Fake news agenta Plavce: Evropsky hodnotný Jaromír Štětina vydával fotografii s českými...

Fake news agenta Plavce: Evropsky hodnotný Jaromír Štětina vydával fotografii s českými politiky ve Volgogradu z února tohoto roku za snímek pořízený na Krymu v červenci před pár dny. To nevymyslíš! Pietní akt hrdinů Stalingradského kotle a vzpomínka na únorovou kapitulaci Wehrmachtu nic Štětinovi neříká!

Fake news agenta Plavce: Evropsky hodnotný Jaromír Štětina vydával fotografii s českými politiky ve Volgogradu z února tohoto roku za snímek pořízený na Krymu v červenci před pár dny. To nevymyslíš! Pietní akt hrdinů Stalingradského kotle a vzpomínka na únorovou kapitulaci Wehrmachtu nic Štětinovi neříká!

Počátkem února tohoto roku vyslala KSČM do ruského Volgogradu delegaci u příležitosti oslav porážky Wehrmachtu ve Stalingradském kotli a kapitulace 6. armády Wehrmachtu pod velením polního maršála Friedricha Pauluse. Tento bod v historii II. sv. války znamenal obrat v celé válce, v jehož důsledku se nacistickému Německu nepodařilo vyhladit slovanské národy na této planetě. Pouze tvrdost a neústupnost J. V. Stalina k vlastním lidem a vlastnímu národu, po nichž požadoval nejvyšší oběti pro záchranu “matčiny”, dokázala nemožné, porazit neporazitelnou a elitní Paulusovu 6. armádu. Právě Friedrich Paulus se měl v budoucnu stát Protektorem Východní Germanie, obrovského území Ruska po skončení války, až by Německo zvítězilo. Dne 3. února 1943 celá 6. armáda definitivně kapitulovala. Právě tam se zrodilo obnovené Československo po II. sv. válce. Kohorty zrádců českého národa však nespí ani v roce 2018.

Delegace KSČM ve Volgogradu v únoru 2018.

Poslanec evropského parlamentu za TOP09 a senátor Jaromír Štětina, bývalý spolupracovník StB s krycím označením “Plavec”, totiž natropil včera další skandál a ostudu. Na svém Facebooku uveřejnil fotografii Zdeňka Ondráčka a dalších politiků z KSČM z únorové vzpomínkové akce ve Volgogradu, jak pózují s ruskými vojáky u příležitosti výročí porážky Wehrmachtu ve městě. Českou delegaci tvořili poslanci a senátoři za KSČM v sestavě: Jaroslav Doubrava, Zdeněk Ondráček, Josef Skála, Jaromír Kohlíček, Jaroslav Holík, Jaroslav Vodička, Jelena Vičanová.

Jenže Štětina na Facebooku uveřejnil fotografii s komentářem, že čeští politici pózují s ruskými okupanty na Krymu. Na facebooku se okamžitě strhla vlna kritiky a poznámek [1], protože něco takového ze strany Štětiny je naprostý blábol. Na fotografii především vidíte, že politici i ruští vojáci jsou zachumlaní v teplém zimním oblečení, což nedává smysl, leda že by na Krymu v červenci byla opravdu kosa do takové míry, že je potřeba vytáhnout zimní bundy a papachy. To byla první indicie, že Štětinova fotografie asi opravdu nepochází z července.

Fotografie z Krymu v červenci vyvolala údiv: Vojáci v zimních oblecích a politici v čepicích

Rozřešení přinesl jeden z komentujících, který přinesl důkaz [2], že fotografie nepochází z Krymu, ale právě z Volgogradu, který leží více jak 1000 kilometrů daleko od Krymu. Jenže senátor Štětina se místo omluvy za dvojitou dezinformaci a fake news nejen neomluvil, ale pouze konstatoval, že poslanci KSČM byli v Rusku dvakrát, jednou v únoru a teď v červenci znovu. Tečka. Jaromír Štětina, který rovněž spolupracuje s Evropskými hodnotami a Jakubem Jandou, tak pustil bezostyšně do světa hoax a fake news a je mu úplně jedno, že sám sebe tím diskredituje před svými fan boys. Obyčejní lidé sice nemusí poznat, že fotografie není z Krymu, ale zcela jednoznačně poznají, že nejde o momentku nafocenou v horkém červenci, ale naopak někdy v zimě. Jako kdyby na tom nezáleželo, prostě ukázat lidem komunistické poslance z ČR ve společnosti ruských vojáků někde v Rusku, a to samo o sobě stačí.

