Facebook začal uživatelům v okolí Liberce označovat jejich lokalitu jako Reichenberg, ale...

Facebook začal uživatelům v okolí Liberce označovat jejich lokalitu jako Reichenberg, ale zatím pouze jen pro cizince na území České republiky, kteří mají Facebook přepnutý do svého rodného jazyka! Sudetoněmecké pohraničí je postupně připravováno na obnovu německého zřízení, všechno jede podle plánu! Polští vojáci si zřizují checkpointy na českém území, Facebook označuje cizincům Liberec jako sudetoněmecké město a sójová generace v Praze i v Londýně vandalizuje pomníky Winstona Churchilla! Velká globalistická neomarxistická revoluce je v plném proudu!

Facebook začal uživatelům v okolí Liberce označovat jejich lokalitu jako Reichenberg, ale zatím pouze jen pro cizince na území České republiky, kteří mají Facebook přepnutý do svého rodného jazyka! Sudetoněmecké pohraničí je postupně připravováno na obnovu německého zřízení, všechno jede podle plánu! Polští vojáci si zřizují checkpointy na českém území, Facebook označuje cizincům Liberec jako sudetoněmecké město a sójová generace v Praze i v Londýně vandalizuje pomníky Winstona Churchilla! Velká globalistická neomarxistická revoluce je v plném proudu!

Rok 2020 je v okultní rovině rokem Dvou zmijí. Hovořil jsem o tom již počátkem tohoto roku na Svobodném vysílači CS a jistě mi dáte za pravdu, že tento rok je opravdu hrozivý, děsivý a plný nepochopitelných procesů namířených proti logice, donedávna normálnosti, přirozenosti, prostě se zdá, jako kdyby se všechno a všichni zbláznili. Ne, není to jen pocit, je to součást plánu. Jistě si i pamatujete, že jsem hovořil o tom, že v USA se schyluje k vypuknutí socialistické revoluce, která ovšem přijde do USA se zpožděním cca. 100 let po té ruské, bolševické, nebo chcete-li sovětské v roce 1917.

Revizionismus a sílící nacistický resentiment Facebooku.

Hlavním garantem tohoto procesu v USA přitom nejsou tamní komunisté, ale tzv. liberálové, kteří se ovšem za dlouhé dekády zradikalizovali do takové míry, že u nich můžeme pozorovat natolik bolševické procesy řízení a myšlení, které nebyly k vidění ani v Sovětském svazu po roce 1917. Každopádně v roce 2020 se nebude budovat zářný zítřek komunismu, ale konceptuální diktatura neomarxismu, který prosazuje genderovou, rasovou a sociální rovnost. Rok 2020 je proto rokem revolučním, který nám přinese Velkou neomarxistickou revoluci. A součástí této revoluce bude likvidace národních států mohutná vlna revizionismu a nacistického resentimentu.

Facebook potichu začal vybraným uživatelům Liberec označovat německy jako Reichenberg

Naše čtenářka, která pochází ze Slovenska, nám poslala do redakce upozornění na velice děsivé zjištění na Facebooku. Žije a pracuje v České republice kousek od Liberce a včera shodou okolností si kontrolovala zabezpečení Facebooku a svá připojená zařízení k účtu. Jaké to bylo překvapení, když zjistila, že Facebook jí hlásí, že její počítač a tablet jsou připojeny přes IP adresu jakéhosi německy znějícího města v České republice. Ne, není to omyl.

Facebook totiž naší čtenářce ukazuje její IP adresu z Liberce, jenom místo názvu Liberec sociální síť Facebook používá sudetoněmecké označení Reichenberg. To je možné jenom v Česku, protože jistě znáte moje přísloví, že Česko snese fšecko, a toto si můžete přidat do seznamu jako další příklad neuvěřitelného chucpe. Globalisté už nic ani nezakrývají, je jim úplně jedno, co si kdo o tom bude myslet. Je to prostě mohutný proces revizionismu, který byl spuštěn právě teď v roce 2020.

Klikněte na obrázek pro zvětšení.

