Exkluzivní dokument: Na Slovensku ředitelé škol začali v pátek učitelům rozesílat směrnici...

Exkluzivní dokument: Na Slovensku ředitelé škol začali v pátek učitelům rozesílat směrnici k zahájení monitorování dětí a studentů, jestli si z prázdnin nepřivezli Coronavirus! Děti vykazující příznaky podobné chřipce musí zůstat doma a rodiče musí kontaktovat lékaře výhradně telefonicky! Slovenská ministryně školství neponechala nic na náhodě a přijala správná opatření na úrovni slovenských škol! Slováci kontrolují hranice s Rakouskem, teď už kontrolují i všechny děti ve školách, ale v Česku ministerstvo zdravotnictví čeká, až se objeví první případ?

Exkluzivní dokument: Na Slovensku ředitelé škol začali v pátek učitelům rozesílat směrnici k zahájení monitorování dětí a studentů, jestli si z prázdnin nepřivezli Coronavirus! Děti vykazující příznaky podobné chřipce musí zůstat doma a rodiče musí kontaktovat lékaře výhradně telefonicky! Slovenská ministryně školství neponechala nic na náhodě a přijala správná opatření na úrovni slovenských škol! Slováci kontrolují hranice s Rakouskem, teď už kontrolují i všechny děti ve školách, ale v Česku ministerstvo zdravotnictví čeká, až se objeví první případ?

Naše redakce byla ze Slovenska upozorněna, že na slovenských školách všech stupňů se v pátek objevila nová směrnice slovenské ministryně školství Martiny Lubyové, která nařizuje ředitelům slovenských škol přijmout opatření na monitorování a sledování zdravotního stavu žáků a studentů. Naší redakci se podařilo získat originál této ministerské směrnice a stejně tak i pokyny ředitele učitelům z jedné nejmenované školy na Slovensku. Pokyny vychází prakticky celé z ministerské směrnice a je zjevné, že na Slovensku přistupují k hrozbě Covid-19 opravdu zodpovědně.

Před několika dny premiér Peter Pellegrini oznámil, že Slovensko začne kontrolovat rakouskou hranici a vracející se slovenské občany spolu se svými dětmi z jarních prázdnin. Odhaduje se, že až tisíce slovenských rodin vyrazily do rakouských a italských Alp za lyžováním, které je tradičně v mnoha ohledech lacinější než v Tatrách. Kontrola na hranicích s Rakouskem tak bylo velmi správným rozhodnutím.

Martina Lubyová, slovenská ministryně školství.

Jenže v pátek 28. února 2020 ministerstvo školství v souvislosti s návratem dětí z prázdnin rozeslalo ředitelům všech škol směrnici, která nařizuje důkladný dohled a sledování dětí a studentů, a to minimálně po dobu 14 dnů, přičemž učitelé musí okamžitě z výuky vyloučit dítě nebo studenta, který vykazuje známky chřipkového onemocnění, kašel, smrkání apod.

Dítě musí být okamžitě posláno domů a rodiče mají dostat instrukce, aby zavolali lékaře na dálku s informacemi, jestli dítě v poslední době bylo v cizině nebo ve styku s někým, kdo mohl v cizině být. Tato směrnice se tak snaží za každou cenu minimalizovat rizika vypuknutí nákazy mezi dětmi, ale jak ukazují informace ze světa, malých dětí se virus prakticky netýká, což dosud zůstává nevysvětlenou záhadou. Přesto však ministerstvo nechce nic podcenit a posílá ředitelům instrukce, jak mají sledovat zdravotní stav žáků a studentů.

