Exkluzivní předvolební rozhovor s předsedou Národní demokracie Adamem B. Bartošem, který kandiduje...

Exkluzivní předvolební rozhovor s předsedou Národní demokracie Adamem B. Bartošem, který kandiduje na sjednocené kandidátce Aliance Národních Sil! Jaký je největší problém českých vlasteneckých sil? Proč se nedokáží sjednotit? Jak to bude s reformou důchodů a s bydlením? A co exekutoři? Jak bude zajištěna obrana ČR po vystoupení z NATO? Fatální omyl Miloše Zemana, že v Kábulu se bojuje za Prahu? Proč všichni poslanci českého parlamentu, až na jednu výjimku, podporují bezvýhradně stát Izrael? V unikátním rozhovoru najdete odpovědi na otázky, které na mainstreamu v rozhovorech nikdy nezazní!

Exkluzivní předvolební rozhovor s předsedou Národní demokracie Adamem B. Bartošem, který kandiduje na sjednocené kandidátce Aliance Národních Sil! Jaký je největší problém českých vlasteneckých sil? Proč se nedokáží sjednotit? Jak to bude s reformou důchodů a s bydlením? A co exekutoři? Jak bude zajištěna obrana ČR po vystoupení z NATO? Fatální omyl Miloše Zemana, že v Kábulu se bojuje za Prahu? Proč všichni poslanci českého parlamentu, až na jednu výjimku, podporují bezvýhradně stát Izrael? V unikátním rozhovoru najdete odpovědi na otázky, které na mainstreamu v rozhovorech nikdy nezazní!

Redakce AE News v uplynulých dnech požádala o rozhovor několik vlasteneckých politiků, kteří kandidují ve volbách do poslanecké sněmovny. Oslovili jsme Lubomíra Volného z Volného bloku a rovněž Adama B. Bartoše, předsedu Národní demokracie, který kandiduje na sjednocené kandidátce Aliance Národních Sil, jejíž předsedkyní je Vladimíra Vítová. Do této chvíle před začátkem voleb se nám podařilo získat rozhovor pouze od Adama, Lubomír Volný na naše otázky zatím asi neměl čas odpovědět, a to i zřejmě v důsledku podivného sabotování ze stany Twitteru, který zadržel privátní poštu v komunikaci mezi naší redakcí a Lubomírem Volným na celých 24 hodin, což je skandál. Kontaktovali jsme Lubomíra Volného tedy alternativně na jeho oficiálním emailu serveru Volný Blok a uvidíme, jestli stihne na naše dotazy odpovědět.

Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie

Čtenáři našeho serveru jsou vlastenci a mnozí z nich půjdou dnes a zítra v sobotu volit. Bez ohledu na konceptuální politiku je potřeba, aby dvě nejvýraznější figury vlastenecké scény předložily čtenářům Aeronetu své vize a pohledy na klíčové otázky, které je budou zajímat, ať už budou volit kohokoliv. Přestože by bylo jednodušší odkázat na volební programy vlasteneckých stran, pokaždé je lepší přímo vyzpovídat jednotlivé představitele, aby vlastními slovy popsali a předložili program, který nabízí.

Vlastenecká scéna je maximálně roztříštěná tak, jak je to jen možné a sjednocování do velkých bloků a frakcí se nedaří. Povedlo se to Demobloku ve sněmovně, který našel spojující a vlastně jediné sjednocovací téma, a to je program Anti-Babiš. Nic jiného tyto strany ve sněmovně nespojuje. Vlastenecké strany potřebují víc. Potřebují společný program? Anebo silného vůdce a sjednotitele? V unikátním rozhovoru níže se dozvíte od Adama, jaký program nabízí ANS a kandidáti Národní demokracie a jaké hlavní pilíře tvoří jejich program.

Rozhovor šéfredaktora AE News s Adamem B. Bartošem, předsedou Národní demokracie

1) Pane Adame Bartoši, proč by vlastenci měli volit právě ANS, a pokud se rozhodnou kroužkovat, proč by měli volit a kroužkovat právě Vás?

Aliance národních sil a Národní demokracie jsou jediné dvě národovecké strany. Svůj pronárodní akcent mají už ve svém názvu. Jsme jediná politická síla, která prosazuje pročeskou politiku – ostatní strany razí politiku proizraelskou, a to i ty rádoby vlastenecké. Máme jasnou politickou vizi tvrdého Czexitu – vystoupení z EU (a samozřejmě i z NATO) ne pochybným a nefunkčním referendem (které navíc nemusí dopadnout dobře a zakonzervuje ČR v EU po další desetiletí), ale vládním rozhodnutím. Chceme ukončit covidfašismus a ochránit lidi před vakcinačním terorem. Máme zkrátka dobrý program. A co se týče toho kroužkování – ANS je naším parťákem a je to velice dobrá strana, takže nechci, aby to vyznělo tak, že by lidé měli kroužkováním preferovat jednu stranu na úkor té druhé. Já jsem lídr v Ústeckém kraji, tam mne lidé mohou volit, můžou mne i kroužkovat, pokud chtějí, ale ND a ANS budou spolupracovat i do budoucna, což tady jako předseda ND avizuji. Máme shodu téměř na všem, a to i na věcech, o kterých se nesmí mluvit 🙂

2) Proč Národní demokracie nemá vlastní samostatnou kandidátku?

