FOTO: Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je...

FOTO: Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je to nehorázná provokace neziskovky Člověk v tísni! Za migrací do EU stojí američtí neoconi a jejich NATO!

FOTO: Skončily volby a v Praze se začaly objevovat arabské billboardy! Je to nehorázná provokace neziskovky Člověk v tísni! Za migrací do EU stojí američtí neoconi a jejich NATO!

Jeden z našich čtenářů AE News, kterému není lhostejné, co se okolo něho děje, nám zaslal do redakce neuvěřitelné fotografie nafocené v Praze v Hornoměcholupské ulici na Praze 15. Billboard se nachází na souřadnicích GPS z Google maps 50.045805, 14.567292 a podle čtenáře se tento billboard objevil teprve před několika dny. Hned vedle stojí Kaufland, velké sídliště, autobusová zastávka, lidé okolo chodí, vidí billboard, ale jsou neteční, nezajímá je to. Na billboardu je podle informací z reportáže na TV Barrandov nápis, který v překladu znamená “Děkujeme lidu České republiky”, ale jak nám napsal náš čtenář, i kdyby to bylo vyznání lásky a míru, tak na něho to má účinek úplně obrácený.

Člověk v tísni zaplatil daleko více billboardů, a to v největších městech po celé České republice. Neziskovka Šimona Pánka napojená na americký USAID a americké ministerstvo zahraničí, se kterým úzce spolupracuje na tzv. “humanitárních operacích” ve světě, tak jenom krátkou chvíli po skončení voleb zkouší, co všechno si Češi nechají líbit. Dobře si fotografii prohlédněte, to je realita ČR v roce 2017 prakticky dva týdny po parlamentních volbách. Lhostejnost lidí je zarážející, Pražané asi snesou lecos, koneckonců, volili Pirátskou stranu, která málem vyhrála v Praze volby a Piráti migranty a Araby vítají s otevřenou náručí.

Arabský billboard na Praze 15.
Provokace s billboardy možná míří na Okamuru, ale i jako poděkování Pirátům

Konec uplynulého týdne poznamenaly skandální výroky místopředsedy SPD Radima Fialy ve čtvrtečním pořadu Události, komentáře na České televizi, kde v rozporu se zněním volebního programu do očí moderátorovi ČT tvrdil, že SPD nechce referendum o vystoupení z NATO [1]. Jak si ihned všimli tisíce voličů SPD, tento výrok pana Fialy byl lživý, protože ve volebním programu opravdu slib a právo občanů na referendum k NATO je uvedeno, a to poměrně dlouho. Radim Fiala hned druhý den svůj výrok na svém Facebooku korigoval a ujistil voliče, že SPD referendum o NATO prosazuje, čímž anuloval svůj výrok z České televize. Nicméně i v dodatečné reakci Radima Fialy na Facebooku jsou smutné postoje, které nemají s principy alternativy nic společného a v tomto článku se pokusím vysvětlit hrozbu, které se natolik obávám. Pokud jde o billboardy, tak Člověk v tísni možná děkuje Pirátům, že se dostali do poslanecké sněmovny a budou prosazovat uprchlické kvóty, ale stejně tak může jít o účelovou provokaci namířenou proti Okamurově SPD.

Vystoupení z EU a nevystoupení z NATO je cesta do pekel

Mnoho lidí v mém pátečním pořadu na SVCS nepochopilo souvislost mezi funkcí EU a NATO a především pozadí a souvislost islámské migrace do EU. Mnoho lidí, pokud se jich dnes zeptáte na migrační krizi, tak odpoví, že za ní může Evropská unie, ale to není pravda. Islamizace EU není příčinou migrační vlny, ale důsledkem. Počátky migrační vlny najdeme už v roce 1999, když pouhé 3 dny po vstupu ČR do NATO zahájilo velení Severoatlantické aliance bombardování Bělehradu a celého Srbska. Cílem byl plán amerických neoconů na zahájení islamizace Evropy. Oslabení Srbska a jeho pravoslaví umožnilo vznik Kosova, islámského státu s narkotiky a bílým masem premiéra Hashima Thaciho.

