Federal Reserve publikoval zprávu, že americké HDP pokleslo meziročně na -35% v...

Federal Reserve publikoval zprávu, že americké HDP pokleslo meziročně na -35% v průměru, jenže bez započtení vlivu a důsledků Covid-19 krize! Prognostická divize FEDu z Atlanty tak de facto odhalila, že virová krize může být úmyslně vyvolaným obětním beránkem amerických bank, na koho svalit vinu za největší nastávající ekonomickou krizi v USA od Velké krize ve 30. letech minulého století! Na koho by se svalila zodpovědnost za vypuknutí další velké ekonomické krize, kdyby do USA nepřišel Coronavirus a s ním i pandemický folklór, karantény a zavírání obchodů?

Federal Reserve publikoval zprávu, že americké HDP pokleslo meziročně na -35% v průměru, jenže bez započtení vlivu a důsledků Covid-19 krize! Prognostická divize FEDu z Atlanty tak de facto odhalila, že virová krize může být úmyslně vyvolaným obětním beránkem amerických bank, na koho svalit vinu za největší nastávající ekonomickou krizi v USA od Velké krize ve 30. letech minulého století! Na koho by se svalila zodpovědnost za vypuknutí další velké ekonomické krize, kdyby do USA nepřišel Coronavirus a s ním i pandemický folklór, karantény a zavírání obchodů?

Prognostická divize GDPNow v rámci Federal Reserve (FED), která působí pod křídly Centra pro kvantitativní ekonomický výzkum, tedy Center for Quantitative Economic Research (CQER), dnes publikovala šokující zprávu o stavu americké ekonomiky. Zpráva GDPNow uvádí [1], že při současném vývoji ekonomických ukazatelů poklesne ve II. čtvrtletí americké HDP na úroveň přibližně -35% HDP, což je nejvíce od Velké krize počátkem 30. let minulého století.  V přepočtu na reálná čísla to znamená, že z každých 100 dolarů, které jsou v oběhu na trhu, je 35 dolarů zcela nekrytých jakoukoliv prací, výkonem, výrobou, službou, prostě ničím. Je to tzv. indukovaná inflace poklesem růstu HDP do záporných hodnot.

Tato situace může být řešena jen dvěma způsoby, buď stažením hotovosti z oběhu (deflace), anebo napumpováním obrovských peněz do restartu ekonomiky. A to je přesně to, k čemu došlo v USA při schvalování nového amerického rozpočtu, který má mít historicky nejvyšší schodek v dějinách země, a to ve výší 4,75 bilionu dolarů [2]. Pokud by nepřišel virus, takový schodek by nikdy v Kongresu neprošel.

Dobře si pamatujete, jak jsem několikrát upozorňoval a pozastavoval se nad tím, že naprosto nedává rozum a smysl, s jakou pohotovostí a ochotou politici začali vypínat své národní ekonomiky, začali zavírat obchody, podniky, továrny, a to při vědomí toho, jaké škody ekonomice to udělá. Zdánlivě to nedávalo smysl, taková činnost byla z politického hlediska sebevraždou a likvidací národních ekonomik. Jenže, postupně jak se dostávají ven informace z FEDu, tak se ukazuje, že tato ekonomická krize by podle všeho přišla tak jako tak, ale pokud by přišla přirozeně, nebylo by možné ji manažovat a řídit. Když máte vratkou a chatrnou budovu, máte dvě možnosti. Buď ji necháte stát a budete čekat, až se jednoho dne zřítí a pozabíjí tisíce náhodných lidí, anebo ji strhnete pomocí demoliční čety, partičky všehoschopných destruktorů, kteří budovu odpálí a zahynou přitom jenom manažované počty dopředu “vybraných” a nežádoucích lidí okolo.

Globální ekonomická krize byla na spadnutí tak jako tak, a Covid-19 ji prostě jenom zamaskoval a překryl na zamaskování skutečné příčiny

Řízená demolice umožňuje řídit, kam budova spadne, jakou konkurenční stavbu vedle poškodí, kdo při pádu budovy zahyne v dané chvíli a čase, a hlavně je možné při manažované demolici lidem prodat předražené ochranné pomůcky, přilby, brýle, ochranné oblečení, roušky proti prachu atd. A co hlavně, při manažované demolici je možné preventivně uzavřít všechny ostatní budovy a konkurenční obchody okolo, široko daleko, zakázat shromažďování, protesty a demonstrace, všechno ve jménu ochrany zdraví.

