Frankfurter Rundfunkstudio präsentiert: VK und seine Freunde

Frankfurter Rundfunkstudio präsentiert: VK und seine Freunde

Frankfurter Rundfunkstudio präsentiert: VK und seine Freunde

Je tu opět Freitag a náš šéfredaktor se znovu ozve z Německa, aby rozklížil a rozviklal české mainstreamové hlídače knedlíkové novosystémové pohody, aby nahlodal transatlantické vazby, povolil ideologické šroubky u amerických Strykerů a pořádně devalvoval ty slavné evropské hodnoty. Dnešní vysílání od 19:00 hodin na Svobodném rádiu se opět bude věnovat událostem z domova i ze světa za poslední týden a ve druhé části pořadu bude opět možné volat do studia na telefon své dotazy a postřehy. Dnešním vysíláním budou provázet Vladimír Kapal a Martin Dukát. Záznam pořadu najdete tady dole po skončení živého vysílání do několika hodin.

RS_boxzu_RM560.jpg

Záložní streamy:

http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/

http://svobodneradio.listen2myradio.com

http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite

Záznam pořadu

Dodatečná pozvánka k vysílání Svobodného rádia tento víkend:

So, 14. května, 14:00 – 15:00 hod – Studio Beta & Kladno – ŽIVĚ – Přímý přenos z demonstrace SPD

So, 14. května, 15:00 – 16:00 hod – Studio Beta & Kladno – ŽIVĚ – Aktuální dění v Praze (přímý přenos)

Vysíláním Svobodného rádia budou provázet Martin Dukát, Vladimír Kapal a Soňa Zikmundová

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

A něco také z filmové tvorby:
do kin uvedeno v pátek 13.5.2016 – Ochutnávka Budoucnosti…AmeriGEDDON.
https://youtu.be/hUwmlnN9nis

PF2017
Návštěvník
PF2017

Dobrý den, budete se nějak vyjadřovat k dnešnímu pořadu Reportéři ČT ?

4321
Návštěvník
4321

Potvrdila to i ta slavná Eurovize. Evropa jde cestou Napoléona a Hitlera směrem na Rusko:
http://zpravy.idnes.cz/boris-johnson-kritizoval-eu-dgf-/zahranicni.aspx?c=A160515_070936_zahranicni_cen

vivic
Návštěvník
vivic

Tak Eurovizi vyhrála překvapivě krymská Tatarka. Je to Festival politické písně, žádná pěvecká soutěž.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

To nic, vloni to tam vyhrál tranďák Končita Buřtová.

pedros
Návštěvník
pedros

Novinka z novinek.Podívejte se co nás taky čeká!Nedělám si srandu,fakt!
http://www.novinky.cz/diskuse?id=444133&articleId=/zahranicni/evropa/403502-pri-hromadne-bitce-na-moskevskem-hrbitove-zahynuli-dva-lide.html&sectionId=742
Evropa nemá žádné zdroje,knóúhau rusi objevují u sebe a zjišťují,že to jejich není o nic horší než to “naše”!Snad budeme mít protekci jako jejich bývalí kámoši.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Tak Prima hlásala,že se tam mydlili Čečenci,Uzbeci a další z bývalé CCCP…Šlo o to,kdo bude mít pod palcem výpalne z poplatku za hřbitov…POMÁHAT A CHRÁNIT to tam srovnala do 15MINUT…

Wabi
Návštěvník
Wabi

výpalne z poplatku za hřbitov?

