Extinction Rebellion: Fakany na kostkách ledu a s oprátkou na krku sponzoruje...

Extinction Rebellion: Fakany na kostkách ledu a s oprátkou na krku sponzoruje dědička ropného impéria, vnučka britského šlechtice a viceprezident hedgeového fondu George Sorose! Demonstranti chtějí v pátek v Praze zablokovat dopravu, aby to lidem zkomplikovalo dopravu a nemohli se tak snadno dostat na Žofín k uctění památky Karla Gotta! Greténi chtějí okupovat a zablokovat dokonce i letiště, v Británii chtějí zablokovat Heathrow! Všechno je to o zavedení nových daní na vzduch a dýchání! Orwell netušil, že někdo překoná jeho román 1984!

Extinction Rebellion: Fakany na kostkách ledu a s oprátkou na krku sponzoruje dědička ropného impéria, vnučka britského šlechtice a viceprezident hedgeového fondu George Sorose! Demonstranti chtějí v pátek v Praze zablokovat dopravu, aby to lidem zkomplikovalo dopravu a nemohli se tak snadno dostat na Žofín k uctění památky Karla Gotta! Greténi chtějí okupovat a zablokovat dokonce i letiště, v Británii chtějí zablokovat Heathrow! Všechno je to o zavedení nových daní na vzduch a dýchání! Orwell netušil, že někdo překoná jeho román 1984!

Studenti z českých škol ve čtvrtek v Praze na Náměstí republiky uspořádali happening za ochranu klimatu. Postavili za souhlasu pana primátora Zdeňka Hřiba na Náměstí republiky šibenici, vyklopili z kýblů válce zmrzlé vody, stoupli si na ně a natáhli si na krk oprátky visící z této improvizované konstrukce. V rukách drželi cedule, že prý už nemáme čas, planeta Země se ohřívá a roztávají ledovce, takže celá akce měla symbolický podtext a alegorii, že když roztají válce ledu, na kterém aktivisté stojí, tak se uškrtí a budou viset. Poměrně dost lidí asi napadlo, co by se stalo, kdyby uklouzli. Zdálo se ale, že provazy mají velkou vůli, takže klidně by mohli stát na zemi i s provazem na krku [1].

Studenti z hnutí Extinction Rebellion na šibenici v Praze na Náměstí republiky. Foto: iDnes.cz

Jenže, problém je v tom, že se nejedná o provokaci pražské lumpen-mládeže za patronátu Hřibova magistrátu, který ve čtvrtek mj. vypověděl partnerskou smlouvu s Číňany, takže fotbalový klub Slavia Praha asi přijde o svého čínského sponzora, protože ten je napojený na čínskou vládu. Toto není totiž z metodického manuálu magistrátu na propagaci hysterie a klimatického aktivismu, toto totiž pochází z Londýna od britské organizace Extinction Rebellion [2], která podobné akce právě spustila v mnoha evropských metropolích a cílem není nic jiného, než blokáda dopravy, silnic a letišť. Čeští aktivisté, kteří ve čtvrtek stáli pod šibenicí na Náměstí republiky, totiž chtějí v pátek zablokovat v Praze dopravu, a to na několika místech současně, půjde prý pouze o 7-minutové blokády. Doufám, že jakmile k tomu dojde, najdou lidé odvahu tyto pomatence nahlásit policii za blokování plynulosti provozu.

Extinction Rebellion založila vloni aktivistka poté, co si vzala psychedelické tabletky a pořádně se sjela…

Již od počátku tohoto týdne probíhají protesty Extinction Rebellion v celé Evropě, v Paříži, v Berlíně, v Londýně a dokonce v Austrálii. Pokud jde o Londýn, aktivisté vtrhli na letiště London City a zablokovali příjezdové cesty. Policie již pozatýkala více jak 40 aktivistů a podle informací nyní britská MI-5 prověřuje, jestli nejde o terorismus. V plánu je totiž blokáda největšího letiště Heathrow, které prý zabíjí miliony lidí ročně, kteří se dusí CO2, které letiště produkuje. Nedávno se o tom zmínila Greta Thunberg, že Heathrow je největším znečišťovatelem v Evropě, vyprodukuje prý více CO2 za jediný den, co vyprodukuje celá jedna africká rozvojová země. Neuvedla ale která, protože to by bylo zajímavé potom ověřit. Nicméně, toto hnutí nevzniklo jen tak v hlavách dětí a mládeže, Extinction Rebellion totiž založil a financuje úplně někdo jiný.

