Generální architekt NWO bije na poplach, EU hrozí rozpad! Mainstream zahájil kampaň...

Generální architekt NWO bije na poplach, EU hrozí rozpad! Mainstream zahájil kampaň na záchranu EU!

Generální architekt NWO bije na poplach, EU hrozí rozpad! Mainstream zahájil kampaň na záchranu EU!

Přišlo nám do redakce v posledních dnech několik rozhořčených emailů, které vyjadřují zlost nad tím, jak česká vláda hodlá nasypat cizím arabským zemím více než 100 milionů korun na pomoc pro zvládání uprchlické krize. Peníze odešly do Turecka, Jordánska a také do Sýrie na pomoc Kurdům. Vláda se netají tím, že uprchlická krize již stála český stát přes půl miliardy korun [1]. A zatímco Německo prý stárne a ani velká imigrace nevyřeší problém udržení průmyslového růstu Německa, tak ostatní země evropské unie se snaží tvářit, že uprchlická krize je vlastně přínosná, protože pomůže oživit pracovní trh.

Tower-Of-Babel-By-Pieter-Brueghel-Vs.-EU-Parliament-Building-At-Strasbourg.jpg
Babylonská věž a budova EU parlamentu ve Štrasburgu… všimněte si zednářských symbolů “lešení” a “nedokončených pater”…

Takovéto lži jsou naprosto ujeté. Arabská nezaměstnanost v Evropě je obrovská, protože ti lidé nemají žádnou kvalifikaci. Do mojí firmy tady v Německu posílá úřad práce pravidelně tolik arabských “hledačů práce”, až se mi z toho točí hlava. Nevzali jsme ještě ani jednoho, protože nemají zkrátka co nabídnout. Všichni mají obrovskou jazykovou bariéru a pokud umí mluvit, používají angličtinu, která je v Německu asi tak používaná a oblíbená, jako svahilština v Praze na Žižkově v restauračním zařízení IV. cenové skupiny. Zatímco v Holandsku nebo ve skandinávských zemích lze angličtinu používat s domorodými obyvateli zcela normálně místo jejich rodného jazyka, v Německu na něco takového zapomeňte. A tito Arabové zkrátka jazykově nemohou ani žádat o nějakou slušnou práci, protože se německy nedomluví.

Uprchlíci prý nastartují Německu růst HDP! To jako fakt?

Současná imigrační vlna do Německa nemá nic společného s obavami o pracovní sílu a výkon německé ekonomiky. Hrozivý propagandistický článek [2], pod který se raději autoři nepodepsali ani pseudonymem a alibisticky uvedli pouze “iDnes.cz” a “ČTK”, je naprostý propagandistický pamflet, který pochází z dílny REUTERS a v posledních hodinách je šířen v celé západní Evropě. Článek se snaží vsugerovat dojem, že imigrační vlna do Německa je potřebná, nutná a že je vlastně pořád stále malá a uprchlíků je potřeba mnohem více.

V článku se dokonce uvádí úvaha jakéhosi pana Böhmera z jakési průzkumové agentury Prognos, který tvrdí, že země s vyšší porodností na tom budou ekonomicky mnohem lépe v budoucnu a jako příklad uvádí Francii. Tak to je k popukání. Francie, která prochází hlubokým poklesem reálných mezd a zvyšováním podílu nízkoplacené práce (likvidace střední třídy v rámci procesu globálního chudnutí), která má mezi arabskými spoluobčany tak vysokou nezaměstnanost, že Paříž raději zakázala do statistik nezaměstnanosti zahrnovat etnickou příslušnost, má díky nezaměstnaným Arabům sice vysokou porodnost, ale z této populace rozhodně daňoví poplatníci a tahouni hospodářského růstu nevyrostou.

gaza-paris-2.jpg
Mladí muslimové ve Francii pomáhají startovat růst HDP… ???

Zmíněný pán dále uvádí i příklad krácených úvazků (Kurzarbeit), které jsou tady v Německu moc oblíbené u politiků, už méně u zaměstnanců. Kurzaerbeit je výmysl německé Realpolitk, kdy tento systém má uměle snižovat ukazatel nezaměstnanosti. Místo plného pracovního úvazku dostane člověk jen poloviční nebo dokonce třetinový plat a hotovo. Postarej se občane o přežití, ale buď rád, že jsi konečně zaměstnaný! Celé je to natolik absurdní, že na jedno pracovní místo s plným úvazkem pracují na třetinky celkem 3 zaměstnanci v původně 12-hodinové směně. To znamená 4-hodinový úvazek pro jednoho člověka v rámci Kurzarbeit. Německý stát za to sleví firmě na daních a odvodech, zaměstnavatel vydělá, ale zaměstnanec si nevydělá ani na chleba a musí shánět druhou nebo i třetí práci.