Kocián
Návštěvník
Kocián

Chtěl bych upozornit redakci AE News, že má další “reklamu”, tentokrát o vás píše vnitro ve své výroční zprávě o extrémismu za rok 2015. Prý máte ústřední postavení na alternativní scéně a ovlivňujete už i část nespokojených lidí z mainstreamu, kteří už nevěří jejich zpravodajství. http://zpravy.idnes.cz/zprava-ministerstva-vnitra-o-extremistech-fkw-/domaci.aspx?c=A160513_211136_domaci_fka

Výroční zpráva: http://www.mvcr.cz/clanek/vyrocni-zprava-o-extremismu-na-uzemi-ceske-republiky-v-roce-2015.aspx

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Vnitro může své analytiky klidně vyhodit, jestli myslí vážně takovou práci. Za takzvaně “proruská” lze označit prakticky všechna alternativní média. Podstata je taková, že za situace, kdy mainstream je tak fanaticky protirusky zaměřen, se jim potom všichni, kdo rusobijectví nesdílí, jeví jako pro-ruská média. To je asi jejich oddůvodnění proč Kundrové lezou alternativním médiím do bankovních účtů na neznámém právním základě a označují je za extremisty. Co tohle je za gestapáckou hrůzu. Oni jsou zaměstnanci vnitra placeni daňovým poplatníkem kvůli tomu, aby někoho buzerovali pro jeho politický názor jako za komunistů, nebo jak proboha?

fuckEU
Návštěvník
fuckEU

Zjevně ano, očividně “pro-západním” jelitům došly argumenty tak se bude fízlovat a udávat jak za Reichu. “Pro-západní” jelita nás totiž musí “chránit” před zhouným vlivem pravdy. Vždyť bychom nakonec ty jejich neziskovky, myslící tanky a kdovíjakou línou verbež nechtěli živit (přidělovat granty z veřejných prostředků) a oni by museli pracovat. Produkovat něco užitečného a konstruktivního je mnohem složitější a pracnější než psát nenávistné plky v zájmu ochrany kdovíjakých “hodnot”.

elko
Návštěvník
elko

velmi zajímavé pořady jsou na svobodném vysílači od hosta pana J.Chvátala- Naprosto neuvěřitelné
Vymyká se z toho poslední pořad z 9.5. zde
http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?cat=60
Na začátku pořadu o znečistění země a svobodné vůli člověka, který mnoho dokáže, jen chtít, na konci pořadu nabádání k přijetí současné uprchlické vlny
pro mne zklamání, fiat alternativa jako vyšitá

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Další Hlávkův hater? Jeho rádio vůbec neposlouchám, ale teď jsem udělal vyjímku a sjel záznam odkazovaného pořadu. Nic jako podpora uprchlické vlny v něm nezaznělo ani vzdáleně. Možná jen máte problém správně porozumět mluvenému slovu.

elko
Návštěvník
elko

asi od 1:34 – problém s běženci, který může mít kořeny v minulosti. Odkazy na vesmírné zákony- např.zákon zpětného působení, což může mít dosah i na křižácké výpravy.
Máme studovat duchovní principy, pak se teprve vyjadřovat. Máme být spravedliví k historii s poukazem na vyspělou arabskou, (myšleno perskou) kulturu.
Nad námi jsou fungující vyšší síly, a není v naší moci určovat, jak dlouho naše kultura bude fungovat. Jsme jako žáci 2. třídy a nemáme právo měnit osnovy.
Souhlas s pasivitou ohledně uprchlické krize chápu jako velkou podporu uprchlické vlny. Poslední věta byla zbytečná, na diskusních příspěvcích diskutuji a nehoním si své ego

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Já to pochopil jako konstatování faktů na základě historie, ne jako osobní postoj Chvátala a to jeho esoterickou agendu beru s hodně velkou rezervou.

S tím, že západ dnes splácí karmu za kolonie a imperiální výpravy souhlasím. Na tom ale Čechy, Morava i Slovensko nemělo žádný podíl. Neměli jsme žádné zisky z kolonií, otroctví atd. a proto se sem negroarabové dobrovolně moc nehrnou, proto Brusel tlačí kvóty za každou cenu. Západ se vždy povyšoval nad nás i celou východní evropou a brutální islamizaci se již nevyhne. My ale máme ještě trochu času se zachránit.

albatros
Návštěvník
albatros

Zajímalo by mě proč si lidé myslí, že imigranti tu nejsou. Pokud nejste pražák nebo brňák tak to chápu, ale udělejte si výlet na den do Prahy a jezděte si hodinku, dvě metrem nebo tramvají, speciálně doporučuji trasy kolem dopravních uzlů jako je nádraží apod.
Já sem byl velmi šokován, to co potkáte je tak na černo, že američtí černoši sou proti nim árijští blonďáci.