Máme v Liberci řadu čtenářů a požádali jsme je o prověření a zjistili jsme zajímavé věci. Pokud se jedná o české uživatele Facebooku, potom jejich lokalita v Liberci se na Facebooku zobrazuje korektně česky jako Liberec. Ale pokud se v Liberci na Facebook přihlásíte jako cizinec, který si vytvořil účet na FB mimo území ČR, potom vás Facebook považuje za cizince na území ČR a místo Liberec se vám v bezpečnostním profilu objeví Reichenberg, protože Facebook si myslí, že tento sudetoněmecký název města je pro vás jako cizince lépe pochopitelný než Liberec, přičemž cizincům je možné už rvát do hlavy, že jde o Reichenberg, protože cizincům je to obvykle úplně jedno, nezajímá je to, takže na ně to Facebook zkouší.

Muslimský starosta Londýna zřídí komisi na odstraňování soch a jejich nahrazování jinými, které lépe vystihnou diverzitu města

Českým uživatelům Facebooku v okolí Liberce si to Zuckerbergova firma ještě netroufne podsunovat jako Reichenberg, takže tam je to ještě Liberec. Ale jak dlouho? A dámy a pánové, tohle je m.j. i práce Mikuláše Mináře, jeho Milionu chvilek a jejich jáhna ze Sudet [1]. To je důsledek procesů zapáchajícího rybníka v Praze. Odrazem tohoto rybníka jsou potom zvolení zástupci jako jsou Ondřej Kolář, Zdeněk Hřib, Pavel Novotný, nebo právě Mikuláš Minář, Tomáš Roll a další figurky od chvilkařů.

Jestliže přivítáte na Letné během demonstrace Milionu chvilek na pódiu římsko-katolického jáhna slovy, že je ze Sudet, tak se nemůžete divit, že o rok později nosatý Facebook už přejmenovává Liberec zpátky na Reichenberg. Určitě jste zaregistrovali, že v posledních dnech došlo v Londýně i v Praze k útokům proti sochám Winstona Churchilla. Demonstranti za práva černochů, převážně mladí běloši do 30 let, pomalovávají sochy britského ex-premiéra nápisy, že byl rasista.

V Londýně i v USA dochází ke strhávání soch bývalých britských lordů označovaných za rasisty, ve Virginii a zejména v Richmondu davy strhávají sochy bývalých a údajných obchodníků s otroky. Muslimský starosta Londýna pákistánského původu Sadiq Khan již oznámil [2], že ustanoví komisi k přehodnocení soch v Londýně, aby lépe odrážely rasovou diverzitu města. Proto se dá očekávat, že muslimský starosta Londýna začne odstraňovat sochy britských admirálů, kteří využívali otrockou práci v britských koloniích a Britové přijdou o řadu soch svých slavných předků.

A kdo bude ty sochy odstraňovat v praxi? Muslimové nebo černoši? Ale kde že, co vás nemá. Bude je strhávat bílá neoliberální mládež, která byla vychována v inkluzivním a multikulti školství, kde bílí musí líbat nohy černochům. Ta videa jste možná viděl, jak bílá zdegenerovaná mládež padá na zem a líbá nohy černochům.

Nepřítel zdegeneroval bílým elitám na západě jejich vlastní děti, a ty jim teď zakroutí krky

Toto je všechno důsledek toho, když nosatý nepřítel vychová v systému školství vaše děti. Vyrostou z nich neoliberálové, kteří nenávidí vlastní bílou rasu, nenávidí své vlastní bílé předky, své vlastní bílé hrdiny, vojevůdce, vlastní legendární elity. Tyto vychované a odrostlé děti obdivují černochy, protože jsou urostlí a mají sílu, obdivují homosexuály, protože jsou citliví a pozorní, obdivují všechno, co není na fosilní paliva, a za potravinu budoucnosti považují sóju, která blokuje v mužském těle produkci testosteronu. To strhávání soch v Londýně a ve Virginii, za to nemůžou dobyvatelé, okupanti, ruská armáda, ani žádný jiný nepřítel.

