FOTO: Řetězec LIDL umístil islámský symbol na propagační leták! Z obalů potravin...

FOTO: Řetězec LIDL umístil islámský symbol na propagační leták! Z obalů potravin odstraňuje kříže, ale islámské půlměsíce montuje do letáků bez zaváhání!

FOTO: Řetězec LIDL umístil islámský symbol na propagační leták! Z obalů potravin odstraňuje kříže, ale islámské půlměsíce montuje do letáků bez zaváhání!

Česká divize německého potravinového řetězce LIDL čelí dalšímu a mnohem závažnějšímu skandálu. Už před několika dny se českými médii roznesla kauza, kdy řetězec LIDL ve Photoshopu vyretušoval z kopulí řeckých pravoslavných kostelíků kříže [1] a odůvodnil to tím, že chce své zboží nabízet i na evropských trzích v rámci multikulturní náboženské neutrality. Jenže jak se nám do redakce ozvalo několik čtenářů, LIDL  ve skutečnosti diskriminuje křesťanství, zatímco islám vesele propaguje. Vyretušované kříže na řeckých kostelících byly sice součástí propagační akce tzv. Řeckého týdne v obchodech LIDL v České republice, ale už týden předtím, tzn. od 21. 8. jela v obchodech LIDL jiná akce s názvem “Český týden” a do této nabídkové akce LIDL propašoval “1001 Delikates Orientu”, kde na propagačním letáku jako součást stylizovaného nadpisu je i kopule mešity a s půlměsícem na vrcholu. Nevím, co má nabídka Orientu společného s Českým týdnem, ale prostě podstrčená nabídka arabského jídla do Českého týdne někomu přišla asi jako dobrý nenápadný nápad. A nic vyretušovaného tam není. Na fotografii sami můžete vidět, jak německý řetězec a jeho česká pobočka razí podprahovou propagaci islámu. Křížek na kostele vadí, islámský půlměsíc nevadí.

Mešita s půlměsícem pod nadpisem “1001 delikates orientu”.
Mešitový leták už aj na Slovensku…

Jak nás v diskusi upozornil jeden z našich aktivních čtenářů a poskytl nám dodatečné fotografie (děkujeme!), slovenský LIDL a jeho reklamní leták na 1001 Orientálních delikates je taktéž vybavený mešitou. Takže to znamená, že mešita na českém letáku není výmyslem marketingových kreativců z Prahy, ale jde o artwork z centrální marketingové databáze LIDLu z Německa, která je univerzálně použitá pro mnoho zemí. No, tak to klobouk dolů. Kalergi by zatleskal radostí a autobusy s migranty mohou přijet. Všechno je ready. Stylové jídlo, stylové letáky, symboly kříže jsou pryč, mešity na obalech… autogenocida!

Slovenský LIDL a jeho verze letáku. Mešita nesmí chybět…
Povyk médií před volbami, LIDL si dělá z lidí v ČR, na Slovensku, v Belgii… blázny nebo debily?

Média se v Česku touto kauzou zabývají jako něčím, co je šokující. Kardinál Duka napsal dokonce řeckému velvyslanci v ČR omluvu [2], jenže omluvit by se měl český LIDL, který ovšem přijímá instrukce a grafické designy od německé centrály. A nedovedu si představit, že by se vedení českého LIDLu postavilo befelu z Německa. Není to zdaleka poprvé. LIDL už před několika měsíci rozjel v ČR kampaň s černochem, který propagoval kolekci oblečení. Psali jsme o tom zde. Retušování křesťanských symbolů z obalů potravin je ale o stupeň výše, protože to už je úmyslná manipulace. Ty řecké kostelíky s modrými kopulemi jsou totiž pod ochranou UNESCO jako součást řeckého kulturního dědictví a retušování a umazávání křížů z fotografií poškozuje obraz řeckého cestovního ruchu. Představte si, že by někdo začal retušovat sochy na Karlově mostě v Praze, např. sochu Jana Nepomuckého s křížem v ruce. A co třeba figurky apoštolů na pražském orloji? Ty se budou brzy už také retušovat?

Politici před volbami se předháněji, kdo si viditelněji kopne do LIDLu, aby nabrali sympatie rozzuřených voličů. Po volbách ale budou opět razit tvrdé multikulti!

Ministr zemědělství Marian Jurečka vyzval dokonce k tomu, aby lidé zvážili bojkot nakupování v LIDLu [3]. Ty bláho, ten je odvážný! Měsíc a půl před volbami, nutno dodat. Jenže tyto procesy jsou dávno předurčeny a česká vláda na ně nemá naprosto žádný vliv. Německý LIDL tohle dělá tady v Německu pravidelně, islámské symboly jsou na tolika potravinách, že to ani nemá smysl komentovat, kříže tady ale neuvidíte. Kříže totiž pomalu mizí i z kostelů v venkovních fasád a zůstávají jenom uvnitř. Venkovní kříže totiž iritují muslimské migranty, takže místní farnosti obvykle odstraňují venkovní symboly křížů, zejména z preventivních důvodů, aby muslimové kostel nezapálili. Jejich hlídky chodí se zápalnými lahvemi po ulicích a kontrolují, které kostely mají venku kříže. Pokud uvidí kříž, vrhnou se na něj a snaží se ho vylomit ze základů. Pokud je na zdi kostela, hodí na něj zápalnou láhev a od toho může potom vzplát celý kostel.