Od počátku jsme usilovali o spojení vícero stran, protože víme, že drobení stran snižuje jejich šance uspět. Trikolora ani VB neměli o spolupráci zájem, podobně ani DSSS. Nakonec se ukázalo, že spolupráce je možná právě jen na úrovni národoveckého prvku, tedy s ANS. Koalici jsme udělat nemohli, proto jsme se rozhodovali, zda jako nosnou stranu vybereme ANS nebo ND. Nakonec volba padla na ANS, protože je to lepší název z hlediska toho, že na naší kandidátce jsou i kandidáti DSSS, republikánů či někteří členové Rozumných, kteří jsou proti očkování. Proto název Aliance národních sil je přiléhavější.

3) Jaký je váš názor na tzv. nepodmíněný, někdy též označovaný jako univerzální příjem, který by měl nahradit všechny dávky, ale i důchody.

Je to součást plánu globalistů na tzv. Total Control, jeden z jeho nosných prvků, bez kterých by nemohl být proveden. Proto ho přirozeně odmítáme. Z principu. Navíc my, pokud budeme u vlády, zahájíme mohutnou, nejen bytovou, výstavbu a lidem dáme slušné platy. Takže nebudou potřebovat žádnou almužnu od globalistů!

4) Jak má ANS vyřešenou důchodovou reformu? Na západě politici už připouští, že jiné řešení než nepodmíněný příjem důchody ani nemají. Jaký je váš plán?

Důchody přímo souvisejí s počtem poplatníků a výší jejich příjmů. My chceme zachovat a ještě posílit stávající průběžné financování důchodů, kde se důchody vyplácejí z odvodů sociálního pojištění pracujících a firem. Tedy hlavně, a nejen z tohoto důvodu, chceme posílit porodnost pracujících občanů. Toho chceme docílit velkými slevami na daních pro pracujícího člena rodiny s dítětem nebo dětmi a to až daní negativní (místo placení daně bude pracující ještě příjemcem nad úroveň běžné mzdy). Sleva na dani, případně daň negativní, by byla odstupňována podle počtu dětí v rodině a nejednalo by se pouze o symbolickou částku. Bylo by to tolik, že by to přímo motivovalo pracující rodinu mít více dětí. Naproti tomu by se omezily další dávky, které mohou čerpat i rodiče, kteří dlouhodobě nepracují. Těm by se zase nevyplatilo mít děti. Kromě celkového očistného efektu pro společnost bychom tím v horizontu 20-25 let zcela vyřešily problematiku důchodů.

5) Bude ANS uvažovat o prosazení práva na bydlení do Charty lidských práv ČR, resp. do příslušného znění české Ústavy?

Právo na přiměřené bydlení se budeme snažit legislativně zakotvit do české Ústavy a to pro rodiny s dítětem nebo dětmi. Aby byl pro nízkopříjmové pracující rodiny zajištěn dostatek bytů, přicházíme s programem na masivní výstavbu státních bytů. Odkaz zde.

Zároveň se budeme snažit zakotvit do Ústavy nedotknutelnost bydlení i pro dlužníky v případě exekuce. Pro ně a jejich věřitele máme recept na oddlužení. Odkaz zde.

6) A co zrušení soukromých exekutorů?

Na zrušení soukromých exekutorů jsem již částečně odpověděl odkazem v předešlé otázce, kde nabízíme dlužníkům velmi rychlé odpracování si svého dluhu pod administrací státních úřadů. Ti, kteří by neměli sílu nebo vůli si svůj dluh odpracovat pod naším programem Milostivé léto (mimochodem tento program je již 4 roky starý a jeho název nám letos uloupili vládní poslanci ANO, KDU-ČSL aj.pro svůj málo řešící zákon), by museli podstoupit klasické exekuční řízení, ale již pod státními exekutory, kde by ovšem přirážky k dluhu byly jen do výše skutečných nákladů na exekuci a úrok by odpovídal úrokům komerčních bank v té které době.

7) Jak plánujete zakročit proti spekulacím s byty v ČR, zejména ze strany zahraničních penzijních fondů?

Spekulaci s byty hodláme omezit v souladu s výše uvedeným odkazem na výstavbu dostupného bydlení a to pro ty účely založeným státním podnikem pro bytovou výstavbu. Jednalo by se tedy o posílení konkurenčního prostředí, kdy by do nabídky nájemního bydlení vstoupil silný subjekt-státní podnik. To by muselo nutně srazit i cenu vlastnického bydlení, které by se již za současných až 40% marží developerů nevyplácelo. Navíc bychom přijali zákon, dle kterého by musely obce pozemky pro bytovou výstavbu přednostně nabízet státu.

8) Co je podle Vás důvodem, že žádná strana ve sněmovně (kromě Volného bloku) ve skutečnosti nechce vystoupit z NATO? Tedy pokud nepočítáme teď tu předvolební změnu u SPD, už také chtějí referendum o NATO.