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Jste si jist, že negroaraby co jste potkal v Praze byli všichni nelegální migranti? Co když šlo jen o turisty?

albatros
Návštěvník
albatros

To poznáte lehce, oblečení a výbava. Potkáte zhruba 3 typy. Turisti sou ve skupince nebo v párech se zavazadly nebo taškami, dobře oblečeni a vyfešákováni. Potom sou tu ty migranti, skupinky chlapů sedících na nádražích čekající na bus nebo vlak nebo jednotlivci, většinou na lehko v ušmudlaných hadrech, takový ten typ jaký vidíte na videích, kde naháněj kamiony do Anglie. No a nakonec tady máte domácí migranty, kteří vypadají, že se tu usadili a není jich málo.
Pokud budete jezdit MHD, hlavně metro nebo tramvají, tak uvidíte sám. Co sem slyšel, tak noční václavák je kapitola sama pro sebe, ale tam se pražák odváží jen ve dne a to jen na dobu nezbytně nutnou. V noci je to hazard se životem a přes den je centrum přeplněno turisty, taxikáři a celym tim průmyslem na vodrbání turistů.
Udělejte si výlet, pár hodin se projeďte v metru a jestli máte odvahu, zkuste noční václavák.

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Praha-Brno jsou hnusná města už sama o sobě i bez špinavých negroarabů. Nelegální ekonomičtí imigranti jako nigerijští dealeři kokainu z Václaváku a další podobní typu úkáček jsou v Praze už roky, tento typ migrace je v ČR přece dlouho. To co nám reálně hrozí, je zavalení stotisíci až miliony ukáček, až dostanou volný vstup do EU a Ukrajina oficiálně vyhlásí default. Je jich jako much a nemají zábrany.

albatros
Návštěvník
albatros

No s ukrajinci byl a je problém v tom, že snižují cenu nekvalifikované práce tak hluboko, že čech opravdu nemá důvod vůbec stát z postele, pakliže nechce existovat někde pod mostem nebo na zaplivané ubytovně.
Na druhou stranu ukrajinci sou pořád ještě tak 1000x menší problém než to co se sem valí odněkud ze subsaharské Afriky nebo Pákistánu.

albatros
Návštěvník
albatros

Hlávka je velmi zajímavá osůbka. To jak se profiluje na alternativě je natolik zvláštní, že člověk má problém určit, jestli je jenom hlupák nebo placený a navedený. Jeho řeči na jednu stranu se dají vcelku akceptovat, na druhou stranu, tolik času kolik on stráví kopáním do SR, byť nejmenovitě, ale je jasné o kom točí a kolik času věnuje politickému školení mužstva ve smyslu všechno je na nic, pojďme meditovat a vykašlete se na volby, politiku, demonstrace atd., tak to je vážně důvod k zamyšlení. Pokud o sobě tvrdí jak velké má poznání a ignoruje při tom jasná fakta jako sou demonstrace v Polsku, které pomohly změnit vládu Polska, nebo úplně ignoruje politiky typu Putin, Orbán a pouze ukazuje pořád jen na Tsiprase jako ukázku toho jak nejde politicky nic změnit, tak je to prostě hodně hodně divné.
Celá ta ezoterická kampaň lidí jako je Chvátal nebo “super” insider Peter je natolik bizardní, že pokud by někdo chtěl zdiskreditovat alternativu, tak stačí pustit jeden tento pořad. Není vše co se tam říká nesmysl, něco je i přínosné, ale jako celek prostě, když tam začnou vážně s kamennou tváří diskutovat o ufonech, dutozemi, podzemních obyvatelech jiné rasy, tak to působí naprosto neuvěřitelně a to i pro alternativní posluchače.

