Exkluzivně: Výbušný a nikdy nepublikovaný dokument z počítače Marka Přibila odhaluje napojení...

Exkluzivně: Výbušný a nikdy nepublikovaný dokument z počítače Marka Přibila odhaluje napojení Zdeňka Bakaly na rodinu Rothschild. Anonym odhalil podivné redakční praktiky v Soukupově vydavatelském impériu!

Exkluzivně: Výbušný a nikdy nepublikovaný dokument z počítače Marka Přibila odhaluje napojení Zdeňka Bakaly na rodinu Rothschild. Anonym odhalil podivné redakční praktiky v Soukupově vydavatelském impériu!

V úsvitu dne voleb do poslanecké sněmovny v ČR přináší exkluzivně redakce AE News výbušný a slibovaný dokument, bombu, dosud nepublikované informace o Zdeňku Bakalovi a jeho majetkovém propojení. Naší redakci kontaktoval před časem anonymní zdroj, který nám poskytl dokument, který, jak jsme nakonec zjistili, pochází z laptopu novináře Marka Přibila, bývalého redaktora MF Dnes, který je ústřední postavou skandálu s nahrávkami Andreje Babiše. Marek Přibil prodal svůj notebook a nezajstil jeho důkladné smazání. Nahrávky s Andrejem Babišem potom z něho byly poskytnuty skupině Julius Šuman.

Jenže na notebooku je mnohem více informací a dokumentů, a jeden z nich byl naší redakci zpřístupněn anonymním zdrojem. Jedná se o tajemný investigativní článek Marka Přibila z roku 2013, který se vydal po stopách bohatství Zdeňka Bakaly. Článek odhaluje pozadí financí uhlobarona a jeho napojení na rodinu Rothschild. Výbušný investigativní článek nikdy nebyl publikován. V roce 2013 pracoval Marek Přibil pod Jaromírem Soukupem v časopisu Týden. Článek má charakter konceptu, zdá se nedokončený a bylo v něm několik překlepů, evidentně jde o koncept v poslední fázi přípravy.

Zdeněk Bakala.

Anonymní zdroj, který nám dokument poskytl, má rovněž interní informace o tom, jak to chodí uvnitř vydavatelství Empresa Média, které vydává časopis Týden. Podle jeho informací Jaromír Soukup namísto publikování článků Marka Přibila investigativní texty namísto toho prodával. A tento zdroj nám zároveň uvedl, že trpělivost Marka Přibila přetekla ve chvíli, kdy Soukup zametl pod stůl i tento článek o Zdeňku Bakalovi. Marek Přibil podle informací následně poté odešel ke konkurenci do MF Dnes. Co je na tomto článku, který nikdy neměl vyjít, tak skandálně nebezpečné?

Protože odhaluje podstatu polistopadového zločinného a privatizačního vývoje v ČR po roce 1989. Dokument odkrývá tolik stop, že pomalu z toho až padá brada. Naše redakce AE News v uplynulých dnech kontaktovala mnoho zdrojů, i ohledně vyšetřování kauzy odposlechů Andreje Babiše a máme dostatek důkazů k tomu, abychom mohli zodpovědně prohlásit, že pan Marek Přibil se stal obětí velmi nebezpečné zpravodajské hry, jejímž cílem je likvidace (profesionální anebo i fyzická, pokud to bude potřeba) Marka Přibila a politická likvidace Andreje Babiše, jehož se Zdeněk Bakala natolik bojí, že byl ochoten a dosud je ochoten platit veškerá česká média tzv. fiat-alternativy, aby psaly proti Babišovi, aby se nedostal k moci.

Přibil se stal obětí nebezpečné zpravodajské hry, při které šlo o život

Marek Přibil byl použit jako nástroj proti Andreji Babišovi ve zpravodajské hře typu “Cassino Royale”. Osoba zevnitř je využita na likvidaci vlastního nadřízeného a poté je zlikvidována. Co je však mnohem bizarnější, to jsou informace, které naše redakce získala z okruhu vyšetřování. Bylo totiž zjištěno, že nahrávky rozhovorů mezi Andrejem Babišem a Markem Přibilem nebyly nahrány diktafonem, ale dálkovou sledovací technikou, tzv. audio-pistolí. Tomu odpovídají podle analýzy typické fázové přeslechy, které vznikají pohybem lidí v místnosti a odrazem vln zpět do přijímače. To je šokující zjištění. Znamená to, že nahrávky nepořizoval Marek Přibil, ale buď tajná služba, nebo elitní útvar policie (od roku 2016 po reformě ÚOOZ je pod kontrolou Milana Chovance a ČSSD), případně soukromá detektivní agentura, která je vybavena sledovací technikou. Marek Přibil totiž prohlašuje, že žádné nahrávky nepořizoval [1]. Uniklé nahrávky tak zřejmě nebyly získány z Přibilova prodaného notebooku, ale odjinud. Co však rozhodně z jeho notebooku pochází, to je tento níže uvedený článek.

Marek Přibil, novinář.

Pokud jde o Marka Přibila, je nám ho v redakci AE News opravdu líto a držíme mu palce, aby se postavil na nohy. Jeho texty a investigativní články jsou naprostá špička a je ostudné, že teď pracuje jenom jako externí redaktor pro Tiscali Media a podle dohody nesmí psát články o politice [2]. Úplně ho profesionálně zlikvidovali, protože představoval pro Zdeňka Bakalu hrozbu. Marek Přibil se však opravdu s Andrejem Babišem scházel a opravdu se domlouvali, jaké investigativní články vytáhout na ČSSD a také na Bakalu. To znamená, že už v té době museli být jejich schůzky někým monitorovány a Babiš si teď myslí, že Přibil pracoval pro tajnou službu a vše nahrával. A redakce AE News získala stopu, víme jak. Andrej Babiš měl dlouhodobě odposlouchávaný telefon. Informace se šířila mezi elitními policisty už od ledna tohoto roku, že “Áčko” (krycí kód pro Andreje Babiše) má v mobilu “ucho”, tzn. že je odposloucháván na mobilu.

Víme, že on sám je o tom už informován, v této chvíli už ano, ale dříve to asi nevěděl. Ti, kdož sledovali jeho komunikaci po telefonu, tak také věděli, kde a kdy bude mít Babiš schůzky s Přibilem. Zařídit nahrávky hovoru sledovací technikou byla  potom hračka. A pokud někdo odposlechl, že Marek Přibil s Andrejem Babišem chystá investigace na ČSSD a Bakalu, musel být zlikvidován. Zatím jenom jde o profesionální likvidaci jeho novinářské kariéry, ale kdyby pokračoval ve psaní politických investigací, došlo by na likvidaci fyzickou. Po vypuknutí skandálu s nahrávkami sám Přibil uvedl, že má strach z fyzické likvidace [3].

Jaromír Soukup dnes vede nejen Empresa Media, ale i televizi Barrandov, která se tváří velmi alternativně, je velmi pro-Zemanovsky naladěná a u lidí, kteří hledají alternativu, má TV Barrandov dobré jméno. Jenže informace zevnitř vydavatelství mluví o něčem jiném. Nepohodlné investigativní kauzy jsou odsouvány a redaktor se dočká kompenzace, aby nemluvil, když jeho článek není otištěn. Jakmile se někdo začne novinářsky zajímat o Zdeňka Bakalu a dům Rothschild, je článek ihned zastaven. Sami si udělejte představu.

Email od tajemného anonyma zaslaný do redakce

Dobrý den,

Marek Přibil – novinář proslavený nahráváním AB a kauzou Šuman – a skrytým nahráváním Andreje Babiše odešel od Soukupa z časopisu Týden do MF Dnes ne náhodou, ale poté, co napsal článek v příloze, který nebyl ale nikdy publikován. Po jeho přečtení pochopíte proč. Odhalil by tak totiž druhou stranu dnešního sporu. (pozn. mezi Babišem a proti němu Bakalou poštvanými médii v ČR).

