George Soros přiznal pro britský The Guardian, že ovlivňoval slovenské prezidentské volby...

George Soros přiznal pro britský The Guardian, že ovlivňoval slovenské prezidentské volby ve prospěch Zuzany Čaputové, potvrdil rovněž i informace Aeronetu o tom, že svůj majetek v roce 2017, v době před prezidentskými volbami v ČR, převedl do svých OSF fondů po celém světě na bankovní účty v desítkách zemích, zejména v Evropě! Soros pochválil proces na Ukrajině, který vedl ke zvolení Žida do čela Ukrajiny! Konečně se prý povedlo! Rozvrat na Ukrajině neměl přinést kontrolu nad zemí EU nebo USA, ale měl umožnit uchopení moci v zemi Izraelem a prvním židovským prezidentem!

George Soros přiznal pro britský The Guardian, že ovlivňoval slovenské prezidentské volby ve prospěch Zuzany Čaputové, potvrdil rovněž i informace Aeronetu o tom, že svůj majetek v roce 2017, v době před prezidentskými volbami v ČR, převedl do svých OSF fondů po celém světě na bankovní účty v desítkách zemích, zejména v Evropě! Soros pochválil proces na Ukrajině, který vedl ke zvolení Žida do čela Ukrajiny! Konečně se prý povedlo! Rozvrat na Ukrajině neměl přinést kontrolu nad zemí EU nebo USA, ale měl umožnit uchopení moci v zemi Izraelem a prvním židovským prezidentem!

Americký filantrop a finančník maďarského židovského původu George Soros poskytl pro britský list The Guardian exkluzivní rozhovor [1], ve kterém odhaluje svoji činnost ve vztahu ke své sítí neziskových organizací pod hlavičkou Open Society Foundations a jejich národních poboček po celé Evropě a v Rusku. Rozhovor proběhl přímo v Sorosově rezidenci v New Yorku a je to jeden z mála takto otevřených rozhovorů, kde se George Soros přiznává ke všemu, co o něm píše a psal nejen Aeronet, ale i mnoho dalších alternativních serverů. Přestože česká média, a to i ta alternativní, si všímají v rozhovoru jen úzce specifikovaných souvislostí, mně udělal rozhovor velkou radost, protože George Soros potvrdil informace z našeho článku [2] v roce 2017, kdy jsme exkluzivně jako první v ČR informovali, že si George Soros ten rok otevřel účet u jedné z nadnárodních bank v ČR, a to těsně před parlamentními a následně prezidentskými volbami v ČR.

George Soros

Dne 18. října 2017 potom informace vyjela oficiálně [3] ve finančním tisku, že George Soros převedl podstatnou část svého majetku ve výši 18 miliard USD do svých neziskových fondů, kterých po celém světě spravuje několik desítek, ale těch hlavních a zdrojových jsou jenom dva, Open Society Fund a George Soros Management Fund. Tento krok, proč k němu došlo, je zcela zjevný. Je to osvobození neziskových organizací a jejich fondů od daní, a to nejen v USA, ale de facto v celém západním světě. Převedením soukromých peněz pod křídla neziskových fondů dojde k zásadnímu zastření a skrytí financování a skutečných zdrojů Sorosových neziskovek a fondů. Překvapuje mně, že žádný z českých a slovenských serverů se tomuto nevěnuje, protože kroky George Sorose jsou naprosto zjevné s cílem zakrytí zdrojů financování OSF, která je jenom schránkou na peníze odjinud.

George Soros v roce 2017 převedl 18 miliard dolarů ze svého majetku do Open Society Fund

Převodem velké většiny svého osobního kapitálu na neziskové fondy OSF se totiž celé jeho neziskové portfolio zdánlivě pročistí a dojde tím de facto k vyprání peněz. Až dosud totiž platilo, že fondy George Sorose byly financovány nikoliv jen z vlastních peněz George Sorose, ale ze zdrojů mnoha hedgeových fondů a podivných trustů se sídly na Britských panenských ostrovech, na Maledivách, v různých státech v Karibiku, přičemž většina těchto podniků a investičních trustů operuje na londýnské burze a v oblasti kapitálových trhů londýnského City, tedy v jámě lvové Domu Rothschild. Po nástupu Donalda Trumpa k moci v USA v lednu 2017 se situace pro George Sororse začala zhoršovat. Jeho nepřátelství s Donaldem Trumpem, o kterém se v rozhovoru rovněž zmiňuje, vedlo k rozhodnutí přesunout a schovat jeho majetky pod křídla neziskové Open Society Foundations, a to v úhrnné a závratné výši 18 miliard amerických dolarů.

George Soros podporoval procesy proti Brexitu.

Od října 2017 tak Sorosovy neziskovky a národní pobočky v jednotlivých zemích už jsou financovány a dotovány zdánlivě čistou cestou, to znamená přímo z peněz mateřské OSF, jejíž balík 18 miliard dolarů je od října 2017 transparentně v majetku neziskové organizace, což zjednodušuje posílání peněz do bank v celé Evropě, kde mají národní pobočky OSF své účty. Peníze však nejsou posílány adresně z Londýna jednotlivým neziskovkám po celé Evropě, ale mateřská OSF posílá peníze do jednotlivých zemí nejprve na své vlastní založené bankovní účty, které otevřel přímo osobně jednatel a majitel OSF George Soros, a teprve odtamtud jdou potom peníze místním pobočkám OSF a dalším neziskovkám v dané zemi EU.

Důvod, proč už mateřská OSF nechce posílat peníze z USA nebo z Londýna do jednotlivých zemí v Evropě a svým pobočkám na přímo, je především zpřísňování bankovních převodů mezi EU a USA, a rovněž i britský Brexit v tom hraje roli. Pokud Brexit nakonec jednoho dne projde, bude Londýn i New York ve stejné pozici a situaci, tedy mimo Eurozónu a posílání peněz z Londýna nebo New Yorku na stovky různých účtů v EU stovek různých neziskovek, by velmi zkomplikovalo operace a financování, kvůli bankovním kontrolám toků peněz z prostorů mimo EU.