Realita podle Štětiny: Krásné počasí v červenci na Krymu…

Jak sami vidíte, na 3. prioritě probíhají mediální procesy, které už si nehrají na korektnost, ale cílem je vedení propagandistického boje proti slovanským národům, proti českému národu, proti souručenství slovanských zemí, proti naší vlastní historii a proti osvoboditelům, kteří ve Stalingradu položili životy za to, aby slovanské národy v Evropě mohly přežít, protože podle projektu Generalplan Ost měly slovanské národy v Evropě zaniknout. Je tragické, že tohle vědělo jenom pár lidí a J. V. Stalin byl mezi nimi. Rusko nemělo kam ustoupit, Rusové museli položit své životy, aby zastavili německou vraždící hordu. Co je dnes zamlčováno a zatajováno v médiích, to je skutečnost, že německé tažení na východ (Drang nach Osten) nebylo obsazovací válkou s plánovanou okupací, jako probíhalo na západní frontě, ale jednalo se od samotného počátku o vyhlazovací válku, o genocidu ruského národa.

Zrádci českého národa v žoldu sionistického chazariátu mají za úkol plivat na osvoboditele slovanských národů ve II. sv. válce

Sionistický plán na likvidaci Ruska nebyl nikdy opuštěn, úkoly proti Rusku běží na všech prioritách řízení a právě na 3. prioritě odvádí práci tisíce užitečných zrádců slovanských zemí, protože vykreslování dobrých vztahů a kontaktů s Ruskem v negativním světle je velmi lacinou agitkou, která prakticky nic nestojí, ale dokáže zasít nenávist ke všemu, co má jakoukoliv spojitost s Ruskem nebo se slovanským souručenstvím. Je to snaha vykreslit Germány a Anglosasy jako lepší a spolehlivější partnery, než je Rusko. Jako kdyby hubené koze někdo radil, ať raději kamarádí s hladovými vlky, než s velkým pastevcem, který má flintu a sukovici na vlky. Západ přinesl Evropě sionistickou migraci, sionistický dluh, sionistické exekuce, sionistickou homoagendu a celou plejádu zvrácených “ismů” a agend. A kohorty zrádců jim pomáhají šířit fake news informace, které pošpiňují památku hrdinů, kteří za nás položili životy ve Stalingradském kotli.

Štětinův status na Facebooku vyvolává pochyby o duševním zdraví autora.

Historie sama o sobě nic neučí, pouze trestá ty, kdo historii zapomenou. My nezapomeneme na to, kdo v roce 1938 zabíjel a vyháněl české občany ze Sudet. Nezapomeneme ani na Protektorát Čechy a Morava. Musíme se obávat toho, jak německé neziskovky a stiftungy získávají vliv a moc v České republice, jak se nově prosazuje mediální propaganda o tom, jak zlí Češi vyháněli po válce nebohé Němce, kteří přece za nic nemohli. Tyto změny a přepisování historie nejsou do České republiky importovány v celofánu a vybaleny na tržišti. Tyto procesy totiž provádí čeští občané, kolaboranti, čeští soukmenovci. Někteří to dělají za peníze, jiní z přesvědčení, jiní kvůli benefitům, získání moci a vlivu, kontaktům atd. Jenže ve všech případech jsou politici tohoto typu prostředky cizí moci, která usiluje o přepis historického éthosu a následně o získání vlivu v naší zemi, jako měla kdysi III. Říše.

Slovanské národy nesmí hledat spojence na západě, protože ten už jednou zradil a zradí znovu!

Dobře se dívejte, jak západní země se opět chystají ke zradě České republiky. Itálie hodlá přesvědčit Andreje Babiše k přijímání a redistribuci migrantů. Ano, ta slavná Itálie, která je prý proti migraci. Francie chce přerozdělovat migranty a Velká Británie z EU dokonce vystoupila a veškeré závazky tím budou zrušeny. Jenom tak, prostě závazky už neplatí. Myslíte si snad, že něco takového nemůže potkat NATO? A k čemu je vlastně NATO? K obraně před džihádisty s kalašnikovy, které jim v bednách shazují americká transportní letadla v Sýrii v neoznačených bednách? Nebo k obraně před Íránem, který chce s Evropou obchodovat a spolupracovat? Ne, souručenství NATO je ozbrojenou pěstí světového sionismu, o cílech útoku rozhodují skupiny osob napojených na chazarské rodiny.