USA na území Kosova vybudovaly největší pozemní základnu americké armády mimo území USA, vojenskou základnu Bondsteel. Přestože tato základna nemá takovou popularitu jako jiné americké základny např. v Německu, americká alternativa už dlouho informuje, že základna slouží jako krytí pro black ops operace americké armády v Sýrii, v Severní Africe a ve Východní Evropě. Na základně jsou cvičeni operátoři Islámského státu, Al-Nusrá, Al-Šabáb a Al-Kajdy. Po půlročním výcviku jsou vojáci vysláni do válečných regionů do Blízkého východu, přes Severní Afriku, rozbouřené ulice ve Francii, Španělsku, Německu až do bojů na Ukrajině.

Americká základna Bondsteel v Kosovu.

Pokud čtete alternativu a ruský tisk, určitě jste si všimli, že ruský generální štáb každou chvíli informuje, že v Sýrii ruská letadla a armáda zničila bunkry, kde byli američtí, saúdskoarabští a izraelští poradci. To jsou právě vojáci, kteří byli vycvičeni na kosovské základně Bondsteel, což je země nikoho. Thaciho vláda řídí Kosovo formou narkomafie a Američané poskytují Thaciho vládě krytí, že nikdo na Kosovo nesmí sáhnout, i když je země jedním z hlavních vývozců syntetických drog do celé EU. V redakci AE News máme tajnou zprávu německé tajné služby BND z roku 2015, která informuje německou vládu o tom, že americká armáda přehlíží v Kosovu státem řízený obchod s narkotiky, které Kosovo přes kontakty kosovsko-albánské mafie distribuuje do celé Evropské unie a prioritně do Německa. K této tajné zprávě chystám extra článek.

Migrační vlnu spustili a řidí Američané od roku 2011 za pomoci NATO

Jenže Kosovem americký plán na rozbití EU a její islamizaci neskončil. V roce 2011 spustili Nicholas Sarkozy, Sylvio Berlusconi a Tony Blair letecké bombardování Libye. Na počátku roku 2011 vypukly v Maroku nepokoje, které postupně zachvátily celý arabský svět a událost vešla do dějin pod názvem Arabské jaro. A právě tato událost se stala startovacím mechanismem islámské migrace do EU. Tady někde vznikl falešný dojem, že Arabské jaro spustila Evropská unie, protože její 3 čelní politici zahájili bombardování Libye ve snaze odstranit Muamara Kaddáfího. Jenže to není pravda. Sarkozy, Blair i Berlusconi zahájili úder na Libyi po konzultacích s vrchním velením americké armády v Evropě, bez vědomí Baracka Obamy. Všichni tři jsou totiž loutkami, tzv. marionetami amerických neoconů v Evropě. Celé to bylo velmi komplikované. Pentagon a jestřábi tehdy neměli v americkém kongresu dostatek hlasů pro zahájení operací proti Kaddáfímu přímo americkou armádou.

Letadla NATO bombardují Libyi, rok 2011.

Neoconům bylo jasné, že pokud se má spustit migrace do EU, musí probíhat přes Středozemní moře z Libye do Itálie. A tomu bránil Kaddáfí. Pentagon neměl mandát Kongresu, takže operaci začali američtí vazalové v NATO. Operace se protahovala a nakonec neoconi trable a potíže NATO v Libyi použili jako nátlakový argument v Kongresu, který nakonec povolil účast amerických letadel v konfliktu. Ihned poté Američané nasadili v Libyi rakety s plochou dráhou letu Tomahawk.

Pokud jde o migraci, turecká cesta tehdy nepřipadala v úvahu a i když se nakonec otevřela, místo Američanů posílila dominanci a význam Turecka a Tayyipa Erdogana, který začal EU vydírat a kontrolovat. To nebylo v plánu, a proto se Američané vloni počátkem léta pokusili Erdogana svrhnout, jenže to se nepovedlo. Američané tak začali destabilizovat celou rovníkovou Afriku a od podzimu minulého roku proudí do EU drtivá většina migrantů z Libye a přes Středozemní moře, zatímco o rok dříve to bylo přes Turecko a Egejské moře. To samo o sobě je důkazem, že toky a směry migrace řídí USA a neoconi, v žádném případě EU. Pokud se podíváte na nástroje exodu migrantů, je to jediný nástroj, která migraci spouští: americké války a rozvracení arabských zemí.