Rok 2017 odstartoval hon na neziskovky ze strany některých vlád zemí v EU a OSF začala mít problémy

Jediné organizace, které budou mít posílání peněz zvenčí do EU jednodušší, budou neziskové organizace, které mají pobočky v EU a posílají si peníze mezi sebou. OSF se sídlem v Londýně tak pošle peníze na svůj účet v Německu, který je otevřen také jménem londýnské OSF. A to samé platí o Česku, Slovensku, Polsku a dalších zemí v Evropě. Jednateli a vlastníkovi OSF Georgi Sorosovi tak stačí otevřít v každé zemi v Evropě jen jeden bankovní účet jménem mateřské OSF a na ten je už potom možné z Londýna posílat peníze, aniž by peníze v cílové zemí podléhaly další kontrole, protože banka ví, že jde o peníze, které na účet posílá nezisková matka v Londýně ze svého již vlastního deklarovaného kapitálu ve výši 18 miliard USD.

Rudá triáda globalizace – Rothschildové, Saudové a Soros, který v USA zastupuje i severoamerický Dům Rockefeller. Hlavním nástrojem této rudé triády je migrace Arabů do Evropy a Hispánců do USA.

Předchozí praxe, že OSF z Londýna posílala peníze přímo koncovým příjemcům v dané zemi na jejich účty, vedla kontrolní orgány k tomu, že nevěděly, jaký je původ těchto peněz a jaký je účel. Proto nový systém má zjednodušit posílání peněz z prostoru mimo EU do zemí EU, kdy nezisková matka bude veškeré peníze pro všechny neziskovky v dané zemi posílat jen na jeden místní účet v místní bance, ze kterého potom budou již ve vnitrozemském bankovním styku peníze přeposílány na účty jednotlivých neziskovek.

Aby však toto fungovalo a banky v EU odsouhlasily takové praktiky, musela mateřská Sorosova OSF prokázat původ peněz, tedy že skutečně OSF penězi disponuje ona sama, a že se nejedná o peníze třetích osob, které jen skrze londýnskou OSF kryjí skutečný původ peněz. Proto bylo naprosto nezbytné převést do majetku OSF jeden velký a obrovský balík peněz,  aby se peníze staly majetkem OSF, který je možné certifikovat a předložit evropským bankám jako čistý zdroj peněz. Tedy na konci léta roku 2017 na otázku původu peněz George Soros při otevírání účtů v ČR u banky uvedl, že jde (už) o kapitál mateřské OSF, její vlastní kapitál. A tím byl vyřešen problém, proto si mohl George Soros otevřít v roce 2017 účet v ČR na jméno své mateřské neziskové Open Society Foundations. Banky si ověřily, že mateřská OSF opravdu takovým majetkem ve výši 18 miliard USD disponuje, informace byla od října 2017 ve světovém tisku, a tudíž nebyl problém s prokázáním původu peněz při otevírání účtů v jednotlivých evropských zemích.

George Soros si otevřel pro mateřskou OSF v ČR účet přesně v době před parlamentními a prezidentskými volbami v době, kdy mateřská OSF oznámila, že disponuje nově 18 miliardami USD

Náš server přinesl v roce 2017 exkluzivní informaci o tom, že právě v té době se George Soros objevil v České republice a otevřel si účet [3] u jedné z bank, tedy ne přímo pro sebe jako fyzickou osobu, ale pro londýnskou Open Society Foundations, která zastřešuje operace v Evropě a v Rusku. Když jsme článek přinesli, snesla se na nás kritika, že jde o dezinformaci. Nyní vidíte, že to byla pravda a skutečnost, George Soros se k tomu oficiálně přiznal, že převedl svůj značný majetek na OSF, a to prý právě s cílem posílení operativní schopnosti lidskoprávních neziskovek v Evropě, které prý čelí většímu a většímu tlaku ze strany státních orgánů a institucí v jednotlivých zemích po nástupu Donalda Trumpa k moci v USA. Celé je to vyřešeno naprosto geniálně.

George Soros podporuje i demonstrace v USA proti vládě Donalda Trumpa.

Všechny peníze, které mateřská OSF vynaloží v Evropě a v Rusku, půjdou oficiálně od roku 2017 z kapitálu OSF ve výší 18 miliard USD, ale ve skutečnosti nepřijde George Soros ani o jediný dolar, protože neprůhledné hedgeové fondy a investiční trusty budou Sorosovi poskytovat peníze na jiné účty a do jiných fondů, naproti kterým Geroge Soros dá povel k poslání peněz z kapitálu OSF do dané země pro danou neziskovku a na daný účel. Tedy z jedné kapsy George Sorose jeho mateřská OSF peníze vydá, ale do druhé kapsy George Sorose peníze přistanou, od skutečného dárce, od skutečného sponzora, který za penězi OSF stojí ve skutečnosti. Skuteční dárci tak již nebudou spojováni s neziskovými organizacemi v EU a v Rusku. Všechno bude oficiálně procházet z kapitálových zdrojů mateřské OSF.

Filantrop se přiznal, že ovlivňoval prezidentské volby na Slovensku

George Soros se v rozhovoru pochlubil i tím, jaký vliv má na Zuzanu Čaputovou, kterou bohatě sponzoroval, zejména skrze její neziskovku Via Iuris na Slovensku. V rozhovoru George Soros přiznává výbušnou informaci, že mu Zuzana Čaputová po prezidentských volbách řekla, že jeho peníze pomohly změnit slovenskou společnost.

Citace: Sorosovi příznivci tvrdí, že to, co pravicoví vůdci považují za „politické zasahování“ do vnitřních záležitostí národních zemí, je pouze podporou svobodnějších a tolerantnější společností. Zuzana Čaputová, která byla v červnu zvolena prezidentkou Slovenska, mi na začátku tohoto roku řekla, že je zavádějící, že vlády v regionu obviňují Sorose z politického zasahování. Čaputová, bývalá aktivistka Občanské společnosti, obdržela v minulosti granty  Sorošovy nadace a odpovídá odlišným tónem. “Díky penězům od této organizace se na Slovensku odvedlo hodně dobré a hodnotné práce,” řekla mi v dubnu krátce po vítězství v hlasování. Většina grantů byla obecně na podporu demokracie, spíše než na pokus o diktování konkrétních otázek,” okomentoval Soros slovenskou prezidentku.

Zuzana Čaputová před komunální skládkou v Pezinku.

