Exkluzivní fotografie: Autobusy německé Luftwaffe vozí arabské uprchlíky do zimního střediska na...

Exkluzivní fotografie: Autobusy německé Luftwaffe vozí arabské uprchlíky do zimního střediska na lyžovačku! Kdo z vás to má?

Exkluzivní fotografie: Autobusy německé Luftwaffe vozí arabské uprchlíky do zimního střediska na lyžovačku! Kdo z vás to má?

Německo je země neomezených možností a nebuďme skromní, je to země zázraků. Když v roce 2015 otevřela Angela Merkel svoji náruč migrantům, nikdo asi netušil, že německými a rakouskými kopci a sjezdovkami se místo jódlování Tyroláků a cinkání zvonců začne ozývat arabština a ve frontě na vlek místo “schnell, schnell” uslyšíte “jala, jala”. Jeden z našich čtenářů z Prahy byl o víkendu na německé straně Šumavy a přijel si zalyžovat na Arber (Javor). Jaké to však bylo jeho překvapení, když na kopci se proháněli na snowboardech migranti z arabských zemí, do každého vráželi a padali po sjezdovce jako hrušky. Začal tedy pátrat po původu těchto dárečků a nestačil se divit.

Arabští uprchlíci na lyžích a snowboardech na sjezdovce na Arberu. Čekají na instruktora?

Uprchlíky do zimního resortu totiž přivezly autobusy kdysi hrdinné a pyšné Luftwaffe, konkrétně armádního hudebního tělesa Luftwaffenmusikkorps [1], které koncertuje při vojenských příležitostech. Armádní hudební soubor Luftwaffe spadá pochopitelně pod letectvo, a to spadá pod velení Bundeswehru. Za peníze německých daňových poplatníků se tak arabští uprchlíci, kteří jsou navlečení do značkového zimního oblečení a na nohách mají úplně nové snowboardy, učí jezdit na sněhu, což je bezpochyby mnohem důležitější, než třeba výuka němčiny nebo dokonce ta nechutná a sprostá věc, které se prý říká “hledání práce”. Bundeswehr podle informací naší redakce opravdu poskytuje autobusy pro dopravu běženců v Německu na kulturní a sportovní programy pořádané německými ministerstvy práce, kultury a sociálního fondu pro podporu multikulturního soužití. Níže je uvedeno svědectví našeho čtenáře, který barvitě popisuje tuto podivnou taškařici, která se na Arberu odehrála.

Luftwaffenmusikkorps – Hudební armádní sbor Luftwaffe
Svědecká zpráva našeho čtenáře a fotografie

Anděla z protizákonně dovezených muslimských analfabetických hotentotů dělá novou šlechtu … za peníze německých daňových poplatníků je autobus Luftwaffe – Bundeswehru  svými autobusy a náklaďáky naváží na Arber jednotky kilometrů od Čech, na sjezdovky mezi dospělé i dětské lyžaře, aby si ilegálové zpestřili to denodenní flákání mezi modlitbami !!! Nebo že by je cvičili na zimní invazi na lyžích   proti slovanům a židům z bývalého východního bloku? Ale popořadě.

Vydali jsme se dnes výjimečně na lyžovačku namísto na český Špičák, na německou stranu Šumavy, na Arber. Už to asi  víckrát neuděláme. Přijížděli jsme chvilku po 12-té hodině, a proti nám jel po parkovišti bílý osobní VW golf Variant s vojenskou SPZ (na SPZ byla Německá  vlajka plus čísla) . Hned za ním bílý VW Transporter s korbou a s plachtou, taky s vojenskými značkami. Obě auta měla na bocích nápis ve smyslu Bundeswehr – sloužíme Německu.  Na konci parkingu u lanovky Turnhof (2 kotvy vedle sebe) stály autobusy a mezi nimi i bílý autobus Bundeswehru.

Autobus Luftwaffe zaparkovaný před zimním resortem na Arberu.

Tak jsem dětem řekl, že uvidíme vojáky na lyžích, jak trénují. Během následující hodiny a půl jsme nikde neviděli žádného vojáka, jen se lidi ve frontě na vleku ( byla tam tak polovina Čechů, je to tam prý  běžné )  bavili, že po sjezdovce jezdí na snowboardech i na lyžích absolutně nebezpečně skupina Afghánců či Pakistánců , a srážejí děti i dospělé, protože to neumí, ale dělají si absolutně co chtějí a na nikoho nedbají.  Neumějí prý ani německy ani anglicky. Divili jsme se všichni , kde se tam vzali. Pak se ozval jeden pán, že je viděl vystupovat z autobusu Bundeswehru – Luftwaffe a další vojenská  dodávka (asi ten bílý  transporter), že jim vezla snowboardy a lyže!