Dr. Gail Bradbrook

Hlavní zakladatelkou hnutí je Dr. Gail Bradbrook, která přišla na myšlenku založení tohoto hnutí minulý rok, když byla během jednoho víkendu na venkově a byla pod vlivem psychedelických léků [3], přičemž prý viděla, co se děje s planetou. Během přednášky v roce 2016 přiznala [4], že svůj klimatický aktivismus provádí hlavně kvůli tomu, aby měla na zaplacení inkasa a životních nákladů. Pracovala jako ředitelka nadace Citizens Online a spolupracovala s britskou vládou. Dalším spoluzakladatelem je bio-farmář Roger Hallam, ale především Tasmin Osmond, vnučka britského barona Sira Thomase Leese [5], která je přední figurou Sórošova hnutí Occupy Wall Street a studovala na Sórošově The Open University, která spadá pod Open Society Foundations George Sorose. Další spoluzakladatelkou je Paula Reeves, bývalá organizátorka a pracovnice OSN. Jenže, od zakladatelů Extinction Rebellion se dostáváme ke sponzorům, a to je opravdu síla.

Hlavním sponzorem Extinction Rebellion je dědička po ropném magnátovi a bývalém nejbohatším člověku na světě

Největším sponzorem je Aileen Getty [6], dědička po bývalém nejbohatším člověku na světě a vnučka po ropném miliardářovi J. Paul Gettym, který jako první americký petrolejář získal těžební koncese na ropu v Saúdské Arábii. Nasypala do fondu Climate Emergency Fund pod správou Extinction Rebellion rovný půl milion liber [7]. Další peníze nasypal fond Children’s Investment Fund Foundation, který založil bývalý viceprezident Sórošova fondu Soros Fund Management, lord Mark Malloch Brown [8].  Pokud se ptáte, proč proboha takto bohatí lidé sponzorují obskurní organizace vedené lidmi, kteří konzumují psychedelické drogy a potom zakládají organizace na ochranu klimatu, tak byste měli vědět, že jim vůbec nejde o ochranu klimatu. Nemá to s tím nic společného. Tito miliardáři sledují jedinou věc, kterou mladí studenti na šibenicích netuší, protože nechápou, že plní roli užitečných idiotů.

Aileen Getty, dědička po J. Paul Gettym, ropném miliardáři.

Všechny tyto procesy, kdy dědička po J. Paul Gettym, který se netajil tím, že je přítelem Rothschildovy rodiny, najednou sponzoruje organizaci, která jde po krku ropě a fosilním palivům, totiž vedou k jednomu jedinému cílí, kterým je globální taxa na CO2. Pozor na jednu důležitou věc. Emisní povolenky na produkci CO2 jsou už dávno ze hry pryč, nyní se hraje o daleko větší peníze. Jde totiž o uvalení spotřebních a lépe řečeno všelidových daní na produkci CO2. Cokoliv nebo kdokoliv produkuje CO2, bude platit. Samozřejmě, že ne přímo. Nikdo nebude za vámi chodit do bytu a říkat, že za poslední měsíc jste vydýchali 3 000 metrů krychlových CO2 a tudíž zaplatíte daň ve výši 54,- Kč za produkci CO2. Takto to nebude. Chystá se ovšem zdanění nepřímé, skrze zboží a služby, kdy tato daň bude schována ve všem, co kupujeme.