Prezidentské volby na Slovensku tak prokazatelně ovlivňovaly peníze ze zahraničí, a to nejen peníze z Izraele a ze zdrojů Aarona Shaviva, osobního přítele Benjamina Netanyahua v roli premiéra Izraele, o čemž jsme psali zde, ale právě i ze zdrojů Open Society Foundations George Sorose. A slovenská lživá mainstreamová fake news média to označovala za hoax a konspiraci. A teď vidíte z rozhovoru George Sorose, že ten tyto výbušné informace pouze podporuje a hlásí se k nim. Je naprosto zjevné, že volby na Slovensku byly ovlivněny cizími mocnostmi ze zahraničí, cizími penězi a fondy, a podobně jako v USA spustil Deep State hon na Donalda Trumpa za údajný vliv Ruska na volby, tak i za skutečné a prokazatelné vměšování do slovenských voleb by měly být zahájeny kroky k prošetření cizího vlivu na volební procesy na Slovensku. George Soros se však vyjádřil i k procesům na Ukrajině.

George Soros ocenil zvolení židovského prezidenta na Ukrajině, prý to trvalo, ale konečně se zadařilo

Pro britský list uvedl, že boj za otevřenou společnost je běh na dlouhou trať, dlouho to prý na Ukrajině selhávalo, ale teď prý konečně se to povedlo a lid si svobodně zvolil prezidenta z ulice a ze svého středu. To je prý ten úspěch. George Soros samozřejmě mluví o Volodymyru Zelenském, prvním židovském prezidentovi na Ukrajině, který byl zvolen do funkce úplně stejně jako Zuzana Čaputová na Slovensku. Za jeho kampaní stály rovněž izraelské peníze Igora Kolomojského, izraelského občana, přítele Benjamina Netanyahua a velkého oligarchy, který zbohatl na Ukrajině na vytunelování banky PrivatBank [4]. Takže, George Soros se prý snaží o prosazování otevřené občanské společnosti, ale procesy na Ukrajině označí za úspěšné až ve chvíli, kdy se do funkce prezidenta dostal nýmand, komediant, televizní herec, ale hlavně Žid Volodymyr Zelenský. A to je přesně to, o čem jsou celé tyto procesy. Rozvrat na Ukrajině proběhl proč? Aby Rusko ztratilo vliv? Nebo aby USA získaly na Ukrajině vliv? Ne!

Volodymyr Zelenský po své inauguraci se členy Chabad Lubavitch.

Převrat proběhl proto, aby vládu nad Ukrajinou a nejvyšší řízení převzali Židé a potažmo Izrael. Jakmile toho bylo dosaženo zvolením Zelenského do pozice prezidenta, okamžitě byly zahájeny procesy na normalizaci situace na Ukrajině. Přesně podle židovského přísloví, že… jenom blázen hází kameny do oken domu, který mu již konečně patří. Najednou je snaha všechno na Ukrajině urovnat, už není cílem válka, ale normalizace. Izrael získal kontrolu nad Ukrajinou a Rusko, EU a USA posloužily jako nástroje k rozpoutáni krize na Ukrajině, jejímž cílem bylo dosadit k moci a procesům řízení nad Ukrajinou židovské kádry a Izrael. A co je ukázkové, to je reakce George Sorose, který se tím v rozhovoru netají, že se “povedlo”.

Válka mezi židy a Židy se pozná pouze relativně ve vztahu k Izraeli, Jeruzalému a modelu světové vlády

Na Ukrajině tak nebude vládnout EU, jak si někdo myslel, ani USA, jak to vypadalo, ale vládnout budou Židé a Izrael. Ukrajina přišla o svoji svrchovanost, o svého národního prezidenta Viktora Janukovyče, o své území na dvou místech, o Krym a východ Ukrajiny, a to za cenu toho, aby vznikla obrovská krize, která dožene zoufalé Ukrajince v beznaději k tomu, že budou volit komedianta a šaška, ovšem čistého židovského původu. Stejně, jako to dohnalo Čechy v roce 1989 k tomu, že volili uměleckého diletanta a alkoholika z buržoazní prvorepublikové rodiny za prezidenta.

Volodymyr Zelenský převzal Tóru.

Sionisté, Chasidé, Izrael, Chazaři, Židé a židé. Pokud jste v pátek poslouchali můj pořad na SVCS, tak už víte, jaké jsou souvislosti. Válka mezi židy a Židy probíhá kvůli ideovým a ideologickým rozporům v ohledu na osud a předurčení Izraele, Jeruzaléma a národa Židů. To je ta situace a moment, kdy se sionisté a Chasidé, nebo chcete-li Chazaři a Chasidé, tak brutálně rozcházejí. Ale pokud jde o prostředky ovládání národů a získávání kontroly nad gójskými národy, pracují společně a nerozlišně na projektu světové vlády židů. Proto pro laického pozorovatele je naprosto zmatečné a zavádějící se dívat na Ukrajinu a posuzovat a rozlišovat, kdo je Chasid, a kdo je Chazar. Je to naprosto bezpředmětné, protože Chasidé i Chazaři jsou ve snaze o ovládnutí Ukrajiny v konjunkci a v naprostém souladu.

Světová vláda skrze globalizaci a neomarxismus, nebo světová vláda skrze Jeruzalém a nový Babylon, vyberte si…

Ten rozdíl přichází až v okamžiku, kdy se blíží šachová koncovka a tzv. End Game procesů Nového světového řádu, kdy se židé a Židé řídí dvěma koncepty, které si vzájemně odporují. Sionisté usilují o zničení Izraele a vytvoření Holokaustu 2.0 v procesech řízení, kdy národ židů převezme kontrolu, vládu a vlastnictví nad celou planetou v novém soukromém společenském a vlastnickém zřízení na bázi korporativismu, který ideologicky bude prosazen jako neofeudální společnost s doktrínou neomarxismu. Celý svět budou vlastnit globální korporace, které ale budou jenom maskou, protože za těmi korporacemi budou výhradně židovské nadnárodní globalizované banky. Proto je globalizace sionistickým procesem řízení. Státy přestanou existovat jako suverénní národy s vlastními kulturami a přetvoří se do nadnárodních útvarů, přijmou globální světovou vládu, politiku, obranu, kulturu a seskupí se do zón volného obchodu, které budou kontrolovány bezhotovostně. Volný pohyb zboží, osob, služeb a kapitálu se stane novou Ústavou v rámci sionistického Nového světového řádu.

Zelenský dostal od delegace Chasidů výtisk Tóry.

