FBI: Soukromý server Clintonové byl hacknutý nejméně pětkrát. Vyšetřování nadace Billa a...

FBI: Soukromý server Clintonové byl hacknutý nejméně pětkrát. Vyšetřování nadace Billa a Hillary skončí zřejmě obviněním z korupce!

FBI: Soukromý server Clintonové byl hacknutý nejméně pětkrát. Vyšetřování nadace Billa a Hillary skončí zřejmě obviněním z korupce!

Televize FOX News a její moderátor Bret Baier uveřejnili nejnovější podrobnosti od FBI, která už více než rok vyšetřuje rodinnou nadaci Clintonových, The Clinton Foundation. Z průběhu vyšetřování, které se podle slov FBI blíží ke konci právě v těchto dnech, vyplývá prakticky jednoznačně, že FBI vznese oficiální obvinění proti nadaci a jejím jednatelům, tzn. proti manželům Clintonovým. Je to velmi pravděpodobné, uvedl televizi FOX News zdroj z FBI [1]. Schyluje se tady k neuvěřitelnému skandálu. Pokud by Hillary Clinton byla opravdu zvolena prezidentkou, stala by se prvním prezidentem v historii, který bude čelit během své funkce kriminálnímu vyšetřování. A ta obvinění jsou opravdu závažná. Prvním obviněním bude korupce. Emaily a dokumenty, které FBI posbírala ze zařízení spolupracovníků Hillary, zcela jasně odhalují, že Hillary Clinton v době, kdy byla ministryní zahraničí, zneužívala svoji funkci pro získávání prostředků od dárců své nadace, ale především používala nadaci jako pračku na peníze, na úplatky. Server byl také nejméně 5x hacknutý, uvedla FBI.

FBI-hillary-clinton-investigation-evidence.jpg

Známá kauza “Pay for Play” se vztahuje k adresáři na jejím emailovém serveru, který získali hackeři a předali Wikileaks. Jak název adresáře napovídá, jednalo se o emaily s lidmi, kteří v době jejího ministrování chtěli od ní jako od ministryně zahraničí různé služby, obvykle sjednání schůzky s prezidentem Obamou, s viceprezidentem, s generály Pentagonu kvůli nabídkám zbraní atd. Hillary těmto lidem schůzky sjednávala, ale nejprve museli přispět penězi na konto její rodinné nadace The Clinton Foundation. A to prostě není nic jiného, než korupce. Jenže k tomuto se vztahuje další obvinění, praní špinavých peněz (money laundering). Hillary Clinton měla nadaci použít k zakrývání přijímaných úplatků a skrze nadaci peníze čistila. Malou část odvedla na charitu, ale většinu použila na provoz nadace, na placení letadel a cestování po světě po přednáškách, pro sebe a manžela Billa.

Hillary bude čelit několika obviněním… jako prezidentka?

Třetí obvinění, které vyplývá z vyšetřování FBI, bude ze spiknutí. Hillary Clinton totiž organizovala celý tým svých lidí, aby zahlazoval stopy její činnosti. Rozbíjení důkazů a mobilních telefonů kladivy (více zde) je jenom špička ledovce. Emaily Johna Podesty, šéfa její volební kampaně, odhalují skutečnost, že Podesta a Hillary se domlouvali na “vysypání” emailového serveru po provalení skandálu v roce 2015. Ihned poté Hillary a její spolupracovníci smazali ze serveru přes 330,000 emailů a bylo by jich mnohem více, kdyby FBI nepřišla s příkazem k zabavení serveru. Jenže už bylo pozdě, 330,000 emailů už bylo pryč.

FBI se však ke kopiím těchto emailů dostala v posledních dnech, kdy byly mnohé z nich nalezeny na mobilním zařízení manžela Humy Abedin, Anthony Weinera. Huma Abedin je asistentkou Hillary, je indického původu a podle amerického bulváru má Huma s Hillary lesbický vztah [2] poté, co sexuální život mezi Hillary a Billem skončil koncem 90. let po sexuálním skandálu Billa s Monikou Lewinskou. Hillary se měla reorientovat na lesbický vztah, když i předtím měla prý inklinaci více k ženám než k mužům. Z toho prý pramení její pozitivní politický vztah k LGBT komunitě v USA, k adopcím dětí homosexuály apod. Rodiče Humy jsou členy Muslimského bratrstva, a proto se její rodiče nesmí o jejím lesbickém vztahu s Hillary dozvědět.

huma_hillary_7_ap_605_605.jpg
Hillary Clinton a Huma Abedin.

Anthony Wiener čelí vyšetřování kvůli sexuálnímu zneužití nezletilé a policie našla v jeho mobilu emailový účet na Wienerově opět soukromém serveru se stovkami tisíc emailů Hillary Clintonové, je jich přes 500,000 a newyorská policie zabavila i notebook s dalšími materiály,  které měly být smazané ze soukromého serveru Hillary [3]. Jak se Wiener k emailům dostal, na to existuje jediná odpověď, od své manželky Humy Abedin. Ta je asistentkou Hillary už dlouhé roky a vztah mezi nimi je více než jenom pracovní. Proč by ale Huma Abedin přeposílala ostrou a utajenou korespondenci svému vypečenému manželovi?