Cílem tohoto aktivismu je zavedení uhlíkové daně na veškeré zboží a služby, která by proudila na účty globálních firem

Pokud koupíte vepřové nebo hovězí maso, zaplatíte za něj CO2 daň navíc, zatímco sója nebo mletý hmyz, případně upravené maso z mrtvých osob bude bez daně. Naprostá revoluce spočívá v tom, že zatímco emisní povolenky generovaly peníze jenom z účtů jednotlivých státu, tato globální CO2 daň vytáhne peníze od všech lidí, ale co je důležité, přerozdělení těchto peněz půjde do kapes miliardářů a šlechtických rodů, které vlastní komerční produkty, které jsou silně neekologické. Takže si koupíte šampón nějaké globální značky a zaplatíte daň CO2. Ta daň ale nebude ve smyslu státní daně, ale globální daně. Daň tedy nepůjde do státních rozpočtů jednotlivých států, ale budou ji vybírat globální firmy, ty samé firmy, které ten šampón vyrábí a vám prodávají. Ta daň půjde výrobci, do jeho kapsy a výrobce řekne, že tyto peníze použije na to, aby jeho výroba byla více EKO. A to znamená co?

Lord Mark Malloch Brown, bývalý viceprezident Soros Management Fund a dnes sponzor Extinction Rebellion.

V lepším případě to znamená, že jste za debila, protože jste pod záminkou ochrany klimatu zaplatili miliardářovi peníze navíc, aby za vaše peníze, za vaši CO2 daň, revitalizoval a přebudoval své továrny na šampóny. Prostě jste miliardářovi zaplatili rekonstrukci podniků. Jeho to nestojí ani dolar, takže jste za debila. Anebo nastane druhá možnost, takto od vás získané peníze vůbec nepoužije na rekonstrukce svých továren, prostě jste mu zaplacením CO2 daně zvýšili globální zisk. Jestli opravdu zlepšil svoji výrobu v továrnách a produkuje méně CO2, to totiž vy jako obyčejný a platící gój nikdy nezjistíte.

Děti a mládež je nejsnadněji zmanipulovatelná skupina lidí pro procesy, kterým nerozumí

Takže ve výsledku nejste za debila, ale za naivního idiota. V obou případech totiž nejde o nic jiného než o přesunutí více peněz z vaší kapsy do kapes globálních miliardářů. A právě proto dědičky po ropných mogulech a šéfové hedgeových fondů George Sorose sponzorují mentálně postižené užitečné idioty ze Švédska, anebo užitečné idioty v Praze na kostkách z ledu, nebo v Londýně na letištích. Ve skutečnosti jde o to, že ta daň na CO2 může být extrémně vysoká, třeba 150% z ceny zboží, jak nedávno rovněž zmínila Greta Thunberg. A to už není žádná sranda, to už je pořádný ranec peněz. Nosatý business založený na odrbání kapes tupých lidí.

Zmanipulovaná mládež. Foto: iDnes.cz

Planeta se opravdu mění, opravdu se mění klima, ale vtip je v tom, že člověk s tím nic neudělá, nelze to zastavit. Lze na tom ovšem vytřískat nehorázné peníze, protože hlavním motivačním faktorem bude strach a hysterie. Tento “kalech” ale má jednu drsnou vlastnost. Ten proces opravdu běží a ten strach a hysterie není daleko od procesů, které se blíží s ohledem na tuto planetu. Je to totiž stejné jako v tom filmu, kde hlavní gangster vyhrožuje, že všechny rukojmí přejede rychlík od východu, ale nakonec ve skutečnosti je přejede nákladní vlak jedoucí od západu. Jeden to přežije a pak se ptá sám sebe: “Oni nám lhali! Celou dobu nám lhali!” Tohle je pouze obludný příměr nosatého chucpe, jak vydělat na klimatické krizi, kterou nelze zastavit, obrovské a mamutí peníze. Jenže, tím že je to o penězích, to ještě neznamená, že ten nákladní vlak od západu opravdu již není na cestě. Vidíme totiž okolo sebe, že klima se mění. Nesmíme však dovolit, aby globalisté na tomto nezvratném procesu vydělávali peníze pod rouškou indukovaného strachu a hysterie na náš účet!

Záznam pátečního pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Vážení, to musíte vidět, anglická hovada z této ER organizace zažila rázné řešení. https://ac24.cz/-/aktiviste-zablokovali-metro-v-londyne-lide-necekali-na-policii-a-prevzali-spravedlnost-do-vlastnich-rukou?redirect=%2F

Dahlie
Návštěvník
Dahlie

… proč mají ty provazy tak dlouhé ???

