Exkluzivní svědectví Češky z Floridy s vámi doslova otřese, celá rodina z...

Exkluzivní svědectví Češky z Floridy s vámi doslova otřese, celá rodina z jejího příbuzenstva se nakazila kontaminovanými testy na Covid-19 přímo na odběrových stanicích v Clermontu! Nejprve se nechal testovat jejich syn, výsledek na počkání byl negativní, druhý den ale najednou onemocněl a další test byl pozitivní! Vyděšení rodiče byli také testováni negativně, ale rovněž oba onemocněli pouhých 24 hodin po testu na Covid-19 provedený stěrovými tyčinkami v nosu a krku! Americká média začala uměle nafukovat počty nemocných, celkem 333 amerických laboratoří na Floridě hlásilo 100% pozitivně testovaných ze 100% osob, které se přišly otestovat!

Exkluzivní svědectví Češky z Floridy s vámi doslova otřese, celá rodina z jejího příbuzenstva se nakazila kontaminovanými testy na Covid-19 přímo na odběrových stanicích v Clermontu! Nejprve se nechal testovat jejich syn, výsledek na počkání byl negativní, druhý den ale najednou onemocněl a další test byl pozitivní! Vyděšení rodiče byli také testováni negativně, ale rovněž oba onemocněli pouhých 24 hodin po testu na Covid-19 provedený stěrovými tyčinkami v nosu a krku! Americká média začala uměle nafukovat počty nemocných, celkem 333 amerických laboratoří na Floridě hlásilo 100% pozitivně testovaných ze 100% osob, které se přišly otestovat!

Redakce Aeronetu získala otřesné a děsivě autentické svědectví o tom, co probíhá v USA okolo nákazy Covid-19. Naší redakci se ozvala česká čtenářka, která žije s manželem na Floridě a její nejbližší příbuzné, konkrétně rodinu bratra jejího muže, potkala doslova tragédie a podala nám unikátní svědectví, co se momentálně děje na Floridě okolo koronavirové hysterie. Jistě si pamatujete na několik článků na Aeronetu, kde jsme před pár týdny rozebírali problematiku a skandál kontaminovaných testů na Covid-19 v americké Georgii a také kontaminaci čínských testů v Tanzanii, kde testy pozitivně testovaly na Covid-19 ovce, kozy a dokonce i tropické ovoce [1].

Záběry z floridského vysílání televize NBC News

Paní Karolína z Floridy nám však podala svědectví, které potvrzuje, že nejenom, že kontaminované testy jsou nadále v USA v oběhu, ale že tyto testy neslouží jen k falešnému výsledku testu jako takového, aby vyšel pozitivně, ale při aplikaci těchto kontaminovaných testů na testovaných subjektech dochází k prudkému přenosu nákazy Covid-19 na testovaný subjekt takovou rychlostí s tak rychlým průběhem, že to s vámi doslova otřese. Paní Karolína nám k tomu napsala následující email, a opravdu to není pro slabé povahy. Všechny fotografie televizních obrazovek s vysíláním stanice NBC News v tomto článku nám zaslala paní Karolína pro dokreslení situace, jak informují americká média na Floridě o současné virové situaci.

Svědectví české krajanky žijící na Floridě

Zdravím Vás, pane VK, pokusím se být stručná. Žiji necelé dva roky na Floridě a s manželem, už od začátku víme, kolik lží se točí kolem koronaviru. Čísla, která nám zde denně ukazují, jsou neuvěřitelná, hon na lidi na pláži je na denním pořádku, v televizi neustále ukazují dokola stejná tzv. ilustrační videa z údajně narvaných nemocnic, no blázinec. Rodina manželova bratra je velice “mainstream” založená, takže už měsíce pomalu nevychází z domova, když nemusí, věčně masky na ústech, místo objetí jen pozdrav loktem a všechny tyhle nesmysly. Pak se ale stalo něco zajímavého.

Syn manželova bratra strávil po nedávné maturitě víkend s kamarády a vrátil se s tím, že 4 z jeho kamarádů testovali pár dní později pozitivně. Jeho rodiče (manželův bratr s manželkou) se toho zalekli, tak nechali jejich syna (který byl zdravý) okamžitě testovat. Test (byl proveden v pondělí) byl hotov během 20 minut u jejich lékaře a vyšel negativně. Hned v úterý ale jejich syn onemocněl! Tak jej nechali ve středu pro jistotu otestovat znovu a druhý test vyšel již pozitivní.

