George Soros jmenoval prezidentem Open Society Foundations lorda Marka Mallocha Browna, dosavadního...

George Soros jmenoval prezidentem Open Society Foundations lorda Marka Mallocha Browna, dosavadního šéfa SGO Corporation Limited, která vlastní firmu Smartmatic a její software na falšování voleb! Podle pozorovatelů se jedná o odměnu a povýšení britského lorda za úspěšné zmanipulování amerických prezidentských voleb ve prospěch Joea Bidena! Lord Brown bude mít za úkol lobovat v EU za elektronizaci voleb! V Česku nastal výpadek systému PES a po jeho opětovném nahození najednou vyskočila reprodukční situace opět na stupeň 4 a vláda už zase omezuje občany!

George Soros jmenoval prezidentem Open Society Foundations lorda Marka Mallocha Browna, dosavadního šéfa SGO Corporation Limited, která vlastní firmu Smartmatic a její software na falšování voleb! Podle pozorovatelů se jedná o odměnu a povýšení britského lorda za úspěšné zmanipulování amerických prezidentských voleb ve prospěch Joea Bidena! Lord Brown bude mít za úkol lobovat v EU za elektronizaci voleb! V Česku nastal výpadek systému PES a po jeho opětovném nahození najednou vyskočila reprodukční situace opět na stupeň 4 a vláda už zase omezuje občany!

Jediné volby, které dnes lze vyhrát, jsou pouze ty, které si sami zfalšujete a ošéfujete. A protože je to velký business, vznikla za tímto účelem přímo korporace, která se živí výrobou na falšovací volební softwary. Nedávno jsme přinesli článek [1] o společnosti Dominion Voting Systems a Smartmatic, které se zasloužily o zfalšování voleb amerického prezidenta. Společnost Dominion Voting Systems je schránková společnost, která nic sama nevyrábí a její produkci realizují dvě subdodavatelské společnosti, konkrétně Sequoia a Smartmatic.

První jmenovaná firma vyrábí v Číně hardware, tedy samotné volební mašiny, zatímco Smartmatic do těchto mašin píše volební software. Obě dvě společnosti potom prodávají své výrobky společnosti Dominion Voting Systems jako OEM produkci (OEM – Original Equipment Manufacturer), tedy výrobky vyrobené jinou společností než je ta, která potom výrobky pod svým jménem prodává na trhu. A právě Dominion je takovou společností, která pouze na hotové produkty vyrobené firmami Sequoia a Smartmatic lepí své nálepky a svá loga Dominion.

215 Spadina Ave, Suite 200, Toronto. Zde sídlila firma Dominion, společně s Tide Foundation napojenou na George Sorose

Obě dvě OEM společnosti totiž v minulosti prodávaly produkci pod vlastními značkami, ale obě dvě prošly velkými skandály, takže na trhu v USA jsou obě firmy vyřízeny, takže se objevila schránková společnost Dominion Voting Systems, která zastřešila produkci obou firem novým logem a novým jménem, ale ve skutečnosti jde pořád o ty samé volební mašiny Sequoia se softwarem Smartmatic, které už v roce 2006 měly velké problémy s podivným počítáním hlasů v doplňovacích volbách do Kongresu v několika amerických státech.

Přinesli jsme informace, že Smartmatic je vlastněn společností SGO Corporation Limited, které šéfuje britský lord Mark Malloch Brown, člen představenstva Open Society Foundations George Sorose. Dominion Voting Systems přitom ještě donedávna sídlil v Torontu v Kanadě, konkrétně v místní čínské čtvrti, a to ve stejné budově, kde má kanceláře i nadace Tides Foundation, jedna z neziskových odnoží Sórošovy Open Society Foundations. Několik dnů po skončení amerických prezidentských voleb ale Dominion v budově vyklidil kanceláře a zaměstnanci a vedení firmy zmizeli neznámo kam. Jenže, situace má velmi zajímavé pokračování.

Lord Brown povýšil, vede Open Society! Novým úkolem pro OSF je prosazení elektronizace evropských voleb a posléze všech voleb v evropských zemích

Včera se dostala na veřejnost informace [2], že George Soros se rozhodl udělat z člena představenstva, lorda Marka Malloch Browna, nového prezidenta Open Society Foundations. Podle informací jde o odměnu lordu Brownovi za je práci v čele vedení firmy SGO a potažmo její dceřinky Smartmatic, které se podařilo zfalšovat americké prezidentské volby. Za takový majstrštyk musí přijít odměna, takže lord Malloch Brown bude od této chvíle šéfovat Open Society Foundations. Panečku, to je rychlost.