V souvislosti s kauzou lithium dává tento článek pana Bakalu, Sobotku, a řadu dalších lidí (navázaných především na Bakalovo Sdružení Lípa, jehož členy byli: Josef Lux, Karel Schwarzenberg, Bohuslav Sobotka, Radek Pokorný, Luděk Niedermayer, Vl. Dlouhý, Žantovský, Mitrofanov, Rupnik, Romancev, Ryšlinková, Tůma, atd.), včetně angažování BlackRock, v kauze lithium do jasných souvislostí.

Nejde o nic jiného, než o snahu některých lidí skrytě ve jménu pravdy a lásky pomáhat nadnárodním korporacím (NWO) v likvidaci demokracií, států, rodin a zavedení nové světové vlády, kdy budou korporace a bankéři řídit vše a ldi budou žít jako v Martixu. Velmoci si nás rozdělily nejprve v Teheránu a pak na Jaltě. Korporace si nás nyní porcují a chovají se k nám jako bychom zde byli jejich krmelec.

Rusko si vzalo náš uran. USA a korporace si po revoluci vzali vše další – zrušení zbrojního průmyslu, zemědělství (Lux při vyjednávání podmínek s EU) a obsazení našich trhů svými řetězci, výrobky, získání bank, nerostného bohatství, uhlí, okd, lithium, vyvádějí ročně desítky miliard zisku a náš stát má desítky miliard ročně deficit rozpočtu, lidi jsou zadlužení a živoří od výplaty k výplatě.

Informace k tématu i zde: [1] [2] [3]

Start dokumentu z přílohy emailu:

Bakala: emisar Rothschildů?

V devatenácti letech emigroval do USA s 50 dolary v kapse, manuální práci si vydělal na prestižní školy a vybudoval si image podnikatele amerického střihu. Dnes je z něj miliardář. Co ale ve skutečnosti víme o Zdeňku Bakalovi? Vše je možná úplně jinak.

Jméno uhlobarona Zdeňka Bakaly bylo loni skloňováno v souvislosti s hornickými bouřemi na Ostravsku. Havíři vzali během demonstrace dokonce útokem budovu ředitelství NWR/OKD a suchou niť na Bakalovi, z něhož se stala mezitím „persona non grata”, nenechali ani politici včetně prezidenta Miloše Zemana.

Sdělovací prostředky přitom dlouhodobě vykreslují miliardářův životní příběh heroický: ve stylu, jak chudý a nedovzdělaný chlapec z Brna ke štěstí přišel. V Americe, kam emigroval roku 1980 jako devatenáctiletý, dočteme se, pracoval jako údržbář v kuchyni kasina Harrah’s a dokázal tak všem, že odhodlání, píle a nezlomná vůle mohou být k cestě za bohatstvím naprosto dostatečným vybavením. Dále se dozvíme, že si Bakala mytím nádobí vydělal dost peněz, aby mohl začít studovat na prestižní škole v Berkeley a na Dartmouth College, kde získal titul MBA.

Nejde přitom o lecjaké školy: Dartmouth College v Hanoveru je soukromá instituce vyššího vzdělání v USA, jedna z vůbec nejprestižnějších a nejdražších. Je tedy takový popis pravdivý? A má vůbec reálný základ, je-li devět let Bakalovy americké emigrace stále zahaleno tajemstvím?

Správce majetku

Když si položíme otázku, mohl-li si budoucí bankéř Bakala na prestižní školy vydělat opravdu sám, odpověď zní, že nejspíš těžko. Existuje pro to přinejmenším jeden reálný argument, a to dochovaná korespondence. Z ní vyplývá, že ve Státech se tento vyučený dámský krejčí místo drsné práce podle všeho raději poflakoval. „Co dělám, jsem vám už psal. Ve skutečnosti toho moc nedělám. V Americe se ještě nikdo nepředřel,” pochvaloval si například v roce 1981, když psal rodičům dopis z USA; tehdy byl zaměstnán právě jako údržbář v kuchyni kalifornského kasina (více Emigrace krejčího).

Kdo ale Bakalovi pomáhal? Sem tam se na internetu objeví konspirační teorie: prý jej mohla tou dobou významně podporovat finanční dynastie Rothschildů, pro kterou může nyní pracovat v Česku jako jakýsi bílý kůň. Jde o pouhé báchorky?

Ten, kdo se chce přiblížit zčásti pravdě, musí podniknout výpravu do historie – do dob první republiky. Tehdy měl být děd Zdeňka Bakaly správcem majetku vídeňských Rothschildů v ČSR se sídlem v Opavě. „Funkci vykonával až do 3. září 1939, kdy byly nacisty Rothschildovy majetky – Vítkovické železárny, doly v OKD a další – v tehdejším Československu zabaveny formou arizace židovského, potažmo britského majetku,” uvádí zdroj (viz Zájem o Vítkovice měli Himmler i Göring).

Archiv skončil v Moskvě

Radek Schovánek z Ústavu pro studium totalitních režimů k tomu říká: „Tuto informaci o dědovi pana Bakaly jsem již zaznamenal, ale nemám ji čím podložit.” Karel Müller, šéf zemského archivu v Opavě, dodává: „Rothschildové, kteří vlastnili Vítkovické železárny do druhé světové války, u nás totiž nemají žádné své písemnosti. Více by se možná našlo v jejich vídeňském archivu, ten ovšem skončil po válce v rukou Sovětské armády.”

Archivářka vítkovických železáren Hana Šustková zase uvažuje: „Nedávno ale Moskva část archivu vyměnila s londýnskými Rothschildy za jiné dokumenty, tak snad tam by něco bylo.” Londýn však mlčí. Podobně jako zpravodajci. Mluvčí BIS Jan Šubert pro TÝDEN ve věci Bakalova dědy pouze konstatoval: „Zpravodajská služba nemůže odpovídat – potvrzovat, nebo vyvracet – konkrétně položené dotazy.” Stejně tak Bakalův dobrý přítel Karel Schwarzenberg po krátké odmlce uvedl: „Na toto odpovídat nebudu.”

Kdo vlastní OKD?

TÝDEN samozřejmě oslovil i samotného Bakalu, a to již před dvěma měsíci, ale dosud se (i po několika urgencích) nevyjádřil. „V tuto chvíli nejsem schopen odpověď zajistit. Pana Bakalu jsem samozřejmě v této věci kontaktoval,” sdělil několikrát Bakalův mluvčí Tomáš Pavlík.

Dokud se Bakala nevyjádří, lze tak spekulovat, že mu Rothschildové mohli vypomáhat nejen během emigrace, ale i dlouhodobě, a to ve svůj prospěch. Faktem totiž zůstává, že o svém dnešním reálném vlivu na OKD může Bakala říkat, co se mu zamane: podíl totiž drží prostřednictvím investiční skupiny BXR Group. Ta vlastní podle dostupných informací aktiva v hodnotě 120 miliard korun, ovšem nikdy oficiálně nezveřejnila akcionáře.

Tudíž byť se v minulosti psalo, že údajně polovina BXR patří Bakalovi, není vůbec známo, kdo a jak velké podíly vlastně ve skupině drží. Ví se jen, že BXR prostřednictvím akcií na burze kótované firmy NWR ovládá Ostravskokarvinské doly – tedy OKD. NWR se přitom v současnosti příliš nedaří (propouštění horníků stále hrozí) a sám Bakala loni zdůrazňoval, že mu nyní patří méně než třetina Ostravskokarvinských dolů.

Sobotkova role

Historie ovládnutí největšího důlního podniku v zemi je přitom širší veřejnosti víceméně známá. Původním majitelem OKD byl stát. V roce 2004 mu zbýval poloviční podíl a ten vláda prodala za čtyři miliardy korun firmě Karbon Invest uhlobaronů Viktora Koláčka a Petra Otavy, přičemž je třeba dodat, že kriminalisté dnes tvrdí, že prodávat se mělo minimálně za 7,5 miliardy. Koláčka a Otavu začala také záhy trestně stíhat policie pro podezření z tunelování podniku. V tu dobu ale na scénu přichází Zdeněk Bakala, který od nich společnost Karbon Invest v listopadu 2004 kupuje.