To jeho rodiče vylekalo ještě více, tak se DO TÉ DOBY OBA ZDRAVÍ LIDÉ nechali otestovat o dva dny později, tedy v pátek, a co se nestalo – stejně jako jejich syn DRUHÝ DEN PO TESTOVÁNÍ OBA ONEMOCNĚLI. A teď již oba jsou pozitivní a manželův bratr to odnesl nejhůře, leží tady kousek od nás už 3. den v nemocnici. Takže, co z toho všeho plyne? Přesně to, co se tady v Americe tvrdí ve velkém (sledujeme oba Alexe Jonese) – testy musí být infikované. Událost se odehrála v rodině manželova bratra, kteří žijí ve městě Groveland. Syn manželova bratra se nejdříve nechal testovat v pondělí dne 29. 6. u svého obvodního lékaře ve městě Clermont. Byl naprosto zdráv, věk 19 let, je sportovec, budoucí profesionální hráč baseballu.

Test mu byl u lékaře vyhotoven na počkání stěrovou tyčinkou do nosu a krku a za 20 min. odešel s výsledkem testu – NEGATIVNÍ. Ihned druhý den na to ale onemocněl. To jeho rodiče vylekalo a chtěli se přesvědčit, zda se jedná o Covid-19 nebo ne. Tak ho nechali ve středu 1. 7. znovu otestovat u stejného lékaře a test již vyšel POZITIVNÍ. Marodil cca. 4 dny (bolest v krku, teplota). Pozitivita jeho testu vylekala oba jeho rodiče ještě víc, tak se rozhodli jít oba také na testy, nechat se také otestovat, konkrétně v pátek 3. července. Zajeli nejdříve ke stejnému lékařiv Clermontu, kde testovali 2x jejich syna, ale ten je odmítl s tím, že už nemá žádné testy, tak se nechali testovat v Orlandu, na parkovišti ihned u Convention Center, Orlando.

Je to tady v centrální Floridě největší testovací místo. Dříve tam testovali kolem cca 250 až 300 lidí denně, teď již prý testují kolem 2000 !!! denně. Fronty aut jsou hodinové. Bylo jim tam řečeno, že test obdrží nejpozději do 72 hodin. A stejně, jak jejich syn, i oni ihned druhý den po testování onemocněli. Jejich průběh je o mnoho horší, oba mají velké teploty, dávivý kašel, naprostá vyčerpanost. Viděli jsme to na vlastní oči, protože jsme jim jeli nakoupit a nákup vezli ke dveřím jejich domu v Grovelandu. Všichni jsme čekali na neděli nebo nejpozději na pondělí, abychom se dozvěděli výsledky, ale žádné výsledky nepřišly.

První z obou výsledků (její) byl znám až v pátek dne 10.7. a byl POZITIVNÍ. Výsledek testu manželova bratra do dnešního dne stále nepřišel! A to se nechali oba testovat ve stejný okamžik, seděli společně v jednom autě. Teď v neděli 12. 7. nám žena manželova bratra napsala, že musela odvézt muže do nemocnice, protože vykašlával něco černého. Byl přijat do nemocnice “Orlando Health South Lake Hospital” (je to od našeho bydliště asi 5 min. autem).

Tam lékařům sdělil, že jak jeho syn, tak i jeho žena v minulých dnech byli testováni pozitivně, ale že jeho test stále nedorazil. Tak ho nechali přímo v nemocnici znovu otestovat a výsledek (hotový během pár hodin) prý byl POZITIVNÍ, mluvili jsme po telefonu se sestřičkou, nikdo totiž nesmíme na návštěvu. Bylo mu v den přijetí do nemocnice řečeno, že má nejen Covid-19, ale dokonce i pneumonii, tzn. akutní zápal plic (zda tomu můžeme věřit nebo ne, to je otázka). Kam se poděl jeho test provedený v pátek u Convention centra nikdo neví, ale pravda je ta, že zde teď ve zprávách ukazují, že čekací doby jsou tu velmi dlouhé, v jednom případě dokonce až 27 dní. Zde je důkaz, fotím si zajímavosti z televize:

Manželův bratr už je v nemocnici 3. den, je mu údajně podáván Remdesivir a je na ventilátoru. S žádným lékařem jsme nikdo zatím nemluvili, pouze se sestřičkou, což nám nepřijde vůbec profesionální. Ale veškerý kontakt je nám dovolen pouze přes telefon. Dále než do vstupní haly nemocnice stejně nikoho nepustí. Pokud jde o jejich syna, ten chodil na střední školu Lake Minneola High School (jsme od ní kousek, chodil na ni i manželův syn). Budete-li někdy zase psát o koronaviru nebo povídat na Svobodném vysílači, klidně tohle zveřejněte, protože lidé by to měli vědět a měli by si 2x rozmyslet, zda se nechají testovat či ne. Děkuji za Váš čas a za vše, co pro lidi děláte.

