Exkluzivně: Uvnitř SPD se rozjela kampaň proti Ivanu Davidovi, vedení pražské SPD...

Exkluzivně: Uvnitř SPD se rozjela kampaň proti Ivanu Davidovi, vedení pražské SPD v uzavřené diskusní skupině na Facebooku vyjadřuje nespokojenost s lídrem kandidátky do EU parlamentu! Ivan David nezná volební program SPD a dokonce prý je “pako”, ale za ty prachy to stojí ty volby zkusit i s ním! Epizoda s Hynkem Beranem prý byla chyba, přiznává v soukromém chatu místopředseda pražské SPD! Vítězslav Novák prohlašuje, že pražská SPD bude volit č. 7 Roberta Vašíčka a nikoliv jedničku Ivana Davida!

Exkluzivně: Uvnitř SPD se rozjela kampaň proti Ivanu Davidovi, vedení pražské SPD v uzavřené diskusní skupině na Facebooku vyjadřuje nespokojenost s lídrem kandidátky do EU parlamentu! Ivan David nezná volební program SPD a dokonce prý je “pako”, ale za ty prachy to stojí ty volby zkusit i s ním! Epizoda s Hynkem Beranem prý byla chyba, přiznává v soukromém chatu místopředseda pražské SPD! Vítězslav Novák prohlašuje, že pražská SPD bude volit č. 7 Roberta Vašíčka a nikoliv jedničku Ivana Davida!

Evropské volby jsou za dveřmi a v SPD to začíná vřít. Vidina z velkého zklamání po Hynku Beranovi z komunálních voleb je stále velkým strašákem pro mnohé členy hnutí a tento strašák se znovu zhmotňuje v podobě lídra kandidátky SPD Ivana Davida do voleb evropských. Místopředsedové krajských klubů SPD, ale i samotní poslanci, začínají kritizovat některé osoby zařazené na kandidátce SPD, zejména samotného lídra.

Můžeme se jen dohadovat, do jaké míry si vytvářejí manévrovací prostor, aby mohli po volbách prohlašovat, že oni přece varovali před nadcházejícím debaklem, anebo do jaké míry svou kritiku necelý týden před volbami myslí zcela vážně. Až uslyšíte hysterický jekot bojůvek a geril SPD o tom, že Aeronet 3 dny před volbami opět odpaluje kauzu kolem SPD, tak se nedivte.

Musíte se nejprve ptát poslanců a místopředsedů klubů SPD, proč oni sami kritizují a dokonce pomlouvají a zesměšňují pár dní před volbami lídra kandidátky Ivana Davida, nebo i další osoby, nikoli na to, proč o tom Aeronet píše. My jen odhalujeme procesy, které probublávají zatím jen uvnitř hnutí SPD. Jak všichni víte, všechno, o čem jsme s předstihem psali, se za několik měsíců vyplnilo do puntíku. V tomto případě se obáváme, že prognóza v tomto článku bude probíhat jen v řádu týdnů.

Jana Levová: “Pokud se novináři dozví o Vašíčkovi (jaký je kádr a co o něm píše Aeronet), bude v televizi pořád a my můžeme na sněmovnu zapomenout”

O první vlaštovku se postarala poslankyně za SPD Jana Levová. Ta podle našich informací v interním poslaneckém chatu SPD uvedla na adresu Roberta Vašíčka (č. 7 na kandidátce do Europarlamentu) následující, citace: “…až novináři zjistí, co je zač, bude v tv pořád a my můžeme na sněmovnu zapomenout.” Pikantní na tom je, že poslankyně tento svůj povzdech doprovodila odkazem na náš článek, který jsme na Aeronetu o Robertu Vašíčkovi publikovali, najdete jej zde. Zdroj, který nám informaci poskytl, si nepřál publikovat screenshot z diskusního profilu poslankyně, ale kdokoliv, kdo má přístup, si může poznámku Jany Levové snadno ověřit. To pouze ukazuje a potvrzuje, nakolik přesné informace Aeronet přináší a poskytuje informační zdroje i samotným poslancům.

