Flurona: Souběžné podzimní očkování proti chřipce AH/3 a proti koroně v Izraeli...

Flurona: Souběžné podzimní očkování proti chřipce AH/3 a proti koroně v Izraeli zapříčinilo podle odborníků děsivý vznik dual-virové nákazy, která vykazuje známky virové patogenní symbiózy a oba viry napadají lidské buňky v kooperaci a společně se doplňují! Chřipkové viry zaměstnávají imunitní systém plic a spike proteiny z vakcín proti Covid-19 tak napadají ostatní lidské orgány, protože imunitní systém je zaměstnán ochranou plic proti chřipce! Flurona má navodit režim prioritizace rozhodování imunitního systému, což může vést k nebezpečnému ADE syndromu! Známe podrobnosti!

Flurona: Souběžné podzimní očkování proti chřipce AH/3 a proti koroně v Izraeli zapříčinilo podle odborníků děsivý vznik dual-virové nákazy, která vykazuje známky virové patogenní symbiózy a oba viry napadají lidské buňky v kooperaci a společně se doplňují! Chřipkové viry zaměstnávají imunitní systém plic a spike proteiny z vakcín proti Covid-19 tak napadají ostatní lidské orgány, protože imunitní systém je zaměstnán ochranou plic proti chřipce! Flurona má navodit režim prioritizace rozhodování imunitního systému, což může vést k nebezpečnému ADE syndromu! Známe podrobnosti!

Izraelská média o víkendu oznámila, že epidemiologové v Izraeli zaregistrovali první případ duální virové nákazy dvou respiračních virů, konkrétně chřipky (angl. flu) a koronaviru. Kombinovaná nákaza již dostala označení jako Flurona (odvozené od flu a korona) a tato dvojí infekce byla poprvé zjištěna u ženy, která začala rodit tento týden v Rabínském lékařském centru ve městě Petah Tikva [1]. Mainstreamová média začala informaci o Fluroně dezinterpretovat, že jde o nějaký nový zmutovaný a zkombinovaný virus, ale to je dezinformace. Flurona je pouze mediální označení pro dvojitou nákazu člověka 2 viry, chřipkou a koronou.

Podle nemocnice se mladá matka, která není očkovaná proti žádnému z těchto virů, cítí dobře a očekává se, že bude z nemocnice propuštěna velmi brzy. Přítomnost obou virů určily PCR testy. Žena však nemá žádné příznaky, nemá ani teploty, žádné projevy ani chřipky, ani covidu. Podle lékařů je to tím, že v minulosti zřejmě prodělala chřipku i covid, takže má vytvořené reziduální protilátky.

Očkování v Izraeli

Ovšem souběžná nákaza dvěma viry usilujícími o společný cílový orgán, tedy plíce člověka, je velmi unikátní. Podle amerických lékařů to ale v tomto případě může být způsobeno tím, k čemu došlo v Izraeli na podzim vloni. Od října se totiž v Izraeli začalo vedle koronaviru také paralelně očkovat proti chřipce, a to konkrétně proti chřipkovému podtypu AH/3, přičemž toto očkování bylo doporučeno paradoxně právě těhotným matkám, které čekají dítě. A výsledek? Izraelské nemocnice právě evidují 605 dětí s těžkým průběhem chřipky a dokonce 124 těhotných žen. Izraelské nemocnice nic takového nepamatují.

Izrael zahájil na podzim souběžné očkování proti chřipce a proti koroně, a tohle je výsledek

Očkování v říjnu bylo v Izraeli zahájeno chřipkovými vakcínami od AstraZeneca a Novartis a jak se zdá, spike proteiny z vakcín proti covidu nejsou očkováním proti chřipce nijak dotčeny, protože chřipka má v imunitním systému zakódovaný hluboký podpis, takže imunitní systém si všímá hlavně chřipky, zatímco spike proteiny namísto plic obsadí jiné orgány, srdce, ledviny, játra a případně mozkový kmen a část prodloužené míchy, což potom vede k děsivým epizodám spontánní zástavy dechu [2] a následně i svalových stahů srdce. Jakmile začali v Izraeli na podzim souběžně očkovat s koronou, mají najednou v nemocnicích děti a těhotné ženy s agresivní chřipkou. Lékař nám to vysvětlil, co to znamená.