Pohlednice z Reichenbergu.

Za to mohou jenom a pouze jejich vlastní bílé děti, které si bílé elity ve Velké Británii a v USA nechali vychovat od útlého dětství až do dospělosti nosatým nepřítelem, sionistickými procesy řízení na 1. prioritě ve školství a vzdělávání. Dům Sion zajistil zdegenerování výchovy dětí bílého nepřítele. A tyto zdegenerované populace bílých dětí zakroutí svým rodičům a vlastní kultuře a historii krkem. A udělají to bez jediného mrknutí oka, dámy a pánové. Pro ně, pro tuto bílou chátru, kterou můžeme označit za “White Trash” (bílý odpad), jsou všechny tyto destrukční procesy naprosto přirozené. Nevidí v nich nic špatného.

Bílá neoliberální mládež ničí odkazy předků vlastní země, sojová generace nenávidí vlastní rasu, vlastní původ, vlastní pohlaví, svoji vlastní existenci

Tato bílá chátra byla od útlého dětství vychována k tomu, že bíla rasa je podřadná, může za veškeré zlo na této planetě, utlačovala všechny ostatní rasy, válčila, kolonizovala, dobývala, zabírala území, a to všechno bylo hnusné, nekorektní, rasistické a je třeba s tím skoncovat, je třeba zlikvidovat sochy, pomníky, monumenty osvoboditelů v Praze, monumenty britských premiérů, kteří zachránili Velkou Británii před nacisty, mění se názvy českých měst zpátky na sudetoněmecké názvy, osvoboditelé se označují za okupanty, Vlasovcům a kolaborantům s nacisty se v Praze otevírají pomníky, německý voják už nemá vinu na vypuknutí II. sv. války sám, ale rozhodnutím Evropského parlamentu ze září minulého roku už za to může i ruský voják.

Bílá mládež v čele průvodu za práva milovaných černochů.

Všechno se začíná relativizovat s cílem mohutného poválečného revizionismu, který pomalu překreslí Německo jako zemi, která chránila demokracii a evropské hodnoty. A nemůžete se potom divit, že v české poslanecké sněmovně se konceptuálně slepí poslanci z alternativy připojují k podpoře usnesení na obranu nacistického státu Izrael, který anektuje cizí území na Blízkém Východě stejně, jako to dělala III. Říše v roce 1938. Chápete?

Ten proces revizionismu je jako mor, který prosakuje a prorůstá do všech vrstev západní civilizace. Dům Sion tento proces kultivoval celé dekády na 1. až 5. prioritě všude a ve všem. A teď v roce 2020 probíhá sklizeň sadu, sklizeň toho, co Dům Sion tak dlouho usilovně pěstoval. Západ se nepoučil ze II. sv. války ani co by se za nehet vešlo. Nepoučil se ani východ, který znovu je přitahován k západu a k procesům degenerace. Takže, v roce 2020 se nemůžete divit, že už mizí Liberec a objevuje se Reichenberg.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes po 19. hodině na Svobodném vysílači CS v pravidelném pořadu o aktuálních událostech z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
stieglitz
Návštěvník
stieglitz

Reichenberg byl vždycky Německý… Prostě se stim smiřte

Čenda
Návštěvník
Čenda

nakonec nás už v roce 1939 nabábal náš veliký bratr USA abychpm podstopili území němcům a nezlobili, ale co chtít po zemi kde posledního velkého bojovníka který se zepřel němcům označily za lupiče.

Čenda
Návštěvník
Čenda

Tento proces začal již rozdělením Čech a Slovenska v roce 1993 , přesně jako v roce 1939 se to německu hodilo jako důkaz o nefunkčnosti ČSR jako státu. Dnešní česko je skořápkou bez státnosti , není to suverení stát, spíš protektorátní kolonie .

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Nejvíc se mi v článku líbí popisek pana VK pod fotkou bílých amínů co drží transparent o tom, jak na životech černých záleží, konkrétně ” milovaných černochů”, líp to napsat nemohl, líbí se mi tento jeho ostrovtip.