Umazané kříže z obalů potravin LIDLu v rámci Řeckého týdne.
LIDL: Kříže pryč!

Jenom bych chtěl upozornit, že za potravinovými obaly LIDLu nestojí česká divize, ale centrála v Německu. Kauza s vymazanými kříži otřásá i Belgií, kde mají obaly potravin v rámci řecké nabídky stejný problém [4]. O čem ovšem rozhoduje česká divize LIDLu, to jsou reklamní a slevové akce, tzv. cenotvorba. Jenže podklady k těmto akcím, obrazové materiály, pochází z tzv. umělecké databáze marketingového oddělení LIDLu, takže letáčky s mešitou a půlměsícem jsou součástí tzv. artworkového portfolia. Takže mešita s půlměsícem na letkáku je IN, kříž na řeckém kostelíku je OUT.

Konzerva z belgického LIDLu. Kříže na obalu také chybí.

Jaký signál to vysílá do tradičních křesťanských zemí, to snad není třeba vykládat. Je to proces autogenocidy. Samotní zaměstnanci českého LIDLu to vidí, pracují, drží ústa a krok, aby nepřišli o práci. Podílí se na kulturní autogenocidě a náboženské diskriminaci v České republice. Za Hitlera se v Německu odstraňovaly Davidovy židovské hvězdy. Uběhlo pár dekád a Němci opět odstraňují náboženské symboly, tentokrát kříže. Degenerace německého národa dosahuje vrcholu, ale české, belgické a další evropské divize tyto procesy kulturní autogenocidy přebírají.

 

Člověk je programovaný od svého narození jako humanoid

Vrátím se tady k výbušnému tématu z posledních dnů. Experiment Dr. Calhouna s bílými myšmi nemá nic společného s tím, že by někdo chtěl dávat genetické rovnítko mezi hlodavce a člověka. Jak už jsem říkal v pátek na rádiu, člověka dělá člověkem jeho duše, kvantové informační pole, které je kompatibilní s jistými technickými komunikačními zařízeními a systémy umělé inteligence. To je to, co činí člověka lidským, rozměr humanoida. Ovšem genetická stránka těla, složení schránky, vychází z genetického planetárního materiálu, který byl a je dostupný na planetě Zemi. Bohužel, tento genetický materiál ovlivňuje mozek člověka, který je komunikačním rozhraním a filtrem mezi fyzickým a kvantovým světem. Symptomatické chování člověka a myši, opice a dalších tvorů totiž vykazuje a bude vykazovat podobné a dokonce stejné a identické znaky, protože tělo člověka je kmenově, materiálově a geneticky složené z původních nižších genových informací posbíraných na Zemi.

Omluva LIDLu za smazané kříže na obrázcích obalů potravin.

Závěrem bych chtěl upřesnit informaci z minulého článku. Uvedl jsem, že pokud malé dítě nebude rodiči učeno ke vzpřímené chůzi, že se nebude pohybovat vzpřímeně. V diskusi potom bylo několik komentářů, že to není pravda, že kojenci se naučí chodit sami. Tady došlo k nepochopení toho, jak probíhá tento proces. Dítě se naučí chodit proto, že v rodičích vidí vzor. Pomocná ruka rodiče je doplňkem. Dítě přebírá a kopíruje vzor po matce a případně po otci. Pohybový aparát člověka se programuje záhy po narození, kdy ještě dítě nechodí.

Boj globalistů proti kříži je bojem proti tradiční rodině!

Pokud ovšem malé dítě v tomto věku žena odloží a nechá ho na ulici, dítěte se obvykle ujme smečka psů. Tyto děsivé případy byly zaznamenány v Indii, kde děti, které vyrostly se psy, komunikovaly štěkáním a běhaly po čtyřech. Děsivý případ dívky, kterou vychovali psi, nedávno vyplul na povrch na Ukrajině. Video je zde a je jenom pro silné povahy. Mozek je programovací kvantová jednotka, která se mapuje a programuje v raném dětství. Probíhá tzv. “imprint”, vštěpování vzorů, sociálních a kognitivních modelů, chování, jednání, komunikace, motorických pohybů, reflexních reakcí. Pokud dítě nevidí korektní mateřský vzor, nebo vidí špatný vzor, zvířecí vzor, nebo vidí homosexuální vzor, dojde k porušení programování mozku a selhání imprint procesu dítěte.

Figury pražského orloje. Bude se brzy retušovat už i zde?