Očkování dětí proti covidu v Izraeli

Imunitní systém při dvojnásobné infekci v těle upřednostní vždy boj s vyšší hrozbou. To znamená, že když vyhodnotí chřipku jako hrozbu, potom nechá koronavirus de facto bez kontroly. A obráceně, pokud vyhodnotí větší hrozbu u koronaviru, ponechá chřipku bez povšimnutí. Pokud se korona při duální infekci usadí v myokardu a v cévách, potom to imunitní systém může vyhodnotit jako nejvyšší hrozbu a ponechá chřipkové viry bez kontroly. Nemají totiž prioritu. Ty se mezitím namnoží v plicích a způsobí těžký zápal plic a už to jede, sanitka vás veze do nemocnice. Flurona tak má v podstatě za úkol jedinou věc: Přetížení imunitního systému, aby nestíhal! A to není samo sebou, o to někdo zjevně už hodně dlouho usiluje.

Imunitní systém se snaží bojovat se všemi viry naráz, ale jen do chvíle, dokud to zvládá. Potom nastává prioritizace

Lidé se nechtějí očkovat, a tak na ně vypustíme Fluronu, která jim přetíží imunitní systém, a oni skončí buď na plicním oddělení se zápalem plic kvůli chřipce, anebo skončí na koronární jednotce kvůli zánětu myokardu a srdečnímu selhání, protože spike proteiny koronaviru vyvolaly zánět a otok srdce a cév. Jedno nebo druhé. Jenže, za normální situace se toto nestane. Nejprve je nutné imunitní systém oslabit, aby neměl dostatek sil na boj se všemi viry. U starého člověka je to stav, který vzniká přirozeně. U mladších lidí je extrémně vzácný. Až dosud.

Prostě někomu jde o to, aby imunitní systém musel kvůli nedostatku zdrojů začít prioritizovat a rozhodovat, proti kterému viru se musí zasáhnout přednostně, a který bude zatím ponechán bez kontroly. Přetížení imunitního systému je známý jev především u starých osob s chronickými nemocemi a komorbiditami, tedy souběžnými nemocemi, kdy je imunitní systém natolik zaměstnán, že mu schází zdroje a nestíhá zbavovat tělo rozličných a souběžných infekcí.

Očkování seniorů proti covidu v Izraeli

Jenže, aby se něco takového objevilo u mladého člověka, k tomu je zapotřebí řízený zásah zvenčí. Pokud navedete lidi, aby si paralelně a souběžně do sebe vstříkli dvě vakcíny, potom se nemůžete divit, že imunitní systém začne prioritizovat a vyhodnocovat hrozby a jeden z virů potom nechá bez kontroly. Tento ďábelský plán je podle lékaře naprosto dokonale vymyšlený, pokud by někdo chtěl lidem přivodit život ohrožující stavy, infekce či srdeční zástavy. Je to doslova pokus o přetížení imunitního systému lidí s cílem vyvolat u nich buď zápaly plic anebo srdeční selhání, a to s cílem vyslat do světa varování, že kdo se nenaočkuje, ten špatně dopadne. A imunitní systém při svém nestíhání má tendenci sahat po použití zbraně posledního řešení, po autoimunitní reakci vyvolávající ADE syndrom.

Lidem budou stříkat placebo roztoky a budou jim drze do ksichtu lhát, jak skvěle vakcíny fungují proti koroně a chřipce

Přitom ve skutečnosti to bude fungovat tak, že souběžné očkování proti Fluroně dvěma vakcínami bude probíhat pomocí placebo instrumentů, aby se jako ukázalo, že vakcíny fungují a lidé jsou v pořádku. A pokud někdo i tak dostane souběžnou chřipku, dostane ji přirozeně a nosaté farmaceutické společnosti řeknou, že to je díky očkování, že máte mírný průběh.