Naproti tomu stojí koncept Židů. Jeruzalém se podle nich stane novým Babylonem a hlavním městem světa. Moc nového Babylonu se rozroste do celého světa, Jeruzalém bude kontrolovat všechny země světa, všechny prezidenty světa, všechny premiéry zemí světa, všechny parlamenty světa, které budou přijímat rezoluce a zákony na ochranu Izraele a proti antisemitismu, všichni státnicí se budou radit s izraelským premiérem a budou jezdit do Jeruzaléma, mocnosti a prezidenti velkých zemí si nedovolí učinit ani jediný krok proti Izraeli, proti izraelským zájmům, proti izraelským vojákům, proti izraelským anexím, proti izraelským tajným službám a jejich operativcům. Všechny státy světa budou chránit Izrael a budou plně podléhat jeho přáním, žádostem a příkazům. To je teze světové vlády na způsob Chasidů.

Rusko je branou k ochraně i zničení Izraele a Jeruzaléma

Tyto dva předchozí odstavce jsou hlavním a de facto jediným popisem rozdílů konceptů světové vlády židů a Židů. Jsou to ty hlavní konceptuální rozdíly, ve kterých se obě skupiny ideově a ideologicky liší. Naproti tomu ve většině ostatních tezí, např. na Ukrajině, rozdíly mezi oběma skupinami nenajdete, protože obě skupiny usilují o ovládnutí Ukrajiny, která je předmostím a vstupní chodbou do Ruska. Sionisté usilují o Rusko, které bude útočit proti Izraeli a Jeruzalému, Chasidé chtějí Rusko, které bude naopak chránit Izrael a Jeruzalém. To je jediný rozdíl konceptů.

Volodymyr Zelenský si zapisuje notičky a požadavky od delegace Chasidů.

Takže, pokud chcete kohokoliv škatulkovat a posuzovat, dívejte se, jaký má postoj k Jeruzalému a k Izraeli. Nemá smysl se ptát na Ukrajinu, na migraci, na Brexit, na Eurozónu, protože tam všude jsou společné zájmy obou skupin židů. Pokud někdo chrání Izrael a Jeruzalém, je na straně Chasidů. Pokud někdo kritizuje a útočí proti Izraeli, je na straně sionistů. Proto je nutné k Izraeli a Jeruzalému přijímat třetí postoj, lidově-pronárodní. A to je postoj nezúčastněnosti. Národy gójů se totiž nesmí nechat vtáhnout do této konceptuální války mezi židy a Židy o osud Jeruzaléma.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Radek
Návštěvník
Radek

Soros je “jen obyčejný” výrobní a marketingový ředitel Domu Sion, aby na sebe poutal pozornost gójů a v jeho stínu mohli zůstat Rothschild, Rockefeller, Morgan a další chazariát. Jemu to očividně dělá dobře, aspoň podle četných rozhovorů kde se chlubí jak se v době 2.sv.války zatajil svůj židovský původ a zabavoval jiným Židům majetek, jak poslal Janouchovi(Nadace Charty 77) nějaké ty doláče, nebo jak přivedl Čalfovi jako mopslíka Vénu, coby budoucího prezidenta atd. Docela zajímavé je propojení na Gorbačovovi a to už koncem 70.let kdy pro něj pracovala Raisa Gorbačovová https://www.foreignpolicyjournal.com/2011/04/03/mikhail-gorbachev-globalist-super-star/4/ nebo seznam jeho přátel v EU https://youtu.be/V18QiOQ3kqM v souladu s odkazem Amschela Rothschilda (stínová vláda) https://youtu.be/BUI-06L32UI

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Soroš Nám chtěl říci , že povýšil v pekelné hiearchii a již dávno není pouhým učedníkem.

kapek
Návštěvník
kapek

Odkdy je Soroš filantropem? Ja si to nemyslím, protože jeho činy jsou proti lidem.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Od tý samí co je SION-ISta Hitler MÍRotvůrcem a HUMAN-IStou

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

spatne se ptate….ne odkdy, ale pro koho!!!

Karel
Návštěvník
Karel
Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Na AEN mám ban, na levanet mám ban (no, ať nekřivdím, tu a tam obě strany nějaký ten můj komentář pustí, ovšem jen podle toho, jak se jim to do té jejich jediné “pravdy” hodí), ale v souhrnu je to sranda, jak se obě strany obávají každého názoru, který – slovy zdejšího Admina – není konformní…. Ale hlavně plno keců o svobodě slova, přitom ve skutečnosti jde jen o získání maxima ovcí…Protože proč jinak ta cenzura nikoliv osobních, ale zcela fakticky konfrontačních názorů …?

Administrator
Admin

Umíte psát výborné články, ale naprosto nezvládáte dialog. Základem dialogu je ochota naslouchat druhému a neupírat druhému právo na jeho odlišný názor. A to vy neumíte. Postrádáte schopnost komunikace s realitou a lidmi v dialogu, že někdo může mít jiný názor než vy. Proto se nedivte, že vás lidi v komentech napadají, protože vy si začínáte. To není ani jediný koment od vás, který by neobsahoval plivanec na náš server, na jeho úroveň, na lidi okolo, na to, že nemáte svobodu k plivání, že vás za to někdo banuje nebo nemá rád. Pište články, v tom jste dobrá, ale prosím vás, do komentů raději nechoďte, nezvládáte to a neumíte to.

Na tomto serveru nejsou konfrontace dovoleny, protože tady nám jde o dialog a argumenty, ne o hádky a konfrontace o tom, kdo si prosadí tu svoji pravdu. To jste tady potom úplně špatně a nemůžete se divit, že na Levanetu vás nemusí a zdejší diskutéři vás už také nemusí a postupně vás to potká i jinde, pokud budete vstupovat do diskusí a dialogů i jinde.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

@ Administrátor
Mě bany zajímají už jen jako sranda, pro mě je podstatné jen to, že jsem neztratila to, čemu se říká “kritické myšlení”. Jestli mi dají ban i kdekoliv jinde, tak beru a za žádnou konformitu své vidění a své názory rozhodně nevyměním! Vy i jiní si notujte s kým chcete, všechno to ale jde mimo mě od doby, když se mi před cca 30 lety všichni kolem smáli, když jsem tvrdila, že Západ končí, protože nastupuje Čína. Jako důkaz pro své tvrzení jsem tehdy poprvé začala pozorovat svět, resp. politiku, a za tu dobu jsem se posunula tak, že dnes je mi ještě více jedno, kdo se mi směje a kdo mě banuje. Já dnes žasnu jen nad jednou věcí – stejně jako před cca 30 lety se i dnes nestačím divit, proč nikdo nevidí to, co vidím já

