Flagrantní střet zájmů generálního ředitele České televize a dojemná péče a starost...

Flagrantní střet zájmů generálního ředitele České televize a dojemná péče a starost Reportérů ČT o financování Aeronetu ve výši hrubé mzdy německé uklízečky, to prostě nevymyslíš! Luboš Xaver Veselý odpálil bombu odhalující, jakým způsobem manželka generálního ředitele ČT dostává ve veřejnoprávní televizi mohutnou a podle všeho neplacenou reklamu na svoji galerii v centru Prahy! Úžas nad tím, když moloch s rozpočtem 7 miliard z kapes koncesionářů má starost o dobrovolné příspěvky čtenářů údajně proruského dezinformačního média!

Flagrantní střet zájmů generálního ředitele České televize a dojemná péče a starost Reportérů ČT o financování Aeronetu ve výši hrubé mzdy německé uklízečky, to prostě nevymyslíš! Luboš Xaver Veselý odpálil bombu odhalující, jakým způsobem manželka generálního ředitele ČT dostává ve veřejnoprávní televizi mohutnou a podle všeho neplacenou reklamu na svoji galerii v centru Prahy! Úžas nad tím, když moloch s rozpočtem 7 miliard z kapes koncesionářů má starost o dobrovolné příspěvky čtenářů údajně proruského dezinformačního média!

Česká televize se zase jednou střelila do vlastní nohy tak nešťastně, že to zasáhlo přímo hlavu této veřejnoprávní instituce. Ale k tomu se dostaneme až o pár odstavců níže. V pořadu Reportéři ČT dnes večer opět zazněly další neuvěřitelné informace o Aeronetu a tentokrát se cílem zájmu stal náš kolega na Slovensku, se kterým spolupracujeme a díky jehož službám můžeme svobodně psát a pokračovat v naší práci, aniž by na nás kvůli článkům někdo poštval nájemného vraha a střelce, jako se bohužel stalo v případě Jána Kuciaka, který byl zastřelen spolu se svojí snoubenkou, protože útočník znal jeho adresu a identitu.

My se proto jako redakce chráníme před nájemnými vrahy, kteří jsou ochotni zabíjet, např. kvůli své předsudečné a umanuté nenávisti proti Rusku, Číně a prakticky vůči komukoliv, kdo nesdílí tzv. západní liberální hodnoty. Náš kolega na Slovensku není panem VK, není autorem článků publikovaných zde na tomto serveru pod značkou “VK” a není vydavatelem Aeronetu. Vydavatelem obsahu je právnická osoba, společnost American European News, LLC registrovaná v USA a publikující podle amerických zákonů.

Studio Reportéři ČT – Marek Wollner.

Naše redakce se dále důrazně ohrazuje proti osočování a obviňování ze strany Reportérů, že prý jsme dezinformační server. Takové obvinění a nálepka je pouze další z řady dehonestací a diskreditací. Aeronet je názorový server, který publikuje názory, úvahy, glosy, analýzy a komentáře, které vyjadřují postoje a názory jednotlivých autorů na kauzy a události. Právem každého člověka je vyjádřit svobodně vlastní názor, pohled, teoretizování, spekulace, hypotézy a úvahy.

Dezinformace je naproti tomu úmyslně falešná informace s vědomím autora, že je informace nepravdivá. Žádný takový článek ale na Aeronetu není a nikdy nebyl publikován. Všechny naše články jsou podloženy našimi redakčními zdroji a náš provoz financují výhradně a pouze koncoví čtenáři prostřednictvím dobrovolných příspěvků. Nečerpáme peníze ze státních rozpočtů, z grantů, z fondů, od ambasád, ani od jednotlivých vlád či různých velmocí nebo malomocí. Musím se však pozastavit nad neskutečnou drzostí, a to je péče ČT a Bakalova Respektu o to, co se děje s penězi Aeronetu, kdo nám provádí směny na Bitcoiny atd.