Jaromír Štětina, vlevo, v diskusním panelu Evropských hodnot.

V Česku vidíme ty samé procesy. Souboj mezi chazariátem a Židy. Sionisté vs. Židovské kongresy. Poznávacím znamením sionistů a jejich chazariátu je postoj k Rusku. Židé totiž obklopují v Rusku řídící procesy okolo Vladimira Putina a osud Izraele závisí právě na Rusku. Sionistický plán na Velký Izrael povede k jeho zničení, jenže ihned poté by na řadu přišlo Rusko. Právě proto vidíme tak intenzivní kontakty mezi Benjaminem Netanyahuem a Vladimirem Putinem, protože Dům Sion nemůže rozpoutat válku s Íránem, protože to Rusko nedovolí. Zaútočit na Írán by pro sionisty znamenalo zaútočit na Židy v Rusku v okolí Vladimira Putina. Smysl by to dávalo, byla by to “obdvojka”, dvojitý zásah jedním úderem, ale sionisté budou chtít něco víc, nejde vlastně o Írán, ale o Rusko. Írán je totiž jen první v řadě.

Štětinova dezinformace je pouze ukázkou procesů chazariátu v Česku. Oni potřebují pro svoji práci všehoschopné lidi s naprostým nulovým morálním kodexem a žaludkem tchoře na veškerou práci, i kdyby byla sebešpinavější. Nejlepší kvalifikací jsou lidé z prostředí showbusinessu, porno-průmyslu, bývalí estébáci, práskači, galérka, havlérka, haveljugend, prostě lidé, kteří dokáží prosazovat teze, ze kterých je na zvracení, a kteří se za to nebudou stydět a budou na to dokonce pyšní. Do jaké skupiny těchto lidí patří Jaromír Štětina, to si snad každý z vás dokáže odvodit.

Závěrem mi dovolte poděkovat celé rodině Aeronetu za podporu, kterou projevujete našemu serveru. Díky vaší podpoře se podařilo i za měsíc červenec vysbírat na příspěvcích cílovou sumu potřebnou pro zachování našeho provozu na další měsíc a dokonce se podařilo sumu na poslední chvíli překročit. Už jsme pomalu ani nevěřili, protože léto je pokaždé kritické pro nezávislé projekty, protože lidé jsou na dovolených a nemají čas podporovat své oblíbené weby. O to více si toho vážíme. Moc vám děkujeme!

-VK-

Šéferedaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

Štětináč plavec to dostal přímo na komoru….rozhovor p.Skála o Krymu… https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201808027824898-krym-rusko-cesko-josef-skala/

Pijack
Návštěvník
Pijack

No teda, tak ta poslední fotka z diskusního panelu Evropských hodnot je matroš, jeden by prcl smíchy do trenek 🙂 Největší svině byli vždycky ti, kteří hajlovali (nebo rádi hajlovali), pak zase zavírali sedláky a horlivě agitovali v ČSM, pak podepisovali charty a anticharty… aby pak poplivali vlast a lísali se k neomarxistům v Bruselu a multikulturalizmem při každé příležitosti.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Na štětináče platí ….comment image

J.K.
Návštěvník
J.K.

Sympatie a antypatie nám jen odvádí pozornost od fakt. A fakta (mnohdy skrýtá) hovoří jasnou řečí bez přetvářky – vo co komu jde a co proto odjakživa dělá, ať již skrytě či veřejně. Nenechte se oblbnou líbivými řečmi, dívejte se na skutky, ty vždy mluví za ně.

