FED oznámil, že končí s papírovými penězi a velkým odběratelům bankovek a...

FED oznámil, že končí s papírovými penězi a velkým odběratelům bankovek a mincí oznámil, že pro rok 2020 už nepřijímá objednávky na tisk nových dolarových bankovek, zákazníci FEDu (banky, retailoví obchodníci, směnárny) mají recyklovat a používat staré bankovky a mince až do jejich úplné degradace! FED navíc přestal distribuovat mince po celých USA, obchodníci nemají na vracení a rozměňování lidem, a tudíž musí odmítat úplně platby v hotovosti, anebo je omezovat na malé bankovky! A to všechno pod záminkou COVIDU-19 přenášeného na hotovosti!

FED oznámil, že končí s papírovými penězi a velkým odběratelům bankovek a mincí oznámil, že pro rok 2020 už nepřijímá objednávky na tisk nových dolarových bankovek, zákazníci FEDu (banky, retailoví obchodníci, směnárny) mají recyklovat a používat staré bankovky a mince až do jejich úplné degradace! FED navíc přestal distribuovat mince po celých USA, obchodníci nemají na vracení a rozměňování lidem, a tudíž musí odmítat úplně platby v hotovosti, anebo je omezovat na malé bankovky! A to všechno pod záminkou COVIDU-19 přenášeného na hotovosti!

Ve Spojených státech došlo na nejhorší. Americký FED začal velkým odběratelům papírových bankovek a mincí rozesílat v posledních hodinách oznámení, že přestává tisknout a razit nové bankovky a mince v důsledku nákazy COVID-19 a obchodním partnerům FED doporučuje, aby svým zákazníkům namísto bankovek poskytovali pokladniční poukázky, elektronické vouchery, dárkové debetní karty a další formy bezhotovostních platebních instrumentů.

Informaci dnes jako první přinesl americký server Infowars [1], kterému se dostal do ruky materiál od zaměstnance největší kalifornské kreditní společnosti California Credit Union [2], která je největším provozovatelem bankomatů v Kalifornii. Tyto společnosti, jako je právě Credit Union, objednávají u FEDu nákupy nových bankovek a mincí pro potřeby svých bankomatů a maloobchodních klientů, které zásobí hotovostí a mincemi.

Kvůli nedostatku mincí akceptujeme platby pouze kartami

První signál, že se něco děje, se objevil již počátkem léta, když maloobchodníci začali hlásit, že nemají k dispozici mince a nemají tak na vracení klientům. Americký FED oznámil, že v důsledku COVID-19 se zastavil dodavatelský řetězec niklu, mědi a dalších materiálů potřebných pro ražbu mincí, a proto mnoho obchodníků přestalo přijímat hotovost, protože neměli drobné na vracení zákazníkům.

Situace však eskaluje a dnešní informace Infowars potvrzuje, že COVID-19 je využíván jako záminka ke zrušení hotovosti v USA a k přechodu do éry bezhotovostní společnosti, kdy peníze půjde jednoduše mazat, zmrazovat, suspendovat, anulovat, navyšovat, převádět, a to bez souhlasu majitele účtu a prostředků, které na elektronickém účtu má. Na celý skandál, že FED přestal tisknout bankovky, se přišlo úplně náhodou.

FED oznámil, že přestává úplně tisknout nové bankovky, nové mince se nerazí už od prázdnin

Jeden ze zaměstnanců Credit Union totiž poskytl Infowars interní dokument [3] od FEDu, kde centrální banka reaguje na objednávku nové série dolarových bankovek s novými bezpečnostními prvky, protože Američané si na Vánoce dávají místo dárků peníze v hotovosti a ve velké oblibě jsou nové a “voňavé” bankovky přímo z tiskárny, které mají charakteristickou vůni po fialkách, což je způsobeno zvláštním barvivem, které je použito pro tisk amerických dolarových bankovek na bázi kyanidu a indigového barviva.