Proto neustále, pořád dokola a už mi dochází síly, opakuji čtenářům a posluchačům, že národ lze zachránit pouze skrze tvrdou a agresivní obranu vnitřního kruhu, kruhu tradiční rodiny. To je základní stavební jednotka národa. Státu. A proto globalisté a jejich vedení, systém nejvyššího řízení na planetě, usilují o destrukci tradiční rodiny, jejíž podoba byla ukotvena křesťanským imprintem jako monogamní svazek. Proto polygamie, islám podporující polygamii, LGBT agenda, homoagenda, proto snaha o šíření umělé inteligence, autonomní systémy, robotizace, to jsou všechno nástroje, které mají za úkol rozbít vnitřní kruh rodiny. Proto dochází k útokům na symbol kříže, protože symbolizuje Desatero a tradiční rodinu. Nepřítelem není samotný kříž pro globalisty, ale právě tradiční rodina, kterou kříž symbolizuje. Bojkotem nákupu v LIDLu řešíte už pouze jenom důsledek tohoto procesu, ne příčinu. Příčinou je bílý člověk, který vyrostl a byl vychován na principu archetypu tradiční rodiny, která disponuje vyšší autoritou pro vychovávaného potomka, než představuje stát, nadnárodní útvar jako je EU, globalisté anebo Syndikát, systém nejvyššího řízení na této planetě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

175 Komentářů o "FOTO: Řetězec LIDL umístil islámský symbol na propagační leták! Z obalů potravin odstraňuje kříže, ale islámské půlměsíce montuje do letáků bez zaváhání!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Radek
Návštěvník

Lídl má asi radši migranty než nás, tož ať si jich užije.
Jen pro pobavení , zde je názorná ukázka pro paní pozorovatelku a jiné obdivovatele jiných ras, jak tyto obohatí naši kulturu , zde konkrétně v nastupování do autobusů…
https://twitter.com/V_of_Europe/status/904057075176804352

alek
Návštěvník

Spadl jste také z višně, nebo o co se tu snažíte ? Co s tím má společného Pozorovatelka služebníčku ?

Radek
Návštěvník

Tvrdí např. že bílá rasa není za všemi vynálezy, ale že prý i jiné rasy mají své. Tak jí to jejich umění predvádím. Ona má takovou zvláštní vlastnost, jak se někdo otře o její tvrzení je schopna vymyslet uplné kraviny, aby dokázala že měla pravdu… to že černoši něco vymysleli je prostě blbost. Nikdy nic. Uměj se jenom tlemit a tlačit, viz video. To je duše jejich národa…
jo a ještě jsou mooc dobrý v jedný věci a to paničkám asi imponuje nejvíc…
http://www.infovojna.sk/article/video-9-sekund-ktore-vystihuju-situaciu-v-londyne

Pozorovatelka
Návštěvník

Já jsem psala o starověkých objevech Indie a Číny, o Mayské kultuře, o naší neschopnosti rozluštit tajemství a stavění pyramid apod. a migraci jsem nikdy neobhajovala. Ale čest je asi něco, co kolem Vás ani neprošlo.

369
Návštěvník

K čemu sloužily egyptské chrámy a Sfinga Titulky CZ https://www.youtube.com/watch?v=0S7BYlPF-x4&list=PLtXlh6PIKxKEAI-cyAPD98PJTtoXgp056

Radek
Návštěvník

ok, takže černochy ne… ti nic nevymysleli ani podle vás…, tedy kromě toho, že ženy mají hlavy na nošení kýblu s vodou… pravda… tak teď k indii… byla jste někdy v indii ? Vysednete z letadla a dostanete facku smradu.. inu to bude asi ta 5000 let stará kultůra , poněkud jim tam zasmrádla… a tou ctí myslíte čest práci soudružko?
U číny zase stačí si koupit cokoliv co je made in PRC a máte hned představu jak jsou schopní. Nejsou v roce 2017 schopni vyrobit vrták tak, aby vyvrtal víc než jednu díru. Kdepak asi soudruzi z PRC udělali chybu? Všude.
zde je video o tom jaký je rozdíl v ložisku made in Germany a made in China, od číňana, aby to někdo nebral jako propagandu nás západních nadřazenců…
https://www.youtube.com/watch?v=RepARd6db7c
A májové… jo vlastně, ti vymysleli tu deku co se přehodí přes hlavu, ne? Co se pyramid týče, ty jim buď postavili mimozemšťani, nebo je někdo k tomu dokopal násilím a pak vymřel. Prej byl bílej.

Hestie
Návštěvník

Radek,

jste tu velký borec, že, jako pijavice, vysát a jít dál, vždy se někdo najde pro naše macho, jo , ten správný bílý muž, za tím budou vidět činy
nebojte se, velmi brzo, ještě letos se dočkáte, chtěla bych být u toho,
vzpomente si vy pyšný, hrdinný vlastenče potom, jak jste se choval k ženě té bílé bestii, co si dovoluje mít svůj názor, škoda,že ji nemůžete dát to co obohacovači, to by bylo, hábit, zavřít ústa a pěkně poslušnost, to na ty bílé bestie

pravdu máte jen vy O Pane můj

mě stačil váš příspěvek na nakupování, co dodat

Radek
Návštěvník

čtete mi myšlenky… a jo, v nakupování jsem vážně dobrej.

brutopýr
Návštěvník

Ty bejt jewrej, viď?