Bakalu zároveň moc „nemusel” například expremiér Petr Nečas, jenž mu v novinových článcích občas nezapomněl připomenout, že privatizace OKD rozhodně nebyla tak čistá, jak Bakala tvrdí. A právě za Nečase se začala privatizace znovu vyšetřovat.

Ministr vnitra v demisi Martin Pecina zase uvedl: „Je pravda, že Bohuslav Sobotka (v roce 2004 byl ministrem financi a předsedou FNM, pozn. red.) tenkrát připravoval privatizační smlouvu a na straně Bakaly stál údajně Radek Pokorný, Sobotkův blízký přítel a poradce.” A dále dodal: „Nikdy jsem tu smlouvu neviděl, nespadalo to do mé kompetence, abych se tím zabýval. Ale Bohuslav Sobotka byl jeden z organizátorů doprivatizace OKD – stát měl však již v té době ve společnosti minoritu.” Podle posledních zpráv policie v kauze privatizace OKD již obvinila dvě osoby, jedním z nich má být i Pavel Kuta, někdejší místopředseda zmíněného FNM, tedy Fondu národního majetku.

Klíč k tajemství. Rozvod?

Jestliže je alespoň zčásti známa historie ovládnutí OKD, kdy stát zřejmě výrazně tratil, tajemstvím naopak zůstává, jak Bakala získal potřebné finance ke koupi podniku.

Nejprve zmiňme, že po studiích se Bakala do Čech se vrátil v roce 1990 ve třiceti letech jako šéf pražské pobočky investiční banky Credit Suisse First Boston (CSFB). Pro tu pracoval nejdříve v New Yorku a Londýně. V roce 1991 pak dostal pověření založit v Praze její pobočku. Pracovat pro Credit Suisse sice vydržel jen dva roky, ale na sklonku roku 1993 se postavil na vlastní nohy, když založil investiční banku Patria Finance. V roce 2001, kdy už měl za sebou privatizaci Karlovarské Becherovky, kterou koupil spolu s dnešním exministrem zahraničí Schwarzenbergem a prodal ji společnosti Pernod Ricard, se Patrie zbavil. Převedl ji na belgickou bankovní skupinu KBC, která už o dva roky dřivé získala v privatizaci ČSOB.

A ve sdělovacích prostředcích se právě píše, že údajně z prodeje Patria Finance získal finance na OKD. Jenže z dokumentů Nejvyššího soudu amerického státu Jižní Karolina, jenž na přelomu let 2002 a 2003 rozhodoval o rozvodu Bakaly s první ženou Marguerite, vyplývá naprostý opak.

Dokumenty, které má TÝDEN k dispozici, totiž poukazuji na skutečnost, že celková hodnota podílu obou manželů v Patria Finance představovala 6 049 475 dolarů. To podle tehdejšího kurzu znamená 240 milionů korun. A o tento pódii se manželé měli rovným dílem rozdělit. Čili Bakala, stejně jako jeho manželka, z prodeje Patrie získal zhruba 120 milionů korun.

Kdo mu tedy půjčil na OKD, když dal za doly podle veřejně dostupných informaci půl miliardy dolarů, na tehdejší dobu asi dvanáct miliard korun? Konsorcium bank?

Zajímavá návštěva

V této souvislosti je zajímavé připomenout, že když v roce 1991 otevíral Bakala v Praze pobočku investiční banky Credit Suisse, objevuje se téměř současně na titulních stranách novin pozoruhodná zpráva: Lord Jacob Rothschild, předseda Správní rady Rothschildova investičního trustu v Londýně, navštívil Ostravu a s. p. Vítkovice. ‘

Představitel rodu někdejších majitelů Vítkovic sdělil, že jeho investiční trust se bude podílet na privatizaci a modernizaci podniku. „Nejprve se to bude týkat kontilití a poté výroby oceli v konvertorech,” řekl.

Lord, jehož doprovázela manželka Čeřena, zavítal také na zámek v Šilheřovicích, jenž jeho rodu kdysi patřil. Několik dní před návštěvou zde brigádníci osekali křoviny kolem cest, vysypali cestičky, takže rozlehlý park s golfovým hřištěm pěkně prohlédl.

Ale pokračujme: v červnu 1994 se zase objevují v novinách informace, že Československá obchodní banka (ČSOB) založila společný podnik pro finanční poradenství s bankovní skupinou NM Rothschild & Sons Limited, která vznikla v roce 1804 a disponuje bilanční sumou okolo osmi miliard dolarů. A mezitím, jak jsme již zrekapitulovali, se Zdeňku Bakalovi nebývalé dařilo, třebaže někdejší sociálnědemokratický premiér Miloš Zeman neviděl v Bakalově investiční skupině ani tak sbor geniálních finančníků jako spíš zájmovou lobby, „jež má své agenty na Hradě či ve vedení centrální banky (viz Ochránce Havlova odkazu) “.

Další zářez: radniční noviny

Naopak někdejší místopředseda představenstva Českého Telecomu Bessel Kok Bakalu vyzdvihoval, jak to jen šlo: „Být středem pozornosti, to není jeho styl. Ale bezpochyby je to jeden z největších a nejschopnějších bankéřů v zemi.”

Patrně měl pravdu: s OKD totiž ve skutečnosti Bakala ovládl majetek v hodnotě několika desítek miliard. Mimo jiné získal i 45 tisíc bytů, které veřejně slíbil prodat nájemníkům, práva však převedl na jiné subjekty s neznámou vlastnickou strukturou.

V srpnu 2008 pak koupil za více než dvě miliardy korun většinový podíl firmy Economia, která vydává například deník Hospodářské noviny či časopis Respekt. Hodnota podniku ale v poslední době klesla a novináři dostávaly výpovědi, což souvisí s potížemi, jimž toto odvětví čelí. Podle zjištění TÝDNE pak rovněž Bakala vydělává na radničních novinách městské části Praha 3. Ty od ledna 2013 tiskne a distribuuje v nákladu 60 tisíc výtisků společnost R Media, kterou vlastní Economia, a. s. Více se však už nedozvíme, neboť Economii podle obchodního rejstříku vlastní BXR Media Limited kótovaná v Nikósii s nezjistitelnými vlastníky. Ačkoli jen tak mimochodem: mezi členy správní rady a dozorčí rady Bakalova mediálního impéria Economia najdeme řadu zajímavých zahraničních person – třeba Andrew Knighta, předsedu společnosti J. Rothschild Capital Management Ltd.

Jasné je tak pouze jedno: dokud bude Bakala mlčet a sám neobjasní, jak žil a studoval ve Spojených státech, může být na něj nahlíženo i jako na pouhého emisara ve službách této finanční dynastie.

Marek Přibil

BOX 1

Emigrace dámského krejčího

Zdeněk Bakala emigroval počátkem srpna 1980. Odjel k moři – do Jugoslávie na čtrnáctidenní zájezd s CKM. Do Brna, kde v té době žil s rodiči a sestrou, se už nevrátil. Jak vyplývá ze svazku, jejž na něj později založila StB, tento synek z „úřednické rodiny” (matka byla laborantkou krajské hygienické stanice) totiž emigroval do Rakouska, odkud se vydal do Spojených států. Protože nebyl přijat na gymnázium, vyučil se předtím dámským krejčím. V provozovně, kde pracoval (spadala pod oděvní družstvo VKUS Brno), jej však hodnotili jako pracovníka se špatnou morálkou. To však mohlo být mladému Bakalovi ukradené. Ačkoli nad ním v září 1981 komunisté vynesli ortel a Městský soud v Brně jej poslal v nepřítomnosti na rok a půl do vězení, do ČSSR se vrátit nehodlal.

