FOTO: Řetězec LIDL umístil islámský symbol na propagační leták! Z obalů potravin...

FOTO: Řetězec LIDL umístil islámský symbol na propagační leták! Z obalů potravin odstraňuje kříže, ale islámské půlměsíce montuje do letáků bez zaváhání!

FOTO: Řetězec LIDL umístil islámský symbol na propagační leták! Z obalů potravin odstraňuje kříže, ale islámské půlměsíce montuje do letáků bez zaváhání!

Česká divize německého potravinového řetězce LIDL čelí dalšímu a mnohem závažnějšímu skandálu. Už před několika dny se českými médii roznesla kauza, kdy řetězec LIDL ve Photoshopu vyretušoval z kopulí řeckých pravoslavných kostelíků kříže [1] a odůvodnil to tím, že chce své zboží nabízet i na evropských trzích v rámci multikulturní náboženské neutrality. Jenže jak se nám do redakce ozvalo několik čtenářů, LIDL  ve skutečnosti diskriminuje křesťanství, zatímco islám vesele propaguje. Vyretušované kříže na řeckých kostelících byly sice součástí propagační akce tzv. Řeckého týdne v obchodech LIDL v České republice, ale už týden předtím, tzn. od 21. 8. jela v obchodech LIDL jiná akce s názvem “Český týden” a do této nabídkové akce LIDL propašoval “1001 Delikates Orientu”, kde na propagačním letáku jako součást stylizovaného nadpisu je i kopule mešity a s půlměsícem na vrcholu. Nevím, co má nabídka Orientu společného s Českým týdnem, ale prostě podstrčená nabídka arabského jídla do Českého týdne někomu přišla asi jako dobrý nenápadný nápad. A nic vyretušovaného tam není. Na fotografii sami můžete vidět, jak německý řetězec a jeho česká pobočka razí podprahovou propagaci islámu. Křížek na kostele vadí, islámský půlměsíc nevadí.

Mešita s půlměsícem pod nadpisem “1001 delikates orientu”.
Mešitový leták už aj na Slovensku…

Jak nás v diskusi upozornil jeden z našich aktivních čtenářů a poskytl nám dodatečné fotografie (děkujeme!), slovenský LIDL a jeho reklamní leták na 1001 Orientálních delikates je taktéž vybavený mešitou. Takže to znamená, že mešita na českém letáku není výmyslem marketingových kreativců z Prahy, ale jde o artwork z centrální marketingové databáze LIDLu z Německa, která je univerzálně použitá pro mnoho zemí. No, tak to klobouk dolů. Kalergi by zatleskal radostí a autobusy s migranty mohou přijet. Všechno je ready. Stylové jídlo, stylové letáky, symboly kříže jsou pryč, mešity na obalech… autogenocida!

Slovenský LIDL a jeho verze letáku. Mešita nesmí chybět…
Povyk médií před volbami, LIDL si dělá z lidí v ČR, na Slovensku, v Belgii… blázny nebo debily?

Média se v Česku touto kauzou zabývají jako něčím, co je šokující. Kardinál Duka napsal dokonce řeckému velvyslanci v ČR omluvu [2], jenže omluvit by se měl český LIDL, který ovšem přijímá instrukce a grafické designy od německé centrály. A nedovedu si představit, že by se vedení českého LIDLu postavilo befelu z Německa. Není to zdaleka poprvé. LIDL už před několika měsíci rozjel v ČR kampaň s černochem, který propagoval kolekci oblečení. Psali jsme o tom zde. Retušování křesťanských symbolů z obalů potravin je ale o stupeň výše, protože to už je úmyslná manipulace. Ty řecké kostelíky s modrými kopulemi jsou totiž pod ochranou UNESCO jako součást řeckého kulturního dědictví a retušování a umazávání křížů z fotografií poškozuje obraz řeckého cestovního ruchu. Představte si, že by někdo začal retušovat sochy na Karlově mostě v Praze, např. sochu Jana Nepomuckého s křížem v ruce. A co třeba figurky apoštolů na pražském orloji? Ty se budou brzy už také retušovat?

Politici před volbami se předháněji, kdo si viditelněji kopne do LIDLu, aby nabrali sympatie rozzuřených voličů. Po volbách ale budou opět razit tvrdé multikulti!

