Exkluzivní informace zevnitř: V Chomutově to byl regulérní teroristický útok, hrdina přesto...

Exkluzivní informace zevnitř: V Chomutově to byl regulérní teroristický útok, hrdina přesto míří do vazby. Cikanizace české politiky dosahuje vrcholu, na kauzu jsme upozornili i ruská a americká média. Lakmusový papírek demokracie páchne žumpou a lidé si pořizují zbraně na Darknetu. Bude líp?

Exkluzivní informace zevnitř: V Chomutově to byl regulérní teroristický útok, hrdina přesto míří do vazby. Cikanizace české politiky dosahuje vrcholu, na kauzu jsme upozornili i ruská a americká média. Lakmusový papírek demokracie páchne žumpou a lidé si pořizují zbraně na Darknetu. Bude líp?

“Vy bílí, držte huby, cigánů je moc, letíme do Kanady žádat o pomoc, stejně jste všichni rasisti, já rozbiju ti čelisti a nakopu tě do řiti, aj more!” Tak přesně tato slova z písně “Chomutov” zpěváka a textaře Hustého Wimpyho [1] mně ihned napadla, když o víkendu přišla zpráva o zastřelení cikánského útočníka v autě na nechvalně proslulém chomutovském sídlišti Písečná [2]. V noci z pátku na sobotu podle informací 34-letý Cikán nasedl do dodávky a začal s ní najíždět a bourat do okolních zaparkovaných aut, ale také vjížděl na chodník do lidí, kteří v tu dobu byli venku vzhledem k charakteru sídliště a tudíž nespali, jak je jinde v republice obvyklé. Páteční večery a noci jsou obvykle rušné i na jiných sídlištích, ovšem Chomutov má svá specifika. Jak nás dnes do redakce informoval jeden ze strážníků městské policie Chomutov, který čte náš server a chce zůstat v anonymitě, městští a republikoví policisté vyčíslili škodu na zaparkovaných autech na 150.000 Kč a celé to bylo trochu jinak, než jak informují mainstreamová média.

Policie oblast uzavřela a hledá nábojnice a kulky.

Na YouTube se objevilo svědectví ženy [3], která celý incident prý viděla z okna. Muž, který střílel na muže v autě, prý už předtím zastřelil lidem z okolí psa. Vezmeme-li v úvahu, že byla už noc a byla tma, tak není jasné, jak mohla jen třeba podle pouličních lamp (pokud tam vůbec svítí) vidět, kdo vlastně střílí. Celý incident vznikl hádkou mezi dvěma cikány, mezi mladším a starším mužem, mezi kterými byl podle svědkyně příbuzenský vztah. Byli posilněni asi alkoholem a mladší cikán nastoupil do Fordu Transit a začal s ním najíždět do druhého muže.

Strážník městské policie poskytl podrobnosti o útoku

Podle informace městského strážníka, který nám poslal podrobnosti, to bylo ale trochu jinak v tom smyslu, že starší cikán se před útočníkem schovával právě za zaparkovanými auty a útočník v dodávce do nich najížděl, aby staršího muže schovaného mezi nimi zabil tak, že ho nabouraným autem přimáčkne k druhému autu, anebo ho odstrčené a nabourané auto zavalí a muž skončí pod ním. Starší muž pokaždé uskočil a schoval se za další zaparkované auto a tak to pokračovalo pořád dokola a okolo celého sídlištního bloku.

Jednalo se podle policistů o několikanásobné pokusy o vraždu, ale policisté mají o tomto zákaz mluvit, proto se strážník obrátil na naší redakci. Strážník se podle svých slov o nás dozvěděl minulý týden z pořadu České televize (pozn. jednalo se o ten pořad na ČT2 o tzv. proruských webech) a rozhodl se kontaktovat právě nás. Děkujeme ČT za reklamu, no řekněte, kdo z vás to má? Nelíbí se mu, že teroristický útok je zmanipulovanými médii v ČR, kterým už podle svých slov nevěří, a organizací Romea prezentován jako rasistický útok, protože muž, který celou situaci vyhodnotil jako teroristický čin a muže v dodávce zastřelil, by si naopak podle něho spíš zasloužil vyznamenání prezidenta republiky za statečnost, protože muž v dodávce nedokonal čin vraždy jen díky tomu, že byl tímto občanem zastřelen.