-map-

BOX 2

Zájem o Vítkovice měli Himmler i Göring

Pátrání po stopách židovské finanční dynastie Rothschildů v Česku lze začít v Rakousku-Uhersku – v době, kdy se zde budovala železnice. Průkopníkem železnice v Rakouské monarchii se stal Salamon Mayer Rothschild (1774 – 1855). Založil konsorcium, jež získalo koncesi na výstavbu novátorské kontinentální tratě spojující Vídeň s Ostravskem, Krakovem a solnými doly v Bochni a Wieliczce.

Takřečená Severní dráha císaře Ferdinanda přirozeně spolykala velké množství železa, oceli a uhlí. Pro svou společnost proto Rothschild v srpnu 1842 koupil a úspěšně provozoval Vítkovické železárny. V prosinci téhož roku získal i oprávnění k těžbě uhlí a železných kovů ve Slezsku.

Rothschilda na možnost investice v moravsko-slezském území upozornil podle již zesnulého historika Josefa Gebauera profesor vídeňské polytechniky Franz X. Riepel. „Riepel prováděl geognostický průzkum v regionu a dospěl k závěru, že nerostné bohatství nabízí velké podnikatelské šance,” popsal Gebauer s tím, že Rothschildové koupili Vítkovické železárny i s doly na uhlí a železnou rudu za 321 500 zlatých. Tím začala úspěšná éra rakouské dynastie této rozvětvené rodiny.

Nyní se ale posuňme v čase: tentokrát se ocitáme v době před anšlusem, konkrétně právě v Rakousku, kde jsou tendence přiklánějící se k fašismu čím dál patrnější.

Od roku 1933, kdy se dostal v Německu k moci Adolf Hitler, začínají k uším vídeňské větve Rothschildů doléhat zvěsti o zacházení s Židy. Situace se stává vyostřenou, když je 25. července 1934 zavražděn demokratický ministerský předseda Engelbert Dolfuss. Osudným se mu stalo, že chtěl zakázat rakouskou NSDAP. Bylo totiž zřejmé, že by v příštích volbách nacisté získali většinu a Rakousko by přestalo existovat jako stát, neboť by se připojilo k Německu.

K tomu došlo zanedlouho – v březnu 1938, kdy Hitler nečekal na referendum. Naštěstí mimo Louise Nathaniela Rothschilda (pravnuka Salamona), uvězněného pro židovský původ, stačili všichni Rothschildové opustit Rakousko nebo v té době v zemi nebyli.

Louise, poslední důležitý představitel vídeňské větve oblastech, jež žádný hmotný zisk nepřinášejí. Stal se například hlavním sponzorem aktivit dnes již zesnulého Václava Havla a na Loretánském náměstí v Praze připravuje nové sídlo jeho knihovny. Současně přivezl do Prahy pobočku americké nevládní organizace Aspen Institute, která podporuje „rozvoj společnosti založené na demokratických hodnotách”. V Americe se tato organizace snaží vyhýbat zařazení na politickém spektru a zakládá si na tom, že sdružuje jak republikány, tak demokraty. S druhou ženou Michaelou, rozenou Maláčovou, ovládá pak také firmu Luxury Brands Management, které patří obchody v pražské Pařížské ulici. Bakala rovněž sponzoruje soutěž Česká miss, kterou organizuje jeho žena.

-map-

BOX 4

Úspěšná rodina

Nejen Zdeněk Bakala, ale i jeho příbuzní dosáhli významných úspěchů. „Bakalové jsou tady v kraji úspěšní a dosáhli na různé posty, například už pět let zesnulý docent Jaroslav Bakala a bratranec Zdeňka Bakaly zastával v letech 1994 až 1997 funkci děkana Filozoficko-přírodovědecké fakulty nově založené Slezské univerzity,” vypráví archivářka Vítkovických železáren Hana Šustková.

Vědeckým tématem historika Jaroslava Bakaly byl středověk ale i takzvané průmyslové oblasti českých zemí za kapitalismu, takže Rothschildové pro něho byly symbolem poroby havířů a hutníků. Po revoluci v roce 1989 stejně jako jeho mnoho kolegů otočil a z Rothschildů se stali rytíři průmyslové revoluce.

Ať tak či onak, už jen vyslovení jména rodu dosud v kraji vyvolává vlny emocí. O tu poslední se postarali sami Rothschildové, když v roce 2009 požádali celkem ve čtrnácti žalobách o vrácení vybraných pozemků na šilheřovickém panství západně od hranic Ostravy. Bojovat o nároky rodu dostal za úkol baron Geoffrey R. Hoguet.

Konec dokumentu

==============

Jak můžete z uvedeného dokumentu výše posoudit, je naprosto jasné, proč tento text nemohl být nikdy na mainstreamu publikován a je třeba smeknout před Markem Přibilem. Někomu se holt pravda nehodí. Někdo si přečte text a řekne si, že taková pravda není žádoucí a článek prostě skončí v trezoru. Řekněte sami, změnilo se něco po roce 1989? Bohužel, stejně tak alternativa má v mnoha směrech tendenci selektovat pravdu na dvě skupiny, která se zrovna hodí, a tu druhou, která se nehodí. Je spousta skvělých novinářů, kteří nikdy nedosáhnou věhlasu, protože jejich pravda je až moc pravdivá.

A závěrem jenom doplnění, aby si to zase někdo nevyložil jinak, než to je. Tento článek není propagací Andreje Babiše jako bojovníka proti Bakalovi, ale je pohledem do děsivého zákulisí obrovské moci uhlobarona napojeného na dům Rothschild a je to ukázka toho, jak vypadá mocenský tenzor v praxi. Aeronet se nebojí jako jediný alternativní server v ČR publikovat tyto leaknuté dokumenty a informace. Studujte je, pochopte je! Babiš stojí proti Bakalovi. Jeden může zničit druhého, ale pokud k tomu dojde, vítěz obrovsky posílí a bude už k nezastavení. A koho si vyberete? Ne, to je špatná otázka. Jinak. Komu z nich umožníte sestavit vládu? Těžká odpověď, že? Mocenský tenzor je krutý. Bez ohledu na výsledek voleb, jeden z nich bude kontrolovat další 4 roky ČR. Buď bude vládnout Babiš proti všem, nebo všichni (podporovaní Bakalou) proti Babišovi.

Dnes je den “D” a my jsme připraveni! Změna je na dosah! Zapomeňte na rozepře a sváry, volte alternativu a pro-národní budoucnost!

Dnes je den voleb. Jděte k volbám a volte SPD, pokud máte v srdci pocit, že jim věříte. Neohlížejte se na mně, na moje zklamání z této strany, volte jen podle sebe! Jděte k volbám a volte i Rozumné, volte SPOZ, volte klidně i KSČM. Andrej Babiš bude nucen hledat jednoho nebo dva, nebo dokonce 3 koaliční partnery.  Je šance moderovat Babiše, když už není možné ho porazit. Ale mějte na paměti, že budoucí vládu bude ovládat buď Babiš anebo Bakala, pokud vznikne koalice proti Babišovi. I to se může stát. V takové situaci budou malé strany, SPD, Lidovci, Piráti a další v pokušení ustoupit ze svých principů, vyměnit teze za trafiky. Uvnitř stran dojde ke spuštění rozvratů a rozklížení pozic. Proto si všímejte, které strany se drží principů, svých zásad, nikdy neuhnou, nikdy se neleknou médií nebo politických tlaků, nikdy nezradí a neopustí své spolustraníky a vlastence. To je jediná garance, to je to, po čem tak moc toužím, po straně, která bude etalonem a pevným, charakterově nepokřiveným, pilířem integrity pro vlastence, národ a jeho záchranu.