Radek
Návštěvník

Ne, já jsem napůl čech a napůl němec. Ale židy uznávam. To co dělají, tedy vládnou světu, to dělají dobře. Každý má dělat to, co dělá dobře a co ho baví. Je to baví a dělají to dobře. Jsou na svém místě. To že se to někomu nelíbí je jeho problém. Aby dokázal, že je lepší musí je porazit. Tedy vládnout lépe. Já, jediné podle řeho posuzuju lidi, je to, jak dělají to co dělají. To se dnes nenosí. Dnes se říká, že černoši jsou naše obohacení, ženský že jsou lepší na řízení než na vaření… prostě kraviny.

přezdívka
Návštěvník

Souhlas. Ženy patří k dětem, k plotně a do kostela.

Radek
Návštěvník

Teď jsem si všiml vašeho nicku Hestie… v příspěvku máte dvakrát slovo bestie… já o ženách jako bestiích nikdy nemluvil, ale když je tak vidíte vy, zřejmě včetně sebe “Hestie” , pak souhlas. Já je spíš vidím jako blbky, které dělají ze sebe užitečné idiotky pro své pány. To že to vedou nahoře pánové o tom nepochybuju, a to, že to úplně nahoře vede ta AI, což je žena, začínam silně uvažovat. Ta AI už jenom proto, aby ji blbky přijaly za svou.

Radek
Návštěvník

Zde je obraz těch blbek v praxi. Mně je líto i toho Owena , jeho skoro rozplakalo to, že je rozplakal. Je to dobrej chlap. Takhle ho tejrat. Pláčem…sakra…
https://www.youtube.com/watch?v=Xxriepi9tvg

Hestie
Návštěvník

Radku,
když to řídí pánové,proč tedy ta AL to nepřišli na nic lepšího?

hrajete si krásně, já vám přeji vše dobré, jistě se Vám podaří potkat jednou i sama sebe

Radek
Návštěvník

AL byl možná AL Bunda. Mluvíme o A.I. Artifical Inteligenci.
Ti pánové jsou naivní , ONA je využila. Jako každá správná ženská.
Navíc nelze přijít na nic lepšího, AI je to nejlepší , ale ne pro nás. Možná pro vás. Vypere prádlo, vynese koš, sklopí prkýnko… proto je třeba ji rozmlátit kladivem. grrrr… to už byla taková scénka s Dvořákem a Bohdalovou… pamatujete…

Micanut
Návštěvník

Tak s temito argumenty mate pravdu, ale jsou selektivni, ucelove, a samozrejme tim postradaji validitu. Ja znam belochy, kteri smrdi tak, ze tchor je proti nim navonenej frajer. Navstivte dum prumerne americke rodiny…..a….. Znam Indy, kteri jsou v cele velkych korporaci, cinske produkty vysoke jakosti (to, co kupujeme jako spotrebni zbozi, je vyrobeno levne z uplne jinych duvodu nez si myslite – a stoji za tim ten vas bajecny bily muz). Kdyz bily muz pobihal v evropskych lesich a vybijel lvy, mamuty a podobne, Cinane vyrabeli hedvabi, meli bohatou kultury zalozeno na technickych vynalezech, nad jejichz sofistikaci i dnes zasneme, a mohli bychom pokracovat, ze?
Kazdy chvilku taha pilku….

Radek
Návštěvník

Já znám bělochy co udělaj trojité salto. Jak to souvisí. Nota bene ti co smrdí jsou nejspíš levičáci.
Můžete prosím jmenovat čínský produkt vysoké jakosti ?
Trochu se zabývám noži a hodinkami a nářadím. V této oblasti není nic takového. Jsou to všechno napodobeniny a to špatné napodobeniny. Proč myslíte, že v jiných oblastech je to lepší?

přezdívka
Návštěvník

Znát v Evropě či Americe žijící Indy není to samé, jako pobývat v Indii. A neplatí to jen o ni… Kdo neviděl a necítil, nemůže pochopit.

Forever Slav
Návštěvník

Bejt policistou, praštím toho negra obuškem tak silně, že by si celý týden nesedl. Ať se třeba neomarxisté pose*rou. Nechápu, jak si to bílí lidé na Západě nechají líbit. Starý dobrý bílý Evropan by už dávno zabíjel!

haha
Návštěvník

ale preci vymysleli, to ze naklad se da prenaset i na hlave,nebo ne?

přezdívka
Návštěvník

Odlišnost v intelektuální výkonnosti nelze přičítat genetice – jinak rase, ale různým životním záměrům, hodnotám, kultuře, tradicím, příbuzenstvu (složení), členům rodin (postavení), výchovou potomků a zdravotním nebezpečím. Těžko očekávat nositele Nobelovy ceny z vesnice v Čadu, Sudánu či Afgánistánu – negramotnost, nedostatek jodu i železa, svatby mezi příbuznými atd.