Když se Reportéři ČT nestarají o střet zájmů svého ředitele, ale o rozpočet “proruského” webu

Jistě víte, že s oblibou používám pro nehoráznou drzost židovský výraz “chucpe” (chutzpah). A přesně takové chucpe předvedli Reportéři ČT, kteří mají největší starost o to, jestli alternativní web vybírá 1000, 1500 nebo dva tisíce EUR za měsíc, podle toho, jak se čtenářům líbí články a jak se jim líbí práce, kterou pro ně děláme. Kdyby se o náš rozpočet staral někdo, kdo by byl našim hlavním mecenášem a grantorem, tak bych si řekl, že se zajímá o věc, která se ho také týká.

Stejně tak bych tomu rozuměl, pokud bychom byli neziskovka a čerpali bychom státní dotace, tedy prostředky z kapes občanských daní. Jenže, v tomto případě se o náš rozpočet, který odpovídá přibližně hrubé mzdě soukromé uklízečky tady v Německu a pracující na živnost, zajímá Česká televize jako veřejnoprávní médium s rozpočtem 7 miliard z kapes právě daňových poplatníků. Jsou to peníze lidí, kteří neplatí ČT, protože by chtěli, nebo protože by se jim líbila práce ČT, ale protože musí, a to ze zákona, pakliže rovnou TV skříňku neodhlásí na poště.

Dezinformace o našem serveru šířila i BBC v minulosti.

Opravdu začínám mít pocit, že se nacházím v nějaké časové smyčce, v jakési iteraci, která se stále opakuje, protože mám pocit, že už před lety jsem to samé konstatoval, ale znovu to zopakuji: Čtenáře AE News nezajímá jméno pošťáka, ani jeho rodina, ani jeho bydliště, ale zajímá je zpráva, kterou pošťák v obálce přináší. Zajímá je psaní, analýzy, pohledy, postřehy v článku.

Nezajímá je jméno na konci článku. Tato anonymní žurnalistika se stane budoucností svobodné novinařiny 21. století. Anonymní zpravodajství se postupně stane v tomto desetiletí jediným zpravodajstvím, které se nebude bát přinášet pravdivé zprávy. Nikdo jiný, kdo nebude anonymní, si psát pravdu nedovolí, protože by riskoval stejný osud, jaký potkal Jána Kuciaka. Taková je realita, bez přehánění. Náš server si vybudoval prestiž a renomé na tom, že náš provoz hradí obyčejní lidé, které zajímají informace více, než je podpis pošťáka pod článkem. A teď se dostanu k tomu zmíněnému chucpe.

Manželka generálního ředitele má na ČT nepřetržitou reklamu na svoji galerii v centru Prahy

Pan Luboš Xaver Veselý před několika dny publikoval výbušné video, které doslova otřáslo YouTube kanály. Jedná se o převzaté video, které pan Xaver publikoval na svém kanálu a obsah videa je otřesný. Záznam dokumentuje, jakým způsobem manželka generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, Milena (Míla) Dubská, dostává v televizi svého manžela, za peníze koncesionářů, desítky a desítky minut neplacených reklam na její vlastní soukromou galerii v centru Prahy s názvem Leica Gallery. Video obsahuje ukázky z vysílání všech kanálů ČT, od ČT ART, přes ČT 1 až po ČT 24. Ve všech těchto kanálech má galerie manželky ředitele ČT své vstupy, neplacené reklamy, které jsou de facto na úrovni Product Placement (PP) a propagují podnikatelské galerijní aktivity manželky Petra Dvořáka.

Milena Dubská, ředitelka Leica Gallery a manželka gen. ředitele ČT Petra Dvořáka.
Obrovský střet zájmů generálního ředitel ČT nikdo jako nevidí

Milá Česká televize, to se nestydíte? Na jedné straně ČT jede nekonečnou kampaň proti Andreji Babišovi, o jeho údajném střetu zájmů kvůli Agrofertu, když je tedy tím premiérem. Ale do nebe volající střet zájmů generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, který umožňuje ve veřejnoprávní televizi vysílat desítky a desítky reportáží na úrovni Product Placement propagujících soukromou galerii jeho manželky, zjevně nikomu z Reportérů jako střet zájmů nepřijde. Jenom pro Vaši informaci, 30-sekundová reklama v České televizi stojí stovky tisíc korun a při pohledu na sestřih videa v úvodu článku vám musí dojít, co je to vlastně to chucpe, které jako slovo pochází z jidiš.