Jala, jala! Arabové na německé sjezdovce!

Při následné jízdě jsem spatřil ten výsadek ilegálních muslimských invazních jednotek se snowboardy a lyžemi , navážených na svah za peníze německých daňových poplatníků německým Bundeswehrem ( ten by si měl na auta napsat spíš sloužíme invazním muslimským jednotkám). Váleli se všichni u horní stanice kotvové  lanovky, všichni hulili jak fabriky, a mezi nimi nějaká sluníčkářka která je asi vedla.  To vše za peníze německého daňového poplatníka, a dost možná že i za peníze EU, čili nás všech evropanů. Němec maká v továrně, a z jeho daní platí Anděla muslimským ilegálům ježdění na snowboardech a na lyžích , za peníze onoho pracujícího Němce, a vozí je tam autobusy a dodávky Bundeswehru !!!! to je absolutně zrůdné… krom toho že jejich kolegové ve víře – údajní uprchlíci,  vraždí a terorizují celé Německo, které je živí a šatí.

Anděla nám tlačí uprchlíky pod tlakem, je to její úloha v projektu islamizace, likvidace Evropy a genocidy původního obyvatelstva ilegálními muslimskými invazními jednotkami. Pak nám řekne, že je máme za peníze české armády (čili za peníze nás, Čechů) vyvážet na české  sjezdovky a platit jim výuku lyžování a snowboardování včetně permanentek, hulení cigaret a hospod !!!  Anděla je prostě …. . Udělal jsem si pár fotek plus video této naprosto neuvěřitelné seance, kdy údajní utečenci z války namísto práce nebo učení jazyka jezdí mrhat v pracovní dny  penězi daňových poplatníků Německa ježděním na snowboardu.

Instruktor anebo jenom šéf migrantů? Všichni sedí jako přibití ke sněhu.

Ale dost možná i penězi všech ostatních Evropanů, mrhají penězi na permanentky i na hulení cigaret a bezohledné jezdí na snowboardech mezi lidmi a malými dětmi, které bezohledně porážejí  !!! A Bundeswehr – Luftwaffe , který měl být už dávno kompletně  se všemi ostatními evropskými armádami na středozemním moři a otáčet všechny invazní lodě zpátky na Turecko a Afriku, na náklady armády a daňových poplatníků dováží nebezpečné muslimské ilegály až na sjezdovku mezi normální lidi za zábavou!

Němci to vidí, slyší, brblají, ale do ulic raději nevyjdou

To je naprosto neuvěřitelná schizofrenie, co Anděla řízená Obamou a muslimy ze Saúdské Arábie předvádí! Proč proboha Němci nepovstanou a neshodí vládu, která toto dovolí a organizuje? Cestou zpátky jsem si udělal fotku autobusu  Luftwaffe- Bundeswehru.  Řidič, jakmile zjistil že fotím jeho i autobus, okamžitě nastartoval a začal odjíždět z parkingu vyhrazeného pro autobusy .  Přejel však pouze o pár set metrů tzv. za roh, za který není normálně vidět, pokud tam nezajedete autem. A zaparkoval tam u bočního sjezdu ze sjezdovek, aby si mohli ilegálové na snowboardech a na lyžích  po vydovádění na sjezdovce nepozorovaně naskákat do busu a nikdo to neviděl. Asi dostal echo, že to tam zajímalo všechny přítomné lyžaře na sjezdovce i ve frontě , a že z toho bude pořádné haló, až se toho chytí media . Přitom tam kam zajel, je zákaz vjezdu a parkování autobusům, ty mají vyhrazené místo u spodní stanice kotev.

Autobus německé Luftwaffe, který odparkoval “za roh”, aby nebyl vidět. Na snímku je vidět vpravo vzadu u krajnice.

Toto včetně fotografií by se mělo co nejdřív objevit v novinách na předních stranách, aby lidé konečně prozřeli, co se děje, neb snad všem v ČR je už jasné, že Anděla není šílená, ale že je klíčovou řídící osobou – součástí spiknutí muslimů proti Evropě, tzn. že ona pracuje pro muslimy a pro cizí mocnosti, tedy proti své zemi a svým občanům na jejich islamizaci – likvidaci německého národa, a poté všech národů v Evropě. Němci už jednou šli za Hitlerem až do hořkého konce, proč proboha opakují dnes tu samou chybu s Andělou? Ta OSI STASI všehoschopná kreatura je pro celou Evropu nebezpečnější než 100 Adolfů dohromady!