NATO je krycí úderná pěst americké armády pro americké války ve světě

Všichni vidíme, kdo rozvrátil Sýrii a kdo vyrobil a financoval Islámský stát. Americká armáda shazovala ještě donedávna po nocích z letadel zásoby, potraviny a výzbroj ISILu. Američtí operátoři dodnes řídí bojové operace ISILu proti syrské a ruské armádě v Sýrii. USA rozvrátily Irák, Afghánistán a stejní neoconi rozvrátili Ukrajinu během a po kyjevském Majdanu. A ve všech těchto operacích, které probíhaly v roce 2011 v Libyi, potom nálety v Sýrii, v Iráku, mise v Afghánistánu, tam všude Američané působili pod krytím NATO. Proto si všimněte, že kde vypukne nějaké americké válečné tažení, buď přímo nebo skrze vyzbrojování proxy stran, pokaždé jde o operaci zaštítěnou NATO. A proč usilují neoconi o islamizaci Evropy? Proč NATO nikdy nechránilo a chránit nebude Schengen před migranty? Protože cílem amerických neoconů je rozbití EU a vytvoření odtržené skupiny zemí ve Střední Evropě, které budou natolik nenávidět islám a natolik nenávidět migraci, že kvůli tomu vystoupí z EU a spadnou pod vliv USA. Jako Polsko, jako už Maďarsko, jako už Rumunsko a Bulharsko.

Napojení kosovského řezníka Hashima Thaciho na americké neocony a jejich marionety.

Vystoupením z EU dojde k okamžitému přimknutí těchto zemí k americkým neoconům, USA a NATO. Američané začínají v Polsku, v Maďarsku, v Rumunsku a Bulharsku budovat své vojenské základny. Co je strašlivé zjištění, že vojenský prostor Brdy, který proslul slavnou kauzou amerického radaru, by měl být nově poskytnut americké armádě pro vybudování obrovské vojenské základny. Jedna z takových se již staví na Ukrajině jen pár kilometrů od hranice s Krymem. Od ledna příštího roku bude IV. Brigáda z Žatce pod velením 10. obrněné divize německého Bundeswehru přesunuta do Pobaltí, jako součást operačního nadřízeného velení II. americké armády v Evropě. Migrace a odpor lidí vůči Islámu dožene ve středoevropských zemích voliče k nenávisti vůči EU a k přesunu pod americké teze řízení a moci, pod křídla NATO jako americké úderné pěsti proti Rusku. Islámská migrace je tak mohutným plánem amerických neoconů na rozbití EU a pro zabránění globalistického spojení mezi Berlínem a Moskvou.

Veškerou arabskou migraci do EU sponzorují americké kapitálové zdroje. Nikomu to není nápadné, proč?

Vystoupení z EU kvůli migraci a nevystoupení z NATO povede k tomu nejděsivějšímu scénáři, který si nedovedete nikdo z vás představit. Je to ta nejhorší varianta, která povede k válce s Ruskou federací a k zániku české státnosti. Pro záchranu českého národa je prioritní úkol č. 1 vystoupení z NATO, protože vystoupením z NATO dojde k ukončení procesů příprav armády ČR na válku s Ruskem na východní frontě. Jakmile dojde k likvidaci vlivu amerických neoconů v Evropě, dojde k ukončení islámské migrace, protože americká moc již nebude moci organizovat nasunování migrantů do Evropy. Proto si všimněte, že za všemi neziskovkami, které vítají migranty v EU, jsou zase a znovu a opět americké fondy, George Soros a zdroje, které mají původ u amerických neoconů. To samé německé fondy na podporu migrace, které mají zdrojové krytí právě v USA, ne v Německu.

Arabský billboard v Praze.

Tragédií EU je přesvědčení, že migrace je multikulturním přínosem. To je ovšem jiný proces, než který sledují Američané. Je to proces vyplývající z globálního plánu ekonomického podvázání západní civilizace, proces globálního chudnutí. A migrace tento proces urychluje. Globalisté a neconi si tak vycházejí vstříc, protože migranti tak plní dvě funkce, dvě úlohy. Ano, jedná se o tandemovou islamizaci Evropy. Neoconi používají migranty jako nátlakový a destrukční mechanismus na rozbití EU, globalisté používají migranty na urychlení globálního chudnutí a multikulturalizaci Evorpy. Proto si EU a NATO tak náramně rozumí v otázce migrace a v otázce neochoty hlídat a střežit hranice Schengenu. Chápete? Vyhovuje jim to! Proto je naprostý a holý nesmysl prosazovat na jedné straně vystoupení z EU a na straně druhé setrvání v NATO. Je to stejné, jako kdybyste chtěli přestat kouřit tím, že začnete kupovat více krabiček cigaret. NATO chce válku s Ruskem, Brusel chce multikulturní islamizaci Evropy. Obojí je strašné, obojí jsou součástí jedné rovnice a z obou organizací musí ČR vystoupit ihned, protože včera bylo pozdě. Vystoupení z EU neřeší nic, pokud nedojde k vystoupení z NATO.

