FOTO: Takto šokující záběry chemického práškování a zatemňování oblohy nad Českou republikou...

FOTO: Takto šokující záběry chemického práškování a zatemňování oblohy nad Českou republikou jste ještě neviděli! Letadla nad Jižní Moravou, na Olomoucku i Plzeňsku modifikovala počasí a zakrývala oblohu pásy zatemňovacích aerosolů tak děsivě a přesně, že lidé znovu vybíhali z domů a fotili to jako ve sci-fi filmu! Jakmile se rozjasní a začne svítit Slunce, okamžitě vzlétají dopravní letadla a práškují oblohu! Slunce je zabiják, anebo naopak lékař, který léčí lidi od virů a nákaz? Koronavirus totiž podléhá UV záření! Takže Slunce je nakonec hlavní škůdce plánů globalistů na nekonečnou pandemii?

FOTO: Takto šokující záběry chemického práškování a zatemňování oblohy nad Českou republikou jste ještě neviděli! Letadla nad Jižní Moravou, na Olomoucku i Plzeňsku modifikovala počasí a zakrývala oblohu pásy zatemňovacích aerosolů tak děsivě a přesně, že lidé znovu vybíhali z domů a fotili to jako ve sci-fi filmu! Jakmile se rozjasní a začne svítit Slunce, okamžitě vzlétají dopravní letadla a práškují oblohu! Slunce je zabiják, anebo naopak lékař, který léčí lidi od virů a nákaz? Koronavirus totiž podléhá UV záření! Takže Slunce je nakonec hlavní škůdce plánů globalistů na nekonečnou pandemii?

Naše redakce byla dnes v pátek doslova zavalena emaily z celé České republiky od svědků, kteří nám poslali fotografie neuvěřitelně masivního práškování, které dnes v pátek probíhalo nad celou republikou. Letadla modifikovala oblohu nad Jižní Moravou, nad Olomouckem, ale i nad Plzeňskem a do tohoto článku jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější fotografie, protože jich jsou opravdu stovky a mnohé se opakují. Všechny fotografie mají společného jmenovatele, a tím je krásná a jasná obloha se Sluncem.

Jakmile se rozjasní, okamžitě začnou létat letadla sem a tam, přičemž za sebou rozprašují neuvěřitelné chemické aerosolové koberce, které vzdušné proudění pomalu rozpíjí a roztahuje do stran a do plochy. Titulní fotografii nahoře nám zaslal náš čtenář z obce Dolní Dunajovice na Jižní Moravě.

Plzeňsko
Plzeňsko

Až se nakonec z jasné oblohy stane polozatažená obloha v barvě rozlitého mléka a dochází tím ke snížení slunečního záření na povrch země až o 37% podle informací majitelů fotovoltaických elektráren, kteří to registrují nejlépe a nejpřesněji díky digitálním řídicím systémům fotovoltaických měničů, které registrují sebemenší výkyvy ve slunečním svitu.

Musí být prostě jasná obloha, krásný den, jeden by si řekl, že to bude nádherná procházka, ale nakonec z toho nic není, protože okamžitě začnou létat letadla a začnou pokládat chemické koberce cik cak, přičemž proudění vzduchu potom tyto položené čáry rozpatlá a rozpije po celé obloze do mléčné hnusné deky.

Po zatemnění oblohy chemtrails dochází k obrovskému poklesu UV záření na plošný metr o dvě třetiny, naměřil náš čtenář

Ano, jedná se o klasickou modifikaci počasí, tajnou operaci, kterou podepisují všechny evropské vlády, dokonce i nová česká vláda ji bude muset rovněž znovu podepsat a souhlasit s ní. Tyto chemické deky odklání sluneční záření a snižují zahřívání povrchu planety, ale ozval se nám do redakce člověk, který má vedle toho zajímavý postřeh. Po každém zatemnění prý sice klesá světelné záření o zhruba 37% na plošný metr, ale dochází ještě k jedné podivnosti. Objem UV záření při takto zatemněné obloze klesá o neuvěřitelných 68% podle jeho informací, které prý lze naměřit UV metrem.

Brno – Přehrada
Brno – Přehrada
Brno – Přehrada

Čtenář nám napsal, že neví přesně, proč by měli globalisté zájem o snižování UV záření, protože toto záření způsobuje rakovinu kůže, takže to vypadá, jako kdyby globalisté měli péči o naše zdraví a kůži, ale to se mu prý moc nezdá. A nezdá se mu to oprávněně. Celé je to totiž mnohem děsivější, ale přitom naprosto logické. Představte si, co naše redakce objevila. Jedná se o studii [1] z 5. ledna 2021 s názvem Global evidence for ultraviolet radiation decreasing COVID-19 growth rates, v překladu Globální důkaz, že ultrafialové záření snižuje rychlost růstu nákazy COVID-19. Ano, přátelé.

