Federace židovských obcí prosadila zákaz kandidáta SPD do Rady ČTK, proti jeho...

Federace židovských obcí prosadila zákaz kandidáta SPD do Rady ČTK, proti jeho kandidatuře intervenovalo dokonce velvyslanectví Izraele v Praze a ČSSD vyhrožovala odchodem z vlády! Proč ten jekot? Michal Semín se nebál odhalit pravdu o americkém kongresu, který je kontrolován a ovládán sionisty více ve prospěch Izraele než ve prospěch USA! Rada ČTK je mocným nástrojem sionistů na 3. prioritě, tam nepustí nikoho, kdo jde proti Domu Sion! Ve sněmovně se tak ukázalo, že celou dolní komoru kontrolují sionisté, nikoliv české zájmy!

Federace židovských obcí prosadila zákaz kandidáta SPD do Rady ČTK, proti jeho kandidatuře intervenovalo dokonce velvyslanectví Izraele v Praze a ČSSD vyhrožovala odchodem z vlády! Proč ten jekot? Michal Semín se nebál odhalit pravdu o americkém kongresu, který je kontrolován a ovládán sionisty více ve prospěch Izraele než ve prospěch USA! Rada ČTK je mocným nástrojem sionistů na 3. prioritě, tam nepustí nikoho, kdo jde proti Domu Sion! Ve sněmovně se tak ukázalo, že celou dolní komoru kontrolují sionisté, nikoliv české zájmy!

V procesech řízení víme, že kdykoliv se někdo dotkne židů s malým “ž”, tedy chazarských příslušníků světového judaismu, též zvaného světového sionismu, začne obrovský řev a pláč o tom, jak židé trpěli a čelili holokaustu za II. sv. války. Nezáleží přitom na tom, že válka skončila už v roce 1945, obraz holokaustu je neustále vytahován při každé příležitosti, když kdokoliv z gójů upozorní na to, že židé kontrolují procesy na tolika místech a tolika úrovních národních i nadnárodních systémů, že to není normální, je to divné, je to podezřelé, je to nežádoucí a ve skutečnosti všechny tyto procesy vyhovují především Izraeli, nikoliv jednotlivým státům a národům. Kandidát SPD se dnes ve sněmovně stal obětí jednoho z těchto procesů. Ale nejprve si musíme objasnit souvislosti.

Michal Semín, kandidát SPD do Rady ČTK.

Pamatujete si na Naďu Savčenko? Věřím, že si pamatujete moc dobře, ale pokud jste zapomněli, rychle si osvěžíme paměť. Naďa Savčenko v době ukrajinské krize po Majdanu pracovala v ukrajinské armádě jako letová návodčí a z celého srdce nenáviděla Rusy. V červnu 2014 bojovala v ukrajinském batalionu Ajdar na východní Ukrajině a naváděla leteckou palbu ukrajinského letectva na pozice povstalců.

Během operace však byla zajata a převezena do Ruska, kde byla postavena před soud a souzena za zabití 2 ruských novinářů a ilegální přechod ruských hranic. Jenže 25. května 2016 byla propuštěna a vyměněna na Ukrajinu za dva ruské důstojníky GRU zadržené na Ukrajině. Ihned po návratu na Ukrajinu dostala nejvyšší ukrajinské vyznamenání Hrdina Ukrajiny, který je udělován válečným veteránům. Naďa Savčenko měla nakročeno stát se prezidentkou Ukrajiny a měla být miláčkem západních médií. Jenže, něco se stalo.

Nejprve hrdinka Ukrajiny, ale jakmile začala ukazovat na “židovské jařmo na Ukrajině”, stala se nežádoucí

Naďa Savčenko po svém návratu na Ukrajinu totiž začala “divně” mluvit. Koncem roku 2016 totiž začala pro ukrajinská média poskytovat rozhovory, ve kterých kritizovala poměry na Ukrajině způsobem, že v Kyjevě i v Bruselu vstávaly vlasy na hlavě všem činitelům. Mluvila totiž o tom, že přestože na Ukrajině žije jenom malý zlomek židů v porovnání s ostatními etniky na Ukrajině, tak ve skutečnosti židé ovládají na Ukrajině de facto všechny řídící, kontrolní a vedoucí pozice, a to pouze ve svůj prospěch, to za prvé, a ve prospěch Izraele. Nikoho jiného, ničeho jiného.