Revitalizované sídliště Písečná v Chomutově, kde došlo k incidentu.

Svědkyně na videu, které natočila nezisková organizace Romea, reportérovi tvrdí, že střelec volal na útočníka slovy: “Drž už tu černou hubu, ty zmrde cikánskej!” Tato informace je v rozporu s policejní zprávou, kterou jsme do redakce získali spolu s informací o průběhu útoku dodávkou. Podle informací z vyšetřovací zprávy totiž muž vůbec nemluvil, nic neříkal, pouze otevřel dveře od domu, vyšel ze dveří asi 4 kroky, natáhl ruku se zbraní a řidiče v autě zastřelil ve chvíli, kdy chtěl začít couvat a přejet svého příbuzného za autem. Auto pokračovalo v jízdě ještě několik metrů a potom se zastavilo. Informace o počtu výstřelů se rozcházejí, podle posledních informací zaznělo až 9 výstřelů.

Střelec zabránil teroristickému útoku a redakce AE News zvažuje, že po zhodnocení dalších podrobností a ve spolupráci s kolegy v Praze navrhneme dotyčnou osobu prezidentu republiky na medaili za statečnost a kauzu medializujeme v zahraničí ve spolupráci s našimi partnerskými žurnalisty v Rusku a v USA. Tento čin je dobrým příkladem pro celou Evropu a Evropskou unii, kdy legální vlastnictví zbraně může zabránit teroristickému činu přímo na místě události.

Občanská odvaha zabránila teroristickému útoku za volantem

Redakce AE News poskytla informace o případu jak ruským, tak i americkým médiím jako příklad občanské odvahy v ČR a modelový vzor občanské angažovanosti v Česku při probíhajícím teroristickém útoku. Tato kauza bude sloužit jako skvělý a dokonalý lakmusový papírek před podzimními volbami do poslanecké sněmovny. Redakce AE News bude v souvislosti s touto kauzou pečlivě sledovat výroky a reakce českých politiků a vytvoříme seznam pro voliče, podle kterého se budou moci na podzim u voleb orientovat. Politici, kteří budou v této kauze tvrdit, že šlo o hrdinský čin a občanskou statečnost, budeme moci označit za kvalitní a rozumné politiky s logickým myšlením. Pokud se ale politici pokusí na této kauze zviditelnit jako ochránci cikánského teroristy za volantem Transitu a budou mluvit o rasismu střelce, takového politika a jeho politickou stranu si budete muset označit černým vykřičníkem.

Policie uzavřela místo činu.

Teroristé s auty útočili v Berlíně, v Londýně, v Nice a nyní i v Chomutově. Pouze ale v Česku celá věc skončila dobře, protože statečný hrdina neváhal nasadit vlastní život a útočníka za volantem včas zneškodnil, než stihl napáchat větší škody na majetku a než stihl zabít autem člověka. Všimněte si také ve videu Romey, že cikánská žena o útočníkovi nemluví jako o “gadžovi”, ale o Čechovi. To je absurdní, že? Cítíte z toho tu prvoplánovost a rasismus naruby? De facto jde o to, aby cikáni mohli nyní říkat, že Češi zabíjí romáky, cikány. Jako kdyby se cikáni Čechy necítili, i když neziskovky dokola točí propagandu o tom, že cikáni jsou také Češi, že všichni jsme Češi. Jakmile dojde ale k takovéto kauze, je z toho pogrom a cikáni už nechtějí mít s Čechy nic společného.

Na teroristu střílel zaměstnanec vězeňské stráže

Střelcem je zatím podle nepotvrzených informací zaměstnanec vězeňské služby, který je legálním majitelem služební zbraně a těší se v domě velké úctě jako slušný člověk. Situaci podle svých slov vyhodnotil jako teroristický útok a rozhodl se zakročit k ochraně životů a majetků, protože z vlastních zkušeností ví, že policejní hlídky na sídliště dojíždějí obvykle do 15 až 20 minut po zavolání, a to už by mohlo být pozdě.