Takováto změna je klíčová, protože to znamená, že šéf korporace, která ovládá Smartmatic, se nyní stává šéfem NGO kolosu, který má obrovský vliv na dění v Bruselu a v EU, takže se dá očekávat, že Open Society začne lobovat v EU za to, aby se v EU masivně začalo propagovat elektronické hlasování, pomocí informačních systémů, počítačů, mobilů, smartfonů, což umožní zajistit v Evropě takové podmínky, že už nikdy žádná globalistická strana a ani globalistický kandidát ve volbách neprohraje. Když George Soros dá do čela OSF člověka, který de facto řídil skrze Smartmatic velkou americkou volební loupež, tak je jasné, že George Soros má v Evropě v plánu něco opravdu velkého. A my víme v redakci, co přesně to je.

Lord Mark Malloch Brown, nový šéf Open Society Foundations

Všechny evropské Pirátské strany, které vznikly jako politické projekty George Sorose a jeho OSF před lety, společně prosazují jednu velkou mantru, elektronizaci voleb. Na rozdíl od USA, v evropských zemích se hlasuje stále papírově, pomocí volebních lístků a vhazování lístků před zraky komise do volebních uren. Tento systém rovněž neumožňuje poštovní hlasování, výjimky jsou pouze v některých zemích EU, a týkají se navíc často jen lidí v cizině.

Jenže Pirátské strany se snaží v Evropě prosadit nejen elektronizaci státní správy, ale především i elektronické volby. A sami si domyslíte, co to znamená, když George Soros právě do čela své NGO korporace dosadil člověka, jehož firma dohlížela na “ošéfování” amerických prezidentských voleb. Ano, cílem Mallocha Browna bude lobbing u evropských politiků, aby prosadili elektronické volby v EU, minimálně v pilotní fázi volby do EU parlamentu, později i do národních parlamentů.

V Americe je hotovo a teď je potřeba v EU vyrobit moderní koncentrák, který bude mít elektronické volby s možností editací a úprav výsledků podle potřeb

Jakmile budou volby elektronizované, už nikdy globalisté neprohrají žádné volby. Všechno bude elektronicky ošetřené, od nežádoucích stran a kandidátů se budou hlasy pomocí počítačových programů překlápět ve prospěch pro-evropských stran a politiků. Výsledky voleb půjde reálně ošetřovat tak, aby už žádný “extrémista” neměl šanci se do parlamentu dostat, aby jeho hnutí už nikdy nemělo možnost ovlivňovat tvorbu zákonů.

Globalčiky tím vysílají jasný signál, že v USA je již hotovo, v zemi se schyluje k občanské válce, a přitom je úplně jasné, že jim je jedno, jestli prezidentem bude Joe Biden nebo Donald Trump, protože americká společnost je dokonale rozštěpena půl napůl, a ta polovina, která prohraje a nebude mít svého prezidenta v Bílém domě, nikdy porážku nepřijme a spolu s tím ani zákony a politické procesy, které Bílý dům bude pod daným prezidentem příští 4 roky přijímat. Amerika bude bojovat podruhé ve své historii sama se sebou, uvnitř, a tento boj ji bude vyčerpávat, zaměstnávat a hlavně dokonale izolovat od globálních procesů, především těch v Evropě.

Výpis z obchodního registru

A právě proto George Soros dosadil do čela své OSF osvědčeného koně, lorda Mallocha Browna. Zkušenosti z rozbíjení americké republiky pomocí Antify, BLM a zfalšovaných prezidentských voleb budou nově implementované do procesů v EU. Jako první země na holení, kde mají propuknout nepokoje a řádění skupin Antifa a duhových revolucionářů, je Maďarsko. A hned v těsném závěsu za ním Polsko. V obou zemích začíná docházet k organizování ulice a k přípravám k nepokojům podle amerického scénáře. Jak to bude fungovat, to vidíme v Bělorusku. Tam se elektronicky vůbec nehlasuje, ale Georgu Sorosovi se podařilo díky sociálním sítím v Bělorusku rozšířit hoax, že Alexander Lukašenko prohrál volby, protože ho porazila Světlana Tichanovská.

Peníze, které proudily do Běloruska v posledních letech ze západu na účty občanských organizací, se zhmotnily v nepokoje a v povolební chaos. Profesionální práce na rozbíjení republiky pomocí NGO sektoru z ciziny. A přesně tomuto Viktor Orbán zabraňuje, když zakázal financování a činnost neziskových organizaci v Maďarsku, které jsou podporovány ze zahraničí. Přesně toto je důvod, proč Maďarsko je nyní v hledáčku Evropské komise a čelí obviněním, že v zemi probíhají “nedemokratické” změny a omezování “občanských” organizací.