V dokumentu totiž FED odpověděl Credit Unionu, že již nepřijímá objednávky na tisk nových bankovek, a to kvůli COVID-19. FED tak přestal tisknout nové bankovky a odběratelům doporučuje recyklaci bankovek, jejich desinfekci, vyžehlení, pokud jsou pomačkané, a jejich používání až do stavu degradace. FED podle všeho neuvažuje, že by začal razit nové mince a tisknout nové bankovky, protože dokud bude trvat epidemie viru, FED odmítá tisknout a razit nové peníze. Snaží se tak dotlačit své odběratele k přechodu na bezhotovostní platby.

Kvůli národnímu nedostatku mincí jsou samoobslužné pokladny určeny pouze pro bezhotovostní elektronické platby

Možná jste si všimli, že banky v Evropě začaly omezovat výběry hotovosti z bankomatů. Namísto bývalého limitu 2 000 EUR dnes mnoho bank snížilo limity na výběr na pouhých 200 EUR, tedy desetkrát méně než před virovou krizí. Banky to zdůvodňují tím, že lidé začali více platit kartami a už nepotřebují tolik hotovosti, jenže to je přesně obráceně. Lidé platí více kartami, protože bankomaty už nevydávají takové objemy hotovosti jako vydávaly před virovou krizí.

Je to snaha vyvolat diskusi o tom, jestli dříve bylo vejce nebo slepice, a jestli omezení výběrů z bankomatů je důsledkem toho, že lidé platí raději kartami, anebo je to příčina nedostatku hotovosti v bankomatech, což nutí lidí platit kartami. Hlavním cílem tohoto procesu je úplné zrušení hotovosti, aby banky a stát měly absolutní kontrolu nad každým člověkem. Hotovost je totiž o svobodě člověka, protože hotovost vám nikdo nemůže “vypnout” nebo “zmrazit”.

Obchody nemají na vracení drobných a omezují či ruší platby v hotovosti, nosatý FED se vymlouvá na moribundus

O situaci přímo na Floridě nás informovala naše stálá čtenářka a zpravodajka z Floridy, paní Karolína, která nám zaslala několik šokujících fotografií pořízených v obchodě 7 Eleven a v jedné pizzerii, kde zákazníky upozorňují, aby platili v hotovosti, pokud možno přesně, protože obchod nemá drobné na vrácení, anebo aby lidé platili kartami, tedy bezhotovostně. Na další fotografii vidíte, že kvůli nedostatků mincí na trhu obchod přijímá pouze bankovky do nominální výše 20 dolarů. Nedostatek hotovosti a mincí trvá v USA už několik měsíců a FED celou situaci eskaluje tím, že odmítá tisknout a razit nové peníze s výmluvou na COVID-19.

Obrázek z Floridy: Pozor!! Prosíme plaťte přesně nebo použijte platební karty. Kvůli nedostatku mincí nemáme jak vracet drobné.

Pokud by se něco takového stalo v jiné zemi, vedení FEDu by bylo zastřeleno za sabotáž národní ekonomiky. Jenže, FED dělá pouze přesně to, co je součástí plánu maskovaného pod rouškou hysterie okolo virové nákazy. Žádná krize nesmí přijít nazmar, a proto FED se snaží využít epidemiologickou hrozbu nafukovanou americkými levicově liberálními médii do absurdních rozměrů takovým způsobem, aby většinová americká veřejnost na hotovost úplně zanevřela a ze strachu z nákazy začala platit jenom bezhotovostně, především pomocí platebních karet nalinkovaných do chytrých telefonů.

Plaťte mobilem a pozvěte tak Velkého bratra přímo do svého bytu

Jistě jste si všimli, že v poslední době po vás Google a Apple chtějí, abyste si nalinkovali do mobilu svoji platební kartu a potom platili svým mobilem v obchodech, že prostě přiložíte svůj telefon k platebnímu terminálu místo své platební karty a platba proběhne. Placení mobilem se zdá jako skvělý nápad, protože nemusíte s sebou tahat plastové platební karty, což je výhodné ve chvíli, kdy jich máte víc, ale vy si je můžete nalinkovat do svého mobilu. Jenže, pozor! Jak mně upozornil administrátor, je v tom bezpečnostní hrozba.