Ministr zemědělství Marian Jurečka vyzval dokonce k tomu, aby lidé zvážili bojkot nakupování v LIDLu [3]. Ty bláho, ten je odvážný! Měsíc a půl před volbami, nutno dodat. Jenže tyto procesy jsou dávno předurčeny a česká vláda na ně nemá naprosto žádný vliv. Německý LIDL tohle dělá tady v Německu pravidelně, islámské symboly jsou na tolika potravinách, že to ani nemá smysl komentovat, kříže tady ale neuvidíte. Kříže totiž pomalu mizí i z kostelů v venkovních fasád a zůstávají jenom uvnitř. Venkovní kříže totiž iritují muslimské migranty, takže místní farnosti obvykle odstraňují venkovní symboly křížů, zejména z preventivních důvodů, aby muslimové kostel nezapálili. Jejich hlídky chodí se zápalnými lahvemi po ulicích a kontrolují, které kostely mají venku kříže. Pokud uvidí kříž, vrhnou se na něj a snaží se ho vylomit ze základů. Pokud je na zdi kostela, hodí na něj zápalnou láhev a od toho může potom vzplát celý kostel.

Umazané kříže z obalů potravin LIDLu v rámci Řeckého týdne.
LIDL: Kříže pryč!

Jenom bych chtěl upozornit, že za potravinovými obaly LIDLu nestojí česká divize, ale centrála v Německu. Kauza s vymazanými kříži otřásá i Belgií, kde mají obaly potravin v rámci řecké nabídky stejný problém [4]. O čem ovšem rozhoduje česká divize LIDLu, to jsou reklamní a slevové akce, tzv. cenotvorba. Jenže podklady k těmto akcím, obrazové materiály, pochází z tzv. umělecké databáze marketingového oddělení LIDLu, takže letáčky s mešitou a půlměsícem jsou součástí tzv. artworkového portfolia. Takže mešita s půlměsícem na letkáku je IN, kříž na řeckém kostelíku je OUT.

Konzerva z belgického LIDLu. Kříže na obalu také chybí.

Jaký signál to vysílá do tradičních křesťanských zemí, to snad není třeba vykládat. Je to proces autogenocidy. Samotní zaměstnanci českého LIDLu to vidí, pracují, drží ústa a krok, aby nepřišli o práci. Podílí se na kulturní autogenocidě a náboženské diskriminaci v České republice. Za Hitlera se v Německu odstraňovaly Davidovy židovské hvězdy. Uběhlo pár dekád a Němci opět odstraňují náboženské symboly, tentokrát kříže. Degenerace německého národa dosahuje vrcholu, ale české, belgické a další evropské divize tyto procesy kulturní autogenocidy přebírají.

 

Člověk je programovaný od svého narození jako humanoid

Vrátím se tady k výbušnému tématu z posledních dnů. Experiment Dr. Calhouna s bílými myšmi nemá nic společného s tím, že by někdo chtěl dávat genetické rovnítko mezi hlodavce a člověka. Jak už jsem říkal v pátek na rádiu, člověka dělá člověkem jeho duše, kvantové informační pole, které je kompatibilní s jistými technickými komunikačními zařízeními a systémy umělé inteligence. To je to, co činí člověka lidským, rozměr humanoida. Ovšem genetická stránka těla, složení schránky, vychází z genetického planetárního materiálu, který byl a je dostupný na planetě Zemi. Bohužel, tento genetický materiál ovlivňuje mozek člověka, který je komunikačním rozhraním a filtrem mezi fyzickým a kvantovým světem. Symptomatické chování člověka a myši, opice a dalších tvorů totiž vykazuje a bude vykazovat podobné a dokonce stejné a identické znaky, protože tělo člověka je kmenově, materiálově a geneticky složené z původních nižších genových informací posbíraných na Zemi.

Omluva LIDLu za smazané kříže na obrázcích obalů potravin.

Závěrem bych chtěl upřesnit informaci z minulého článku. Uvedl jsem, že pokud malé dítě nebude rodiči učeno ke vzpřímené chůzi, že se nebude pohybovat vzpřímeně. V diskusi potom bylo několik komentářů, že to není pravda, že kojenci se naučí chodit sami. Tady došlo k nepochopení toho, jak probíhá tento proces. Dítě se naučí chodit proto, že v rodičích vidí vzor. Pomocná ruka rodiče je doplňkem. Dítě přebírá a kopíruje vzor po matce a případně po otci. Pohybový aparát člověka se programuje záhy po narození, kdy ještě dítě nechodí.

Boj globalistů proti kříži je bojem proti tradiční rodině!

Pokud ovšem malé dítě v tomto věku žena odloží a nechá ho na ulici, dítěte se obvykle ujme smečka psů. Tyto děsivé případy byly zaznamenány v Indii, kde děti, které vyrostly se psy, komunikovaly štěkáním a běhaly po čtyřech. Děsivý případ dívky, kterou vychovali psi, nedávno vyplul na povrch na Ukrajině. Video je zde a je jenom pro silné povahy. Mozek je programovací kvantová jednotka, která se mapuje a programuje v raném dětství. Probíhá tzv. “imprint”, vštěpování vzorů, sociálních a kognitivních modelů, chování, jednání, komunikace, motorických pohybů, reflexních reakcí. Pokud dítě nevidí korektní mateřský vzor, nebo vidí špatný vzor, zvířecí vzor, nebo vidí homosexuální vzor, dojde k porušení programování mozku a selhání imprint procesu dítěte.