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Žij a nechej žít. Řekl bych, že každý si může zatím svobodně šířit co chce, včetně vlastního pohledu na svět jakkoli je bizarní. Neposlouchám SV ani SR s výjímkou pátku s VK a Hlávka určitě nemůže Kapalovi s Dukátem zapomenout na teatrální odchod z jeho stáje, protože tím přišel o vysílání s VK a stotisícovou poslechovost. O tom si můžou všechna alternatívní rádia nechat jen zdát. Kdo má VK, je králem éteru.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Pan Hlávka na ten jejich povyk dávno zapoměl, a nakonec, když ti posedlí motáci Dukát s Kaalem ještě neměli funkční web, nechal je s těmi kverulacemi vykecávat u sebe. Když už se trhli, prostě jim pomohl, když jejich web ještě nefungoval. Ta hromada špíny, co Kapal s Dukátem naházeli a stále házejí s divokou nenávistí na Hlávku – to je vše v archívech, každý si to může poslechnout. Hlávka naopak byl po celou dobu té jejich hysterie v klidu. Ti kladenští motáci by měli naopak dodnes být Hlávkovi vděční, že je nechal “vstoupit do éteru” ne JEHO rádiu, bez toho by Dukát s Kapalem nebyli nic. Oni nové rádio nezaložili, ve svém projektu do povědomí “alternativy” nevstoupili. Oni se jen trhli a stáhli určité množství určitých typů posluchačů, které jim Hlávka bez žádného jim podobného povyku přenechal. A s tím trhnutím jim ještě pomohl, byl rád, že se jich zbavil.

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Ok. Já v podstatě neposlouchám žádná alter. rádia, nevyhovuje mi to. Zajímají mě jen názory VK ať psané, nebo mluvené a když bude vysílat přes Radiožurnál, budu ho poslouchat tam.

elko
Návštěvník
elko

zajímavá je i osoba pana Chvátala. Zná a ví toho hodně. Školil se někde v Holandsku. Ovšem v mnou upozorňovaném pořadu jsem si poprvé všimla, (aspoň z mého pohledu), že manipuluje. Znovu se opakuji- co se týče špatného životního prostředí- na počátku pořadu- velký apel na lidi, aby se sami snažili, vždyť pokud změní sebe, změní i budoucnost.
Na konci pořadu- co se týče uprchlíků- jsou nad námi duchovní síly, o kterých toho víme málo, a máme se učit, ne měnit osnovy.
U tak erudovaného a vzdělaného člověka je to zvlášť odporné

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Chvátal je štír, takže na 99% manipulátor. Ví toho hodně, rád řeční a nechá si za to od fanoušků dobře zaplatit. Esoterická UFO agenda, kterou prosazuje je z mého pohledu dost scestná a raději pozor na ni. Chvátala-Charváta poslechnout si ano, dále neřešit jest jen mé doporučení.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Milí smrtelníci,žil,byl, za soudruhu vědecký pracovník ČSAV,který vydal vědecké práce,které dosáhly na Západě vysoké ocenění…Jak šel čas,tak milý akademik dosáhl duchodu a jako melouch navíc si rozdělil tu jednu knihu na několik dílu,se kterými kočoval po Evropě a přednášel..Tak to dělá Chvátal,tak to dělá Tolle a fura dalších…Závěrem je dobré se prokopat vlastním haraburdím zažraných stereotypu k vlastní esenci PRAVDY a odtud intuitivně čerpat..Pak máte ušetřené bizardní poplatky za takové šmelináře,pardon semináře…