Jochen
Návštěvník
Jochen

Se nenasel nikdo , kdo by jim to podkopnul?

sestka
Návštěvník
sestka

https://sputniknews.com/us/201909121076783098-caitlyn-jenner-bragging-penis-achievements/

Jak je snadne dnes byti zenou v 70 ti pozde ale neni nikddy pozde ,no neni to fesand?? A jiz ho nema nechal si ho usmiknout k radosti sveho manzela 20 ,jez je ovsemtaz trans zena , pro jasne pozrozumeni oba jsou oriste buzeranti perverti to je ta LGBTQ+

Daniel
Návštěvník
Daniel

Pardon studie dohledány. Něco na Vašich článcích bude…… Donutil jste mě se opravdu zajímat. Děkuji

https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/alexander-ac-ustav-vyzkumu-globalni-zmeny-av-cr-historie-klimatu-ve-svetle-moderniho-vedeckeho-poznani-opravdu

Martin
Návštěvník
Martin

…doufám, že si užíváte aktuálních sluníčkových dní… Věřím, že jistě oceňujete, jak vás to greténské CO2 pěkně hřeje na kůži 😉

Mnohé indicie naznačují, že hlavním důvodem změn je růst výkonu Slunce — což ovšem globalistická zelená propaganda vší silou popírá — a omílá dokolečka „mantru o skleníkových plynech“. Jedno z dogmat, které „zelenáči“ neustále papouškují, je to „o skleníkových plynech vytvořených člověkem, které údajně způsobují oteplování“. Ve skutečnosti je pravděpodobné, že toto dogma je postaveno na chybné dedukci a chybné korelaci koncentrace CO2 s oteplením.

Ono totiž s velkou mírou jistoty můžeme říci, že zvýšené uvolňování údajných „skleníkových plynů“ je jednoduše a prostě následkem, nikoli příčinou oteplování…

Víte že existují odborné studie, které vliv „skleníkových plynů“ popírají?

http://www.ragauian.cz/pocasi-je-nejsilnejsi-znameni-casu-co-je-skutecnym-duvodem-oteplovani-klimatu-jak-se-na-tom-podili-sklenikove-plyny-jak-to-souvisi-s-duchovnim-vyvojem-cloveka-na-zemi-8/

Daniel
Návštěvník
Daniel

Dobrý den, již v několikátém článku od Vás čtu že globální oteplování, které probíhá není námi zapříčeněno, probíhalo by i bez nás a člověk jej nezastaví. Ale ani v jednom z článků neuvadíte studií, která by toto prokazovala. Přijde mi to jako by jste psal jedna paní povídala. Můžete prosím takovou studii uvést? Děkuji

Martin
Návštěvník
Martin

Je možné toho dohledat daleko více Danieli:

TVRDÁ DATA JSOU K DISPOZICI, zkuste prosím vypnout lžitelevizi a začít přemýšlet… věřím že tady jsou lidi přemýšlivější než ovce na mainstreamu… čtěte a uvažujte nad fakty, cituji:

…to, co David Travis naměřil po tragédii 9/11, je naprosto dokonalý důkaz toho, že program stratosférické injektáže aerosolů (SAI–SRM) pro odstínění Slunce již jede na plný plyn…

Zjistil, že za tři dny po 11. září, kdy nelétala letadla, stoupl rozsah teploty o více než 1 stupeň Celsia.