Naďa Savčenko

Obrovský skandál potom vyvrcholil 25. března 2017, když na ukrajinské televizi své předchozí výroky pro tištěná ukrajinská média zopakovala a vysvětlila televizním divákům. Na Ukrajině se od té doby říká, že v Bruselu po odvysílání spadly hodiny ze zdi, což je ukrajinské přirovnání pro šok, jaký to vyvolalo. Naďa Savčenko totiž natvrdo odhalila Ukrajincům, že jejich zemi řídí a spravují podle jejích slov “židáci” a celý národ snáší jejich židovské jařmo. Video s českými titulky najdete zde.

Naďa Savčenko se okamžitě dostala po odvysílání pořadu na černou listinu, evropské vlády zrušily svá pozvání pro Savčenkovou k návštěvě svých zemí, mezinárodní tiskové agentury s ní přestaly dělat rozhovory a v Kyjevě byl zahájen proces likvidace Nadi Savčenkové. Přesně po roce v březnu 2018 zaútočila na kyjevskou vládu, že je plná kriminálníků, kteří stříleli do lidí na Majdanu, a že celý Majdan byl řízený “židáky” ze zahraničí. Ministra vnitřní bezpečnosti dokonce obvinila, že organizoval snipery na Majdanu. Video s českými titulky najdete pro změnu zde.

Hrdinka zbavena funkce v Radě Evropy, obviněna z vlastizrady, uvězněna na Ukrajině a odstavena od vlivu… kvůli slovům o židovském jařmu

V té chvíli už byla Naďa Savčenko ve válce s ukrajinskou juntou do takové míry, že byla zbavena křesla delegátky v Parlamentním shromáždění Rady Evropy za Ukrajinu. Byla následně obviněna z vlastizrady kvůli tomu, že prý na Ukrajině plánovala státní převrat. Naďa Savčenko byla úplně odstraněna z veřejného života na Ukrajině a na Wikipedii se objevila na konce popisu její historie hrozivá věta [1], že od propuštění z Ruska prý trpí nespavostí a nočními můrami. Věta se na Wikipedii ale objevila až v roce 2018 poté, co otevřeně vešla do střetu s kyjevskou juntou. Do té doby asi nočními můrami netrpěla.

Naďa Savčenko při projevu v ukrajinském parlamentu.

Naďa Savčenko se pokusila v roce 2019 kandidovat na prezidentku, ale nebylo jí umožněno se registrovat, protože v té době byla ve vězení a úřady neuznaly podání její žádosti z vězení. Později na základě protestu byla její registrace umožněna, ale protože nebyla schopna složit volební depozit ve výší 2.5 milionu hřiven, nebyla její kandidatura povolena. V chystaných parlamentních volbách na Ukrajině tento měsíc v červenci kandiduje spolu s dalšími 6 členy jejího politického hnutí RUNA.

Západní média lhala o Nadě Savčenko od začátku až do konce, všechno o ní byla lež, v Rusku se dozvěděla celou pravdu o historii Ukrajiny a byl to pro ni šok

Toto hnutí je složeno z Ukrajinců, kteří nemají napojení na židovské obce, ani nadnárodní židovský sionistický kaganát. Její šance jsou proto nevalné. Příběh Nadi Savčenko je podivný v tom, že v ruském vězení ztloustla, což zcela vyvrací informace západních médií, že prý v ruském vězení držela hladovku. Těch nesrovnalostí je tolik, že je ani nelze spočítat. Všechno, co nám o Savčenkové celou dobu sdělovala západní média, byla židovská lež “kalech”. A proč je to možné? Protože židé kontrolují veškerý informační prostor na 3. prioritě řízení a nesmíte věřit ničemu, co píší nebo vysílají mainstreamová média, protože všechna jsou kontrolována nadnárodními a jmenovitě sionistickými procesy řízení. Dokonce ani předpověď počasí jim nevěřte.

Naďa Savčenko s ukrajinskou vlajkou v parlamentu v Kyjevě.

Ukrajinská hrdinka došla v Rusku prozření a zasvěcení do procesů řízení zrychlenou cestou, bylo jí odhaleno mnoho informací o pozadí Majdanu. Fakta s ní otřásla takovým způsobem, že ona sama se s tím nedokázala vyrovnat, protože je od přírody velice impulzivní. Konfrontace s novými informacemi o pozadí Majdanu jí doslova změnila celý život. Najednou pochopila, že po Majdanu nepřišla svoboda, pravda a láska, ale pouze a jenom židovské jařmo nad Ukrajinou. Proběhl tak úplně stejný proces jako v Československu v roce 1989.