Směrnice přikazuje ředitelům škol sledovat zdravotní stav dětí, učitelů i zaměstnanců po návratu z jarních prázdnin v cizině

Ministerstvo ve směrnici rovněž důrazně ředitelům nedoporučuje pořádání školních exkurzí a výletů, a to až do doby, než hrozba nákazy Coronavirem definitivně opadne. Směrnice nařizuje zdravotní kontrolu nejen samotných dětí, ale i zaměstnanců škol, učitelů a také zaměstnanců školních kuchyní. Jak sami vidíte, na Slovensku nic nepodceňují, ale české ministerstvo zdravotnictví se tváří, že nic se neděje a není potřeba ani kontrolovat hranice, ani přijímat zásadní opatření v českých školách, protože i v nich probíhají v této době školní jarní prázdniny.

Rakousko má své první nemocné pacienty s nákazou, Itálie je široce napadena virem, a do toho všeho přišla velice mírná zima v Evropě s akutním nedostatkem sněhu, takže o to více lidé s dětmi o jarních prázdninách a rovněž o blížících se Velikonocích budou vyhledávat zimní alpská střediska pro alespoň nějaké zalyžování. Níže vidíte náhled originálu směrnice slovenského ministerstva školství, samotný dokument je ke stažení zde.

Znovu je třeba připomenout, že Itálie už má 21 mrtvých a 821 nakažených, centrum nákazy se přitom stále nepodařilo určit, pouze přibližný odhad hovoří o prostoru v centru Milána, podle údajů by zdrojem mohla být jedna z tamních nemocnic, ale to vylučují informace o dvou zemřelých ženách, které nevycházely z domů a nechávaly si pouze na donášku doručovat potraviny a nákupy.

Nikdo z těchto doručovatelů podle informací dosud neonemocněl. To pouze znovu vrhá stín na peníze, konkrétně bankovky jako hlavní nosič viru. Může jít o několik bankovek, které Pacient 0 udal v centru Milána při nějakém nákupu a od té doby bankovky masivně šíří virus přesně z tohoto konkrétního místa tak, jak bankovky cestují v oběhu a dotýkají se jích různí lidé, s výjimkou dětí, které s bankovkami vysokých nominálních hodnot do kontaktu obvykle nepřicházejí.

Hlavním mostem přenosu Covid-19 jsou zřejmě bankovky různých světových měn pocházející z čínských obchodních center, které projdou karanténami bez kontroly v rámci hotovostního oběhu

Model přenosu může vypadat takto: Obchodník v roli bacilonosiče, který sám neonemocní, přiletí z Číny. Není to žádný chudák, neplatí drobnými, pouze většími bankovkami, představte si 50 nebo 100 EUR. Bankovky jsou nakaženy virem. Tyto bankovky jsou v obchodním styku potom měněny naproti větším bankovkám, např. 200 EUR. Tyto bankovky se normálně dětem do ruky nikdy nedostanou, jsou to příliš velké peníze. A protože virus zjevně míří a útočí prakticky výhradně jen na dospělé lidi, vyvstává otazník nad tím, proč nevidíme tisíce a desetitisíce nakažených dětí v Číně? Jen si vezměte, jak snadno děti chytí chřipku, to je raz dva. Ale v tomto případě ne, tady se virus, i přes svoji agresivitu, jakoby dětem doslova vyhýbá.

Příkaz ředitele učitelům z jedné ze škol na Slovensku, který nám poslal náš čtenář pracující na dotyčné škole.

Existují pouze dvě možná vysvětlení: Virus na dětský organismus nefunguje, protože dítěti v těle chybí nějaké látky nebo enzymy, které virus potřebuje ke svému množení. Lékaři ale na nic takového dosud nepřišli. Anebo se děti nenakazí proto, že nikdy nepřijdou do styku s hlavním mostem přenosu viru, tedy velkými bankovkami. Potom by nebylo divu, že Čína zahájila pálení [1] milionů kusů stažených bankovek z čínských měst pod karanténou, což je zcela nestandardní a nevídaný postup. Jako kdyby Číňané věděli, jakým mostem se virus šíří i skrze hradby karantény. Peníze totiž karanténě nepodléhají, ty dokážou karanténou projít na úrovni oběhu hotovosti ve společnosti. A tím by mohla být vysvětlena i neuvěřitelná záhada v USA, která nedává spát americkým lékařům.