Obchod 7 Eleven na Floridě upozorňuje, že kvůli nedostatku mincí je potřeba platit přesně v hotovosti, anebo platit bezhotovostně.

S každým zaplacením mobilem se totiž přenáší nejen informace o vaší kartě do terminálu, ale banka, Google či Apple a poskytovatel plateb se dozví i další tři údaje: Sériové číslo SIM karty, sériové číslo zařízení telefonu IMEI a údaj o držiteli telefonu podle jeho Google ID nebo Apple ID. Administrátor mi k tomu napsal, že tyto údaje potom Google, Apple a banka používají ke sledování člověka 24 hodin denně k monitorování platebních a pohybových návyků, které lze potom zkompilovat do XML souboru, vyexportovat a předat dál, např. některým orgánům, firmám, sociálním sítím, jednotlivcům, tajným službám atd. Pokud člověk nemá platební kartu v mobilu, operátor, Google, Apple a ani banka se k těmto údajům tak snadno nedostanou, tedy rozhodně ne tak snadno a už vůbec ne v jednom jediném XML souboru.

Konec hotovosti pod nějakou zdravotní záminkou už brzy i v Česku, je to jen otázka času

Představte si, že by ČNB řekla, že už nebude tisknout papírové bankovky a razit mince, protože kvůli COVID-19 je používání hotovosti rizikem přenosu viru. Roman Prymula je všehoschopný a jakmile se dozví, že FED v USA přestává tisknout hotovost a razit mince kvůli prý ochraně zdraví, můžete si vsadit, že dříve či později nařídí opatření na omezení používání hotovosti i v ČR, samozřejmě ve jménu ochrany zdraví lidu. Stejně tak si možná všímáte, že banky končí s posíláním SMS zpráv pro přihlašování do internetových bankovnictví a namísto toho tlačí zákazníkům aplikace do chytrých telefonů. Někdo si myslí, že je to snaha bank, aby se ušetřilo na platbách operátorům za SMS, ale to je nesmysl, protože ty náklady jsou dávno započteny v provozních nákladech banky, v úrocích, v poplatcích atd.

Pizzerie v Orlandu upozorňuje, že přijímá platby v hotovosti bankovkami jen do 20 dolarů, a to kvůli nedostatku mincí.

Jde o úplně něco jiného, o to samé, jako s těmi nalinkovanými platebními kartami do mobilu. Pokud máte v mobilu bankovní a přihlašovací aplikaci banky, tak v tom okamžiku banka s vámi žije v bytě a sleduje, kde se pohybujete, co děláte, co čtete, kam s mobilem chodíte, jestli sportujete a běháte, jestli se vozíte autem, nebo chodíte pěšky, do jakých obchodů chodíte, s kým se stýkáte. Tohle všechno umožňují bezhotovostní platby, aplikace a chytré telefony. Jenže, když použijete hotovost, nic z tohoto není možné. Banka nic neví, mobilní operátor nic neví, Google nic neví, Apple nic neví, nikdo nic neví. A právě proto FED přestává v USA tisknout a razit peníze. Šachová koncovka NWO právě dorazila. A pamatujte, do ČR to dorazí co nevidět!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
okal
Návštěvník
okal

Těm co jste jim kapitalisti a jejich poskoci “demokrati”, zařídili ubytování pod mostem jsou tyhle vaše starosti u zadní části těla.

Salcman Rudla
Návštěvník
Salcman Rudla

Jordan Moreau
Mon, October 19, 2020, 12:53 PM PDT

The New Yorker has suspended reporter Jeffrey Toobin and launched an investigation after he allegedly exposed himself during a Zoom call, according to Vice’s tech news website, Motherboard.