Byla to největší teplotní změna za posledních třicet let…

Takto výrazná změna ve slunečním svitu, v průběhu několika málo dní, jasně dokazuje že to, co ta letadla dělají, nejsou „normální contrails“! Prostá logika ukazuje nejlogičtější vysvětlení — program stratosférické injektáže aerosolů (SAI) pomocí sprejování aerosolů. Takže DOOPRAVDY vědoucí si mohou vzít ponaučení a uvědomit si, jak moc už v roce 2001, bylo záření ze Slunce potlačeno… přičemž můžeme s velkou pravděpodobností odhadnout, že za tu dobu bylo SAI stínění podstatně zdokonaleno… důsledky si prosím domyslete sami!!

http://www.ragauian.cz/pocasi-je-nejsilnejsi-znameni-casu-co-zpusobuje-globalni-oteplovani-jak-vznika-globalni-stmivani-fakta-dokazuji-ze-globaliste-jiz-spustili-geoinzenyring-na-odstineni-slunce-a-chlazeni-zeme-co-na/

GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ SE SAMOZŘEJMĚ DĚJE. KAŽDÝ TO MŮŽE CÍTIT NA VLASTNÍ KŮŽI… když zrovna vysvitne Slunce.

Ten GRETÉNSKÝ PODVOD SPOČÍVÁ V TOM, ŽE VÁM ZÁMĚRNĚ NEŘÍKAJÍ, ŽE SE OTEPLUJE KVŮLI ZVYŠOVÁNÍ VÝKONU SLUNCE. CO2 na to má jen dost malý vliv, s velkou pravděpodobností lze říci, že růst CO2 je následek oteplování, NIKOLI PŘÍČINA! V tom je ta finta FŇ 😉 Takže jelita greténi se mohou ustávkovat k smrti, ale s oteplováním to vůbec nic neudělá…

JEN GLOBALČIKI VYDŘOU Z OVČANŮ VÍCE PRAŠULÍ skrze zelené greténské daně. Je to tak těžké pochopit? Nastudujte si tvrdá data a použijte svůj mozek.

Nechci aby to vyznělo jako strašení, spíše jako signál k probuzení, pochopte už konečně, jak funguje tento svět… CO NÁS MŮŽE ZACHRÁNIT, JE JEN DŮKLADNÁ ZMĚNA MYŠLENÍ, sebepoznání, otevřené myšlení, atd…

Něco je špatně!

Energie přímého záření ze Slunce byla v letech 1995 až 2007 zhruba stabilní — i když by s poklesem aerosolového znečištění měla RŮST! …

Když však Chuck Long, výzkumný pracovník společnosti CIRES v divizi globálního monitorování NOAA/ESRL, a jeho kolegové bádali trochu hlouběji, zjistili že něco je hodně špatně…

Pokud by byl nedávný trend „rozjasnění“ oblohy způsoben čistším vzduchem — a tedy menším množstvím aerosolů — měl by být doprovázen zvýšením přímého sestupného krátkovlnného záření, přičemž jedna část slunečního záření dopadá na povrch přímo ze Slunce.

To se ale nestalo, jak prohlásil Long během mítinku americké geofyzikální unie v San Franciscu.

Místo toho Long a jeho kolegové zjistili, že v kontinentálních lokalitách Spojených států, které analyzovali, zůstala energie přímého krátkovlnného záření v letech 1995 až 2007 zhruba stabilní.

Naopak to bylo rozptýlené krátkovlnné záření, které se zvýšilo! To by se prostě NEMOHLO STÁT, kdyby za rozjasněním bylo méně aerosolů. Méně aerosolů by mělo znamenat méně rozptýlené krátkovlnné záření, protože částice v atmosféře mohou nejen odrazit světlo zpět do vesmíru ale také jej ROZPTYLUJÍ!

Ano, data nedávají smysl — z velmi jednoduchého důvodu!

http://www.ragauian.cz/pocasi-je-nejsilnejsi-znameni-casu-proc-se-zeme-otepluje-a-co-je-globalni-stmivani-stalo-se-lidstvo-obeti-nahodneho-geoinzenyringu-dukazy-o-stineni-slunce-pomoci-chemtrails-existuji-aneb-dalsi/

