George Soros začíná ztrácet nervy a něco se děje! Miliardář a majitel...

George Soros začíná ztrácet nervy a něco se děje! Miliardář a majitel Open Society Foundations napsal článek do New York Times a ostře v něm vyzval k odvolání Marka Zuckerberga z funkce šéfa Facebooku! Vedení sociální sítě prý usiluje o znovuzvolení Donalda Trumpa na podzim tento rok, Facebook prý profituje na Trumpově popularitě a vydělává neskutečné peníze na šíření fake news! George Soros v článku varoval, že pokud nedojde ke změně vedení Facebooku, znovuzvolení Donalda Trumpa na podzim už nic nezabrání!

George Soros začíná ztrácet nervy a něco se děje! Miliardář a majitel Open Society Foundations napsal článek do New York Times a ostře v něm vyzval k odvolání Marka Zuckerberga z funkce šéfa Facebooku! Vedení sociální sítě prý usiluje o znovuzvolení Donalda Trumpa na podzim tento rok, Facebook prý profituje na Trumpově popularitě a vydělává neskutečné peníze na šíření fake news! George Soros v článku varoval, že pokud nedojde ke změně vedení Facebooku, znovuzvolení Donalda Trumpa na podzim už nic nezabrání!

Americký miliardář židovského původu z Maďarska a zakladatel neziskového koncernu Open Society Foundations, George Sorors, se zúčastnil v lednu tohoto roku Světového ekonomického fóra v Davosu, ale jedna věc unikla v Evropě pozornosti. Byl to článek [1] ze dne 31. ledna 2020, který George Soros publikoval v americkém listu The New York Times. V tomto článku, který je naprosto klíčový pro pochopení situace v USA v roce 2020, se židovský finančník otevřeně vyslovil pro kádrovou změnu ve vedení největší sociální sítě na světě, ve vedení Facebooku. George Soros vyzval k odchodu Marka Zuckerberga z pozice CEO a Sheryl Sandberg z pozice COO, tedy šéfky provozu Facebooku. Oba dva představitelé Facebooku jsou etničtí Židé a pochází z tradičních židovských rodin. To je potřeba zdůraznit, protože všechno další se od toho bude odvíjet, ale k tomu se ještě dostaneme.

Mark Zuckerberg

Nestává se často, že by židé a Židé otevřeně na veřejnosti šli proti sobě. Stává se to jen zcela výjimečně, obvykle v situacích, kdy jedna strana prohrává na celé čáře takovým způsobem, že potřebuje pomoc gójů. Geroge Soros je v USA přesně v této situaci, kde sionisté ztrácí kontrolu a mocenský úchop nad procesy a naopak silně posilují židovské vlivy Chasidů, zejména v okolí Chabad Lubavitch. A pokud jde o Chabad Lubavitch, to jsou ruští Židé, kteří spojili Halachu ochrany Jeruzaléma spolu s diasporálním Ruskem.

Tajné setkání šéfa Facebooku a Donalda Trumpa v podivné okultní datum zpečetilo dopředu výsledek voleb letos v listopadu?

Když George Soros a Deep State v USA křičí a řve, že Rusové ovlivnili volby, je to nepravda, ale není to lež. Nepravda je to proto, že Chabad Lubavitch, který kontroluje Donalda Trumpa a celou jeho rodinu, tak stejně kontroluje i Vladimira Putina a celý Kreml. Proto se potažmo, ale opravdu jen potažmo, nikoliv přímo, dá prohlásit, že Rusové vyhráli v roce 2016 v USA volby prezidenta. Jenže, nepravda je to proto, že to nebyli Rusové, kdo v roce 2016 vyhráli Bílý dům, ale byli to ruští Židé z Chabad Lubavitch. A to je zásadní rozdíl.