Bankovková stopa má další indicii, v USA onemocněly ve 3 státech 3 osoby, které neopustily své domy, nikam necestovaly, s nikým se nestýkaly, pouze si objednávaly na donášku pizzy a nákupy

V Kalifornii, Oregonu a Washingtonu jsou totiž 3 případy Covid-19 u osob, které nikam necestovaly a vůbec s nikým se nestýkaly v okolí, kdo by někde cestoval [2]. Přesto však u nich nákaza byla diagnostikována a lékaři tím přiznávají, že virus se záhadně dokáže dostat i mimo karanténu. Odvál snad vítr z Číny virus vzduchem přes Pacifik a osoba v Oregonu se jej nadechla? To je samozřejmě hodně přitažené za vlasy.

Jenže mnohem více pravděpodobné je, že tyto osoby přišly do kontaktu s infikovanými dolarovými bankovkami, jejichž původ může být z Kalifornie, kde je nejvíce zatím registrovaných případů Covid-19. Znovu se ukazuje, že Čína něco ví, ale tají nám to. Peking určitě ví, jaký je přenosový most viru, jeho hlavní nosič. Vzduch to zjevně nebude, ale zřejmě povrchy bankovek z čínských světových obchodních center, které proudí spolu s cestujícími obchodníky letadly do celého světa, i do Itálie, kde potom platí za služby a zboží těmito bankovkami. A rovněž do Kalifornie, kde je shodou okolností největší nákaza tímto virem v USA.

Vzorky krve určené pro testování.

Opravdu je potřeba ocenit připravenost slovenské vlády na případnou hrozbu Covid-19 a je potřeba znovu apelovat na české ministerstvo zdravotnictví, aby přestalo bořit hlavu do písku a vzalo si příklad ze Slovenska. Je potřeba kontrolovat vracející se cestující z Rakouska a z Itálie, je potřeba kontrolovat i děti v českých školách a varovat ředitele před pořádáním zájezdů, výletů, exkurzí a bohužel i Velikonočních besídek, protože některé školy v ČR tuto tradici ještě nezrušily. Hrozba viru spočívá v tom, že není jasné, jaký je hlavní přenosový most, když v USA a v Itálii chytají nákazu i lidé, kteří nikam necestovali, s nikým se nestýkali, jenom manipulovali s penězi při placení za donášku pizzy, jídla v krabici a nákupů.  To by mělo jasně varovat všechny zodpovědné strany, že virus se ani nemusí šířit primárně vzduchem, ale pomocí povrchových nosičů jako jsou bankovky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Uvidíme. Toto nie je riešenie. Riešením je 100% karanténa a tú by mala zabezpečovať armáda!!! Príde na moje slová. Koľko ľudí bude musieť ešte zomrieť?

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

dolezite upozornenie ministerstva sloveskej republiky:

v spolupraci s globalnou mocou vam distribuujeme nakazu ktora nesposobi masove umrtia, nemame kapacity na odpratavanie tolkych mrtvol, potrebujeme zaviest celosvetovy koncentracny tabor a zaiadame vas aby ste jho s nami pomohli budovat vduchovnej sfere, a vas strach alebo pycha a nerspektovania Boha ako zvrchovaneho vladcu nam v tom pomoze, ak nas neuposluchnete, pohromy ktore na vas zosleme budeme stupnovat, vzpriecili sme sa Bohu a verime ze aj vy

pripravili sme pre vas ale riesenie, ak nas polsuchnete a nikam nebudete cestovat a chodit do prace, k tomu vam dame pove podla vopred naplanovaneho scenara, dalsi scenar bude ze aby ste neprisli o svoje prijmy, mame pre vas ovkovania proti neexistujucim nemociam, ak ho neprijmete nebudete moc navstviovat ani obchody, ak prijmete mame naplanovnu dokonalu distribuciu oth najnutnejsieho, nestrachujte sa vsetko doevzieme tak ako vakciny, vseto v bio kvalite a pre vase spojenie s Bohom