Propojení manželů na Leica Gallery.
Když se 7-miliardový kolos zajímá o mrňavý rozpočet Aeronetu, je to už asi s Českou televizí hodně nahnutý. Leica Gallery má v archivu ČT více než tisícovku reklamních výskytů

Je to nehorázná drzost starat se na jedné straně o soukromé a čistě dobrovolné příspěvky čtenářů soukromého alternativního média, které díky podpoře a přízni čtenářů přežívá z měsíce na měsíc, když na straně druhé přímo generální ředitel ČT, který šéfuje gigantickému subjektu za 7 miliard ročně z kapes daňových poplatníků, bez mrknutí oka nevidí problém v mamutím střetu zájmů, když jeho manželka dostává v jím řízené veřejnoprávní televizi pro svoji soukromou galerii desítky a desítky minut de facto a rovněž de jure neplacené reklamy v podobě do očí bijícího obrazového a zvukového product placementu.

V jednom mají ale Reportéři pravdu, že Česká televize rozhodně nemusí pravidelně koncem každého měsíce prosit své diváky o peníze, na rozdíl od toho “proruského” a “dezinformačního” Aeronetu. Česká televize prostě má své jisté, a navíc to své jisté má garantované zákonem o veřejnoprávních médiích.

Leica Gallery v centru Prahy.

A všude, kde jsou peníze garantované, tam všude to funguje tak, že peníze se různě přesunují kamarádům, rodinným příslušníkům, známým, manželkám, manželům, bratrům a bratrancům, tetičkám a strýcům. Nikdo se nemůže potom divit, že si pustíte nějaký kanál ČT a tam vidíte rozhovor s manželkou pana generálního ředitele, která ve své galerii prezentuje nějakou další akci, která v podstatě je pozvánkou odvysílanou ČT grátis.

Počet výskytů reklamy na Leica Gallery v archivu ČT.

Celé video v úvodu tohoto článku si zhlédněte celé, abyste věděli, jaký je rozdíl v práci média s rozpočtem 7 miliard korun ročně a alternativního serveru s rozpočtem mzdy na úrovni německé živnostnice na pozici uklízečky. A přesto, i s tak malým rozpočtem, jak se zdá, někomu sakra vadíme. Znamená to, že naši práci děláme dobře a důvěru našich čtenářů nezklameme.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

cenzurujú len sa tak chumelí. NČ;HS;SV;PL atď …

r.m.
Návštěvník
r.m.

Zhlédl jsem reklamu na Leica Gallery za peníze koncesionářů, prima reklama na kdejakého holokaustníka s fotákem motákem. Jak to zmáčknul, hned byl umělcem.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Údaje o čtení od Admina jsou zkreslený. Často článek otevírám, abych si zkontroloval reakce na reakce. Znovu to číst nemusím a jdu normálně rovnou dolů.
Přednášky o bankovkách mě už docela unavujou. Uff, zas to vypadlo. Jak se řekne chemtrails nebo zmíní infekční bankovky, je zle.
Největším rizikem jsou naši v Alpách lyžující spoluobčani. Čínští kuchaři se severoitalským restauracím moc nevyplatili. )))

MIlena Dubská? To míří někam do zdejší “obce”? Lepší lidi si nechávají v manželství vlastní příjmení. To už není ani směšný.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

