Fallout 2020: Pentagon zahájil aktivaci podzemního bunkru Cheyenne Mountain Complex ve Skalistých...

Fallout 2020: Pentagon zahájil aktivaci podzemního bunkru Cheyenne Mountain Complex ve Skalistých horách v Coloradu pro přípravu přesunu vrchního velení, prezidenta, americké vlády a výkonné moci do bezpečí v případě zhoršení bezpečnostní situace na území USA v důsledku virové epidemie! Začínají se prohlubovat výpadky v zásobování zbožím, očekává se proto vypuknutí vln rabování. Donald Trump povolal 1 milion záložáků Národní gardy, v USA se všechno schyluje k vyhlášení výjimečného stavu a stanného práva! V roce 2017 zemřelo ve světe 1,6 milionu lidí na prudce nakažlivou tuberkulózu, 10 milionů se nakazilo, ale nikdo pandemii nevyhlásil, nikdo nevyhlašoval karantény!

Fallout 2020: Pentagon zahájil aktivaci podzemního bunkru Cheyenne Mountain Complex ve Skalistých horách v Coloradu pro přípravu přesunu vrchního velení, prezidenta, americké vlády a výkonné moci do bezpečí v případě zhoršení bezpečnostní situace na území USA v důsledku virové epidemie! Začínají se prohlubovat výpadky v zásobování zbožím, očekává se proto vypuknutí vln rabování. Donald Trump povolal 1 milion záložáků Národní gardy, v USA se všechno schyluje k vyhlášení výjimečného stavu a stanného práva! V roce 2017 zemřelo ve světe 1,6 milionu lidí na prudce nakažlivou tuberkulózu, 10 milionů se nakazilo, ale nikdo pandemii nevyhlásil, nikdo nevyhlašoval karantény!

Pokud sledujete situaci, která se odvíjí v USA, určitě tušíte, že vývoj začíná připomínat opravdu velice nebezpečný model superkrize, která spojuje v sobě několik krizí dohromady. Virová krize je v USA úzce spojena s krizí ekonomickou, sociální a bezpečnostní. Zastavení businessu v USA a ve velkých městech spolu s karanténami, zastavením dopravy, leteckých spojů a omezením pohybu, vytvořilo v USA situaci, kdy miliony lidí ze dne na dne přišly o práci, další miliony lidí se vrhly do obchodů a začaly v panice vykupovat všechny potraviny, a ještě další miliony Američanů začaly vykupovat zbraně, protože každý Američan ví, co se stane, když vypukne krize.

Vnitřek Cheyenne Mountain Complex bunkru.

Všichni si pamatují na hrůzy roku 2005 v New Orleans v Louisianě, kde po ničivém hurikánu Katrina došlo k protržení mořských hrází a k zaplavení města. Systém vlády v městě se zhroutil, federální vláda nebyla schopna zásahu a ve městě začaly řádit ozbrojené gangy. Stabilita v USA spočívá na jediné věci, na plynulosti zásobování. A je úplně jedno, jestli myslíte zásobování potravinami, léky, nebo benzínem na pumpách. Jakmile cokoliv z tohoto začne být nedostatkové, vzniká panika a run na obchody a pumpy. Spolu s tím jde ruku v ruce ztráta příjmu ze zaměstnání. Lidé potřebují mít kde bydlet a potřebují jíst, i když nemají práci a i když platí karanténa.

Pentagon zahájil v noci na dnešek aktivaci podzemních protiatomových bunkrů ve skalách v Coloradu pro přesun americké vlády, prezidenta a výkonné moci pro případ, že by se situace v USA vyhrotila

Americké banky očekávají v polovině dubna první defaulty na hypotékách kvůli neschopnosti splácet v důsledku zavřených businessů. Vůbec zde ani nemusíme hovořit o nezaměstnaných, to by byla chyba a omyl, zásadní nepochopení. To se týká jen lidí, kteří dostali výpovědi. V USA jsou však miliony lidí, kteří jsou doma, nemají žádný příjem, ale výpověď zatím nedostali. Stejná situace platí v Česku a v dalších zemích. Nelze se dívat na ukazatel nezaměstnanosti jako na indikátor celého obrazu. To je pouze zlomek lidí, kteří dostali výpovědi už nyní, protože většina lidí je doma bez peněz a čeká na návrat do práce v co nejkratší době.

Vstup do útrob bunkru.

