Glad she’s gone? Jo Coxová byla “uspána” Heparinem? Britové spekulují, co se...

Glad she’s gone? Jo Coxová byla “uspána” Heparinem? Britové spekulují, co se stalo v nemocnici. False flag za mobilizaci nerozhodnutých Britů proti Brexitu! Na místě útoku probíhalo protiteroristické cvičení!

Glad she’s gone? Jo Coxová byla “uspána” Heparinem? Britové spekulují, co se stalo v nemocnici. False flag za mobilizaci nerozhodnutých Britů proti Brexitu! Na místě útoku probíhalo protiteroristické cvičení!

Smrt britské političky Jo Coxové, která včera zemřela poté, co jí lehce postřelil Thomas Mair, dvaapadesátiletý “zahradník” (jako ze špatné britské detektivky, že vrahem je vždycky zahradník), se pomaluje schyluje k obrovskému skandálu. Na britské alternativě se nyní diskutuje jediná věc, úmrtí Jo Coxové v nemocnici a obrovské rozpory v mediálních zprávách o průběhu útoku. Rozpory jsou v informacích svědků a zprávách médií. Všechno začíná ukazovat na obrovský false flag, jehož cílem je mobilizovat nerozhodnuté britské voliče, kterých je stále 10% a při 7-procentním percentilu rozestupu podporovatelů Brexitu a Bremainu tak může tato skupina voličů jednoznačně rozhodnout. Pojďme si nyní projít rozpory a podivnosti celé kauzy útoku na Jo Coxovou.

lead_960.jpg
Jo Coxová
Zemřela na místě vs. zemřela v nemocnici

O první podivnost se postaral The Guardian, který přinesl informaci, že Jo Coxová byla prohlášena za mrtvou po nezdařené resuscitaci přímo na místě činu lékařem záchranné služby. Jenže jiné servery, především s napojením na Reuters, uvedly informaci, že Jo Coxová zemřela až v nemocnici. Tato informace je prvním zásadním rozporem v tzv. informačním poli, které se začalo utvářet v minutách a hodinách po útoku na Jo Coxovou.

Police added that Cox, 41, the MP for Batley and Spen, had suffered serious injuries and was pronounced dead at 1.48pm on Thursday by a doctor with paramedics at the scene.

vs.

BRITISH Labour politician Jo Cox has died in hospital after being shot and stabbed by a man reportedly shouting ‘Britain First’ just a week out from the Brexit vote.

Útok probíhal 20 minut, policie ignorovala telefony!

Podle informací médií brutální útok probíhal 20 minut, ale nikdo si incidentu nevšiml a hlavně nikdo poslankyni nepomohl. Vzhledem k tomu, že Birstall, kde k útoku došlo, je nákupní zónou s mnoha obchody a nákupním předměstím a stovkami kamer, nikdo nezasáhl. Při útocích v Paříži policie věděla o střelbě v klubu Bataclan už první minutu po zahájení útoku. V Birstallu, který lze přirovnat k nákupnímu předměstí Černý most v Praze, se v době okolo oběda, kdy útok proběhl, pohybují tisíce lidí.

100870871_Jo-Cox-arrest-NEWS-large_trans++g5ozdfdQpDHsa6AO6OAwnmcMnEisTpI6llwntLLNx_8.jpg
Postřelený starší muž, který se stal jednou z obětí střelce.
Svědkem útoku je jediný člověk, muslim a člen její volební kampaně!

Přestože policie prý vyslýchá  desítky svědků, médiím poskytuje rozhovory hlavně jeden z nich. Největší podivností je totiž jediný svědek útoku, který byl schopný médiím popsat, co se stalo. Ben Abdallah uvedl, že Jo Coxovou osobně znal, protože s ní spolupracoval na místní volební kampani. Incident prý viděl z oken kavárny s výhledem na parkoviště před místní knihovnou, kde k útoku došlo. Z místa útoku prý utíkaly davy lidí a ječely. Nikdo z těchto lidí v davu však nebyl dosud schopen souvisle vypovědět, co se vlastně stalo. Média citují jen jednu jedinou osobu, Bena Abdallaha.