Českou republiku neřídí od roku 1990 občané a jejich poslanci, ale vybrané rodiny s židovským původem a zednářskými zasvěceními

Pokud se podíváme, kdo drží moc v ČR ve všech 3 oddělených sférách moci, ve sféře exekutivní, justiční a legislativní, všude najednou zjistíte, že veškerou moc po roce 1989 drží osoby s židovským původem. Hrozivé zjištění Miroslava Dolejšího z jeho zakázané knihy “Analýza 17. listopadu” je odhalením skutečného obrazu, kdo drží moc v zemi. A proč takto dlouhé vysvětlování? Protože je potřeba, abyste chápali souvislosti systému “Jak nahoře, tak i dole” v tomto světě, ve kterém žijeme. A k čemu došlo tedy ve sněmovně?

Miroslav Dolejší

Celé je to naprosto absurdní a přitom tak průhledné, až je to směšné. Hnutí SPD má ve svých řadách správné lidi, kteří se nebojí. Jsou tam i jiní lidé, ale o těch už jsme také psali. A jedním z těch správných lidí, který se nebojí říkat pravdu, je Michal Semín. Ten se stal oficiálním kandidátem SPD do Rady ČTK. Tato mediální agentura patří mezi hlavní zdroje informací v ČR, který na 3. prioritě formuje a ovlivňuje veřejné mínění. Zdálo by se, že taková rada je pouze formální institucí, ve které se čas od času zasedá a zhodnocuje činnost ČTK. Jenže, to jste na omylu. Jakmile SPD oznámila, že kandidátem jejich hnutí je Michal Semín, začaly se dít takové manévry a takové věci, ze kterých se doslova tajil dech.

ČSSD začala vyhrožovat, že kvůli Michalu Semínovi odejde z vlády! Hamáčkova partaj se už bez Aspen Institutu ani nepohne

ČSSD naprosto překvapivě šokovala Andreje Babiše, když z Lidového domu se ozval řev a dokonce výhrůžka, že pokud Michal Semín bude s pomocí hlasů Hnutí ANO prohlasován do Rady ČTK, tak ČSSD odchází z vlády [2]. Představte si to, co to vlastně znamená. ČSSD je ochotna zahodit svoji vládní účast a potopit koalici ve vládě kvůli nějakému Michalu Semínovi? Kdo to je, proboha? Michal Semín je křesťan, je místopředsedou Akce D.O.S.T. a podporuje tradiční rodinu. Občan netuší, čím se Michal Semín provinil, že je to takový zlořád a neřád, kvůli kterému spravedliví hoši z ČSSD chtějí potopit vládu?

Michal Semín

No, dámy a pánové, odpověď na tuto otázku jste mohli obdržet dnes v poslanecké sněmovně, proč je pan Michal Semín prý takové zlo. On si totiž pustil ústa na špacír a řekl… pravdu. Schválně si ocitujeme, co napsal Babišův iDnes [3] k této věci:

Místopředseda Sněmovny za Piráty Vojtěch Pikal před přečetl stanovisko Federace židovských obcí, která se postavila proti zvolení Semína. „Antijudaismus byl po staletí původcem perzekuce Židů a stal se i významnou součástí antisemitismu předválečného, a to i – tak i v období šoa. ČTK má přinášet spolehlivá a ověřená fakta a dohled nad její činností by neměl být svěřován lidem s fundamentalistickým a konfrontačním viděním světa,“ přečetl Pikal ze stanoviska Federace židovských obcí.

A další citace z iDnesu:

Šéf klubu ODS Zbyněk Stanjura poslance seznámil se staršími vyjádřeními Semína, že „etnické složení amerických neokonzervativců“ nahrává Izraeli. „Ostatně jedním z motivů zahraniční politiky amerických neokonzervativců také vzhledem k jejich většinovému etnickému složení není primárně prospěch Spojených států, ale Izraele,“ řekl Stanjura.