Sheryl Sandberg

A jak se dnes ukazuje, velkou zásluhu na tom měl právě Facebook, kterému na nejvyšších dvou pozicích šéfují dva Židé. Skandál Cambridge Analytica, kdy Facebook poskytoval marketingové firmě osobní údaje voličů, kteří měli účty na Facebooku, byl jenom špičkou ledovce. Pokud tedy si dáme obraz do souvislostí, potom reakce Geroge Sorose v článku pro The New York Times potvrzuje, že Mark Zuckerberg a Sheryl Sandberg jsou pod kontrolou Chabadu Lubavitch. A toto podezření nepřímo potvrzuje i soukromá a neveřejná schůzka Marka Zuckerberga s Donaldem Trumpem v Bílém domě dne 19. 9. 2019, což je okultní datum “Debar’ah” (19-9-19) a rovněž nordické kmeny toto datum znají jako “Skylla” symbolizující znovuzrození mrtvých, resp. symbol přerodu, což je přesnější.

Volby amerického prezidenta neovlivnili Rusové v roce 2016, to je zásadní omyl, že šlo o Rusy

Záznam ze schůzky není znám, ale jak se uvádí v článku v The New York Times, Donald Trump oznámil 22. ledna 2020 reportérům v Davosu, že mu Mark Zuckerberg tehdy 19. září 2019 řekl, že Donald Trump je ve světě Facebooku osobností č. 1 a popularitou se mu nikdo neblíží. Jinými slovy, Facebook už dopředu ví a dokáže z mohutných statistických dat své sítě vyčíst kompletní dynamiku nálad ve společnosti jako žádná jiná průzkumová agentura, že Donald Trump letos v listopadu obhájí svůj mandát. Je to jasný signál, protože schůzka Zuckerberga a Trumpa v Bílém domě Illuminati na den Debar’ah je aktem a ritem Zrození a Přerodu. Je to rit pečeti. Tento rit předurčuje, že Donald Trump má před sebou další úkoly a jeho znovuzvolení letos v listopadu bude již jen formalitou.

George Soros

V takové chvíli nastává v Domu Sion panika. Je naprosto jisté, že Geroge Soros jako maďarský žid by si nikdy nedovolil v USA zaútočit otevřeně proti kastě Chabadu, tedy proti chasidským. Jenže, jeho útok proti dvěma nejvyšším figurám Facebooku proběhl zjevně na povel Domu Sion. Sionisté věří, že když se podaří tyto dvě osoby dostat z Facebooku pryč, podaří se změnit informační platformu této sociální sítě a zabránit zvolení Donalda Trumpa v listopadu. Je to poslední šance, jak tomu zabránit.

Chabad od roku 2016 vládne na obou březích Atlantiku, ale ne s cílem navodit mír mezi USA a Ruskem, ale s cílem mamutí a neporazitelné ochrany plánů na vybudování Velkého Izraele

A protože je to poslední šance poté, co ani impeachment proti Trumpovi v zoufalém pokusu nevyšel, tak je najednou jasné a logické, že George Soros je jako loutka Domu Sion vyslán opět do boje a publikuje v New York Times článek, kde varuje před fake news a ovlivněním voleb z Ruska. Ani George Soros nesmí říct na rovinu, že nejde o ovlivnění voleb Rusy z Ruska, ale chasidským Chabadem z Ruska.

Benjamin Netanyahu a Donald Trump v Jeruzalémě.

To je totiž zásadní a klíčový rozdíl, protože tím je řečeno vše, že volby neovládají Rusové v USA, ale Židé z diaspory Chabadu v Rusku. A to je celé, to je to tajemství. Všichni to v Rusku vědí, kdo v roce 1999 přivedl Vladimira Putina do Kremlu. Byl to šéf Evropského židovského kongresu a chasidský Žid Lev Leviev. Hlavní spojkou Chabadu do Kremlu je potom Rabbi Shlomo Dovber Pinchas Lazar zvaný Berel Lazar (Berla Lazarova s odkazem na Bibli). Vladimir Putin je pro Chabad v Rusku tím, čím je Donald Trump pro Chabad v USA.