po velkom trapeni mame pre vas nachystaneho mesiasa, zvani su vsetci, ezoterici, ateisti, katolici staareho rima, vasa selma z mora a zeme ktora vam distribuuje aj internet a zamestnava vas svojimi kopiami Boha

pozorne kontrolujte ludi v okoli ci zaujali spravny postoj, kto neveri na nakazu a ohrozuje vas okamzite ho hlaste nasmu ministerstu pravdy, je pod velenim prichadzajuceho satana anitikrista

zjavenie Jana 16,1-2
https://www.mojabiblia.sk/svatepismo/66/zjavenie-apostola-jana-kapitola-16/
“1 Potom som počul mocný hlas z chrámu, ako hovorí siedmim anjelom: „Choďte a vylejte na zem sedem čiaš Božieho hnevu!“ 2 Odišiel prvý a vylial svoju čašu na zem: a povyhadzovali sa zhubné a zlé vredy na ľuďoch, čo mali znak šelmy, aj na tých, čo sa klaňali jej obrazu. ”

snazil som sa nejaky cas odkazovat aby ste namiesto obdivovania tych, ktori maju za ulohu znicit stat, pretoze aj ked o tom pisete ze na celom svete padaju staty nevidite to nechalio ste sa zamestnat spravami ktore prdukuje diabol a klame, aby ste ctili apson svetsky zakon a ustavu, ale namiesto toho ste pisali tak ako to che ten co zvadza z cesty a riadi pred vasimi ocami tych vasich “politikov” a stale v nich hladate spasu, ziady clovek to nwsrpavi, kazda velmoc a imperium sa zrutilo a zijeme posledne casy kedy koncia vsetly vlady, najprv ale podla vsetkeho musi vzniknut ta posledna so Satanom Antikristom

ak sa niekomu zda ze zacinate chapat aspon co je ustava obrte sa na obciansky tribunal na slovensku ale proste Boha aby ich a vas nezviedol ako bola pychoui zvedena cela “alternativa”, aj to ale zlyha takmer isto pretoze chtiac nechtiac sa to zacleni do prvej globalnej revolucie rimskeho klubu ktory jasne deklaroval ze ludstvo sa da zjednotit iba katastrofami, prirodzenymi alebo umelymi a ale kto nevidi ze aj tie umele su bozim dielom nechape lebo vsadil na svoj velky mozog a neuznal vladu Boha ludsky mozog to nepostihne akotak to chapu mozno satanisti ale aj ti koncia, mate pred ocami posledne casy a pisu o tom svetske publikacie najma ta rimskeho kllubu aj Biblia, ja ju valstne nepoznam ale aj to malo co som stihol mi ukazuje co som videl ale neda sa to ukazat kazdy to musi sam uvidiet

anonymka
Návštěvník
anonymka

To video co jsem ráno psala, že mi zmizelo na I Dnes se objevilo na Novinkách, se včerejším datem, ale je to nějaké sestříhané, končí to asi v polovině původního videa.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/na-ostrove-lesbos-skupiny-mistnich-brani-migrantum-ve-vylodeni-40315155
Tady bych věřila spíše těm Turkům, než Řekům. Mám za to, že bojí se vlastních lidí, tak lžou. je to ovšem jen můj soukromý názor. Vím, ale celkm přesně, že v Řecku se v poslední době dosti protestovalo proti stavbám dalších center pro migroše.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/na-hranici-s-reckem-zastrelili-migranta-pisi-v-turecku-40315221?seq-no=5&dop-ab-variant=&source=article-detail