Nejhorší situace je v New Yorku, kde legendární metro je dnes epidemiology považováno za příčinu toho, že město se v příštích týdnech dostane do naprosté a nevídané epidemie. A protože New York je centrem obchodu v USA na východním pobřeží, virus se odtamtud už musel rozšířit do celých USA v minulých týdnech. Není proto překvapením, že unikly na veřejnost informace, že Pentagon aktivoval [1] v Coloradu ve Skalistých horách podzemní bunkr Cheyenne Mountain Complex z dob Studené války, který se nachází uvnitř hory v hloubce více než půl kilometru pod skalou.

Došlo ale i k aktivaci dalších bunkrů v Coloradu a po celých USA. Armáda vyslala do komplexu personál, aby provedl přípravy na přijetí případných “hostů” v případě, že bude vydán rozkaz k přesunu americké vlády, prezidenta a vrchního velení do tohoto podzemního komplexu. Další informace navíc potvrdila, že do bunkru již byli odveleni i zástupci NORAD a NORTHCOM, tedy zástupci protivzdušné obrany a velení generálního štábu severoamerické obrany.

Bílý dům povolal v pátek do aktivní služby 1 milion záložáků Národní gardy

Donald Trump minulý pátek podepsal rozkaz a povolal [2] do aktivní služby z rezervních záloh celý 1 milion záložáků Národní gardy. Budou v ulicích amerických měst vykonávat práci policie a to je první znamení toho, že v USA se schyluje k vyhlášení výjimečného stavu a rovněž stanného práva, které by spadalo právě pod jurisdikci Národní gardy rozmístěné v amerických městech. Stejné obavy panují i v Evropě a v neposlední řadě i v ČR, kde česká vláda narychlo povolala zpátky české vojáky z Iráku [3].

Mají být připraveni doma, aby pomáhali policii se zajišťováním pořádku. Česká republika už nemá Lidové milice, což byla obdoba Národní gardy v USA, takže policii bude v ČR pomáhat regulérní armáda. Zatím není důvod k nějakému znepokojení, protože virová krize v ČR zatím trvá jen krátce přes 2 týdny, v Číně situace trvá už více jak čtvrt roku a konec virové nákazy je v nedohlednu, i když v Číně se zastavil nárůst nových nemocných, ale nemocných jsou stále vysoká a závratná čísla.

Dveře odolají i výbuchu termonukleární zbraně.

Proces přesunu elit směrem dolů, do podzemí, tak právě začal. Pokud jste četli moje knihy a články o Syndikátu, tak vás tento vývoj situace nepřekvapí. O směru přesunu elit nahoru, dolu a k singularitě jsem psal v minulých letech už myslím dost důkladně. Pokaždé, když na povrchu planety třídy G jako je naše Země, hrozí nějaká krize, ať už klimatická, společenská, bezpečnostní, potravinová, nebo jakákoliv jiná, nižší elity v rámci procesů řízení instinktivně utíkají směrem dolů, do podzemí.

Cesta nahoru, na oběžnou dráhu do vybudovaných “Elysií” a na jiná planetární tělesa, je zatím v realizaci a v přípravě soukromými společnostmi a není ještě teď momentálně dostupná, mluvíme-li o nižších elitách na této planetě, tedy o prezidentech států, o vládách, armádních štábech, bankovních klanech atd. Coronavirus se stal nástrojem krize, pro vyvolání krizového řízení a pro perestrojku globalizace ze starého modelu světa v podobě Průmyslu 3.0 do nové podoby Nového světového řádu a jeho Průmyslu 4.0.

Coronavirus je nástrojem násilného urychlení instalace NWO a jeho prvků neofeudalismu! Když před 3 roky zemřelo 1,6 milionů lidí ve světě na prudce nakažlivou TBC, nikdo se ani neobtěžoval o tom informovat v médiích

Hlavním procesem je krize, která ospravedlňuje krizové řízení, které následně uplatňuje silové a neofeudální praktiky proti paralyzovanému a zblbnutému obyvatelstvu, které se neodvažuje postavit na odpor, protože kdo by se stavěl na odpor proti vlastnímu zdraví, že? A proč tedy dosud není známý pacient 0 z Itálie, ani pacient 0 z Číny? Proč není řešeno, že Coronavirem záhadně onemocněli i naprosto izolovaní lidé na ostrovech v Pacifiku, na Islandu, v odlehlých částech Tajgy v Rusku a v dalších naprosto bizarních a odlehlých místech? Jak se tam ten virus dostal?