Najíždění do zaparkovaných aut, za kterými se schovává člověk a útok ohrožuje ostatné lidi, nelze kvalifikovat nijak jinak, než jako terorismus. Celá kauza se může stát skvělým příkladem pro Českou republiku ve světě, jak je připravena čelit teroristickým útokům, kde obyvatelstvo je připraveno zasáhnout a použít legálně držené zbraně proti útočníkům. Stejně tak ale hrozí opak, že místo toho se pokusí neziskový sektor a mocenské síly v ČR usilující o omezení držení zbraní o to, aby případ byl vykreslen jako rasismus a hrozba, která má zapůsobit jako impuls pro omezení držení zbraní v ČR. Kauza se tak stane skutečným lakmusovým papírkem české demokracie před podzimními volbami.

Místo střelby s lampičkami a dřevěným křížkem.

Lidé však na nic nečekají a podle posledních informací si začínají pořizovat stále více a více zbraní. Někteří legální cestou, jiní ale tou druhou, obvykle na darknetu, kde se dají nakoupit za Bitcoiny zbraně, které mají původ na Ukrajině. V diskusích na darknetu se píše, že se čeká na otevřené hranice a bezvízový styk Ukrajiny s EU, doprava zbraní na černý trh do Evropské unie z Ukrajiny potom bude mnohem lacinější a i ceny zbraní na darknetu poklesnou. Z diskusí na temné síti je možné sledovat především rozhořčení lidí nad nezvládnutou migrační krizí a neschopností vlád chránit životní prostor pro vlastní občany. Nejvíce zbraní nakupují Poláci na darknetu, to je vidět v diskusích o zbraních a o domobraně na darknetu.

Lidé v ČR mají v živé paměti masakr z Uherského brodu v roce 2015, kde zoufalý člověk, kterého exekutor podle informací připravil o veškerý majetek (to česká média účelově zamlčela v celé kauze v roce 2015), vzal svojí legálně drženou zbraň a vstoupil do restaurace a zastřelil 8 lidí a potom sám sebe. Ovšem způsob, jakým je zastřelil, ten otřásl veřejným míněním o policii nejvíce. Útočník totiž nejprve vzal hosty restaurace jako rukojmí a přivolaná hlídka policie namísto zásahu se stáhla a zavolala zásahovku. Ta přijela až ve chvíli, kdy bylo po všem.

Lidé mají před očima masakr z Brodu, a proto už nečekají na příjezd policie a brání se sami!

Než dorazila zásahová jednotka, střelec popravoval v restauraci v Brodě jedno rukojmí za druhým a policisté schovaní v podřepu za rohem to poslouchali a počítali výstřely z restaurace na prstech: 1, 2, 3, 4… útočník střílel, zabíjel, z restaurace se ozýval křik a volání o pomoc, policisté ale seděli v podřepu za rohem restaurace a čekali na posily. Byl to ukázkový příklad toho, že spoléhat se na polici v ČR nemá smysl, protože policisté mají odvahu čelit pouze neozbrojeným občanům. Jakmile policista spatří, že proti němu stojí člověk se stejnou palebnou silou (pistolí), policisté se okamžitě stahují a mají směrnici volat zásahovku. Tím vzniká okno až 30 minut, kdy střelec může zabíjet a popravovat, protože ví, že policisté nezasáhnou, protože na zásah proti odhodlaným kombatantům nemají řadoví policisté v ČR výcvik.

Rodina zastřeleného řidiče z Chomutova.

Proto lidé v ČR si po události v Brodu uvědomili, že nemohou spoléhat na policii, pokud ozbrojený kombatant, terorista, vstoupí do obchodu nebo restaurace. Je potřeba být ozbrojen a být schopen opětovat palbu, anebo se bránit proti šílenému řidiči za volantem, který vás bude nahánět autem po sídlišti a bude vás s ním chtít přejet a zabít. Každá společnost je jen tak bezpečná, jakou svobodu dá občanům k vlastní obraně. Pokud společnost nedovolí občanům se aktivně bránit, jde o o tyranii, kde tzv. bezpečnost smí zajišťovat jen orgány režimu. Každý občan, který vidí na ulici řidiče, že najíždí do lidí, honí člověka a chce ho přejet a bourá do aut, naprosto jasně pochopí, že jde o terorismus. A osobní odvaha musí být oceněna. Jak by se potom psalo v médiích, že útočník v autě po honičce někoho přejel a zabil a nikdo proti tomu nezasáhl? To by byl extrém podobný Londýnu, Nice nebo Berlínu. V Česku to tak ještě není. V Česku ještě lidé mají odvahu se útočníkům sami bránit. Tací lidé zaslouží uznání a úctu. Dejte najevo svým politikům, že podporujete občanskou obranu a plně podporujete hrdinský zákrok občana proti teroristovi za volantem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr
zero
Návštěvník
zero

