Finská soutěž Miss Helsinki 2017 skončila skandálem a manipulacemi v zákulisí. Porota...

Finská soutěž Miss Helsinki 2017 skončila skandálem a manipulacemi v zákulisí. Porota ve spolupráci s neziskovým sektorem vybrala za vítězku uprchlickou černošku! Finové se bouří a státní televize raději zrušila přenos z galavečera!

Finská soutěž Miss Helsinki 2017 skončila skandálem a manipulacemi v zákulisí. Porota ve spolupráci s neziskovým sektorem vybrala za vítězku uprchlickou černošku! Finové se bouří a státní televize raději zrušila přenos z galavečera!

Procesy globalizace těžce zasáhly i zemi tisíců jezer. Vítězkou soutěže Miss Helsinki 2017 se stala nejméně pohledná dívka ze všech soutěžících, ovšem disponující tmavou pletí. Sephora Ikalaba, 19-letá uprchlice z Afriky, kterou v rámci dobrovolných kvót přijalo Finsko počátkem minulého roku. Favoritkami soutěže přitom byly krásné blondýnky s opravdu překrásnými postavami, ovšem to, co vybrala před 2 dny finská porota této soutěže, to nemá zkratka obdoby. Soutěž zajišťuje ve spolupráci s pořadatelskou agenturou i finské ministerstvo kultury, které ve spolupráci s finskou státní televizí zajišťovalo mediální pokrytí celé události. Finové hovoří o naprostém skandálu a to není zdaleka všechno.

1SephoraIkalabadouble-618x411.jpg
Miss Helsinki 2017, Sephora Ikalaba, 19-letá migrantka z Afriky.

Po vyhlášení soutěže měl probíhat i přímý přenos z galavečera, kde finští podnikatelé a sponzoři akce měli spolu s vítězkou povečeřet, mělo probíhat focení a rozhovory. Toto všechno měla přenášet finská státní televize. Jenže k tomu nedošlo. Po skončení oficiální části sponzoři odešli a z publika se část hostů dožadovala od pořadatelů vysvětlení, sponzoři požadovali asi satisfakci, možná i vrácení peněz. Státní televize tak přenos zrušila a druhý den odvysílala jenom sestřih. Finové jsou velice tolerantní národ, kterým nevadí multikulti, ale to, co proběhlo během soutěže Miss, to bylo přes čáru. Pokud by černoška byla opravdu krásná a pohledná, žádný skandál by to nevyvolalo. Když se ale podíváte na přiložené fotografie a porovnáte “soutěžní materiál”, musí vám být jasné, co asi teď Finové pociťují.

amissh2.jpg
Stupně vítězů. Druhé a třetí místo po stranách, vítězka uprostřed.
Křik sponzorů, znechucení hosté a zrušený přenos

Sephoru Ikalabu do soutěže přihlásila nezisková organizace KIOS, organizace bojující za práva žen ve Finsku a ve spolupráci s finským ministerstvem kultury s pomocí tlumočníka prošla Sephora všemi koly soutěže až do finále, kde zvítězila a porazila domácí finské krasavice. Ve Finsku funguje poměrně přísná cenzura xenofobních výroků, takže celá kauza je v tichosti zametána pod koberec, ale Finové na anglicky psaných alternativních serverech si vylévají zlost na zmanipulovanou soutěž. Finsko představuje v plánu NWO důležitou zemi, protože země Skandinávie mají být islamizovány jako první, kvůli své toleranci a otevřené společnosti. Globalisté se proto nezdráhají vytahovat ze svých skladů “cvičené opice požadované barvy” a s pomocí tlumočníků potom dosazují tyto “modely” na stránky nákupních letáků (viz. zde), anebo jim nasazují korunky vítězek soutěží krásy.

3331080_900.png
Finalistky soutěže Miss Helsinky 2017. Zakroužkovaná vítězka. Bez komentáře.