Ale tak jako před 30 lety, za sebe dnes Vám i dalším zdejším dám svou predikci, se kterou opět jednou budu “sám voják v poli”: Právě slavíme výročí “sametové”, která byla postavena na tehdejším krédu Globalistů “Dost bylo komunismu”. Dnešní krédo Globalistů zní: “Dost bylo Izraele a Židů/židů”, resp. “Ať žije antisemitismus”. A především panu VK přeji, aby se dožil toho, až světu bude vládnout Palestina/islám/korán v čele s Íránem – a aby se pak bil do hlavy za to, čemu to sloužil…

A jak už jsem výše avízovala, více bude v mém obsáhlém článku na NaSeveru.. Ale už teď předešlu, že se velmi, velmi divím tomu, že VK roli Íránu zmiňuje leda tak, že nepřestává nadávat na Rusko za to, že v zájmech Sýrie (ve skutečnosti v íránských/islámských zájmech=zájmech Globalistů, jichž je Írán pouze novou loutkou)) nereagovalo na sestřelení letadla “Izraelem”, tzn. nereagovalo na provokaci Globalistů k likvidaci Izraele (Bible a “bílého” člověka, o provokaci k vyvolání občanské války v Rusku nemluvě).

Pro VK je Írán (stejně jako Kuba a S.Korea a dohromady tři země, kde Rothschilldové nemají své banky) představitelem síly, odporu a odvahy, které před Globalisty obstály… Tak to jistě – všechny tři země k tomu mají hafo přírodních zdrojů a k tomu Írán po letech sankcí úplně zázračně zlomil Obamu tak, že ten do Íránu velmi pokorně zatelefonoval a následně se světové mocnosti 5+1 (5 stálých členů RB OSN plus Německo) Íránu najednou polekaly tak, že s ním uzavřely jadernou dohodu a aby nebylo zle, tak z něj ještě sňaly všechny cca 30 let trvající sankce…. No, Írán je prostě bůh – cha, cha, cha … A Írán činí doslova zázraky, a to zázraky takové, že dnes už si v jeho zájmech celý svět přeje jen maličkost – likvidaci Izraele. Že za tím stojí Globalisty naplánovaný třetí džihád a s ním likvidace bílého člověka, o tom pššt, protože je přece třeba podporovat tu Palestinu….(za kterou jen tak mimochodem stojí jedna z nejvlivnějších monarchií světa – Jordánsko (tedy pominu-li Globalisty, tzn. OSN, EU, “rytíře z Bilderbergu” a “českého vlastence” Schwarzenberga, papeže – a s těmi všemi i pana VK )..

Pavel
Návštěvník
Pavel

I kdyby jste se ulhala a ufabulovala k smrti, skutečnost (pravdu) nemůžete změnít.

VK
Pjakin bohužel zase nepojmenoval ty, o kterých se nesmí mluvit.. Globalizace je procesním nástrojem světového sionismu na ukotvení sionistické světovlády. To je jediná správná a pravdivá definice globalizace, kterou je vysvětleno i úplně vše ostatní. Ta objektivita vyplývá navíc z toho, že sionisté kontrolují pomocí krizí a konfliktů veškeré politické, ekonomické. mediální a bezpečnostní procesy ve všech zemích na světě, s výjimkou hrstky těch, které se tomu vzepřely a které čelí sankcím. Jenže mnohé z těch zemí, které se tomu vzepřely, tak učinilo proto, že jejich procesy ovládají pro změnu Chasidé, resp. Světový židovský kongres, který je ve válce s Domem Sion. Pjakin nikdy nepřekročí svůj stín a nikdy toto svým posluchačům neodhalí, protože by tím ohrozil i chasidskou věrchušku v Rusku, která kontroluje Putina. Protože by řekl A, musel by říct i B, tzn. že válka mezi ž a Ž je jediným objektivním procesem v globalizaci, který nevychází zezdola a právě tato válka je hybatelem veškerých světových dějin a událostí.

Jaris
Návštěvník
Jaris

PP
Propanajana! Vzdyt vy sama jste blaznila o Iranu, jak se tam bude soustredovat svetova moc, jak se tam presune svetovlada a jine nesmysly vasich clanku, ktere jsou na urovni jedna pani povidala. Nic z toho, co jste zde psala se nesplnilo. Vse je jinak! Jen vam to nepasuje do te vasi oblibene mozaiky ze ktere vam neustale ty kaminky vypadavaji a vy je nasilim kladivem pritloukate zpet, aby to vyhovovalo vasim predstavam.
Dela vam radost otirat se pri kazde prilezitosti o VK a urazet zdejsi diskutujici, ze jsou ovce, kde je jejich ‘guru’ chtel mit? To si opravdu myslite, ze lidi nepremysli, nectou jine weby a nedelaji si svuj vlastni nazor? Nerika vam nic, ze s vasimi nazory temer nikdo nesouhlasi a nejen tady. Stale sem buldozerujete vase radoby analyzy, ze jen vy mate tu neotresitelnou pravdu a ostatni jsou podle vas za blbce? Skromnost by vam rozhodne neuskodila.

Tady nejde o vase nazory. Tady jde o to, jakym zpusobem je vyjadrujete. Da se to rici jinak. Vy sem vsak chodite s cilem urazit, ponizit a znehodnotit psane clanky a komentare.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

@Jaris
” Vzdyt vy sama jste blaznila o Iranu, jak se tam bude soustredovat svetova moc, jak se tam presune svetovlada ….”

Jestli máte na mysli tu spoustu mých článků, kde jsem varovala před rolí Íránu a Arménie v plánech Globalistů, viz například tento článek
https://aeronet.cz/news/na-blizkem-vychode-jde-osud-evropy-do-finale-iran-s-armenii-prave-prebiraji-vladu-rusko-dela-vse-aby-nebylo-vysachovano-a-zradci-nespi/

tak mi nezbývá, než Vám poděkovat, že jste platnost mých článků právě potvrdila. Vaše věta: ” Nic z toho, co jste zde psala se nesplnilo” je samozřejmě nesmyslem, protože např. aktuální zpráva, že Spojené státy uznaly genocidu Arménů naopak je potvrzením, že co jsem zde psala, se plní. A situace je taková, že zatímco Vy si tady svorně nadáváte na židy a Izrael, plány Globalistů jedou naplno dál. A znova zdůrazňuji Lagardeovou v čele ECB, která je potvrzením, že židům a Izraeli zvoní hrana. Což ode mě ale není o fandění židům, ale o tom, aby s vaničkou nebylo vylito i dítě – s judaismem i křesťanstsví. Ale když Vy jste tady všichni pro tu Palestinu a islám, tak už Vás nebudu rušit – jen mi nějak nejde ještě nezmínit, že AEN by si do svého loga měl dát ještě toho “českého vlastence” , “rytíře” z Bilderbergu”, tzn. jednu z důležitých postav pro-íránského Kalergiho habsburského projektu z Vídně, projektu “Panevropa” ., nějaký ten obrázek Schwarzenberga.