tohle je naprosto fascinující projev. Řecko žádá EU o naléhavou pomoc se zabezpečením evropské hranice, a salát z Bruselu mu odpovídá, že: EU podle Borrella musí zdvojnásobit úsilí o řešení tamní humanitární krize “všemi prostředky, jež má k dispozici”. “Musíme civilistům poskytnout přístřeší, jídlo a léky,” uvedl Borrell. Odkaz na celý článek níže. já bych to panu Borrellovi vozila přímo do Bruselu před tu jejich boudu. Ovšem, to je jen jakýsi podivný vztek z nastálých událostí, nikoliv realita. Pana Borrella nikterak nezajímá, že migroši povětšinou pochází z nakaženého Aghanistánu, ani náznak, řeči o karanténě migrantů, a ochraně domácího obyvatelstva. Jsem zvědavá, jak to bude dlouho trvat, než se Řekové doopravdy naserou. Zatím šlo jen o žrádlo a naše peníze, teď už jde o život a zdraví.
Jsem celekem zvědavá, jak páni Slováci tu nákazu budou zvládat. Slováci od nás neustále pendlují sem a tam, mají to domů kousek zajdou si třeba jen na dva dny domů. Tak uvidíme, kde toho boe víc, jestli u nich, nebo u nás. počítám, že východní Slovensko to bude nářez, hygiena žádná, respekt k úřadům taky žádný, naproti tomu tam mají lepší imunitu od toho neustálého života v přírodní špíně. Možná právě tam nákaza nepropukne.

Další potěšující zpráva dne je, že Hamáček občanům sdělil, že stále ještě je v zahraničí v rizikových oblastech 25 tisíc Čechů, kteří se co nevidět vrátí. Na to už ani odkaz nedávám, je nabíledni, že všemu co nás potká, jsme si na vině sami.

Krkowitz vonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz vonMilowitz

Řecká představa je, že už zas bude fungovat jen jako klasická komerční tranzitní zemně a tzv U-prchlíci si její pašerácké služby třeba na trajktech bez dokladů budou znova normálně kupovat za peníze hodného strýčka SOROSe a ne že je bude chytat a zavirat jim se to nebude líbit a budou se bát cestovat na západ

Semtex
Návštěvník
Semtex

Ty lidi si fakt nedají říci. To číslo lidí, co je mimo území ČR na naprosto šílené:

V zemích s masivním výskytem nového koronaviru se o víkendu zdržovalo zhruba 25 400 Čechů. Všichni dostali prostřednictvím operátorů informační SMS.
V Itálii se podle počtu telefonů přihlášených v roamingu zdržovalo 23 900 lidí, v Číně zhruba 400, v Jižní Koreji 420, v Singapuru 250, v Japonsku 390 a v Íránu 64. Operátoři přitom nerozlišovali, zda se lidé v dané zemi nacházejí v ohnisku nákazy. SMS dostali všichni Češi.

BrzojepoNás
Návštěvník
BrzojepoNás

To bude katastrofa, ještě že jsem tlustej a zatím zdravej !

anonymka
Návštěvník
anonymka

BrzojepoNás
No, jo, to říkala už moje babička: Když bude válka, nebo katastrofa, tak my tlustý budeme hubený a ti hubený, budou studený.

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

To je všechno sranda, až do doby než se začne v Řecku střílet a na to brzy dojde! Teď jsem četl zprávu, že Rusko zaútočilo na turecký konvoj! Nějak nám ten rok 2020 začíná “přetékat” z hrnce a bude veselo! Jenom chci upozornit na fakt, že v minulém roce zemřelo na “normální” chřipku v USA 8 200 osob , takže je otázkou jaká je “smrtnost” u našeho infekčního “zázraku” z Číny? Ať si každý udělá obrázek sám.