Na shledanou u voleb a buďte hrdí, že volíte alternativně!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

683 Komentářů o "Exkluzivně: Výbušný a nikdy nepublikovaný dokument z počítače Marka Přibila odhaluje napojení Zdeňka Bakaly na rodinu Rothschild. Anonym odhalil podivné redakční praktiky v Soukupově vydavatelském impériu!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
zarathustra
Návštěvník

ajajaj to je masakr

brutopýr
Návštěvník

Kabal-Bakal

LenkaP
Návštěvník

P. VK, tak nechápu, proč tento článek nevyšel v tu středu místo vyhozeného Kopala (což je vskutku oproti tomu, co se zde děje, marginální problém). Možná jste k jeho publikaci byl dotlačen okolnostmi, kdo ví. Píšete, že Babiše není možné porazit, jen moderovat. Neměl jste až takový zájem, aby ho moderovala co nejsilnější SPD v zájmu lidí České republiky (vs. jeden Kopal)? Ale co se připravuje, to se stane. Vím to já a víte to i vy, i když každý jinak.

.lak
Návštěvník

Pouhá kriminalita bílých límečků systému “hyjé” a na tu lidstvo dojede jak volové v ohlávkách idiotských kočí kreténů nóblés a jsem pořád stále víc se bořící do bažiny výkalů absolutistických dobytků šlechty co se prostě vozí s čím dál prdlejšími nacvičenými vozky. https://www.youtube.com/watch?v=BOHTxh7bybw

Jaris
Návštěvník

Smutne. Takze jde o souboj dvou nenazranych zidu o moc. Babis verzus Bakala, oba vychytrali podvodnici. Vidim, ze zadna zmena nenastane a pojede se dal ve stejnych kolejich smerem na zapad. Opravdovych zmen je mozne dosahnout pouze krvavou revoluci a znarodnenim/ vyvlastnenim majetku bohatych, kteri tezko mohli prijit k nemu poctivou praci. A to se samozrejme nestane.

Navrátil
Návštěvník

Jaris.
Ani tak nejde o souboj dvou nenažraných židu,jako dostat se zpět k předválečnému majetku a nejen na Ostravsku.I ty cirkevní restituce to dokládají,že se překročil rok 1948.

Forever Slav
Návštěvník

Jo, bohatí jsou už z principu zloději, že? Jak to můžete říct o každém bohatém člověku?

A za další, nevidím žádný důvod, proč bych se měl dělit s někým o svůj majetek – který mi navíc někdo skrze “znárodnění” ukradne – to je sprostá KRÁDEŽ!

A podívejte se třeba na Československou první republiku – byli jsme jeden z nejvyspělejších států Evropy. Kvalitní průmysl a zemědělství. Chcete snad o tehdejších bohatých podnikatelích říct, že byli zloději?

Jaris
Návštěvník

Pravdou je, ze prvorepublikove Ceskoslovensko bylo na urovni. Byla vsak mezi lidem take bida, Forever. Jsou znamy stavky delniku, do kterych nechal Masaryk strilet. Spolecenske rozdily byly velike. Nesmi se take zapominat, ze Rakousko -Uhersko melo na vyspelosti noveho Ceskoslovenska take jistou zasluhu.
Muj komentar se tykal predevsim dobe po Sametovce , kdy vylezli z der opet ziskuchtivi zidi a nastalo velke rabovani Ceskoslovenska. To, co se za socializmu postavilo se bud zbouralo, ukradlo nebo prodalo pod stolem. Zbohatli na tom vselijaci bakalovsti, babisovsti, kozeni gauneri, a ty jsem mela na mysli. Ti kradli a tem by se mel majetek zabavit a vratit statu.

Forever Slav
Návštěvník

Odpovím rovnou všem najednou (ohledně kapitalismu). K vašim slovům o “zlých” a “zlodějských” kapitalistech – velmi vám doporučuji Miltona Friedmana:
https://youtu.be/hKMNQcavA8s

A k tomu Masarykovu nechání “střílení do dělníků” – nejsem rozhodně příznivcem idealizace (ani démonizace) osobnosti TGM. Ale ohledně střílení do stávkujících dělníků je v tom Masaryk nevinně. Pokud si chcete na někoho kvůli tomu stěžovat (bylo by také dobré uvést místa a okolnosti, proč ke střelbě došlo), tak na tehdejší velitelství policejních oddílů a tehdejší Ministerstvo vnitra, které tyto věci mělo na starost. Ne na TGM. Ten s tím neměl co dělat. Ani neměl pravomoce k řízení policejních oddílů. Tohle nebyla jeho starost a odpovědnost.

Nevím pořád, proč musí každý TGM démonizovat. Sice nebyl žádný svatý, ale k titulu “zrádce národa” má i přes některé chyby pořád daleko – ve srovnání třeba s takovým Václavem Havlem.

alzax
Návštěvník

S tím M. Friedmanem jste se dobře odkopal :

https://www.youtube.com/watch?v=YOXAlSsma2A

čas cca 01:09:20 až 01:16:30
aneb jak židi v čele s tímto panákem “reformovali” po krvavém převratu Chile, zhruba jako u nás po Hadráku (ostatně Klaus často vytruboval jaký je Friedman jeho “velký vzor”).
Jinak 1.republika a byla prezidentský systém, takže TG Redlich pravomoce samozřejmě měl.

Forever Slav
Návštěvník

Převrat a likvidace komoušů v Chile Augustem Pinochetem byla dobrá věc. Kdyby k tomu nedošlo, Chile by dopadlo zhruba tak jako taková Kambodža pod vládnou Rudých Khmerů či komunistů v Severní Koreji.

Díky tomuto zavedení kapitalismu se Chile vyšvihla mezi nejvyspělejší země Latinské Ameriky se silným nacionalistickým pinochetovským režimem, chránící chilskou národní-kulturní identitu.

Tak co tu vykládáte?

A střílení do dělníků? Definujte, v jakém smyslu měl Masaryk odpovědnost za střelbu do dělníků. A také, za jakých okolností se střílelo a na jakých místech. Snad nevěříte tomu, že osobně TGM řídil střelbu do dělníků přímo? To je nesmysl. Až takové pravomoce prezident tehdejší republiky neměl.

M.C.
Návštěvník

Masaryk střílení do lidí nenařizoval – to o něm tvrdili komunisti.
Rozkazy ke střelbě vydávali velitelé na místě.
Co vím, tak minimálně v jednom případě z toho byl Masaryk dost nešťastný, když se to dozvěděl a zlobil se, že takhle se to nemůže dělat, to se nemělo stát.
On sice ,,tatíček” Masaryk nebyl až tak úplně dělnického původu, ale do nástupu na gymnázium žil na statku, tak měl tzv. selský rozum a chápal lidi.
V Hodoníně se už za jeho života tradovalo, že je nemanželským synem majitele cukrovaru a hodonínského starosty, žida Redlicha, u kterého byla jeho matka zaměstnána jako komorná a kuchařka.. Posuďte sami:
http://www.hodonin.eu/dr-h-c-fritz-redlich/g-6094/id_obrazky=2079&typ_sady=1&p1=84075
Vysvětlovalo by to jeho postoj ,,proti všem” ve věci hilsneriády.
V poslední době se vyrojily zase zvěsti o tom, že by měl být levobočkem císaře Františka Josefa I.

M.C.
Návštěvník

Ano, byli.
Celou první republikou se táhly rozkrádačky, daňové úniky a levárny všeho druhu.
Byli v tom namočeni i vysoce postavení politici.
Opravdu velký majetek poctivě nevyděláte, na to musíte někoho okrást – buď podle zákona, nebo proti němu.

brutopýr
Návštěvník

Stát byl tak prožrán židem jak ementál, že na konec to zachránil paradoxně Protektorát.