Realita v USA je taková, že se bílí s černými rádi nemají, ale když vám někdo strčí tisícovku za to, že ten nápis budete nosit, a jste bez práce a příjmu, uděláte to. Jo, žid se řídí nepsaným zákonem, že každý je ke koupi a nebo na prodej. Když drží v ruce vaše prostředky k životu, tak je to dané.

Lidi si nechtějí přiznat fakt, že je má žid perfektně zmapované, každé jejich chování dávno přečteno a důkazem budiž Bible, tu vyplodili s perfektní znalostí lidských slabin, z nichž nejhorší je ochota uvěřit čemukoliv na základě obyčejného dělání si dobře. A ještě větší moc získal nad lidmi Hollywood, ten narval lidem do podvědomí nesmysl, že mají moc a stačí mít “boha” vůdce a hrdinu, a vítězství je jejich, proto tolik filmů končí pomyslným vítězstvím dobra nad zlem, viz např.Matrix, ale je to jenom posilování víry u lidí, což je ta největší hrůza, které se může člověk poddat. Víra blokuje pud sebezáchovy a člověk nebojuje, jak mu káže zákona přírody. Takže žid stále vítězí.

Lidi propásli šanci židovi sebrat nakradený majetek, konkrétně prostředky k životu na planetě. Teď se jenom baví tím, jak na internetu se lidi předhánějí si sdělit podrobnosti, jak jim už nic nepatří a kde je to horší či nejhorší.

Že je s naší zemí konec mi došlo při Hajzlově omlouvání se Němcům, už při restitučním zákonu, který navíc byl záměrně udělán otevřený, viz restituce církevního majetku, a bylo mi jasné, že pojede salámová metoda od pohraničí do vnitrozemí, což se děje, a i tento článek mi to potvrzuje.

A ještě přidám stav v našem kraji, s tou polskou armádou to nebyl žádný omyl a doufám, že to tady moc lidí nesežralo. Dojde k zavírání dolů, Darkov je začátek, který udělali přes podvod zvaný koronavir. Residomo koupila švédská firma Heimstaden, a ta vlastní obrovský bytový fond po celé Evropě a už obsazuje byty přistěhovalci. Minulý týden jsem uprostřed Kauflandu měl asi půlhodinovou debatu s jednou rodinou z Iráku, nechápou, že jsou jen nástrojem a po splnění úkolu budou též eliminováni…

raspberry
Návštěvník
raspberry

pvodo, nejlepší diskuzní příspěvek, bohužel máš pravdu. 🙁

Armica
Návštěvník
Armica

Dokud byly naše země “státy” ,tj. království a knížetství, tak měli všechna města, která v prvním tisíciletí n.l. či lat. anno domino (léta Páně, panovaní Krista) stavěly slované, slovanské názvy.
Vzpomeňme na Hitlerovu 3. říši. Hitlerovo věnčení všeho germánského orlicí. Orlice je znakem Římského klubu. Jestřáb je připisovaný Donaldu Trumpovi. Ať jestřáb, jednohlavá či dvojhlavá orlice , je erbem či znakem Říše římské opeřený dravec. Je to také skrytý Fénix. Trumpe je prostě trumf.

Bible říká, že ta šelma se zdála být smrtelně zraněná, ale ožila a všichni šli v obdivu za ní. . Pád římanů je historicky doložen. Tedy by už žádný spolek, který velebí tohoto dravce, být neměl, že ? Ale jak víme, když ožila Římsko- katolická církev a je Otec či Papa její hlavou, tak ožila celá síla římanů. Už Karel IV. byl císař římský. U rusů znám jen jako imperátor římský Karel IV . A nás učí, že to byl český král. Otec vlasti ! Náš král to však byl asi tak, jako Fraz Josef . Oba Habsburkové .A proto smíme mít ” otce” vlasti na svých bankovkách. Inu, historii píší vítězové.