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

oblaky aj prispievaju k otepleni,u to zjednodusenie co razi aj VK ze slnko ziari a sme occhranovani chEmtrailami a obl:aky len ochladzuju (preto na rovniku sa nerobia a tam uz na to rezignovali ale len v mestach nas zacghranuju aby sme s aneprebudili je jedno z jeho najkomickejsich nepodlozenych konstatovani) je jeho najvacsi zivotny omyl ale v konecnom doleDku je to problem pasivnej a odovzdanej posluchacskej casti

samotna NASA ma k tomu dokument ze umele oblaky sposbuju Xnasobne vacsie oteplenie ako mantricke CO2

a rozprasovat nie je potrbne nic pecialne, zakladom tvorby umelych oblakov je sira (nakladne lode su v tom este vykonnejsie ako lietadla) ale samozrejem aditiva ako hlinnik a podobne ktore su tam okrem ineho pre pragmaticke ucely samotneho pouzivania, skladovania paliva znasobujuj efekt tvorby oblakov

dalej tie aerosoly vo vyssich vrstvach nicia ozonoby vrstvu takze VK ma omylom aj pravdu ze ziarenie sa znasobuje, plus aj v niektorych pociatocnych fazach (ked sa to ludovo nazyva chemtrails a eset z otho sekundarne navzniknu oblaky ktore s a vkonecnej faze podobaju na prirodzene) tvorby umelych oblakov tieto posobia ako lupa

cele je to najvacsi podvod vacsi ako 911 je to umelo vyvolana kriza lebo ta teroristick anestacila a zarove alternatiova je pasivna nevzdelava sa len caka na podnose na vsetkio ze to odhlai napr aj VK a tak s aopakuje histioria< ak ani to nebude stacit opridu aj mimozemstabia a zase buder alternatova mat co riesit po fubuse< pisdal som cca @ roky vopred ze za mozno prave bnejaky taky cas sa alternatov vrhne opozdene na klimatcku krizu lebo v tedy bola v mode migracia a tera je to tu a skoro nik stale nevie co s adeje len risi nasledky

altarnativa propaguje tak ako ilegalne volby aj umelo vyvolanu klimaticku krizu a podporuje ju. sluzi nastupu noveho poriadku, je malo vynimiek a malokedy to su exponovani lidri alternatovy ti len zosiluju povrchne priania posluchacov, ozvyvaju sa skor len ojedinele zabudnute hlasy "zospodu" ktore v tom riadenom chaose nepocut, kazdy chce senzacie< suboje a boj ale malokto si spaja indformacie< je to samoregulovana NWO katastroficka zabava kde si ludia vsimaju len katastroficke clanky toho nikdy nie je dost a nezapajaju sami seba

este rok dva a ked budete sirit bludy ze oblaky ochladzuju a slnko silnie a takto primitovne zjedodusit celu vec ako vam to seciruju ti co to divadlo sponzoruju a dockate sa toho o com pisete – platit za kazdy prd

Jana
Návštěvník
Jana

V závěru rozhovoru řekl Jan Ruml totéž co tvrdí VK stále … v politice “chybí elity” … jen si je asi představuje trochu jinak…
https://www.televizeseznam.cz/video/prostor-x/ruml-gotta-politici-zneuzili-chramostova-je-na-pohrbu-nechtela-klaus-si-vyznamenani-nezaslouzi-63979736

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Ropa je o tretinu levnejsi nez pred cenovym propadem 2015 a letenky jsou 2x tak drazsi. U pump se taky nezlevnilo, ba naopak. Takze – jak dlouho budeme tyhle svinarny tem nosatejm kurvam trpet ?
A uhlikova dan – nasrat, jo nasrat !

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

Zdálo se ale, že provazy mají velkou vůli, takže klidně by mohli stát na zemi i s provazem na krku

Ne, to se nezdálo, to tak opravdu bylo, protože se na těch kostkách ledu střídali, viz záznam z Raptor TV:
https://www.youtube.com/watch?v=YMVUvUPwCxE

Curilo
Návštěvník
Curilo

https://a2larm.cz/2015/10/patnact-let-od-protestu-proti-mmf-a-svetove-bance/ všichni bývalí anarchisti napochodovali do státních institucí jako tzv sociologocé, politogové a sociální ekologové nyní hrají pré v mediálním prostoru, sedí na ministerstvech, krajích a všude, kde to jen jde, jsou živeni z rozočtu a grantů a v podstatě se stali úderkou multikulti leberálního antivlasteneckého proněmeckého protiruského režimu. Hnus velebnosti.