Podívejte se na Wikipedii, co říká o Íránu – “Nový světový řád”. A co ten Nový světový řád ala Írán potřebuje nejvíce? Likvidaci Izraele a židů…. A dál tady všichni tleskejte panu VK, pro kterého globalizace je o Žet a źet, tzn. jen o USA a Rusku. Jenže globus, to je také Čína a Indie a Japonsko a Afgánistán a Pákistán – a potřebuje tato část světa židy??? Odpovím Vám, že nikoliv, protože jde o část světa, které je mnohem bližší Írán než Izrael….

PS: Podívejte se na tento článek pana VK
https://aeronet.cz/news/vime-prvni-george-soros-v-utajeni-navstivil-prahu-a-otevrel-si-ucet-v-unicredit-bank-v-polovine-rijna-prevedl-na-svoji-neziskovku-open-society-v-londyne-pres-18-miliard-dolaru-ucet-v-unicredit/
V něm ještě nedávno byl Schwarzenberg spojencem Sorose – a najednou je Schwarzenberg “českým vlastencem” ? Tak to, sorry jako, ale takové tvrzení přenechám k potlesku těm, pro které je pan VK bůh. Ale já v tom, díky bohu, už nejedu a platí, že ani nepojedu a nepojedu a nepojedu, bo by mě hanba musela fackovat!

Jaris
Návštěvník
Jaris

PP
Opet prekrucujete clanek VK. Ten o zadnem vlastenci Schwanzerbergovi nepsal. Jen to, ze se prekvapive vyjadril proti vsem kvuli ‘slechticke nadrazenosti’. Vladu slechty dnes totiz vystridala vlada chazaru a ja s tim naprosto souhlasim. Tak to dopadne, kdyz si jeden neustale pujcuje penize od zida.
Jinak na tu zvonici hranu zidochazarum se skutecne tesim. Bohuzel, asi marne. Kam myslite, ze ty hordy chazaru pujdou? Jak si predstavujete pad nelegalniho Izraele? To napriklad Natanyahu vystoupi pred davem oznami chazarskym, ze od zitrka Izrael prestava existovat? Kam pujdou tito chazarsti okupanti, kdyz do Ruska se jim zrovna dvakrat nechce, ackoli jsou tam Putinem zvani s otevrenou naruci. A co ti ostatni zidochazari kterych jsou mracna a radeji se neuvadi jejich skutecny pocet. To mi vysvetlete, kam se zidochazari tedy uchyli? Evropa ani Amerika je moc rada nema a Rusko jim nevoni.

polemik
Návštěvník
polemik

Je třeba pochopit, že 2 centra globalistické moci jsou Řím (Habsburkové) a Londýn (Hohenzollernové/Windsorové). Jenom zdánlivě stojí proti sobě. Finanční internacionál jako Rothschild, Rockefeller, je v nižším postavení, má značnou strukturní moc, ale proti královským domům a konceptuální moci jít nemohou, jejich biznis je zranitelný.
Proto je pravda, že Schwarzenberk je nepřímým spojencem Sorose – obě seskupení přes vrchní patra moci spolupracují a sledují stejné cíle. Zdánlivě stojí ale proti sobě, aby oni mohli definovat společenský konflikt. Rozděl a panuj na řídící úrovni znamená že moc má ten, kdo může určit, na čem se lidi budou přít.
V 20. století to byl konflikt kapitálové pravice z Londýna a levicové spirály brzděného zlepšovnáni pro masy z Říma, v 21. je to progresivizmus z Londýna – a deindustrializace z Říma.
Do toho kolidují londýnské vojny a sociální a ideologické experimenty jako rocková hudba, Hipppies, Hollywood, komunismus, mediální spiny a zelený extremismus, které vytvářejí protiváhy, tlaky, nebo zamíchají karty, když plán krachuje, je to arzenál nepřímých konceptuálních řídících nástrojů vrchnosti bez nutnosti vytváření přímých struktur.
Druhý příklad dvojitého centra řízení byla spolupráce Británie a Holandska v 19. a 20. století. Ve skutečnosti je Británie a Holandsko jedno impérium ale zdánlivě to byli nezávislé státy a nahrávali si v tandemu k dosažení určených cílů, dokázali tak na nadnárodní úrovni manipulovat celý svět.
V předchozích stoletích to byl konflikt Konstantinopol-Řím, kde vrchní vedení obou tajně spolupracovalo a tak řídili dostupný kontinent, přitom nikdo nechápal, že vzepřít se tvrdému Římu a přijmout raději měkký Konštantinopol je stejná cesta do otroctví, jenom zdánlivě přijatelnejší.
Ve skutečnosti je dvojité centrum řídící koncept a obě centra na nejvyšší úrovni tajně spolupracují. Soupeří sice mezi sebou o vliv, ale ve vztahu k ostatnímu světu mají rovnaké principy a společne vytvářejí hlavní civilizační konflikt a dosahují dohodnuté cíle.
Elita je jen nový název pro starou známou šlechtu. Nový název umožnil zakrýt skutečné nositele moci.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

@ Administrátor
“Umíte psát výborné články, ale naprosto nezvládáte dialog.”
K první části – to není  tolik o tom,co umím, jako o tom, co vidím a co chci v rámci svých schopností sdělit – tady si pletete pojmy s dojmy, resp. prostředek a účel.
K druhé části – když jeden osamělý názor vystupuje proti většinovému a dovolí si ozvat se proti tomu, že je mezi tou většinou osamocený tak, že je dokonce cenzurovaný a banovaný, tomu Vy říkáte, že to je “neochota naslouchat druhému a neupírat druhému právo na jeho odlišný názor”? Tak to si ze mě děláte srandu??