Doufejme, že podobný osud nečeká i českou soutěž, protože už v minulosti v ČR tyto experimenty probíhaly, jistě si pamatujete na různé nejmenované reality show se zpíváním, různé Bangy atd. Finsko je možná zděšeno procesem, který ho zasáhl, ale islamizace Finska probíhá velmi divoce. Země dobrovolně přijala kvótu 5,000 migrantů ročně, ale ve skutečnosti jen za minulý rok přišlo do Finska podle odhadů na 15,000 migrantů a stejná várka se očekává letos. Finsko je velká země, která má malou populaci, ale migranti tam necestují kvůli krásám přírody a jezerům, ale kvůli socialistickému státu a systému dávek. Ty sice nejsou tak štědré, jako jsou např. v Norsku, ale i tak je Finsko velmi vítanou náhradní destinací, pokud nevyjde Švédsko, Norsko nebo Velká Británie, což jsou vedle Německa další 3 země pro muslimy zaslíbené.

Islamizace Evropy probíhá skrze média a školství

Elity se snaží mediálně protlačovat multikulti a migranty do médií. Začalo to v 90. letech s Korantengem na TV Nova. Ten alespoň uměl česky. Ovšem dnešní procesy protlačují do popředí migranty, kde už není kvalifikací jazyk, vzdělání nebo asimiliace, ale barevný ksicht správné barvy a zaručený dělnický, pardon… chci říct uprchlický původ. To jsou dnes zásadní předpoklady a parametry pro získání dávek, bytů, volebního práva anebo korunek evropských Miss. Jen se podívejte na všechny ty reality show, jak tam horlivě protlačují cizince, zejména tmavé pleti. Je to úchylné, není to normální a degeneraci je třeba se naučit. O to se postará školství. V Česku má školství pod kontrolou Norské království skrze Norské fondy. Plus k tomu přidejte inkluzi, kdy si děti zvyknou, že je normální chodit do školy s Cikány, Araby, Muslimy, Džihádisty (nehodící se raději neškrtejte, nebo vás zavřou za xenofobii).

01081915-miss%20finland091.ab94b306.jpg
Finalistky Miss Helsinki 2017

Pokud děti budou vyrůstat v inkluzi a s nástěnkami, kde se porovnává křesťanství a islám jako dvě normální a v podstatě OK alternativy (viz. zde), tak v 18 letech z dítěte vyroste sluníčkář, který bude tvrdit, že mezirasové mísení je v pořádku, že ani na pohlaví vlastně nezáleží, jestli styk probíhá zepředu nebo zezadu, však je ta demokracie, globalizace a svoboda, ne? Nedejte volný průchod těmto procesům ve svém bydlišti. Zajímejte se, jestli město nebo obec nedotuje nějaké neziskovky, které chystají multikulti projekty v okolí. Pokud si to neohlídáte, skončíte i ve svém městě stejně, jako dnes vypadá Stockholm, Londýn, Marseille nebo nespočet německých měst, kde se lidé bojí z jedné strany černochů z Nigeru a z druhé strany Arabů z Asie.

Kdo je to Sephora?

Sephora přišla do Finska se svojí rodinou 12. února 2015. Ve Finsku nestudovala od svých 6 let, jak lživě uvádí informace finské pobočky Reuters, kterou převzala i česká mainstreamová média,  ale chodí v Helsinkách do jazykové školy pro cizince, kde se za pomoci lektorů učí finsky. Média uvedla, že Sephora přišla do Finska jako 6-letá. To je pochopitelně dezinformace mainstreamu. Umělecké jméno Sephora dostala až ve Finsku, její skutečné kmenové a civilní jméno je „Safíla Narim Ikalaba“, pochází z Konga a s rodiči se dostala na konci roku 2014 přes Libyi do uprchlického tábora v Itálii. Odtud se dostala v únoru 2015 s rodinou na kvótu do Finska.

Finská televize zakrývala jazykovou nedostatečnost Safíly i v reportážích, kde Safíla na dotazy odpovídala pouze a jenom jednoslovně, anebo ze záznamu bez přímého rozhovoru na kameru, kde by se jazyková nedostatečnost provalila. Sami si můžete udělat obrázek v níže uvedených videích. V prvním videu můžete vidět, že Safíla je jediná, která ve video vizitkách dívek nemluví na kameru, ale ze záznamu, zatímco sedí na gauči a upravuje si vlasy, tak do pozadí ze záznamu jde (údajně) její hlas. Druhé video zachycuje, jak Safíla ze sebe vydoluje několik slov, ostatní finské dívky se smějí její výslovnosti a Sephora si potom zakryje ústa.