Útočník Coxovou shodil ze schodů knihovny vs. skopl jí až na parkovišti

Podle prvních zpráv z Guardianu útok proběhl na schodišti z knihovny. Z nich měl útočník Coxovou shodit dolů mocným kopem. Média Reuters opět mají jinou verzi. Hovoří o tom, že k útoku došlo až na parkovišti u jejího auta. Independent uvádí, že Coxová byla zasažena jenom do nohy, ze které krvácela.

Střelec měl staře vypadající pistoli na jednu ránu

Média citovala opět Bena Abdallaha, že střelec měl podivnou starou pistoli na jednu ránu. Vzápětí si ale protiřečí, viz. o něco níže. Zřejmě nepoznal flobertku, které jen jako staré vypadají, ale jedná se o nové perkusní zbraně volně prodejné v celé EU bez zbrojního průkazu. Že by snaha o false flag a zákaz prodeje flobertek? Ne, tady jde o Brexit, ale zákaz flobertkových pistolí se s tím sveze asi společně. Na to dejte krk. Podle policie však šlo o domácí výrobu, našel se ovšem i mnoho let starý objednávkový list na knihy s tématikou výbušnin a jejich výroby.

1359.jpg

Seznam nákupního listu střelce z roku 1999
  • 1x Chemie střelného prachu a výbušnin
  • 1x Příručka improvizované munice
  • 1x Zápalné zbraně
  • 1x Svoboda slova (kniha)
  • 1x Ich Kampfe (kniha)
  • 1x Flashpoint (optický zaměřovač, ale vzhledem k ceně asi jen DVD s filmem se stejným názvem)

Velmi podivný seznam. Takový prvoplánový, aby to asi voliči pochopili a dali si rovnítko mezi teroristy, zbraně a svobodu slova. Tohle vypadá nejen jako false flag v boji za Brexit, ale i snaha udělat rovnítko mezi lidmi, kteří usilují o svobodu slova a teroristy a následně lidi stíhat za projevy svobody slova s poukazem na tento případ, že mohou být potenciální teroristé a vrazi.

Útočník střelil Coxovou jednou. Podle Abdallaha 3x za sebou, kdy musel přebíjet flobertku.

První informace z médií těsně odpoledne byla, že útočník Jo Coxovou ubodal nožem a navíc ji ještě jednou střelil ze staře vypadající pistole. Po několika hodinách se příběh změnil, Coxová nebyla pobodána na schodech knihovny, ale až u auta, tam jí střelec střelil jednou, poté musel znovu flobertku nabít, poté Coxovu střelil podruhé, opět musel flobertku přebít a nakonec jí střelil potřetí. Média se rozcházejí i v tom, jestli Thomas Mair poslankyni kopal, nebo jenom bodal a nikdo nevysvětlil, proč útok trval tak strašně dlouho, než někdo zavolal na polici, resp.  než policie posoudila volání za skutečné volání a ne jenom za součást probíhajícího cvičení.

Jo Coxová nebyla vlastně primárním terčem útoku?

Podle oficiální verze zraněný starší muž se snažil Coxovou bránit před útočníkem. Ale doslova pověstné vidle do celého příběhu o útoku na Jo Coxovou opět vhodil pan Abdallah, který pro policii uvedl, že ve skutečnosti Jo Coxová vstoupila do rozepře mezi dvěma muži, mezi útočníkem a druhým 77-letým mužem, který zůstal po chvíli na místě ležet, protože útočník na něho vytáhl z tašky “brokovnici” (shotgun) a zazněly dva výstřely. Opět mluvíme ale o pistoli flobertce na jednu ránu, kterou je třeba přebíjet, a o které policie mluví. Jenže Abdallah vypověděl, že během šarvátky dvou mužů, do které se Coxová zapojila jako arbitr, došlo ke dvěma výstřelům. Což je v rozporu se svědectvím toho samého Abdallaha, který tvrdil, že muž musel zbraň po každém výstřelu přebíjet na parkovišti.

But one witness, Hithem Ben Abdallah, 56, who was in the cafe next door to the library shortly after 1pm, said the MP was involved in an altercation between two arguing men.

He added: “He was fighting with her and wrestling with her and then the gun went off twice and then she fell between two cars and I came and saw her bleeding on the floor.”

