FOTO: Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je...

FOTO: Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je to nehorázná provokace neziskovky Člověk v tísni! Za migrací do EU stojí američtí neoconi a jejich NATO!

FOTO: Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je to nehorázná provokace neziskovky Člověk v tísni! Za migrací do EU stojí američtí neoconi a jejich NATO!

Jeden z našich čtenářů AE News, kterému není lhostejné, co se okolo něho děje, nám zaslal do redakce neuvěřitelné fotografie nafocené v Praze v Hornoměcholupské ulici na Praze 15. Billboard se nachází na souřadnicích GPS z Google maps 50.045805, 14.567292 a podle čtenáře se tento billboard objevil teprve před několika dny. Hned vedle stojí Kaufland, velké sídliště, autobusová zastávka, lidé okolo chodí, vidí billboard, ale jsou neteční, nezajímá je to. Na billboardu je podle informací z reportáže na TV Barrandov nápis, který v překladu znamená “Děkujeme lidu České republiky”, ale jak nám napsal náš čtenář, i kdyby to bylo vyznání lásky a míru, tak na něho to má účinek úplně obrácený.

Člověk v tísni zaplatil daleko více billboardů, a to v největších městech po celé České republice. Neziskovka Šimona Pánka napojená na americký USAID a americké ministerstvo zahraničí, se kterým úzce spolupracuje na tzv. “humanitárních operacích” ve světě, tak jenom krátkou chvíli po skončení voleb zkouší, co všechno si Češi nechají líbit. Dobře si fotografii prohlédněte, to je realita ČR v roce 2017 prakticky dva týdny po parlamentních volbách. Lhostejnost lidí je zarážející, Pražané asi snesou lecos, koneckonců, volili Pirátskou stranu, která málem vyhrála v Praze volby a Piráti migranty a Araby vítají s otevřenou náručí.

Arabský billboard na Praze 15.
Provokace s billboardy možná míří na Okamuru, ale i jako poděkování Pirátům

Konec uplynulého týdne poznamenaly skandální výroky místopředsedy SPD Radima Fialy ve čtvrtečním pořadu Události, komentáře na České televizi, kde v rozporu se zněním volebního programu do očí moderátorovi ČT tvrdil, že SPD nechce referendum o vystoupení z NATO [1]. Jak si ihned všimli tisíce voličů SPD, tento výrok pana Fialy byl lživý, protože ve volebním programu opravdu slib a právo občanů na referendum k NATO je uvedeno, a to poměrně dlouho. Radim Fiala hned druhý den svůj výrok na svém Facebooku korigoval a ujistil voliče, že SPD referendum o NATO prosazuje, čímž anuloval svůj výrok z České televize. Nicméně i v dodatečné reakci Radima Fialy na Facebooku jsou smutné postoje, které nemají s principy alternativy nic společného a v tomto článku se pokusím vysvětlit hrozbu, které se natolik obávám. Pokud jde o billboardy, tak Člověk v tísni možná děkuje Pirátům, že se dostali do poslanecké sněmovny a budou prosazovat uprchlické kvóty, ale stejně tak může jít o účelovou provokaci namířenou proti Okamurově SPD.

Vystoupení z EU a nevystoupení z NATO je cesta do pekel

Mnoho lidí v mém pátečním pořadu na SVCS nepochopilo souvislost mezi funkcí EU a NATO a především pozadí a souvislost islámské migrace do EU. Mnoho lidí, pokud se jich dnes zeptáte na migrační krizi, tak odpoví, že za ní může Evropská unie, ale to není pravda. Islamizace EU není příčinou migrační vlny, ale důsledkem. Počátky migrační vlny najdeme už v roce 1999, když pouhé 3 dny po vstupu ČR do NATO zahájilo velení Severoatlantické aliance bombardování Bělehradu a celého Srbska. Cílem byl plán amerických neoconů na zahájení islamizace Evropy. Oslabení Srbska a jeho pravoslaví umožnilo vznik Kosova, islámského státu s narkotiky a bílým masem premiéra Hashima Thaciho.

USA na území Kosova vybudovaly největší pozemní základnu americké armády mimo území USA, vojenskou základnu Bondsteel. Přestože tato základna nemá takovou popularitu jako jiné americké základny např. v Německu, americká alternativa už dlouho informuje, že základna slouží jako krytí pro black ops operace americké armády v Sýrii, v Severní Africe a ve Východní Evropě. Na základně jsou cvičeni operátoři Islámského státu, Al-Nusrá, Al-Šabáb a Al-Kajdy. Po půlročním výcviku jsou vojáci vysláni do válečných regionů do Blízkého východu, přes Severní Afriku, rozbouřené ulice ve Francii, Španělsku, Německu až do bojů na Ukrajině.