UV záření ničí jadernou RNA virů všech známých typů, chřipky, koronaviru a dalších

Ti dobytkové globalisté neusilují o zdraví naší pokožky, když zatemňují Slunce a oblohu, oni prostě chtějí snížit objem dopadajícího UV záření, které likviduje koronaviry ve vzduchu. Je to přesně tak, Slunce pomocí UV záření likviduje viry a logicky narušuje jejich RNA uvnitř lipidových pouzder. Tyto RNA jaderné vnitřky virů jsou extrémně háklivé na intenzivní UV záření z jasného Slunce, a proto globalčiky práškují oblohu, aby se snížilo dopadající UV záření a koronavirus přežil, protože ten je potřeba k plánované podzimní pandemii, která je nachystaná. Slunce a jasná obloha prostě do tohoto házejí vidle! A je to venku, přátelé, odhalili jsme je!

Olomoucko

Budou teď volby a bylo by skvělé, kdyby se opravdu vlastenečtí politici na kandidátkách Aliance Národních Sil (ANS) a Volného Bloku dostali do sněmovny a začali, kromě jiného, provádět kroky proti chemickému zatemňování oblohy nad Českou republikou, protože každému už je jasné, že tohle, co se děje pokaždé, když se udělá hezky a jasno, že prostě to není normální a je potřeba tomu učinit přítrž.

Stejně jako každý německý kancléř podepisuje Američanům tzv. Kancléřský akt poslušnosti, stejně tak i všechny vlády podepisují tento program na globální zatemňování oblohy s cílem snížit účinky Slunce, a to je jedno, jestli na snížení intenzity UV záření, nebo tepla v podobě IR záření, nebo jiných vlnových délek. Nemyslete si, že politici o tom nevědí.

Práškování je nutné zastavit, ale to znamená vyhlásit válku globalistům ze strany národní vlády, která se k tomu odhodlá

Mají chaty a chalupy, dívají se na to, vidí to, ale drží huby a krok. A tak globalčiky to z letadel vesele sypou, aby se snížil objem UV záření dopadajícího na lidi, aby se koronavirus dál mohl množit a šířit. Proto logicky v létě nejsou chřipky, že? Proč nejsou v létě chřipky? Protože je teplo nebo horko? Ale kdepak, to nemá nic společného s teplem.

Je to kvůli tomu, že přes léto je sluneční svit tak obrovský na metr čtvereční, že dopadající objem UV záření na povrch planety je tak masivní, že viry toto UV bombardování nedokáží přežít v přírodě, ve vzduchu, v atmosféře, a když se někdo v létě i tak nakazí chřipkou, nikdo se od něj nenakazí přenosem, protože viry vyprsknuté z nemocného člověka do vzduchu pod Sluncem nepřežijí ani 15 sekund.

Plzeňsko
Plzeňsko

Zatemňování oblohy a snižování objemu UV záření na plošný metr tak má podle názoru naší redakce jeden jediný brutální důvod, udržení koronaviru při životě v atmosféře mezi populací i v letních a podzimních měsících. Hotovo, vymalováno a poslední může zhasnout. Pokud si myslíte, že je to ujetá a děsivá konspirační teorie, tak se podívejte znovu tady na ty fotografie a zapněte mozek do konceptuálního režimu. Zeptejte se, proč zatemňovat pokaždé, když se udělá hezky? A co se zatemněním stane se slunečním svitem a jeho vlnovými délkami? Koronavirus a práškování pokaždé, když se udělá hezky? Proč? Chápete? Ano, pravda vyděsí.

Další fotografie od našich čtenářů došlé po uzávěrce článku

Níže najdete další neuvěřitelné fotografie od našich čtenářů pořízené 1. října/októbra 2021 na území ČR a také Německa, které nám došly do redakce po uzávěrce článku.

