Fraška z Rudolfina jako poslední šance na likvidaci Miloše Zemana. Režie ČT...

Fraška z Rudolfina jako poslední šance na likvidaci Miloše Zemana. Režie ČT bude otázky kandidátům konzultovat online s poradním týmem, na Miloše Zemana je připraven kýbl “sraček”, sdělil naší redakci zdroj z Kavčích hor. Bude se řešit Mynář, vazby na Rusko a Čínu, dezinformace a Babiš. Drahoš se nebude řešit vůbec, ČT mu fandí!

Fraška z Rudolfina jako poslední šance na likvidaci Miloše Zemana. Režie ČT bude otázky kandidátům konzultovat online s poradním týmem, na Miloše Zemana je připraven kýbl “sraček”, sdělil naší redakci zdroj z Kavčích hor. Bude se řešit Mynář, vazby na Rusko a Čínu, dezinformace a Babiš. Drahoš se nebude řešit vůbec, ČT mu fandí!

Redakce AE News získala exkluzivní informace z České televize o chystaném posledním prezidentském duelu mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem. Debata se uskuteční v pražském Rudolfinu dnes (25. ledna) od 20.00 hodin a přenos bude vysílat ČT1 a ČT24. My jsme však už v předstihu dostali do redakce informace nejen o chystaném okruhu otázek, ale i konkrétní témata, a ty lze shrnout třemi slovy: munice proti Zemanovi. Česká televize připravila okruh otázek, které se budou týkat především těch témat, ve kterých je Miloš Zeman zranitelný. Moderátorka ČT Světlana Witowská, která se má ujmout mediální popravy Miloše Zemana, bude diskusi směrovat do několika okruhů témat, kterým Miloš Zeman dlouhodobě čelí v průběhu posledních 5 let a jsou v médiích považovány za škraloupy Miloše Zemana. Česká televize vydala oficiální parametry debaty, které mají navodit pocit vyváženosti.

Debatu v Rudolfinu bude moderovat Světlana Witowská.

Zástupce šéfredaktora redakce zpravodajství ČT František Lutonský uvedl [1], že debata bude rozdělena do 3 segmentů a celý duel bude trvat 90 minut, na rozdíl od TV Prima, která sklidila kritiku za velmi krátký čas pro kandidáty a naprosto zbytečné a zdržující mediální vstupy redaktorky TV Prima Kláry Doležalové. Stejně tak byl kritizován i velmi slabý výkon moderátora Karla Voříška, který přišel na pódium v brýlích, čímž vyvolal podezření, že tím chce mimoverbálně vyjádřit podporu Jiřímu Drahošovi.

Debata na Primě byla krátká, ČT prodlouží duel o 30 minut

To však je omyl, Karel Voříšek nosí dioptrické brýle kvůli špatnému zraku na dálku, přiznal se k tomuto problému již v říjnu 2016 v rozhovoru pro Blesk [2]. Dlouhá léta používal kontaktní čočky, ale poprvé nasadil brýle ve zprávách v červnu loňského roku. Bez ohledu na brýle však divákům vadilo, že debata byla fragmentovaná a nedostalo se na zásadní otázky, cíle a vize jednotlivých kandidátů, na otázky ohledně bezpečnosti, přijetí Eura, hlubší integrace do EU atd. Pouhých 60 minut nestačilo pokrýt hlavní témata, takže ČT po dohodě s kandidáty dohodla 90 minutový formát debaty na ČT. To je myslím pozitivní zpráva pro voliče a diváky na obou stranách barikády.

Karel Voříšek na Primě s brýlemi.

První segment otázek připravil editorský a dramaturgický tým ČT a bude se týkat současné politické situace (podle našich informací bude tématem Andrej Babiš, Čapí hnízdo, napojení Miloše Zemana na Andreje Babiše, jmenování premiéra), důležitých témat veřejné diskuse (dezinformace, vliv Ruska, proruských serverů na ovlivňování voleb, kauza lithium), pravomocí prezidenta a programu kandidátů. „V té debatě my se budeme ptát zejména na osobní motivaci kandidátů, samozřejmě na jejich program, na to, co slibují,” řekl dnes ve vysílání Českého rozhlasu – Radiožurnálu Lutonský.