Figury pražského orloje. Bude se brzy retušovat už i zde?

Proto neustále, pořád dokola a už mi dochází síly, opakuji čtenářům a posluchačům, že národ lze zachránit pouze skrze tvrdou a agresivní obranu vnitřního kruhu, kruhu tradiční rodiny. To je základní stavební jednotka národa. Státu. A proto globalisté a jejich vedení, systém nejvyššího řízení na planetě, usilují o destrukci tradiční rodiny, jejíž podoba byla ukotvena křesťanským imprintem jako monogamní svazek. Proto polygamie, islám podporující polygamii, LGBT agenda, homoagenda, proto snaha o šíření umělé inteligence, autonomní systémy, robotizace, to jsou všechno nástroje, které mají za úkol rozbít vnitřní kruh rodiny. Proto dochází k útokům na symbol kříže, protože symbolizuje Desatero a tradiční rodinu. Nepřítelem není samotný kříž pro globalisty, ale právě tradiční rodina, kterou kříž symbolizuje. Bojkotem nákupu v LIDLu řešíte už pouze jenom důsledek tohoto procesu, ne příčinu. Příčinou je bílý člověk, který vyrostl a byl vychován na principu archetypu tradiční rodiny, která disponuje vyšší autoritou pro vychovávaného potomka, než představuje stát, nadnárodní útvar jako je EU, globalisté anebo Syndikát, systém nejvyššího řízení na této planetě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Nový koníček Kavárny
Pozor podpurci islamizace založili YouTube kanál urazejici Bibli a Ruse a proti migrantske infiltrace
https://youtu.be/9B6Xud-lEpo

Pan K
Návštěvník
Pan K

Pro bezejmennou.
Milá a hravá Noname, po přečtení vašich opakujících se sáhodlouze vysvětlujících příspěvků na téma Svědomí vás začnu považovat za trolla. A s tímto konstatováním vás naposledy nakrmím.
Svědomí je v našich končinách považováno za projev Strachu z pocitu viny. Chtěl bych napsat, že opačnou polaritou Strachu je Vědomí. Ale naproti Strachu nestojí jenom Vědomí, ale i Srdce, protože soucit vzniká z Lásky právě v Srdci. Je totiž jedno – když přestoupíte ze strany “život ve Strachu” na tu stranu druhou – zda se nejdřív do toho všeho zamilujete, pak soucítíte a s tím přijde vidění célého toho kolotoče, anebo se nejdřív vyjeví “jak to všechno je” a vám pak ani vlastně nezbyde nic jiného, než se do toho všeho zamilovat a soucítit s tím. Cíl je stejný. Smrt (rozpuštění) JÁ a projevení toho božského, Soucitného Vědomí, život v bohu, v němž JÁ (jenž by se mohlo bát kvůli Svědomí) neexistuje. Mějte se.

Noname
Návštěvník
Noname

Pane K., nemusíte mít obavy – nejsem troll. Toto je rovněž můj poslední příspěvek na ten Váš: vaše řádky svědčí o tom, že se bojíte vlastního svědomí a Váš strach Vás dostal až do stavu paranoje z vlastnho svědomí… Je to škoda, protože uvědomnění si vlastního svědomí nemá člověka vést ke strachu, ale k zodpovědnosti a k jistotě, že pokud dělám vše v souladu se svědomím, tak to dělám správně.
Není Vám divné, proč na svědomí přísahají lékaři, soudci (český), policisté, prezident (český)? Žeby přežitek? Nikoli… Protože tím dávají alespoň naději (mnohdy nenaplněnou, ale to je vedlejší), že budou zodpovědní. V Austrálii už na své svědomí soudci nepřísahají, ani americký prezident – při nástupu do své funkce – nepřísahal. Opomíjení fenoménu svědomí je začátek konce. Je to začátek konce morálky a zodpovědnosti a naděje na spravedlivé zacházení… Já osobně bych v případě soudního procesu chtěla být souzena soudcem, který se nechá vést svým vědomím, a ne soudcem, který se nechá vést pouze svojí láskou…
Vaše volba – nikdo vám ji nebere. Jenom jsem měla potřebu to vysvětlit, protože kdybych mlčela, vypadalo by to jako souhlas. Tímto už sama za sebe jsem udělala vše, co jsem mohla, bych Vám z té paranoje pomohla – a už si nemusím nechat nadávat. Nyní mám svědomí (v této věci) čisté:-D…

Noname
Návštěvník
Noname

Ještě mne napadá příklad, který koluje mezi právníky a ukazuje na přítomnost svědomí:

Soudce soudil vlastní dceru, která překročila zásadním způsobem rychlost. Soudce nesoudil podle lásky (že to je jeho dcera), ale podle svého svědomí – a napařil jí pokutu.