Německo hledá gastarbeitery mezi Araby?

Celé je to nesmysl, protože o nedostatek pracovníků nikdy nešlo. Proč by potom Německo uplatňovalo přechodné období na zaměstnávání lidí z východu před lety? Pamatujete? Copak tehdy Německo nepotřebovalo pracovníky? Je to všechno propaganda a hora lží, jak omluvit současné nasunování Arabů do Evropy. Mainstream má za úkol přebírat od Velké trojky propagandistické články, které mají omluvit imigraci a najít důvody, proč jsou uprchlíci třeba.

Články jsou natolik zoufalé v argumentaci, že čtenáři se jim smějí, ale existuje pořád spousta konzumentů mainstreamu, kteří opravdu uvěří, že Německo si zve imigranty kvůli zastavení hospodářského propadu a kvůli vyřešení budoucích důchodů a porodnosti. Pokud by Německo opravdu potřebovalo pracovní sílu, se vzděláním a jazyky, stačilo by kývnout jakýmkoliv směrem v EU, na Česko, Polsko, Slovensko, Španělsko, kamkoliv. Tam všude by Německo našlo armádu vzdělaných a dobře placené práce chtivých lidí, kteří by tu německou porodnost a pokles výroby rádi vykompenzovali. K tomu nejsou třeba nekvalifikovaní a potenciálně i nebezpeční imigranti z Blízkého východu a z Afriky. Proč se nás ale snaží mainstream přesvědčit o opaku? Proč iDnes přebírá propagandistické články Reuters?

2C06791F00000578-3224305-image-m-5_1441559971034.jpg
Selfíčka migrantů pomohou Německu s růstem ekonomiky?

Odpověď je hrozivá. EU totiž hrozí rozpad! Obrovské nepokoje tady v Německu, protesty v celé EU narušují integrální strukturu evropského společenství. Generální architekt NWO je silně znepokojen, že plán na zchudnutí Evropy skrze násilnou demografickou změnu populace se může obrátit proti samotnému pilíři a garantovi NWO v Evropě, kterým je Evropská Unie! Bez EU totiž padne i smlouva TTIP, rozpadne se NATO a zřejmě zanikne i koncept globalizace v evropských zemích. První náznaky už v EU probublávají delší dobu. Snaha o ochranné známky potravin, místopisná označení, ochrana původních receptur, to všechno se nelíbí architektům globalizace. Přitom v EU tyto mechanismy jsou již dlouho, ale byly protlačeny lokálními elitami do konceptu EU, navzdory globalizátorům.

Je Evropská Unie pouhým lešením při výstavbě NWO v Evropě?

Víte, proč Svobodní zednáři odvozují své teze konceptuálního řízení světa od stavby domu? Když stavíte dům, jeho součástí bývá lešení, které kolem dokola obepíná stavbu. Lešení je nezbytnost. Když se ale dům dokončí, lešení se musí odstranit, protože jeho účel pominul. V konceptu parcelizace světové moci bývá někdy EU spatřována jako politické lešení pro výstavbu NWO v Evropě a ozývají se hlasy, že současná EU zanikne, protože imigrační vlna je spouštěcím zážehem tryskového motoru NWO. Jakkoliv by tato teorie mohla být pravdivá, tak v rámci konceptuálního řízení je pád EU naprosto vyloučen, protože NWO potřebuje pevné a silné řídící procesy, bez kterých nemůže NWO fungovat a ani přežít.

Opět si představte stavbu domu, kdy navezete materiál, všechno připravíte a přivezete dělníky. Postavte dům, řeknete jim. Ale oni se budou dívat okolo sebe a budou bezradně postávat. Budou hledat mistra. Když přijede mistr na stavbu, začne se rozhlížet a bude hledat stavbyvedoucího. Ten nakonec přijede, rozdělí úkoly, projde plány, vytvoří pracovní harmonogram, zaúkoluje mistry, ale nejprve zavolá investorovi stavby a projedná s ním koncepci celého procesu výstavby, to znamená probere s ním proces konceptuálního řízení. V architektuře NWO nelze budovat systém bez pevné vertikály moci, kdy jednotlivé státy a jejich občané mají své mistry (vlády), tito mistři mají své stavbyvedoucí (Evropská komise, ambasády mocností) a tito stavbyvedoucí mají své investory a garanty (nadnárodní mocenské kluby, bankovní trusty).

