A přesně toto jsou pravidla hry světového sionismu. Je to hra, která nejde vyhrát jinak, než na 1. prioritě, tedy v rámci rodiny a výchovy dítěte jako budoucího vlastence. Na nákupní frontě je v ČR stále zatím klid. A dokud bude, volby budou takto dopadat pokaždé. Není co měnit v zemi, kde naplněný nákupní vozík převyšuje lidská a občanská práva, která umírají v despocii a teroru Total Control. Ovce nedonutíte k pohybům tygra, ani na ulici, ani u volebních uren. Tyto volby to opět a znovu jen potvrdily. Čas vlasteneckých stran, těch pravých, ne těch v řízené opozici, teprve přijde. Ale ne dříve, než nastane kolaps a rozvrat na nákupní frontě. A ne dříve, než si české domácnosti sáhnou na úplné sociální dno.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
john prague
Návštěvník
john prague

pomalu se dostáváme do situace,kdy bude na místě, aby mladí a spolehliví lidé z bloku “volný” přešli do tábora neomarxistů…ANO,ODS,SPD,PIRÁTI…atd a pak po pár letech po prosazení se…v pravou chvíli “zatáhli za ruční brzdu” a nebo začali rozkládat ta sorošova ho.na na první linii řízení. na tohle bych své peníze s chutí dával….mluvím za sebe.

rytier
Návštěvník
rytier

Zastrehol som v clanku sudetonemecke tlaky…
Nasiel som:
Konrad-Adenauer-Stiftung Regional Programme Energy Security and Climate Change Sub-Saharan Africa

Takze asi sa tito Sudetaci tlacia aj do Afriky…

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

My Cesi si musíme uvedomit ,že jsme
byli a budeme slované.A slované!
Nikdy jsme nepatřili k západu. Uměle vytvořena EU
nám v tom nepomuže , někteří jsou skálopevně přesvědčeni ,že jsme evropané. Ano slované
vzdy skoncime na “spatne strane”. Tyto volby nikoho z nás normálních občanu nepřesvědčili.

ČESKÝ Narod, ktery byl znam svou tvorivosti a talentem, vyspelym prumyslem a
potravinove sobestacnosti.
Dnes jsme jen pouhým “najemcem” ve svem vlastnim státě,
oběti kolosalniho podvodu, z nehoz asi jiz neni uniku.
A Blanicti rytiri nikde….

ufuf
Návštěvník
ufuf

Tyto řeči o slovanské vzájemnosti fungovaly snad v 19. století a potom se je pokusili oživit komunisté. Pot=, co jsme poznali, jaký je vztah Rusů k nám, zmizel i pocit nějakého panslavismu

Fero
Návštěvník
Fero

Zdochni troll

Pepa
Návštěvník
Pepa

Toto by nemělo zůstat nepovšimnuto:

Věra Jourová prohlásila na konferenci Forum 2000:

Tři velké paralelní procesy změní život každého občana v Evropské unii. Jde o ekologickou a digitální proměnu a obnovu po koronavirové pandemii. Demokracie a vláda práva jsou podle ní v ohrožení a je otázkou, zda jde o dočasnou záležitost, nebo něco většího, co bude vyžadovat silnější reakci.

Řekl bych, že mráz poslední dobou nepřichází z Kremlu, ale z Bruselu ….

vese
Návštěvník
vese

K těm uvedeným možnostem ještě jedna. Proč v sedě? Třeba tak, že pan prezident byl prostě při vědomí (polštářky pod hlavou), když byl předáván do sanitky, avšak poté zkolaboval.

PČR XIII ФСБ
Návštěvník
PČR XIII ФСБ

Útvar pro ochranu prezidenta České republiky je specializovaný útvar Policie České republiky s celostátní působností, který trvale zajišťuje bezpečnost prezidenta České republiky. Poskytuje ochranu rovněž bývalým prezidentům České republiky po skončení jejich funkčního období a dalším chráněným osobám v jejich blízkosti. Dále se podílí na zajištění bezpečnosti mezinárodně chráněných osob při jejich pobytu na území České republiky. Mezi hlavní úkoly Útvaru pro ochranu prezidenta České republiky patří rovněž ochrana Pražského hradu, jako sídla hlavy státu a ochrana Českých korunovačních klenotů. Příslušníci Útvaru pro ochranu prezidenta ČR také chrání bydliště prezidenta republiky a další objekty, ve kterých prezident při svých cestách po České republice pobývá.

Pacientům v bezprostředním ohrožení života nebo pacientům v akutním stavu poskytuje neodkladnou léčebně-diagnostickou péči EMERGENCY ÚVN. Osobní ochranu prezidenta České republiky zejména zajišťují policisté odboru ochrany chráněných osob. Systém ochrany spočívá především v komplexu opatření, které vedou k minimalizaci možných rizik a potencionálních hrozeb, a které zároveň reagují na případné narušení bezpečnosti chráněné osoby. Zajištění zvláštní ochrany: Na tomto typu ochrany se podílejí policejní specialisté, kteří provádějí pyrotechnickou, hygienicko-toxikologickou ochranu a zajišťují obsluhu speciálních technických prostředků ochrany.