Zásah trval 20 minut, protože oblast byla policií uzavřena (před útokem)

Největší “smoking gun” podobný cvičení NORADu v USA 11. září 2001 je informace policie, že zásah trval tak dlouho kvůli tomu, že v oblasti probíhala bezpečnostní uzávěra a nácvik ošetření zraněných po teroristickém útoku biologickými zbraněmi. Na místo útoku přijeli zdravotníci i policisté ze cvičení v Hazmat overallech, viz. fotky. Jak zdravotníci, tak policisté měli na sobě protibiologické obleky a s sebou kontejnery na toxický materiál.

jo-cox-crime-scene-1.jpg
Zdravotníci v biohazard oblecích na místě činu.

Policie tak zřejmě hlášení přicházející z místa o útoku považovala za součást cvičení a nikoliv za hlášení skutečného útoku. Britská média tuto skutečnost přecházejí mlčením, ale britská alternativa toto považuje za obrovský skandál a opakování scénáře 9/11, kdy v USA ve vzdušném prostoru NORADu probíhalo cvičení simulující vzdušné útoky teroristů proti civilním cílům. Pokud by někdo z obyvatel volal, že nad městem prolétává dopravní letadlo v nízké výšce, bezpečnostní složky by tomu nevěnovaly pozornost, protože by věděly, že jde přece o cvičení.

Starší muž a dva výstřely po sobě, na Coxovou ale musel přebíjet ránu po ráně?

Výpověď Abdulláha má obrovské časosledové a technologické rozpory. Neshodují se místa útoku, počet účastníků konfliktu (Mair vs. Coxová, Mair vs. starý muž a Coxová jako arbitr), dlouhá odezva policie, nulový prostor v informacích Velké trojky (AP, AFP a Reuters) pro jiné svědky, než jen pana Abdallaha z volební kanceláře paní Coxové, nejasné místo úmrtí Coxové.

o-JO-COX-570.jpg
Ne, tady nikdo neodpálil biologickou bombu, to se jenom vyšetřuje postřelení jedné političky…
Někdo se snaží měnit barvu informačního pole

Jo Coxová se s útočníkem přetahovala už celkem na 3 místech. Podle Guardianu na ní zaútočil samostatně na schodech knihovny. Podle Reuters na parkovišti. Podle Abdullaha přišla ke dvěma mužům, kteří se mezi sebou hádali. Vložila se do hádky, vyšly dva výstřely po sobě a poté se Mair začal přetahovat s Coxovou. Tu střelil jednou, poté přebil, podruhé, přebil, potřetí. A mezitím jí stačil ještě bodat nožem a kopat? Really? Tohle prostě není normální příběh, svědectví, ani postup útoku.

3168.jpg
Biohazard a Hazmat obleky lékařů a policistů na místě činu.
Zemřela Coxová v nemocnici až po dávce Heparinu?

Britská alternativa od rána řeší informaci zdravotní sestry z nemocnice Leedsu, která brala od Jo Coxové na příjmu její adresu, číslo pojištění a příbuzné. Jo Coxová s ní normálně měla komunikovat. To neukazuje na příliš kritický stav. Proč ale zemřela? A proč takové rozpory o místě úmrtí? Na místě činu nebo v nemocnici? Proto se začíná spekulovat o tom, že Jo Coxová mohla být v nemocnici usmrcena dávkou Heparinu, která se používala již za Studené války k likvidaci nepohodlných svědků, kteří přišli do nemocnice s banální záležitostí. Někomu evidentně jde o to, aby se oficiálně mělo za to, že Coxová zemřela až v nemocnici a nikoliv přímo na místě. Proč by to mělo být tak důležité? Jde zřejmě o trestní zodpovědnost těch, kteří v oblasti útoku měli na starosti policejní uzávěru před zahájením útoku na Coxovou. Pokud by zemřela přímo na místě v uzávěře, mohla by přijít žaloba na bezpečnostní složky.

100887179_Thomas-Mair-left-xlarge_trans++VljgLgGL_CrftCYYkL41-DEN3HnYQfFD8lxA5dSMZLU.jpg
Údajný pachatel Thomas Mair, zahradník!
Brexit může být díky smrti Coxové odvrácen, ta oběť za to stojí!