Americká základna Bondsteel v Kosovu.

Pokud čtete alternativu a ruský tisk, určitě jste si všimli, že ruský generální štáb každou chvíli informuje, že v Sýrii ruská letadla a armáda zničila bunkry, kde byli američtí, saúdskoarabští a izraelští poradci. To jsou právě vojáci, kteří byli vycvičeni na kosovské základně Bondsteel, což je země nikoho. Thaciho vláda řídí Kosovo formou narkomafie a Američané poskytují Thaciho vládě krytí, že nikdo na Kosovo nesmí sáhnout, i když je země jedním z hlavních vývozců syntetických drog do celé EU. V redakci AE News máme tajnou zprávu německé tajné služby BND z roku 2015, která informuje německou vládu o tom, že americká armáda přehlíží v Kosovu státem řízený obchod s narkotiky, které Kosovo přes kontakty kosovsko-albánské mafie distribuuje do celé Evropské unie a prioritně do Německa. K této tajné zprávě chystám extra článek.

Migrační vlnu spustili a řidí Američané od roku 2011 za pomoci NATO

Jenže Kosovem americký plán na rozbití EU a její islamizaci neskončil. V roce 2011 spustili Nicholas Sarkozy, Sylvio Berlusconi a Tony Blair letecké bombardování Libye. Na počátku roku 2011 vypukly v Maroku nepokoje, které postupně zachvátily celý arabský svět a událost vešla do dějin pod názvem Arabské jaro. A právě tato událost se stala startovacím mechanismem islámské migrace do EU. Tady někde vznikl falešný dojem, že Arabské jaro spustila Evropská unie, protože její 3 čelní politici zahájili bombardování Libye ve snaze odstranit Muamara Kaddáfího. Jenže to není pravda. Sarkozy, Blair i Berlusconi zahájili úder na Libyi po konzultacích s vrchním velením americké armády v Evropě, bez vědomí Baracka Obamy. Všichni tři jsou totiž loutkami, tzv. marionetami amerických neoconů v Evropě. Celé to bylo velmi komplikované. Pentagon a jestřábi tehdy neměli v americkém kongresu dostatek hlasů pro zahájení operací proti Kaddáfímu přímo americkou armádou.

Letadla NATO bombardují Libyi, rok 2011.

Neoconům bylo jasné, že pokud se má spustit migrace do EU, musí probíhat přes Středozemní moře z Libye do Itálie. A tomu bránil Kaddáfí. Pentagon neměl mandát Kongresu, takže operaci začali američtí vazalové v NATO. Operace se protahovala a nakonec neoconi trable a potíže NATO v Libyi použili jako nátlakový argument v Kongresu, který nakonec povolil účast amerických letadel v konfliktu. Ihned poté Američané nasadili v Libyi rakety s plochou dráhou letu Tomahawk.

Pokud jde o migraci, turecká cesta tehdy nepřipadala v úvahu a i když se nakonec otevřela, místo Američanů posílila dominanci a význam Turecka a Tayyipa Erdogana, který začal EU vydírat a kontrolovat. To nebylo v plánu, a proto se Američané vloni počátkem léta pokusili Erdogana svrhnout, jenže to se nepovedlo. Američané tak začali destabilizovat celou rovníkovou Afriku a od podzimu minulého roku proudí do EU drtivá většina migrantů z Libye a přes Středozemní moře, zatímco o rok dříve to bylo přes Turecko a Egejské moře. To samo o sobě je důkazem, že toky a směry migrace řídí USA a neoconi, v žádném případě EU. Pokud se podíváte na nástroje exodu migrantů, je to jediný nástroj, která migraci spouští: americké války a rozvracení arabských zemí.

NATO je krycí úderná pěst americké armády pro americké války ve světě

Všichni vidíme, kdo rozvrátil Sýrii a kdo vyrobil a financoval Islámský stát. Americká armáda shazovala ještě donedávna po nocích z letadel zásoby, potraviny a výzbroj ISILu. Američtí operátoři dodnes řídí bojové operace ISILu proti syrské a ruské armádě v Sýrii. USA rozvrátily Irák, Afghánistán a stejní neoconi rozvrátili Ukrajinu během a po kyjevském Majdanu. A ve všech těchto operacích, které probíhaly v roce 2011 v Libyi, potom nálety v Sýrii, v Iráku, mise v Afghánistánu, tam všude Američané působili pod krytím NATO. Proto si všimněte, že kde vypukne nějaké americké válečné tažení, buď přímo nebo skrze vyzbrojování proxy stran, pokaždé jde o operaci zaštítěnou NATO. A proč usilují neoconi o islamizaci Evropy? Proč NATO nikdy nechránilo a chránit nebude Schengen před migranty? Protože cílem amerických neoconů je rozbití EU a vytvoření odtržené skupiny zemí ve Střední Evropě, které budou natolik nenávidět islám a natolik nenávidět migraci, že kvůli tomu vystoupí z EU a spadnou pod vliv USA. Jako Polsko, jako už Maďarsko, jako už Rumunsko a Bulharsko.