28. října si každoročně (2021) připomínáme jako Den vzniku samostatného Československa. 28. říjen se v České republice slaví jako státní svátek i po oddělení od Slovenské republiky 1. ledna 1993. Slovensko po rozdělení na rozdíl od Česka tento den jako státní svátek už neslaví. Jako státní svátek byl 28. říjen prohlášen 14. října 1919 Národním shromážděním. Vyhlášení samostatného Československa předcházela dlouhá doba v rámci Rakouska-Uherska, kterou většina české společnosti nikdy nepřijala za svou. Český stát včele s těmi nejodvážnějšími měl snahu o posílení národní identity a emancipace v rámci monarchie. Počáteční snaha o prosazení samostatnosti byla hned na začátku potlačena začátkem první světové války v roce 1914 a národní otázka/y byla/y odsunuta/y. V Paříži byla založena prozatímní československá exilová vláda Tomášem G. Masarykem, Milanem Rastislavem Štefánikem a Edvardem Benešem. Tito tři byli klíčovými osobnostmi v osamostatnění Československa. Vláda měla podporu i z domova, protirakouský odboj ve státě byl soustředěn v tajném orgánu zvaném Mafie.

Podle stávajícího rozložení české politické scény (2021) a “erudovaných” i slabomyslných názorů českých voličů a politiků včetně CIA/BIS je Česká republika odsouzena k tomu, aby trvale sloužila cizím zájmům a aby v cizím zájmu byla rovněž tlačena proti předurčenému (RUSKO) nepříteli až do vypuknutí kritického období. Za soudobého vývoje není možné se vyhnout závažnému narušení evropské bezpečnosti!

Miloš Zeman – prezident České republiky, u kterého se podle “nepotvrzených” zpráv objevil ascites, též hydroperitoneum, zřídka vodnatelnost břišní, je stav, při kterém se v břišní dutině hromadí tekutina. Může se jednat o zánětlivý (exudát) či nezánětlivý výpotek (transudát), který se postupně hromadí v břišní dutině.

Nezánětlivý (či ascites, při kterém je tekutina zánětlivým výpotkem, vzniká v důsledku malignit uvnitř břišní dutiny) výpotek vzniká při porušení rovnováhy mezi onkotickým tlakem uvnitř cév a hydrostatickým tlakem, který vytlačuje krevní plazmu ven z cévy. Ascites v tomto případě vzniká, je-li množství proteinů (hlavně albuminu) v krvi nižší, nebo je-li tlak v cévách v břišní dutině vyšší (v důsledku např. portální hypertenze, zpětného srdečního selhání … nejčastěji vzniká v důsledku jaterního selhání … tedy syndrom vodnatosti jater, kdy voda začne naplňovat dutinu břišní). Syndrom je v USA připisován k vedlejším účinkům vakcíny Comirnaty (Pfizer, BioNTech) !!!

PS: Ti z vás, kteří znají signály ochrany prezidenta České republiky již ví co se bude dít v následujících týdnech a 28. října 2021!

— Útvar pro ochranu prezidenta České republiky —
comment image

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

No vida, jak to z některých leze ven, a asi to je pravou příčinou.

Celkem zajímavý pohled na to, proč to projeli socani a Piráti.

Co mi ale řekli někteří známí, o kterých jsem z minula věděl, že jedni volili ČSSD a druzí Piráty, ale tentokrát ne, tak to byli především voliči, kteří nějakým způsobem měli rádi Rusko, a když se Hamáček postaral o Vrbětice a Pirát v Praze o odstranění Koněva, tak se jim tím pomstili.

A potom že karma neexistuje! 🙂

Nazor
Návštěvník
Nazor

Neexustuje ale lidi jsou mrchy. 🙂

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

comment image
zdroj. F.C.

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Pilot na letišti omylem zapne chemtrails sprejování.
video 0,5min

https://www.bitchute.com/video/LtdxRqWDqFha/

Šoty
Návštěvník
Šoty

Marxizmus nie je mŕtvy, len sa zaň nemôžu skrývať ľudia ako Hamáček, či Filip.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Šoty
No Filip žádný se za žádný matxismus neschovával a KSČM kterou si zjevně pleteš s KSČ
už vůbec ne. Bohužel právě na naprosto neschopného “vůdce” strany jakým byl už léta Filip který byl přizdisráč KCČM doplatila protože přes to, že to věděli,nedokázali se ho včas zbavit. A Hamajda? Ten a jeho socani vedle nějaké levicové strany ani neleželi. Dávno se paktují s kýmkoliv když se jim hodilo, včetně klerofašitů a nebo pravice. On sám jako člen Aspenu posluhoval neomarximu , který je mnohem nebezpečnější a je ideou právě globalistů