Z těchto citací doufám vidíte a chápete, kdo schvaluje a blokuje kandidáty politických stran ve sněmovně. Jakmile se židovská obec postaví proti kandidátovi, stává se okamžitě odepsaným, protože žádná z politických stran v ČR si nedovolí jít proti Federaci židovských obcí. Podle informací naší redakce se proti jmenování Michala Semína do rady ČTK postavilo dokonce i velvyslanectví Izraele v Praze, které lobovalo v okruhu vedení Hnutí ANO, aby v žádném případe poslanci nehlasovali pro Michala Semína, který je prý antisemitou a nepřítelem Izraele. Problém je v tom, že Michal Semín prostě řekl pravdu na plná ústa.

Kdokoliv se otře o Izrael v pražském Knessetu, je proklet, zavržen a do konce života onálepkován jako antisemita

Americká zahraniční politika, kterou místo prezidenta Donalda Trumpa řídí americký Kongres, je politikou pro-izraelskou, protože mnohá rozhodnutí amerického kongresu škodí americkým národním zájmům. A to se týká především Íránu, kde dobré vztahy s Íránem by pomohly americké ekonomice, snížení cen paliv a ke zvýšení vlivu amerických firem v Íránu, které by mohly budovat daleko lepší obraz USA v očích obyčejných Íránců, než jsou sankce, rakety, agrese a neustálé válečné hrozby Íránu ze strany Izraele, tedy pardon, ze strany USA.

ČSSD chtěla položit vládu kvůli Michalu Semínovi. Jan Hamáček jako šéf ČSSD hraje cizí hru.

Chápete už, dámy a pánové, proč ČSSD byla ochotna položit vládu kvůli nějakému Michalu Semínovi, který kandidoval do nějaké rady? Bylo to kvůli tomu, že Rada ČT je nervovým centrem sionistického řízení na 3. prioritě, tedy na mediální prioritě. Sionisté nemohou připustit, aby tiskový orgán č. 1 v Praze nad Mah’ralem kontroloval vlastenec českého národa, který prozřel a dovolil si zjevit a hlásat pravdu o sionistickém jařmu nad americkým kongresem. Pokud by byl zvolen do Rady ČT, mohl by vynášet informace a podávat svědectví o tom, jak to tam chodí, jak se vyrábí mediální zpravodajská jako-realita. Viděl by totiž přímo do sionistického kotlíku přípravy mediálních narativů ve prospěch globalizace, tedy vrcholného sionistického procesu nadnárodního řízení.

Veškerou moc v České republice po roce 1989 drží pracující lid židé, a tím je to dané!

Michal Semín vůbec netuší, do čeho se namočil a čeho se dotkl. Aniž by to tušil, sáhl světovým sionistům na jejich svatý grál kontroly médií nad gójským národem v Pražském Jeruzalémě. Proto následovala ta bizarní, nepochopitelná a prudká alergická reakce od ČSSD, protože přišel řev přímo od Aspen Institute Central Europe, který je sice americkým neziskovým nástrojem, ale především je to nástroj sionistů, který chrání odkaz takových postav a poslušných šábesgójů, jako byl Václav Havel. A stejná situace se týká i Antonína Staňka, ministra kultury za ČSSD.

Nadační projekty Zdeňka Bakaly v ČR. A tím je to dáno…

Rovněž i kvůli němu a jeho neodvolání ze strany prezidenta chce ČSSD odcházet z vlády. Pokud někdo kope proti židům v politice, proti jejich zájmům, anebo proti jejich nasazeným a dosazeným kádrům, potom přicházejí alergické reakce, řev a výhrůžky položením vlády. Takové jsou procesy. Kdokoliv sáhne sionistům na jakoukoliv z priorit řízení, okamžitě přichází řev, křičení o holokaustu (Šoa) a srdceryvné projevy pro-židovských šábesgójů z politických stran o tom, jak ten a ten politik ubližuje a křivdí Izraeli. Takhle oni ovládají náš stát. A takto jsme jim to dovolili. Výsledek je po 30 letech zdrcující. Naši vlastní poslanci hlasují v zájmu a na ochranu nelegálního státu Izrael, namísto v zájmu pro vlastní občany.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Makaveli
Návštěvník
Makaveli

nejhorsi na tom je ze se porad jen keca a keca a keca, a tem pedofilnim magorum to porad prochazi bez problemu. řekl bych ze minimalne 70-80% populace je tak zmanipulovana a slepa ze se z tech sracek uz nevyhrabem, a cim dele se ceka, tim vic pritvrzují a zaroven roste nová generace která nas v budoucnu nahradi a nase sance na preziti bude 0

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Uz jsem to psal snad 100 krat: tak at si konecne vydaj “Zakon na ochranu zidu” (nepochybne tam bude velke Z) a nekryjou to za ruzne blize neurcene “etnicke skupiny a narodnostni mensiny” , kam se pak schova uplne kdekdo vcetne Cikanu. Vzdyt to prece stejne kazdy vi koho tim mysli !

