Generál Wesley Clark vyzval k zavírání “neloajálních” Američanů do internačních táborů! Konspirace...

Generál Wesley Clark vyzval k zavírání “neloajálních” Američanů do internačních táborů! Konspirace se opět ukázala pravdivou, fašizace americké vrcholné politiky v přímém přenosu

Generál Wesley Clark vyzval k zavírání “neloajálních” Američanů do internačních táborů! Konspirace se opět ukázala pravdivou, fašizace americké vrcholné politiky v přímém přenosu

Americký politik a penzionovaný generál Wesley Clark vyzval v televizním pořadu americké stanice MSNBC k internaci neloajálních Američanů ve sběrných táborech, podobně jako tomu bylo v USA za II. sv. války [1]. Wesley Clark se celkem sympaticky odkopal a na plná ústa sdělil v přímém přenosu všem “neloajálním” Američanům, že je čeká koncentrační tábor, pokud nebudou souhlasit s kroky americké vlády. Wesley Clark jmenovitě vyzval k detenci podezřelých osob z ideologické a politické opozice vůči americké vládě.

Wesley Clark ve videu navrhuje i něco, co by se dalo nazvat “domovními důvěrníky”, když uvádí, že někteří naturalizovaní Američané nebo jejich děti nejsou v USA šťastní a cítí vůči zemi zášť, protože nemají práci, nebo nemají přítelkyni, a proto je třeba je sledovat a pomoci jim, aby se dostali zpátky do americké komunity. Prostě role velkého bratra, který to myslí dobře. To znamená dozor, odposlechy, špiclování, sledování.

33903clark_large.jpg
Gen. Wesley Clark

Wesley Clark uvedl: “Musíme identifikovat lidi, kteří se nejpravděpodobněji budou radikalizovat. Musíme tomu učinit přítrž na samotném počátku!” Generál usuzuje, že svoboda slova by měla být relativní a připomíná historii, že každý Američan, který za II. sv. války podporoval Hitlera, byl také internován a jeho cesta tak logicky vedla do některého z amerických koncentračních táborů za II. sv. války v USA. Clark tak přirovnává dnešní americkou politickou opozici amerického establishmentu k podporovatelům Hitlera a III. Říše za II. sv. války. Dále generál uvedl, že i Velká Británie, Německo a Francie budou muset přehodnotit politiku na svých národních úrovních ve vztahu k internaci osob, které se radikalizují podobným způsobem jako v USA. Tedy jasný příkaz z USA směrem do Evropy. Dají se proto brzy i v Česku očekávat politické kroky vedoucí ke kriminalizaci opozice, opozičních hnutí, názorů a v neposlední řadě serverů.

Toto skandální televizní vystoupení Wesleyho Clarka je oficiálně dáváno do souvislosti se střelbou ve městě Chattanooga ve státě Tennessee, kde byli postříleni čtyři příslušníci námořní pěchoty [2]. Útočníkem byl Muhammad Youssef Abdulazeez, americký občan, ovšem ještě předtím (jako nezletilý) občan Jordánska a narozený v Kuvajtu. Střelba je označována na alternativních médiích v USA za další nepovedenou “false flag” operaci FBI, kdy vyšetřovatelé se snaží teď narychlo dokázat, že nešlo o teroristický čin, ale o reakci útočníka způsobenou nadměrným užíváním léků a opiátů. Není to poprvé, kdy se medikace a léky mají stát zástěrkou pro čin naverbovaného operativce FBI, který se vymkl z podkontroly agentům FBI, podobně jako při bombovém útoku v Bostonu nebo při masakru ve škole v Sandy Hook [3]. Ve všech případech figurují agenti FBI, provokační schémata, léky, opiáty a bezprostřední reakce vlády, která ihned využívá tragické události pro prosazování své agendy (instalace kamer na ulicích v Bostonu, zákony a granty pro nákupy policejních dronů ve městech, gun-free zóny ve školách, omezení prodeje zbraní a střeliva, posílení dozoru a špiclování mezi sousedy).

Střelba je nyní využívána některými americkými politiky pro legalizaci koncentračních a sběrných táborů v USA, které by měly být doplňkem amerického globálního chudnutí. Infrastruktura táborů, které již od roku 2000 připravuje americká federální agentura pro mimořádné události (FEMA) [4], je navržená tak, že umožní jejich využití jako pracovních táborů a samostatných výrobních jednotek nezávislých na financování ze strany federální vlády. Americké výdaje na sociální smír dosahují rok od roku vyšších částek, takže přemístění chudých lidí do koncentračních táborů vyřeší doslova orwellovským způsobem dva problémy: Snížení nezaměstnanosti a likvidaci opozice, protože především chudí a ekonomicky neúspěšní lidé mají logicky proti vládě nejvíce výhrad a představují největší zásobárnu potenciálních radikálů. Takové řešení už zde jednou v historii bylo, německé pracovní lágry za II. sv. války nebo ruské gulagy fungovaly na stejných principech. Stejná slova použil i prezident Obama, který ve videu níže vysvětlil potřebu “prodloužené vazby” pro ty Američany, kteří by mohli v budoucnu něco špatného provést a není je možné zatím odsoudit, protože ještě nic neprovedli…

[VIDEO] Obama vysvětluje potřebu preventivních internačních táborů pro Američany… aby se nemohli v budoucnu dopustit něčeho špatného…

Wesley Clark je bývalým vrchním velitelem NATO a velitelem ozbrojených sil v Evropě, osobně řídil bombardování Jugoslávie v roce 1999. Wesley Clark patří do mocenského křídla válečných jestřábů v Pentagonu, které se zformovalo za vlády Billa Clintona v 90. letech. Do této mocenské skupiny patří i bývalá ministryně zahraničí USA Madelaine Albright.