Jakmile policista spatří, že proti němu stojí člověk se stejnou palebnou silou (pistolí), policisté se okamžitě stahují a mají směrnici volat zásahovku. Tím vzniká okno až 30 minut, kdy střelec může zabíjet a popravovat, protože ví, že policisté nezasáhnou, protože na zásah proti odhodlaným kombatantům nemají řadoví policisté v ČR výcvik.

Z toho vyplývá jediné, vyzbrojit policii pistolemi ráže 5mm. Mám na mysli ty pistole z plastu, co střílejí hezky barevné kuličky.

Ušetřené peníze doporučuji tradičně prošustrovat v nějakém válečně zahraničním dobrodružství.

BOB
Návštěvník
BOB

Dámy a páni ,problém cigánov je tu stáročia to čo robili teraz robili aj za márie terezie
správaju sa ako zver v klietke na ktorej su otvorené dvere a sem tam niekto vyletí a urobí bordel ale pokial su v klietke a robia bordel tam nikto si ich nevšíma
to je tento prípad len s rozdielom že vstupil do hty biely a stopol toho mamlasa v aute a na tomto sa priživia media a je uplne jedno ako to bolo a ako dopadne ten chudák čo strielal ?
obvinia ho a pojde sa sudiť ,sud potrvá 3-4roky vdaka nefunkčným a zmanipulovaným sudom ale paradoxne ho oslobodia , bude žiadať odškodné to má dalších pár rokov sudnych ťahaníc lebo štát nerád platí za svoje chyby až skončí v štrasburgu a všetko nakoniec zaplatia občania daní….počas tohto celeho ho bude dojiť mainstream a nakoniec sa na to zabudne
jediný sposob ako s nimi zatočiť je socialistický model : nerobíš tak si príživník a šup do basy kde ako v zlom sne makali zadarmo a toho sa báli v dnešnom svete to nejde ale fungovalo by to a budem citoavať jeden článok :

1. Zrušenie nelegálnych stavieb na cudzích pozemkoch

Na Slovensku je 10 tisíc nelegálnych rómskych obydlí. Dáme na to 50 miliónov. To je 5 tisíc na jednu nelegálnu stavbu. Ak bude majiteľ ochotný predať svoj pozemok pod touto nelegálnou stavbou, dostane od štátu 5 tisíc eur za každé nelegálne obydlie na pozemku, ktorý odpredá štátu. Je to aj odškodnenie za to, že legálny vlastník nemohol svoj pozemok roky využívať. Ak si majiteľ chce svoj pozemok nechať, štát poskytne vlastný pozemok a presťahuje obyvateľov do obytného kontajnera – jeho cena na trhu je 5 tisíc eur – so záchodom, sprchou a elektrickými rozvodmi. Za 2 roky máme problém s nelegálnymi rómskymi stavbami vyriešený. Náklady 50 miliónov eur.

2. Zavedenie trestného činu poškodenia cudzieho obydlia

Ak niekto dostane sociálne bývanie a za rok ho vybýva, čiže zničí, trest za to bude basa plus strata nároku na náhradné bývanie a strata nároku na sociálne dávky. Náklady 0 eur.

3. Internátne kontajnerové školy pre rómske deti

Rómske deti potrebujeme vytiahnuť z osád. Od nedele večera do piatku obeda budú deti v internátnej škole, kde budú mať teplo, stravu, vyučovanie, výchovu a krúžky. Rodičia ich budú môcť každý deň navštevovať. Rodinné prídavky bude dostávať priamo škola, z toho by bola financovaná strava a oblečenie pre rómske deti. Cena za jednu školu je 300 tisíc plus internát 100 tisíc, celkovo 400 tisíc. Takýchto škôl potrebujeme na začiatok 200. Náklady 80 miliónov eur.