Apel k záchraně národa

Podívejte se, jak se neoconům daří rozbíjet alternativu v ČR. Stačí jenom malá naděje, obrázek mesiáše a lidé najednou hledají slova omluvy pro členství ČR v NATO, protože to řekl někdo, komu věříte, protože řekl, že není jiné alternativy. A lidé najednou zapomínají, že NATO chtělo svrhnout Bašára Asada, že NATO zavraždilo Muamara Kaddáfího, že NATO bojuje a cvičí na Ukrajině tamní Pravý sektor proti lidu Donbasu. Vzpamatujte se proboha, dokud je čas! Tvrdě a nekompromisně udeřte na Tomia Okamuru, aby vystoupil a oznámil, že referendum o vystoupení z NATO i EU vyvolá SPD současně! Ještě je šance, poslední šance zachránit český národ před vstupem do válečné události chystané na příští rok na ruských hranicích. Toto je poslední varováni z projektoru, poslední zoufalý výkřik k Tomiu Okamurovi, aby pochopil, že hrozba NATO je stejně obrovská jako hrozba EU. Jsou to totiž dvě strany téže mince a nestačí se zbavit jen jedné strany!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
hanns
Návštěvník
hanns

tak ještě pár neotřelých pohledů:

Anonymní autor: Jedná se o akci organizace Člověk v Tísni, a text v překladu znamená „Děkujeme, český lide“. Podíval jsem se na finanční zprávu této organizace: Za rok 2016 hospodařila s celkovou částkou 1.760.279.000,- Kč, z čehož 1.529.239.000,- Kč pocházelo z peněz ukradených státy prostřednictvím daní (618.601.000 cizí státní rozpočty, 523.252.000 z EU, 146.240.000 státní rozpočet ČR atd.), a pouze 156.000.000,-Kč (necelých 9%) tvořily celkem dary a vlastní příjmy organizace.
Až tedy příště pojedete kolem těchto bigboardů, vzpomeňte si na to že jsou to i Vaše peníze, peníze které i Vám stát ukradl a pak je přerozdělil i této organizaci ve jménu vynucené solidarity. A řekněte upřímně kdo z Vás by se v případě, kdy by jste o svých penězích rozhodovali sami, rozhodl sponzorovat právě tuto organizaci?

starter25 14.11.2017 v 17:17
……. Kdybys aspoň vzdáleně tušil jak jsou obchodníci a management odměňováni … všichni jsou totiž určitě celí žhaví podepsat obchod bez tržeb z čistého alturismu

bakulou pogulach 15.11.2017 v 1:47
minimálne v EU je to v podstate pravidlo že všetky tie pofidérne podniky skrývajúce sa za eufemizmy typu „mimovládky“ či „neziskovky“ akože z „tretieho sektora“ žijú z politicky vydupaného výpalného na vládach a pre organizátorov týchto lumpární sú sakra ziskové… a vlády im radšej zapchajú hubu nejakým grošom lebo inak hrozí mediálny útok až lynč, pokiaľ sa rovno nejedná o korupciu a prihrávanie miliónikov kamošom alebo spriazneným aktivistom/propagandistom, vrátane zdrojov z brusele (skloňujeme podľa vz. prdel)

Tomas Eybl 12.11.2017 v 23:08
Náhodou jsou slušní. Vysosali ze státního cecku stamiliony a tak za to ve svém nejoblíbenějším jazyce daňovým poplatníkům veřejně děkují

Behemot 13.11.2017 v 22:30
Taky to mohlo být součástí povinnýho zavděčení se, aby se „aktivisti“ nerejpali v jeho špíně, že. Nedělejme si iluze, co že to není za zmrdy. Megavýpalný v podobě darů pro zelený mozky, aby přestali házet vidle do stavebních řízení, už jsou snad dneska veřený tajemství, ne?

gogan 13.11.2017 v 6:18
Autor si kopnul ne docela neopodstatněně. Z vyjádření Člověk v tísni,“Nejnižší nutné náklady šly prý z projektu Media4Development“, což je světě div se společný projekt Člověka v tísni a spřátelených evropských neziskovek. A o tom, že jim byly poskytnuty komerční plochy zdarma si taky myslím svoje, bohužel o tom nic dohledat nejde a ani nepůjde.