Diskuse o Ivanu Davidovi.
Robert Vašíček a jeho obdiv k Jiřímu Pospíšilovi z TOP 09

Ještě pikantnější na celé situaci je, že vedle Prahy to byl právě Plzeňský kraj poslankyně Jany Levové, který Roberta Vašíčka na kandidátku SPD do EP nominoval. To potom znamená dvě možnosti: Buď si vůbec neudělali o panu Vašíčkovi dopředu žádný background check o jeho historii, anebo naopak doufali, že se to nedostane na veřejnost, že pan Robert Vašíček studoval jeden čas pod křídly Open Society Fund Praha pana George Sorose a na soukromé uzavřené recepci ČNB si podával ruku s Paulem Wolfowitzem, bývalým šéfem Světové banky.

Je velmi pravděpodobné, že Jana Levová po odhalení pozadí Roberta Vašíčka začala v obavách z jeho neúspěchu couvat. Nejprve Roberta Vašíčka umístí na kandidátku do EP, ale týden před volbami začne najednou v interním poslaneckém chatu zpochybňovat jeho integritu. Jedná se o první kamínek v přehradě, která se hrozí protrhnout. Jana Levová svá tvrzení podepírá pravdivými fakty z Aeronetu, ovšem když jsme publikovali článek s prostorovými odposlechy o Janě Levové, to najednou pravdivé není. Již dříve v interním poslaneckém chatu si na margo Roberta Vašíčka stěžovali poslanci SPD Jiří Kohoutek a Lucie Šafránková, podle kterých prý dělá ostudu. Reagovali na jeho webovou prezentaci na adrese http://www.robertvasicek.eu a z ní ocitujme zřejmě nejvtipnější větu. “Plzeň dala Praze Jiřího Pospíšila, Praha Plzni zase Roberta Vašíčka.”

Praha dala Plzni Roberta Vašíčka a Jan Hrnčíř leze do zelí jinému kandidátovi SPD v úplně jiném regionu

To o sobě tvrdí na své webové stránce. Nelze se divit tomu, že poslanci Jiří Kohoutek i Lucie Šafránková vyjadřují velké rozpaky nad formou vlastního PR jejich kandidáta, tento Vašíčkův uvedený slogan je navíc silně dvojsmyslný, protože Jiří Pospíšil přišel před lety do Prahy do TOP 09, kdy byla jednou z nejmocnějších stran v Praze, ale dnes se potácí pod 5% hranicí volitelnosti do parlamentu.

Je to velmi nešťastný slogan, který lecos naznačuje a evokuje, co by se mohlo stát i SPD. Poslanec Radovan Vích z Liberce je ovšem v chatu tvrdě usadil, prý že se mají starat o sebe, protože Robert Vašíček má nominaci od dvou krajů. Tím myslel Prahu a Plzeň. Do Liberce se vypravme dále.

Další pnutí provází kandidaturu Jana Hrnčíře (č. 2 kandidátky SPD do EU). V Liberci si totiž zaplatili firmu Ringl.cz Liberec na výlepy plakátů se zdejším kandidátem Johnem Vostenakem, krajanem z USA, ovšem stalo se, že na několika libereckých plakátech se objevil i Jan Hrnčíř, který je nominovaný krajem Jižní Morava. To se nelíbilo zdejším členům SPD a vedli o tom na Facebooku ostré spory, co to má znamenat a co je to za provokaci?

Jan Hrnčíř (plakát dole, uprostřed) v Liberci na výlepové ploše.
Místopředseda pražské SPD Jan Čížek tvrdě o Ivanu Davidovi

Korunu všemu nasadil Jan Čížek, místopředseda pražského regionálního klubu SPD. Ten se ve skryté pražské skupině nevybíravě pustil do lídra kandidátky SPD Ivana Davida s mohutnou kritikou jeho mediálního vystoupení [1] na Bakalově internetové televizi DVTV ohledně dvojí kvality potravin. Čížek lídru kandidátky SPD spílá, že nečte volební program SPD, že se neinformuje o dění v SPD a pak dělá SPD ostudu. Ivan David prý podle Čížka nezná bývalého šéfa pražské muslimské obce Leonida Kušnarenka, který vybízel muslimy k ozbrojování.