Jana
Návštěvník
Jana

Vyjádření Semína ke kauze:
…”Snad ani nemusím dodávat, že po celou dobu oné kampaně, založené na citátech, vytržených z kontextu či zcela úplných nesmyslech, mi nikdo z Kavčích hor nezavolal, aby si mně pozvali a já se mohl před mými oponenty hájit.”…
http://www.protiproud.cz/politika/4525-prst-na-tepu-doby-uz-jste-si-taky-kopli-do-semina-milion-chvilek-pro-nenavist-a-demagogii-kadrovaci-liberalni-demokracie-za-co-se-dnes-likviduje-i-estebaci-byli-ferovejsi-v-cem-zijeme-30-let-po-sametu.htm

r.m.
Návštěvník
r.m.

žid zadupe, parlament srazí podpatky, tak pro tohle jsem se před 30 lety angažoval, kua to jsem ale borec ))

Bílý Jednorožec
Návštěvník
Bílý Jednorožec

Likvidace Lidic odhalila skutečné nacistické plány s českomoravským prostorem, až to válečné poměry dovolí (bez protektorátní výroby by Německo padlo během pár týdnů).

Zplynovány byly německými fašisty pouze děti dvou národů – Židé a Češi.
Kromě dětí vybraných na poněmčení a dětí do jednoho roku byly všechny bez milosti otráveny výfukovými plyny ve speciálně upravených autech v nacistickém vyhlazovacím táboře v polském Chełmnu nad Nerrem Ze 105 dětí tak přežilo 17.

http://www.lidice-memorial.cz/pamatnik/pamatnik-a-pietni-uzemi/historie-obce-lidice/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ty zidaky nechte stranou. Aby ti se hned neprizivili na lidskem nestesti. Zahynuly predevsim CESKE deti.
Co je ovsem do oci bijici, ze vrazedne a odporne kriminalni ciny nejhorsiho kalibru zidochazaru se nikdy nevysetruji a zametou pod koberec.

Milada
Návštěvník
Milada

Porad jen koncentraky a chudacci zide a co takhle gulagy, kde likvidivali bolsevicti zide – trockisti, rusy, kteri byli proti komousum a co tak Ukrajina – hladomor – vsechno prace chazarskych zidu. Ja nezapominam. Gulagy byl predobraz koncentraku.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Zde odkaz na knihu o holocaustu a 2.sv.válce.o němec.národu,pravda o pecích a kdo byl hlavně decimován.
“Tell the Truth and Shame the Devil”
autor je velmi prominentní osobnost –
historik, syn dalšìho židovs. prominenta
hudebníka,
houslisty Yehudy Menuhina.
V němčině též k dostání a v ní jsem tuto knihu také četla.Víc jsem nemusela.Do češtiny přeložena nikdy nebude.Bylo by strženo mnoho masek
a odkryto mnoho bolesti a odhaleno mnoho lží.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Autor: Gerhard Menuhin

Milada
Návštěvník
Milada

Menuhin, Gerard: ” Wahrheit sagen – Teufel jagen.” – v nemcine

herrique
Návštěvník
herrique

a anglicky: Tell the Truth and Shame the Devil – Gerard Menuhin
http://holocausthandbooks.com/dl/978-1-59148-141-6-TellTruthShameDevil-2nd-LowRes.pdf
comment image

Milada
Návštěvník
Milada

https://rutube.ru/video/09faa202f91576558ca03e175d4ce16d
video bylo na yutube tam jej vymazali, ale naslajsem jej.

čtenář
Návštěvník
čtenář

Týpek se hned na začátku videa odkope jako typický americký neocon… Zajímavé zjištění, že už i z jejich řad se ozývají takové hlasy…

nick honolulu
Návštěvník
nick honolulu

Pani prazska vlastovko, napiste nam prosim neco o Vidni ….
Je to jeste evropske mesto ?
Nebo uz take ne ?
Londyn se velmi zmenil k horsimu !