4. Robotnícke ubytovne pre Rómov na verejnoprospešných prácach

Rómov potrebujeme vytrhnúť z prostredia v osadách, preto musia byť verejnoprospešné práce mimo ich okresu. Štát má dostatok poľnohospodárskej pôdy a lesov, kde môže pracovať aj nízkokvalifikovaná pracovná sila. Potrebujeme robotnícke ubytovne pre približne 50 tisíc mužov, pretože matky budú prevažne s deťmi. V jednom obytnom kontajneri ako izbe robotníckej ubytovne môžu bývať štyria Rómovia, za 61 miliónov máme Rómov ubytovaných na verejnoprospešných prácach. Kto odmietne ísť na verejnoprospešné práce, stratí nárok na sociálnu podporu vo finančnej podobe – dostane iba jedlo, prípadne staré oblečenie. Náklady 61 miliónov eur.

5. Zvýšenie počtu policajtov pri rómskych osadách o 3 tisíc

Máme k dispozícii ešte 150 miliónov eur, to je 3 tisíc policajtov na dva roky, na boj proti rómskej kriminalite v blízkosti osád. Rozdelíme ich takto: 800 policajtov do Prešovského kraja, 800 policajtov do Košického kraja, 800 policajtov do Banskobystrického kraja. A po 100 policajtov do zvyšných šiestich krajov.

Znamená to 500 policajtov naviac – v 24 hodinovej službe, 7 dní v týždni – pri 500 rómskych osadách. Úlohou týchto policajtov bude monitorovať situáciu a v prípade potreby zavolať hliadku, pohotovostno-motorizovanú jednotku alebo PPÚčko. Bezpečnosť slušných občanov v blízkosti rómskych osád bude vyriešená. Náklady 150 miliónov eur.

no a na záver celého by som podotkol jednu skutočnosť:

či je to u vás v čr alebo u nás na sk je jedno lebo krajiny su rozložené rovnako z hladiska práva a sudnictva vy s tým rozdielom že si musíte ešte prežiť vládu jedneho zmetka (babiš) no a to bude pre vás vysoká škola egoizmu s tým počítajte ako s faktom a začnite sa učiť počítať v € lebo sudruh Andrej vám to vysvetlí s eurom velice rýchlo

týmto nechcem robiť rozdiely medzi nami a našimi krajinami práve naopak a vyjadril som osobný názor na vec ,nikomu ho nevnucujem a vypočujem si rád aj druhých a vdaka tomu sa dozviem vždy niečo nové
osobne mám vela priatelov v čr a dal by som za nich ruku do ohna

Bozena
Návštěvník
Bozena

Vazeny Pane ze Slovenska , mlady muz ktery byl zavrazden byl podnikatelem v Holandsku kde zil dhouha leta , nikdy nebyl trestany , naopak byl vyuceny a slusny clovek ktery v Holandsku podnikal !!! Vase rasisticke reakce jsou vazne k pobaveni .

Orel z hor
Návštěvník
Orel z hor

Nejsem rasista, ale už mě ty negři serou. Cikán má občanství České či Slovenské a v mediích se píše i kecá o romské národnosti. TA OVŠEM NEEXISTUJE. JSEM PRO STEJNÉ PODMÍNKY PRO OBČANY ŽIJÍCÍ V CZ A NE ABY CIKÁNKA DOSTALA PO NAROZENÍ DÍTĚTE KOČÁR A VÝBAVU ZA NEKOLIK DESÍTEK TISÍC. TO OVŠEM NENÍ VŠE … díky zrzavej ŽIDE Havle a ČSSD

Poutnikalf
Návštěvník
Poutnikalf

Jasně, slušný podnikatel přijede ožralý ze zábavy a začne bourat auta a přejíždět lidi. Dobrý vtip. Je mi naprosto jedno jakou měl barvu. Jestli byl pasák nebo lopata na stavbě. Použil vozidlo jako zbraň a je jedno ze to bylo vyřizování účtu v rodině a ne terorismus. Prostě boží mlýny tentokrát zamlely rychleji.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Nevidím nikde zmínku, že to jsou SLOVENŠTÍ Romové, imigranti, kteří se přistěhovali do Česka v posledních desetiletích ze Slovenska. Za 2. světové války jim nikdo nezkřivil ani vlas – na Slovensku odesílali do koncentráku jen osoby náboženského vyznání židovského, komunisty apod. Nechápu, proč je tady 25 let vyživujeme na úkor českých lidí, které musí platit daně na tyto nepracující parazity. Ať si jdou bydlet do stanu nebo se vrátí na Slovensko.