albatros
Návštěvník
albatros

To sou takový ti EZO GURU, kteří sou nebezpeční v tom, že umí výborně zblbnout své posluchače a pořádat “semináře”, samozřejmě za “drobnou” finanční úhradu, kde všem vysvětlí to, co hodně lidí chce slyšet. Takový ti pohádkáři, co ve středověku putovali od městu k městu a lidem vyprávěli příběhy o dracích, obrech, vílách atd.
Dneska sou to ufoni, podzemní rasa v dutozemi a nevim co ještě. Mají výborný komunikační talent a hodně lidí co sou otráveni timhle demo fašismem jim na to skáče. Ne všechno co říkají je lež a proto taky to dokáže působit lepším dojmem. Vemte lži, polopravdy a obecné pravdy, smíchejte to, ozdobte kultivovaným projevem a výsledek sou tyhle EZOterici. Poslechnout se to dá, ale musíte to velmi velmi filtrovat, jako když se snážíte rýžovat zlato, tak stejně tam musíte hledat nějakou tu pravdu, když to vemete sakum prásk jak to leží, no tak máte problém.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Hlávku nech na pokoji, je balzám poslouchat Hlávku ve srovnání s tou krákoravou špinavou psýchou tvého oblíbence Kapala. Ta divoká nenávist k Hlávkovi, ta jde od kladenských pobuchů Kapala a Dukáta. Hlávkovi nesahají ani po ztvrdlou kůži na patě. Já Chvátala “nemusím” – a tak to neposlouchám. Ale když tu furt blinkáš o “Hlávkově esoterice”, tak “esoterik” je i J. Doležal – a jak servilně mu panečku leze tvůj idól Kapal doprdele! On Doležal dělá naštěstí rozhovor vždy u Hlávky i u Kapala, jde mu o posluchače, které Kapal stáhl od Hlávky, takže co má Doležal nového, to je k dispozii u Hlávky. Problém je s novinkami od VK, když ty rozhovory dává už jen Kapalovi a Dukátu. Holt se bez těch novinek nějak obejdu, Kapalovo blbé žvanívé hnusení do svých sluchátek teda “nedám”.

albatros
Návštěvník
albatros

ááá zase ihned naskočil psychopat aaaaabbbbbbééééé aby se zastal chudáka Hlávky. Vlastně je to ok, už jen tim co tu píšeš za .Ovna se ukazuje jakej matroš má Hlávka za posluchače.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

nedukátuj ptáku, vleze ti to na mozek

albatros
Návštěvník
albatros

tak já mám alespoň ten mozek, tobě to nehrozí muhehhe

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Hehe, Kapal už zase zapsychoval:
https://www.youtube.com/watch?v=nqQpTJsoX54

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Milí lidé,neposlouchal jsem páteční sv.radio..Ale mám tady projev pana JEFIMOVA a jeho otázky a odpovědi..Pan Pjakin při odpovědích většinou zabrousí do hluboké historie souvislostí,že jednou mi osoba blízká přitom usnula..Shrnuto,každý si muže vybrat,kdy,jak a koho si vyslechne,aby doplnil mozaiku svých informací..A OSOBNĚ by mně nenapadlo tady rozebírat protagonisty,jestli kýchnul,nebo se uchechtnul..Kritizující mistři světa by při pohledu do zrcadla vlastní duše nesnesli svuj dojem a o to více se by začali nenávidět.
https://www.youtube.com/watch?v=wKhJAWNU7sU

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Jak je možné, že nějaký pan Kundrát z vydavatelství Economia si prolézá cizí bankovní účty v Airbank. To jsem nějak nepochopil. Na jakém právní základě proboha? Nebo snad na základě toho, že nablblí politici a mainstreamová média dnes automaticky označují za ruského agenta kohokoliv, kdo není tak protiruský jako oni? To znamená, aby se jim člověk zavděčil, musel by být protiruský zhruba tak jako Goebbels a Hitler. Mainstreamoví pomatenci pak pochopitelně docházejí k závěru, že všechna alternativní média jsou placená z Ruska a fízlují tu jak Gestapo, to je něco neskutečného. Opravdu člověk musí v dnešní době minimálně vstoupit do neonacistického batalionu Azov nebo Ajdar, pak ho papaláši a český mainstream budou akceptovat a plácat po zádech. To by se jim líbilo, stát se nemyslícím kanonenfutrem použitelným proti Rusku.