Je možné přijmout zákony proti padajícím budovám, zákony na kontroly budov, zákony na kontroly obyvatel budov, zákony na kontroly pohybu lidí v budovách, a to všechno ve jménu ochrany, aby žádná budova už nikdy nepředstavovala hrozbu. A protože ve městě jsou tisíce domů, všechny představují hrozbu, všechny mohou spadnout, přijmou se mamutí schodkové rozpočty, města se zadluží, protože je třeba znovu nastartovat ekonomiku. Když se zřítí budova sama, nikdo z toho neprofituje a procesy řízení jsou narušeny. Proto manažovaná demolice je mnohem lepší z hlediska procesů krizového řízení.

Průměrný propad amerického HDP je okolo -35% v rámci 2. čtvrtletí.

Světová ekonomika se již koncem roku 2019 blížila ke svému samovolnému zhroucení, hrozil neřízený kolaps globální ekonomiky, mnohem horší událost než ta, která nastala v roce 2008 při hypoteční krizi v USA a poté i v Evropě. Americká ekonomika se zastavovala, evropská ekonomika se vlastně už několik let nepohnula z místa a německá ekonomika, ta zpomalovala už několik posledních let natolik, že Angela Merkel dokonce uvažovala o rezignaci jednoho času. Globální ekonomika jako porouchaný a nestabilní dům začal praskat a všem bylo jasné, že dojde ke zhroucení.

A tak došlo k rozhodnutí, že když se nejde vyhnout nevyhnutelnému, tak to alespoň budeme manažovat ve svůj prospěch, usoudili globalčiky. A výsledkem je Covid-19, poslušné a jako na povel vypínání ekonomik, zavírání podniků, tedy procesy urychlování krize a urychlování zhroucení nestabilní globální ekonomiky. Jakmile jsou automobilky v Evropě a v USA zavřené, jakmile aerolinky stojí, obchody jsou zavřené, globální ekonomika se zastavila, tak v tom okamžiku přichází návrhy na restart.

Pokud se něčemu nejde vyhnout, je možné na tom alespoň vydělat…

Američtí kongresmani se předhánějí, kdo navrhne vyšší schodkový rozpočet, EU se předhání v co největším schodkovém rozpočtu v historii, všechny státy kašlou najednou na rozpočtovou kázeň a vrhají se do mohutného zadlužování. Cílem totiž není oživení ekonomiky po virové krizi, ale ve skutečnosti je to snaha o oživení globálního ekonomického Frankensteina, který bude nadopovaný biliony dolarů a EUR, aby se znovu postavil na nohy a začal růst, anebo se tvářil, že roste, protože o nějakém velkém růstu nebude moci být ani řeči, ani kdyby do globální ekonomiky napumpovali stovky bilionů dolarů a EUR.

To jim však nezabrání ve výstavbě nového globální domu, s novými a více sešněrovanými pravidly pro jeho obyvatele, více kontroly, více dozoru, více sledování, konec hotovostních plateb, přechod k plně bezhotovostní společnosti, covidové cestovní pasy, podkožní čipy. Nic z toho by přitom nešlo prosadit bez manažované krize. Pokud by krize vypukla samovolně, tedy v důsledku zhroucení trhů na konci cyklu, nic z tohoto by nešlo prosadit.

Zavřený obchod kvůli viru.

Pokud se něčemu nejde vyhnout, je možné na tom alespoň vydělat. Toto židovské přísloví by se mělo někam vytesat do kamene, protože jakmile toto přísloví pochopíte a aplikujete na obrysy současných událostí, máte naprosto jasno o tom, co se vlastně děje. Ekonomická celosvětová krize byla na spadnutí a vinu za ní by nesli nosatí pánové, sionističtí bankéři, jako obvykle, tak jako vždy, protože teorie nekonečného růstu, na kterém je založena veškerá současná globální NWO ekonomika, je sprosté chucpe.

Stejně jako nic v přírodě a ve vesmíru neroste donekonečna, tak stejně tak ani neroste ekonomika. V určité chvíli platí, že více nových výrobků a služeb za více peněz již nelze prodat více lidem, a v tom okamžiku nastává kolaps, zavírají se podniky, živnosti, obchody, továrny, automobilky, aerolinky, všechno padá, hroutí se ke dnu, aby tam dole na dně to potom někdo koupil, za pakatel, za hubičku, a celý ten “nekonečný” růst znovu nastartoval a znovu oživil tohoto globálního ekonomického Frankensteina.