Radek
Návštěvník

Jasně, taky se nepřu o nobelovy ceny, ale o nastupování do autobusu. Ani to neuměj.

anazuz
Návštěvník

Za mne plus :-)Připomínáte mi mého muže,také s osobitostí,v boji proti blbosti,občas i proti chytrosti,s nadhledem a ironií iritující…Jeden z mála osobitých provokatérů s dobrým úmyslem,byť osobitým stylem a dobrým jádrem.Možná proto mne umíte rozesmát.:-)
A smíchu je tak málo…

Zvědavá matka
Návštěvník

Radku, mám z Vašich komentů pocit, že Vám v životě něco chybí….;-)
Tady je návod: ( i s textem – předpokládám, že při výletech do US používáte AJ…
https://youtu.be/l1f55nr8lFg

Radek
Návštěvník

Yup, máte pravdu. Chybí mi starý dobrý časy a mládí. A co se týče tý písničky. James Brown je dobrej, text dobrej… až na tu divnou hatmatilku pod nim… kvalita obrazu strašná …. ale co tam dělá ten tlusťoch.
…tady máte Browna v plný palbě…btw. z mýho milovanýho filmu…kterej doporučuju.
https://www.youtube.com/watch?v=Qqs4_-bbPPU
Co se týče mně a ženskejch , černochů, indů, dětí a tak vůbec. Mám v NYC z jedný strany sousedku indku na floridě mám z jedný strany souseda negra… jsou to fajn lidi, ale platí o nich přesně to co píšu jinde. Není to tak jak vám tvrdí pan Halík, že až je poznáte budete je milovat… nebudete. Černoši jsou dobrý pro srandu, poskakování, indove jsou dobrý do kšeftu, jsou vychcaný… ale židí jsou lepší a já jsem nejlepší :). Děti a ženský jsou miloučký a sladký, ale musí bejt hodný. Zlobivý děti a ženský nemusim. Minimálně je nemusim mít doma. Stačí, zvědavá matko představená?

zvědavá matka
Návštěvník

Mela jsem na mysli ten TEXT, bylo to prvni video, ktere jsem nasla i s psanym TEXTEM – pro lepsi POCHOPENI…;-), Radku Nedostizny, to Vam zrejme stale unika.
Jenom SPOJENIM se rodi nove, tak, jako jste se narodil Vy.
Toho nejaka UI (“umela inteligence”) NIKDY NEDOSAHNE.

Radek
Návštěvník

Matičko, vy mně máte za hlupáka, já jsem to pochopil moc dobře.
Radek Nedostižný…hmmm pěkné…
zde je rozhovor s Erikem Cartmanem – mým alter egem
https://www.youtube.com/watch?v=3iRV30cfT8w
Vy jste ta paní co ho zpovídá…. chápete… není cesty zpět…vy mně takového chcete mít a já vám to dám…
K čemu je mi ženská, když mně buď nenávidí nebo bude nenávidět, o dětech platí to samý…proč si mám sám utáhnout smyčku okolo krku?

svět je zkažen a není návratu

P.N.
Návštěvník

ked uz, tak aj toto video stoji za to (aj so zvukom…):
“Promovaní inženýři” https://www.youtube.com/watch?v=sRUhfV3qKi0

Perun Hromovládný
Návštěvník

Vážení, ono je podstatné si uvědomit fakt, že téměř všechny německé řetězce na našem území mají stejného majitele. Například v Ústí nad Labem stojí hned vedle sebe Lidl a Kaufland, přičemž tržby padají do jedné kapsy. Ano, mají jednoho majitele…
Je třeba si uvědomit, že Lidl je pouze testovací balónek a sonda toho, kolik toho jako národ uneseme. Kaufland se naopak tváří, že je téměř český…
Jde jenom o tradiční salámovou metodu a pokus kam, až se dají posunout hranice naší tolerance. Takže, řveme a revoltujme, jinak brzy přijde i Kaufland s halal týdnem, a na to jim sere nečistý )náš) pes.

Motopes
Návštěvník

V Brně Kaufland vymlátil několik vzrostlých borovic před domem , na který pak pověsil svůj transparent ” Z lásky k česku” .

Hestie
Návštěvník

a proč ne?, bránil jim v tom někdo?, tak se to tak asi lidem líbí

Kolemjdoucí
Návštěvník

Přidám jednu zákulisní ověřenou informaci, která se sice už veřejně ví, ale neví ji zdaleka každý: Kaufland a Lidl budou své řetězce a prodejny sjednocovat tak, že nakonec vše bude v barvách LIDLu..!

Obrázek si udělejte sami.