Torm 13.11.2017 v 6:13
Rozhodně bude zajímavé nahlédnout do daňového přiznání sdružení Pánkových vyžírků, kdo byl oním štědrým dárcem, který lidem v plísni poskytnul tak štědrý dar. (Pro úplnost – neziskovka je povinna podat daňové přiznání k dani darovací i v případě, kdy jde o dar, od daně osvobozený)

PanPredseda 13.11.2017 v 6:54
Billboardy byly zdarma, tvrdí Člověk v tísni

Hus: A v čem vyniká ten Cimrman?
Havlíček: Prej ve všem.
Hus: A kdo to říkal?
Havlíček: Von.
Hus: Aha

ptak 13.11.2017 v 8:09
Některé věci mi přijdou neuvěřitelné… Poté, co majitelé billboardů přišli o spousty ploch jejich odstraněním od dálnic a silnic 1. třídy, tak se jistě nemohli dočkat toho, že budou poskytovat nejbonitnější plochy zdarma …

starter25 13.11.2017 v 9:35
Tady je řeč o poměrně dost plochách v PRAZE v centru, kolem silnic, v metru, atd. a od více velkých poskytovatelů. … Buď poskytovatele reklam hromadně v Praze zasáhl pocit sociálna nebo je tu něco trochu podezřelé ve vyjádření, že to bylo zadarmo.

zdroj: http://dfens-cz.com/bilboardy/

M.C.
Návštěvník
M.C.

Panu VK:
Vy to popisujete, jako by to byla nezměnitelná skutečnost.
Přesnější by bylo napsat, že neokonzervy si představují, že……
Jenže v poslední době se svět stále méně řídí tím, co by chtěli neokonzervativci a jejich méně viditelní loutkáři.
Samotné velení NATO má z přímého střetu s Ruskem strach.
Jednotky rozmístěné blíže než 500km od západní hranice Ruska jsou v případě střetu odsouzeny ke zničení taktickými raketami. Bylo to řečeno jasně a nedvojsmyslně člověkem, který nemá ve zvyku hovořit do větru: Je-li rvačka nevyhnutelná, je nutno udeřit první.
Při jiné příležitosti: Nebudeme čekat, abychom se zase museli bránit na vlastním území.

Ve střední Evropě není souvislá protivzdušná ochrana schopná zachytit a sestřelit větší salvu raket Iskander. Ani se nebuduje. V centrále NATO jsou si toho velmi dobře vědomi.
Ať už si o nich myslíme cokoliv, tacoví pitomci, aby nevěděli, že bez účinné PVO a bez nadvlády ve vzduchu nad bojištěm se dnes válčit nedá, oni nejsou.
Takže v tom bude něco jiného, o nic méně nebezpečného a zlověstného.
Noční můrou neokonzervativců a jejich loutkářů, ale možná i Číňanů, je spojenectví Ruska s Německem. A to, že by se k nim přidaly i středoevropské země. Protože to by znamenalo vítězství evropské civilizace. A tak se tomu snaží všemi prostředky zabránit.
Snaží se rozvrátit Rusko, snaží se rozvrátit Německo, snaží se nikoliv rozvrátit, ale ovládnout středoevropské státy, aby jimi oddělili Německo a Rusko. Snaží se rozvrátit a poštvat proti Rusku Ukrajinu.
To je možná skutečná příčina, staré římské heslo – rozděl a panuj.