Karolína

Jak sami vidíte,  máte to přímo z první ruky a na talíři přímo z Floridy. Takovéto svědectví nikde v mainstreamu nezazní, ale zmíněné detaily naprosto věrně vystihují, čeho jsme zde svědky. Testy jsou zjevně a evidentně kontaminovány, a tato kontaminace nemůže být náhodná, ale je úmyslná. Zdraví lidé jsou zvědaví a nechají se testovat a za 24 hodin mají horečky, teploty, bolí je v krku, je jim špatně. Zatímco u mladších ročníků a absolventů, kteří právě vyšli ze školy, je průběh mírný a trvá cca. 4 dny, v případě o jednu generaci staršího otce je jeho průběh akutní a neuvěřitelně děsivý.

Celkem 333 laboratoří na Floridě ohlásilo 100% pozitivních testů ze všech testovaných osob

Paní Karolína v emailu neví, jestli má lékařům věřit, že bratr jejího manžela má diagnostikovanou pneumonii, ale pokud doma vykašlával z krku něco černého, jedná se nepochybně o akutní zápal plic, protože to černé z krku, to je sražená krev z plic, která zčerná a je vykašlávána. Tak akutní nástup pneumonie, za pouhé 2 dny od minulého pátku do minulé neděle po absolvování testu na Covid-19, je naprosto neuvěřitelný. Celá rodina bratra jejího muže byla zdravá, ale poté, co si celá rodina nechala udělat testy, okamžitě všichni druhý den onemocněli, vypukly horečky, nevolnosti. bolesti. A to zdaleka není všechno.

Alex Jones před několika dny odpálil [2] neuvěřitelný skandál, na veřejnost totiž vyplulo zjištění, že na Floridě celkem 333 odběrných míst hlásí 100% podíl pozitivních nálezů ze všech testovaných osob, které do těchto odběrných míst si přišly udělat testy. Ze statistického hlediska je to nemožné, ta čísla jsou samozřejmě uměle nafukována, tedy jsme svědky opačného procesu, než který probíhal v Číně, kde Čína prokazatelně skutečná čísla nakažených pro změnu zmenšovala [3].

Toto je jednoznačné potvrzení toho, že Covid-19 je v USA weaponizovaným nástrojem řízení k donucení veřejnosti k podstoupení budoucího masivního a hromadného očkování, které zjevně bude mandatorní, protože tato hysterie je přesně tak zinscenována. Covid-19 se v USA stal de facto zbraní hromadného ničení, a protože virus podle všeho mutuje velice rychle, a jak říkala Dr. Soňa Peková, s každou mutací virus ztrácí své původní “kvality”, tak to podle všeho vypadá, že v USA bylo rozhodnuto, že tomu šíření viru bude napomoženo pomocí infikovaných stěrových testů.

Nákaza ze stěrových tyčinek testů je okamžitá a prakticky bez inkubačního okna

Pokud si necháte dobrovolně strčit do krku a do nosu tyčinku napuštěnou Covidem-19, tak stačí pouhých pár hodin na propuknutí nemoci, protože virus se sliznicí dostane do krve a do plic, kde se začne prudce množit ve velkém objemu. Abyste pochopili, v čem se to liší od normální nákazy. Při normální nákaze kapénkou nebo vzduchem se vím dostane do plic jeden nebo dva viry. Ty se musí v buňkách člověka namnožit, a toto množení trvá až 14 dní. Jenže, pokud vám esesák v bílém plášti vrazí hluboko do nosu špejli s kusem vaty na konci, která je napuštěna virem, potom těch virů ve vatě jsou stovky milionů a otěrem o sliznici se miliony z nich přenesou do nosohltanu.