Комитет государственной безопасности
Návštěvník
Комитет государственной безопасности

Myslím, že si mnoho věci spojených s První republikou idealizujete. Jako První republiku označujeme období od vzniku Československa v roce 1918 až do jeho okupace v roce 1938. Dvacet let existence První republiky není dlouhá doba, přesto jej můžeme zhodnotit jako období českých dějin, které bývá nejčastěji připomínáno, komentováno a jaksi obdivováno. Možná vlivem zejména naivních komedií z té doby, historizujících a podobně idealistických filmů a seriálů doby současné a také nostalgie pamětníků máme obvykle za to, že První republika byla jakousi ideální zemí, kde všichni nadšeně táhli za jeden provaz, budovali republiku, kde se úspěšní podnikatelé rodili jako na běžícím pásu a slova jako korupce nebo krádež vůbec nedávala smysl. Podnikání za První republiky podléhá podobným idealizujícím mýtům jako První republika v čele s tatíčkem Masarykem samotná. Pravdou je, že se již za Rakouska-Uherska v českých zemích čile rozvíjelo hospodářství, nejprve založené na zemědělství, později se přidal i průmysl. Toto vyspělé hospodářství si pak Češi udrželi i po vzniku samostatného státu. Ekonomická situace tehdy ale také nebyla snadná. Hospodářské krize, které postihly tehdejší Československo, se s dnešními ekonomickými krizemi vůbec nedají srovnat – současné krize jsou proti těm minulým jen pětkrát vyluhovaný čajíček. Když ve třicátých letech udeřila hospodářská krize, lidé to skutečně pocítili – nezřídka trpěli hladem, zimou. Dnešním nářkům na krizi by se patrně jen vysmáli. O československé ekonomice panuje přesvědčení, že byla velmi otevřená a liberální, což není docela pravda. Tehdejší vláda nastolila silně ochranářskou celní a obchodní politiku, takže se český průmysl musel zčásti věnovat i oblastem, které pro něj neměly význam – třeba výrobě biopaliv – a kvůli vysokým clům nejenže nemohl své zboží exportovat, ale ani importovat suroviny či produkty, které se vyráběly v jiných částech bývalého mocnářství. Na druhé straně český průmysl dusily banky a monopoly, jejichž vliv byl v té době mnohem silnější, než je dnes. A jak je to s liberálností tehdejšího hospodářství? Liberální hospodářství je takové, které jedince nijak neomezuje v tom, aby si vydělával tím, v čem je nejlepší (čímž stát vlastně produkuje nejvýkonnější pracovníky), nebo tím, co jej nejvíce baví (a stát získává nejspokojenější občany). Překážky, které omezují liberálnost hospodářství, jsou třeba daně, ale i nutnost vlastnit nejrůznější oprávnění, licence či kádrové posudky. První republika skutečně v tomto ohledu patřila mezi svobodnější ekonomiky. Zároveň ovšem probíhal velký „hon na čarodějnice“ – respektive na Němce a jiné cizince, kteří za První republiky zastávali významné funkce. Z těchto funkcí byli odejiti, čímž si ovšem státní ekonomika pod sebou podřezala větev – tito lidé totiž své funkce zastávali obvykle skutečně z toho důvodu, že byli zkrátka nejlepší, a s jejich odchodem tak československá ekonomika přišla o svou elitu. Majetek Němců byl pak „znárodněn“ a přešel do rukou českých soukromníků. Čeští podnikatelé se tedy měli v podstatě dobře, mohli svobodně podnikat a navíc měli velkou šanci, že jim stát nadělí nějaký ten dáreček po odejitých Němcích. Tato podnikatelská pohoda byla ovšem poskvrněna právě nelítostným a neetickým chováním k německým podnikatelům. Roku 1920 byl navíc přijat Zákon o podnicích, který zahraničním firmám přikazoval, že pokud chtějí v Československu podnikat, musí si zde zřídit své sídlo. To se řadě firem nevyplatilo, a tak československý trh obešly obloukem. Českoslovenští občané tak přicházeli o zahraniční zaměstnavatele a navíc řada produktů podražila, když československému výrobci odešel konkurent, který mohl cenu produktu poněkud regulovat.„Tenkrát“ to bylo ve skutečnosti úplně stejné, jako dnes, ne-li horší. V době celosvětové bankovní krize vás snad trochu utěší, že za První republiky byly finanční skandály a špatné investice na denním pořádku. Parlament byl stejně „užvaněný“, jako je ten dnešní, a korupce bujela ve velkém. Podnikatelé, jako byli Baťa, Preiss nebo Loevenstein, tvořili vlastně jakousi stínovou vládu republiky – takový byl jejich vliv na tehdejší vládu! Jejich vlivu se dnes snad jen přibližují Martin Roman nebo Andrej Babiš, a to ještě mají co dohánět. Prorůstání podnikatelských špiček do politiky bylo snadnější i díky prvorepublikovému veřejnému mínění, které mělo za to, že velmi bohatí lidé budou mít zcela logicky legitimní vliv i v politice – myšlenka dnes již nevídaná. Velcí podnikatelé ovlivňovali dokonce i prezidenta Masaryka a nejvyšší představitele vlády a v podstatě byli nezastavitelní. Když si to shrneme, musíme realisticky vyhodnotit, že podnikání za První republiky mělo své klady i zápory. Jako čeští podnikatelé jste byli nehorázně protežováni svou vládou, se kterou jste si navíc mohli pohrávat podle vašeho přání, navíc jste při troše štěstí přišli k pěknému majetku po Němcích a prakticky vám nehrozila levnější zahraniční konkurence.

Janaz
Návštěvník

Bohatí, o ktorých sa tu píše, sú bohatí z lupu, nie z práce. Ak sa k nim priraďuješ, tak to hovorí niečo o tebe. A zobrať týmto pijaviciam ukradnuté statky a vrátiť ich späť tým, od ktorých ich vydreli, je to znárodnenie, ktorého sa bojíš a nenávidíš ho.

Forever Slav
Návštěvník

Vážený/Vážená soudruhu/soudružko:

Jděte raději se pomodlit a vzdát hold do svého chrámu svým komunistickým “hrdinům” a neotravujte diskuzi svými bolševickými nesmysly.
comment image

Dalibor z Beskyd
Návštěvník

Pokud by lidé byly schopni se domluvit, jako že nejsou a chtěli by opravdu změnu stačilo by od března přestat platit daně. A ejhle máme tu tichou a nekrvavou revoluci. Nesměli by se nechat zastrašit pár obětí by bylo, ale né na životech.

Pozorovatelka
Autor

Dnes jsem pod jiný článek vložila komentář, který i tady zopakuji:

“Nyní totiž systém potřebuje zlikvidovat klasické strany ve smyslu dělení levice/pravice a místo toho zavést vládu “hnutí”. A začalo to likvidací Nečase a příchodem Babiše a Okamura je takové zichr hnutí pro ty, kdo Babiše nemusí. Jestli Babiš i Okamura vědí, jakou roli právě plní, je v tom úplně vedlejší, podstatné je, že všechno jede podle scénáře a že se našli dostatečně ambiciózní lidé, – herci, kterým v nově vypsané “anketě popularity” diváci dají hlas.

A vítězem letošních voleb budou dvě hnutí – ANO a SPD. Jestli se nakonec nespojí, to ukáže čas, ale v dnešní tv superdebatě mě zaujalo, jak proti sobě vyjeli mladý Stropnický a Babiš – to by totiž ladilo s vyjádřením Teličky, který se nedávno s Babišem ve zlém rozešel m.j. kvůli Zemanovi a který tehdy m.j. řekl, že ANO se začíná dělit na frakce. A druhá věc, která mě zaujala, byl dotaz na Okamuru, jestli nebude opětovně kandidovat na prezidenta, když minule mu to nevyšlo, na který v podstatě nepodal zamítající odpověď – je to v čase 49:45( kde hned následuje mladý Stropnický a Babiš), ve videu vpravo zde
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/specialy/2270617-superdebata-2017
Co by jeho případná kandidatura udělala s SPD, netuším, ale tato jeho ambicióznost by se mohla hodit v tom smyslu, že Babiš by naplno posílil. Nemusí se tak stát a hlas Okamurovi nepovažuji za ztracený – ovšem prozatím “pouze”” v tom smyslu, že klasické strany skončí.”
….
A teď to nově shrnu: Bakala=klasické politické strany, Babiš a Okamura=likvidace dosavadních stran . JInak řečeno: nějakých cca 100 rodin státních, ač globalistických elit, vs. cca 250 rodin globálních elit (dohromady cca 350 rodin, které vládnou světu -video samostatně vložím). A pointa? Globální elity/rodiny (Euroasie, Čína) vítězí nad státními globalistickými elitami/rodinami (Británie, USA), plán se však nemění – vytváření nových národů a ovládnutí ruských zdrojů k tomu.