hanns
Návštěvník
hanns

dal jsem ti 1+ ale proč používáš sluničkářský výraz romové? Vždyť čeština má krásné slovo cikán … !?

pzv
Návštěvník
pzv

preberám z inej diskusie:
——

Pre zaujímavosť ohľadom vzniku názvov Rómovia, Cigáni, Gypsies atď…

Základ slova Cigáni pochádza z gréckeho slova αθίγγανος (athínganos), čo značí “nedotknuteľný”. Týmto slovom bol označovaný v Byzantskej ríši kmeň, ktorý doputoval z Indie. Dnes je známe, že súčasní európski Rómovia sú genetickí potomkovia indickej kasty “nedotknuteľných”.

Táto varianta označenia bola prebratá do množstva jazykov:
– tzigane (angličtina)
– tzigane (francúzština)
– zigeuner (nemčina)
– ациганинъ (aciganin) (staré slovanské jazyky)
– zingaro (taliančina)
– tigan (latinčina)
– cigány (maďarčina)
– çingene (turečtina)

Ďalším pomenovaním rozšíreným v Západnej Európe je pomenovanie “gypsy”.

Toto slovo pochádza z gréckeho slova Αιγυπτιακός Aeguptiakós, t.j. “Egypťan”. Pôvodne označovalo kresťanských imigrantov z tzv. “Malého Egypta” (pravdepodobne koptských kresťanov), ktorí doputovali v stredoveku do strednej a západnej európy. Keďže sa hlásili ku kresťanstvu, boli spočiatku prijatí miestnym obyvateľstvom pozitívne a bola im poskytnutá nezištná pomoc. Postupne ako túto pomoc čoraz viac zneužívali a navyše podnikali množstvo krádeží, nálada medzi obyvateľstvom sa zhoršovala a rómske kmene to riešili tak, že keď nálada prekročila kritickú medz, tak sa zbalili a presunuli sa do susedného regiónu.

Označenie sa používa hlavne v Západnej Európe:
– gitan (francúzsko)
– gypsy (anglicko)
– gitano (španielsko)
– kipti (turecko)
– faraonépe (maďarčina, odvodená z gréckeho slova pharaó)

Ako kuriozita existuje francúzske označenie rómov slovami bohème, bohémien , odkazujúc na to, že prví cigánski imigranti prišli do Francúzska z českých krajín pod ochranným patentom Zigmunda Luxemburského (Sigismund of Bohemia)

Pôvod slova “Róm” je menej jednoznačný. Wikipédia ako jedno z vysvetlení označuje grécke slovo Ῥωμαιος “Romalos”, t.j. Riman, naznačujúc, že sa jednalo o imigrantov prichádzajúcich z Byzantskej ríše, ktorá sa považovala za nástupníka Rímskej ríše.

Alternatívne vysvetlenie siaha k sanskritovému indickému slovu, ktoré má význam “človek”.

V diskusiách sa často spomína v tejto súvislosti tvrdenie, že rómske slovo “gádžo” má pejoratívny význam a značí primitív, sedliak, vidliak.

sergio
Návštěvník
sergio

len tak
trosku poopravim nie nedotknutelny ale nedoTYKATELNY co je rozdiel . Preco nedotykatelny ? Take bolo pomenovanie tej najspodnejsej kasty v Indii , z ktorej NIEKTORe ciganske kmene pochadzaju . Bola to kasta , ktora cisti latriny , a kedze boli od h….ien , tak aby sa ich ostatny nedoTykali t.j. boli spinavy ……

pzv
Návštěvník
pzv

ano máš pravdu.

Finist
Návštěvník
Finist

Šúdrové

jojo
Návštěvník
jojo

Pocuj ty mudry raspbery. Nie su to nahodou CESKOSLOVNSKI cigani??? Si sa pomylil trocha. Pred rozdelenim bol kazdy doma kdekolvek v celom state. Co tu pleties sprostosti o emigrantoch. Ked sa to delilo este si kazdy mohol vybrat, kde chce ostat. A potom od kedy je ta ”skvela” EU moze si zit kazdy obcan EU kde sa mu v EU zapaci. ZASPAL SI DOBU?

piskoř
Návštěvník
raspberry
Návštěvník
raspberry

Tuberkulózní žadatelé o azyl, to je krása. “Poslední nákaza touto nebezpečnou plicní chorobou byla naposledy prokázána před čtrnácti dny v obdobném zařízení Vyšní Lhoty.”