“Jeffrey Toobin has been suspended while we investigate the matter,” a New Yorker spokesperson said in a statement to Variety.

According to Motherboard, Toobin exposed himself during a Zoom call last week with The New Yorker staffers and the radio station WNYC. Motherboard called the meeting a “d— incident.”

UPDATED: Toobin was allegedly masturbating during the Zoom call in question, according to Motherboard.

Toobin, who is also a chief legal analyst at CNN, has been granted time off from the network. Lestil saska sveho pred camerou ,asi pro poteseni soukmenovcu jako Epstein Weiner a dalsi borci kde byti buzerantem je temer povinnost a kdo neni pervert tak se za nej vydava .No to jsme to dopracovali , a tato luza chce vladu

Marta Slezáková
Návštěvník
Marta Slezáková

Len aby neskončil sám FED a s ním aj ECB (obe banky sú majetkom Rotschildovcov)! – veď vzápätí po Covide-19 sa z Číny začala šíriť zmodernizovaná Internacionála!

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

vyhazet je vidlemi jako dle jejich nosatych propozic za francouzske revoluce

pantáto
Návštěvník
pantáto

Covid je zástupný problém pre ekonomickú krízu

Covidtelemánia má niekoľko úloh

1. privyknúť ľudí k tomu, že je zle, že je kríza, že ekonomika klesá
2. má urýchliť toto ľudské krízové správanie, aby ekonomická kríza mala rýchlejší nábeh
3. covid panika má ľuďom z bežnej populácie, ktorý ekonomiku absolútne nechápu, dať vysvetlenie, že prečo tu kríza je .. lebo covid, lebo vám chránime život
4. má zároveň odpútať pozornosť od ekonomickej krízy, lebo treba sa báť covidu a nie krízy
5. má odpútať pozornosť od skutočných tvorcov ekonomickej krízy, za krízu predsa môže covid
6. covid je bežný manéver odpútania pozornosti od reálneho problému k inému nepodstatnému problému

Covid je zástupný problém!

je to prebratý príspevok, s ktorým plne súhlasím

doplnenie
ekonomickú krízu vyvoláva FED a jeho akcionári, želané ekonomické ciele ekonomickej krízy
1. ukončenie konzumentského spôsobu života
2. ukončenie výroby, aby sa šetrili nerastné zdroje pre Baruchových a Kuhnových synov a vnukov, lebo súčasný plebs má vysokú kapitalistickú spotrebu
3. ukončenie ničenia planéty, ktorú akcionári FEDU pokladajú za svoj majetok
4. ukončenie produkcie množstva odpadov spojených s plytvajúcou kapitalistickou výrobou
5. KONIEC KAPITALIZMU

želané sociálne ciele ekonomickej krízy
1. policajný štát ala čínsky sociálny systém, ale horšie a stále horšie pre ľudí
2. depopulácia ala čínsky zákon jedného dieťaťa
3. bezhotovosť pod kontrolou bánk a kontrola každého kroku ovčana
4. ukončenie štátov v tej forme ako ich poznáte
5. planetárna vláda, najprv cez OSN, potom otvorené vládnutie iba najbohatších rodín planéty, ktorí budú vládnuť verejne ako Páni planéty
6. delenie na bohatých dedičných Pánov a chudobných Otrokov
7. depopulácia Otrokov

Na planéte ostanú iba Páni planéty a 150-200 miliónov obsluhujúceho personálu.
8 miliárd nepotrebných otrokov bude umŕtvených.
Vaše decká a ani vnuci nebudú žiť, lebo sú pre Pánov nepotrební!

Vitajte v svete akcionárov FEDU, najbohatších bytostí tejto planéty.
Majú dve ruky, majú dve nohy, ale ich myslenie nie je ľudské.
Ak ich pokladáte za ľudí, robíte najväčšiu chybu svojho života!
Oprava: ONI SÚ ĽUDIA, vy ľudia nie ste. Vy ste pre nich dobytok.