Česká televize připravila monstr-proces proti Zemanovi maskovaný za debatu

Na Zemana i Drahoše podle něj čekají otázky týkající se aktuální politické situace, předvolební kampaně a jejího financování, výběru spolupracovníků nebo komunikace s voliči. Podle informací bude právě tento segment debaty nejvíce kritický pro Miloše Zemana, protože otázky budou směřovat nejen ve vztahu k blízkým Zemanovým spolupracovníkům (údajně napojených na Rusko), jako jsou Vratislav Mynář nebo Martin Nejedlý, ale i k financování kampaně Miloše Zemana. ČT bude usilovat o vykreslení Miloše Zemana formou, že mu volební kampaň financují lidé napojení na Ruskou federaci. A podívejte se, jaký zcela účelově načasovaný článek vypustil iDnes.cz jen pár hodin před touto klíčovou prezidentskou debatou. Dobrou zprávou je, že oba kandidáti dostali dopředu okruh otázek 1. segmentu, nicméně nemají k dispozici samotné otázky, ale právě jenom jejich okruhy.

Jiří Drahoš s komunikačním sluchátkem před natáčením rozhovoru v televizi. V debatě se Zemanem na Primě však sluchátko neměl.

Druhý segment otázek bude pokládán ústavními činiteli, konkrétně předsedy obou komor parlamentu a pozor, tady nám svítí červené světlo, protože ČT zařadila do tohoto segmentu i dotazy občanů z jihočeské obce Srubec, kde oba kandidáti dostali v 1. kole prezidentské volby přibližně stejný počet hlasů. Jak uvedl Lutonský, moderátorka Světlana Witovská bude pomocí sluchátka a mikrofonu propojena online s přenosovým vozem a bude od dramaturga dostávat předem nachystané otázky, které pro kandidáty bude v reálném čase vyrábět tým až 5 dramaturgů, kterým bude asistovat dalších 10 redaktorů, kteří budou vyhledávat informace online a rovněž se dá čekat, že budou ověřovat online výroky obou kandidátů. Zejména dotazy občanů z oné jihočeské obce mohou být předmětem spin doctoringu ČT, takže se dá očekávat opravdu příval špíny a dehonestací na Miloše Zemana.

Na Zemana je nachystáno 20 redaktorů a dramaturgů ČT a k tomu Witowská se sluchátkem v uchu

Třetí segment otázek bude obsahovat dotazy jednotlivých kandidátů jeden na druhého. Každý z kandidátů může mít až 3 různé otázky na protikandidáta. Kromě toho si může každý kandidát do malého salónku Rudolfina přivést maximálně 30 svých fanoušků, kteří se ovšem budou muset řídit závazným řádem. Už před několika dny unikla na veřejnost skandální informace manželky Jiřího Drahoše. Eva Drahošová se totiž v rozhovoru s poslancem Markem Výborným (KDU-ČSL) prořekla, že “na ČT nám fandí, ale nesmí to dát najevo” [3]. Tím pouze odkryla a potvrdila de facto veřejné tajemství v ČR, že ČT už dávno není objektivní a nezávislé médium, a poté, co dokonce ředitel ČT Petr Dvořák podepsal politickou výzvu “Mantinely demokracie” [4], tak nikdo už nevěří tomu, že ČT vysílá vyvážené zpravodajství. Na alternativě se v posledních dnech mylně uvádí, že Miloš Zeman bude čelit hlavně Světlaně Witowské. Podle našich informací bude paní Witowská tím nejmenším problémem, protože proti Miloši Zemanovi bude stát celý tým dramaturgů a redaktorů, kteří budou skrze sluchátko v přímém spojení s moderátorkou a budou jí krýt záda před rétorikou Miloše Zemana.

Eva Drahošová, manželka Jiřího Drahoše. Ta se prořekla, že ČT jejímu muži fandí, ale nesmí to dát najevo.

Celá debata v Rudolfinu bude vedena s cílem mediální likvidace Miloše Zemana, protože dnešní duel s největší pravděpodobností rozhodne celé volby. Už nikdy nebude šance porazit Miloše Zemana, pokud se to nepodaří dnes večer. Proto Česká televize vyčlenila téměř dvacítku redaktorů a dramaturgů zpravodajství ČT, publicistických pořadů jako jsou např. Reportéři a další.