Veřejně mínění a nerozhodnutí voliči budou silně akcentovat kartu Jo Coxové. K útoku došlo přesně týden před referendem. Správné a dokonalé načasování, ani brzy, ani pozdě. Coxová s pohlednou tváří a matka dvou dětí je silnou psychologickou náloží, která opravdu může změnit výsledek referenda. Nerozhodnutých voličů je podle průzkumu stále přes 10% a jak všichni víme, spiknutí v těchto věcech, ve kterých jde o všechno, o budoucnost EU, je naprosto reálné. Jedna smrt za to stojí.

Kdo byla Jo Coxová? Neomarxistka a podporovatelka Refugees Welcome

Jo Coxová byla v Labour party za přesvědčenou neomarxistku. Prosazovala multikulturní rámec Velké Británie a migranty označovala za lidi, kteří obohacují britskou společnost. Přesvědčením byla silně pro-evropsky naladěná a na jejím Twitteru, který dosud funguje, je možné vidět obsah jejího politického přesvědčení. Mnozí Britové o ní říkají, že jsou rádi, že je pryč (Glad she’s gone), ale tohle přání může být naprostým omylem, protože její smrt může už příští čtvrtek odvrátit Brexit. Elity si Evropskou unii rozvracet tak snadno nenechají.

5e957c8e56fa4b03ae3d0ebc06b36692.jpg

Jo Coxová v britském parlamentu řekla, viz. překlad fota nahoře: Naše komunity byly hluboce obohaceny imigrací, ať už to jsou irští katolíci mezi voliči nebo muslimové z gudžarátu v Indii nebo z Pákistánu, principiálně z Kašmíru. Zatímco oslavujeme naší diverzitu, tak co mě překvapuje znovu a znovu, když cestuji mezi voliči, je to, že jsme daleko více sjednocení a máme mnohem více společného jeden k druhému, než věci, které nás rozdělují.

Z tohoto jejího citátu z britského parlamentu je jasné, že sluníčková Jo Cox došla díky své politice svému cíli a sjednocení se stvořitelem. Zanechala tu však po sobě dvě děti a manžela a kdyby se chovala jako muslimka, byla by doma v domácnosti a její manžel by jí zabalil do černého pytle zvaného nikáb. To, že mohla dělat politiku a oblékat se tak, jak se oblékala a sedět s muži v parlamentu vedle nich, to bylo jen díky západní kultuře a západní civilizaci. Ta civilizace, které se zastávala, je cestou k vybudování Nové Evropy, která bude mít za následek likvidaci a zánik většiny práv žen.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Drago
Návštěvník
Drago

BRexit nebude, výsledky sú už nahodené v pc, ale bude to tesne!!

informix
Návštěvník
informix

Britské média obviňujú zo spoluviny za útok euroskeptickú britskú stranu Britain First, pretože útočník údajne počas útoku kričal “Britain First”. Ako sa ale ukazuje, nikto zo svedkov také niečo netvrdí a naopak sú svedkovia, ktorí potvrdia, že nič také útočník nekričal. Ale napriek tomu rozbehnutá mašinéria médií pokračuje v pôvodnom kurze.

http://www.hlavnespravy.sk/britske-mainstreamove-media-obvinuju-politicku-stranu-britain-first-zo-spoluviny-na-vrazde-jo-coxovej/797589

jandův nadřízený
Návštěvník
jandův nadřízený

Vůbec mi té Coxové není líto. Ukazuje se, že když těm hybatelům v zákulisí teče do bot, tak klidně odstřelí i své vlastní blouznivé sluníčkové fanatiky jako Coxová. Akce FALSE FLAG jak vyšitá. Ten EU moloch zas bude kodrcat několik let dál a bude to v hajzlu.

Click
Návštěvník
Click

Pořád stejný rukopis našich “vyvolených” chazařských (ze zákona povinných a křišťálově čistých) přátel.