Důvodem je to, že to jsou strany řízené ze zahraničí, placené ze zahraničí, tedy nemají dovoleno něco takového říkat. U SPD se to toleruje před volbami, aby vypadala důvěryhodněji jako opozice (i když je řízená), ale jakmile je po volbách, nastoupí Fiala či Tomio a popře to, co slibovali. My jsme v tomto konzistentní – odejít z EU a z NATO říkáme od našeho počátku – jak ND, tak ANS…

9) Co říkáte na fiasko NATO v Afghánistánu po 20 letech snažení o import demokracie?

Import demokracie nikdy nedopadne dobře. A toto fiasko bylo navíc tajnými službami umně režírováno, protože je součástí plánu na destabilizaci regionu a vytvoření různých krizí a prosazení amerických zájmů v regionu. A tím i snaha o podporu migrace do Evropy.

10) Prezident Miloš Zeman tvrdil, že v Kábulu se bojuje za Prahu, když někdo kritizoval české vojenské mise v Afghánistánu. Co byste řekl prezidentovi dnes?

Výrok je parafrází na výrok používaný komunisty v boji proti Francovi (že se v Madridu bojuje i za Prahu). Nemám ten výrok rád, protože ve Španělsku bojovali zednáři a internacionalisté proti konzervativnímu Frankovi. A i ta parafráze je to dost nešťastný výrok, nedomyšlený, protože Zemanovi muselo být jasné, o co v Afghánistánu jde. Teď se ten výrok navíc Zemanovi vymstil, protože podle logiky výroku když padl Kábul, padla i Praha. Svým způsobem jsme na straně poražených. Ale jak říkám, je to celé hra, takže ve skutečnosti je to celé úplně jinak a hraje se s námi divadlo – viz například ta videa, jak lidé běží a snaží se naskočit do makety letadel apod. Je to k smíchu, kdyby to zároveň nebylo k pláči, protože to samozřejmě bude mít konsekvence v podobě další migrační krize. A zde nutno dodat, že Babiš, který si ve své knize hraje na bojovníka proti migraci (prý nedopustí ani jednoho migranta), tak jen před pár týdny jich několik desítek z Afghánistánu dovezl. Takže nevěřme současným politikům, ani když píšou hezké a líbivé knížky o tom, jak myslí jen na naše dobro.

11) Co říkáte na to, že lidé po očkování proti Covidu nemají nárok na odškodnění za újmu na zdraví z vedlejších účinků, které nejsou vypsány na letáku k vakcínám?

Je to důsledek indemnity, kterou si farmakoncerny vymohly na EU. Tady vidíme, jak EU škodí, když celoevropsky povoluje vakcínu, která je pouze experimentální látkou, a to se ještě vyjadřuji velice jemně. Na vině jsou i lidé, kteří při očkování podepisují souhlas s tímto experimentem, ale ani o tom nevědí (že něco takového podepsali). Je to samozřejmě jedna z nejskandálnějších věcí, které jsme v poslední době svědky. Očkování nikomu nezakazujeme, když někdo chce hazardovat se svým zdravím, je to jeho věc, ale odmítáme, aby očkování bylo povinné a aby se ti, kdo se mu odmítají podvolit, stali občany druhé kategorie.

12) Proč podle Vás novináři z projektu Investigace.cz nechtějí zveřejnit všechna jména z uniklých dokumentů Pandora Papers?

Protože cílem kauzy je především Andrej Babiš. To ale neznamená, že by alternativa měla Babiše z nějakých sympatií volit. Babiš má dost svých voličů, podobě jako SPD. Alternativa by si měla vybrat mezi alternativními stranami, tedy hlavně mezi ANS a VB.

13) Pokud by se povedlo vystoupit z NATO, jak by byla zabezpečena obrana ČR. Plánujete model návratu prezenční služby, nebo švýcarský model domobrany?

Kombinaci obou zmiňovaných faktorů. Domobrana je dítě Národní demokracie, které SPD pomohla zlikvidovat. Ale musíme ji znovu vytvořit. Aby armáda mohla ubránit stát, což je jejím úkolem, nemůže být jenom profesionální. Bavme se o délce prezenční služby, ale má-li být armáda funkční pro obranu vlasti, jinak to nepůjde. A pro účely vybudování takové armády hodláme použít rozhodnou částku ze současných 300-500 miliard Kč, které firmy globalistů každý rok vyváději z ČR.

14) Odpůrci vystoupení z EU tvrdí, že by to dopadlo špatně jako pro Velkou Británii. V zemi prý chybí pět a půl tisíce řidičů kamionů. Země má přitom více jak 67 milionů obyvatel. Věříte tomu, že ty řidiče fakt nemají? Že je to fakt důsledek Brexitu?

Nezdá se mi to a nevěřím tomu, jako nevěřím skoro ničemu, co se v médiích hlavního proudu říká. Podstatné je, že v Británii převážily ty zájmy, které této zemi velí jít vlastní cestou. Brexit byl složitý i proto, že Británie byla v EU od roku 1973, což je hezká řádka let. Za tu dobu se britská a evropská politika a byznys dost prorovázaly, takže utnout ty vztahy vyžadovalo nějaký čas. My jsme ale v EU jen nějakých sedmnáct let, takže si nemyslím, že by po Czexitu hrozila nějaká krize. Lidé si ještě vzpomínají na dobu, kdy jsme si dokázali zajistit produkci základních komodit sami. Czexit je nevyhnutelný, protože EU je původcem veškerého zla – na cokoli zlého si vzpomenete, má to krytí z EU. Ať je to migrace, ať je to covidfašismus, genderová politika nebo Green Deal. Není možné se před těmito věcmi ubránit, když jsme v EU. Musíme odejít, aby se na nás ta likvidační politická rozhodnutí nevztahovala.