Večernje Novosti: NATO pri bombardovaní Srbska použilo neznámu látku
http://www.teraz.sk/zahranicie/vecernje-novosti-nato-pri-bombardovan/340089-clanok.html
8. a 9. apríla 1999 lietadlá NATO rozprašovali nad celým mestom Gornji Milanovac žltý prášok neznámeho pôvodu. Po niekoľkých dňoch nasledovalo rozprašovanie malých kryštálov, ktoré spôsobili alergické reakcie u ľudí. Vzorky týchto kryštálov boli odoslané na vojenskú kliniku v Belehrade na chemické a toxikologické testy. Prvým zistením tejto inštitúcie bolo, že “neboli nájdené žiadne toxické látky zo skupiny chemických zbraní”.
“S použitím infračervenej spektrometrie sa zistilo, že ide o syntetický uhľovodíkový polymér neznámeho spektra, to znamená, že neznámu molekulu.”
Zároveň fytopatológovia z Inštitútu pre výskum ovocia v meste Čačak identifikovali stopy extrémne neobvyklých chorôb rastlín. Bezprostredne po bombardovaní niekoľko lesov v pohoriach Zlatibor a Tara bez zjavnej príčiny náhle odumrelo. Stalo sa to údajne v tých oblastiach, kde NATO použilo neznámu látku.

Kontrolní otázka: Myslíte si, že nás práškujou a sprejujou jenom ve oficiálně vyhlášené válce? Podívejte se na naše hory jak vypadají, např. Jeseníky, nebo na Slovensko. Pokud se o tom nemluví v televizi, tak to neexistuje…

„Mírumilovné“ Německo je jedním z největších vývozců zbraní
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/mirumilovne-nemecko-je-jednim-z-nejvetsich-vyvozcu-zbrani/
Když mluvíte s Němci, tak jsou přesvědčeni, že Německo je mírumilovné a nemá nic společného s válkami a konflikty ve světě. Naivové říkají, že války vedou jen ostatní země, píše se na blogu Schall und Rauch.
Německo je dokonce “mistrem světa” ve vývozu takzvaných ručních zbraní, jako jsou útočné pušky, pistole a ruční granáty. Bez ohledu na to, v jaké válečné zóně jste, tak najdeme německé zbraně, municie, granáty a další válečný materiál.

„Existuje tedy velký rozpor mezi tím, jak se Německo prezentuje a jak se skutečně chová. Čisté pokrytectví! „ píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.
Na jedné straně se Angela Merkelová chová jako „anděl“, když přijala do Německa přes milion uprchlíků ze zemí, kde se bojuje, a na druhé straně podepisuje vývoz zbraní za 18 miliard euro do těchto zemí. Co je to za zvrácenou a nemocnou logiku, vyvážení zbraní a dovoz uprchlíků za to?

V Kosovu zabíjí uran z bomb NATO, tvrdí srbští lékaři
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/160955-v-kosovu-zabiji-uran-z-bomb-nato-tvrdi-srbsti-lekari.html
V některých oblastech Kosova prudce stoupl počet onemocnění rakovinou. Podle některých zdravotníků jde o následek bombardování tehdejší Jugoslávie z roku 1999, při němž americká a britská armáda nasadila proti Srbům bomby s ochuzeným uranem (DU).

NATO v roce 2011 bombardovalo Libyi municí s ochuzeným uranem!
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nato-v-roce-2011-bombardovalo-libyi-munici-s-ochuzenym-uranem/
„Provedli jsme studii na jednom z velitelství libyjské armády, které bylo bombardováno NATO. Jsou zde místa, kde byla zjištěna zvýšená radioaktivita. Poté, co jsme provedli přesné měření jsme zjistili, že radioaktivita je výsledkem použití raket NATO s ochuzeným uranem,“ řekl Nuri al-Druk.
Řekl, že hodlá požádat Mezinárodní agenturu pro atomovou energii a další mezinárodní organizace o pomoc při důkladném výzkumu přítomnosti ochuzeného uranu v jiných částech Libye, které bombardovala západní koalice.
atd………

Martin
Návštěvník
Martin

Jaroslav Holík je z SPD!

Voda
Návštěvník
Voda

Putin “odpovídá” na dotaz, kdy skončí zdražování benzinu.

https://v4k.online/video/esnxoeG0_j4

Nejspiš byl na školení u Pjakina, přibejvá těch é..é…é…é.. a křiví hubu už jako Trump. Jo, bejvával chovající se. důstojně, jenže těrazky je majorom.

Krom srandy, jestli toto má být úroven gosudara, tak pro mne.

Voda
Návštěvník
Voda

Chybí mi tam poslední slovo, a tím je NE.