Odpověď je šokující, děsivá, skandální, hrozivá, ale bohužel, jediná pravdivá a možná: Virus se tam dostal z nebe. Odnesl ho tam snad vítr z Číny? Nebo někdo něco rozprašoval z letadel nad celou planetou poslední dva roky? Všimněte si, že virus je najednou na celém světě, zasahuje naprosto veškeré země, což se v minulosti během epidemií SARS, MERS, prasečích a ptačích chřipek nedělo. Anebo se to možná dělo, ale nikdo kvůli tomu nezastavoval světový letecký provoz, nezavíral hranice, nezavíral pobočky bank, nezavíral podniky, nevyhlašoval karantény, omezení trhů, businessů, nikdo kvůli tomu neschvaloval mamutí deficity státu ve výši přes 2 biliony dolarů v USA, nebo přes 750 miliard EUR v Německu.

Národní garda v metru v New Yorku.

Neděste se proto Coronaviru, děste se toho, co se skrývá za ním. Pokud chcete šokující důkaz, jeden vám poskytnu. V roce 2017 se na celém světě nakazilo tuberkulózou 10 milionů lidí [3]. A za rok jich zemřelo 1,6 milionu. Zemřelo tak 16% nakažených! Nikde se o tom nemluví, protože většina zemřela v Africe, v Jihovýchodní Asii, v Mongolsku, v Indii a v Jižní Americe. Nikdo kvůli tomu nezastavoval letecká spojení do těchto nakažených zemí, nikdo v těchto zemích nezastavoval business, nenutil lidi nosit hadry na ústech, nenutil je zavírat své živnosti, nezavíral hranice a nezakazoval svým občanům opouštět své země a cestovat za hranice. Tuberkulóza je přitom jedna z nejnakažlivějších infekčních respiračních nemocí vůbec, ale nikdo neviděl důvod zastavovat globální trhy kvůli těmto nákazám.

Za karanténami se skrývá plán na likvidaci svobod člověka, jeho pohybu, jeho živností, v NWO totiž přežijí jen velké nadnárodní řetězce a koncerny

Jenže v případě Coronaviru k tomu došlo. Nikdy nevěřte politikům, když najednou, jako na povel, začnou zavírat hranice, obchody, živnosti, začnou omezovat pohyb lidí, zakážou jim cestovat, začnou přijímat masivní schodkové rozpočty a ve jménu krize posilují své pravomoci, zakazují demonstrace a shromažďování více než 2 osob na veřejnosti. Kdyby někomu šlo o ochranu zdraví obyvatel, musely by být karantény na světě prakticky nepřetržitě, protože epidemií tuberkulózy, různých chřipek a různých virů je každý rok na světě tolik, že by člověk nemohl nikdy nikam cestovat.

Národní garda zahájila distribuci potravinových balíčků.

Pokud by někdo chtěl zatočit s Coronavirem, nařídil by 3 týdny izolace v celé společnosti a za 3 týdny by bylo po viru a jeho šíření. Jenže, nikdo to udělat nechce, namísto toho vlády nechají několik měsíců zavřené obchody a provozovny živnostníků a nechají je pomalu umírat a přijít o zaměstnance. Zůstanou jen velké nadnárodní firmy, řetězce, globální značky. Každý ekonom ví, že je lépe na 3 týdny všechno zastavit a zbavit se viru, než dlouhé měsíce omezovat provozy živností a fabrik, ve jménu ochrany před stále číhajícím virem, jehož původ je stále neznámý a nikdo se už ani neobtěžuje hledat nějaké pacienty 0, protože by se ukázalo, že virus z laboratoře žádného takového pacienta prostě nemá. Takový virus má jen svého tvůrce, bioinženýra.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 1 den a zatím jsme vybrali jen 67% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Kdyby byl ten virus vytvořen v laboratoři, tak by proti němu existovala protilátka, protože tvůrce by moc dobře věděl jak jej stvořil…Protilátka ovšem není, takže to prostě vytvořila opět jako třeba Španělskou chřipku, moudrá matka příroda, na kterou jsme všichni krátcí – je to nová viróza s honosným názvem a v ČR to zanikne tak za měsíc (pokud sem nebudou pouštět neprověřené cizince a pendlery).