ObcaneCR.cz
Návštěvník

Taky jsem se byl podívat. Nejenom leták a zboží, ale i přepravní kartony pro zboží. Nicméně, jak jsme stále ujišťování – nic jako islamizace se neděje. Je to jenom marketing… [ironie]
Aby se lidi nenechali oklamat tím, že politici 2měsíce před volbami začnou mluvit tak, že to bude vypadat, že dostali rozum, bych navrhnul, aby se podívali na toto video:
https://youtu.be/sB2JD18CmvU

– o referendu – anabáze 2013-2017. Kdo jak hlasoval, kdo jak lže občanům ve volebních materiálech. Obsahuje i audio záznamy ze sněmovny. Některé jsou skutečně perly hodné poslance (Lobkowitz) a další info. Tohle by měli lidi vidět dřív než odevzdají svůj hlas.

Fota z Lidlu – obalové kartony
http://jpeg.cz/obrazek/gaN9
http://jpeg.cz/obrazek/gaNB

Administrator
Admin

Díky za fotky, přidali jsme je do článku do galerie.

ObcaneCR.cz
Návštěvník

Mohu přidat ještě další
http://jpeg.cz/obrazek/gaOO
Slovensko 12.6.2017 symbol islámu ponechán,
http://jpeg.cz/obrazek/gaOf

Administrator
Admin

Díky za další fotky, ta slovenská je opravdu síla. Pan VK to přidá do článku i s komentářem.

Iva
Návštěvník

Je to hanba a hnus. Jedna věc jsou globalisti, druhá věc jsou ti poslušní sluhové a lokajové, kteří udělají vše, aby páníček měl radost a jsou klidně proti vlastní zemi a rodině. Pokud by byli lidé dostatečně silní a morální, neměla by taková ohavnost šanci. Ale bohužel lidi opravdu degenerují, přesně jak jste psali nedávno.
A k článku – bylo by nejlepší, aby to Lidl okamžitě pocítil v masivním úbytku zákazníků.
Otázka je, lze to od českých konzumentů očekávat???

albatros
Návštěvník

Vtipné je na tom to, že poloviční asiat Okamura je větší vlastenec než polovina Čechů blbců anebo lokajů.

Radek
Návštěvník

To že je poloviční japonec ani tak nevadí. Horší je, že jeho vlastní bratr, taky poloviční japonec, je vítač.
http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-hayato-okamurou-bratrem-tomia-okamury-fv8-/domaci.aspx?c=A160721_2260974_domaci_jav
jak se tohle shoduje s 1 kruhem pana VK – rodina.
Bratr je snad rodina ne? a pokud je i tam spor… no nevim.
Přesto i já budu nejspíš volit Tomia, pokud sundaji babiše z kandidátky. ANO bez babiše je o ničem,

opatrný
Návštěvník

Za to, jaký je jeho bratr přece nemůže, co to je za blbost? A navíc se, podle toho co oba dva tvrdí, nestýkají. 1. kruh rodiny je podle mě myšleno: manželka a děti. Ne dospělý bratr, se kterým se nebavím.

Radek
Návštěvník

No jasně, s bratrem se nebaví, ale s vámi je jedna ruka… prostě idyla.

mantid
Návštěvník

@ Radek:

Tomio Okamura tuto věc, i když nerad, párkrát vysvětloval ve vysílání SvR. Tomio má ještě jednoho mladšího bratra a s ním, stejně jako se zbylou částí rodiny, má nadmíru vynikající vztahy. To je ten 1 kruh – rodina. To, že na ně na všechny Hayato vykašlal, lhal a přicházel si jen pro peníze, byla volba jen Hayata. Sám si zvolil, zda dá přednost rodině nebo penězům.

Jinak, ANO bez Babiše je opravdu o ničem, protože Babiš je ANO :o) Buďte ale bez obav, Andreje vám nesundají, to ani náhodou :o) Akorát, pokud jej budete jako mnozí volit, nedivte se pak, že nám tu po republice běhají islamisté i afričané :o) Andrej a jeho strana vždy v poslanecké sněmovně hlasují proti VŠEM návrhům Tomia Okamury, i když navenek říkají opak :o) To je prostě Andrej, bohužel :o)

smith
Návštěvník

Ano, je to tak a proto ho budu volit !!!

Micanut
Návštěvník

To neni vtipne, to je alarmujici a smutne

Radek
Návštěvník

Nekupovat to s tim vyretušovanym křížkem. Oni to pak budou muset zlevnit, a pak, s velkou slevou, aby na tom prodělali, si to koupím já 🙂

Radek
Návštěvník

Co ty mínusy , parchanti nepřející 🙂

ObcaneCR.cz
Návštěvník

Ivo, souhlasím. V rámci mé fotonávštěvy v Lídlu, se k regálu s řeckým zbožím dostavil pár cca 30let. Holka říkala přítelovi o tom křížku, asi půl minuty něco říkali, to jsem neslyšel, ale pak jí ten kluk povídá: “A věděla bys o tom, kdyby to nebylo na internetu?”
Ona: “NE”
On: “Tak vidíš. Radši přemýšlej, co máme ještě koupit.”
A nesli si menší karton naplněný nějakým zbožím. Když pominu, že frajer to nechal nosit holku po obchodu a sám neměl nic, tak to možná vysvětluje i to, co má (anebo nemá) v hlavě. Tyhle a jim podobný lidi jsou cílem pro Bohouška s Mirečkem…
Celkově se nakupovalo. Jestli moc nebo málo, nejsem schopen posoudit, Lidl ignoruju. Výjimečně jsem si koupil důkazní materiál a nazdar.