A tím dojdeme k tomu, že fandění Babišovi a Okamurovi je fanděním loutkám v boji proti Bakalovi (Británie, USA, Pax Americana, klasické politické strany), ale že současně je to fandění Euroasii a Číně (u Babiše přes Německo a u Okamury přes V4 a celkově také přes “alternativu” Jaromíra Soukupa). A jaká je z toho cesta ven? Rusko, přesněji spojení Německa a Ruska! Protože ve finále jsme ve fázi boje dvou projektů globalizace: neomarxistického/ biblického/”Levy” projektu a ruského se zachováním národů a států.

PS: Dnes jsem slyšela Okamuru na Barrandově (myslím, že to bylo tam), jak je pro semknutí V4. No, to mi přesně ladí s tím, co se na téma V4 chystám napsat.

Forever Slav
Návštěvník

Hm, a jak ladí Babišův “boj proti us-neokonům” s jeho pozváním Sorosovy maďarské univerzity do ČR či jeho přátelství s krvavou Madlou?
comment image

Nepočítaje to, že jeho strana patřila a patří mezi ty, kdo podpořil a podporuje protiruské sankce a nasouvání vojsk NATO k ruským hranicím.

Amir
Návštěvník

A jak vysvětlíte že donedávna Babiš ve vládě se Sobotkou a Bělobrádkem několik let děsnými zákony svorně osekávali poslední zbytky našich občanských svobod a státní suverenity? Co když se před volbami rozhádali a rozdělili jen na oko ?

Pozorovatelka
Autor

Nevím, co na tom nechápete. Ať jsou to bakalovci nebo babišovci, pořád jde o neomarxistický/biblický projekt a shrnula jsem to ve větě ” plán se však nemění – vytváření nových národů a ovládnutí ruských zdrojů k tomu.”

Rozdíl je jen v tom, že v případě “bakalovců” (americké státní globalistické elity) by to bylo pod vedením USA (Pax Americana), zatímco v případě “babišovců” (globální elity všude ve světě) pod vedením Číny. A protože v tom procesu jde hlavně o zdroje a protože s USA v čele by šlo o “NEKONEČNÝ růst (kvůli zdrojům nadále nežádoucí), tak je globální moc stěhována do Číny, která má zavést “UDRŽITELNÝ růst” (kvůli zdrojům žádoucí).

A “udržitelný růst”, to je i všechno další, co se zdroji souvisí – 1) chudnutí bohaté části světa ve prospěch chudé části světa, tzn. rozdělení zdrojů tak, aby všichni měli jen existenční základ a 2) nekončící snaha ovládnout i ruské zdroje.

Takový je scénář současného světa a ten se Česka týká stejně, jako celého světa. A Babiš i Okamura kopou za stejný, “pročínský” tým. Že o tom nemusí vůbec vědět, to na tom nic nemění, protože vše je připraveno tak, že co v Česku nepůjde přes Babiše, to půjde přes Okamuru.

Ale vzhledem k tomu, že z hlediska “vyššího scénáře” momentálně je nejdůležitější porážka Pax Americana (bakalovců a tedy klasických stran), tak v těchto volbách jde především o to, aby hlas dostala jakákoliv protistrana ((tzn. nikoliv už klasická strana, ale hnutí, a to ať už Babišovo nebo Okamurovo)

Radek
Návštěvník

To je ale jen vaše šílená teorie.

Pozorovatelka
Autor

Odpověděla jsem Vám, komentář ale je pod mým posledním článkem – když jsem jej totiž vložila sem, spadl do processingu (momentálně je tam 24 komentářů, které prostě musí počkat na Admina a jeho čas a v tom ani já nejsem žádná výjimka). Ale využila jsem toho, že pod mými články ke mě processing není tak přísný. Tak jsem reakci vložila i tam a tady Vám to jen oznamuji (a to bez jistoty jestli mi processing to oznámení vůbec pustí). Omiouvám se Adminovi i panu VK, jestli jsem tím “natrhla” diskusi, ale k PC se teď dostanu až večer a nechtělo se mi na “processing” čekat.

cormel
Návštěvník

+1

pzv
Návštěvník

len na okraj témy: Mladý Stropnický sa včera verejne priznal k svojej homosexualite. To by dosť vysvetľovalo všetko jeho doterajšie švihnuté správanie…
http://www.zvedavec.org/vezkratce/14745/

opatrný
Návštěvník

To by vysvetlovalo i ten jeho priserny knirek..

M.C.
Návštěvník

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak hlas pro Okamuru je hlasem pro tu méně špatnou stranu.

Ke spolupráci až spojenectví Ruska a Německa taky dojde, akorát to ještě chvíli potrvá, protože neocons a spol tomu hážou klacky kde mohou, pro ně je to noční můra.
Situace je pro spojenectví ideální, ruským prezidentem je člověk, který zná Německo a hovoří německy – to velmi pomůže obyč Němcům v akceptování těsné spolupráce. Nebudou ho vnímat tak cizorodě až k nim bude mluvit.

Pozorovatelka
Autor

Ano, přesně takto to vidím! A čím více bude Rusko silnější (světově významnějším hráčem), než globalistická Čína (a Írán), tím větší je naděje, že bude poražen neomarxistický/bilblický/lichvářský/”Levy” projekt globalizace. A největším paradoxem v tom je, že židé (judaisté) přecházejí na ruskou stranu, protože vědí, že je pro ně opětovně připravován stejný proces likvidace, jako pro slovany.

A světová role Ruska sílí od doby Putinovy věty “Jestli draka neizbežna, nado biť pervým”, se kterou vstoupil do Sýrie. A nakolik se k tomu postaví Merkelová (soudružka z bývalé NDR a bývalá kolegyně Putina), či někdo, kdo jí nahradí (Afd, Petryová) tak na tom stojí spojení Německa a Ruska – a tedy příští osud Evropy.

Zatím ale spolupráci Německa a Ruska hážou klacky pod nohy nejen neocons ale i Globalisté, protože tažení na Rusko je zájmem obou (proto například Trumpova podpora Trojmoří, ale také role Orbána a s ním role V4)

Radek
Návštěvník

Chaos.
Židé vládli, vládnou a vládnout budou. Odsadí je až AI. Ta k tomu použije ženy a geje.
Pokud dojde k přitvrzení světa, budou židé sílit, pokud k rozměknutí bude sílit AI.
To sledujte… životní úroveň s tím nesouvisí, ta může růst či klesat… jde o měknutí/tvrdnutí režimu. To poznáte na tom jak si dovolují děti na učitele a rodiče, zviřátka na majitele, vězni na bachaře, muslimáci na křesťany, dlužníci na věřitele, nájemníci na majitele, ženy na muže, čmoudi na bělochy… nic víc netřeba řešit.
Lidský svět = řád a pořádek = tvrdost (spravedlivá nikoliv bezbřehá)
AI svět = chaos = měkkost (bezbřehá)
Všechno ostatní jsou tanečky a kecy.

brutopýr
Návštěvník

Řikaj že AI? No, Valerij Viktorovič říká něco jiného, globál-kabal už má v provozu vyklírované sajentology, židi už se přežili, jsou příliš nepraktičtí pro novou rychlou dobu. Sajentologa vyrobí z nadaného jedinca za pár měsíců a už může na pozice. Obřízka, ješíva, talmud, kahal, atd., taková doba než vyvinou dalšího oddaného dupače lidstvu do tváře.