Huma se bála o život a v emailech viděla svoji “životní” pojistku

Důvod může být velice prostý:  Bezpečnostní pojistka před Clintonovou pro případ, že by Huma Abedin upadla v nemilost a Hillary by jí chtěla odstranit, myšleno fyzicky. Huma Abedin je velice inteligentní žena, která kvůli lesbickému vztahu s Hillary o ní ví největší podrobnosti a tajnosti. Pokud by Hillary někdy v budoucnu se rozhodla, že Huma představuje nebezpečí, že by třeba mohla začít mluvit, nechala by jí odstranit. O Hillary Clinton jdou v USA děsivé historky jejích bývalých asistentů a zaměstnanců, jak je krutá. Huma Abedin zřejmě měla strach a přeposílala tak obsah serveru Clintonové svému manželovi. Jako životní pojistku, kdyby Hillary chtěla Humu odstranit.

31639FB100000578-3455941-Final_push_Hillary_is_desperate_to_get_her_campaign_off_the_grou-a-12_1455989826975.jpg
Rozezlená Hillary je podle asistentů a zaměstnanců doslova nebezpečná.

Huma Abedin dnes odstoupila z týmu kampaně Clintonové. Anthony Wiener se dnes přihlásil do odvykacího centra sexuálních závislostí [4], což je jasný signál, že jeho právník bude chtít sexuální styk s nezletilou překvalifikovat na psychické onemocnění manického charakteru sexuální obsese. U amerických soudů takové diagnózy nemají moc velkou oporu, ale je docela možné, že někdo vlivný se přimluví, protože Wiener by mohl začít mluvit. A jeho stále ještě manželka Huma se nyní stahuje mimo světla kampaně [5], protože právě asi upadla v nemilost Hillary. Jestli něco teď brání Hillary ve volné cestě do Bílého domu, jsou to právě emaily, které byly nalezeny u manžela Humy. A stejně jako my, tak stejně se ptá i sama Hillary, kde se tam proboha její emaily vzaly? Huma Abedin je teď už zřejmě na “hit listu” Clintonové pro pozdější likvidaci.

Globalistická média se snaží zachránit, co se dá… jako před Brexitem!

Americká globalistická média přešla do full emergency módu a Reuters vychrlila hned uklidňující průzkum, že Hillary vede o 6 procentních bodů. Otázkou je, kdo tomu ještě dnes věří, když průzkumy v USA se rozcházejí jako hodinky od Vietnamců a LA Times nebo nově televize ABC tvrdí, že vede Trump. Vlivný americký mainstreamový list The Chicago Tribune vyzval Hillary Clinton, aby odstoupila ze závodu o Bílý dům [6]. Právě tento list odstartoval kariéru Baracka Obamy v roce 2008 a od té doby je považován za hlásnou troubu Bílého domu. Schyluje se tady dokonce k bizarnímu scénáři, který může opravdu být brzy realitou. Hillary Clinton vyhraje volby, ale kvůli kriminálnímu stíhání může dojít ke zpochybnění voleb.

160829-abedin-weiner-split-inside-feature1.jpg
Huma Abedin a její manžel Anthony Wiener.

Pokud by Hillary Clinton opravdu byla obviněna z korupce, potom by její volební kampaň mohla být obviněna, že její zvolení bylo financováno ze špinavých peněz pocházejících z trestné činnosti. Následoval by zřejmě impeachment a prezidentem by se stal její viceprezident Tim Kaine. Ovšem proces impeachmentu a kriminální vyšetřování a bitvy u soudů by zabraly dlouhé roky. Zároveň i Tim Kaine by musel vysvětlovat, jestli v kampani nečerpal špinavé peníze od Clintonové, a to on čerpal.

Nakonec by mohlo dojít k tomu, že ani Hillary Clinton, ani Tim Kaine by nebyli v lednu 2017 uvedeni do úřadu a nemohli by složit přísahu. V takovém případě by zůstal v Bílém domě Barack Obama, kterého by americký kongres musel pověřit dočasným vedením země. Jenže v něm mají většinu republikáni. Velkou otázkou je, jestli Hillary má ještě šanci vyhrát, anebo se už spoléhá na manipulaci s výsledky voleb. A jak by potom na falšování voleb zareagovali američtí voliči a držitelé zbraní? Donald Trump už při poslední televizní debatě naznačil, že výsledek voleb přijme až podle toho, jak budou probíhat a jestli nebudou hlášeny podvody a manipulace s lístky. Americký podzim tak může být ještě hodně horký.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nadina
Návštěvník
Nadina

Nakonec měl Jasánek pravdu:-):-):-)
https://youtu.be/Ep8L2bokryU

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

TŘETÍ ŘEŠENÍ se evidentně blíží – vše je dávno připraveno…

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Hillary Clintonovou obvinil kongres z vlastizrady. Za to v USA mozna muze byt i provaz konopnej

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

ČT a proamerické lži a propagandy
Miliardář Trump prohrál souboj o volební finance s Clintonovou
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1949934-miliardar-trump-prohral-souboj-o-volebni-finance-s-clintonovou

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=419722&sId=&mId=
V USA hrozi teroristicke utoky v obdobi voleb. To by bylo “skvele” odpoutani pozornosti od skandalu Killary Clinton

monsanto
Návštěvník
monsanto

Trump se obklopuje globalisty jako remen.