Krkowitz vonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz vonMilowitz

Ale RUSko turecko nennapadlo naopka turek se vidal s američany za dobrodružstvim do ISIL/DAESH a narazil na tamnější vládu a jejího spojence ješ je všechny chce poslat do prd..ele

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx

Dle K. Dolejšího Asad a Putin už téměř prohrály celou válku v Syrii:
https://www.blisty.cz/art/98991-syrie-konec-asadovy-ofenzivy.html
Ale nejnovější info z nedělní noci: letecto RF zaútočilo na turecký konvoj:
https://www.n-tv.de/der_tag/Der-Tag-am-Montag-2-Maerz-2020-article21612610.html
česky zde: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2020/03/02/flash-ruske-letectvo-melo-prave-zautocit-na-turecky-vojensky-konvoj-v-idlibu/
Tak uvidíme, jak se situace vyvine.

mama
Návštěvník
mama

Proboha nepanikarte, je to jen kseft s obycejnou chripkou.

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Mimo téma :
Slovenské volby nevyhrál nikdo a Slovensko bude mířit k předčasným volbám. Vítěz voleb OL’ANO v čele s klaunem Matovičem, který vlastní téměř polovinu Trnavy není žádná výhra. Navíc jeho strana nesourodá grupa protestních individuií. Matovič, coby dobrý rétor (rozumněj oblbovač), nasliboval kdeco a posbíral protestní strany vlasteneckým stranám, SMERu a skoro všem ostatním. Matovič se už odkopal, když už někde hlásal, že nemá rád Rusko. Příměrem je Matovič takový vlk v rouše beránčím.

Ivana
Návštěvník
Ivana

Kocourkov! Necháme v Ruzyni otevřít speciální východ pro přílety z Itálie, ale cestující necháme bez kontroly se vmísit mezi ostatní cestující. Všichni nakažení přiletěli z Itálie a procházeli tím speciální východem bez povšimnutí, příznaky již v té době museli mít. Kolik lidí stačili nakazit? Hlavně, že nás Bureš poučuje jako malé děti, že si máme mýt ruce a kýchat do kapesníku.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ivana
Češi jsou takový lidumilové, že když to dostanu já, tak to rozprskám co nejvíc, ať si to užijí ti druzí taky. To jste si dosud nevšimla, jak to funguje jen třebas u obyčejné chřipky. Lidi lezou nakažený do práce, po nákupech, prskají v metru aniž by si zakryli ústa, a nemalé množství lidí fluše na zem. Nikdo mi nebude namlouvat, že mají jen špatné hygienické návyky, dělají to prostě schválně. Mnohá matka, raději pošle dítko s teplotou a nudlí do školky nebo školy, doufajíc, že si toho učitelky nevšimnou, než by ráno nešla do práce a s děckem k doktorovi. Zvlášť, když situace nastane v pátek a myslí si, že to do pondělí dítě vyleží.
O mytí rukou škoda hovořit, jděte se podívat někam na fekventované veřejné záchodky, většina lidí (tady žen), si sotva smočí konečky prstů, nebo si ruce neumývá vůbec. Jak to dělají chlapy nemohu poudit, nejsem transexuál, abych oblézala pánská WC, ale pochybuji, že to bude lepší.
Asi před dvaceti lety jsem viděla hygienickou studii, kdy na kraj baru hygienici umístili velký košíček s oříšky zdarma na okraj baru, při cestě na WC. Při tom, každý kdo se vracel z WC a hrábl si do košíku s oříšky byl dotazován, zda si omyl ruce mýdlem. Studie se prováděla po celý měsíc. Jen dva lidé ze sta, odmítli nabízené oříšky zdarma, jako nehygienické, víc jak 70 lidí ze sta si po opakované návštěvě WC neumylo ruce (ti co to přiznali), a z nich dalších víc jak dvacet přiznalo, že si ruce sice myli, ale nepoužili mýdlo. Košíček s oříšky se na konci experimentu hemžil neuvěřitelným vzorkem bakterií. Ten experiment nebyl dělaný v nějakém zapadákově na okraji města, ale v luxusní čtvrti velkoměsta.
Takže nedělejte si moc iluze.