Radek
Návštěvník

Já kromě toho, že židy obdivuju s nima nemám nic společného. Jen tvrdím, že když někdo něco dělá, má to dělat rád a dobře. Židi vládnou a dělaji to rádi a dobře. Jestli je “zneužil” GP a teď “zneužije” scientology to nevím a je mi to šumák. AI nás převálcuje, o tom není pochyb. Ale ženy a gejove jsou jako vláda lidstva z masa a krve pro AI optimální. To pozoruju. Toť vsjo.

brutopýr
Návštěvník

Tak voni sou šábesgoj 😉

Radek
Návštěvník

Eště včera jsem to nevěděl, a ani výraz šábesgoj jsem neznal. Ale asi jo, asi mně prokoukli. Dycky sem si myslel že jsem nácíček, ale teď navíc vím, že se to nevylučuje 🙂 Takže, může bejt, může bejt. To by i vysvětlovalo ty hafo mínusů co porád dostávam. 🙁
Takhle, aby bylo jasno, je to všechno jen moje hobby. Jinak se živim normálně nepoctivě, s židama ani náckama nemam nic společnýho. Živí mně mozek, ruce, majetky a peníze co už jsem vydělal dřív….

NoName312
Návštěvník

V prve rade,

bych chtel podekovat za zverejneni tohoto clanku.

K Vam pani Pozorovatelko, se vsi uctou k tomu co delate a zverejnujete, i pres to vsechno bych chtel poukazat na podle meho naivni myslenky, ktere pak pouzivate k dalsim vstupum a ktere by pak mohli ovlivnit Vas usudek.

Nasledujici vycet je jen a jen pouze moje videni a nikde nerikam, ze musim mit pravdu, naopak, pravdu muzete mit Vy.

Prvni vec
“Nyní totiž systém potřebuje zlikvidovat klasické strany ve smyslu dělení levice/pravice a místo toho zavést vládu “hnutí”.
– Takzvane rozdeleni politickych hnuti na pravici a levici byl od pocatku nesmysl, je to jen dalsi kaminek k oblbovani lidi. Pokud nestaci logicka uvaha co vlastne ta pravice a levice je tak pak pomuze co ktera strana – hrajici si na tzv. pravici ci levici – prosadila a vykonala. Zadna pravicova ci levicova politika neni, je jen politika pro lidi, nebo proti nim at uz z jakehokoliv duvodu. Je to jen dalsi umele rozdelovani spolecnosti.

Druha vec
“A tím dojdeme k tomu, že fandění Babišovi a Okamurovi je fanděním loutkám v boji proti Bakalovi (Británie, USA, Pax Americana, klasické politické strany), ale že současně je to fandění Euroasii a Číně (u Babiše přes Německo a u Okamury přes V4 a celkově také přes “alternativu” Jaromíra Soukupa). A jaká je z toho cesta ven? Rusko, přesněji spojení Německa a Ruska! Protože ve finále jsme ve fázi boje dvou projektů globalizace: neomarxistického/ biblického/”Levy” projektu a ruského se zachováním národů a států.”
– p. Bakalu jste odhadla dobre, stacilo by napsat Britanie,USA=Rothschild+Rockefeller ale bude to hodne zjednoduseno a jen to odkryva urcitou jednu uroven moci.
– Rusko neni vychodisko, je to dalsi hrac na sachovnici a neni to o zachovani statu a narodu, ale o tom, abychom vytezili ze sve pozice ve stredu Evropy vse co se da. Rusko neni dedecek mrazik, je to silny hrac, ktery ma sve zajmy a ty si prosazuje a pokud napriklad CR bude v ceste jeho dalsiho postupu, tak nebudme naivni, ze tzv. Slovanska karta by neco zmohla.

S pozdravem
NoName312

wlado101
Návštěvník

Pozorovateko,tradiční strany se zlikvidovali samy,to neudělal Pán Okamura.
A na jeho místě ,bych na otázku prezidentství reagoval stejně.Když řekne budou o něm říkat,ještě nevyhrál volby a už se cpe na hrad,a když řekne nechci,a pak někdy v budoucnu bude kandidovat,tak se řekne že lhal,a nepochybně byste o tom napsala vy.

SugarRay
Návštěvník

Já pořád nechápu proč šel Babiš do politiky oficiálně sám za sebe , mohl být jenom v pozadí , jako Bakala za ČSSD za Bakalou stojí Rotshildi a kdo udělal a koho zajmy tady v Česku prosazuje Babiš ? Velký korporace Monsanto apod. maj přece pod palcem taky tyhle napůl lidi nepůl ještěři všude jsou buď Rotshildi , Rockefeleři nebo nějaký jiní banksteři . Čim si vysvětlujete že o Babišovy mohly vyjít už dvě knihy – Ctihodný občan Babiš a Žlutý baron a o Bakalovi nemohl vyjít ani jeden článek . Je jasný že ty oficiální mediální figury nejsou skutečnýma hráčema , ty kapitáni velkýho byznisu si zřejmě vždycky vyberou místního aby to tak nebilo do očí , Čecha nebo Slováka na špinavou práci , na Ukrajině zase Ukrajince , oligarchové maj pak všichni tenhle stejnej mediální obraz úspešnýho podnikatele .

Bralo
Návštěvník

O Babisovi vysli min 3 knihy – dalsia je: Babiš – příběh oligarchy, napisana Bakalovym clovekom.

NWOfob
Návštěvník

V sobotu svým hlasem ve volbách podpořím hnutí SPD stejně, jako všichni, kteří se nenechali zmanipulovat “kauzou” vyhazovu kámoše pana Vedoucího kolotoče. A potom se s nimi budu radovat z dvouciferného výsledku. Tímto přeji všem krásný víkend i budoucí příští 🙂

brutopýr
Návštěvník

Dukáte…

blondyna
Návštěvník

A ja zas drzim palce komunistum, aby posilil nekdo, kdo bude zastupovat nase narodni zajmy. A zaroven odmita migraci a islamizaci Evropy .A jestli s tim ma nekdo problem, at si trhne nohou ☺

brutopýr
Návštěvník

Hned po Hadráku jevreji uspořádali v Práglu, podle toho světa, co tak tuze nám záviděl Vencu Flašku, uspořádali volbu “české” Miss. Dobře si na to pamatuju, jaké bylo podivení, když “česká” porota vybrala celkem tuctovou, ale za to o to brebentivější chazarku Maláčovou. Obecenstvo bylo uklidněno tím, že u této první “české” Miss nerozhoduje půvab, nýbrž právě ta brebentivost.

zločas
Návštěvník

A jen tak “náhodou”se židovka Maláčová objevila jako šéfová a mluvčí v hlavním stanu zločinecké ODS,přímo u tatíčka zakladatele této falangy- samotného Ješity I. Václava Klause,velkého privatizátora(rozkradení ČR) a v neposlední řadě i omilostňovače všech zlodějů a gaunerů!Takže to zločinné spiknutí proti českému národu je mnohem,mnohem širší!Nejsou to jen židé kolem Bakalovy Lípy-viz článek

tarch
Návštěvník

Výborný článek pane VK.Díky za něj.Existuje materiál-Nacistické kořeny Bruselské EU-který vydala Rathova nadace v Německu a kde je spousta faktů které Váš článek doplnuje……Ohledně rotschildů

.lak
Návštěvník

Jasně že je to promyšlený projekt úžerů, jinde se nenechali zotročit a ani jim není co ukrást ziskovci. http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/11297-sichtarova-tunel-lithia time 11:12

wpDiscuz