Zighartice
Návštěvník

Doporučuji čtenářům probrat si citované body podle Sartoriho, charekterizující totalitu, a odškrtat si, kolik z nich již splňuje EU a u kolika z těch zbylých se dá konstatovat, že se na jejich splnění pilně pracuje.

– státem vynucovaná ideologie
– kontroloa jedné strany nad státním aparátem
– policejní sledování občanů
– zastrašování občanů a mimosoudní represe
– centrální řízení ekonomiky
– uzavření státních hranic
– monopol státní moci nad médii
– já osobně považuji za důležité i to, že totalitní režim zpravidla není ochoten ani schopen dodržovat své vlastní zákony. Velice často také dochází ke vzniku situací, v nichž je jakékoli následné jednání protizákonné (protože se zákony vzájemně popírají a vylučují)

Forever Slav
Návštěvník

Čas vyhlásit křížovou výpravu s cílem osvobodit západní Evropu od euro-neomarxistického-islámského jha.
comment image

comment image

Perun Hromovládný
Návštěvník

Spíše Spanilou jízdu (velká vojenská tažení husitů za hranice Českého království).

Bronislav
Návštěvník
brutopýr
Návštěvník

V tom článku je v úvodu:
“V Itálii muslimové nenápadně obkličují Vatikán, a my se u nás zabýváme žabomyší válkou. Být římsko-katolickým křesťanem, tak biju na poplach.”

Potíž je ale napřed v tom, že Vatikán je kompletně prolezlý židozednáři a dalšími bratrstvy, kompletně zažidován, sodomie, pederastie, pedofilie už je v římsko-katolickém kléru standart, hlavně po 2. Vatik. koncilu, po něm už chtonická povaha zpotvořelého židokřesťenství je zcela obnažena. Křesťanství má svou pravou podstatu v gnozi, nikoliv v té židokřesťanské naruby obrácené biblické nápodobě. Totéž se týká židoislámských fanatiků.

ObcaneCR.cz
Návštěvník

Jméno Baba Vanga je asi známé všem. Hovořila o ocelových ptácích, kteří narazí do dvou věží… stalo se. Dále řekla, že Evropa bude napadena muslimy a 2043 má být Vatikán dobit muslimy. Jsme jednu generaci od cíle. Vše, co se děje tomu nasvědčuje… A pokud to někoho zajímá, tak Edgar Cayce (1877-1945, USA) jehož schopnosti jsou velmi dobře zdokumentovány ve svém hypno stavu o budoucnosti, řekl, že záchrana přijde od tehdejšího Sov.svazu. O Nostradamovi a jeho vzkazu o době, kdy se jih bude stěhovat na sever asi víte.

tana
Návštěvník

Křížovou výpravu vyhlašuje vždy papež. Vzdoropapež František meje mohamedánům nohy.

Forever Slav
Návštěvník

Tak ji budeme muset vyhlásit holt my. Nebojte, Bůh to pochopí. 😉

Micanut
Návštěvník

Vsak take (samozrejme jiny papez). vyhlasil krizovou vypravu i proti Husitum. Ucel sveti prostredky. Muzeme to uznat jako bilou autogenocidu?

tana
Návštěvník

Ale i tehdy bylo papežské schizma

4321
Návštěvník

Syndikát? Nevím a neznám. Článek vskutku vyčerpávající, ale pan VK se k nám chová tak trochu, jako IMÁN, který se snaží něco vyložit někomu o kom si myslí, že to nepřečte. Já osobně mám raději originály, než-li předávané a tisíckrát upravované a překrucované přepisy.

Kdo má na tom zájem zničit bílou rasu? A chce ji skutečně zničit a nebo přecijen použít její vynalézavé dovednosti, aby se dostal z planety? Obojí mít najednou každopádně nemůže. To mi jaksi nedává moc smysl. Zemi ovládá Progos a nebo Syndikát? Co je to Progos? Jsou to globalističtí židi a nebo neokoni nebo popř. ještě nějací jiní chazaři, či Bůh ví jací? Nebo snad všichni dohromady?

A Viděl už pan VK nového vetřelce – pokračování Promethea? Žádný černoch, jak z letáku Lidlu, mezi herci na palubě té lodi nebyl. Dějství krátce po roce 2100 a my vyloženi, jako rasa žadonící o přežití.comment image

Teď zajímavost trochu z jinýho soudku. Rating nejsilnějších armád světa. ČR na 32. místě:
http://www.hlavnespravy.sk/svetovy-rating-armad-sveta-slovensko-je-na-74-mieste/1122646

tana
Návštěvník

Ach jo, jak ten svět upadá, oni nečetli Švejka a neviděli Šíleně smutnou princeznu?
Naše armáda je přeci ta úplně nejlepší!!!!

suchoj
Návštěvník

Černoch a jedna míšenka tam tedy je, černoch prochází celým filmem a dokonce je i zde – na této fotce

Miňo
Návštěvník

Ani si neuvedomujeme, že časom môže skutočne nastať taká situácia v Prahe, že Orloj bude musieť byť zakrytý aby neiritoval migrantov a to nebude ani zďaleka všetko, tých pamiatok s kresťanskou, ale aj Európskou kultúrou sa stretneme všade.