European-Parliament-Strasbourg-c-European-Union-PE-EP-Louise-WEISS-building-c-Architecture-Studio3.jpg
Symboly Babylonské věže, pyramidy a oka na vrcholu pyramidy… všechno symboly Svobodných zednářů…

V koncepci NWO je však ještě někdo vyšší. Taktéž i při stavbě domu je potřeba něco, co neumí zajistit ani ten, kdo disponuje penězi, to znamená ani ten, kdo je investor. To něco je “plán domu”. A ten je úlohou a výtvorem architekta. V koncepci NWO jde o tzv. generálního architekta NWO, který navrhl systém a strukturu fungování celého projektu. Nicméně ani on není v hierarchii NWO nejvýše. Tím skutečným hybatelem světa a událostí jsou vizionáři, staroslovansky označovaní jako “žreci”, tedy ti, kteří mají schopnost zření do budoucnosti. Pokud bychom měli tyto osoby přirovnat k výstavbě domu, jde de facto o “zákazníky s obrovskou představivostí”. V systému NWO si můžete tyto výjimečné osobnosti představit jako polobohy, kteří neřeší peníze, náklady, pracnost, čas nebo veřejné mínění, ale upřednostňují prvky, jakými jsou “moc”, “odkaz”, “odolnost proti zubu času”, “přežití rasy”, “obnova zdrojů”, “zachování zdrojů”, “exodus”, “genocida” apod.

Zednáři NWO nestaví ani tak dům, jako spíš pyramidu a Babylonskou věž!

Pokud chcete jako “žrec” popohnat vědecko-technický rozvoj civilizace, pověříte generálního architekta vytvořením plánu na trvalé válečné napětí ve světě. Když se zbrojí, civilizace nehledí na prostředky, vrhá obrovské peníze do výzkumu a objevů pro válečné účely. Když civilizace je přemnožená, generální architekt zpracuje plán podle žrecovy vize, kdy civilizace začne opouštět tradiční rodinu a její úlohu množení, začne podporovat homosexualitu, civilizace začne chudnout, aby neměla dostatek zdrojů pro množení lidí a pokles porodnosti zachvátí celou civilizaci. Jednu civilizaci však může úpadek druhé posílit. Když civilizace zchudne, zároveň zhloupne, protože nebude mít tolik škol a hlavně peněz na dobré školy. A hloupý člověk nemá vysoké cíle, protože po nich ani netouží. Méně peněz mezi lidmi, méně spotřeby zdrojů planety, menší byty, menší uhlovodíková stopa (méně cest auty a letadly), méně kvalitního jídla (a více laciných náhražek v něm).

Sharia4FranceBurqas.jpg
Chudá Evropa? Ve Francii již existuje “demo” verze této “Nové Evropy”…

Z pohledu zednářů je stavba světové moci neustálým procesem. Dům je stále ve výstavbě, nikdy není dokončen. Proto mají zednáři symbol pyramidy bez špičky, která symbolizuje nedokončené dílo. Stejně tak budova Evropského parlamentu má podobu nedokončené budovy, jakoby obehnané lešením.

Koncepce NWO ve svém principu spočívá v tom, že člověk si už nebude vydělávat tolik peněz, kolik by měl za svou práci dostat, ale podle toho, aby mu mzda stačila na přežití a zábavu, aby se systému NWO nevzbouřil. Koncept NWO je v podstatě projekt, jak jednou provždy zabránit revolucím ze sociálních důvodů. To ovšem neznamená, že NWO je odolné proti revolucím z důvodů ideových, což právě ukazují občanské nepokoje v Evropě kvůli migrantům.