Pak si svékl talár, vytáhl z kapsy peněženku a ty peníze na pokutu ji dal.

Je Vám funkce svědomí trochu jasnější? Ten příklad není úplně v pořádku, ale je lepší než nic.

Možná ne, ale přesto tento dodatek jsem musela napsat – příklady jsou více, než obecné povídání.

JosefCZ
Návštěvník
JosefCZ

Tomu se neříká svědomí, ale špatná výchova. Měla si tu pokutu odpracovat. Tím, že ji zaplatil za ni, postrádá pokuta smysl.

Noname
Návštěvník
Noname

Pane VK, podívejte se, kdo po Vás prahne a co chystá za zvrácenosti. Napsal o tom člověk, který naslouchá v tomto svému svědomí a nenechal ho umlčet:-D: http://www.hlavnespravy.sk/nenavistna-rec-alebo-ako-umlcat-hlas-internetu-pozrite-co-si-na-vas-nachystali-mimovladky/1125016

Černodar
Návštěvník
Černodar

Abych řekl pravdu, mám v této kauze smíšené pocity. Sice se mi nelíbí důvod, ale na odstraňování křížů z veřejných prostranství a z věží kostelů obzvláště, se těším už od útlého mládí. Kříž je totiž základní blokační symbol. Znázorňuje protnutí dvou siločar a jako takový je perfektní blokátor vyšších energií, proto si ho papeženci vybrali za svůj symbol. Je úplně jedno jestli na něm kdy JC visel. Ranní křesťané kříž nikdy nepoužívali, jejich znakem byla ryba a to i po sprznění jejich milovaného mesiáše. Pryč s kříži a všemi monoteistickými dogmatickými kulty (křesťanství, judaismus, islám).

Ladič
Návštěvník
Ladič

Jakých siločar?

sesam
Návštěvník
sesam

No, koukněte se prosím na historii symbolu “ryba” – je poněkud starší, stejně jako jiné křesťanské symboly…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Už má aeronet certifikát na cenzuru internetu…. kam jsme to dospěli…. http://www.novarepublika.cz/2017/09/hate-speech-aneb-jak-umlcet-hlas.html

Honza
Návštěvník
Honza

Systém destrukce rodiny byl nasazen již i do výuky v mateřských školkách, kdy byla zavedena povinná předškolní docházka a věk pro tuto docházku se bude dále snižovat. Stát se snaží dětem nutit vše počínaje stravy až po názory. Pokud bude dítěti v kolektivu v raném dětství vymýván mozek, těžko bude akceptovat názory rodiny – posměch je totiž nejlevnější metoda na ovládnutí většiny.

alek
Návštěvník
alek

Chudáčci, prosťáčci – doposud pro mnohé vzor :-))
https://youtu.be/sRGT4_fEcwM

Saša
Návštěvník
Saša

LOL, tak to je mazec! Nejateističtější národ ve vesmíru je pobouřen absencí křížů. Jinak řečeno, když bude na zboží dost křížů, klidně v jakémkoli nadnárodním řetězci vykoupíme veškerý hezky zabalený odpad. ……No ale hlavně ty kříže tam musí být! Teprve potom vám uděláme kšeft a malé české obchody klidně necháme zdechnout.
U B O H É !

pepo
Návštěvník
pepo

Asi vám nedochází pointa tohoto příběhu, a)ty kostely jsou skutečné a reálné, takže když je použili do reklamy, nemají zkreslovat realitu retušováním! b)když tedy retušovat, proč jenom kříže, chtějí-li být neutrální, jak se nám snaží namluvit? Je snad vícero symbolů náboženství, třeba onen půlměsíc. Takže, tady nejde vůbec o nějaké kříže, ale o princip!

Kari
Návštěvník
Kari

jedine reseni je bojkotovat Lidl a nechodit tam nakupovat. Vykaslat se jim na slevy i akce. Slevy maj jinecretezce take.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Lidl dela z lidi debily? Ano, jak jinak …ale nejenom Lidl! Vsechny reklamy, na jakékoliv zbozi ci servis, jsou formou agresivniho utoceni na lidskou soudnost. Bohuzel, vetsina lidi si toto neuvedomuje a nechava se ovlivnit reklamou bez jakéhokoliv odporu. Vysledek? Vseobecna ztrata soudnosti, pohodlnost, rust debility ve spolecnosti. To vse je znakem degenerace …jak u mysi, tak u lidi!

Obrana proti degeneraci? Nevenovat zadnou pozornost reklamam a ridit se vlastnim usudkem. Nekdy se stane, ze se napalime …ale chybama se clovek uci. Staci je neopakovat.

Noname
Návštěvník
Noname