Podle plánů neokonzerv a jejich loutkovodičů už měli v roce 2010 vojensky a ekonomicky ovládat celou planetu a nikde neměla být síla, která by se jim mohla vzepřít.
Jenže jim plán vychází jenom napůl, což je málo. A nejde to tak rychle jak by bylo třeba.
Rozvracet Rusko se nedaří. Strašit lidi Ruskem se daří částečně. Rozvracet Německo se daří, ale nespokojenost narůstá. Dochází k vystřízlivění lidí v celé Evropě. Zatím ještě vítači a sluníčkáři nedostávají na ulicích přes hubu, jako účastníci ATO na ulicích ukrajinských měst. Ale všechno bude.
V globále ztrácejí půdu pod nohama každý den a ti, kdo dříve ze strachu poslouchali se už přestávají bát. Tím spíš, že mají ke komu utéct.
Z našich politických stran se k vítačům hlásí jenom Piráti. Vzhledem k tomu, že si z České republiky chtějí udělat útočiště lidé uvažující o opuštění území Izraele, tak si myslím, že ve finále to s těmi přivandrovalci u nás nebude tak horké, nemohou si nechat zamořit oblast, kam se chtějí schovat. Ale musíme se aktivně bránit, protože mezi nimi je taky boj a jedna skupina chce zlikvidovat druhou a mohli by jim to chtít udělat naschvál.
Další problém je eurozóna. Doporučuju přečíst až do konce:
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ekonomika/Profesor-prednesl-Zniceni-EU-se-blizi-Sobotka-nemluvil-pravdu-Merkelova-o-tom-vi-511218
,‚Projekt eura funguje jako košík shnilých jablek, do kterého vložíme jedno jablko zdravé a doufáme, že se zbavíme hniloby. Takže až my vstoupíme do eurozóny jako to zdravé jablko, tak nejenže se euro neuzdraví, ale my shnijeme společně s tím, co už hnilo předtím.“
Merkelová dodnes nemá vládu a doufá, že se koaliční dohodu podaří uzavřít do Vánoc.
https://www.lidovky.cz/merkelova-chce-aby-predbezne-rozhovory-o-vlade-skoncily-16-11-p4c-/zpravy-svet.aspx?c=A171106_210251_ln_zahranici_ele
https://www.lidovky.cz/kolik-prijme-nemecko-migrantu-zacalo-vyjednavani-o-programu-jamajske-koalice-18q-/zpravy-svet.aspx?c=A171020_171043_ln_zahranici_mha
Nejvíc mě rozesmál požadavek Zelených, aby Německo uzavřelo elektrárny na fosilní paliva.
Jaderky už uzavírají, jestli uzavřou ještě zdroje na uhlí, plyn a naftu, tak si večer za bezvětří budou muset třít ebonitovou tyč liščím ocasem. To už nemůže být hloupost, to je úmysl.
Jdu si pustit starou písničku skupiny Arakain – Rám křivejch zrcadel
Sice je skoro čtvrtstoletí stará, ale pořád aktuální:
https://www.youtube.com/watch?v=0SzG8AkHf9M

Otir
Návštěvník
Otir

Mám vážné obavy, že se nic nestane. Demokratický způsob (volby) selhává. Takže teď už zbývá jen Kalašnikov jako druhá možnost. A k té je snad odhodláno jen malé procento Čechů. Česká republika jde nenávratně a pozvolna do záhuby. Ovlivnit se to nedá. Lithiáři si určitě radostí mnou ruce a mají svůj “klid na práci.”

Jarumas
Návštěvník
Jarumas

Vtipné na tom je, že samotní migranti nikdy neďakujú – to slovo na bilboardoch (šukran – akože ďakujem) ani nepoužívajú, oni hovoria: “Džazaka Allahu chajran – nech ti Allah odplatí”. Vítačov považujú za pomätených, hovoria: “Allah im zatemnil rozum, vydal ich do našich rúk aby sme ich povraždili a prevzali ich zem, majetok a ženy.”

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Mimo téma: Pan Prezident má přes 100.000 poctivých hlasů občanů, kteří podporují jeho nominaci, a vypadá, že je ve skvělé formě!
I ta „Cukrovka sama odešla!” asi vítr.. 😉
https://youtu.be/A701HpgbIg8

Evik
Návštěvník
Evik

Lidi v Česku už mají NATa, Američanů a Němců plné zuby. Jak se lidově říka, kotel začíná přetékat přes okraj.

.B.
Návštěvník
.B.

Ale prosímvás, nic nepřetéká. Viděl jste výsledky voleb?

RRR
Návštěvník
RRR

Možná tak 20% lidí, ostatní nemaj na to chápat souvislosti. Mám v okolí např. paní, která volí podle toho, jestli dotyčný má vousy nebo brýle, protože jí když byla malá, říkali, že kdo má brýle, je sečtělý, kdo má vousy, je moudrý.