Jak je možné vidět, mediální mainstream se snaží z uprchlice udělat finskou dívku, která se v ničem neliší, ale ve skutečnosti je vidět, že finština je opravdu obtížná a je to jeden z nejtěžších jazyků na světě. Televize proto manipulativně vykreslila Safílu tak, aby její jazykové nedostatky nebyly odhaleny. Reuters potom rozeslala do světa dezinformaci, že Sephora (aniž by se Reuters obtěžoval uvést její civilní jméno Safíla Narim) žije ve Finsku již od svých 6 let. Ne, to opravdu nežije. Naše informace, které máme ověřené ze dvou nezávislých zdrojů, potvrzují o této černošce fakta, která měla podle mainstreamu asi zůstat utajená. Proč se snaží mainstream utajit, že jde o uprchlici, to mi není jasné. Jsou to snad obavy z nepokojů? Že by se lidé mohli začít bouřit, že multikulti politika ovlivňuje i volbu Miss?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alex2000
Návštěvník
Alex2000

A není to jedno? Někdo má rád vdolky, jiný zase holky. A všechno se časem přejí.

Anastassos
Návštěvník
Anastassos

Druhé video zachycuje, jak Safíla ze sebe vydoluje několik slov, ostatní finské dívky se smějí její výslovnosti a Sephora si potom zakryje ústa. – Finsky teda neumim, ale ve videu too vypadá, že každá měla říci 3 věci (jiná tam měla říct 3 rappery), a holky se nesmějí finštině, ale tomu, že řekla něco vtipného.

opatrný
Návštěvník
opatrný

http://www.expres.cz/miss-transsexual-modelka-tallulah-eve-brown-fmv-/zpravy.aspx?c=A170208_210440_dx-zpravy_pali
Svět se naprosto zbláznil!!! Ta migrantka byla aspoń žena, zde s misskama soutěží trancka..

samurraj
Návštěvník
samurraj

Svět se řítí do totálních sraček. Tak ono si stačí vzpomenout na fotbal, kde Francii reprezentují opravdu “praví Francouzi” 🙂 multikulti je metlou lidstva a šeredně na to všichni dojedeme. Všem, kteří v tomto mají prsty a tahají za nitky přeji, aby chcípli do rána a v dalších životech z nich byli třeba odpadové trubky.

gibsonx
Návštěvník
gibsonx

ak by som chcel vidieť miss Kongo, tak mám ísť do Fínska?

Barzoj
Návštěvník
Barzoj

Na obrázcích zcela chybí ženy národa žijícího na severu Norska,Finska a Ruského poloostrova Kola.To je rasismus jako Brno!!! Afričanka je svým jižním původem domovinou v Africe,jako bílá myška,nebo albín mezi zvěří – také nemá šanci přežít v divoké přírodě!!!Což je fakt,že násilné mísení ras je xenofobním rasismem,pokud autoři nechtějí být považováni za blbouny a nevzdělance=také nemají dlouhodobou perspektivu přežití v “divočině” žití!!! Bez nesmyslné a násilné podpory zhynou přirozeně,neuživí se,bez pozitivní diskriminace!!!!!!!!

volchv
Návštěvník
volchv

naši skandinávští přátelé považují bílé Sámy (Laponce) za podlidi. Na rozdíl od tmavých migrantů.

Denis
Návštěvník
Denis

Já jsem si myslel,že už nic odpornějšího než transka Obamová být nemuže ale tato tlama to je opravdu síla opravdu bych chtěl vidět aspon jednoho který bude mít s touto tlamou erekci a sex!

anonym
Návštěvník
anonym

multikulti globalizační trend, stejně jako znevažování národních symbolů
snaha rozdrobit v Evropě nádodní identitu jednotlivých subjektů pod praporem EU je očividná
češi podlehly již dávno, asi to mají v krvi, proto se i pošpinění prezidentské standarty stalo sportem

napisy
Návštěvník
napisy

Dekadencia…

Frank
Návštěvník
Frank

Ta je škaredá i jako chlap.