Proč se proboha  Německo nevzepře té probíhající  genocidě vlastního národa , která je na něj plánovaná těmito zrůdami  a realizovaná Andělou před jeho očima a za jeho peníze ? Vždyť Trump je už u vesla a vydává jeden rozumný dekret za druhým, takže takhle muslimská zrůdnost násobně horší fašismu  už musí skončit !!! Anděla už nemá v USA podporu, naopak Trump řekl že udělala katastrofální chybu…a doufejme, že Anděla za vlastizradu a evropozradu  co nejdříve skončí tam kde má – před soudem. Ti nebezpeční muslimští dárečkové hulící a válející se na sjezdovce na mě při focení ještě dělali usměvavé obličeje a ukazovali palec nahoru, asi jako že už mají Německo doma, že jim ho Anděla proti vůli všech Němců už darovala i s nimi jako s otroky, kteří vydělávají na jejich zimní radovánky.

Pro AE News čtenář z Prahy.

No, co k výše uvedenému svědectví našeho čtenáře dodat? Německý nezaměstnaný takové benefity nemá. Nikdo mu nezaplatí lyžovačku na Arberu, dokonce mu nikdo ani nezaplatí permici na vlek. Uprchlíci v Německu se mají jako v bavlnce. Angela si migranty hýčká, jako kdyby to byly její vlastní děti. Ovšem nehýčká si je z vlastní kapsy, ale z kapes německých občanů. Celé to ukazuje pouze na to, že Německo míří k totální a úplné islamizaci, protože představa, že Arabové se naučí lyžovat a jednoho dne budou v turbanech a hidžábech brázdit sjezdové svahy v evropských resortech, je opravdu neskutečně děsivá. Jala, jala! Až tohle uslyšíte i ve Špindlu, tak vězte, že to jenom netrpělivý sjezdař z Afghánistánu vás popohání, abyste s sebou pohnul ve frontě na vlek a nezdržoval ho.

Redakce děkuje našemu čtenáři za zaslané fotografie a za svědeckou reportáž. Nebojte se sami stát součástí našeho zpravodajství. Všímejte si migrantů, foťte a natáčejte. Pokud zašlete i popis události k fotografiím, rádi text otiskneme. Tyto informace jsou důležité a vykreslují obraz děsivé reality v dnešní Evropě mnohem lépe, než zaujaté a falešné zpravodajství mainstreamových médií.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Davaj
Návštěvník
Davaj

ночные волки скоро здесь:-) – noční vlci brzy přijedou:-)

Letos se očekává jejich mohutná podpora stoupající rok od roku.
Logistickou i jinou ochranu ve větší míře než dosud podpoří jako vždy Poláci a Slováci.Mohutná podpora se očekává i z Maďarska, Slovinska i Srbska.
Trošku překvapivě se hlásí s pomocí také Rakušané.

https://www.youtube.com/watch?v=eP-OKbDfIN0

Jožo
Návštěvník
Jožo
4321
Návštěvník
4321
aaabbb
Návštěvník
aaabbb

TO BYLO VE STROJOVNĚ, NÉ V REAKTOROVNĚ

4321
Návštěvník
4321

opravuji: Přijdu domů, zajedu na internet, otevřu mejnstrím novinky.cz, a první balast o jakési explozi rychle vyvěsím na
Aeronetu. Jsem troll, ale panu VK to neříkejte.

4321
Návštěvník
4321

No nazdar ty “balaste”. Kde jsi se tu vzal? Potřebuješ nakrmit?

kadelka
Návštěvník
kadelka

To “4321” je číslo služební průkazky?

kari
Návštěvník
kari

http://zpravy.idnes.cz/nemocnice-britanie-pacienti-krize-personal-fkw-/zahranicni.aspx?c=A170209_123426_zahranicni_ert
Mimo tema. Krize ve zdravotnictvi v Anglii. Chybi personal, luzka, pacienti na nositkach po chodbach nemocnic….koukam jak blazen. Anglie se zbavuje Cechu, Polaku, Slovaku a jine vychodni “luzy”,tak jsem zvedava, kdo tam bude omyvat duchodcum pudele . A nebo, ze ti arabsti migranti mirici do Anglie a do EU, budou opravdu vsichni doktori a docenti . ??

albatros
Návštěvník
albatros

Ano, východoevropská lůza, která se smí zabíjet a nadávat se na ní. To anglánům de. Na čmouda si ale netroufne ani policie.