Zrádce povesit
Návštěvník
Zrádce povesit

Voda a další nevím proč se vůbec snažíte, vás buzeranty a kolaboranty je cítit na kilometry. HomoHodnoty si strcte do prdele vy €uropani prodejni

Voda
Návštěvník
Voda

Dojděte si na operaci nosu, snad Vám dokážou ten čich dát do pořádku :-))) Jinak na mne plýtváte energii, já jsem voda pramenitá, ale i splachovací. Mé příspěvky jsou v souladu s mým svědomím a vždy budou.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Voda
A pro mne je to zase znak skvělé úrovně – gasudara v pravém smyslu toho slova a jeho významu.
Který “gasudar” (a je nějaký další gasudar) a v které zemi takto komunikuje a živě odpovídá na dotazy občanů?

Voda
Návštěvník
Voda

To není živé vysílání a ne každého si k odpovědi vybere!. Odpovědi jsou předem připraveny, stejně tak jako je to u Pjakina. Vy jste si nikdy nevšiml, že má připravené poznámky a občas do nich musí nakouknout?

Dáte na slova namísto na skutky, tak prominte, o své úrovni si odpovězte sám. To totiž není normální. Nebo Vás taky zajímá ženská, která Vám při schůzce předvede slovní blaho a pak zjistíte, že má půl milionu dluhů a hledá cvoka, co jí naletí na krásné řeči a sliby? Může si tady každý o mně myslet i říkat co jen hrdlo ráčí,ten fakt, že skutky Putina jsou vůči ruskému národu velice špatné, přesněji likvidační se tím nesmaže!

Putinův prorok (Pjakin) řekne k tomu, že to nařídil Západ a Putin to provede? Tak do řiti s takovým poskokem. Pjakin je manipulátor, protože používá slovo Západ, aby lidi zmátl, že jde o USA nebo koho ( je mi fuk), ale ve skutečnosti tím zastírá pravdu!
Podle mne je to diktát jeho GP, se kterým ted spolupracuje a jsem velice rád, že pan VK našel odvahu to sdělit, kdo to vlastně je.

Jsou to skutečně židi! Pozná se to podle těch intrik a nabubřelosti chazarské, viz Netanyahu. Ten se tak vznáší když se chválí a lže, že by jeden řekl, že má přitom orgasmus.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Topka dnes byla v ráži,,, Povídal vůl krávě,, chce být prý v TOP právě. Kráva na to odpoví, nač je TOPka volovi? I když členem se staneš, stejně volem zůstaneš… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemane-vzdejte-se-funkce-Vyzva-Markety-Pekarove-Adamove-vyvolala-silne-reakce-z-tech-nejvyssich-mist-546185

Iva
Návštěvník
Iva

trapní ubožáci.

Milada
Návštěvník
Milada

https://youtu.be/oJeJZLJjp6s – muzete poslouchat pravdu

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Patnáct století po židovském zločinu na Ježíši Kristu vystoupil Luther. Po léta
byl přítelem Židů; snad proto je tak dobře poznal a poučen o skutečnosti
napsal knihu Von den Juden und ihren Lügen (O Židech a jejich lžích),
Wittenberg 1543. Z ní cituji, jak následuje:
„Střez se před Židy a věz, v čem je jejich provinění. Židovstvo není nic jiného
než peleš ďábelská, hnízdo marnosti, samolibosti, lží a lstivosti, hanobitel
Boha i lidstva. Již od dětství každý z nich do sebe nasál jedovatou nenávist
vůči gójům od rodičů i rabínů. Přebírají ji a živí bez ustání, takže jim vešla do
krve i do morku kostí, a stala se jim přirozeností a smyslem života. Proto věz,
milý křesťane, a nepochybuj o tom, že vedle ďábla nemáš horšího, krutějšího
a záludnějšího nepřítele než právě Žida. Jestliže ti Žid udělá něco dobrého, pak
věz, že tak neučinil z lásky k tobě nebo v dobré vůli, ale jen proto, že žije mezi
námi a z donucení tak někdy musí činit. – My své ženy nenazýváme děvkami,
jako oni nazývají Marii, matku našeho Pána, my jej nenazýváme synem děvky,
jak oni našeho Pána nazývají. Pro útěchu sobě samému říkám: Kdyby mi Bůh
nedopřál jiného Mesiáše, než jakého si žádají a v jakého doufají Židé, chtěl bych
být raději sviní než člověkem!”
(Vydal H. L. Parisius, Mnichov, str. 18, 23-24, 31 a 47.)

Milada
Návštěvník
Milada
konzerva
Návštěvník
konzerva

Stačí tohle , když byl na okrajině…. http://imgway.cz/s/Tlv