Z toho je tedy naprosto jasné, že se má naplnit Hitlerův nepodařený experiment. Jinak, ale přesto znova, po 80 letech se snaží tato satanova synagoga přetvořit svět k obrazu svému. Vše, co nějak, něčím, připomíná starý dobrý svět se ničí, přetváří na jinou kulturu a hodnoty. Lidstvo žije už dnes v totálním otroctví, bez svobodné volby nakládat se svým osobním časem ,jak je komu milé. Ať se na to podíváte všelijak, vše je prostě povinné. Ač si většina lidí myslí. že činní v něčem volbu.Aneb, bez razítka povolenky si už ani nepípneme. A kdo věří, že máme svobodu, pak je to jen oklamaný otrok, který věří, že když nemá ruce v řetězech, tak je svobodný.
Stejný systém zaváděl jako pokusný balónek Hitler , kdy se ze států stávaly republiky s rezidentami či kancléři. Kancléř je prostě ten, kdo spravuje kancelář či má na starost hlavní správu dočasně svěřeného úřadu. V pravém významu názvů najde každý odpověď.
Hitler “spasil ” ožebračené němce po válečných reparacích tím, že nahnal lidi do fabrik pod heslem: árijský němec neparazituje jako jude, árijský němec maká, děti poctivě chodí do školy a do Hitlerjugend. Kdo je líný, šup s ním do koncentráku se zeleným trojúhelníčkem jako osoba práce se štítící. Děti do Kinderheimů.

Komunisti nás nutili makat pod pohrůžkou kriminálu za příživnictví. Děti povinně do škol pod paragrafem : zanedbávání péče o dítě.
Dnes, jak vidno, povinnosti neopadly. Naopak se systémově vypracovaly k tak velké dokonalosti, že kdo nemaká, je jako bezdomovec utýrán až k smrti. To nemá se svobodným člověkem nic společného. Je tedy mezi těmito třema režimy nějaký velký rozdíl !? Zamyšlení se, neuškodí.

A jak Hitler plánoval odsun čechů někam do tramtárie a ze střední Evropy udělat velkou Německou říši (římskou), tak se k tomu schyluje znovu. Dokud satanisté opeření nedocílí svého. Vidím to tak, že nám začnou do pohraničí cpát nové němce a ti nás velmi rychle vytlačí pryč. To, co se děje v ussa teď, bude asi modelem u nás a ne jen u nás. A jak vidíme, černá anarchie nutí bílé rodiny balit kufry a ujíždět pryč. Takže Sudety mohou být velmi rychle zpět.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Armica
satanisté docílí jen jednoho. Že opět dostanou pořádně přes držku a pak zas budou 50 let nskuhrat jak jim svět ublížil.

Armica
Návštěvník
Armica

Jaryn
Věřím, že když mají satanisté svého Satana, my ostatní máme jako protipól svého ,stejně mocného Pána. Či Boha.

Bible (lat. kniha) nebyla sepsána, aby se z ní stalo náboženství, ale aby vysvětlila dějiny. A takových všelijakých knih bylo ve skutečnosti napsáno plno. Hlavní děj Bible se neodehrává kdesi v poušti , ale v plně rozvinutých evropských státech. Takže, hlavní satanův blud, to Satanovo oklamání národů, je v tom, že v dobách, kdy se narodil Kristus, se prý chodilo v pytlovinách a žilo v dřevěných chýších a stanech a voda se nabírala měchy z řek. A nebýt průmyslové revoluce, tak honíme osly po dolinách.
Jenže…opak je pravdou !