Je proto nutné si stále dávat pozor. Při čtení mainstreamu sledovat změny v rétorice, sledovat fiat alternativu a přesuny akcentů v článcích. Podobně jako zmíněný článek na iDnesu, i desítky dalších serverů zahájily v posledních dnech kampaň na obhajobu migrace do EU s odkazem na nízkou natalitu a klesající růst HDP. Je to zoufalý pokus, jak položit rovnítko mezi Araby a hospodářský růst v EU, což ja tak obrovská lež, které snad nikdo neuvěří, ale pozor na sílu mainstreamu, pozor na školství! Zjišťujte denně od svých dětí, co jim říkají učitelé ve škole! Tenhle záchranný pokus globálního architekta prosadit a uchránit migraci do EU skrze spojnici mezi natalitou a růstem HDP totiž začne být tlačen do hlav především dětem!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dodo
Návštěvník
Dodo

Pre redaktora otazka
Da sa.to este zastavit ak ano ako Ved
Nasa populacia zmizne.Soros je chory clovek da sa olygarchom odobrat majetok

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Tohle jste už četli? Ať žije GMO, TTIP a další vymoženosti dnešní doby! 🙁 http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3224-je-to-tady-staty-eu-jiz-nebudou-moci-zakazat-pestovani-gmo-potravin

Alkid
Návštěvník
Alkid

A proto, kdo může maximum zeleniny pěstovat na zahrádce nebo nákup rovnou od farmáře nebo na trhu. Problém však bude se sháněním neGMO osiva.

PetrZam
Návštěvník
PetrZam
Megafon
Návštěvník
Megafon

Strašné je co elity EU vymyslely, místo toho aby se zamyslely. Na druhou stranu, ale od elit nelze očekávat, že si pod sebou podřežou větev. O čem mluvím? Místo zamyšlení nad příčinou nízké porodnosti ve vyspělém západu nám naordinovaly ředění krve. Ředění krve, které v jejich představách povede ke zvýšení zásob ” lidských zdrojů “, které jsou nezbytné pro fungování schizofrenního systému neustálého zvyšování výkonů, výroby a zisku stojícího na chorobné touze po moci. Při zamyšlení by totiž zákonitě musely dojít k závěru, že oligarchický systém, vydávaný za západní demokracii je nepřátelský k člověku jako takovému. Současný systém, který se tak ohání humanismem a ochranou života je ve skutečnosti velice drsný až krutý. Jelikož se všichni zainteresovaní na Evropské i národní úrovni bojí, byť jen myšlenkou, dotknout samotné podstaty fungování západního způsobu myšlení a života, nemůže nikdo očekávat, že by zazněla nějaká jasná definice problému. Od myšlenkových impotentů typu. B. Sobotky to nelze očekávat. Sobotka je totiž stále volen jen proto, že nikdy nic nevymyslí a tím si nikoho nepopudí. Proto vždy vyleze ze stranických voleb jako nejmenší zlo. Tedy člověk, který svou inteligencí a rozhledem neohrozí ostatní spolustraníky. Chtělo by se mi říct, že bohudík neokonzervativní postoje vrcholných představitelů EU a jejich národních stínů nedokážou být rovnocenným soupeřem evoluci. Evoluci v podobě emancipačního procesu Evropských národů a znovunalezení identity, svébytnosti a suverenity a věřím, seč můžu, i ke zničení projektu unifikované, duhové Evropy. Pokud se tak nestane čekají Evropu nejspíš desetiletí temna, násilí a lidské ubohosti. Systém vytváří lidé. Přírodě je naše myšlenkové schéma ukradené. A proto je jen a jen na lidech zbavit se tvůrců a udržovatelů nefunkčního systému a parazitů tyjících z činorodosti lidského ducha.

informatix
Návštěvník
informatix

Ešte môj názor k argumentu, že globálny prediktor sa snaží zdecimovať Európanov (resp. bielu rasu), s cieľom aby znížil plytvanie prírodnými zdrojmi.

Podľa mňa, to je chybná úvaha.

Za najväčším plytvaním zdrojmi paradoxne nestojí koncový konzument, ale korporátny priemysel poháňaný potrebou exponenciálneho rastu spotreby.

Ľudia nepotrebujú každý polrok nový iPhon a každé 2 roky nový notebook (pretože ten starý sa zámerne pokazil tesne po záruke kvôli zabudovaným k*rvítkam). Nepotrebujú letecký dovoz jabĺk z argentíny, keď by sa dali dopestovať doma na záhrade. Nepotrebujú cestovať na dovolenku cez pol sveta, keď majú dostatok prírody aj v blízkom okolí.