Berdy
Návštěvník
Berdy

K epidemii tuberkulózy v roce 2017 v ČR.
https://www.uzis.cz/sites/default/files/knihovna/tbc2017_cz.pdf

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

TAK PŘECI!!!
Čekal jsem na tuto zprávu – Cheyenne Mountain Complex, to je tam kde je STARGATE – Hvězdná brána!
Takže to je jasné, murické elity to vzdávají a bez ohledu na strach z goa-uldů hodlají bránou uprchnout!
Doufám, že jim to na druhé straně řádně vytmaví!

Henoch
Návštěvník
Henoch

Jo, na druhé straně jim to vytmaví, a to pořádně, jako že se Henoch jmenuju.

Henoch henoch.ahoj@gmail.com 😎✔️

raspberry
Návštěvník
raspberry

Pro vese a Dášu:
Tajný ceremoniál na Pražském hradě při vstupu Česka do NATO, ze kterého nebyly žádné fotky v médiích. Tajný ceremoniál souvisel se summitem NATO v Praze 21.–22. 11. 2002 (satanistické kabalistické datum). Producentem akce byl Václav Marhoul.

Vše vykecal pořadatel soutěže Miss Miloš Zapletal ve své knize “Za zády slavných”, strana 217 – 218:
“Ve spojení s Pražským výběrem si vybavuji jeden zcela výjimečný zážitek. Na velký slavnostní koncert ve Vladislavském sále Pražského hradu, který uspořádal Václav Havel při příležitosti vstupu České republiky a dvou dalších východoevropských zemí do NATO. Kromě rockových hudebníků účinkovali i filharmonici, Hudba hradní stráže, dětský sbor a další vážení hudebníci a zpěváci. Michal Pavlíček pro ten večer složil i aranžoval většinu muziky. Rockové hudební riffy pak střídaly úryvky z francouzské Marseillaisy, Beethovenovy Ódy na radost i slavné písně o svobodě Power to the People. Během koncertu bylo možné zaslechnout i kousek Smetanovy Vltavy. Pavlíček to zkrátka provedl parádně – a bylo to důležité, protože diváky na tom koncertě byly šarže z celého západního světa, nevyjímaje prezidenta amerického, francouzského či další prezidenty a premiéry.
Absolvoval jsem tehdy přípravné schůzky i obhlídky terénu osobně vedené Václavem Havlem, jehož doprovázel Saša Vondra. Když jsem vyhlédl z okna starobylého Vladislavského sálu a uvědomil si, že přes údolí Vltavy je vidět až na Pankrác do oken hotelu Corinthia, byla ve mně najednou malá dušička! Stačilo, aby nepříčetní následovníci KGB zorganizovali vystřelení jediné nenápadné raketky, a celá světová politická smetánka by byla z Vladislavského sálu defenestrována.
Možná jsem měl příliš bujnou fantazii, ale najednou jsem o slavné potentáty docela bál. Dokonce natolik, že jsem s tím raději nechtěl mít nic společného. K mému rozhodnutí přispěly i byrokratické obstrukce pracovníků ministerstva zahraničí, vlády a Pražského hradu. Doprava a instalace hudební aparatury, procvaknutí, tedy přísná bezpečnostní kontrola každého hudebníka i technika, a další složité prověrkové podmínky byly nad mé síly, nad moji schopnost a ochotu je akceptovat, zařizovat a zodpovídat za ně. Zkrátka jsem tehdy snad poprvé a naposledy vyměkl…
Své překvapivé rozhodnutí jsem sdělil nejprve oběma Michalům, Pavlíčkovi i Kocábovi, kteří se na přípravě koncertu podíleli. Pak mi volal prezidentův kancléř Ivo Mathé, s nímž jsem se znal z televize, kde předtím pracoval jako produkční. Byl jsem neústupný, i když mi Mathé hrozil, že mi bude volat i Václav Havel. Toho jsem sice také osobně trochu znal a nesmírně jsem si jej vážil a vážím dodnes, ale z organizace tohoto koncertu jsem zkrátka vycouval, což mě později, zejména během krásného představení pro nejvýznamnější osobnosti tehdejšího světa, docela mrzelo.”