Všechno, co má ČT k dispozici, bude dnes večer vrženo proti Miloši Zemanovi s cílem mediálně ho zničit a zajistit tak vítězství Jiřímu Drahošovi, který prý bude mít za úkol “nemluvit moc”, protože většinu mluvení obstará zejména Světlana Witowská s cílem svrhnout Miloši Zemanovi na hlavu onen pověstný kýbl sraček, ze kterého by se nevzpamatoval. Stejně tak se dá očekávat, že ČT se pokusí Miloše Zemana vykreslit jako smrtelně nemocného. Přitom se zapomíná, v jak zoufale špatném zdravotním stavu byl Václav Havel ve svém posledním prezidentském období. Mnoho lidí také zapomíná, že o hůlce chodil i Winston Churchill, kterému hůlka pomáhala zejména udržet stabilitu kvůli jeho alkoholismu.

O budoucnosti ČR v Evropě nebudou rozhodovat nohy prezidenta, ale jeho hlava!

Úlohou Miloše Zemana v roli prezidenta není chodit, ale zodpovědně jednat a myslet ve prospěch národa na domácí i mezinárodní scéně. Není jeho úlohou zaběhnout maraton, nebo se promenádovat po bruselských bulvárech, což bezpochyby jde skvěle mnoha politikům, kteří v Bruselu pracují pro EU. O budoucnosti ČR v Evropě nebudou rozhodovat nohy prezidenta, ale jeho hlava! Toto heslo prosím sdílejte spolu s tímto článkem na sociálních sítích, protože je důležité, aby lidé u voleb hlasovali hlavou, ne nohama.

Česká televize má hlavní a centrální úlohu v útocích proti Miloši Zemanovi a všem je jasné, že pokud se podaří porazit Miloše Zemana, Andrej Babiš padne spolu s ním. Na to si můžete vsadit, protože to by bylo potom jen otázkou času. Američané se snaží podržet si Česko ve sféře své moci a rádi by posunuli ČR politicky do stejné role, v jaké je nyní Polsko. Proces “polandizace” by znamenal nasunutí amerických vojsk a zbraňových komplexů do ČR, o což usilují různé transatlantické think-tanky v ČR, např. Evropské hodnoty, které lobbují v ČR za americké zájmy. Není bez zajímavosti, že Jakub Janda se setkal osobně s Johnem McCainem, pravidelně publikuje v americkém tisku, ve Washington Post atd.

Petr Kolář po levici Václava Havla v roce 2004.

Spolupracovník Jakuba Jandy, bývalý ambasador ČR v USA, Petr Kolář, se navíc stane Drahošovým poradcem pro zahraničí a bezpečnost, jak sám uvedl ve svém videu [5]. Takže pronikání politické neziskovky Evropské hodnoty do struktur prezidentského úřadu by okamžitě učinilo Evropské hodnoty jednou z nejmocnějších neziskovek ve Střední Evropě s přímým napojením na Johna McCaina a americké válečné necony. Doufám, že si všichni uvědomujete, jaké riziko spočívá v tom, kdyby se do role prezidenta dostala ohebná marioneta beznázorového Jiřího Drahoše, která by byla ovládána poradci z okolí Evropských hodnot. Největším rizikem v dnešní době je pronikání neziskového sektoru do legislativy a exekutivy, pokud pomineme školství, které je další oblastí mohutného pronikání NGO organizací. A kdokoliv hledá ideálního kandidáta, nenajde ho.

Nesmíme mít prezidenta, kterému budou dělat poradce lidé z neziskovky Evropské hodnoty!

Dnešní doba je čistě o volbách menšího zla. Je to drsná realita, se kterou se musíme vyrovnat. Miloš Zeman není ideální kandidát bez chyb, ale v porovnání s Jiřím Drahošem je zlatá volba, protože prosazuje pronárodní ukotvení ČR, podporuje český průmysl v celém světě a je striktním odpůrcem migrace. Není čas na kompromisy Jiřího Drahoše o tom, že 2600 migrantů není problém. Nemůžeme si dovolit prezidenta, který nechce občanům dovolit referendum o vystoupení z EU. Nesmíme mít prezidenta, kterému budou dělat poradce lidé z neziskovky Evropské hodnoty. Dnešní debata prezidentských kandidátů bude antizemanovským teátrem, jehož třešničkou na dortu má být mediální poprava Miloše Zemana na konci. Přestože věříme, že Miloš Zeman převálcuje jak Jiřího Drahoše, tak i Českou televizi, přesto je potřeba znovu a znovu sbírat podporu a hlasy pro Miloše Zemana. Sdílejte prosím tento článek všude, kde můžete a nezapomeňte jít zítra a pozítří k volbám! Spolu to dáme? Ne, spolu jim to nandáme!