15) Jaký postoj má ANS k éře automobilismu na baterie?

Auta na baterky jsou na baterky. Jsou k smíchu a protože je vnímám jako nástroj globalistů k zavedení neofeudalismu (čtenářům AE snad nemusím vysvětlovat), elektromobily svým způsobem nesnáším. Pohrdám jimi. Navíc nejsou vůbec ekokogicky šetrné, ale zatěžují přírodu více, než auto klasické. Auto na spalovací pohon je znakem svobody a proto musí být zachováno. ANS s podporou ND se bude bít ze všech sil za to, aby auta se spalovacími motory nejen zůstala, ale aby řidiči a jejich majitelé nebyli buzerováni neustálými a neustále se zpřísňujícími evropskými směrnicemi. I to je důvod, proč z EU vystoupit tvrdým Czexitem. Pokud nechceme všude chodit pěšky, jíst pražené červy místo pořádného masa a místo elektřiny si svítit svíčkou, pak je nejvyšší čas zatáhnout za ruční brzdu. Dejte nám svůj hlas a my to uděláme.

16) Jakou energetickou koncepci preferuje ANS? Jádro? Plyn? Obnovitelné zdroje?

Samozřejmě jádro. Dostavíme Dukovany a Temelín a necháme to dostavit Rusy, kteří v tom jsou nejlepší. Je to v českém národním zájmu. Blízká spolupráce s Ruskem také povede ke snížení cen energií, jako se to podařilo v Maďarsku Orbánovi. Obnovitelné zdroje – myslím ty módní – nejsou pro Českou republiku vhodné. Ale samozřejmě uhlí a dřevo apod – to je také obnovitelný zdroj energie, těžit by se mělo dál, povrchově i pod zemí a nikdo by nám v tom neměl bránit. Vůbec všechna údajně ochranářská opatření ekoalarmistů jsou v podstatě k ničemu nebo ještě lépe – vlastně jim o přírodu a zdroje nejde, ale sledují jinou agendu – zchudnutí země, prosazení globalistických cílů apod.

17) Jaký je Váš postoj k Izraeli a jeho anexím Golanských výšin a částí území Západního břehu Jordánu?

Anexe Golanských výšin je jen jedním z mnoha příkladů agresivní politiky, které se Izrael celou dobu své historie dopouštěl. Je to srovnatelné s okupací českého pohraničí nacisty. Izrael si neustále hraje na oběť, ale je to agresivní stát s expanzivní politikou, který ke svým záměrům zneužívá ekonomickou, politickou a vojenskou sílu USA a jeho vazalů (tedy i bohužel naší země). Nevím, proč bychom ho měli podporovat, jako tvrdí například paní Bobošíková ve své předvolební vizitce na Českém rozhlase, že „politika Volného bloku bude proizraelská“. Tomu nerozumím. Politika ANS a ND je pročeská. V souvislosti s covidovým terorem je pak nesmyslné, když čeští politici vydávají Izrael za vzor, protože v jednom smyslu Izrael obětí přece jen je – je laboratoří globalistů, kde se ve velkém testují vakcíny na lidech. Covidový teror je tam nejbrutálnější ze všech zemí. Zrovna včera jsem četl, že pokud si Izraelec nenechá stříknout třetí dávku, přijde o covid pass a jeho první dvě dávky jsou zneuznány. Je to brutální nátlak na to, aby očkování pokračovalo, i když jsou už lidé z nekonečných front na „tečku“ „otrávení“, ve smyslu znechucení. Je to teror, který si ani neumíme představit. A je to možné jen díky tomu, že Izrael je vlastně politickým projektem jedné známé dynastie, je to vlastně soukromý stát, takže proto je možné na jeho obyvatelstvu zkoušet různé metody, které by jinde probíhaly hůře. Takže ten, kdo říká, že bude dělat proizraelskou politiku, vlastně říká, že tady chce stejný elektronický a očkovací koncentrák, jaký mají v Izraeli. Včetně očkování a buzerace kolem toho… Takže ze strany VB je to, jak vy s oblibou říkáte, pořádné a macaté chucpe…

18) Jaký je váš vztah k Ruské federaci?

Česká republika musí být neutrálním a nezávislým státem. Nemůže nikomu podlézat. Západu ani východu. Americe, ani Číně. Na druhou stranu je v českém národním zájmu mít dobré vztahy s RF a já bych řekl – mít výborné vztahy s RF. Předně proto, že je to slovanská země, tedy náš přirozený spojenec, dále proto, že historicky nám přišla na pomoc a v podstatě coby nástupnický stát SSSR garantuje poválečné uspořádání Evropy a tudíž i naše hranice. Jako strana jsme vždy udržovali s RF dobré vztahy. V Ruské federaci není vše růžové, Putin není žádný ruský národovec, ale v mnohém je jejich politika inspirativní, protože uvažují v dlouhodobém horizontu, nejen rok dopředu. Obnovení dobrých vztahů s Ruskem máme ve svém volebním programu a všude o tom mluvím, takže asi tak.