Dva prezidenti nejsilnějších jaderných velmocí stojí proti sobě na pokraji války, ale přitom společně chrání a brání Izrael, Jeruzalém a jeruzalémského primase Netanyahua. Pro góje je to nepochopitelné

Oba dva prezidenti jsou kandidáty Chabadu Lubavitch. A tím je to dané, myslím tedy ta mocenská osa ovládající Rusko a USA s jedinou výslednicí, velmi překvapivou pro někoho, ale zcela jasně danou, s výslednicí naprosto oddané a bezmezné ochrany od obou prezidentů ve vztahu k Izraeli a nedotknutelnosti Jeruzaléma. Obě dvě země se mezi sebou nenávidí, mají proti sobě namířené zbraně, ale jedno mají společné: Oba dva prezidenti jaderných velmocí společné, pospolu, bez námitek a poslušně ochraňují Izrael, Jeruzalém a jeho primase, Benjamina Netanyahua. To je to tajemství. A že nevíte jaké?

Benjamin Netanyahu čte pomocí jadu z Tóry za dozoru nejvyššího ruského rabína Berela Lazara.

No, přece tajemství podvodu na góje, tajemství kaleh. Nikdy nebylo v roce 2016 cílem dosadit k moci Donalda Trumpa v USA, aby došlo k normalizaci vztahů mezi národy amerických a ruských gójů. Ne, to nebylo účelem. Jediným účelem bylo, aby nejen v Rusku v Moskvě, ale i v USA v Bílém domě seděl prezident, který na rozdíl od Baracka Obamy bude bezmezně, slepě, servilně a na povel ochraňovat a bránit Izrael a Jeruzalém, ale nejen to, bude nejen Izrael chránit, ale bude aktivně pomáhat budovat Velký Izrael. A přesně k tomu došlo, když vloni v březnu Donald Trump podepsal dekret uznávající izraelskou anexi Golan, a proto Donald Trump navrhl před pár týdny absurdní a pro Palestince nepřijatelný mírový plán, který není vlastně plánem, ale návodem na genocidu Palestinců a likvidaci zbytků Palestiny. Tohle by se nikdy nestalo, kdyby Chabad v roce 2016 nedostal Donalda Trumpa do Bílého domu.

Znovuzvolení Donalda Trumpa je o to větší jistotou, čím větší nervozitu předvádí George Soros

A tak se nelze divit, že George Soros počátkem roku 2020 najednou ztrácí nervy a obává se, že Donald Trump bude zvolen i podruhé na podzim v listopadu. Nasadil proto všechny páky na to, aby dvě nejvyšší figury ve vedení Facebooku byly odstraněny, protože schůzka Zuckerberga s Trumpem 19. 9. 2019 v Bílém domě znamenala stvrzení pečeti znovuzrození jako symbolu pro znovuzvolení Donalda Trumpa. Sionisté v USA momentálně a zcela jednoznačně tahají za hodně kratší konec.

Berel Lazar předčítá jadem s rukou na konci Vladimiru Putinovi z Tóry.

Nepodařilo se jim sesadit Trumpa v impeachmentu, nepodařilo se jej usvědčit z koluze s ruskou státní mocí a nově se ukazuje, že Demokraté nemají nikoho, koho by mohli proti Trumpovi postavit. Karty jsou tak rozdány způsobem, že i Facebook si dokáže z mohutných empirických dat spočítat, kdo bude v listopadu zvolen a procesy tak jsou nastaveny jednoznačně a mohutně, že Domu Sion nezbývá nic jiného, než vyslat George Sorose, aby se otevřeně postavil proti vedení Facebooku a zaútočil na dva židovské předáky této sociální sítě. Netřeba dodávat a vysvětlovat, jak zoufalý a jalový krok to je. Budování Velkého Izraele začalo a je to Chabad, který momentálně disponuje největší mocí na světě. Ovládá totiž dva prezidenty dvou největších jaderných velmocí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Jo no.. karma je svině dědku.. aty.. ty už ji.. neutečeš..