Všichni si prý na tu kauzu pamatují, David ale ne. Na závěr své filipiky proti Ivanu Davidovi si Jan Čížek stěžuje, že Ivan David nezná další všeobecné pojmy a skutečnosti, a že se tím pádem všichni z SPD snaží tak trochu nadarmo. Jan Čížek si myslel, že po Hynku Beranovi už SPD podobné chyby opakovat nebude, ale prý je to tu zase. Omlouváme se za sníženou kvalitu pořízených screenshotů, ovšem nemáme možnost apelovat na nositele těchto informací na pořízení screenshotů v lepší kvalitě. Nicméně autenticita materiálů nižší kvalitu bez pochyby vyvažuje.

Ivan David je “pako”, ale za ty prachy to stojí ty volby zkusit i s ním

Vystoupení Ivana Davida přesně dokumentuje skutečnost, na kterou opakovaně na Aeronetu neustále a pořád dokola upozorňujeme a sklízíme za to kopance od zarytých a nesoudných fanoušků SPD. Lídři a kandidáti vlasteneckého hnutí se musí rekrutovat z jádra dané frakce a nikdy jinak! Musí to být ti nejryzejší srdcaři, kteří za hnutí dýchají, vyrostli s ním, fungují v něm od začátku a mají volební program v malíčku, včetně ideově-ideologické přípravy.

Tu poskytujeme vlasteneckým kádrům zdarma ke studiu zde u nás na Aeronetu a v pravidelných pořadech v pátek na Svobodném vysílači CS. Pokud ale vedení SPD natlačí na kandidátky jakési postavičky z vnějšku, z provařených pro-systémových stran, nelze se divit tomu, že se velmi nepříjemně zamotají do věcí, ve kterých by se autentický člen hnutí pohyboval s elegancí a bravurou. A je jedno, jestli teď mluvíme o Hynku Beranovi nebo Ivanu Davidovi.

Bez komentáře.

Opět pikantní na celé věci je, že právě Praha Ivana Davida nominovala rukou Vítězslava Nováka, Jana Čížka a Roberta Vašíčka, který sám do EP kandiduje na č. 7. Nejčerstvější informace, kterou jsme získali, nám ale naprosto vyrazila dech. Sám Jan Hrnčíř na 2. místě kandidátky SPD do EP tvrdě kritizuje lídra Ivana Davida. To je skutečně chuťovka a svědčí to o absolutní nedůvěře poslanců SPD v jejich lídra. Co to má znamenat? Jan Hrnčíř se rozčiluje nad tím, jaký že ten rozhovor Ivana Davida byl hrůza a jak se nedokázal vymáčknout. Členka SPD Anna Stodůlková debatu uzavírá jadrnou poznámkou, že to za to stojí zkusit to aspoň s tímto pakem, myšleno s Ivanem Davidem, viz. obrázek výše.

Šéf pražské SPD dopředu anoncuje, že Praha rozhodně Ivana Davida volit nebude, pražská SPD volí Roberta Vašíčka

Vítězslav Novák, šéf pražské organizace SPD, posléze dokonce prohlašuje a upozorňuje ostatní, že pražská SPD volí svého kandidáta, tedy Roberta Vašíčka na č. 7 kandidátky SPD, nikoliv Ivana Davida na pozici jedničky. A to je katastrofální informace pro pana doktora, protože aby měl šanci na zvolení, potřebuje podporu právě v Praze, když už ho v Praze nominovali, ne?

Praha prý volí Roberta Vašíčka.
Vedení SPD dává pražské SPD málo peněz, proto Praha nebude volit Ivana Davida, ale Robert Vašíčka. Co z toho vyplývá z logiky věci?

A to není všechno, Vítězslav Novák, šéf pražské organizace regionálního klubu SPD, totiž v diskusi v uzavřené skupině zcela otevřeně kalkuluje s penězi europoslance, protože peníze, které jim dává na provoz pobočky vedení SPD, jsou prý směšně malé, stěžuje si v komentáři. Protože chce získat více peněz pro pražskou pobočku SPD, místo Ivana Davida proto volí Roberta Vašíčka. Co z toho vyplývá?

Zřejmě jsou dohodnuti, že pokud by se Robert Vašíček stal europoslancem, bude asi část svého evropského platu věnovat pražské pobočce SPD, protože vedení jim podle Vítězslava Nováka dává velmi málo finančních prostředků. Alespoň tak si lze Novákův komentář vysvětlovat. To je další rána Ivanu Davidovi.

Pražská SPD nedostává od vedení dost peněz.