19) Věříte, že výbuchy ve Vrběticích v muničním skladu způsobili dva údajní agenti GRU?

Nikdy jsem si to ani na vteřinu nemyslel. Je to nehorázná lež a to, že se k tomu Česká republika snížila, je ostudné. Několikrát jsme to kritizovali a napsali našim ruským partnerům, že to takto nenecháme. Národní demokracie navazuje na odkaz Karla Kramáře, který ruskou zemi miloval. Takže my nebereme Rusko jako nepřítele, ale jako přítele. Ale opět – to neznamená že budeme dělat proruskou politiku. Budeme dělat pronárodní politiku, sebevědomou. Ale sebevědomá politika neznamená, že odezíráme CIA z úst a bojujeme proti Rusku a pak se plácáme po ramenou, jací jsme machři a jak jsme si na ty Rusy došlápli, jak to předvádějí vládní i opoziční strany…

20) Když ve volbách uspějete, jaký bude první návrh zákona, který předložíte ve sněmovně?

První návrh zákona, který předložíme ve Sněmovně, bude zákon o zestátnění veřejnoprávních médií, to je České televize a Českého rozhlasu. Stát si ponechá u obou pouze jeden zpravodajský kanál. Ostatní kanály budou nabídnuty k privatizaci. Institut veřejnoprávnosti, včetně placení koncesionářských poplatků bude zrušen, úspora občanů za rok bude 10 miliard Kč. Za výnosy z privatizace ostatních kanálů bude stát schopen desítky let provozovat svůj zpravodajský kanál. Tím značně přivřeme dveře neziskovkám do veřejného prostoru. A náš druhý návrh zákona, který předložíme, bude již o zrušení těchto politických neziskovek.

21) Proč je podle Vás takový problém sjednotit české vlastenecké opoziční subjekty do jedné platformy? Někdo říká, že je to tím, že je mnoho rozdílných programů. Já tvrdím, že je to tím, že chybí silný a zřetelný vůdce a sjednotitel. Jak se na to díváte Vy?

Svým způsobem máte pravdu. Vůdce chybí. Kdyby tu vůdce byl, neměli bychom problém se mu podřídit a táhnout za jeden provaz. Na české vlastenecké scéně jsou lidé, kteří se za vůdce vydávají a přesně toto požadují – aby se ostatní podřídili. Z jejich strany ale nejde o férový přístup a férovou spolupráci, ale spolupráci na sílu. Tak se ale vůdce nechová. Správný vůdce by za sebou sešikoval všechny ty, kteří jdou stejným směrem a nikoho by nekádroval. Chceš se mnou bojovat proti společnému nepříteli? Beru tě do své party. Jenže některé alternativní strany se ND a ANS štítí – právě proto, že máme nálepku „antisemitů“. To, že ji máme nezaslouženě, to zde nebudu rozebírat. Ale je to vlastně ten hlavní zakopaný pes, jak jsem zjistil. Těžko sjednotit proizraelské síly s těmi, které Izrael kritizují. To je jako snaha spojit vodu a oheň. Sjednotit české vlastenecké síly je tedy těžké i proto, že většina českých vlasteneckých sil je ve skutečnosti proizraelských. Například Trikolóra si na post stínového ministra vnitra vybrala izraelského občana, rabína a agenta Šin Betu. Takové chucpe. To v takovém případě ani my nemáme zájem se s Trikolorou spojovat, když tímto signálem vysílá vzkaz voličům, že jí jsou bližší zájmy Izraele než České republiky. Snad jsem vysvětlil, proč se ani letos nepodařilo dát dohromady všechny…

22) Proč je podle Vás otázka Izraele tak důležitá v poslanecké sněmovně? Nedávno na podporu Izraele hlasovala celá sněmovna, s výjimkou Karla Schwarzenberga. Čím si to vysvětlujete?

Je to ošemetná otázka a nemohu jít do podrobností, protože jsem na toto téma napsal řadu knih, za které mi hrozilo vězení, takže se k tomu mohu vyjádřit jen velice opatrně, protože v České republice neplatí svoboda slova. Speciálně ve vztahu k Izraeli se některé věci nesmějí říkat, je to tabu. Proto odpovím jen hodně zjednodušeně: ono souručenství je dané historicky a je tak pevné, že vyjma periody 50. let a pak normalizace, byla vždy česká politika proizraelská snad nejvíce ze všech zemí. Souvisí to i se vznikem republiky. A ty souvislosti jsou samozřejmě mnohem mnohem starší než jen z doby nedávné. Karla Schwarzenberga kdysi držely vlivné politické síly – s prominutím – za koule, protože na něj měly různé věci a proto musel dělat politiku a musel ji dělat, jak je v módě, proizraelskou. Když opadlo nebezpečí, že by přišel o svůj majetek, na politiku se konečně mohl vykašlat a mohl si dopřát ten luxus říkat si svůj názor. Jako šlechtic znalý historie ví, kdo evropskou šlechtu v politice nahradil. Paradoxně tak v této věci hlasoval lépe než tzv. nezařazení poslanci, kteří utekli z SPD…

23) Česko si prošlo Mnichovem 1938, přesto toleruje anexe, které provádí Izrael. Je to ztráta reflexe politiků, nebo něco jiného?