aamater
Návštěvník
aamater

Dal by Boh aby tento starý intrigán už konečne natiahol krpce!!! Bože pomáhaj nám. Slovensko je teraz v jeho hľadáčiku a je tým pádom veľmi ohrozené. Videli sme to keď zavraždili mladého novinára a jeho snúbenicu!!! Zdá sa že to mal byť signál na revolúciu, ale nepodarilo sa!!! Dalo by sa to prirovnať ako výstrel z AURÓRY!!! Tým že boli zabití dvaja ľudia sa mala spustiť mašinéria na štátny prevrat!!! Verím, že raz sa táto skutočnosť objasní!!! Zdá sa že ňou boli tajné služby iných štátov!!! Tak, že tak!!! Jedine Fi_cova prezieravosť zabránila tomu čo sa tu chystalo!!!

Jubilant
Návštěvník
Jubilant

Ty si taky dobrej Janek 😀
Soros a SK a zrovna ve spojení s Kuciakem. Nejsem slovák, ale abych věděl že tam šlo úplně o něco jiného, být ani nemusím.
Čím víc bláznů jako ty, chodí po světě, tím hůř pro nás ostatní. Hawk

Oko
Návštěvník
Oko

Ten je bližšie k pravde, ako si myslíš. Zjavne má viac informácií ako ty. Ale ono to snáď raz vyjde najavo, keď tieto proamerické kone prestanú byť chránené zvonka a budú postavené pred spravodlivý súd.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Toto jsem sem dával ráno, asi se ztratilo. . .https://liberecka.drbna.cz/krimi/21816-po-socialnich-sitich-se-siri-informace-o-tyrani-a-zabiti-kocek-v-jablonci-pripad-vysetruje-policie.html. . .jedná se o tzv. martina j.kralíka, na soc. sítích je dost dalších informací. Je to totiž špinavý židák, který si myslí, že může úplně všechno. Takový židovský zmrd totiž příště zabije i člověka, pokud to tady tyhle kurvy jednou ovládnou. Sebereflexe – 0, empatie – 0 . Největší drzost je to, že si z toho dělá ještě srandu a provokuje. Za ubohé zavražděné kočky jsem zapálil svíčku. A ty chcípni, kurvo židovská !!!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Motopes
Take zapalim svicku pro mrtve umucene kocicky. Co je to za zrudu, ktera ublizuje jakymkoliv zviratum! ;-(

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

pametni projev klause v eurohulalii v roce 2009, ktery dnes chape kazdy cech, moravan i slezan….
https://www.youtube.com/watch?v=vOIWn4vIq-4

stan
Návštěvník
stan

Přiznávám že tápu, o těch židovinách toho moc nevím, jedině snad to, že tenhle hnusnej parazit má na svědomí lidské životy nevinných a přeju mu strašně bolestivou smrt a zatracení.

Josef Malár
Návštěvník
Josef Malár

člověk si časem uvědomí, že projevy Adolfa nebyly vůbec daleko od pravdy.

Krkowitz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMlowitz

Až jim pojde tak bude zajímaví koho místo něho jestli Janečka ješ neumí vést masi či Pánka ješ jako nemá kapitál a je přímo přisátý na ERÁRnim vemenu nebo snad někoho stoho jeho absolventů LIEDr. jako Minář?!?

hirameki
Návštěvník
hirameki

když už se naučíš český pravopis, mloku rozšlápnutej?