no joooo, milena dubska a petr dvorak jsou velmi shanclivi, staci se podivat na jejich firmicky i majetek, a pak se clovek muze ptat, krome propagace galerie na CT, kolik jejich fy je pres outsourcing nebo dlouhodobe/kratkodobe smlouvicky zahackovano v CT, jako je reklamni cinnost, ekonomicke poradenstvi, pronajem nemovitosti pro lokace na nataceni nebo ubytovani evropskych hejlu majici rozhodovaci moc ci zahranicnich zastupcu pro podpisy smluv pro vymennou TV tvorbu (vcetne stavebnich uprav se zajistenim revizi), pruzkumy verejneho mineni, poradani kulturnich i sportovnich taskaric, ktere se objevi na TV obrazovce, ale i aktivity fy GOPAS, jakozto jedna z nejvetsich IT skol v evrope, a kde se s jistotou skoli kazdy zamestnanec CT (jako nove privsi i jako stavajici pro uzivatelsky, graficky, ekonomicky SW, vcetne filmove tvorby atd.).
a to uz ani nehovorim o provazanosti jednotlivych rodinnych firem techto dvou vejlupku, kde se krasne vyvadi milionove chachtaky, ktere mohou poslouzit i jako uplatky, aby byl dvorak opakovane zvolen do vedeni evropske vysilaci unie, vcetne jeho ochrany nad rozkradackami CT, ktera se pod jeho vedenim rozprodava az skomira, vsechny proflaknute i zprofanovane known faces jsou vzajemne provazane a to s upadajici tvorbou dvornich dodavatelu i jejich unylych herciku vyrvavajicich na majdanech, vcetne nizske sledovanosti CT i verejne nespokojenosti z rad divaku, odborniku i politiku, a dokolecka je ohravany “zlaty fond” s tv a filmovou tvorbou z dob 1republiky, protektoratu i sociku.
veru super vysledky!!! a proto je generalni reditel CT opakovane odmenovan statovanim v nejvyssim vedeni evropske vysilaci unie a uz davno nesedi v base. :)))))
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2673923-generalni-reditel-ct-petr-dvorak-byl-opet-zvolen-do-vedeni-evropske-vysilaci-unie

timotei
Návštěvník
timotei

Na základě informací v tomto článku, za který velice děkuji, jsem se rozhodl finančně podpořit(ovat) AENEWS.

Amarant
Návštěvník
Amarant

Ta reportáž mi připoměla, že bych zase na provoz AE News mohl něco přispět. Užijte mých 32 éček ve zdraví. A zakrslej skutr Wollner, ať se třeba (omluvte mou franštinu) posere!

Motopes
Návštěvník
Motopes

A vy fakt ještě nevíte, že zákony pro chazary a židáky neplatí ??? Ty platí jen pro Gojimy. A na ty musí být přísnost !!

dodo
Návštěvník
dodo

Domnívám se, že v tomto okamžiku je vhodné konfrontovat buď českou televizi tím, že v pátek ve studiu bude “na drátě” jak pan VK tak pan Pešl, čímž bude dokonale odkryta dezinformace Kundry a jeho parťačky že diváci jejich investigací jsou taháni za fusekli a pan VK si může na jejich diletantství smlsnout. Anebo přiznat barvu a kára jede dál (v tom dobrém slova smyslu)… Myslím, že je to ten nejlepší způsob jak tuto situaci ustát.
Jasný, že pan VK může toto řešit tvrzením proti tvrzení (nikdo to nedokáže posoudit zda je to tak nebo tak), ale taková příležitost vypořádat se s Kundrou se neodmítá…

Patricia
Návštěvník
Patricia

Pravda začíná tam, kde končí signál ČT.

hauzz
Návštěvník
hauzz

Jsem moc rád že v ČT pracuje banda diletantů kteří se zmůžou tak maximálně na to aby po x letech usilovného pátrání objevili jen dalšího pokladníka který pro AE směňuje peníze za BitCoiny. A ještě se ho snaží nazývat Vedoucím kolotoče 🙂 Opět skvělá práce redakce. RESPEKT

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Prave jsem si poslechl ten jejich “scoop” o odhaleni tajemného VK. Asi byl zaskocen a mozna z kraje i psychicky rozhozen, ale i tak se divim, ze dotazovany “VK” s nimi nevybeh v okamziku, kdyz se zacali chovat jako doterny hmyz! Byt slusnym clovekem v tomhle svete je chyba.

Jestli tenhle zpravodajsky odpad je dilem verejnopravni televize, na jejiz financovani musel byt prijaty zakon, tak uz se vubec nicemu nedivim. Tahle banda diletantu by si totiz nevydelala ani na suchy chleba!

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Jsou to pořád ti stejní usmrkaní svazáčci protekčních chazarských hadů satanovy synagogy,jen Moskvu vyměnili za Washington? Los Angeles? London ,Jerusalém ? Dauha? Vždyť to je jedno všecka tato centra NWO s*ačky pod kontrolou hlavního predátora ,nebo prediktora? Satanisti vědomě ,či nevědomě ale světlou stranu nehledaj,to je zcela zjevné .