Republikansky kandidat chce podle Fox Business Network za sveho ministra financi Jacoba Lewa. Ten mnoho let pracoval pro investicni banky Goldman Sachs, Salomon Brothers a nadaci George Sorose. Lew take nekolikrat prispival Hillary Clintonove, ktera prave od Goldman Sachs dostavala zaplaceno za jednu 60 minutovou prednasku, kde vypravela o svem detsvi, az 350 000 dolaru (temer 9 milionu korun).

Nejak se nam to zamotava a teorie, ze Trump je narodni elitar tak dostava dalsi vaznou trhlinu.

http://www.politico.com/story/2016/11/steven-mnuchin-treasury-donald-trump-230716

pavelka
Návštěvník
pavelka

Nahoře tady výše “Kazatel” dělá reklamu české televizi, padouch jeden! Ale k článku konkrétně bych poznamenal, že ani jeden z kandidátů jaksi nešahá na emerickej dollar, a už vůbec nic proti FEDu! Žádné vize ohledně emerické národní měny. Tudíž usuzují, že i když se podle alternatívních webů Hillary zdá být nebezpečná mnohem víc než Trump, žádné mocenské kruhy z FBI,CIA, nebo Pentagonu nehodlají ji sejmout .(atentátem). Jako to bylo u Kennedyho. Páč právě toto by bylo vyřešilo mnoho dilém, ohledně celé kampaně.A možná by ji mohli klidně sejmout její vlastní kampaňoví souputnici!

monsanto
Návštěvník
monsanto

Trump se obklopuje globalisty jako remen.

Republikansky kandidat chce podle Fox Business Network za sveho ministra financi Jacoba Lewa. Ten mnoho let pracoval pro investicni banky Goldman Sachs, Salomon Brothers a nadaci George Sorose. Lew take nekolikrat prispival Hillary Clintonove, ktera prave od Goldman Sachs dostavala zaplaceno za jednu 60 minutovou prednasku, kde vypravela o svem detsvi, az 350 000 dolaru (temer 9 milionu korun).

Nejak se nam to zamotava a teorie, ze Trump je narodni elitar tak dostava dalsi vaznou trhlinu.

http://www.reuters.com/article/us-usa-election-trump-treasury-idUSKBN12Y25X

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

A neni mozne ze Trump i Hilca jsou ve skutecnosti z jedne fabriky a ze je to cele divadlo jen trik na lidi?

Jaris
Návštěvník
Jaris

“Chudak” Obama, ani si neodpocine a holt bude muset tu karu plnou kouriciho se hnoje tahnout dal. To je muj tip od zacatku.
Ze pry je to nemozne, aby prezidentoval treti termin. Cha! V Americe je vsechno mozne. Pripise se nejaky ten zakon narychlo a je to! Jede se dal podle osnov.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel
Zlomený
Návštěvník
Zlomený

Pokud mě nešálí rozum a mám správné informace, porážka clintové bude naprosto zdrcující.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

To, kdo bude prezidentem USA, je nepodstatné. Humbug kolem voleb v USA v podstatě jenom odvádí pozornost od skutečných vládců planety. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí „lidé velkých peněz“, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot.
Současný stav lidstva je žalostný. 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. ……… Pro toho, koho zajímá uvedená problematika, je napsáno pokračování v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html
Dále Vám doporučuji přečíst si článek “Těchto 13 rodin vládne světu. Všechny hlavní světové události řídí extrémně elitářská organizace známá jako Koncil 13 rodin” – http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9044-rodiny-ridi-svet-elitarska-organizace-koncil Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude setrvávat jejich výsadní postavení, a to bez ohledu na vznikající války a pod.. Především dbají na to, aby se globálně zachoval stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek “Globální finanční systém” – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

To, kdo bude prezidentem USA, je nepodstatné. Humbug kolem voleb v USA v podstatě jenom odvádí pozornost od skutečných vládců planety. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí „lidé velkých peněz“, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot.
Současný stav lidstva je žalostný. 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. ……… Pro toho, koho zajímá uvedená problematika, je napsáno pokračování v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html
Dále Vám doporučuji přečíst si článek “Těchto 13 rodin vládne světu. Všechny hlavní světové události řídí extrémně elitářská organizace známá jako Koncil 13 rodin” – http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9044-rodiny-ridi-svet-elitarska-organizace-koncil Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude setrvávat jejich výsadní postavení, a to bez ohledu na vznikající války a pod.. Především dbají na to, aby seglobálně zachoval stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek “Globální finanční systém” – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html
ůj komentář…