Napojení kosovského řezníka Hashima Thaciho na americké neocony a jejich marionety.

Vystoupením z EU dojde k okamžitému přimknutí těchto zemí k americkým neoconům, USA a NATO. Američané začínají v Polsku, v Maďarsku, v Rumunsku a Bulharsku budovat své vojenské základny. Co je strašlivé zjištění, že vojenský prostor Brdy, který proslul slavnou kauzou amerického radaru, by měl být nově poskytnut americké armádě pro vybudování obrovské vojenské základny. Jedna z takových se již staví na Ukrajině jen pár kilometrů od hranice s Krymem. Od ledna příštího roku bude IV. Brigáda z Žatce pod velením 10. obrněné divize německého Bundeswehru přesunuta do Pobaltí, jako součást operačního nadřízeného velení II. americké armády v Evropě. Migrace a odpor lidí vůči Islámu dožene ve středoevropských zemích voliče k nenávisti vůči EU a k přesunu pod americké teze řízení a moci, pod křídla NATO jako americké úderné pěsti proti Rusku. Islámská migrace je tak mohutným plánem amerických neoconů na rozbití EU a pro zabránění globalistického spojení mezi Berlínem a Moskvou.

Veškerou arabskou migraci do EU sponzorují americké kapitálové zdroje. Nikomu to není nápadné, proč?

Vystoupení z EU kvůli migraci a nevystoupení z NATO povede k tomu nejděsivějšímu scénáři, který si nedovedete nikdo z vás představit. Je to ta nejhorší varianta, která povede k válce s Ruskou federací a k zániku české státnosti. Pro záchranu českého národa je prioritní úkol č. 1 vystoupení z NATO, protože vystoupením z NATO dojde k ukončení procesů příprav armády ČR na válku s Ruskem na východní frontě. Jakmile dojde k likvidaci vlivu amerických neoconů v Evropě, dojde k ukončení islámské migrace, protože americká moc již nebude moci organizovat nasunování migrantů do Evropy. Proto si všimněte, že za všemi neziskovkami, které vítají migranty v EU, jsou zase a znovu a opět americké fondy, George Soros a zdroje, které mají původ u amerických neoconů. To samé německé fondy na podporu migrace, které mají zdrojové krytí právě v USA, ne v Německu.

Arabský billboard v Praze.

Tragédií EU je přesvědčení, že migrace je multikulturním přínosem. To je ovšem jiný proces, než který sledují Američané. Je to proces vyplývající z globálního plánu ekonomického podvázání západní civilizace, proces globálního chudnutí. A migrace tento proces urychluje. Globalisté a neconi si tak vycházejí vstříc, protože migranti tak plní dvě funkce, dvě úlohy. Ano, jedná se o tandemovou islamizaci Evropy. Neoconi používají migranty jako nátlakový a destrukční mechanismus na rozbití EU, globalisté používají migranty na urychlení globálního chudnutí a multikulturalizaci Evorpy. Proto si EU a NATO tak náramně rozumí v otázce migrace a v otázce neochoty hlídat a střežit hranice Schengenu. Chápete? Vyhovuje jim to! Proto je naprostý a holý nesmysl prosazovat na jedné straně vystoupení z EU a na straně druhé setrvání v NATO. Je to stejné, jako kdybyste chtěli přestat kouřit tím, že začnete kupovat více krabiček cigaret. NATO chce válku s Ruskem, Brusel chce multikulturní islamizaci Evropy. Obojí je strašné, obojí jsou součástí jedné rovnice a z obou organizací musí ČR vystoupit ihned, protože včera bylo pozdě. Vystoupení z EU neřeší nic, pokud nedojde k vystoupení z NATO.