Stav hysterie kvůli covidové depresi udržují při životě upravované statistiky a informační systém, který připomíná počítače při amerických volbách

Nemusíte však mít rovnou volby, manipulovat se dá i s jinými výsledky, např. se statistikami [3] zemřelých na Covid-19, případně s počty nakažených. A dá se manipulovat i s reprodukčními čísly, podle přání a podle zadání. Včera přinesla česká média informaci, že ministerstvu zdravotnictví zažilo v neděli výpadek [4] informačního Protiepidemického systému PES. Celý informační systém, který propojuje hygienické stanice, odběrná místa a nemocnice, prostě na několik hodin zkolaboval, nefungoval. A když konečně naskočil, najednou se skokově změnilo reprodukční číslo a PES vyskočilo z trojky na čtyřku.

Vláda nelenila a hned v pondělí rozhodla znovu o omezování provozu restaurací, ty mají zavírat nově už ve 20 hodin. Někdo prostě do systému naťukal velká čísla, hausnumera, aby reprodukční číslo v ČR znovu vyletělo nahoru, nikdo té maškarádě už nevěří, ale testy jsou nakoupeny a co hlavně, vakcíny jsou nasmlouvány, musí se odebrat, a když reprodukční číslo bude v ČR klesat, tak než dojde na očkování, koronavirus odejde a bude průser, nikdo se nepřijde očkovat. 

George Soros

Takže je jasné, že takový stav nemohou připustit, proto najednou vypadne informační systém, několik hodin nejede, systém před výpadkem ukazoval stupeň č. 3 a jakmile systém naskočil, tak PES byl najednou už na stupni č. 4. Úplně stejně jako v USA při volební noci, když Donald Trump měl výhru v kapse, ale potom v pěti klíčových státech o půlnoci vypnuli sčítací mašiny a zastavili počítání, a když potom ráno sčítání bylo obnoveno a počítače znovu naskočily, najednou skokově se změnil výsledek voleb v těchto 5 státech. Oni si myslí, že lidé jsou úplně tupí, tak neskutečně tupí, že si nedokáží dávat dohromady informace a souvislosti.

Nejprve silně utáhnout, potom lehce povolit. Potom zase silně utáhnout, a potom zase lehce povolit. Až nakonec nebude co povolovat…

Každý ví, že PES je od toho, aby se udržovala v médiích virová panika, aby lidé byli neustále masírováni o potřebě očkování. PES je od toho, aby se neustále psalo o tom, že situace se zhoršuje, potom se na chvíli zlepší, když je společnost na pokraji výbuchu vzteku, politici na pár dní omezení uvolní, lidé vyrazí do ulic a na nákupy před Vánoci, a hned po několika dnech to politici zase utáhnou, znovu utáhnou šrouby, více jak pár dní lidem nedovolí svobodně žít. V Americe se jim podařilo rozvrátit národ k nenávisti mezi dvěma polovinami populace, v Evropě se přitom snaží o vytvoření moderního koncentráku, kde bez vakcíny a bez covidového pasu neopustíte svůj byt, nikam vás nepustí. Pro udržování hysterie je tak zapotřebí cinknutá statistika o zemřelých na Covid-19, to zajišťují podivné a zpětně dopisované statistiky ČSÚ, a rovněž i systém PES, který určuje reprodukční číslo nově “nakažených”.

Americká elektronická hlasovací mašina

A protože ani jedno nefunguje a nepotvrzuje příběh o virové krizi, tak obě statistiky se musí pravidelně upravovat, editovat, zpětně dopisovat, ošéfovat, musí se vypnout počítače, musí se to přepsat, doplnit, znovu nahodit, aby se změnil stupeň PES, aby to dalo ten výsledek, který to podle zadání má dát. Elektronizace voleb, elektronizace covidové statistiky, elektronizace vlády, elektronizace bank, elektronizace práce. Všechno bude elektronizované. A když se něco bude odvíjet nežádoucím směrem, někdo prostě vyhodí jistič a vypne proud. A až proud znovu naskočí, lidé se nebudou stačit divit. Přesně proto má Sorosova OSF před sebou v Evropě velký úkol, prosadit elektronické volby z chytrých telefonů, které budou tak chytré, že vás při volbách přechytračí. Máme se na co těšit, globalčiky se nezastaví.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Administrátore,

co je špatného v mých příspěvcích, že je nepouštíte?
Chci jen vědět jestli máte jen vybrané, protože nepíšu nic co by odporovalo pravidlům. Tedy má smysl se do alternativy zapojovat? Nepřipadá mi, že je vás bojovníků za tu jedinou pravdu zase až tak moc.
Děkuji za Váš čas.