Prostě na vás vybalí chucpe, jako když z nebe začne malinko pršet, jenom lehounce, velice málo, ale výrobce děravých pláštěnek by řekl, že to je díky jeho pláštěnkám, že jste prakticky nezmokli, jenom málo. A přesně takto je to s vakcínami, kterými se lidé očkují proti mírné nemoci Covid-19, která jen u zlomku obyvatelstva vyvolává těžké stavy. Flurona má za úkol přetížit imunitní systém u neočkovaných osob a tím donutit ostatní neočkované k očkování.

Izraelské seniory začali na podzim očkovat proti chřipce i koroně souběžně

Zatímco očkované osoby budou dostávat spike proteiny a budou šířit jak koronu, tak chřipku. Takže očkované osoby budou mít buňky zaplavené rezistory dvou typů vakcíny, ale jakmile se přestanou očkovat, tak onemocní buď zápalem plic, nebo je postihne srdeční příhoda. A u neočkovaných bude cílem přetížit jejich imunitní systém, aby se paralelně nedokázal vypořádat s chřipkou a koronou.

Výjimkou jsou ale podle všeho osoby, které v poslední době prodělaly chřipku i koronu a mají tak přirozené protilátky proti oběma virům. Spolu s tím, jak ale v populaci přibývá očkovaných super-nosičů korony, tak tím více bude ubývat přirozené imunity mezi neočkovanými. Bude těžší si udržet přirozenou imunitu, protože lidé budou napadáni vypouštěnými spike proteiny z těl očkovaných super-nosičů.  Jakmile se v těle usadí spike proteiny, mohou způsobit ten samý zánět myokardu či infarkt, jako u očkovaných osob.

Imunitní systém považuje spike proteiny za toxický materiál, na který imunita často reaguje nejvyšším stupněm pohotovosti, který člověka může zabít

Pro přirozený imunitní systém jsou spike proteiny toxickým materiálem, který má charakter jedu, se kterým si imunitní systém neumí poradit jinak, než spuštěním autoimunitní reakce, kdy imunitní systém začne útočit na své vlastní orgány, ve kterých detekuje přítomnost spike proteinů. Tento ADE syndrom je životu nebezpečný, protože se jedná o situaci, kdy imunitní systém už neusiluje o chirurgické odstranění virů, ale útočí na virem zasažené tělesné orgány jako na celek.

Dalo by se to přirovnat ke kobercovému bombardování zbraněmi hromadného ničení, a to s jediným cílem, vymlátit prostor s nepřítelem za každou cenu, i za cenu obrovských kolaterálních škod. A čím více spike proteinů se v populaci bude šířit s vakcinovanými super-nosiči, tím více bude lidem selhávat přirozená imunita a může se stát nakonec i vysoce nebezpečnou. A přesně o to nosaté farma lobby jde, aby se lidé začali bát své vlastní přirozené imunity, aby se jí vzdali a raději se vložili do rukou komerční imunity, která ani imunitou není, protože jde o rezistenční terapeutika.

Grafické znázornění vzniku ADE syndromu, kdy makrofágy pohlcují spike proteiny bez řádné neutralizace, což vede k tvorbě nových spike proteinů v makrofágu, k buněčné smrti a ke spuštění autoimunitní reakce v podobě cytokinové bouře

Jde jim o to, abyste si dobrovolně nechali každé 3 měsíce impregnovat tělo rezistory. Kvůli tomu vyrobili dvojitou nákazu – Fluronu – v Izraeli. Má za úkol způsobit přetížení imunitního systému u neočkovaných osob, a to s cílem vyvolání ADE syndromu, aby imunitní systém otrávení organismu spike proteiny vyhodnotil jako stav nejvyššího ohrožení a spustil autoimunitní reakci. Lidé se potom zděsí, uvidí umírající neočkované s přirozenou imunitou a budou se jí chtít zbavit.