Radek
Návštěvník
Radek

“Bez naší kontroly se veřejnosti nedostane jediné oznámení. Již nyní toho dosáhneme my, protože všechny zprávy jsou přijímány několika agenturami, v jejichž kancelářích jsou zaměřeny ze všech částí světa. Tyto agentury pak budou již zcela naše a budou propagovat pouze to, co jim diktujeme.”
Protokol (12: 4) Protokoly starších Sionů

V roce 1983 bylo 90% amerických médií vlastněno 50 různými firmami. V roce 2012 bylo těchto 90% médií vlastněno pouze 6 firmami. Jedná se o 6 mediálních společností, které dnes existují. Bylo jich 88 (tady pozor na různé asociace 😉). Všech 6 dostalo své zprávy od Reuters a AP (Associated Press). Společnost Reuters vlastní společnost AP a společnost Rothschilds vlastní společnost Reuters.
Mimo to, že skupina Rothschilds koupila agenturu Reuters v Londýně, koupila Havas ve Francii a Wolfa v Německu, aby monopolizovala spojitost tvorby a šíření informací také v Evropě a po celém světě.
Dnešní globální říše podnikových médií jednoduše rozšířením tohoto trendu o kontrolu informací a zajišťuje, aby propaganda NWO zůstala dominantní a všudypřítomná.
Jak funguje moderní propaganda:
https://youtu.be/IXxxb1YhRZ8
Řízení informačního pole barevných revolucí:
https://youtu.be/X0t7n7p_syw

Prezidentské volby v roce 2016 neovlivnili Rusové, ale paradoxně Dům Sion, spoléhájící se na úplnou kontrolu mainstreamových médií a indoktrinací mládeže skrze školství jako třeba je neomarxistická univerzita Berkeley (většina západních univerzit je ovládáná levicovými progresivci, v Evropě je etalonem Sorbonna). Stačí si vzpomenout jaké pozdvižení vyvolal Milo Yiannopoulos (gay židovského původu), který měl v únoru 2017 vystoupit na univerzitě v Berkeley, ale levicový studenti mu neumožnili promluvit, dokonce zapalovali budovy kampusu.
Sionisté měli po Barackovi Obamovi (první černý prezident USA), další želízko v ohni a tím byla Hillary Clintonová. Tentokrát to chtěli hrát na gender strunu a jejich marioneta měla být první ženská prezidentka. Vše se zdálo duhou zalité, algoritmy Googlu měly zařídit aby vše opět proběhlo jak bylo naplánované v jejich prospěch a neoconů. Ale Chabad měl jiné plány kdo by měl pomoci vybudovat Velký Izrael. Správně detekovali nálady americké veřejnosti, zejména střední třídy, která vystřízlivěla z falešných Obamových slibů jak chce zatočit z Wall Streetem a pak u něj v administrativě byli nasáčkováni kluci z Goldman Sachs. Proto si vybrali Donalda Trumpa, který s voliči komunikoval přes Twitter a nestáli za ním mainstreamová média, který tak oslovil “plebs” zatímco Clintonová byla zaměřena na americké “lepšolidi” a levicovou “vzdělanou” mládež. A tak jako u nás vyhrál “buran” Zeman, tak to samé se povedlo “buranovi” Trumpovi. Volili ho lidé nevzdělaní anebo s nízkým vzděláním a nízkým statusem, jak nám tvrdila mainstreamová média.
Američany oslovil tím jak mluvil, bez hyperkorektního balastu navíc slíbil vysušit “bažiny” (deep state) a zabránit kolapsu americké ekonomiky.
Znechucení Američanů s komunální politikou demokratů ve velkých městech jako LA, San Francisco nebo Portland bylo obrovské (komentáře pod videí jsou všeříkající).
P.J. Watson “LA is a shithole” (starosta Eric Garcetti)
https://youtu.be/lQ6RixnvP0k
“San Francisco is a shithole” (starostka London Breedová)
https://youtu.be/Id6qYJe4pRs
“Portland is a shithole” (starosta Ted Wheeler)
https://youtu.be/aSw79yRnDVs
P. J. Watson Impeachment Donalda Trumpa
https://youtu.be/cwGBXyT5XCc
Vtipné video ohledně Trumpových tweetů (je hodně nekorektní 😊) https://youtu.be/tmantARUZ3c