Český hudební slovník uvádí: “Další významnou akcí, na které se Hudba Hradní stráže podílela, byl slavnostní koncert při příležitosti summitu NATO v roce 2002, který se uskutečnil ve Vladislavském sále Pražského hradu, a kde spolu s Hudbou Hradní stráže vystoupila Pražská komorní filharmonie a řada českých hudebních osobností (Michal Pavlíček, Michael Kocáb, Kamil Střihavka, Daniel Hůlka). Z tohoto koncertu byla pořízena nahrávka, kterou obdrželi všichni účastníci summitu.”

8. listopadu 2002 Rocker Pavlíček zahraje Bushovi
Publikum: George W. Bush, Tony Blair, George Robertson, Jacques Chirac, Václav Havel a další politici. Třináct a půl minuty se má postarat o to, aby hlavy šestačtyřiceti států nikdy nezapomněly na pražský summit NATO. Přesně tak dlouhá totiž bude hudební kompozice, která je má za dva týdny ohromit při velkolepé večeři na Pražském hradě. A bude to prý stát za to. “Všechny ty summity jsou jinak stejné – stejné sály, stejné mikrofony, stejné hostesky – ať se konají kdekoliv na světě. Tohle ale bude výjimečné, Praha jim zůstane v hlavě,” tvrdí producent akce Václav Marhoul. Kromě Kocába budou zpívat Kamil Střihavka, Daniel Hůlka či sólistka opery Slovenského národního divadla Klaudia Dernerová. Texty, které pěvci zapějí, také nejsou ledajaké. Složil je bývalý Havlův mluvčí a dnes senátor ODA na odchodu Michael Žantovský. Žantovský tvrdí, že texty jsou normální, nikoli specializované pro NATO. “Není to žádná propaganda, nejsme hlupáci,” říká senátor.
Václav Havel pozval na večeři na Pražském hradě víc hostů, než kolik dokáže jeho hradní kuchyň zvládnout. Jídlo pro 720 lidí se tak bude připravovat ve speciálním stanu na nádvoří a špinavé nádobí se hned po hostině odveze v přistavených automobilech pryč. Podává se srnčí svíčková se smetanovou omáčkou a tmavozrnné knedlíky.
https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/rocker-pavlicek-zahraje-bushovi.A021107_223422_zpr_summit_pol
https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/prirovnal-nato-k-hitlerovi-ted-jde-na-hrad.A021119_220524_zpr_summit_was

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ten dětský sbor – to nevymyslí nikdo normální.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
na havloidním režimu taky nic normálního nebylo.

sys
Návštěvník
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

sys
už vím,že desinfikovat respirátor sprayem s koloidním stříbrem jsem vymyslel dobře.

.B.
Návštěvník
.B.

Simsonovi ten virus předpověděli, ale ne dříve jako Osaka flu, ale tady:
https://www.youtube.com/watch?v=Yzi1uy8D-jc

Jarolím
Návštěvník
Jarolím
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jarolím
ten kripl ještě žije? Co tam proboha ty rodiny mrtvých amíků co umřeli na koronavir dělají. To neví co je vendeta?

Jana
Návštěvník
Jana

Na NWOO.ORG vyšel můj článek z roku 2014. Téma je opět aktuální. “Podáme jako občané ČR trestní oznámení na Baxter a WHO?

Pokud se o nás politici nezajímají, máme se spojit a konat sami? Mají naši politici vůbec zájem o lidi, o jejich životy, zdraví, o budoucnost našich dětí? Vědci se připravují na nebezpečí „nečekaných pandemií“

http://www.nwoo.org/2020/03/31/podame-jako-obcane-cr-trestni-oznameni-na-baxter-a-who/#more-301967

Greeta
Návštěvník
Dáša
Návštěvník
Dáša

Tak toho patrona by měli v živém přenosu v tv naočkovat proti vzteklině a nemoci šílených kraf.
Slováci by měli konečně ožiť, jak o tom furt zpívají.

Trent
Návštěvník
Trent

Dáša
koukám, že vy komentujete každý hovno.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

To nepsala Dáša, ale ten zmrd “klokan”, co tady leze pod cizí najcky a blinká svinčíky.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Nalezlo sem, pane Brutopýre, takových zmrdů poslední dobou. . .Pan Admin by měl zase provést deratizaci. Už je nejvyšší čas !

klokan
Návštěvník
klokan

Motopes
Admin by mel zacit u vas dvou hajz-lu motopes, brutopyr, mate mnoho spolecneho. Cim nas jeste pobavite ?