Globalistický Frankenstein nekonečného růstu se tentokrát má oživit natrvalo, pomocí zavedení bezhotovostní celosvětové společnosti

Veškeré schodky státních rozpočtů a dluhy budou od této chvíle dávány za vinu Coronaviru, nikoliv vládě. Obrovské zadlužování se svede na virus, veškerá omezování občanských práv se svedou na virus, veškerá špehování, šmírování a sledování se svedou na virus, veškerá zdražování se svedou na virus, veškerá propouštění z práce se svedou na virus, veškeré nové daně se svedou na virus.

Ve chvíli, kdy Federal Reserve ukazuje grafy, že americká ekonomika se řítila ke dnu již před vypuknutím viru, je potom naprosto jasné, že virová hysterie byla přivítání s otevřenou náručí jako skvělý obětní beránek, na kterého půjde svalit všechno, od zavírání podniků, masového propouštění Američanů, přes zákazy shromažďování, až po mamutí schodkové deficity, které jsou tak absurdní a vysoké, že nikdo už se ani nesnaží tvářit, že by je šlo někdy splatit a umořit.

Upozornění v americké restauraci, že neakceptují hotovostní platby, pouze platby kartami a mobily.

To vlastně vůbec ani nejde, vzhledem k tomu, že veškeré peníze v oběhu existují naproti státním dluhopisům, a navíc s úroky. Splacením dluhů by z oběhu zmizely všechny peníze. A tak postupně posiluje myšlenka na bezhotovostní společnost. Ta má totiž jednu výhodu, bezhotovostní peníze lze v počítačích jednoduše stlačením tlačítka vymazat, umazat pár nul, vyrobit pár nul navíc, podle libosti a potřeby. Smazat papírové peníze v rukách lidí ale nejde.

Proto nosatí bankéři chtějí nově Frankensteina udržet při životě jinak, a to vytvořením bezhotovostní společnosti, kde peníze budou mít podobu elektronického údaje, který půjde podle potřeby změnit, zdanit, a smazat. Proto si pamatujte, že kdykoliv politici ochotně a poslušně zařezávají ekonomiku, zavírají podniky, obchody, živnosti a zakazují shromažďování, nikdy to není kvůli ochraně vašeho zdraví, ale kvůli udržení nosatého Frankensteina nekonečného růstu při životě v rámci manažované demolice starého “nekonečného” růstu a přípravy růstu nového.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 26% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Prý “Federal reserve”! To mě pobavili. Ti holí zadci neměli rezervu ani v době své největší slávy když ještě nmhlupáci věřili na “americký sen”. Vždycky žili na dluh a ze zlodějen. A že kradli všude po světě ani poledne nedrželi.

Pave1
Návštěvník
Pave1

Jen poznámka, ta data jsou sice Fedu Atlanta, ale ta prognóza už nikoliv, tu počítá firma GDP Now, jde “o běžnou prognózu”, cituji:

“GDPNow není oficiální prognóza Fedu z Atlanty. Spíše se nejlépe považuje za běžný odhad růstu reálného HDP na základě dostupných údajů za aktuální měřené čtvrtletí.”

“Vezměte prosím na vědomí, že od 8. května si můžete prohlížet data GDPNow prostřednictvím aplikace EconomyNow nebo na našich webových stránkách. Atlanta Fed již nebude podporovat samostatnou aplikaci GDPNow. Více informací o EconomyNow je k dispozici na webových stránkách společnosti Atlanta Fed. Data a nástroje společnosti Atlanta Fed jsou také k dispozici na webových stránkách.”

Jinak samozřejmě souhlas, covid se jim až podezřele hodí do krámu. O tom, že Trumpa využijí ke krachu USA (hodí to na něj) se psalo víckrát, ovšem nikdo z nás si nedovedl představit, že to vznikne s rozšířením nákazy, nepředstavitelné. Opravdu věříte v náhodu?

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Dobre vopred naplánovana plandémia,o ktorej prichode informoval židodoktor Trumpa, Dr.Fauci,pred nasupom Trumpa do úradu! Je to židomurarsky ťah,ako ” prepolovať” svet politicko-ekonomicky: USA do upadku a Čína na vrchol sveta!! Pričom oberú ľudstvo o spústy slobôd, so špicľovaním na kazdom krokú! USAtan zaočkuje celú svoju populaciu uz na jeseň tohoto roku, EU až po nich.Bude to násilne ockovanie US armadou! Potom príde hladomor a vojna,depopulacia sveta o 7 miliard ľudí….Veď zasa bude prichadzať k ich znovuzrodeniu= vzkrieseniu do tohoto sveta!