Podle nedávných primárek v Iowě, jsou demokrati na kolenou a šance, že by někdo z jejich kandidátů je prakticky nulová.
Joe Biden původní eso je po skandálu na Ukrajině ze hry. Bernie Sanders (americká obdoba Corbyna) komunista, který osloví jen zaryté levičáky. Amy Klobucharová (americká Čaputová) to asi nebude to pravé ořechové. Michal Bloomberg, o jeho prostořekosti informoval The Guardian, to taky asi nebude. Elizabeth “Pocahontas” Warrenová militantní feministka, které nenávidí bílou rasu je taky že hry, takže to vypadá na zatím druhého v pořadí Pete Buttigieg, který by mohl být oficiálně prvním homosexuálním prezidentem. Možná, že v příštích volbách najdou nějakého černého transsexuála, to by asi byl jejich splněný vlhký sen.

Jinak, že se kočkují dva židé mezi sebou, pro góje nemusí nic nad čím by se měl dvakrát vzrušovat jak velice dobře popsal ve svých komentářích Věčný Slovan 👍

r.m.
Návštěvník
r.m.

Sanders není komunista Ráďo. Dojmy/pojmy.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

OT:
Sorošovi prostituti a smažky pirátské marxistické Antify dnes nechtěli pustit do práce Ombudsmana ČR.
Řvali španělsky No, No passeran, a oháněli se anglickými transparenty… Policie zasáhla.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Jdete-do-p-dele-smazky-at-zije-pan-Krecek-Kde-mas-Skrlovou-Nuda-v-Brne-tentokrat-nebyla-614242

Díky, pane Křečku, že Nuda v Brně pomíjí. 😉

hirameki
Návštěvník
hirameki

když už tak ¡No pasarán! Dios mio, neprzněte tady španělštinu.

weissbach
Návštěvník
weissbach
mike123
Návštěvník
mike123

Autor je katolík, kněz a člen jezuitského!!! řádu.

https://www.google.com/search?q=V%C3%A1clav+umlauf&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-m

CERN ve Švýcarsku u Ženevského jezera patří Jezuitům, mají na CERNU ceduli s označením ( lze vidět na videích na YouTube). Ruský prezident Putin označil CERN za nejnebezpečnější místo v Evropě a jistě ví proč nás varoval.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

O Cernu mluvíval dost často J. Doležal na SPD a SVCS rádiu lze vyhledat v archivech

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

No bodejť by nestrácel nervy chcípák. Tolik vyhozených peněz a jediným výsledkem je,že se zvedla celosvětově velká vlna odporu proti židovským svinstvům a jejich spiknutí proti lidstvu. Odevšad kam strčil nos ho hnali svinským krokem.Je to ostuda maďarska odkud tento žid pochází a nelze se divit,že maďaři s takovou kreaturou nechtěli nic mít a vyhnali ho. A pak ho hnali kde se objevil. Musí to být hodně stresují vynakládat obrovské finanční prostředky na pokusy o realizaci zvrácených myšledek židů a vidět jak peníze z velké části rozkradou různý povaleči předstírající že jsou “aktivisté” a jejich “akce” se kontraproduktivně všude ve světě obrací proti židům.

Krkowitz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMlowitz

Podceňujet konečné řešení otázky EUro-pské
SOROSovky za erarní milirdy přivítali milony branců ISIL z DAEHS
teda z iSlámského židovského dvojstátí velký JIZRAEL
aby vznik Lebensraum pro dalši
nesemitské rusko-polské mongoli
ze zbitků zlaté hordy (pásmo osidlení )
a všechny ty majadny a barevné převraty
působili jako stínová clona aby lidi koukali jina m
jinak maďarum chtěli vnutit Milon tzv. uMÍRněných ISlamistů
ješ by bez toho že by se bránili invazi přešli
tak se nedivte že jsou naštavný ve většim jak malém mnošství
zvlště poté co prosili NATO Protektora v Bruseli o pomoc poslali jsme je mez půlky !!!