Tento proces s duální infekcí je naprosto děsivý. Oni vidí, že lidé se nechtějí očkovat, protože mají přirozenou imunitu. A tak Flurona má za úkol přirozenou imunitu přetížit dvěma infekcemi a vyvolat tím u člověka ADE syndrom a mohutnou autoimunitní reakci, která se objevuje u starších lidí s mnoha chorobami a s přetíženou imunitou. A když se ukáže, že nakažených Fluronou není v reálu dost, potřebná čísla nakažených se zajistí opět, jak jinak, pomocí cinknutých testů. Jenom tentokrát už se nebude povinně vaxovat proti jednomu viru, ale proti dvěma. A co to udělá s přirozenou imunitou? Nechtějte vědět. Tenhle svět prostě není pro starý. Tohle, co se děje okolo nás s cílem zbavit nás přirozené imunity, to je proces genocidy za bílého dne. Je to jen otázka času, než se i v ČR a na Slovensku začne ječet, že je potřeba plošně a povinně očkovat lidi proti Fluroně, tedy proti dvěma virům.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

RUSKO ZBYTEČNĚ ZTRÁCÍ ČAS- s vyjednáváním který se blíží tak jak ztratilo příležitost aby cizím mocnostem zarazilo se přiblížit, plně ozbrojené a nastěhovali až na jejich hranice .Ted jednomu z nich stouplo velice SEBEVĚDOMÍ ,že ted jsou na koni a budou tvrdě neustupní ke všem ruským požadavkum.
Podle mého usudku pomuže světu jen ,”zprovoznit co nejdříve PUTINUV PRUPLAV”!!! DRŽÍM NAŠIM SLOVANSKÝM BRATRUM PALCE

Dan2
Návštěvník
Dan2

Deti pandemie:
comment image

M. C.
Návštěvník
M. C.

Lehce mimo téma, ale dnes už všechno souvisí se vším.
Američtí neokonzervativci už pochopili, že jim teče do bot a že budou muset ,,přilézt ke křížku” než bude pozdě.
Že se musí zkusit domluvit s Ruskem proti Číně, dokud je čas. Rusko se jim jeví jako vhodnější z několika důvodů: Považují ho za slabší než Čínu (podle mě mylně, Rusko udává trendy, Čína víceméně kopíruje a občas přidá něco svého), vidí u něj slibnější potenciál výměny technologií a (to není v článku uvedeno) proto, že s Ruskem se domluvit dá, neboť Rusové mají lidskou psychiku, Čína je psychologicky kolonie termitů – až se budou cítit dost silní, tak státy ve svém okolí a následně i USA prostě sežerou a nebudou se s nikým na ničem domlouvat.
Originál článku:
https://nationalinterest.org/feature/negotiate-peace-russia-prevent-war-over-ukraine-198738?page=0%2C1
Ruský překlad pro ty, kdo lépe vládnou ruštinou než angličtinou:
https://colonelcassad.livejournal.com/7345806.html

Dan2
Návštěvník
Dan2

Nechci tady delat machra, ale covid a omikron jsou jen kourova clona. Dukaz – jsou toho plna media. Zatim se bude jednat v polovine ledna o usporadani sveta a pozadavcich Ruska na USA a NATO a to je pro nas existencni. Rusove do toho jdou a mysli to sakra vazne! Uz maji dost zapadnich plivancu a arogance, velikasstvi degeneratu!

J.V
Návštěvník
J.V

Ano , já už toho mám také dost !! A když už nám není dovoleno býti samostatným státem , tak chci spadat pod Rusko. Mám dost ! zdegenerovaného , úchylného , odpadlého ,v skutku nelidského západu .