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

nick honolulu
ano,je to evropské město, totálně obsazené a zasviněné nelgálními migranty a muslimským hnujsem. Byli jsme tam nedávno lodí z Bratislavy na výletě při cestě na termály. Černá hrůza. Do veřejné dopravy raděj nelezte. Pohyb je nejlepší taxíky, ty jsou tam až neuvěřitelně levné. Obchody na Mariehilfenstrasse si neprohlédnete aniž byste nebyli otěžováni a ohrožování tou bandou primitivů. Jednoznačně náš poslední výlet do toho města.

Rzs
Návštěvník
Rzs

Kecáš ! Byl jsem ve Vídni o velikonocích , na 3 denním pobytu 🙂 Provázel nás syn se svojí přítelkyní po všech možných zahradách , parcích a zámcích …Pouze jeden den , v nějakém parku jehož jméno si nepamatuji , jsem napočítal asi 5 žen v nikábu z celkového počtu návštěvníků 2000 lidí !!!

V tramvaji jsem viděl jen jednu ženu v nikábu a druhou jsem viděl v marketu !

Nick Jaryn lže až se mu od huby práší 🙂 Jaryn je podlý člověk ! Admin ho ale chrání jako “svatý grál” alternativy…..Jdu blejt 🙂 Svět se v prdel obrací , idijotka Jarys rozdává “moudrosti” debilní Bible a podlý člověk Jaryn vydává křívá svědectví o Vídni

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

RZS
kecáš ty a zajímalo by mně z jaké seš “skupinky” a proč takhle lžeš. A nebo jsi byl v jiné Vídni. My jsme tam jezdili často protože tam máme příbuzné a známé a měli jsme možnost pozorovat jak se Vídeň mění. Vídeňáci si stěžují v jednom kuse. Syn když tě prováděl,asi dobře věděl kam je lépe nelézt. A podlý je ten, který v nepochopitelné snaze zatajit skutečnost lže a ty jseš nejen podlý, ale i obyčejnej sprosťák.

nick honolulu
Návštěvník
nick honolulu

Pani Milado, v Americe je volne k dostani mnoho knih, ktere popisuji hruzy Bolsevickych koncentraku a umele vyvolany hladomor Lazarem Kaganovicem na Ukrajine !
Ukrajinci rikaji, ze tam zemrelo 7 millionu lidi a Ukrajinci z toho obvinuji bolsevickou vladu Zidu a Khazaru !
Proto se ted otevrne hlasi k Nacistum .
Ruska Emigrace (a jeji knihy) rika, ze Bolsevici zabili 40 millionu Slovanu !
(Ja ctu vsechno !)
O hladomoru na Ukrajine vyslo mnoho knih (45) a nejotresnejsi byla pro me HARWEST OF SORROW !

O vzajemnem boji mezi Bolseviky je nejdulezitejsi kniha STALIN AGAINST THE JEWS od prof. z Jeruzalemske university ! (Zida). Je tam i vysvetleni udalosti v CSR (Slanskeho afera).
(Mam ji v knihovne, kdybych Vam ji mohl podat pres obrazovku , tak je vase.)

Milada
Návštěvník
Milada

Njn Slansky byl zid, Horakova rovnez a v te dobe radili komousi zidovsti a tak clovek nevedel, kdo byl chazar /askenazy – sionisti/ a chazidi /ortodoxni/. mydlili se a mydli dodnes. Jen mi vadi, ze semelou sebou mnoho gpjimu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

nick honolulu
a jsou tam volně k dostání také knihy o všech zvěrstvech páchaných židofašisty z USA po celém světě, s jediným účelem, vykrádat cizí státy. USA za dobu své krátké existence napadly více než stovku suveréních státu, kde se snažili svrhávat vlády které bránily vykrádání svých zemí, amíci tak vraždili a kradli. A to vše stovky kilometrů od území sev.ameriky které ukradli rovněž. Všechny tyto jejkich akce jsou zločiny proti mmezinárodnímu právu páchané bez mandátu OSN. Na svědomí mají USA více obětí než obě světové války a na dlouhá léta poničené země chemickými látkami kterými zabíjeli civilní obyvatelstvo, ženy a děti. To sis přečet,ty naturalizovanej amíku z havaje?