Sú to práve majitelia veľkokorporácii (a teda služobníci globálnej elity), kto najviac drancuje prírodné zdroje a potom najrôznejšími psychologickými manipuláciami núti konečných konzumentov, aby tieto zbytočne vyrobené výrobky kupovali.

Skôr si proste myslím, že ľudí je príliš veľa na to, aby bolo možné ich spoľahlivo ovládať zo strany svetovej elity a že táto elita sa obáva, že by sa situácia mohla zvrtnúť proti nim. A preto sa snažia “preventívne” zredukovať svetovú populáciu počtom aj inteligenciou tak, aby prestala predstavovať reálnu hrozbu.

:(
Návštěvník
:(

GP musí zlikvidovat Evropu dřív než ji vysají USA pro které je to jejich poslední záchrana ekonomiky. A to že nás USA dnes otevřeně chtějí vysát nevidí už asi jen blbec.
Takže tak či tak zařveme!
Učte se rusky přátelé, i svoje děti . To je vše co vám mohu radit.

:(
Návštěvník
:(

Jo a zlikvidovat zde neznamená vojensky zničit!
Likvidace to bude (je) etnická, kulturní, morální, sociální, náboženská a tím pádem ekonomická.
Jednoduše GP nedopustí aby se z nás stala náhrada za Čínu, která z největší pravděpodobností USA brzy “odstřihne”. Nedopustí (ale ne z lásky k nám 🙂 ) aby jsme nahradili čínské polo-otroky pracující pro USA, stát který svým životním stylem nejvíce zatěžuje planetu a který by EU mohla ještě na nějaký ten čas spasit. Ale jak to udělá? No přece tím že se vytvoří Evropský kalifát nebo jiná chaotická “struktura”, která pro USA jednoduše pracovat nebude. Takže si vlastně nebude CO vzít! Opakuji USA a GP mají pro Evropu podobný (ale ne totožný) likvidační plán ale jen USA jsou natolik hloupé že nevidí že to tím pádem odskáčou taky.
A se vší úctou pane VK myslím že to vidíte příliš, příliš složitě. Zednáři už déle nefungují na úrovni GP. A v “elitách” EU panuje jasná schizofrenie co do poslušnosti. Ale směr je vesměs stále stejný, likvidační.

Pozorovatelka
Autor

Popsal jste to tak, že nemám co dodat, naprostý souhlas (včetně toho učení dětí ruštině – zrovna včera jsem lehce učila vnuky). “Likvidace to bude (je) etnická, kulturní, morální, sociální, náboženská a tím pádem ekonomická”. A o tu ekonomickou jde až na posledním místě a i můj názor je, že náhradou za Čínu se nestaneme, to by pro GP bylo Evropu vést z deště pod okap. Tzv. “rozežrané” Evropany nepředělá, proto pro ně vymyslel Sodomu-Gomoru a po ní začne se zcela novým národem jako s nepopsaným listem papíru.

informatix
Návštěvník
informatix

Ja len poznámku k tej nízkej pôrodnosti Nemcov (a celkovo Európanov)…

Média sa tvária, akoby príčina bola iba v lenivosti obyvateľstva, resp. v akýchsi nezistiteľných faktoroch.

Pritom sa ale čoraz jasnejšie ukazuje, že neplodnosť Európanov je šírená zámerne a cielene, pomocou množstva rôznych stratégií:

1. Jedovaté látky v životnom prostredí, tzv. hormonálne disruptory. Nachádzajú sa vo veľkom množstve napríklad v plastoch. Sú zodpovedné za znižovanie počtu spermií, problémy s otehotnením, strata záujmu o druhé pohlavie, poruchy sexuálnej orientácie…

2. Masové užívanie ženskej hormonálnej antikoncepcie, ktorá zamoruje zdroje pitnej vody a spôsobuje neplodnosť aj ženám, ktoré ju nikdy neužívali.

3. Vakcíny zámerne kontaminované sterilizačnými chemikáliami, viď nedávny škandál s vakcinančným programom v Keni.

4. Zámerná snaha o rozvrat rodín a rozoštvanie vzťahov medzi mužmi a ženami (všetky feministické kampane, genderové stieranie rozdielov medzi pohlaviami, mediálna propagácia rozvodov, promiskuity…)

A hromada ďalších faktorov.