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Covid = Bin Ladin v kabátu z Arabeli coby nástroj k urychlení nasunutí super totality vlády Lucifera v režiji synů satanovy synagogy .

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

co prosím ?, vysvětli nám lépe tu svoji tézi prosím….

Alanis
Návštěvník
Alanis

Muži na zastávce tramvaje v Brně explodovala v tašce výbušnina

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/muzi-na-zastavce-tramvaje-v-brne-explodovala-v-tasce-vybusnina-40325067

Asi Koudelkův najatý čučkař. Teď jen spustit, že je to Putinův bratranec, židák Kroupa sesmolí životopis a Kundra z Respektu to vydá duplicitně i na Seznamu. Ovce budou bučet nadšením na ČT a CNN Prima. Zpravodajské hry neschopných nemají konce.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Alanis
a pak že se nám tu neflákají matlalové z CIA.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

CNN to je ale totálně totalitní vyblitina což?

Alanis
Návštěvník
Alanis

CNN je doslova katastrofa. To může sledovat jen retardovaný hambáčový bezdomovec po lobotomii.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

to nevadí, stačí že děláte reklamu nějaké CNN Prima, ani nevím co to je.

Bnb5D
Návštěvník
Bnb5D

Študoval som dlhé desaťrocia ANTICKÉ ASTRONOMIE a Čínsky TAO-CHOD NEBIES,ako aj I’ čing- knihu zmien sveta pod Chodom nebies, teda Precesie Zemskej osi vo Veĺkom roku,Anno Magnus! Takže som sa nedil ani pádu USSR, anedivím sa ani pádu USA, a nástupu Číny,ako Ríše Stredu( Čung-kuo), a prečo je ich štastným číslom čislo 8! Až 99% Čechov a Slovákov teraz nemá šajnu o com to píšem… Dodám iba toľko: Čina cez CRI( China Radio International) , ktoré som roky pocuval a vyhral aj par ich slušnych cien, hlasala svetu že Čína buduje HARMONICKÚ SPOLOČNOSŤ, hoci ma nateraz komunistickú vladu a surový kapitalizmus- dočasne. Budúcnosť bude v Harmonii činskeho modelu SOCIALIZMU S LUDSKOU TVAROU,tak ako ho chcel Dubček,či mali kedysi davno,Inkovia… Áno,ZLATÉMU VEKU bude vládnuť Žltá/ Zlatá rasa! Od Číny začína nový cyklis Precesie a osvietenia ducha rozvoja národov, 1° oblukový stpen za cca 72 rokov! Posúvajúc sa na Západ,môžeme si vyrátať,kedy zasa dorazí do Strednej Európy a my zažijeme slovenskú ” Veľkú Moravu”, než osvieti Česko.. Z Východu išla aj poroba,výboje a migracie,vzdy smerom na zaostalejší Západ!! A tak tomu je aj teraz,ako v predošlom Anno Magnus.
Negatívne USSR sa posunulo do Bruselu,noveho,docasneho Gulagu narodov, a kedysi davno ” pozitívne” USA zmizli v Pacifiku, len preto,ze Pozitivny pól vzdy dvojpolarneho sveta sa vratil do svojho vychadzajúceho bodu,teda Dalekeho Vychodu kde Čína je vodcom a zaciatocnikom dalsieho a noveho Anno Magnus!!! Chod Nebies nezastavý žiaden cisar,ako ani kraľ,či politik!!!

Bnb5D
Návštěvník
Bnb5D

CRI vyvolila zopár mojich listov ako listy mesiaca,a pred OH 2008, som mal aj list roka! Bol som,prvý cudzinec co im jasne dokazal že ich Terakotová Armada je luni-solarny kalendar Veľkeho roku s 5 podvekmi slnka…Dokonca som dostal aj list uznania od čínskej archeologickej spolocnosti! Vyhral som rucne vysivaný obrus na stôl,kde na jednej strane je cisarske stolovanie v 5.farbach, a na druhej,stolovanie činskeho rolnika s rodinou,v 7 farbach, čosi tažké vysiť kde 2 farby museli zmiznúť,a to v návrhu a nie vymazaní farieb! Dostal som aj doprovodný diplom od autora, a cena tohoto obrusu je veĺmi slusna v dnešných eurach! Bola to 2.cena radia CRI, prvou bola letenka na OH do Pekingu pre 2 osoby, za vtedajšich 160 tisic korún sk…

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Asi bys měl navštívit lékaře, ….