Prosba redakce závěrem článku

V souvislosti se zpravodajstvím o prezidentské volbě bychom chtěli požádat a poprosit naše čtenáře, aby i tento měsíc zvážili finanční podporu našemu serveru. Nejsme veřejnoprávní médium, ani neziskovka napojená na fondy uhlobarona nebo cizí fondy. Stojíme a padáme s finanční podporou Vás, našich čtenářů. Pokud se Vám líbí, jak pracujeme a jaké informace přinášíme, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na naší obvyklé darovací stránce zde. Dobrovolný dar můžete zaslat na bankovní účet v ČR a v SR, na PayPal, Bitcoin anebo poštovní složenkou na účet v ČR nebo v SR. Podpoříte tím naši práci, investigativní novinařinu a zajistíte pokračování našeho nezávislého alternativního zpravodajského projektu. Moc Vám děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bmw
Návštěvník
bmw

Boha jeho:D A Ray nebyl celej hnědej od toho jak lezl na Nově při debatě Zemanovi do rekta? A sorry, Soukupovi nebyly vidět už ani nohy:DDDD řešte podstatný, financování Zemanovi kampaně od krachujícíh firem:)

r.m.
Návštěvník
r.m.

Witowská
V roce 2008 se rozvedla, o dva roky později si vzala bankéře Petra Witowského. Diváci se to dozvěděli tak, že při zprávách se na obrazovce objevilo její jméno s novým příjmením. I z druhého manželství má syna.
https://www.reflex.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/84676/svetlana-witowska-10-faktu-o-moderatorce-rozhodujiciho-duelu-prezidentskych-kandidatu.html

Pavel Lepenka
Návštěvník
Pavel Lepenka

Pouze jeden moment z debaty. ČT dala Drahošovi nejen otázky, ale i odpovědi.

https://www.facebook.com/pavel.vot/videos/10214766818995020/

lejzer
Návštěvník
lejzer

kratko k tej dileme … nohy vs hlava

myslim, ze nielen na Slovensku sa od nepamäti hovori
… kto nema v hlave ma v nohach 🙂

Bressy
Návštěvník
Bressy

No ja verim ze zvitezi zdravi rozum občanů a iti co minule volit nebyli a to často né prto,že by nechtěli,půjdou a podpoří Zemana před zákeřným a proradným Drahošem se satanským šklebem a který je nastrčenou figurou EU pro snadné ovládání Čr. A možnost rozlezení muslimů do naßí zatím čisté zony.Měli by jste začit psát fakta o jejich nekalých praktikách v Teplicích a kdo stojí za rozprodàváním muslimům byty a pozemky v naši zemi a kdo a jak to zastavi!!!

aechmea
Návštěvník
aechmea

Myslím, že ČT to udělala tentokrát velmi sofistikovaně. Vybrala ženu,jako změkčující a kultivující element mezi dva muže. Ona už se pak této role jen držela. Šlo o to, zastřít tou kultivovaností následnou rafinovanost otázek. Otázky na MZ byly chytře vybrány, tak, aby byl MZ podušen. On se samozřejmě nenechal a vyšel z toho se ctí, ale přímou konfrontací s choulostivými tématy (presumpce neviny, prověrky, atd) lehce ztrácel. Je jasné,že na něj byli perfektně nachystáni. Je jasné, že konfrontační otázky na JD byly velmi měkké, jestli vůbec byly…Miloš z toho všeho vyšel se ctí, šarmem a humorem. Navíc působil skromně a odložil svou občasnou samolibost,což mu velice slušelo. K panu JD nemá smysl se vůbec vyjadřovat…každý člověk soudného rozumu musí vidět tu naprostou duševní a názorovou prázdnotu a také zášť. Pan MZ ho dokonce pochválil, že to chce kus odvahy s takovou pol. ne/zkušeností kandidovat. Já si ale myslím, že je v tom leda kus zakomlexovaného a nezodpovědného ega. Nezbývá, než doufat, že český národ ještě není tolik zdegenerovaný a pochopí, která bije…Držme se přátelé.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Witowská
V roce 2008 se rozvedla, o dva roky později si vzala bankéře Petra Witowského. Diváci se to dozvěděli tak, že při zprávách se na obrazovce objevilo její jméno s novým příjmením. I z druhého manželství má syna.