V Izraeli byla taková kauza, že nějací rabíni se na vojenské akademii pochvalně vyjádřili o Adolfu Hitlerovi, že některé věci prý dělal dobře, jen prý bohužel stál na špatné straně. Myslím, že o tom psal právě Aeronet. Proto nepřekvapí, že některé metody používané v izraelské politice nápadně připomínají cosi z minulosti. To bychom se také mohli bavit vůbec o vzniku Izraele a co tomu předcházelo a bez čeho by nevznikl, ale to už je opět tabu a já se k tomu vyjadřovat nemohu, protože tu nemáme svobodu slova. Tedy proto jen obecně – pokud známe historii, pak nám nějaké věci, které zdánlivě smysl nedávají, tak nesmyslné zase nepřijdou. A pak – je to otázka hlouposti politiků a toho, že opakují fráze a že jim připadá, že to je módní, všechny ty řeči o tom, že Izrael je výspa demokracie, ostrůvek demokracie, musíme ho bránit a kdesi cosi bla bla bla. I já byl tak blbej, že jsem to ve svých mladších letech baštil a taky šířil. Ale už jsem prokoukl.

24) Bez peněz a oligarchů prý nelze udělat výsledky ve volbách. Stává se strana rukojmím ve chvíli, kdy přijme mohutné investice od sponzorů politických stran?

S tím by se dalo souhlasit. Nevím, zda je možné přijmout peníze a pak nedodržet slovo a dělat politiku jinou než se vyžaduje. To asi nejde, to by politik skončil třeba pod drnem. Takže je to tak. Protože ANS a ND dostaly dary pouze od občanů a to v řádech desítek tisíc, ukazuje to, že nikomu zavázáni nejsme. Jen občanům. S čím bych trochu polemizoval je to, že bez peněz to nejde. Samozřejmě to obecně platí, ale kdyby to vůbec nešlo, tak tady nestavíme kandidátku a nekandidujeme. Ale my jsme postavili kandidátku, kandidujeme a žádáme vás sebevědomě o vaši podporu. Myslím, že to společně můžeme zvládnout – abych použil slova Anděly Merkelové. A to i bez těch peněz…

25) Co je podle vás nejnebezpečnější věcí nebo událostí pro český národ? Lisabonská smlouva? Covidové pasy? Procesy Total Control? Rezignace obyvatelstva? Obrazná kolaborace obyvatelstva s globalisty? Něco jiného?

Kolaborace, zrada, pátá kolona, vnitřní nepřítel, ale i vámi zmiňovaná apatie a lhostejnost – to je vždy horším nebezpečím než nepřítel vnější. To za prvé. Všechny zmíněné věci jsou špatné, těžko vypíchnout tu hlavní. Lisabonská smlouva byla nástrojem odebrání státní suverenity. Covidové passy jsou zase nástrojem odebrání osobní svobody a nasunutí procesů Total Control. Ano – ten mi přijde nejnebezpečnější, protože mu aktuálně čelíme. Je to podle mě ještě horší proces než migrace, protože se zdá být od určité fáze nezvratným. Migrace je také nepřijatelná, ale vždy se dá dát zpátečka. Nebudu zase zabíhat do podrobností, protože zde nemáme svobodu slova. Ale změna DNA vlivem experimentálních vakcín – to je nevratný proces. Když národu změníte DNA, pak je, jak vy s oblibou říkáte, vymalováno. Proto se nejvíce bojím právě toho, co obrazně pojmenovávate jako Total Control. Od určitého kroku bude cesta zpět hodně obtížná, ne-li nemožná. Proto vnímám tyto volby jako důležité, protože je třeba se těmto procesům postavit.

26) Co byste doporučil voličům, až půjdou dnes a zítra k volbám?

Aby nespekulovali se svým hlasem, zda propadne, nepropadne, zda volit menší zlo apod. Je to všechno past na voliče, aby zpanikařil a volil nakonec ty stejné profláklé strany. Stejným nesmyslem je tzv. volba nohama, čili alibistický postoj, že zůstanu doma, volby prý nic nezmění, nemám si z koho vybrat apod. Je to nesmysl a každý, speciálně na alternativě, kdo z této lenosti a pohodlnosti zůstane doma, nese svůj díl zodpovědnosti za to, co se bude dít po volbách. Takže koukejte se zvednout a jděte volit. To je minimální práce, nestojí vás to zas tolik. Nechci po vás dnes žádné demonstrování, abyste někde běhali po ulicích a nasazovali krk, nechci dnes, abyste se nechali zatýkat policií a mlátit pendrekama, i když čas na aktivní odpor třeba někdy přijde. Ale teď můžeme požadovaných změn dosáhnout poklidným způsobem nebo se o to alespoň pokusit – že se zvedneme, půjdeme k volbám a budeme volit alterativní strany. Na výběr jistě máte a pokud budete volit ANS (č. 7), nebudete litovat. Pokud můžete, běžte volit až v sobotu. A držme si palce, ať na staťáku neprasknou žádné trubky a nikdo nebude s našimi hlasy manipulovat. To se samozřejmě stát může, ale nemůžeme to dopředu alibisticky vzdát. Za vaše hlasy předem děkuji!