Lumír
Návštěvník
Lumír

Ano, pátá kolona pracuje…..
“Pátá kolona” George Sorose je zveřejněna jmenovitě
http://www.novarepublika.cz/2017/11/pata-kolona-george-sorose-je-zverejnena.html

Stas
Návštěvník
Stas
WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Máte nějaký donucovací prostředek aby Američani přestali bourat a decimovat státy? Armády států Evropy jsou rozloženy a ve vedení jsou vlastizrádní slouhové. Jediný prostředek je nekompromisní odpor všech lidí se znalostmi na všech 6. prioritách řízení včetně silné vojenské obrany (třeba jakou má Rusko). Poslechněte si Pjakina a Jefimova.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

” WatchDog”, ptáš se PODLE lidské MYSLI = EGA Tvá otázka ” dává smysl”, ale PROMIŇ…

JE ZCELA MIMO!

PROČ?

Protože se ptáš: ” Máte nějaký DONUCOVACÍ prostředek…”

DONUCOVACÍ je prostě DONUCOVACÍ, že ANO?..?! … ?! …?!

OK, tak JINAK… : Pokud chceš ” DONUTIT hladového LVA, aby NESEŽŘAL svou ulovenou kořist, TAK JSI = jste VY VŠICHNI, kteří jste dali ZCELA BEZVÝZNAMNÉ ” + “, a bylo vás až do ” Teď a Nyní” celkem 23, tak ” Vy VŠICHNI jste prostě bezvědomí ” hm… hm… Idi… NO TO SNAD NE! 🙂
, a omlouvám se, ale NIC více… 🙂

PROČ?!

Protože ZCELA SPÍCÍ ” WatchDog” si mimo jiné VE SVÉM SNU dovolil napsat i toto”

” Jediný prostředek je nekompromisní odpor všech lidí se znalostmi na všech 6. prioritách řízení včetně silné vojenské obrany (třeba jakou má Rusko).

TO MŮŽE NAPSAT JEN ZCELA NEVĚDOMÝ ” Hm… Hm.. idi… HM…=

= IDIOT, který si přečetl ” něco, od nějakého dalšího NEVĚDOMÉHO IDIOTA, který se BOHUŽEL nikdy NEPODÍVAL do svého NITRA, ale který ” toho MÁ ALE NAČTENÉHO 🙂 🙂 🙂

= něco o ” šesti PRIORITÁCH řízení” – ach jo TAKOVÝ NESMYSL!!!

Ok, tak PŘÁTELÉ zkusme to jinak, PROSÍM = pokud ” na to máte KOULE, ale myslím si, že ženy TO POCHOPÍ…! 🙂

” Odpor” … Co to prosím vás je? Není to ” NÁHODOU” boj?

Pokud to je BOJ, tak ” kdo a proti komu chce vlastně BOJOVAT?!” 🙂

Hm… Hm… Oprvadu si zde píšou lidé, kteří jsou VE 21 století, nebo jsem se ” MINUL jak OBDOBÍ = LETOPOČTU, tak i ” PŘDPOKLÁDANÉMU VÝVOJI LIDSKÉHO VĚDOMÍ v tomto 21 století…?!

Opravdu tento ” názor napsal ” vědomý člověk a OPRAVDU tento přízpěvek POTVRDILO 21 VĚDOMÝCH jedinců?!?!” A nebo jen SNÍM = ŠPATNÝ SEN?! 🙂

Pokud NESMÍM, tak si PROSÍM UVĚDOMTE, že zbývvá je PÁR okamžiků… A…? …

Ale, ok, bojujte navzájem dále, PROČ NE, no ne?! 🙂

Ufff, že jedna jaderná ponorka USA nebo Ruska má VĚTŠÍ zničující potencionál, než byal použit za celou druhou světovou válkou? Noa co, že ano?!

Uff, že žijeme v období, kdy kysličník uhličitý je větší než kdy před tím a že i přesto KÁCÍME stromy, které jako JEDINÉ dokážou přeměnit kyslíčníkuhličitý na CO2?! A nebo, že žijeme v období, kde RAPIDNĚ klwsá ekologie? Nebo, že celá POLOVINA lidí umírá a to jen proto, že nemá jídlo a nebo vodu k pití, ale přesto druhá polovina chce ” dobýt Měsíc a nebo Mars” a přitom si VŮBEC tato polovina ” zbohatlíků NEUVĚDOMU”, že tím = vypouštěním rakem otevírají díry v OZÓNU = ANO píšu o OZÓNU = o O3 = o něčem, CO jako jediná vrstva ZABRAŃUJE – NEŽÁDOUCÍMU záření Slunce na planetu Zemi… Kde žijeme…? Mám snad pokračovat, nebo se zde budete JEN BAVIT o nesmyslech, které zde píše třeba ” VK”?