Apel k záchraně národa

Podívejte se, jak se neoconům daří rozbíjet alternativu v ČR. Stačí jenom malá naděje, obrázek mesiáše a lidé najednou hledají slova omluvy pro členství ČR v NATO, protože to řekl někdo, komu věříte, protože řekl, že není jiné alternativy. A lidé najednou zapomínají, že NATO chtělo svrhnout Bašára Asada, že NATO zavraždilo Muamara Kaddáfího, že NATO bojuje a cvičí na Ukrajině tamní Pravý sektor proti lidu Donbasu. Vzpamatujte se proboha, dokud je čas! Tvrdě a nekompromisně udeřte na Tomia Okamuru, aby vystoupil a oznámil, že referendum o vystoupení z NATO i EU vyvolá SPD současně! Ještě je šance, poslední šance zachránit český národ před vstupem do válečné události chystané na příští rok na ruských hranicích. Toto je poslední varováni z projektoru, poslední zoufalý výkřik k Tomiu Okamurovi, aby pochopil, že hrozba NATO je stejně obrovská jako hrozba EU. Jsou to totiž dvě strany téže mince a nestačí se zbavit jen jedné strany!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

136 Komentářů o "FOTO: Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je to nehorázná provokace neziskovky Člověk v tísni! Za migrací do EU stojí američtí neoconi a jejich NATO!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
minoltista.ca
Návštěvník

Arabsky neumim, ale co kdyz tam je napsané vrelé podekovani piratské strane za projevenou duveru arabum?

Kdyz se pozorne podivam, tak na tom bilboardu vidim neco rozplesklého. Ze by po tom napisu nekdo hodil pstrosim vejcem? Komu vlastne to svinstvo patri?

Apoleon
Návštěvník

NATO migraci odstartovalo, ale EU má otevřené hranice. EU nám vnucuje kvóty. EU je k nám cpe.

Administrator
Admin

Samozřejme, EU a NATO pracují v tandemu na islamizaci v Evropě. Je to přímo v článku. Proto SPD musí vyndat hlavu z písku a začít prosazovat vystoupení z NATO i z EU současně a nerozdílně, jinak nás čeká katastrofa.

Lenka B.
Návštěvník

Pokud se SPD nedostane do vlády, nic neprosadí.

Janka
Návštěvník

SPD může prosazovat co chce když jim to ostatní shodí ze stolu!

Janaz
Návštěvník

Tak radšej v predstihu aj poprú, že niečo chceli presadiť, že?

hirameki
Návštěvník

proč ne? koryta je třeba udržet.

Jakub ze Štětí
Návštěvník

Nikdo nezpochybňuje, že členství v NATO je proti dlouhodobým zájmům ČR, ale bez existující alternativy hazardujete i s tou zbývající suverenitou. Tento týden OSN přezkoumá stav lidských práv v ČR. Myslím, že i tohle se stalo Babišovi, že mu to někdo připoměl aby se nespojil se stranou označovanou jako pronárodní. Dokavaď jsme v NATO, nemůžou nás Polaci napadnout ani nikdo další z našich sousedů. NATO je fíkový list. Bez toho aniž bychom měli alespoň možnost odstrašení jsme prostě v háji. Vždyť vy sami to musíte vědět, proč tedy ten článek o Fialovi vyznívá tak nenávistně? Hrajete si na objektivní zpravodajství, ale záměrně před lidmi tajíte nebezpečí, co by se stalo kdybychom z NATO vystoupili. V mapce trojmoří jsme jasně nakreslení jako sféra zájmu Polska (USA). Sudeťáci se už připravují na vznesení nároku vůči našemu příhraničí. Nesouhlasit se stanoviskem SPD je v pořádku, ale demagogicky zamlčovat důležité skutečnosti je už eticky špatně. Navíc zákon o referendu by se dal vztáhnout i o hlasování k NATO. Každý kdo volil SPD a umí do pěti počítat to ví. Tedy když KSČM bude chtít, bude moct prosadit ono referendum, ale nejdříve potřebujeme zákon o obecnem Referendu.

Já chápu vaše rozhořčení, ale pozadovat vystoupení je teď prostě sebevražda. Fiala nemůže říct, že NATO nás chrání před zlovůlí Polska a Německa. Je naprosto legální požadavek od Vás volat po ustanovení platformy na řešení co po NATO i vybízet k jednoznačnému popisu problémů co NATO způsobuje ve světě. Proč ovšem hned Fialu obviňujete ze zrady? Komu tím sloužíte? Českému národu a jeho budoucnosti rozhodně ne.

Marci
Návštěvník

O čem to tu pořád mluvíte? Vždyť nemáme ani sestavenou vládu………Kdo co kdy řekl, nebo neměl udělat………..to je snář, ne alternativní názory.

Apoleon
Návštěvník

Migrace s útokem na Rusko, pod vedením NATO nedává smysl – aspoň ne v horizontu pouze jediného roku. Islám se v Evropě nestihne ještě tak rychle rozležet, aby z něj neokoni těžili a získali lidské zdroje ochotné jít vraždit na frontu do Ruska.