Frank
Návštěvník
Frank

Souhlas

Dan2
Návštěvník
Dan2

Podle prof. Montaignera (clanek zde na AE) podporuje vakcinace mnozeni viru v ockovanych, kteri ho pak siri navenek. U nich samotnych muze vzniknout silna ADE reakce, ktera je ohrozi na zivote!

vese
Návštěvník
vese
angel
Návštěvník
angel

nedávno tu kdekdo plakal nad zrůdou Zemanem, jakej to je chudák, nemocnej … nestačí, že do nás cpe jehly , teď se zaměřil na důchodce , co mají tu drzost a ještě jsou , i přes jeho velkou snahu, stále naživu, tak to by bylo, aby nepochcípali hlady, zdražíme jim energie, vodu, nájmy , žrádlo , léky a ještě napaříme daně z důchodu , …. a to, co ,, nezvládla ,, jehla, to už půjde samo , bez žrádla to dlouho nevydrží , … to je sionistická zrůda :

https://ceskeduchody.cz/zpravy/prezident-milos-zeman-navrhuje-zdanit-vsechny-duchody

tahle země není pro starý … mládí vpřed , levá …

jara
Návštěvník
jara

Prakticky jsou důchody zdaněné i tak. Ne sice daní z příjmu, ale 21% z důchodu vracíme státu formou DPH…

kacíř
Návštěvník
kacíř

Nynější zdanění důchodu by byla vlastně daň z daně (z povinného odvodu-soc. daně, která byla do nedávna ještě zdaněná v superhrubé mzdě), ze které by se ještě odvádělo 21% DPH, spotřební daně+ daň z nemovitoati, atp. Musí se uznat, že mafiáni to mají vychytané.

vese
Návštěvník
vese

Tak, správně. To bude hafo peněz pro politické neziskovky, vyžírky, krimigranty, do Afriky, na vojenské mise kamsi, nákup tanků atd. To by v tom byl čert, aby se nevyřešila důchodová reforma.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Navy seals o očkování povinném atrestání k vůli náboženskému vyznání… https://beckernews.com/navy-seals-achieve-stunning-victory-in-americas-fight-against-vaccine-mandates-43616/

karlos
Návštěvník
karlos

https://deklaraceizs.cz/

petice integrovaného záchranného systému rozeslat každej hlas se počítá

Mirek
Návštěvník
Mirek

PaVo
“Je čas na akce, jestli jsou tady mezi námi chlapi, musíme jednat, ne kecat.”

PaVo, tyto “silné” žvásty už tady byly milionkrát! Už je to trapné. Přesně před rokem tady jistý tlučhuba pindal o samopalu. A kde je?! Občas tady komentuje, čili kecá. Proč?? A ty budeš dělat to stejné.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Jo, to byla doba, kdy to mělo ještě nějakej smysl. Víš, co to tady čte (a četlo) lidí? Sledujou to tady. Takže pomyslné řinčení zbraní, by mohlo tenkrát u nich mít nějaký efekt, protože moc dobře ví, že mezi lidmi je fakt dost zbraní a určitě si ještě nebyli jisti, co to může nebo nemůže vyvolat. Bylo to zacíleno právě na ty šmíráky, ne na vás, Což už jsem tu dvakrát vysvětloval. No někteří, to i přesto, dodnes blbě chápou.
No tak dnes už to samozřejmě nemá smysl. A už vůbec ne tady. Nehli s tím nikde i přes velký odpor. Tím nechci zavádět poraženecké kecy, to ne. Ale tudy cesta dávno nevede. Takže co konstruktivního navrhuješ, kromě výborné morální podpory?