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

A kedy teda dôjde cyklus Precesie a osvietenie ducha rozvoja národov do strednej Európy? Ty, veľký vzdelanec, si nám akosi pozabudol naznačiť, ako si to máme vypočítať a sám si ani ten dátum neurčil. To, že svet je naruby a krátko pred totálnym krachom a veľkými katastrofami je pochopiteľné každému bežnému človeku, stačí si prečítať Božie Slovo v príslušných odsekoch.

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

1,2 miionu hovádek se nechává sledovat na mapách od seznamu a 100.000 má sledovací erousku. A důchodci to nebudou. Ti s aplikacemi moc neumí a ani na to nemají stroje. Proto to jde tady u nás do hajzlu. Příliš mnoho debilů, šmejdů a vyhryzů. To jsou ovčani, kteří byli ve straně a jejich děti, které by rády zase byly, rády by opět tleskaly komunistům nebo jinak se jmenujícím totalitním stranám ala Piráti, ANOstb. Tito dobroserové, krasoduchové a sluníčkáři by rádi ve jménu dobra udávali a šmírovali druhé, byli v stb, rádi by vyvlastňovali živnosti a majetek druhých, byli soudci z lidu a uliční důvěrníci, kteří rozhodují … To je přesně ta sorta šmejdů, kteří, jak se vrátí totáč, budou první ve Straně, v ÚV, Lidových milicích, EU, SSM, ROH, STB, neziskovkách a dalších fajn organizacích, budou chodit do průvodů s mávátky, vyvěšovat vlaječky v oknech a soudružsky poučovat a práskat. Teď je to jasně a docela přesně vidět díky viru. 1 300 000 idiotů +, kde většina bude placena státem coby úředník z našich daní nebo nechce makat a je placena z našich daní taktéž. To je základna nové totality. To se to pěkně ukázalo, kdo tady u nás žije.

Minoltista.ca
Návštěvník
Minoltista.ca

Mluvite mi z duse. Lidi jsou stale stejni a tihle smejdi také. Pruser je v tom, ze tahle totalita co ted prichazi uz bude absolutni.

Thom
Návštěvník
Thom

Neverím.tým číslam….

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Na to aby svět věděl, že USA melou z posledního nepotřeboval koronavir. Každému kdo jen trochu rozumí ekonomice je to jasné. V poslední době to šlo s USA s kopce šusem., Státy které vykrádali s pomocí “opozice” či lépe řečeno teroristických organizací které vytvořili a fanancovali a které pro ně ně kradli suroviny už s těmi bandami řízenými CIA zatočili. Nikdo už jim “nežere” že v cizích zemích kde nemají co dělat bojují s terorismem, protože největšími teroristy a těmi kdo světový terorismus vytváří a financuje z toho co pro ně nakradou jsou právě oni sami. Nedaří se jim dělat “převraty” v zemích které se nechtějí nechat vykrádat, vyvolané konflikty prohrávají a jen prodělávají spousty peněz , které navíc nemají a musí si je půjčovat. Jenže už jim nikdo půjčovat nechce,protože nemají ani na splácení úroků z dluhů , což je logicky pro věřitele jasný signál , že by půjčka byla riziková. Ptoto všechny země počínaje největším věřitelem čínou , rusko a další včetně od války okupovaného Japonska nejen výrazně snížili investice do dluhopisů , ale zbavují se i těch ,které už mají a dávají je do oběhu, což je pro USA a dolar katastrofa. A bez ukradených surovin jsou USA na pokraji
propasti a kolapsu ekonomiky. Pokles HDP to jasně sděluje i když je nesporným faktem, že HDP USA které oni rádi porovnávají s mnohem menšími státy a tedy logicky menším HDP , o ekonomické situaci USA nic nevypovídá. Protože stát je už léta v hlubokém deficitním propadu rozpočtu , prostředky z HDP už léta nestačí a USA si každoročně půjčují peníze v řádu bilionů dolarů. Už nyní v květnu navýšili svůj dluh u číny o 1,6 bilionu dolarů., a celkem dluží číně 1,5 trilionu dolarů a světu celkem 6,2516 trilionů dolarů. A čína se kvůli jejich neschopnosti splácet a drzému až sprostému jednání , kdy chtějí USA aby jim čina z dluhu “odmazala” za kornavir , který je dílem právě USA, už oprávněně nas.ala. A jen za poslední 3 týdny už se zbavila tím,že je dala do obvěhu dluhopisů USA za 100 miliard dolarů. V USA prudce rostou úrokové sazby a vzhledem k tomu , že enomický dopad “koronaviru” který sami způsobily, zasáhl právě nejvíce USA, velice přiblížili svůj pád a vůbec není vyloučeno, že roli hrobníka splní ještě Trump v tomto volebním období.