veverlík
Návštěvník
veverlík

Tak už vím co je ultrapravice… je to když nechcete ničit pomníky 🙂
https://cz.sputniknews.com/videoklub/2020061412078287-video-v-londyne-doslo-ke-krutemu-stretu-krajni-pravice-s-protestujicimi-proti-rasismu/
jo a raušky už jsou tu, hammí jich koupil… no všechny co jsou 🙂
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020061412081231-do-ceska-dorazily-prvni-ochranne-pomucky-zciny-neni-to-vsak-vse/
a to se pán hammí bojí, aby nám činany nepřestali dodávat ?
NA co proboha ?
To s tim hodlaj topit ?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

veverlík
jen abychom se ještě nedivili. Zatím nám to díky ruzumným opatřením a vzájemné ohleduplnosti naprosté většiny národa celkem prošlo. A nebýt pár holých zadků,kteří “museli”
jet lyžovat do Italie , protože je tam nejlevněji , aby pak machrovali před sousedy “jak na to mají”, nemuseli jsme to svinstvo tu mít vůbec. Všechna větší ohniska nákazy v počátku vznikla po návratu hňupů z Italie a jejich nezodpovědnosti vůči ostatním.

veverlík
Návštěvník
veverlík

No tak jasně , že druhá vlna bude, a né že né. To by se na to Hammí podíval. Tolika raušek a rudých mikin a teď by to mělo přijít vniveč ???

vivic
Návštěvník
vivic

Kéž by to je Čína trochu lépe tutlala – do dneška by nikoho ani nenapadlo, že se jedná o nový (údajně) virus. Nikdo by nic netestoval, nesledoval, všichni by byli v pohodě a žádná opatření. Možná pár plicních lékařů a rentgenologů by si něco mezi sebou mumlali, že je letos nějak o trochu víc těžších virových zápalů plic a trochu víc obětí, ale pochybuji, že by si to dal někdo do souvislosti. Nejhorší chyba byla do toho montovat hygienu a ministerstvo zdravotnictví.

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx

Koněvem začali, Churchill před pár dny a včil TGM. Kdo bude další na řadě.
https://twitter.com/MilVinic/status/1271468984580349952

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

I když ChurchilI a T. G. M. byli Židé (Churchill po matce a T. G. M. po otci, matku měl Němku, takže žádný tatíček) a zednáři, na tuto sochu si nikdo neopováží sáhnout!:
comment image
Rabbi Löw, případně hebrejským akronymem מהר״ל – MaHaRaL

Radek
Návštěvník
Radek

AntiSion

Pobavilo mě, když jsem dneska koukal na stránky ugle.org.uk (tedy webovou stránku Spojené velké lóže Anglie), jestli se zednářští bratři nějak vyjádřili na obranu svého bratra Winstona a odsoudili poškození jeho sochy, ale kde nic tu nic. Jen suché prohlášení, že Winston Churchill byl považováný za jednoho z největších válečných vůdvů 20. století a že byl jediným britským premiérem, který získal nobelovku za literaturu. Ale radši dělají mrtvé brouky, protože když se někdo podívá do wikipedie, tak zrovna pro Churchilla to nějakou odoraci zrovna nebude.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Racial_views_of_Winston_Churchill

Jinak s tou sochou to sedí, to by stálo někoho krk, kdyby to někdo posprejoval. Není dovoleno.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Radek
socha jako socha. A ničení uměleckých děl , pomníků a artefaktů je vždy jen dílem ubohých a normálním myšlením nevybavených debilů , úrovně pražských komunálních politiků. A´t již jde o vandalství , nebo politiku. A vůbec nejhorší je když to někdo dělá jako zrádce vlastního národa a na popud nepřátel státu. Je to ubohost a blbost těch co to činí je neomlouvá.

CML
Návštěvník
CML

Znám tu sochu a nepříjemné pocity i při pouhém shlédnutí fotografie, pokaždé mě zamrazí …vtělení antikrista…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

CML
nad skutečnými uměleckými díly někdy opravdu člověka až zamrazí. Ale tenhle zašlej
umělej šutrák složenej ze třech dílů mezi ně rozhodně nepatří.