Děkuji Vám za rozhovor.

Já děkuji Aeronetu za práci, kterou v této zemi odvádí.

====================

Nejen o volbách a nejen o tomto rozhovoru a souvislostech s přesahy budeme hovořit dnes od 19:30 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme i další aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
stieglitz
Návštěvník
stieglitz

Adam Eichmann Bartoš bude již brzy “hostem” některého nápravného zařizení

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

A když jsi se probudil, tak jsi měl ruku v nočníku, ubožáku. Ty toho ABB musíš mít hodně hluboko v žaludku.

Metatron
Návštěvník
Metatron

Badatelé živě: Co chtěli nacisté udělat s Čechy a Moravany

https://www.youtube.com/watch?v=1_7PKJFrNIE

Vladimír81
Návštěvník
Vladimír81

Čaká nás ďalšia kríza? | Príbeh EVERGRANDE

V posledných týždňoch sa veľa hovorí o najväčšom developerovi v Číne, o spoločnosti Evergrande, ktorá sa topí v dlhoch. A prirovnáva sa k banke Lehman Brothers, ktorá je symbolom poslednej krízy. V tomto videu sa pozrieme na príbeh Xu Jiayina a jeho spoločnosti Evergrande Group, ako sa v priebehu roka dostala z vrcholu skoro až na dno.

https://www.youtube.com/watch?v=tA04H81HGaY

Vladimír81
Návštěvník
Vladimír81

Lubomír Volný – Děkuji všem voličům Volného bloku.

https://www.youtube.com/watch?v=snXIXtoCwcE

Metatron
Návštěvník
Metatron

..je to celé okatě zfalšované a předem domluvené..a ještě před chvílí arogantně dodali v čele s tím fialovým retardovaným panákem, že s nikým vyjednávat nebudou..už včera Hamáček naznačoval svoji kapitulaci, příští rok válku, druhej vedle něho prorokoval už Babiše jedině na Hradě..už se neserou ani s tím tuhle frašku nějak zastírat..!

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Veškerá realita přechází do Vašich duší a těl .sranda skončila . dokažte že si svoji existenci zasloužíme.

Vladimír81
Návštěvník
Vladimír81

ČT24 Jakub Železný položil Andreji Babišovi (ANO) otázku, zda po nevyhraných sněmovních volbách bude kandidovat na prezidenta, Babiš se dostal zcela do ráže a jinam z tématu. „Proč nemáme Transgas, proč si Viktor Orbán nakoupil plyn od Putina na patnáct let, a my nemáme nic – nemáme vodu, nemáme plyn, i ten ČEZ neovládáme, to je vše dědictví a s tím dědictvím musíme bojovat. Takže já chápu, že ta nenávist vůči Babišovi byla větší než ty memories nebo vzpomínky na to, co tady oni jako předvedli. A my jsme neměli dost času jim to připomínat,“ uvedl Babiš.

Nikdy nenapise,ze nedostatek plynu je domacky vyrobeny od EU,protoze EZU-komise pred nekolika lety uzavrela “liberalizovani” plynoveho trhu.Tzn.odvraceni od dlouhodobych smluv a obchod s plynem na burse.Tim se stal plyn spekulacnim objektem.Od leta expolodovala cena plynu a 1 000m3 stoji 1 200 dolaru.Gazpromprodava plyn napr.Nemecku za 220 euro,na tom se nic nezmenilo,presto stoji nahle plyn v EU 1 200 dolaru za 1 000m3.To tesi importery,kteri si tu diferenci strci do kapsy,ucet zaplati spotrebitele.Bez liberalizace plynoveho trhu,by mozna (diky obratu v energii)nebylo tolik plynu,nez ted,ale prinejmensim by zustala cena stejna.Vic plynu mohlo byt,kdyby protivnici NS2 nebrzdili dokonceni,o vic nez 1 rok!Od medii a politiku se nedozvime nic o blizici katastrofe,kterou sami zpusobili.Radeji se dopredu uz ukazuje na Rusko,i kdyz vzdy splnili dodavku v tomto roce jeste vic.Prestante s tou politikou Green dealu!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/He-he-fakt-pecka-Babis-se-na-ral-na-Zelezneho-Nemame-vodu-plyn-nic-A-ja-prezident-679756/diskuse?p=29

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jj, Babis breci, fnuka a vsechny sve neuspechy svaluje na jine. Holt Baba.
Ja jsem presvedcena, ze volby dopadly dobre.