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

No upřímně, dělat z toho teroristický útok mi přijde poněkud bulvární…nějakej cikán byl prostě nalitej a najížděl do svých známých, bůhví proč…spíše pokus o vraždu pod vlivem návykových látek. Když cikán (nebo kdokoli jiný) někoho v parku ohrožuje nožem, tak to taky není hned teroristický útok.
Nicméně pokud to tak bylo, tak naprosto správná reakce toho člověka a je smutné vidět, jak ho hned posílají do vazby…i kdyby nakonec nic nedostal, tak už jen toto je samo o sobě jasnej vzkaz systému, že tu žádné používání zbraní nechceme…navíc tu bude tlak kvůli cikánskému původu…bude hodně záviset na konkrétním soudci nebo státním zástupci, každej se na to bude dívat jinak

hanns
Návštěvník
hanns

na ja Ereinion a jak bys to tedy nazval? Takové přátelské kočkování? nebo třeba hra na Slepou bábu? A přepadení nožem v parku? Aha, to je jenom taková rozcvička? Ale asi jenom do té doby, než ti tam přepadnou dceru. Nebo tebe …… že? Potom už to bude teroristický útok? Možná se ti “jenom” trochu otupuje cit/vnímání pro lumpárny? Posunul se ti práh “nahoru”? Buď na to opatrný!

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Nemyslím si, že se mi otupuje cit…tyhle věci se tu děly i dříve, ale nikdy se to nenazývalo terorismus, což je teď módní pojem a zbytečně se nadužívá…tím se nijak nezastávám Cikánů, samozřejmě dělají daleko větší bordel než Češi…

Johanka
Návštěvník
Johanka

Ústava zaručuje právo na použití střelné zbraně při teroristickém útoku.

albatros
Návštěvník
albatros

No tak jak už někdo psal tohle byl klasickej pokus o vraždu v afektu. Terorismus je definován tak, že jeho cílem je vyvolat strach obyvatelstva, zpravidla za dosažením nějakých politických cílů a oběti sou pak už jen prostředkem jak tohoto strachu a cíle dosáhnout.
Například by dotyčný cikán musel najet na tramvajový ostrůvek z nějakého politického, náboženského, rasového důvodu. Pak by se dalo mluvit o terorismu. To, že se dva ožralý a zfetovaní cigoši snaží vzájemně zabít a přitom poškozují majetek ostatních terorismus není.

Falco
Návštěvník
Falco

Ústava zaručuje spoustu věcí, které jsou ovšem v praxi občanům této prohnilé rozvojové země běžně odepírány.

opatrný
Návštěvník
opatrný

Bez ironie, myslím, že vím, kdo by měl dostat Cenu Michala Velíška za letošní rok. Místo toho má spoutání na medvěda a odvoz do Ostrova n.O. na vazbu..

albatros
Návštěvník
albatros

Další ironie je to, že na tý vazbě ho teď budou možná hlídat jeho vlastní kolegové s kterými před pár dny sloužil 😀
Co ale už sranda není je to, že půlku osazenstva vězení tvoří cikáni.

jenda
Návštěvník
jenda

Může mi někdo prosím říct, kde se vzalo to že byl bachař? Na FB uvádí zaměstnání v jedný z chomutovských fabrik. Někdo plácne nějakou kravinu a všichni to berou jako fakt. A pro Chomutov je vazební věznice v Litoměřicích, ikdyž to neznamená že ho radši (kvůli ochraně) nedali do Ostrova.

pzv
Návštěvník
pzv

Zhodou náhod sa mi podarilo zachytiť v diskusii idnes tento komentár, skôr než ho redakcia obratom zmazala:

—-

Právě jsme domluvil s novinářkou ,která se incidentu věnuje dovolil bych si shrnout fakta.