klokan
Návštěvník
klokan

brutopapir
Haj-zle brutopyre vymyslite lzi !!!! a chujoviny to by vam slo, vy cizi najcku, ovsem chapu jiste vam vse potvrdila indigova divenka!
😀

miki
Návštěvník
miki

Tento svět je pro VÁS a PRO VĚTŠINU LIDÍ TAKOVEJ JAKEJ JE PROTOŽE ti – VÁM ŘEKLI !!!!! ŽE JE TAKOVEJ JAKEJ JE. (škola, tv, rodiče atd.)
Nikdo si sám nic neověřuje a nezjišťuje, nikdo po ničem nepátrá, nikdo nad ničím nepřemýšlí , nikdo se sám o nic nezajímá … A ani se nepočítá s tím, že by jste to někdo dělal.
Když se pak takový člověk něco dozví nebo mu někdo něco řekne tak se to snaží zařadit či napasovat do toho co mu ŘEKLI !!!!!
No a když mu to tam nepasuje tak to označí za nepravdu , lež , či výmysl a dál už se tím nezaobírá.
A TOTO JE JEDINÝ ZPŮSOB PŘEMÝŠLENÍ většiny lidí na téhle planetě. A I VÁŠ. A dotyčného PAK označí za podivína nebo nějakou jinou nálepkou, která je zrovna v kursu. Tj. syndrom bílé vrány. A To vás naučily ve škole. To je úkol školy.
A jen každý tisící, a to kdoví jestli, se zeptá: a jak jsi na to přišel????

No a tohle není přemýšlení, TAKHLE SE NEDÁ přijít vůbec na nic.

Tak tady máme zmanipulované obyvatelstvo, kterému stávající či jakýkoliv režim může navykládat kdykoliv cokoliv a taky to samozřejmě dělají. A vy tomu věříte a ty lži ještě bráníte!!!

Jak říkal michael jakson než zinscenoval svoji smrt: “se stane nějaká událost. Oni na každou událost dokážou vymyslet tisíc důvodů. Ty každému uvěříš”

A to všechno proto že nás-vás, zkrátka nikoho, nenaučily přemýšlet a dávat si věci a události do souvislostí a tak máte termíny jako náhoda, štěstí či smůla páč nechápete že vše co se vím děje jsou následky vašich činů a ne-činů. A hlavně ve škole tam je přemýšlení zakázáno. Tam je povoleno jenom opakovat bez přemýšlení.
Cílem školství je aby všichni říkaly totéž, myslely si totéž, chovali se stejně a aby se potlačila jakákoliv individualita. No a to si lidé přetahujte i do života. Jak má někdo jiný názor než vyžadovaný stává se terčem posměchu a zažívá syndrom bílé vrány. Neexistují dědičné nemoci, existují jen dědičné zlonávyky a to výchovné, stravovací, hygienické i duševní a další ….

Např.: Egypt a pyramidy:
Že prý to stavěly 20 let přitom je tam bylo víc jak 4 mil. mnohotunových kvádrů. A 20 let děleno počtem kvádrů v pyramidě je, že aby to stihly tak by musely každý kvádr položit každých méně jak 2 minuty!!!! ve dne v noci. A tomu vy věříte což je vážně směšné a legrační.
K vzhledem k tomu že jsem naprosto nejjednodušším možným způsobem rozklíčoval , že to co se říká a učí nemohla být, není a nikdy nebude pravda . Je taky přímý důkaz že se absolutně ale absolutně nepočítá s tím že si budete něco ověřovat nebo dokonce sami zjišťovat. taky to znamená že ty “vaše názory” jsou toho kdo vám to řekl. tzn. zmanipulované osoby bez vlastního názoru.
a takhle bych hodně dlouho pokračovat. Takhle nějak vypadá přemýšlení.
a když to začnete dělat zjistí každý, že všechno je úplně jinak
A ANI VÁM NEŘEKLI JAK SE správně a zodpovědně rozmnožovat. Nebo snad víte co je TELEGONIE?

Ent
Návštěvník
Ent

jako nesvéprávní no 😂👌

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Vakcinátor je placen sionisty jako to celé Olano.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

K tvorbě viru musí tělo něco vyprovokovat. Příčin může být mnoho. Například někdo rozpráší do atmosféry specifickou látku a tělo takto zareaguje. Viry různého druhu má v sobě každý a v různé míře. Tělo je schopné je vyrobit ke specifickým účelům. Evidentně lze jejich tvorbu spustit i psychickou stimulací.