🙂

?

🙂

Cestovatelka
Návštěvník
Cestovatelka

Pane sefredaktore, pisete, aby se lide vzpamatovali, dokud je cas? Prosim, sdelte, dokdy, protoze ja ten uz nevidim. Bohuzel uz probehl a jestli ani po techto volbach lidem nedoslo, ze slo opetovne o poradnou frasku, tak uz jim ani neni treba nejakou pomocnou radu nabizet. Cas se neda nicim vratit.
Hezky jste napsal, ze jde o nehoraznou provokaci s temi billboardy. Ovsem ti, co je tam umistili, to takto nevidi. Mrtvoly nelze provokovat, oni si to tam dali pro sebe, aby si udelali dobre. Zivot je pudem ukajeni a oni nedelaji nic jineho. To samozrejme plati na kazdeho, ovsem oni stihli lidem ten pud ukajeni nasmerovat do jimi pozadovanych mantinelu, tj. ze jim staci si jen zanadavat .

john
Návštěvník
john

průser je,že tyto články čte a diskutuje o tématech v nich vyslovených pouze malá menšina národa….
většina buď vůbec nepřemýšlí, a nebo když přemýšlí,tak je výrazně ovlivněna možností získání profitu pro sebe bez ohledu na nějakou státnost,národ,češství,národní tradici atd…

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Souhlasím, nebo nesouhlasím? O to NEJDE! O co jde?

Napsal jsi ” Johne”: bez ohledu na nějakou státnost,národ,češství,národní tradici atd…

UVĚDOMUJEŠ si Ty, nebo ostatní, že pod tou zcela zbytečnou frázi, nebo díky skoro TÉ samé myšlenky – směru – navádění od muslinských politiků, muslinkských ” kněží”… že TU SAMOU STUPIDNÍ ideu používají i ti, kteří dobývají naši NÁDHERNOU zem = ČESKO, Moravu a Slezko?!

Pod roužkou: ” státnosti, národu, MUSLIMSKÉ té nebo oné země”, muslimské tradici atd…”

Co jsem tím chtěl napsat ” Johne” pochopíš sám a snad i ti, co Ti dali po PRÁVU +… 🙂

Pokud ale budeme pokračovat na ” HRU” náboženství, STÁTNOSTI, národnosti, tradici atd…

… Tak MUSÍME počítat, ŽE NA STEJNOU STUPIDNÍ notu bude ” hrát” i ti ostatní…

Znám OSOBNĚ stovky lidí ze Sýrie, z Libanonu, ze Saudské Arábie ( tam je FAKT průser…! ) z Asie, z Indie… z východu… ale znám lidi, kteří si ” nehrají na tu ” státnost, na tu národnost, tradici, vlajku…” Ti lidé, které znám osobně se zabývají JEN JEDINÝM = svým NITREM! 🙂

OSTATNÍ je vždy bez urážky pomatenost. Pokud se mýlím, tak se podívej na dnešek, ne včerejšek…

🙂

Milan
Návštěvník
Milan

No pokud by se občané v referendu vyjádřili pro vystoupení z toho zločinného paktu NATO, tak by nás přišli USAni, protože NATO to je jejich projekt, humanitárně vybombardovat, to by nebylo jako když tehdejší SSSR v roce 1968 hájil sféru svých zájmů a přišly k nám vojska Varš.smlouvy a až na malé výjimky, k žádným ztrátám na životech nedošlo. USA když hájí své zájmy v cizích zemích, tak tam tečou potoky krve a po jejich “lásce a pravdě” zůstává je chaos, bezvládí a spousty mrvých. A jak řekl Friedman – Co dělá USA, dělá správně a ostatní u toho můžou i zemřít, USA to nezajímá. Ostatně i Obama vyhrožoval, že USA zkroutí ruce každému, kdo by šel proti jejich zájmům.

Milan
Návštěvník
Milan

… mrtvých…