CML
Návštěvník
CML

Není to jenom kus šutru jak píšete. Pokud provedete určité obřady, ten kámen začne “vibrovat” na určité frekvenci. Nesmíte do brát doslova, ale je to asi nejlepší přirovnání. Socha má několik rovin, symbolickou, mystickou a poskytuje ochranu v astrální rovině jako brána i zářič zároveň, všem , kdo se klaní silám, jež ztělesňuje

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

CML
jo takže pošukům,že? Nikomu normálnímu tohle raděj nevyprávějte. A slova mystika, astrální rovina a zářič jsou dobré tak pro cikánskou kartářku či “věštkyni” z lógru.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

AntiSion
to je socha? Kdo to sochal.? Vypadá to jako by sračky tekly po pařezu a navrch někdo posadil kuchařskou čepici.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Jaryn
Ta socha je na Nové radnici v Praze. Sochal to jakýsi Ladislav Šaloun.

.B.
Návštěvník
.B.

Firmy, které již podpořily Black Lives Matter a Antifu:
http://www.nwoo.org/2020/06/14/kdo-jsou-ti-kteri-podporuji-blm-antifu-seznam-269-firem/

Tak ať víme, čemu se vyhnout.

sedmikráska
Návštěvník
sedmikráska

Mimo tému, ale aktuálně: Milion chvilek pro demokracii hrozně trápí Babiš, protože údajně škodí České republice, ale vůbec ho netrápí závislost České republiky na zahraničí, která způsobuje ekonomické obtíže, neřešitelné situace a vidíratelnost “vyspělým” západem v době krizí, jak jsme si uvědomili až nyní při virové karanténě. Proč Mynář tolik obdivuje zadlužování států Evropskou Unií, když EU v době fake vyvolaných krizí “pomáhá” maximálně tak zadlužením, což není nic víc ani míň, než reálné zneužívání tísně druhých ke svému vlastnímu obohacení? Z toho mi plyne, že MCHD vůbec nezajímá nějaké blaho České republiky, ale spíš blaho z kořisti České republiky pro svý sponzory svého netransparentního účtu, kteří se do naší vlasti derou skrze zmatení mladých a nezkušených anebo již prokazatelně tupých důchodcovských ovcí na Letné. Proč milion chvilek pro demokracii lže, manipuluje s fakty a obludně je překrucuje tím když tvrdí, že při vývoji vlastní vakcíny není možné spolupracovat s ostatními a sdílet veškeré poznatky o Covidu, abychom nemuseli platit vydřidušské peníze americkým anebo evropským korporacím, které se smutně proslavily nasazením absurdně vysokých částek za léky, které skoupily za pakatel od jiných výrobců? Proč by podle hlavy Mynáře stát neměl usilovat o samostatnost a nezávislost právě u strategických záležitostí jako je zdraví populace, když zdravotnictví, věda, výzkum a vývoj je u nás tradičně na vysoké světové úrovni? Jen tím dokazuje komu slouží a pro koho pracuje. Je to parta navedenejch pitomců a lidi by před nimi měli být zdaleka varováni. To je můj názor. To zaštiťopvání se bojem s komunismem je tak vyčpělý, že tomu může uvěřit maximálně tak nějakej zpěvák anebo herec bez skutečnýho vzdělání.

“Facebook: Milion chvilek pro demokracii
12. června v 8:00 ·

Česká vláda se rozhodla investovat státní prostředky do pokusu o výrobu vakcíny, který je podle řady odborníků odsouzen k neúspěchu. Místo toho, aby při vývoji spolupracovala s ostatními zeměmi, zaznělo od ministra zdravotnictví Vojtěcha, že se nelze spoléhat na ostatní.#PtameSeVlady #DobaKoronavirova”

Vice informací 👉 https://milionchvilek.cz/argumentar?otazka=49

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

sedmikráska
proboha snad nečekáte u toho přiblblého nácka Mináře, že nějak přemýšlí nad tím co dělá. Dělá výhradně co mu řeknou ti co ho od Sorose platí a instruují, řekne výhradně to co mu napíší na papírek. Je to šašo bez vlastního myšlení , natož pak politického názoru. Je to jen te užitečnej vůl který se propůjčil. Ostatně co blbečkům jako on v životě zbývá. Nic neumí, ničím nejsou i nějaká církevní přípravka na něj byla moc , prostě nepotřebná nula a parazit.