Pozorovatelka
Autor

Praha, Brno, Ostrava – “Děkujeme Česku” a jde o akci od Člověk v tísni
https://www.youtube.com/watch?v=x-hdhEG_P-M

Adam
Návštěvník

Ať táhnou k šípku i s těmi jejich arabskými a perskými bilboardy.Lidi to sere.

Zvědavá matka
Návštěvník

Milá paní Pozorovatelko, Soudruzi nám tímto názorně ukazují, jak se v demokratické společnosti vyjadřuje svobodně NÁZOR…. berme si z nich příklad!

Mayor níže píše: Ty reklamy jsou pro nás ŠACH…jsme na tahu…
Já s ním naprosto souhlasím 😉

Chtěla bych Vás tedy poprosit o odbornou (jazykovou) pomoc, abych také mohla svobodně vyjádřit občanský názor…. kdybyste mohla, prosím, přeložit do azbuky následující:
“Děkujeme Vám, bratři, za osvobození od Války.
Vděčný lid České Republiky.”

Kdyby pak mohl ještě p. Administrátor tento nápis vložit případně, i do diskuse, jako .jpg, mohla bych si to vytisknout a namnožit, třeba na samolepící papír, a vyjadřovat tak svobodně a demokraticky MŮJ názor, kde to uznám za vhodné 😉

PS: Kde má sídlo te člověk v tísni? 😉 A vsadím se, že toto multikulti obohacení uvítají i mnozí další naši vítači 🙂

Moni
Návštěvník

Proto jsem volila KSČM, jedinou stranu, která požaduje vystoupení ze zločinného a vražedného spolku NATO! Bohužel, lidé jsou hluší, slepí a hloupí!

minoltista.ca
Návštěvník

Malé upresneni k clanku. Arabské jaro bylo odstartovano v Tunisu 17.12.2010 upalenim poulicniho prodavace, kterému policie zabavila nejaké ilegalni zbozi. Az poté se protesty rozsirily do ostatnich arabskych zemi, pricemz Maroko prislo na radu az 30.01.2011, kdyz uz polovina arabskych zemi byla zachvacena protivladnimi nepokoji.

Nomi Grant
Návštěvník

Však se tím usa ani netají, jasně řekli o co jim jde, takže není to nic tajného:

https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

1) zachránit dolar, přece eu nebude platit miliardy za plyn/ropu Rusku, které by bohatlo, a petrodolar by tak nebyl už třeba (proto válka v Sýrii pro přivedení uhlovodíků do EU pod jejich kontrolou a hlavně toky miliard nasměrovat k usa)
2) zničit spojení německé technologie + ruská síla a nerostné bohatství, aby neohrozili usa (proto pás zemí – bariéra od baltu až dolů pod kontrolou usa)
3) ukrást Rusku všechny suroviny a sami je využít (plán barbarosa 2)

Ale s kýmkoliv se o tom bavím, všem do jednoho je to jedno, nezajímá, což považuji taky za součást plánu – debilizaci populace prostřednictvím konzumu a médií, kinematografie, hudby… pokud otevřu náhodou televizi, samý americký kokotiny, vraždy, drogy, násilí, jakoby na východě nebyla žádná kultura… o tom je korejský film propaganda, doporučuji:
https://www.youtube.com/watch?v=iKT06ISwcBE

Ladič
Návštěvník

Hypoteticky. Bavíš se o tom se mnou a já ti věřím a zajímá mě to. Na televizi nekoukám a debilizovat se nenechám. Moje životní potřeba peněz na měsíc činí 2000 Kč. Tak předpokládám, že do kategorie “konzumní debil” nespadám. Taky bych rád něco udělal pro oddolarizaci světa. Taky bych rád něco udělal pro spojení německé technologie s ruskou silou. Jak to děláš? Chodíš protestovat před americkou ambasádu aby se zbavili dolaru? Nevím jestli by to bylo něco platné. Chci být také probuzený jako Ty a ne “kdokoli”.

kdokoli
Návštěvník

hele….