Průběh nemoci je potom akutní, protože touto přímou kontaminací z tyčinky a tamponu se úplně vyruší inkubační okno pro množení viru. Naprosto zdravá rodina se tak nechá testovat, výsledek vyjde negativně, ale druhý den propuknou horečky, nevolnosti a boleti. Opakovaný test potom prokáže pozitivitu. Jinými slovy, je to ještě horší, než jsme si mysleli. Odběrové stanice na Floridě v podstatě funguji jako inseminační centra na šíření nemoci, kdy nemoc v USA se šíří tím více, čím více lidí přijede na parkoviště před kioskem, aby se nechali testovat. Je to podobné jako v Hebrejské Bibli o lampě Světlonoše v temnotě, který lampu světla a naděje na spasení přitahuje důvěřivé, ale světlo je ve skutečnosti přivádí k záhubě a do chřtánu Behemotha.

O tomto děsivém svědectví budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS a dostaneme se i na další témata za uplynulý týden, z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

344
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
net
Návštěvník
net

Dobrý článek.

holistický prístup
Návštěvník
holistický prístup

Ak je tyčinka napustená niečim “umelým”, tak aj test MUSÍ výjsť pozitívny na to “NIEČO”, čo infikuje testovaného – teda je záhadou, že vyšiel negatívny … väčšia časť “vírusov” predsa ostáva na tyčinke – takže článku chýba základná logika.

josef
Návštěvník
josef

Co je na tom podivného ? Stači k testu dopsat třeba jedničku, aby se vědělo jak má dopadnout, nebo použít na poprvé ty testy co nefungují a stejně nic než negativitu nevyhodnotí. Málo se píše o nespolehlivosti testů, že ty se používaly v tzv první vlně byly nespolehlivé ? Já osobně něco podobného dávno tuším a výtěr by mě osobně mohli udělat jedině po moji smrti.
Když jsem viděl ty fronty hlupáků co se nechaj šparat bylo mi jich líto za jejich naivitu

Karel
Návštěvník
Karel

Nechápu jednu věc. Oni pacošům strčí do nosu a krku kontaminované testery, čímž je nakazí a ty testery pošlou do laboratoře a výsledek testu je negativní? To znamená, že všechny viry z kontaminovaných testerů lidem setřeli na sliznice a do laboratoří odcházejí testery bez virů a tudíž negativní? To to nikomu není divné?

Pavel
Návštěvník
Pavel

Může to tak vyjít. Test netestuje virus samotný, ale nějaké produkty imunitního systému lidského těla na tento virus. A tyto produkty v testu samozřejmě nejsou.

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Je to svinstvo, vlastná vláda, či skôr Sionisti globalčíci a ich korporácie prevádzajú na US spoločnosti genocídu. Písmo sa napĺňa, moc šelmy rastie, no po tomto temnom období raz príde nový deň a veškeré zlo konečne skončí na dlhú dobu. Haleluja!

eva
Návštěvník
josef
Návštěvník
josef

a Trump o těch machinacích nemusí nic vědět

PaVo
Návštěvník
PaVo

Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně
některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, (dále též jen „zákon“) upravuje práva a
povinnosti fyzických a právnických osob v ochraně veřejného zdraví. Při ohrožení veřejného
zdraví, tedy stavu, při kterém jsou obyvatelstvo nebo jeho skupiny vystaveny nebezpečí,
z něhož míra zátěže rizikovými faktory přírodních, životních nebo pracovních podmínek
překračuje obecně přijatelnou míru a představuje významné riziko poškození zdraví, jsou
orgány ochrany veřejného zdraví oprávněny použít mimořádných opatření zakotvených v této
legislativní normě za účelem zabránění šíření infekčních a hromadně se vyskytujících
onemocnění.
Epidemie je zvýšený výskyt nemoci, který je geograficky a časově omezen. Při epidemii
infekčního onemocnění dochází zpravidla k prudkému nárůstu počtu onemocnění v čase, kdy
nemocnost dosahuje hodnot vyšších, než je běžná sporadická nemocnost. Hodnoty
nemocnosti, při kterých dochází již k epidemickému šíření (tzv. epidemický práh) jsou různé
a liší se podle nemoci. U některých nemocí hodnota epidemického prahu není přesně známa.
Hlavním kritériem, zda se jedná o epidemii či nikoli, je pak vzájemná, epidemická souvislost
jednotlivých případů nemoci.