Ak tento príspevok čítajú miestne politické a kapitalistické kreatúry úrovne Babiš, Kelner, Dospiva, a všetci menší kapitalisti, tak ste pre skutočné elity rovnako nepotrební ako hajzlbába vo verejných záchodoch.
Ak sa pokladáte za elity, tak sa šeredne mýlite.

Elity sú iba akcionári FEDU, lebo sa narodili do elitných rodov, a oni nepotrebujú ani Babiša, ani Kelnera, ani Dospivu.
Tým, že si trepete hlavu v jarmulke o Múr nárekov, sa elitami nestávate.
Ak to nechápete, no tak ste rovnako hlúpi ako bežný český alebo slovenský ovčan.

ptaah2012
Návštěvník
ptaah2012

To su ciste kecy. To bol povodny plan, ale uz neplatny. Skus trochu postudovat co sa stalo…….a ako sa zmenili veci……

pantáto
Návštěvník
pantáto

na tieto tvoje drísty nemá zmysel reagovať.
Pôvodný plán, neplatný plán, ty vole.
Ty asi máš osobného radcu, ktorý sa volá Baruch, či čo, vole, ktorý ťa podrobne informuje o ich plánoch.
Srandista

Petit
Návštěvník
Petit

To jste napsal naprosto, ale naprosto přesně a dodám ” hloupí jako každý běžný ovčan planety
Na zlo se dá reagovat jenom zase horším zlem , ať to příjde

lucius
Návštěvník
lucius

„Je dobře, že lidé nerozumějí tomu, jak funguje bankovní a peněžní systém. Protože kdyby rozuměli, jsem přesvědčen, že do rána by nastala revoluce.“……….holt gojove jsou ovecky…..beee…kdo ma hypoteku????
Henry Ford

Lenka
Návštěvník
Lenka

Každý den se nestačím divit. Včera jsem četla, že ČNB zvažovala vyhazovat peníze z letadla. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/centralni-banker-na-dne-uz-jsme-byli-ale-jsme-prebornici-v-blbe-nalade-122926
Všichni jakoby se zbláznili.

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

Ať je vyhážou. Už si za ně brzo nic nekoupíme. 1. krámky zkrachují 2. zboží v supermarketech bude předražený 3. bude se platit jen kartou 4. bez očkování vás nepustí do krámu

ptaah2012
Návštěvník
ptaah2012

To bol povodny plan, ale uz neplatny. Skus trochu postudovat co sa stalo…….a ako sa zmenili veci……

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Takže vy pakáž jedna se budete doma domlouvat a mě Prymulu pomlouvat?

Pokud bydlíte v domácnosti či ubytovacím zařízení se společnými prostory, měli byste zůstat jen ve svém pokoji se zavřenými dveřmi

Náčiní, kterého se dotýkáte, by se už neměli dotýkat další lidé

Jak prát prádlo?
Prádlo perte pomocí pracího prostředku

více z dnešní pohádky na dobrou noc zde: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prehledne-nemocni-koronavirus-covid-19-karantena-izolace-priznaky-dezinfekce.A201005_101400_domaci_vlc

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

To psal nějakej komik, ne? Asi začnou vyrábět dveře s malým okýnkem na prostrčení šlichty tam a nočníku ven.

lucius
Návštěvník
lucius

Zlata miliarda, nebo polovina…elita nepotrebuje zbytek obyvatelstva a je ji uplne jedno co s ni bude….vakciny atd zajisti postupne vite co…zelene papirky nebo virtualni nuly vas nezachrani oni jich maji nekonecno….budou tvrdsi restrikce postupne, ale obyvatelstvo uz je moc zdegenerovane aby neco delalo nebo pochopilo, je to uz jedno…informace jsou…uvidime co provedou z Ceskou republikou?????kolik lidi prezije…jaky mate nazor???

morning star
Návštěvník
morning star

no tolko co sa vojde pod vozovu plachtu. nepoznas to proroctvo? 🙂

ptaah2012
Návštěvník
ptaah2012

To bol povodny plan, ale uz neplatny. Skus trochu postudovat co sa stalo…….a ako sa zmenili veci……