Ale celkově -nic se tady nezměnilo a jen jste mi potvrdil, že se nemýlím, když si čestné lidi představuji úplně jinak…  Váš výraz “Umíte psát výborné články” mě uráží – mým zájmem totiž nikdy nebylo psát “výborné články” (ala “bombastičnost a kvantita přečtení”), protože mým primárním zájmem vždy bylo, aby to, co chci svým psaním sdělit, někomu stálo za přečtení. A to je ten zásadní rozdíl mezi námi, který jste právě slovy “Umíte psát výborné články” velmi trefně odhalil. Kouzlem nechtěného jste totiž odhalil takovou chybičku, že o takovou “poklonu” já nestojím. Protože než psát jen “výborné články”, tak to já se raději nechám všude zabanovat tak , že místo pozorování světa si raději v tv pustím nějakou úplně debilní telenovelu .

A tato část:
“Na tomto serveru nejsou konfrontace dovoleny, protože tady nám jde o dialog a argumenty, ne o hádky a konfrontace o tom, kdo si prosadí tu svoji pravdu.” – tak to jste jen potvrdil, že tady je “pravda” VK jedinou pravdou. A že tudíž nejste serverem hledajícím pravdu, ale serverem agitačním. Nemluvě o tom, že tato Vaše věta :
“Na tomto serveru nejsou konfrontace dovoleny, protože tady nám jde o dialog a argumenty” – tak to už snad hraničí až s debilitou (a omlouvám se, jestli je snad chyba na mé straně za to, že jsem obsah toho sdělení opravdu, ale opravdu nepochopila ….)

Jaris
Návštěvník
Jaris

PP
Jenze jste to prave vy, ktera dialog nepripousti. Obycejne, bud neodpovite a nebo reknete povysene, ze vas komentar jaksi neoslovil. Kdyz vam nekdo maze med kolem huby, tak to jste same tututu nununu. Pokud vas nekdo ‘odrovna’ fakty, v zadnem pripade je neuznate, i kdyby je vam dal primo pred oci.
Neustale opakujete, ze s vami nikdo nechce argumentovat, coz je jedna z vasich otrepanych a obrannych lzi. Prijde argument a vy delate, ze ho nevidite. Takhle je s vami dialog nemozny a je to s vami jak tanec s kozou na lede.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

@Jaris
” Kdyz vam nekdo maze med kolem huby, tak to jste same tututu nununu.” Vy ve zdejším spolku, kde všichni svorně a poslušně mažete med kolem huby panu VK a kde mi Admin dobrého půl roku nepustil jediný komentář proto, že nejsem konformní a na podporu zdejšího spolku mě označil za “česnekovou hlupačku” vidíte někoho, kdo by se mnou vedl dialog, tzn. konfrontaci názorů? Pokud za konfrontaci názorů ale považujete vyjádření pana VK, že mě vidí jako “svíci bez plamene” , k tomu jeho doporučení, ať jdu psát jinam a následně diskusní ban od Admina , tak to jsem asi divná, protože já mám o výměně názorů – o dialogu – úplně jinou představu.

Ale Vy si tady dál spokojeně s panem VK a Adminem notujte – což ale nic nemění na skutečnosti, že AEN žádnou konfrontaci (a opakuji, že pro mě dialog=konfrontace názorů) nepřipouští! Že tady moje komentáře najednou procházejí, to za mě není o nějakém náhlém osvícení v hledání pravdy, ale jen o tom, na čem stojí jakýkoliv projekt(!) “I negativní reklama je reklama”. Přeloženo – “Když tady Pozorovatelka už nepíše články, dáme jí prostor alespoň v diskusi”. PS: Kolik lidí myslíte, že je zvědavých na to, co tady napíšete Vy a Vám podobní???

Já jsem tady strávila dobré čtyři roky a k tomu, že AEN vždy vybral potřebnou sumu peněz, jsem přispěla tak, že Vy a spol. vedle toho můžete jen šoupat nohama. Tak Vy a spol místo kopání do mě mě tady nahraďte tak, aby jste byli na internetu vyhledávání alespoň tolik, co já. A jestli jsem podle Vás a spol právě pyšná – tak to nikoliv, protože já si už jen užívám určitého zadostiučinění za všechno to kopání, které tady proti mě bylo vedeno jen proto, že můj názor nešel s davem a tedy nešel s názorem zdejšího guru VK. Ale pro mě dobrá zkušenost, protože je v ní poznání: “Už nikdy žádné stránky jediné pravdy – ala šiřte tento článek”! Protože takové stránky nejsou o nezávislém zpravodajství, kde každý názor má prostor, ale pouze a jen o agitaci.

Jaris
Návštěvník
Jaris

PP
“…vidíte někoho, kdo by se mnou vedl dialog, tzn. konfrontaci názorů?”
Ano. Napriklad ja a take jini. Jakmile se nekdo s vasimi nazory neshodl a ukazal, ze nemate pravdu, NIKDY jste v konverzaci nepokracovala, stejne tak, jako byste nikdy neuznala svuj omyl.
Pozorovatelko, prestante se soustredit na svou urazenou jesitnost, co vsechno jste pro AE kdy udelala. Prestante obdivovovat sama sebe. Sama jste se k teto dobrovolnicke praci odhodlala. Cekat na vdek je marnost.
Snad vam nemusim psat, ze pokud jste casti urciteho tymu, muzete psat o cemkoliv, ale v zadnem pripade nesmite napadat praci svych kolegu. To je smrtelna kombinace.
Nepresvedcila jste me, ze je vam vse jedno, jinak byste se k minulosti na AE neustale nevracela . Zivite svou zast, at uz umyslne nebo neumyslne, a zivot vam mezitim utika skrz prsty.
Co udelate dal, zalezi jen na vas, jestli se postavite na nohy nebo zustanete ‘zasprajcovana’ ve svem egu na jednom miste.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

Jaris

reakce na Pozorovatelka…..
pouze se nejaky cervik snazi dostat do zdraveho jablka….

Ludek
Návštěvník
Ludek

Pozorovatelka
Česneková bába opět jízlivě útočí.
Z vás ten hnis doslova stříká! No jo, ty chudáčky Židy a ubohé fabulace, lži a sprosté útoky vám nikde neberou, že?

Ludek
Návštěvník
Ludek

Pozorovatelka
Z tohoto skvělého článku p. VK jste musela doslova prskat vzteky, že?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ludek
PP musi byt hodne zamindrakovana osoba. Zda se, ze si sem chodi ventilovat svou nastradanou zlost.

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

ludek
Zatím tu prskáte akorát vy.
Vy ty příspěvky ve své omezenosti nikdy nepochopíte.