Cikán říkejme mu Radek , aby nám to nesmazali, se ožral a vysoce pravděpodobně sjel pervitinem stejně jako jeho příbuzný (cituji vyfetonavý strýc), tito se pohádali, jsou frustrování ze své sociální situace a silně opilý , frustrovaný, zdrogovaný Radek při vyjíždění z parkoviště nejdříve zdemoloval Citoren C3, kterému urval přední nárazník podběh, zničil levý blatník, zrcátko, levé dveře a zadní nárazník škoda 50 až 80 tisíc Kč. Následně nabořil další dvě auta , přejel vlastní řvoucí tetu opřenou o lampu , tu poškodíl, pokračoval v nekoordinované jízdě částčně po trávě a částečně po asfaltovém chodníku před panelákem, přičemž se pokoušel najíždět do dalších lidí, kteří jen taktak uskakovali, protože stále zrychloval. Milan.L (aby nám to nesmazali) od nikud nevybíhal, jak tvrdí novináři ,ale vše sledoval z chodníku před svým domem, jelikož se auto blížilo k němu, on vědel, že nabouralo několik vozů, přejelo min jednoho “člověka” tedy řidič páchá trestnou činnost a tato situlace trvá , bezprostředně ohrožje jak jeho tak ostatní na ulici použil legálně drženou zbran k zastavení řidiče, který se smrtící zbraní páchal trestnou činnost a vystřílel zásobník částečně do přední části a částečně do levého předního boku ( okýnka ) gotdfu tranzis s holanskou SPZ VR-922-P. Následně Milan došel přes ulici na pumpu Robil Oil kde si dal vodu počkal na příjezd policie , které odevzdal legálně drženou zbraň s tím, že jí v krajní nouzi použil k ochraně svého života a život/ majetku svých sousedů před zdrogovaným řidičem, který utočil automobilem. Což novináři vydávali za cituji k činu (vraždě) se přiznal Bez zajímavosti není ani fakt, že v policejním spise jsou fotografie dlouhého nože s oranžovou rukovětí, který byl nalezen na místě činu a nejspíše patřil řidiči nebo někomu z jeho cituji vytetovaných příbuzných.
+4/0
doporučit

30.5.2017 11:31
—-
Text bol zverejnený v čase 11:31 a v čase 11:37 už neexistoval.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Ani se nedivím , když na bureš heute šéfuje diskuse cikánský cenzor…..

Tryna
Návštěvník
Tryna

Dekuji za informace, ktere davaji celou zalezitost do kontextu. Jsem v ocekavani jak se k cele zalezitosti postavi PCR.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Dle fotky z”pietniho mista” se svickami je naprosto evidentni, ze potencialni vrah jezdil s dodavkou po chodniku, najizdel do lidi, a to zamerne.
To je uplne stejna situace, jako kdyz Hepnarova(?) najizdela na chodnik – ostruvek kamionem…
Jestli je nekdo psych. labilni, nebo zdrogovany/opily je uplne jedno – je to stejne nebezpeci pro spolecnost, a stejne ohrozeni zivotu nevinnych lidi – umyslny pokus o vrazdu.
Pan strelec (bachar?) pouze plnil svoji povinnost – chranil zivoty nevinnych pred silenym magorem.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

„Vzhledem k tomu, že jsou pro nás velmi vysokým bezpečnostním rizikem, tak bychom je měli přestat živit. Vybydlíš byt – nic nedostaneš. Máš pět děcek – dostaneš jenom to, co ostatní,“ píše jasně Sedláček. Jejich mladí se podle něj s největší pravděpodobností zislamizují. „Mají pro to všechny předpoklady, kromě zmíněné nenávisti, jsou dokonale blbí a mají také vztek, že většinovou společnost civilizačně nikdy nedohoní (a to jim ‚moudrý lid‘ chvátá usilovně v ústrety), pro svou blbost jsou naprosto perfektně vybaveni,“ uvedl jasně Sedláček.

„A tak si potom budou chtít vzít to ,co jim patří‘ a ‚co jim dlužíme‘ klidně se sekerou v ruce, ideologicky a organizačně podepřeni islámem,“ obává se. Dle jeho slov tak máme velký problém a většina o tom neví. „Jsou vlastně u nás cizorodou a nepřátelskou společností a uprchlíci k nám nějak ve větším množství ani nemusí chodit,“ uzavřel.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hlas-z-Ostravy-Romove-nas-nenavidi-Klidne-si-to-co-jim-dluzime-vezmou-se-sekerou-v-ruce-Pohrdaji-temi-kteri-neco-dokazali-489942