Metatron
Návštěvník
Metatron

Emise nejsou produktem industriální společnosti

Hladiny emisí se zvětšují už 700 let

Kdysi jsme si mysleli, že dopady člověka na zemskou atmosféru nebo klima naší planety před průmyslovou revolucí jsou zanedbatelné. Studie, jako jsou tyto, přispívají k rostoucím důkazům o tom, že skutečně nejde o fenomén moderní doby.

https://veda.instory.cz/zeme-priroda/1788-muze-za-globalni-oteplovani-skutecne-prumysl-led-v-antarktide-prozradil-ze-problemy-s-uhlikem-se-datuji-pred-14-stoleti.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=2&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=0ZphyF9BvxB-202110092111&dop_id=13822181

Metatron
Návštěvník
Metatron

…nevím jestli to chápu konceptuálně a správně, ale největší průser /okatě zfalšovaného/ výsledku těchto voleb je asi to, že končí Babiš, který byl ve vleku zřejmě opravdu už umírajícího a paralyzovaného Zemana /kterého drželi doteď při životě zřejmě už jen proto, aby případně Babiše za předsedu vlády z posledních sil podepsal../ a že se tímto výsledkem z vlivu agenta globalistů Miloše Zemana, kterého Babiš prakticky poslouchal, se nyní s těmi “Spolu s Pirátostánem” propadáme do vlivu americké státní elitní mafie, která už se potápí tak silně, že nás nyní strhnou s sebou pod hladinu dle hesla: po nás potopa…

Ileen
Návštěvník
Ileen

Burešovi to hraje do karet, je volný na post prezidenta.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Pokud bude kandidovat Babiš na prezidenta, budu ho volit, nebo Schillerovou.

Nikdo jiný tam pro mne přijatelný není.

Jsou špatné časy, a někdy člověk musí i skalpelem zašpiněným od hnoje vyříznou mnohem nebezpečnější nádor, kterým je pro mne probruselský debilblok.
A to je právě tento případ.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

ac babise nemusim, stale mensi zlo nez ta banda, dnes se svymi pohrobky, ktera cizakum za tucne jidasske/risske marky + ochrana jejich beztrestnosti za ciny proti republice/obcanum, napomahala pri likvidaci ceskoslovenska a nasledne CR.
i klaus jako prezident se stal pro ne problemem, kdy pro nepodepsani lisabonske smlouvy ho chteli zbavit svepravnosti.
takze,….tez budu volit babise za prezidenta.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Arthur Frein ZARDOZ
V tom pripade se tomu lidove rika ”rat do vlastniho hnizda.’
Kriminalnik vsech dob Baba nebo Alenka z rise DLUHU, to je tedy terno primo z pekla! Clovece, vzpamatujte se!

Nespravedlivý
Návštěvník
Nespravedlivý

Automobilky v prdel, byty žádné,dluh jak za války, nechtěl bych vládnout,teda chtěl,s gilotinou

Metatron
Návštěvník
Metatron

..oni maji tu vakcinanční gilotinu a zgilotinovaní ani netuší, že už přišli o hlavu a chodí jako zombie ještě nějakou dobu mezi námi..holt porkok popravních prostředků k umlčení i zastrašení lůzy nezastavíš…♦♦…teď zrovna zaznělo ve filmu Dolce vita /Sladký život/ na čt art: “příliš přemýšlíte o budoucnosti”…no tak to sedí…☺☺…zatímco Titanic už se notně naklání…

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

No oni to ještě netuší, ale to, že vyhráli volby, je pro ně za současné situace Danajský dar, a tohle je pro slavnou Pětku labutí píseň, kterou budou hrát tak dva roky do dalších předčasných voleb.
Potom skončí, jako socani a Komanči.

Co ale za tu dobu udělají škody, to bude katastrofa.
Bude to ale taky důvod jejich odchodu na smetiště dějin, a to definivní.

Mnozí zemřou při výkonu povolání, protože se budou likvidovat mezi sebou, jiní skončí v base na hodně dlouho a přijdou o majetek.

“Pane, s takovým majetkem vás nikdo nezavře”, řeknou jim právníci…. A ani nebudou lhát, protože až půjdou sedět, už nebudou mít žádný.

Metatron
Návštěvník
Metatron

..no…já už zhruba znám obrysy toho, co bude už skoro za půl roku, jaro/léto 2022..a po tom, co bude…bych si rozhodně nedovolil předjímat to, co bude dál….skoro bych až řekl že už nic…no ale uvidíme….řekl slepej…☺☺…až to tady zablokujou, tak budem teprve v prrr…

Metatron
Návštěvník
Metatron

..někdo tady psal vymalováno a dno a konečná…ó nikoliv..dno bude leda zrušení hotovostí, očipování lidí, globální potopa, jaderná válka, nebo výbuch blízké supernovy co roztaví transtofmátory, blackouty..jiná konečná než tato volební je dnes avízovaný krach evropských automobilek, na kterých jsme my tady extrémně závislí vážení..konečná je sodomizace planety, konečná je to, že žijeme v součtu karmy celého lidstva za mnoho tisíc let, tohle je poslední zůčtování, planeta přechází na vyšší úroveň a nic starého, přežitého, zlého zde němůže zůstat…plány globalistů zkrachují, jen zdánlivě lidi eliminují oni, vše to je karma každého jednotlivce za mnoho minulých životů, ať už tomu věříte a nebo ne, tohle je prostě fakt, vše to jsou následky, vesmírné zákony, karma i čas se zrychluje, navyšíjí se frekvence, vibrace, energie, teď je zapotřebí prohlubovat v sobě vnitřní nadčasové idee a hodnoty a podle jasnovidců je a bude novou archou Noemovou k přežití tohoto všeho co teď na lidstvo přijde silná a vyrovnaná rodina a dobré, láskyplnné mezilidské vztahy…

Nespravedlivý
Návštěvník
Nespravedlivý

Souhlas dostaneme co si zasloužíme