Brno
Brno
Brno
Hranice na Moravě ve směru k Otrokovicím
Přibližně 30 km jižně od Mnichova v Bavorsku, pátek 1. října 2021
Toto letadlo vyfotil náš čtenář nad letištěm Ruzyně v Praze již 1. ledna 2018
Obec Rajhrad na Jižní Moravě dne 29. 9. 2021
Obec Rajhrad na Jižní Moravě dne 29. 9. 2021
Nejde o kondenzační stopy vodních par, jak se mylně domnívají debunkeři

Tyto chemtrails jsou často vyvracené v médiích jako kondenzační stopy v důsledku vysoké teploty spalování kerosinu a následné kondenzace expanzních plynů motorů. Jenže běžná kondenzace vodních par se rozpouští po několika minutách. Ovšem v případě těchto chemtrails zůstává tato údajná kondenzace na obloze po celý zbytek dne, až do večera a celá obloha je tak zatemněna mléčným povlakem. A to nejsou tudíž kondenzáty vodních par, to je samozřejmě nesmyl.

Toto zatemňování způsobují speciální chemické přísady v palivech letadel na bázi oxidů hliníku, které zvyšují teplotu spalování uvnitř proudových motorů a tím snižují spotřebu kerosinu a zajišťují delší dolet letadel, tedy mnohem ekonomičtější provoz. Jenže oxidy hliníku a rovněž některých dalších těžkých kovů v palivech způsobují v atmosféře de facto inverzní podmínky počasí, nad zatemněným povlakem je tepleji než pod ním, čímž vzniká hradba, kdy kondenzát se už nechová jako kondenzát, ale jako inverzní bariéra, která se nerozpadá ani po celý den, pouze se rozprostírá z pruhů postupně do stran a po celé obloze.

Jedná se podle všeho o program stratosférické aerosolové injektáže (SAI) na zatemňování oblohy před zvyšujícím se tvrdým zářením Slunce a zjevně i před dopadajícím UV zářením na planetu, o kterém již v roce 2016 hovořil John O. Brennan, bývalý šéf CIA na konferenci CFR, viz. video výše. Operaci zajišťují výrobci paliv, leteckého kerosinu, kteří od počátku 90. let přidávají do leteckého paliva urychlovač hoření kerosinu na bázi částic nano-hliníku, které zvyšují teplotu hoření paliva, zvyšují účinnost spalování, tedy ekonomiku provozu letadel a prodlužují životnost leteckých motorů, především trysek pro přívod paliva. V roce 2001 byla publikována zajímavá studie [2] o používání nano-hliníku v leteckém kerosinu.

Nejen o těchto neuvěřitelných manévrech se zatemňováním oblohy budeme hovořit dnes od 19:30 v našem pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Přidám sem (další) foto, tentokrát ze včera 11.10. (Havířov).
Jdeme s dětmi ven, sbírat kaštany (do školky), vyšli jsme kolem 13:30h a všude byla jasná modrá boloha, slunce svítí, krása. Během hodiny se obloha změnila “k nepoznání”…..už toho začínám mít dost 🙁
comment image
comment image

FRANTIŠEK
Návštěvník
FRANTIŠEK

Díval jsem se na ten projev, to je děs. Takto zničí rychle tuto zemi, jak se budou dělat mraky a pršet. Mají rozum tito chytráci. USA mě stále přesvědčuje, že je ničitelem země, Proto hledají jiné místo ve vesmíru kam utéct před spouští co tu dělají. Jenže tuto velmoc nic nezastaví. Přirovnat to co dělají k sopečnému prachu. To chtějí opravdu tuto zemi zničit. To tu přeci již bylo poručíme větru , dešti. Nestalo se. Jen v číně ony rakety co pouštějí do mraků , aby spadla voda, tím ji berou jinde a tam bude poušť. Likvidecde lesů v těchto zemích je pohroma a budou se cpát jinam přez mrtvoly.
Prosím lidi probuďte se!!!