4321
Návštěvník
4321

a hele, tady taky troll, nějaká kari, cpe sem zprávy z idnes.cz!
No to je drzost…

opatrný
Návštěvník
opatrný

http://www.expres.cz/miss-transsexual-modelka-tallulah-eve-brown-fmv-/zpravy.aspx?c=A170208_210440_dx-zpravy_pali
A z tohohle je mi fakt na blití.. Nenormálnost, deviantství, perverze a dekadence jsou dávány za vzor. Nastrkují to na nás polehoučku přes bulvár, který napíše cokoliv co po něm chtějí. A postupně začnou bezmozci věřit, že černá je bílá, psali to přeci na seznamu, ne?
Takže slovy J. Fučíka: Lidé bděte.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Copak jeste nechapete? Vzdyt kam se clovek podiva, vsude je jen sama fales. Originalita, poctivost, odvaha, uprimnost, krasa …to jsou kvality, s kterymi se uz nikdo nikam nedostane.

Kdo chce dnes udelat kariéru, tak nejlépe je byt rozenym mrzakem, bastardem, odpornym hnusakem, falesnym prorokem, potvrzenym genderovym uchylem, pornohercem…

Ted uz nic neprekvapi …ani kdyby se Miss Univers stala jeste nezfalsovana australska domorodkyne, o kterych je vseobecne znamo, ze morfologicky patri mezi nejodpornejsi evolucni pozustatek z doby kamenné!

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Prosím, nenechte se napálit i Vy!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Napalit se? Tuhle zkusenost mam uz davno za sebou! No, ale pokud vite o necem, o cem nevim …tak ven s tim. Rad se poucim.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Nechodit jako kůň u žentouru s klapkami na očích! 🙂 Všiměte si pod jakým článkem se celke vážně bavíme… Kdykoli jsem si ho během dne přečetla, smála jsem se nahlas…

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ted jste me pobavila …s klapkami na ocich 😉

Ja ten clanek necetl. Prohlizel jsem si jen obrazky a precetl nejaké komentare. V podstate ctu jenom clanky od VK a nekdy taky od Pozorovatelky. U nich se vyjadruji k tématu.

Jak vidite, k tomuto clanku nemam co rict …a vazne se taky nebavim. Ja uz se ani vazne neberu. Kariéru mam hotovou a jak jsem uvedl vysse, s mymi kvalitami se stejne uz dal nedostanu.

opatrný
Návštěvník
opatrný
Amus
Návštěvník
Amus

Tady video s českými titulky:

https://www.youtube.com/watch?v=5xbCuT94HoE

Amus
Návštěvník
Amus

8.2.2017 byl ve svém úřadě zavražděn další z velitelů donbasské domobrany, plukovník Givi:

https://www.youtube.com/watch?v=tY7RqxAc9uU

Byl to snad již třetí pokus, podle toho, co vím, o atentát na něj a zde jako vzpomínka na něj a další hrdiny domobrany Novorossii video z oslavy jeho narozenin:

https://www.youtube.com/watch?v=ftReDO1-4xU

sibolet
Návštěvník
sibolet

To paní Blažková,uklízečka na podpoře,sdělila J.X.D z Reflexu,že Sobotka bruslí ve svém volnu Botič s reklamní mikinou na HATE FREE http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sportovec-Vaclav-Havel-citil-k-obcanum-lasku-Zeman-je-na-urovni-Putina-474891

meno
Návštěvník
meno

kropit olovom priamo na svahu. vzniklo by krasne umelecke dielo 😉

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Proč ne prasečí krví? To by bylo vizuálně efektivnější. Videoperformance.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Ještě že nelyžuji a nejezdím do Germánie.
Ty jejich prkénka bych jim namazal sádlem.
Jelikož nejsem lyžař, musím se zeptat: je nějak zakázán pohyb na sjezdovce v mačkách (železa na led)? Já jen proto kdyby nějaký taký by chtěl pomoc na nohy.

opatrný
Návštěvník
opatrný

Vím, žes to myslel jako ironii, avšak jako vášnivý lyžař mám nutkání ti na tvou otázku odpovědět. Na sjezdovce je zakázaný jakýkoliv pohyb kromě na lyžích, tj. ne na sáních, bobech, sněžnicích, skůtrech, pěšky, a zejména ne v mačkách.
Lyže jsou však taky zbraň. Někomu, co sedí na sněhu, nechtěně přejet položenou dlaň na zemi je hodně au.. Ale takhle zlý my být přeci nechceme, že..? Ale stačilo by i prudce před někým, kdo sedí na sněhu, zabrzdit a ohodí ho sprcha sněhu..a to by rychle každý vstal. A udělat to většina lyžařů, viděli by, jak je tu chceme a radši by odešli ze sjezdovky. Ale to nikdo neudělá, protože je každej posranej! Nikdo nezačne.
Taky nevím, jestli na to není v Německu §, že nesmíš ohodit sněhem slimáka.:-) neudivilo by mě to moc.