VM-82
Návštěvník
VM-82

Pro pana Admina:
Již řadu let používám Firefox, jako prioritní prohlížeč. Dnes, t.j. 04.11. mi na něm přestal fungovat Váš web. Stránka se otevře a načte, ale nefungují kliknutí na jakýkoliv odkaz vedoucí na Aeronet. Například, výběr komentů – staré – nové, nebo odpověď na něčí koment, stejně tak nemohu sám vložit žádný komentář. Jednoduše je vše zablokováno. Odkazy jiné, na nějaké jiné weby jsou funkční. Zajímavé je, že v Chrome a Exploreru vše funguje perfektně bez závad. Tento komentář píší v Chrome. Nevíte čím to může být? Ještě do včerejška mi vše fungovalo i ve Firefoxu. Díky za každou radu.

Milan
Návštěvník
Milan

Jde o to, zda bežíš na XP, nebo na nových 10-tkách. V XP běží FF jen do ver.52.9, pak jsou aktualizace smrtelné. Na 10-kách jde vše ve FF podle nejnovější verze díky aktualizací bez problémů. Když Chrome, Explor jdou dobře, pak je třeba nanovo natáhnout FF. Kdo nemá antivir, používá SuperAntispyware a Zonealarm. to stačí na prevenci nějakých blokací FF.

Administrator
Admin

To vypadá na problém s javascriptem a obsluhou aktivních prvků ve Firefoxu. Pokud máte poslední verzi Firefoxu, potom jde o nějaký plugin ve Firefoxu, který máte nainstalovaný. Pokud máte nějakou starou verzi Firefoxu, tak ty mohou prostě mít problémy.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Lagardeová se stala šéfkou ECB a Kalifornie pořád hoří. A VK píše o Sorosovi…! No, co už, za mě ale já raději nadále zůstanu “česnekovou hlupačkou” ala Admin a “svíci bez plamene” ala VK. A nově jen dodám, že už se mi podobné články VK nechce nejen číst, ale ani na ně reagovat. “Bo” já nejraději samostatné, tiché a nenápadné jednotky ala “U nás na severu”
https://www.youtube.com/watch?v=rqUnNUYsf24
čímž jsem napověděla velmi mnoho, “bo” na mysli mám i tento “sever” (server)
https://naseveru.org/
Tam koncem týdne dopovím více.

PS1: Putin – “Izrael považujeme za rusky hovořící zemi”
https://twitter.com/dimsmirnov175/status/1173929007965974528
Kdo ale chce, ten ať fandí Palestině – Íránu, islámu a Koránu…

PS2: Nedávno jsem četla zajímavý názor – že totiž když Globalisté chtějí někoho zlikvidovat, rozšíří co nejvíce jeho fotek s židy/Židy. Běžně se tomu říká – “Dvě mouchy jednou ranou”….

Bess
Návštěvník
Bess

Pozorovatelka
Putin je pouhá loutka Chabadu (chasidských Židů) a proto jsou jeho prožidovské postoje pochopitelné. A co se týče židovských (sionistických) globalistů, tady zcela záměrně lžete!

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

@Bess
Když to říká VK, tak to samozřejmě musí být pravda, protože VK je bůh a všechno ví a všechno zná. Jen bych připomněla jeho tvrzení, jako že Trump a Bannon porazili globalisty, že Brexit je porážkou globalistů a především jeho tvrzení, že válka USA s Koreou je na spadnutí…. Ale nenechte už se rušit ve zdejším antisemitském tažení…

Jaris
Návštěvník
Jaris

PP
Antisemitskem tazeni? Jak tomu muze byt, kdyz chazari semite nikdy nebyli, nejsou a nebudou! Je to jen dalsi z podvodu pseudozidu.

Michal
Návštěvník
Michal

Pozorovatelia ked sa ti to nechce čítať tak odtiaľto zmizni a už sa nevracaj

Pátrač
Návštěvník
Pátrač

comment image

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

a kdyz tu marfusu bazici po bohatem zenichovi lici, naonduluji a ciste oblekaji, stejne zustava spinou ze smetaku..

Lara
Návštěvník
Lara

…fúhaaa = cia-soros-SMEŤULENA…

Slava
Návštěvník
Slava

Dědek se otevřeně se přiznal k vměšování do vnitřních záležitosti cizího státu a za to se v USA zavírá a někde dokonce popravuje. Na Slovensku ale i v Čechách je to evidentně lidem fuk. Je jasný, že pokud existuje nadbytek laciných peněz, dá se ovlivňovat všechno. Můžu řídit svět jako šachovou partii. Dříve se to dalo v Africe, protože jeden takový trust měl větší jmění než celý stát typu Rwanda, ale nyní už jde tahat za opratě i státy jako Francie nebo Itálie. Předpokladem je vlastní media a naivita národa.
Já myslím ale, že zásadní změna přijde v okamžiku, kdy dolar a všechny tzv. rezervní měny zasáhne krize důvěry. To může být gapem ze dne na den. Dnes indexy pořád ještě posilují protože akcie korporací z hlavních indexů před obavou z jejich bankrotu vlivem totálního předlužení “zachraňuje” stát (opět za půjčené) peníze, jenomže stačí aby se spustila řetězová reakce a počítačový model začne požírat sám sebe. A v tu chvíli se začnou dít věci ovlivňující zpětně i samotný dolar. A v tu chvíli taky ty nástroje moci -neziskovky přestanou existovat.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Nemáte úplnou pravdu podle Norimberských rasovích zákonů jako nárokový občan ISlmského/židovského dvojstátí velký IZRAEL smi v USA ve prospěch super slepice Hilery ovivňvat jak se mu zlíbí je to jediná vyjímka na dvojí občanství, Palestinci by šli bručet za míň

Slava
Návštěvník
Slava

Nejde o zákaz, jde o to, že na to nebudou prostředky. Pokud přijde krize, bude veřejný tlak banky, bude zavedena nová pevná měna a nebudou už peníze ze vzduchu, se kterými je možné si koupit třeba krále i s královnou.

Doctor Hamacek
Návštěvník
Doctor Hamacek

Zobe muslimům z ruky…a leští kliky jistých ambasád? Pro peníze?

https://narodnidomobrana.cz/clanky/last-minute-pro-hamacka-aneb-slovo-velitele-narodni-domobrany/

Shango
Návštěvník
Shango

Ať ta kurva Hamacek chcípne v bolestech na rakovinu slinivky břišní.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Proč vás tady admin trpí?