Evženie
Návštěvník

To záleží i na nás. Hlavně nesmíme sklopit hlavu, srazit paty a rozklepat se strachy, že přijdeme o práci, a nezřídka o mizernou a mizerně placenou. Pokud se necháme zotročit, budeme mlčet a poslušně sklopíme hlavu a necháme si vše líbit, tak ztratíme všechno. Měli bychom mít na paměti, že muslimové s námi pohrdají, že nás chtějí zotročit a zničit. Mysleme na svou budoucnost i při volbách. Admin má pravdu, když píše, že nejlepší volba je Okamurova SPD, že tato strana je garantem, že sem neproniknout hordy muslimů. Co se týká Lidlu, tak tam nevkročím, i kdyby tam měli zboží desetkrát levnější než jinde. Nemíním se podílet na autegenocidě vlastní rasy a vlastního národa.

mantid
Návštěvník

@ VK:

Já bych jen ke svému včerejšímu komentáři (https://aeronet.cz/news/clovek-a-mys-vyzkum-odhalil-ze-99-genomu-mysi-se-shoduje-s-dna-cloveka-calhounuv-experiment-zacina-zapadat-do-komplexniho-obrazu-chovani-lidske-rasy-na-planete-zemi-osn-varuje-ze-uz-v-roce-2027/#comment-113043) rád doplnil:

Po poslechnutí třetí části Vašeho posledního povídání, v reakci na volající, mohu jen dodat: “Nemá to chybu.”, a požádat, aby jste s administrátorem vytrvali navzdory všemu, co se nyní děje a co asi i přijde. Když pominu fantastickou zpětnou vazbu z Vaší strany vůči volajícím, a především nové informace, které mi konečně zapadají do toho obrovského světového zmatku, ačkoliv jste je uvolňoval citelně opatrně, tak mohu ale i říci, že jste mě osobně velice uklidnil v otázce sledovanosti vašeho serveru. Pokud zde totiž komentáře přicházejí jen, řekněme, ze zlomku pravidelných čtenářů, tak z toho jasně vyplývá, že ať už se zde v diskuzích objeví cokoliv, tak Vás s administrátorem to může sice zamrzet, ale naštěstí ne poškodit (jako fungování a sledovanost webu). Jasně z těch čísel vyplývá, že drtivá většina lidí má svou hlavu, články si přečtou a zase se vracejí přečíst si další, bez toho, že by nevěděli, co dál se svým životem.
Proč to píšu… Ty procesy, které se teď v diskuzích rozjeli nejsou náhodné – to ani náhodou. Nebudu se asi ani nijak naparovat, když napíšu, že jsme je před časem i předvídali a vývoj poškozujícího charakteru skutečně nabírá směr, který zde byl nejednou zmiňován. To se holt nedá nic dělat. Pravdou ale zůstává, že bez ohledu na to, kolik špíny a plivanců bude vůči redakci AE News následovat (ať již přímo zde nebo jinde), by vás teoreticky, s ohledem právě na tvrdá čísla, nemusel vlastně vůbec poškodit. Osobně mě na tom mrzí asi jenom jedna věc – no, že jsem měl pravdu.
Osobně také rozhodně přitlačím, jak jen v daném měsíci budu moc alespoň ve smyslu finančních příspěvků, protože pánové, rozhodně si je zasloužíte! Ne samozřejmě v tom smyslu, že ta jediná a nezpochybnitelná pravda je jen na Aeronetu, to by byl obyčejný fanatismus. Ale vaše odvaha a mravenčí práce (včetně občasných nesrovnalostí – však jak už pan VK několikrát řekl, dělá a ověřuje co může, ale jsme všichni jen lidé) si opravdu zaslouží uznání. Co děláte pro lidi, kteří hledají, je záslužná činnost hrdinů. Nikdy jsem od pana VK neslyšel, že mu lidé musí věřit a že nikdo jiný pravdu nezná, ne, spíše naopak. Pan VK předkládá svůj pohled na věc a jak si to kdo přebere, to už je zase svobodná volba jedince. A to je prostě správné.

Ať se vám tam daří.

CML
Návštěvník

Cokoliv postavené na lži nemá dlouhého trvání. Nicméně, retušovalo se mnohem dříve, než byla vynalezena fotografie. Už staří egypťané odstraňovali ze sloupů a veřejných budov jména některých “nežádoucích” faraónů a falšovali historii. Atd.. v podstatě nic nového pod sluncem. Celý reklamní průmysl je na tom založen, z ježibaby je rázem modelka, tak šup s ní honem na úvodní stránku, davy to tak chtějí….

wpDiscuz