nesehnutý
Návštěvník

Tahle země je v totální pasti a SPD s 10,64% neprosadí nic, to je utopie! Pokud by SPD na výstup z NATO začla v parlamentu tlačit, bude to jako celé předchozí 4 roky jak Okamura navrhoval referendum a všichni mu to shazovali ze stolu, tedy teď zřejmě s vyjímkou KSČM, která je s jejich 7,5% ale zanedbatelnou silou. Navíc Babiš chce vládnout sám. Tady by možná měla šanci rozhodnout jen ulice. Babiš nic takového nepodpoří. No a teď se podívejte, jak je národ rozdělený. Jak chcete zorganizovat nátlak na vládu, když se nás do Prahy sjede z 10 miliónů lidí jen pár tisícovek? Už na té velké demonstraci před rokem proti islamizaci, která byla v Praze se nás sjelo podle zmetků z ČT kolem 10, ale odhadem to bylo reálně kolem 20 tisíc lidí. Ostatní měli koblihovo-knedlíkovou pohodu. Já očekával, tak 100 tisíc + ve své naivitě.
Jo a máte tu také tohle:. Výcuc z článku na Protiproudu:
„Naše ústava je velice zdařilý projekt a její (případné, pozn. PH) zásadní změny narazí na článek devět odstavec dvě ústavy, že změna podstatných náležitostí demokratického právního státu je nepřípustná. Je to článek, který vyvolává zejména v odborných kruzích veliké diskuse a kontroverze. (…) Takové ustanovení není ve všech ústavách, dokonce v podobě, v jaké ho máme my, není v žádné.“
Právnická mluva většině lidí nic neřekne, a tak je takové „jemnůstky“ nezajímají. V tomto případě je to však smrtící chyba. Onen článek devět odstavec dvě je totiž dokonale „gumové“ ustanovení, které do naší ústavy na počátku devadesátých let propašovali Havlovi právníci – především ti, kteří se po převratu vrátili z exilu v Německu. Jde o totalitní nástroj, který umožňuje zamítnout jakýkoli zákon přijatý parlamentem (či referendem).
http://www.protiproud.cz/politika/3444-rychetsky-promluvil-na-hlasu-verejnosti-nezalezi-volby-jsou-jen-ornament-nove-totality-prohrali-jsme-valku-jako-hitlerovo-nemecko-rezim-neni-mozne-volbami-demokraticky-zmenit-opet-vladnou-prokuratori.htm

Lidé pokud budou chtít opravdu naší zem zachránit, budou muset ve velkém počtu do ulic, jinak je vymalováno!

Banana boo
Návštěvník

Takže mi vychádza z toho žiadne nové zistenie, teda že US chce ovládnuť krajiny strednej a východnej Európy, aby si tam postavilo dostatok základní,aby mohlo zaútočiť na Rusko a ovládnuť ho, aby sa im splnil ich desiatky rokov vysnívaný plán-teda privlastniť si ruské územie s nerastným bohatstvom, aby si zachránili ekonomiku a zas sa stali dominantným hráčom vo svete.

Pozorovatelka
Autor

Do toho si ale musíte přidat ještě tu skutečnost, že GP a Trump a Putin ze všech sil pracují na tom, aby tento plán neoconů zmařili, tzn. odstavili neocony od moci – to je hlavní proces, který v současnosti běží. A protože ve velkém se tento proces týká Blízkého východu (odstavování neoconů od ropy=petrodolar) a aby to neskončilo světovou válkou a vše se zvládlo diplomaticky, GP velmi, velmi potřebuje Putina, diplomata nejvyššího! (a ani náhodou neplatí, že Putin není diplomat, protože ještě nebouchl do stolu a nepustil na Aljašku nějaký atomový hřib, protože to je přesně to, k čemu se USA snaží Putina vyprovokovat). A nebýt Putina/Ruska, tento úkol by připadl Číně event. Íránu a to už by svět dávno ve válce byl, protože žádná z těch zemí nemá na Blízkém východě ani takový respekt ani schopnosti a povědomí o tom, o co jde. Putin proto nyní má tu nejvyšší ochranu a to i před pindosníky na domácí půdě a spolu s ním má ochranu GP i Trump.

A tady se vrátím k tomu, proč nejsem nadšencem trhání Evropy – rozdrolená Evropa totiž je proti zájmům GP i Ruska a naopak nahrává zájmům neoconů a tedy válce s Ruskem (ač tady drolení Evropy a rozdělení Evropy jsou dvě různé věci, ale to už je o něčem jiném). A když je mi vyčítáno, že se více zajímám o Rusko než o Česko, tak ono jde o to, že nežijeme ve vzduchoprázdnu a to, co se děje ve světě, se nás velmi týká a v dnešním globalizovaném světě dokonce tak, jako nikdy. A to je také důvod, proč T. Okamuru od první chvíle nazývám politicky negramotným užitečným idiotem, což mi potvrdil nejen tím, že nevylučuje kandidaturu na prezidenta (v procesu odstavování neoconů od moci opravdu nikoho jiného, než Zemana, nemáme a on by jej klidně připravil o hlasy ), ale poduploval to postojem k NATO, za což jsem ho nazvala “ještě větší blbec, než jsme doufali”.

Že pro Rusko to pořád není žádná výhra, to už je na jiné téma a opět to souvisí s NATO, momentálně však má Evropa na výběr mezi neocony a válkou a mezi podporou Ruska -a GP a paradoxně i Židů/Izraele. A Zeman ví, co dělá.