FRANTIŠEK
Návštěvník
FRANTIŠEK

V pátek 1.10. jsem napočítal na obloze nad obcí Kynice na západ 15 letadel a na druhou stranu nepočítaně. Oni jak říkala moje babička , když lítají tak neprší. Kdysi jsem četl, že přidáním do benzínu dalších příměsí, dokáží lokalizovat déšť na jedno místo a tak zničit i nutný déšť, něco na tom je. Minulý týden vypadalo, že bude pršet, začaly létat stihačky z Čáslavi a hezky se mraky rozestoupily a bylo po dešti.
Zajímá mě jak se bránt, jako občan této republiky nemám šanci, nikdo se s vámi nebude bavit, není kam podat stížnost, cítím se bezradný. Je to nejen tato problematika, ale i kůrovce jsem totiž lesník. Stát §myslně namnožil tohoto brouka a lže lidem, že za to může klimatická změna a sucho. To je další věc nic neudělal pro zmírnění sucha. Obnovuje meliorace, uvedu př. V r 2015 bylo dost velké sucho, jelikož u nás je většina potoků v trubkách, viděl jsem odkrytý kryt na melioraci, šel jsem se podívat jestli zde není spadlá nějaká zvěř, přeci jen jiná voda je daleko, víte trobka 60 cm do dvou třetin plná vody a utíkala do říčky Sázavka. Zrovna jsme měli sezení na kraji, řekl jsem jim o tom , bylo mi řečeno , že stát za pět minut dvanáct něco plánuje. V roce 2019 až 2020, jsm zde byl a proběhla nová melioracce. Ptal jsem se opět na kraji co se děje, že je již po dvanácté. Bylo mi řečeno, ministerstvo zemědělství dalo příkaz, že meliorace je investice a jako taková musí být obnovena. Ona totiž v jednom místě se voda fostala ven a zaplavila pole cca.40 x 80 m a ztal se z toho mokřad, vydržel zde asi 5let, tak již není, při tom zlkvidovalo dost křovin, zmenšili dva remízky, jeden je skoro pryč. Přeci zemědělci nebudou pokládat zrcátka na těch velkých strojích pro které nejsou cesty a které ušlapávají zem. Podle vědců ne, vědci pracují za peníze a tak lžou a vše vždy pro biznis a ne pro život dalších generací, není zájem.
Abych jim nekřivdil, auta nás chudáku, co nemáme na nové se zlikvidují, ti co ale znečišťují těch se to netýká.
Tak jak můj děda trpěl za komunistů jako kulak, kde bydlel ve svém domě jako nájemník, restituce se nás netýkal, protože nám předali budovy v letech osmdesátých zdevastované, propadlé sklepy, střecha, ale vrátili to před r.89. Je mi jako tomu dědovi, tento stát mě sklamal, nechce nic pro budoucnost, ale teď. Horší je že dětí nechtějí bojovat.
Já to skusil a v 60 letech jsem přišel málem o práci, jen proto, že jsem chtěl něco zachránit. Tak co s tím, necháme dál plundrovat tuto zem? Nebo budem něco dělat a ne si psát mezi sebou. ANO , ALE JAK?????????

Turbofan
Návštěvník
Turbofan

Tady jedno pronajímané tuzemské letadlo:
Létá nějak divně pořád dokola:
https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ok-laz#295c4aa0

Hodně divné vyhlídkové lety. A firma má hezký škraloup z bezpečnosti:
https://aviation-safety.net/database/record.php?id=20170223-1

A.M.
Návštěvník
A.M.

Dneska tam bylo taky fest naštěkáno. Pokládali a nyní je od západu zataženo.

Petr
Návštěvník
Petr

Fotky přeposlat “klimaGrétě” a naznačit, že je třeba hlavně zarazit tolik letadel ve vzduchu, že jsou to největší znečišťovatelé “o)

Pokud chceme rozumné počasí a klima, aby se vrátilo do normálu, tak letadla je potřeba opravdu omezit. Minulý rok to bylo jasně vidět – skoro se nelítalo a jak byla obloha v pohodě a počasí začalo být taky víc v pohodě. Taskže místo buzerování za auťáky na palivo bych to viděl na omezení letového provozu a to razantně. Stejně nad námi lítají hlavně “Frankfurkt – SAE” a podobní.

nin wang
Návštěvník
nin wang
nin wang
Návštěvník
nin wang

Cirrus homegenitus

Zajk
Návštěvník
Zajk

Lidi, kteří tomu nevěří, tak ať si napíší do googlu, význam slova geoengineering a možná pochopí. Přesná definice zní

“Geoinženýrství, řídčeji také geoengineering, je lidské cílené ovlivňování stavu Země, především jejího klimatu”
Tady není o čemu diskutovat, je to černé na bílém a oficiálně příznané.

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

o chemtrails jsou již napsány i knihy…

comment image

Dáša
Návštěvník
Dáša

O vlivu slunce hovoří, mj., v obsáhlém videu T. Micic, jako by chtěla něco naznačit.

Alojs
Návštěvník
Alojs

Nejdřív cinknou průzkumy a později volby

Jak srazit na kolena Trikolóru, aby se jí lidé báli volit? Umlčet a zfalšovat průzkumy! DŮKAZ!

https://www.skrytapravda.cz/z-domova/149-jak-srazit-na-kolena-trikoloru-aby-se-ji-lide-bali-volit-umlcet-a-zfalsovat-pruzkumy-dukaz