Radek
Návštěvník
Radek

Mimo téma
comment image

Jewstice made in ČR

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/nemam-potrebu-se-mu-omlouvat-rekl-u-soudu-byvaly-politik-ktery-psal-o-podrezani-zemana-40324773

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/vital-smrt-ceskych-vojaku-pujde-pred-soud-40323924

Dva velice podobné případy, ale zcela diametrálním přístupem soudců. Buď jste z vyvolené obce (tak jste nad zákonem a váš trestný čin je kvalifikován pouze jako přestupek) a nebo jste obyčejný gój a hrozí vám 15 let vězení.

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

U druhého případu ještě není výrok soudu, pouze žaloba státního zástupce a myslím si , že při dnešní politické konstelaci a současné situaci v Afganistánu , nemusí vůbec odsouzení následovat a pokud dojde k odsouzení bude se jednat o nějakou formu lehkého trestu, nebo upuštění od potrestání!! U Langa je situace jiná , ten nabádal k “podřezání” prezidenta a soud ho neshledal vinným z pohledu trestního práva a bude “pořešen” pouze nějakou pokutou! On je vůbec problém s “trestnými činy” rétorickou formou , obecně se uvažuje o jejich vyjmutí z kodexu, pokud nejde o ovlivnění velké části obyvatel, aby něco konali , či strpěli! U Langa se na místě odvolala státní zástupkyně a žádá pokutu 30 000,- korun, což je možná adekvátní trest, protože Lang se v noci opil a napsal ten blábol na internet!!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Vítat smrt koholiv je hloupé , bezcitné a zavrženíhodné, to je nesporné. Jen mně trochu mate o jakých českých vojácích je řeč. Tento název je zjevně používán ze setrvačnosti z doby kdy jsme opravdu měli armádu. Dnes ale náš stát disponuje oproti dřívějšku kdy jsme měli armádu a v té sloužili “vojáci” , jen hrstkou žoldáků kteří sice jsou placeni naším státem, ale slouží zájmům států jiných. Přitom zakladní účel který měla dřívější armáda, tedy chránit naši vlast naprosto zmizel , stát je prakticky zcela bez ochrany , nemáme ani dřívější silnou protivzdušnou obranu vybavenou skvělými ruskými raketami , jen pár půjčených starých Gripenů které už by nedali do výzbroje ani banánové republiky a žoldáci chrání navíc zájmy jiných států. A nejde ani o zájem na přispění kolektivní bezpečnosti v evropě kterou má NATO kterého jsme proti vůli občanů členem , ale většinou jen spoluúčast na sprostém vykrádání stárů a jejich nerostného bohatství ve spojení s teroristy USA, bez mandátu OSN a proti vůli řádně a demokraticky zvolených vlád těchto suveréních států. A třeba současná “mise” našich žoldáků v Mali kde plní trapnou úlohu “hlídací služby” pro Francii která provozuje v Mali uranový důl, kde samozřejmě netěží uran pro zisk lidu Mali,ale krade jej pro sebe a naši žoldáci plní úlohu hlídačů. Proč by si frantík hlídal sám, když to můžou pohlídat češi a za peníze čechů,že? To nám místní pressžumpy v čele s ČT nějak zapomínají sdělovat, kam jdou nemalé peníze z našich daní uvolňované pro rádoby “armádu”.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Sundejte te babe spravedlnosti ten satek z oci, aby uz jednou konecne prokoukla!

kiosk
Návštěvník
kiosk

Zůstane to to bohužel tak, páč tu bábu tak nvrhli nosatí!

Bára
Návštěvník
Bára

Zbytek článku, nevešlo se:

Cizojazyčný text odstraněn, čtěte pravidla pro komentáře. Pokud chcete v diskusi sdělit nějakou novinku na cizojazyčném médiu, uveďte český překlad té informace, anebo publikujte pouze odkaz URL na daný zdroj. Admin.