Forever Slav
Návštěvník

O jakém “drolení Evropy” mluvíte?

Navíc, tažení proti Rusku nekončí neokony, ale právě pokračuje skrze budoucí evropský superstát a jednotnou evropskou armádu. Čili odstavení neokonů rozhodně neznamená zabránění třetí světové války proti Rusku.

PS: Cílem evropských bílých nacionalistických/vlasteneckých stavů (Nigel Farage, Marine Le Penová, Geert Wilders, Norbert Hofer, Frauke Petryová atd.) není žádné “drolení Evropy”, nýbrž zničení EU a její nahrazení evropskou konfederací svobodných národních států – jednotná, ale SVOBODNÁ EVROPA postavená na suverenitě a ochraně národní identity jednotlivých států Evropy.
Navíc, vítězství evropských nacionalistických sil znamená nejen pád EU, ale i porážku neokonů – tyto elity jsou totiž proti tažení proti Rusku a jsou naopak pro spolupráci s Ruskem. Jeden z takových politiků vládne právě v Maďarsku – Orbán už mnohokrát jasně deklaroval, že Maďarsko proti Rusku nepůjde a vyslovil se i pro zrušení protiruských sankcí.

Pozorovatelka
Autor

Španělsko, Belgie, Itálie… A Orbán? Ten například prosazuje přijetí balkánských zemí a Turecka do EU a s Tureckem je jedna ruka. A Turecko například fandí Ukrajině, zatímco Orbán, naštěstí, ji nemůže přijít na jméno, ale to jen proto, že zakázala používat maďarštinu pro menšiny. Což pro Orbána je vrcholná urážka, protože podle Orbána je Maďarsko jedinou zemí, která sousedí sama se sebou – a k tomu si najděte proč 4. červen Orbán zavedl jako Den smutku. A budu se opakovat, ale počkejte si na maďarské referendum v Rumunsku (a po něm možná přijdou maďarská referenda na Slovensku, na Ukrajině, v Polsku…
comment image
A bude další drolení/dělení Evropy – a tomu všemu fandí Farage
A ještě si k tomu přidejte, kde se usadilo nejvíce potomků Chazarů a jakou roli mají nově plnit turko-tatarské národy – “Chazaři byli původně kočovný, později polokočovný TURKICKÝ národ”
https://cs.wikipedia.org/wiki/Chazarsk%C3%A1_%C5%99%C3%AD%C5%A1e
A když to řeknu nadneseně – je celkem jedno, z které strany se Evropa začne učit turecky (viz můj článek “Německo ať se učí turecky”
https://aeronet.cz/news/nemecko-at-se-uci-turecky-je-nejvyssi-cas-vychodni-evropa-a-zeme-v4-treti-pokus-o-evropsky-chalifat-belorusko-a-kazachstan-jako-kyjevska-banda-valerij-pjakin-a-projekt-astana-video/

A jediné řešení: Čím silnější bude Rusko, tím více tento plán zkrachuje.

Forever Slav
Návštěvník

Jestli jste si nevšimla, tak Orbán je proti muslimské migraci a pro obranu křesťanských kořenů Evropy. I jeho vedená válka proti Sorosovi vypovídá za vše.

Vy si snad myslíte, že válka na území Evropy je vyhnutelná? Kdepak, válka na území Evropy je nevyhnutelná – a to válka mezi bílým křesťanským a arabsko-africko-islámským světem. VÁLKA CIVILIZACÍ je nevyhnutelná. Má to dvě stránky – první, že bohužel zde bude hrozit vyhlazení bílých evropských národů a křesťanství. Ta druhá pozitivní stránka věci (a já ji vítám) je možnost bílých evropských národů zbavit se žido-zednářských okovů – vysušit kompletně tuto žido-zednářskou bažinu v Evropě. Možnost nového uspořádání Evropy – buď totalitní evropský superstát s jedním hnědým “evropským” pronárodem bez kořenů nebo Evropa svobodných národních států sdružené v konfederaci, kde bude respektována suverenita a národní identita jednotlivých zemí.

Tento střet bude osudový – a záleží na tom, kdo bude vítězem – druhá pozitivní varianta může nastat pouze v případě vítězství evropských bílých nacionalistických sil. A východní Evropa bude významným dějištěm – a hlavně střední Evropa – pokud zde v české zemi zvítězí bílé nacionalistické síly a dovedeme poté sjednotit vlastenecké/nacionalistické stavy východních a západních zemí, bude velká naděje na osvobození Evropy od žido-zednářské bažiny. Západní vlastenecké/nacionalistické stavy se budou moci opřít o naši pomoc – ve finanční i ve vojenské podobě.