Administrator
Admin

A je to tady, přesně jak VK předpověděl v článku. Odpůrci Brexitu mají po smrti Coxové najednou navrch: http://zpravy.idnes.cz/v-prvnim-pruzkumu-po-vrazde-coxove-vedou-odpurci-brexitu-p3s-/zahranicni.aspx?c=A160619_074650_zahranicni_zt

Čekal snad někdo něco jiného? Určitě jí Evropská komise postaví velký pomník.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Výkyv o tři procenta je spíše velmi malý a může být způsoben i jinými faktory, tím spíš u tak těsně vyrovnaného výsledku; korelace neimplikuje kauzalitu.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Souhlasím. Zvlášť s ohledem na pozici Královny k této otázce, která prošla mediálně.
Myslím si, že její figura má v UK obecně větší váhu, než nějací momentální politici.

albatros
Návštěvník
albatros

Já si nemyslim, že primárně šlo o to opravdu změnit náladu ve společnosti i když to taky určitě ano. Šlo hlavně o to připravit důvod pro to, proč vyhraje volba setrvání v EU, tak aby se to dalo zdůvodnit právě tím, že nerozhodnutí voliči dali po této události přednost setrvání v EU.
Jinak řečeno i kdyby k této události nedošlo, tak si neumím představit, že by se nemanipulovalo s volebními výsledky tak jako v případě Skotska nebo Rakouska. Takhle se to pude dát alespoň dobře okecat. Tak nějak politologicky zdůvodnit.

mayan jaguar
Návštěvník
mayan jaguar

Zde jsou…a takhle to v určité vibraci funguje…. http://checkeerr.com/video/6017/

4321
Návštěvník
4321

Kecy Kecy Kecy …. aby to nakonec náhodou neskončilo ještě naopak a třeba i s výraznějším rozdílem než-li se prvně očekávalo! 😉

Průzkumů je víc a liší se.

https://next.ft.com/eu-referendum

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Já bych jen dodal, že flobertky a perkusní zbraně (neboli předovky) jsou 2 rozdílné druhy zbraní s rozdílnými vlastnostmi – byť lze oboje pořídit (zatím) bez ZP (perkusní max na 2 rány)

Flobertky mají speciální maličké nábojnice s minimální palebnou energií, takže s nimi těžko něco kromě malých hlodavců a ptáků zastřelíte (zbraňoví tuneři podsypávají střely černým prachem…), třebaže v případě revolveru odpadá přebíjení po každé ráně.

Perkusky neboli předovky nemají běžné nábojnice, nýbrž se, jak název napovídá, ládují zepředu a přebíjení tedy probíhá citelně pomaleji i ve srovnání s nábojnicovými zbraněmi, nicméně palebná síla na zastřelení je více než dostatečná a pokud má hlaveň šroubovité drážkování a je dost dlouhá, tak s tím něco i trefíte nejen zblízka.

http://www.flobertka.cz/
http://www.predovky.cz/

informix
Návštěvník
informix

Dnes sa objavilo v správach:

Fico: Pravdepodobnosť brexitu je veľmi vysoká

“Pravdepodobnosť vystúpenia Veľkej Británie z Európskej únie (EÚ) je veľmi vysoká. V dnešnej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy to povedal premiér Robert Fico (Smer-SD), ktorý si však želá zotrvanie Britov v únii. “Použijúc ale futbalovú teóriu – ak prehrávame 3:0 v 90. minúte, tak sa to dá asi už ťažko zvrátiť,” uviedol.”

zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/fico-pravdepodobnost-brexitu-je-velmi-vysoka/796979 18.6.2016

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Inu, takže tato nastrčená paní Coxová se možná mezitím válí v klidu u moře, jen s osobními doklady na úplně jiné jméno. A zítra se v prestižních gébls médiích objeví první náznaky napojení atentátníka na ruské tajné služby. Aby bylo všem jasné, že kdo hlasuje pro vystoupení, hlasuje zároveň pro Putina.

albatros
Návštěvník
albatros

False flag nebo ne, je to jedno. Stejně to budou stejně “férové” volby jako v Rakousku nebo Skotsku. Jak už napsal tady Karel. Kolik obětí multi kulti NWO politiky už má Evropa za sebou a neštěkne po nich ani pes. Před týdnem byla v Praze obrovská výluka v provozu metra. Někdo ve špičce skočil pod vlak a tisíce možná desítky tisíc lidí, nevim, museli složitě použít náhradní autobusovou dopravu. V mainstreamu ani slovo, ani čárka, zoufalí sebevrazi se nehodí pro mediální image dnešní skvělé doby.