Roman
Návštěvník
Roman

Dovolím si vložit postřeh jednoho diskutéra z novinek. Bylo by škoda, kdyby zapadl:

Čtu tady na diskusi, jak skvělá byla Witowská a občas i nadšené jásání nad výkonem Drahoše. Jsem však přesvědčen, že Drahoš měl dopředu nejen témata, ale otázky, které mu moderátorka bude klást! Napovídala tomu nejen nebývalá pohotovost odpovědí profesora na položené otázky(jako učitel poznám, kdy je student tzv. navrčen a doslovně chrlí naučený text). V tomto bych se možná mohl mýlit z důvodu zaujatosti (jsem volič M. Zemana), ale v jednom momentu debaty jsem postřehl zajímavou věc.
To, když se moderátorka zeptala na migraci a kvóty a obrátila se nejprve na Drahoše. Ten pak začal odpovídat, cituji: “Tak dneska jsem si poslechl ve zprávách, že éééé” a odmlka profesora. Witowská k mému překvapení Drahošovi nahodila: “…už i Německo ustupuje…” a Drahoš: “… už i Německo ustupuje od tohoto principu…”
No a pak už se chytil a dále deklamoval naučený text! Celá debata byl podvod v přímém přenosu!
https://www.youtube.com/watch?v=_xPZgMRnK_k
od 57. minuty! Poslechněte si to a posuďte!

Roman
Návštěvník
Roman

Omluva – teď jsem si všiml, že tento text už je přímo v jiném článku. Je to dobře, je to důležitý postřeh.

Adana
Návštěvník
Adana

Nevadí, raději 2* než ani jednou.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Svata pravda co pisete, ale staci mrknout na diskusi pod videem. Az mne to (mile) prekvapilo!
To je neco vic nez ta cela okazalost v sale salu ! A s tou bilanci zahranicnich cest a uzavrenych obchodu Zeman absolutne zabodoval. S Drahosemn se budeme zase placat kolem 10ti tramvajim prodanym do USA (A dnes uz mozna ani to ne:) . Jak kdysi rekl muj tata: Havel by neprodal ani tkanicky do bot (kvuli svemu falesnemu humanismu). A tohle prave hrozi s Drahosem, az ho zacne navigovat kavarna.

aechmea
Návštěvník
aechmea

Jj, ta otázka ho evidetně potěšila a nahrála mu ke smeči….

Finep
Návštěvník
Finep

Jako že do Číny jsme toho prodali…

Evžena
Návštěvník
Evžena

U Číňanů dlouho tvá, než se něco dojedná, možná i proto, že čínský trh je atraktivní a kdekdo strojí o to na něj proniknout. Je to velmi těžké. Prezidentu Miloši Zemanovi patří velký dík za to, že nám dal tu šanci. Je zajímavé, že Merkelová je častým hostem v Číně, nám to však zakazuje. Naštěstí M. Zeman na to kašle. A klidně by jí do očí řekl, že nemá právo zakazovat suverénní zemi, s kým se má stýkat a s kým ne. To Drahoš by se před ní shrbil a poslušně by plnil její rozkazy jako nějaký její poskok. Naštěstí pro nás volby vyhrál M. Zeman a ne J. Drahoš.