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Je to vážně zajímavé.
To co je pro Vás zveřejníte, ale reakci na články v podstatě nikdy ne.
Ale to je Vaše věc. Informací je všude plno.

Kokotes
Návštěvník
Kokotes
Nalim
Návštěvník
Nalim

Podle těchto výsledků bude volit zbor volitelů 14.12 a počítat se budou tyhle hlasy až 6.1 kde nad tím bude dohlížet kongres, který prezidenta potvrdí. . . Oficiální výsledky voleb jsou teda až 6.1 . . . V úterý podalo 19statu USA zalibu k Nejvyššímu soudu USA, na zrušení volebních výsledků ve 4 státech. . . Dnes večer by měl soud rozhodnout

Korunaminus
Návštěvník
Korunaminus

Žaloba na MZ zamítnuta:
7.5. byla Městským soudem v Praze zamítnuta žaloba proti Ministerstvu zdravotnictví “na ochranu před nezákonným zásahem žalovaného spočívajícím v účincích mimořádného opatření ze dne 10. 3. 2020 a mimořádného opatření ze dne 15. 4. 2020”.

Berte to jako studijní materiál a podklady k dalším žalobám (kterými je třeba soudy zahltit…)
https://www.davidzahumensky.cz/2020/05/07/soud-ministerstvo-ma-pry-vyborne-podklady-pro-svoje-zakazy-skvele/
https://www.davidzahumensky.cz/wp-content/uploads/2020/05/10-A-35-2020-rozsudek-ANONYMIZOVAN%C3%9D_A.pdf

Brunero
Návštěvník
Brunero

Podľa tejto informácie, si stále kabalisti trúfajú a sú si istí. Falšovanie volieb je takmer nespochybniteľné a oni to chcú presadzovať aj v EÚ. No vyznaj sa v tom.

Vaska
Návštěvník
Vaska

a nejen to – obvinili Madura že volby ve Venezuele byly netransparentní

vese
Návštěvník
vese

Se picnu, fakt. TV zprávy: celý svět 🙂 sleduje, jak si šťastná 90-letá babi nechá píchnout vakcínu. Tak to snad předčí cirkus okolo Grety.

maxvolume
Návštěvník
maxvolume

ted ta šance je tohle už je na vidle jen se nesmíme bát…

Tkl
Návštěvník
Tkl

Jeden takovy dotaz, má někdo bližší info ohledně majáku Ptyč? Prý byl zprovozněn, ale jinak info žádné. Tak mi to vrtá hlavou.

Luboš
Návštěvník
Luboš

Majitel nejmenovaného rádia, kde Tomio čas od času seancuje, prý v pondělí nad dopisy vyzval k nošení roušek. Pokud je to pravda, tak je hotovo. 🙂

2020-12-07 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů s interakcí . Nové informace o Koronaviru
7.12.2020 21:37
https://svobodne-radio.cz/2020-12-07-studio-beta-nad-dopisy-posluchacu-s-interakci-nove-informace-o-koronaviru/
Od 5.35 do 6.20 minuty.

Jirka
Návštěvník
Jirka

S nepřítelem nelze vyjednávat, na to musí být vůle obou stran. S nepřítelem se bojuje… Jsou zde nějací muži milí Čechové?… 🙂 Tedy… ve starších ročnících nepochybuji.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Jeste jednou dnes jsem uplne jiny rocnik ale rad si pustim treba toho “kluka ” kubaska ci toho druheho ma ted novy kanal nevzpomenu si na jmeno byl i u XAVERA celkem rozumny clovek jakysi MATEJ ale matej asi nebude .Pustim si MAP cili svatose ne se vsim souhlasim ale nechapu proc se porad maze , co to komu prinese ?? nemam tvuj nazor ok ale uz ty debilni havloidni mantry ses bolsevik , komous , xenofob , vidlak , mas zakladni skolu , babise voli duchodci apod s prominutim debility kde to jsme ???a porad ty zvasty babis si VAS koupil za 5tisic a dalsi traparny .Pokud to opozice neumi tak at tahne do anusu – kazdej kdo neco umi je ovsem bohatej a tak to ma být ale ne jako treba ct kde jsem nezaznamenal za rok normalni zpravu ze sveta i z domova ano nejak po komunisticky,jen babis covid a fiala a jeho scenar a kdy to skonci a jak budeme zit a pes a kocka a semafor a grafy a rouska nerouska vyjde rano slunko nebo bude svitit podle rozkazu z EU . Jen treba na pulku evropy .Jeste zbyva kdyby tak objevila vakcinu nase GRETA chytra je na to dost .