Podrobne je to vysvetlené v týchto dvoch článkoch:

https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/epidemia-neplodnosti-co-nam-media-nepovedia/

https://diskuter.wordpress.com/2015/03/12/epidemia-neplodnosti-ii-dalsie-faktory/

bantustan
Návštěvník
bantustan

Žilo,bylo kdysi takové PSM…Tam se ukládaly prachy a dvacetiletá nevěsta měla třicet tisíc na zařízení bytu..Dalo se usalašit v krásné krajině jižních Čech dle jednoho z mnohých inzerátu v Zemědělských novinách a tam se volil barák se zahradou ve stylu OKAL NSR..Živočišná výroba…manželé ošetřovatelé vepřu..Nebo rostlinná výroba traktorista nebo opravář zemědělských stroju…Byt v novém domě dva plus jedna s uvazkem na tři roky,dát výpověd, zustat,potom byt spravuje obec…Volby práce s bytem mimo Prahu byly za soudruhu převeliké…Přispěvatel do rudých ROH mohl mít luxusní dovolenou na podnikových chatách s příspěvkem odboru,takže za pár šupu dle dnešního hlediska…Dnes INSTIKTIVNĚ se nerodí děti…Pro otrocké práce v montovnách za kus babišovA odpadního hospodářství…https://www.youtube.com/watch?v=f_xN7EtTp6E

Alkid
Návštěvník
Alkid

Vypadá to, že výhledově bude znova nejdůležitější role zemědělství (Toman). U nás už hodně zemědělské půdy zmizelo pod montovnami, hypermarkety, skladišti a parkovišti a jsme závislí na dovozu. Pokud EU neuživí všechny své obyvatele bude muset více potravin dovážet, a to otevírá cestu pro TTIP a GMO otraviny (stáda skotu s původním genofondem ve státních rezervách) ve všech podobách nebo dovoz z Ukrajiny, která bývala “obilnice Evropy”.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Ano a mizí i další půda. Nebo že by u R6 na cca 10. km na tom poli byly bagry jen tak z plezíru?

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

A přitom by občas stačilo vypnout večer elektřinu… 😉 Pokud by ještě k tomu byly udělány podmínky, že lidi (i mimo Prahu!) mají práci, nejsou tam za otroky, nedojíždí tam dlouhé hodiny denně,… prostě mají jakous takous jistotu, že nechcípnou hlady nebo nestráví veškerý svůj čas v práci a cestou do/z, tak třeba budou mít i větší chuť se rozmnožovat. Ale chápu, že o takové zbytečnosti, jako je obživa, se imigranti nezajímají.

to je jedno
Návštěvník
to je jedno

Známe i případy, kdy i dobrý architekt se přepočítal a stavba spadla! Známe i případy, kdy probíhala někde nějaká výstavba vedená zkušenými řemeslníky a mistry bez architektů, a ty domy stáli dokud je někdo nezboural – a často se jednalo o dobré a poutavé urbanistické celky!

elko
Návštěvník
elko

propaganda na přijetí uprchlíků podepřená právě nízkou natalitou probíhá na alternativních webech v ČR již delší dobu, a články autorů s jiným obsahem nejsou přijímány a diskutéři s jiným názorem jsou banováni. To je současná realita.( týká se i vychvalovaných webů zde diskutéry uvedených).
Zvýšení porodnosti v ČR není přece prioritní, prioritní by měla být budoucí vysoká zaměstnanost imigrantů, která zajistí stabilitu důchodových systémů, založených na průběžném financování.
Prioritou by měla být i bezpečnost země a jistota, že mezi uprchlíky nejsou teroristé

Muamar
Návštěvník
Muamar

…jistota, že mezi uprchlíky teroristé nejsou… Samozřejmě, že nejsou. Jsou to muslimové, kterým Korán nařizuje uvrhnout teror do srdcí nevěřících… (Quran 8:12-14 Surat Al-Anfal). Každý muž, žena i dítě má povinnost usekat nevěřícím prsty, palce a podříznout krk. Zcela jistě nejde o teroristy, protože džihád je přece posvátným pilířem Islámu a nelze být muslimem a nevést přitom džihád…

bantustan
Návštěvník
bantustan
Aksal
Návštěvník
Aksal

Dalším článkem byl o tom, že se důchodci cítí osaměle, jakoby podsouvali tezi, že imigranti se budou o důchodce starat. Měla jsem z toho článku velice nepříjemný pocit. Manipulace z něj jen čišela…