Evžena
Návštěvník
Evžena

K našemu velkému štěstí (Drahošovi příznivci z řad běžných občanů to ocení časem) prezidentské volby vyhrál Zeman. S Drahošem bychom měli nejen přístup pouze k nasycenému trhu USA a zemí západní Evropy. S Drahošem bychom se určitě dočkali také obrovského přílivu muslimských vetřelců (to by byla další rána pro naší ekonomiku, museli bychom je totiž živit a k tomu lze připočítat i škody, způsobené z jejich strany vandalismem, terorismem), příjetí eura (a to co nejdříve – další podpásovka pro nás a další rána s cílem odsoudit nás k chudobě). To není vše. Drahoš by podpořil nasunutí amerických vojenských základen na naše území, podpořil by sankce proti Rusku (které škodí nám a některým našim podnikatelům, ne však Putinovi. Rovněž by tím byly doslova zabouchnuty dveře na ruský trh, které nám prezident Zeman otevřel). Museli bychom také čelit obrovskému riziku, že i to pomůže vyprovokovat válku proti Rusku (které se Putin brání) a nás do ní vtáhnout. S Drahošem bychom brzy patřili mezi rozvojové země. To je ta jeho avizovaná změna. Naštěstí jsme této změně a spolu s ní politické korektnosti a dalším zvrhlostem unikli.

Adana
Návštěvník
Adana

Proto taky ta debata byla na poslední chvíli, aby se to nestihli už zveřejnit a upozornit na to. Teď už mají lidi odvoleno.

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Kdo videl duel na ct a ma zkusenost v jednani s lidmi dokaze drahose precist.
Rec jeho tela i oblicejova mimika svedci o tom, ze to je zakerny a podly clovek.
To co drahose tahne neni jeho mdly mozek ale predevsim ziznive ego.
Jeho inteligence je prumerna, ma sice schopnost do jiste miry absorbovat informace ale neni schopen je dobre analyzovat a domyslet jejich skutecny vyznam.
V pripade ze by se drahosova osoba stala prezidentem tak se obesi na vlastni kravate, do roka ho bude nesnaset cely narod a ti co ho volili dvojnasob.
Jedina volba je Zeman.
V pripade, ze by byl zvolen drahos tak si muzete byt jisti, ze ten kdo bude v televizi videt jako zastupce hradu nejvice bude rozpolcena schizofreni horackova kreatura v roli drahosova kanclere.
Desiva predstava.
Ja v kazdem pripade volim Zemana.
Ringo zahledl jsem te mezi priznivci, zdravim te, jsem rad, ze tam byl taky kolega Troska, diky kluci, stejne tak patri podekovani vsem kdo svou podporu panu prezidentovi vyjadrili verejne.

Supman
Návštěvník
Supman

No nevím, Witovská alespoň z kraje Zemana typicky moravcovsky přerušovala a skákala mu do řeči, poté vytáhla tu floskuli o penězích z kriminální činnosti. Okruh otázek = konfrontace se Zemanovou politickou kariérou. O Drahošovi nic, pouze že neřekne koho dotáhne na hrad. Takhle vypadá hra na vyváženost, ne vyváženost.
Ale je to jedno, protože jak Drahoš otevřel chlebárnu, bylo to snažení v pytli…
Zahájil sdělením, že nebude prezidentem dolních 10ti miliónů. Ani to nedokázal nějak vysvětlit. Myslím, že takovýho blba nečekal ani Kolář ani Kalousek. Míchačka bude na prodej, Drahošová upeče králíka a Horáček mu vyleze z pozadí a tiše zmizí v knihovně. Plapol pluhů opět nevyhraje…

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Starou Drahošovou odvezou v sobotu do Bohnic, na delší pobyt. Jako před pěti lety Fischerovou, ta už taky měla plný šatník hradní garderóby.

M.C.
Návštěvník
M.C.

To o té Fischerové je fakt?

jaroslav
Návštěvník
jaroslav

Bylo to šité na míru chemikovy Drahošovi. Jakou funkci až přijde ta „ZMĚNA“, dostane přítel dinosaurus chemik Kalousek?

.lak
Návštěvník
.lak

Premiér a to si pište že i sen nóblese by se mohl splnit že tu bude mít konečně střední třídu. A s repete složenek tentokrát natvrdo by měl i ubytovací pražská bydliště pro zaručeně solventní a vážené klienty a zákazníky cestovky dvou kontinentů s nekonečným tiskem € které ve finále zaplatí nejchudší daňoví plátci protože jak dnes ví i poslední lojza bohatí optimalizují. Nevěříte v argentinskou spirálu? Suše, stala se. Začněte dumat, protože systém trhu to dovede s naddanými.