Proto dnes doufám v posílení vlasteneckých/nacionalistických sil v Evropě.

PS: v zájmu Ruska, ač nechci hovořit za Rusko, je doufat ve vítězství nacionalistických/vlasteneckých sil na Západě – zabijí tak dvě mouchy jednou ranou – jak neokony, tak i evropský superstát – obě dvě tyto věci jsou hrozbou pro Rusko, jedna z nich bude pokračovat v tažení na Rusko v zájmu Rothschildů-Sorose a celého žido-zednářstva s cílem srazit Rusko na kolena a zničit jej. Vítězství nacionalistických/vlasteneckých sil na Západě bude jeden z kroků, jak těmto satanským plánům žido-zednářů zabránit.

Carlos IV
Návštěvník

Toto neni jedina cesta jak se dostat Rusku na kobylku – mam daleko vetsi obavy z poslednich udalosti kolem Saudske Arabie – Sobotni sestreleni “balisticke” rakety nad Rijadem, udajne vystrelene z Jemenu ale milicemi s podporou Iranu (a tudiz i Ruska a potazmo Ciny) a vcerejsi umrti saudskeho prince a dalsich potentatu v helikoptere prave u saudsko-jemenske hranice coz si nelze nedat dohromady se zapocatou cistkou a padanim hlav v saudske vlade (pochybuji ze to byla nahoda/nehoda – spise jde o odstraneni “mekci casti” vedeni). Soucasne Trump vola po vypovezeni smlouvy s Iranem z lonskeho roku a jasne konfrontaci (po ktere volala i Hillary uz 2 roky pred lonskymi volbami, coz mainstream v dobe prezident. kampane taktne zamlcel). Toto je dalsi kolo po zjevnem neuspechu neoconu v Syrii a dalsi zeme na znamem seznamu Pentagonu “7 zemi za 5 let”, kde Iran byl tou posledni. Mezitim Trump leti na navstevu JV Asie kde jasne broji pro chystany utok proti Sev. Koreji coz ale muze byt prave zamer odpoutat pozornost od situace kolem Saudu – jinak hlavni neoconske opory petrodolaru – ale taky dosahnout domneleho spojeni Sev. Korea – Iran (dodavky zbrani ci primo jader. technologie). Jak Rusko tak Cina maji s Iranem vojenske smlouvy a toto stahovani smycky (vice ovsem jde o Rusko) je daleko vetsi a daleko casove kratsi hrozba nez onen mozny utok na Rusko z Evropy pristi rok. Neoconi se snazi Rusko obklicit a vyprovokovat hned na vsech moznych frontach a tudiz hrozba pro Evropu kde se US jednotky navrsuji v posledni dobe nebyvale rychle (Ukrajina a Pobalti) by melo byt cervenou vystrahou vsem normalne myslicim lidem. Necekejte ze se od mainstreamu v tom ohledu neco dozvite – kdyz uz jeho kapitani jsou tak opili jistotou, ze jim NATO a zapad poskytne jakesi zachranne padaky tak by si meli zalistovat trochu v nasi historii! Velky Bratr vzdycky vyvolaval valky hlavne a jedine mimo sve vlastni uzemi za cenu cizich obet ia jak vidno nikdo (tim mene Trump) s tim nema v umyslu – a za dane situace asi ani nemuze – nic udelat.

Pozorovatelka
Autor

Dle mého jde v SA o čistky od napojených na neocony a v tom případě je to v pořádku, a může to souviset také s tím, že SA graduje napětí mezi SA a Íránem (Jemen) a čerstvou zkoušku nové íránské rakety označila za akt agrese.
https://cz.sputniknews.com/svet/201711066234375-Saudska-Arabie-rakety-agrese-Iran/
Ve vztahu s USA Írán právě Spojeným státům vzal vítr z plachet, protože nově úspěšně vyzkoušel a do výroby zařadil rakety s doletem 2000 m, tzn. s doletem, který nemůže ohrozit USA (což neplatí pro Izrael), USA tak nemohou tvrdit, že raketové deštníky v Evropě budují kvůli Íránu.
https://cz.sputniknews.com/svet/201709236023052-iran-zkouska-balisticka-raketa/

Pokud jde o cestu D.Trumpa po Asii, už nedávno jsem psala, že zřejmě bude domlouvat shovívavost Číny k dolaru před spuštěním dedolarizace a na nějaké tažení proti S.Koreji nevěřím – to po všech těch korejských provokacích by muselo být spuštěno už dávno. Navíc Trump se chce setkat i s Putinem a celkově v cestě Trumpa po Asii pro Rusko nebezpečí nevidím, ba právě naopak.

wpDiscuz