anonym
Návštěvník
anonym

nick honolulu
S Ukrajincema si nedělejte vůbec problém, to byli náckové už za války a jsou pořád. Zkuste se podívat na tohle, natočili to Poláci, je to v čestině, a vše podle historicky doložených faktů.
https://fastshare.cz/7225517/volyn-valecny-2016-cz-titulky-jad.avi#.XS0QwT8zZdj

Jiřž
Návštěvník
Jiřž

https://knihy.heureka.cz/analyza-17-listopadu-1989-miroslav-dolejsi/?gclid=EAIaIQobChMIkP-p8dKt4wIVF853Ch3DZg3lEAAYASAAEgJ5hPD_BwE#

opravdu zakázaná kniha ? Kéž by, měl bych doma unikát…bohužel, vyšla již několikrát, naposled asi před 5 lety, mám doma výtisk z 90. let. Prosím, ověřte si aspoň základní fakta, než napíšete takovou blbost, jak mám pak věřit ostatním, Vámi předkládaným, věcem, když v takovéto věci píšete evidentní lež.

Milada
Návštěvník
Milada

https://milada31.rajce.idnes.cz/Analyza_17.listopadu a takto jsem ji dostala, kdyz vysla v. 1990 v Expresu. Poslai mi ji z Melantrichu. Co vychazi knizne nevim.

Jana
Návštěvník
Jana

Je dobře, že ještě mohou vycházet knihy, které možná až “nebezpečně štěpí společnost”…

nick honolulu
Návštěvník
nick honolulu

Kdyz slova reditele skoly prehodite do cestiny , tak je jasne, ze NEREKL, ze on neveri , ze se Holocaust stal !
On jasne rekl, ze : “Ne kazdy veri , ze se Holocaust stal !
Tim poukazal na nekoho jineho neznameho a svuj nazor nerekl ! Mozna , ze nema nazor !
Mozna myslel na Ernsta Zundela, ktery vydaval knihy , ktere popiraly Holocaust.
Reditel je zpet na svoji pozici !
Studium dejin nikomu neprikazuje co ma, nebo nema verit !
Osobne verim, ze vse co se stalo bylo daleko horsi , nez se popisuje !
Lide umirali po tisicich v bolsevickych, nacistickych a anglickych koncentacich !
A to stejne Armeni, ktery bilo zabito tisice.

Česká Kanada
Návštěvník
Česká Kanada

Sionisté organizují přesun negroidů z Afriky do Německa letecky.Poté jsou hromadně a patřičně vystrojeni přesouváni vlaky po Německu…a dále…nezdá se vám také, že jich poslední týdny přibývá i v ČR? Co na to zodpovědní činitelé?Kolik máme zlegalizovaných migrantů??

jedno vlakové nádraží v Německu….zástupy negroidů proudí a proudí…

https://gab.com/system/media_attachments/files/007/138/211/original/562869ac6de9a2bd.mp4?1562760634

Neznama
Návštěvník
Neznama

Z diskuse:
Zpráva Národní centrály proti organizovanému zločinu za rok 2018

( https://www.policie.cz/clanek/vyhodnoceni-cinnosti-zprava-o-cinnosti-ncoz.aspx )
Ddoporučuji čtení str. 22 a 23 následující policejní zprávy v ČR. Jde o to že v ČR sluníčka ( ono i v Evropě ) řvou že společnost hnědne a podobně. Tato zpráva naopak uvádí že neonacistická scéna je neschopná oslovit veřejnost, jedná se o ojedinělé činy ale zato že je aktivní extrémní levice např. tzv Revoluční buňky atd atd.
Dále se v této zprávě upozornuje že je zapotřebí monitorovat muslimskou komunitu ( proč ne jinou, jiného mirumilovného nábožnsví, že ? ). ..

Ceka nas horky listopad od Milionu Chlivku
Zimola CSSD: Myslím, že každý s trochou rozumu v hlavě už dnes vidí, že vlna demonstrací je načasovaná právě k výročí listopadu. Je to dlouhodobě připravovaný projekt, kdy se nejdříve vytipovávali vhodní „studentští“ lídři (viz Seznam.cz a jeho projekt Hledá se leader), potom se k němu připojili oligarchové bojující proti Babišovi a vše zezadu jistí česká rádoby nezávislá a neobjektivní média. V každém případě můžeme očekávat horký podzim, protože peněz už bylo nainvestováno dost a počítá se jen výsledek..