Margon
Návštěvník
Margon

Už je to tady. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/snemovna-podporila-v-prvnim-cteni-chraneny-ucet-pro-dluzniky-v-exekuci-40338574#dop_ab_variant=429201&dop_req_id=CoPrzQwAWT3-202010071815&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz . Chráněný účet. To znamená co ? Dojde vám tam nějaká platba a všechno nad 7200,Kč, což je nezabavitelná částka, vám seberou. Takže jestli jste si dnes mohli něco přivydělat bokem na ruku, tak pokud zaměstnavatel bude trvat na tom, že vám bude platit pouze bezhotovostně, tak jste kde? V 3,14 či. A to bude i o soc. dávkách a tak dále. Nájezd na bezhotovostní platby v přímém přenosu. Jsme v (_i_) vážení.

Armica
Návštěvník
Armica

Při náhledu na hovinky mám pocit, že tu hroznou coronu už dostala celá pražská galérka. Včetně sportovců, slavíků, rádoby herců a dalších hvězd, včetně hvězdných důchodců. Jen v širokém mém okolí mého města marně vyhlížím nějaký ten případ, byť z doslechu. Zatím o ničem nevím, ač v telce říkali, že je to velmi zlé (počtem nakažených) Takže, variant, proč se to tak děje, proč jen pražská hvězdná galérka, vidím hned několik.

za A- všichni či většina lže. Buď za to dostávají zaplaceno, nebo se chtějí na vlně covidismu jen svést. Zviditelnit.
za B- potvrzuje se moje hypotéza, že covid leze jen na vyvolené, izraelské a jeho podřadné služebnictvo respektive maňásků.
za C- nikdo z těchto hvězd a hvězdiček ještě nikdy nedostal chřipku, takže mají špatné rozlišovací schopnosti.

No, jak pravil Pán Ježíš na otázku svých učedníků, jak poznají jeho blížící se 2. příchod, on odpověděl :
(evangelium dle Matouše 24:24-26)::

24 Neboť vyvstanou lžimesiášové a lžiproroci a budou předvádět veliká znamení a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné. ….. ((těch máme na hovinkách každý den na desítky 🙂 Všichni umírali či umírají, ale do týdne byli jako rybičky. )

25 Hle, řekl jsem vám to už předem. (Děkujeme, Pane ! )

26 Když vám řeknou: Hle, je na poušti´, nevycházejte!Hle, v tajných úkrytech´, nevěřte tomu!

((( tato věta mi připomíná začátek corony. Ten vir je absolutně všude, dostane se do vás přes oči, přes bankovky, je ten zabiják prostě všude, a neutečeš mu ani doma. Nevycházejte ven ! Karranténu na vás ! ))))

Zatím jde, jak se zdá, vše podle plánu Všichni hrozí pekelnými mukami, když neposlechneme pana plukovníka, např. moderátor Bouček varoval před absurdními teoriemi. Jinak bu bu bu, muka pekelná.

Ještě výživnější byl argument toho druhého vojáka ,myslím pan Chlíbek. Ten vyvracel lidem názory proti vakcínám slovy :” Moje matka chodí pravidelně na vakcínu proti chřipce už 15 let, je jí 80 let a prodělala dosud jen dvě mozkové mrtvice ! ” Tak to jsem sebou vážně málem sekla ! “Jen” dvě mozkové mrtvice ! ! To je prostě cynik jako bejk ! A řekl někdo tomu pánovi, že ta třetí se většinou pokládá za poslední ? Znám hodně starých lidí před zlatou stovkou, kteří nepoznali ani rýmu a při té na sebe nenechali lékaři sáhnout.
Nesmíme prostě chřipku nazývat chřipkou, ale nově coronavirem. Pak už to absurdní teorie nebude.
Přeji hezký večer všem, a
Bůh s námi !