Mirek
Návštěvník
Mirek

Kalislav Mirousek
Tudy cesta nevedla ani před rokem, ani před deseti lety. Je to absurdní. Tím rovněž nechci zavádět poraženecké kecy, ale hnout s tím nemůžou nikde … a proč? To by mělo být naprosto jasné každému, kdo pochopil, kým a jakým způsobem jsou ovládány státy a v jakém stavu je myšlení lidí.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Ale jo, věř tomu kámo, že jo. Oni to fakt nevěděli. Od 68, zde nebyl žádný precedens, na kterým by si byli jisti. To už je sakra dlouhá doba a tudíž pasé. Jsou to dvě generace. Chápeš? Toto, byl ten test , do jaké míry si můžou dovolit zajít a společnost je tak v prdeli, že už teď ví, že prosadí naprosto, ale fakt naprosto cokoliv! A nic se nestane! Obzvláště tady! Jestli do toho nezasáhne Deux ex machina, jsou z nás Buďto bioroboti nebo mrtvoly.
Řešení je prosté. Vezměme si Rakousko. Tam to naj už na tvrdo a co? Napadlo snad z těch 500.000 demonstrujicich, přesunout se k parlamentu, obkličit ho, nikdo nevyjde ven ani dovnitř? Ne. Proč? Je půl milionu lidí tak tupých, že nevědí o odkazu Jana Husa? No asi jo! Nevědí, co mají s mavátkama dělat, než řvát na náměstí. Je třeba vůdce
Ten jim to zavelí. Zatím žádný není.
Hele, já už jsem to tady psal. Dej mi 1000 mužů a provedu převrat, protože každý bude mít jasné instrukce. Naprosto jasné, co dělat při přepadení parlamentu. Tomu se říká Vojenský puč. A dojel na to i rumunský Chauchesku. To je jediné řešení. Nejen u nás, ale kdekoliv v Evropě. Nebo, Stačí, když se povede v jednom státě a spustí to dominový efekt . Ti lidi toho maj plný brejle a ví, že byli podvedeni. To strhne konečně takový odpor, že to provedou po vzoru toho státu, kde se to povedlo i bez vůdce. Ale někde se to uzkurva musí zlomit!
Co Ty na to, Mirku?

Koloběžka
Návštěvník
Koloběžka

Jediná cesta, jak z toho ven je, že se všichni nutiči do očkování (Hořejší, Vašáková, Šebo a spol.) budou muset povinně podrobit odběru krve a celému národu ukázat, zda jsou nebo nejsou očkováni. Jsem si jistá, že nejsou. Pak by měl následovat trest, v podobě několika teček najednou.

Qui bono?
Návštěvník
Qui bono?

Mirek

Nevím, kdo to byl. Ale třeba už samopal má. Na baterky. Třeba ho dostal k vánocům. Já měl jako dítě také takový pěkný, plastový, hlučný, fakt efektní, na baterky – a přímo ze Sovětského svazu! A některé poněkud inteligenčně zaostalé děti si fakt myslely, že mám opravdovou zbraň, tak dobře ta hračka vypadala a dělala hodnověrný rámus, a zvláště když jsem k té hračce pro efekt ještě vyndal z kapsy opravdové náboje/patrony (posbíral jsem je někde na dětském, tehdy: pionýrském, táboře, kde nám vojáci předváděli střelbu).

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Letos už si něco fakt pořídím. Doba to žádá a na co bych jinak dělal zbroják? 15 let ho furt jenom prodlužuji a ještě jsem si nic nepořídil! Tak tady vidíte, jak hrozně jsem lačný, na ty zbraně. Já jsem si toho s tím samopalem užil na vojně až tak, že už mě to nebaví! Já jsem absolvent povinné vojenské služby u ČSLA. Chodil jsem po nocích strážit muniční sklad Purkrábka, umístěn v lese, asi 10 km od Znojma. Byl jsem u VÚ 9108 Znojmo. Mimo službu furt na střelnici, protože střílet, jsme museli umět i potmě a samopal rozložit a složit se zavázanýma očima . Vy, byste nerozdýchali ani přijímač, natož bejt mladým na rotě. Srali jsme ze starých a supráků magi v kostkách! To bylo..kurva.! Dnes, jsem na to hrdý, že jsem byl na vojně. Tak co, ještě tam máte něco o těch hračičkách něco dalšího?
P.S. jak budu mít něco koupíno, postnu sem foto.

Spytihněv2
Návštěvník
Spytihněv2

Co začít třeba u sebe?