Budování koncentračních táborů probíhá v USA na plné obrátky a alternativní média o tomto přináší zprávy už posledních 15 let. Až dosud se tyto informace označovaly za konspirace ze strany mainstreamu, ale projev Wesleyho Clarka na MSNBC odkryl všechny karty. Internační tábory mají být řešením pro všechny neloajální Američany. Kdo nemá rád McDonald’s, není loajální Američan, asi bude extrémista. Kolik může být v USA “neloajálních” Američanů, tedy těch, kteří nesouhlasí s politikou amerických vlád? Ta čísla půjdou do milionů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
xavax
Návštěvník
xavax

Smrt Obamovi, smrt americkým politikům…

tetka bielická cigereje
Návštěvník
tetka bielická cigereje

ježišmarjá tá zelená guma ale má diagnózu

Přerovské Strojírny
Návštěvník

Nevím, jak Wesley Clarkovi vynáší hnědouhelné lignitové doly v Kosovu. Doly humanitárního bombardovaní, lásky a pravdy Václava Havla 😀
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/192911-exministryne-albrightova-skupuje-v-kosovu-klicove-podniky/

zombie
Návštěvník
zombie

Velice mě udivuje,že tento penzionovaný generál nezná ani dějiny své vlastní země,jinak by nemohl nikdy říct takovouto prasečinu,že “každý Američan, který za II. sv. války podporoval Hitlera, byl také internován a jeho cesta tak logicky vedla do některého z amerických koncentračních táborů za II. sv. války v USA”,protože dnes i kadý malý dítě ví,že sympatizanti Hitlera nebo osoby německé národnosti v USA nikdy perzekuováni nebyli,natož,aby končili v lágrech-toto se týkalo pouze osob japonské národnosti,který zavírali i jen proto,že byli japonského původu,několik tisíc z nich věznění nepřežilo-pro pana Clarka-stačí jen trochu hledat na netu..

Kenchu
Návštěvník
Kenchu

A uz se odkryva pravy duvod cviceni “Jade Helm” nebo jak se to jmenuje… Oni nedelaji nic nadarmo

xerox
Návštěvník
xerox

škoda že strejda clark nenaznačil , jak se bude posuzovat ta loajálnost … zřejmě se zavedou domovní důvěrníci , kteří budou chodit hlásit na fbi náladu místního obyvatelstva … :–)

xerox
Návštěvník
xerox

,, Přes ČR projede další konvoj americké armády ,,
http://goo.gl/2grVIw
nějak se tady strejdům clárkům zalíbilo , jisto jistě by to vyřešila ta tzv. přímá demo prosazovaná některými zoufalci … :–)

trodas
Návštěvník
trodas

To přeci řekl jasně – musíme identifikovat lidi, kteří “nejprvděpodobněji budou radikalizoáni.” Zmínil lidi bez práce a bez přítelkyně. Takže ještě ani nemusíte nesouhlasit s válkou, politikou vlády, atd. ale už u V8s lze předpokládat, že se zradikalizujete, takže šup do koncentráku!

Jako např. tajnů důkazy soudci (pardon, jen majorovi z armády dle NDAA soudce netřeba) podstrčí že jste navštěvoval “známou baštu Ruské propagandy – Aeronet” a to bude bohatě stačit jako třešnička na dortu.

Ve Španělsku už svobodu slova zrušili, časem zevedou i obdobu NDAA. Další je Francie, Anglie… no a Češi, ti půjdou samozřejmě příkladem!

strážmistr Flanderka
Návštěvník
strážmistr Flanderka

Poslušně hlásím, že u nás je vše v pořádku a nálada a loyalita mezi místním obyvatelstvem je na stupni Ia.

venny
Návštěvník
venny

Beztrestně čučet dalekohledem sousedům do oken.. Tak toto je vlhký sen naší “sousedky”
Omlouvám se za odbočení.

xerox
Návštěvník
xerox

vedoucí … jsem někde čet že v zemi svobody je minimálně 14 tajných služeb , o ,, Neighborhood Watch ,, jsem taky čet , ale netuším jaké mají pravomoce … pokud to dělají dobrovolně tak erár ušetří …
za ck rakouska to byla placená funkce takový informátor , např. strážmistr flanderka si platil jistého josefa vyskočila známého též jako pepek vyskoč vyjadřující se – méeee …

trodas … ve francii se už pošpanělštili , viz moje reakce pod článkem – ,, Jakýpak „obchod“ Turecko asi uzavřelo.. ,,