Takže překročení obecně přijatelné míry a výrazné riziko poškození zdraví jsou podmínkami, které naplněny nejsou!

Na 10 milionů obyvatel když zemřelo na COVID 350 lidí, a to ještě to číslo není ověřené, že skutečně šlo o úmrtí pouze na tuto infekci. Dále pak o jaké výrazné poškození se mže jednat, když většina tzv. nakažených se vyléčila i bez léků?
A o epidemii se jedná v případě, že zdravotnická zařízení jsou naplněna či přeplněna akutními případy, což taktéž splněno není, jen se o tom lže!
Pamatujete Wuhan, jak údajně postavili za 10 dnů nouzovou nemocnici? Pamatujete, jak Trump a další zprávy lhaly o přeplněnosti nemocnic v NY? A konečně, v pátek lhala i ta hlupka ředitelka Krajské hygienické stanice v Ostravě ( viz můj odkaz v příspěvku níže, kde ji můžete slyšet ), že jsou u nás nemocnice přeplněné. Nejsou.
Zjistil jsem, že ve městě je 22 lidí na infekčním a pouze 2 osoby na přístrojích!

Takže lidi, zvedněte zadky a objeďte okolní nemocnice a uvidíte sami, jak nás oblbují.

Veškerá tzv opatření včetně roušek jsou jen buzerací lidí a omezováním osobní svobody a když to necháme v prvním kole projít, vakcinace a čipy nás neminou.

Říkám to pořád, věřte jenom tomu, co si sami ověříte, lež je tou nejsilnější zbraní hromadného ničení. Je to celé domluvené a je jedno, co za nepřátelství mezi zeměmi nám podsouvají, ať už jde o Čína USA, Rusko USA, atd. Nenechte se oblbovat, celosvětově nastaveno a už dávno, neexistuje náhoda, že by všechny země strkaly do medií záběry přeplněných nemocnic!!!

josef
Návštěvník
josef

stejných přeplněných nemocnic pořád dokola

Dhoul
Návštěvník
Dhoul

Bohužel, lidé jsou hloupí a vyděšení. Myslel jsem si, že tmarstvi a strašení už je za námi, ale čím více jsou lidé vyspělejší, tím lépe jsou ovladatelni. Vidím to časem na pěkný průser. Toť můj názor.

rostislav
Návštěvník
r.m.
Návštěvník
r.m.

Od 9. července do 18. července zaznamenali hygienici v kraji deset nových případů koronaviru, z toho šest u Ukrajinců, u dospělých i u dětí.
„Je to víc než 50 procent. Teď se to koncentruje. Vidíme, že jednoznačně Ukrajinci jako zahraniční pracovníci jsou pro jižní Čechy rizikový zdroj.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/v-jiznich-cechach-pribyva-ukrajincu-nakazenych-koronavirem-40330906

bobesh
Návštěvník
bobesh

…mám neoficiální info z ministerstva školství,že nový školní rok už je naplánován a bude to opět divoké,konec roku bude ještě zajímavý…

r.m.
Návštěvník
r.m.

Za současných podmínek je nemožné děti zavřít ve třídách. Nebo ano, ale pak budou učitelé ohrožený druh a přibude imunizovaných sirotků )))

PaVo
Návštěvník
PaVo

no tos nám toho řekl, bobši. Divoké je co? Já jsem taky divoký a bez určení zda hráč a nebo kanec a tak podobně je takové sdělení o ničem.

Janaz
Návštěvník
Janaz

Neexistujú žiadne protilátky pri covid-19. Zaujímavý článok a na konci je link na video s rozhovorom s dotyčným šéfom spoločnosti bulharských patológov.
https://zemavek.sk/europska-patologicka-organizacia-neexistuje-jediny-dokaz-ze-niekto-zomrel-na-koronavirus/

PaVo
Návštěvník
PaVo

Dík za odkaz, Janaz! Je to jasné, nahoře jsem psal, že je to celosvětově organizováno a Vy tady dáváte důkaz i kým. WHO. Světová zdravotnická organizace a kdo jí reportuje, ten poslouchá její instrukce! Kdopak ji asi řídí, že? Zbytečná otázka. Jak jsem to už napsal, zapomeňme na předváděná nepřátelství mezi zeměmi, je to jen hra, Trump jen na oko obviňuje Čínu, byl to dávno domluvený krok a naplánovaný do podrobností, proto je Gates takový suverén. Fujtajbl!