Obáváme se, že v SPD se začínají spouštět neblahé procesy, které naplno udeří po kocovině z evropských voleb. Obavy z neúspěchů a ze špatně vybraných kandidátů začínají týden před volbami silně znepokojovat poslance SPD, místopředsedy jednotlivých klubů, ale i řadové aktivisty. Ti začínají ventilovat své obavy podle stupně své důležitosti. Poslanci zatím pouze v poslaneckém interním chatu, místopředsedové klubů ve skrytých skupinách na Facebooku, aktivisté ve skupinách veřejných. Není divu, když mnoho kandidátů a poslanců SPD pochází z provařených pro-systémových stran. Jenom na ukázku malý výčet:

  • Ivan David (ČSSD) lídr kandidátky
  • Jan Hrnčíř (TOP 09) 2. pozice kandidátky
  • Robert Vašíček (ČSSD, TOP 09) 7. pozice kandidátky
  • poslanec Radim Fiala (ODS)
  • poslankyně Jana Levová (kandidovala jako nezávislá za TOP 09 v Plzni-Černicích)
  • poslanec Zdeněk Podal (ČSSD, SPO)
  • zákulisní kmotr a šéf ideové komise SPD Michal Šmucr, dříve poradce pro oblast školství Andreje Babiše (ANO)
  • tajemník klubu SPD Zdeněk Mach (ODS)
  • bývalý tajemník klubu SPD Jaroslav Staník (ČSSD)
Příprava uvnitř SPD na “nedobrý” výsledek voleb?

Prostoupení poslanců, poradců a tajemníků hnutí SPD z provařených pro-systémových stran začíná vadit stále více vlastencům, kteří si stěžují do naší redakce. Denně dostáváme desítky e-mailů s informacemi, které svědčí o přípravě některých kruhů uvnitř SPD k eliminaci škod a tzv. damage control po evropských volbách. Máme informace, že se budou hledat vinící uvnitř i vně SPD a současné diskuse na uzavřených kanálech sociálních sítí jsou de facto přípravou pozic pro procesy, které přijdou uvnitř SPD po skončení voleb.

Terčem řízené kritiky se po volbách stane i samotný předseda SPD, informace to potvrzují z více zdrojů. Nejen řadoví členové, ale i jednotliví funkcionáři si uvědomí, že současná politika dosazování cizích kádrů do čel regionálních buněk a především na volební kandidátky do komunálu a EU parlamentu je hlavní příčinou katastrofálních volebních výsledků.

Kraje dostaly od vedení SPD málo peněz na kampaně.

Tento článek neberte jako nějakou kampaň proti SPD, pouze přinášíme aktuální a čerstvé informace o tom, co se děje uvnitř SPD a jakým způsobem vybraní jedinci útočí na pana Ivana Davida. Pan Ivan David provozuje server Nová republika a začínáme mít pocit, že někdo jeho kandidaturu v SPD zevnitř zneužil, využili jeho renomé provozovatele alternativního serveru, aby kandidátka SPD měla náboj “alternativy” namísto velmistra Hynka Berana, který byl v čele pražské kandidátky do komunálu.

Jenže nyní Ivana Davida někdo uvnitř SPD podkopává a sabotuje, aby SPD ve volbách neuspěla a voliči Ivana Davida vůbec nevolili a místo něho protlačili Roberta Vašíčka a zřejmě i Jana Hrnčíře jako dvojku kandidátky. Víte, jak to dopadne? Po volbách začnou útočit na Ivana Davida, že za neúspěch může on. Tyto screenshoty ale dokazují, že jde o dopředu připravenou akci. Davida vůbec neuznávají, volit ho zjevně v Praze vůbec nechtějí.

Znovu opakuji, že je vysoce alarmující, když vysocí členové SPD na Facebooku nejen shazují Ivana Davida jako neschopného lídra, ale dokonce prohlašují, že budou raději v Praze volit sedmičku na kandidátce, absolventa Sórošova rychlokurzu v Open Society Fund Praha, Roberta Vašíčka. To je naprosto nevídané a morbidní, poprava lídra kandidátky zevnitř strany a dokonce dehonestace, že je někdo “pako”, k tomu nemáme slov. Takže, až po volbách zase bude někdo na nejmenovaném rádiu křičet, že kvůli nám na Aeronetu se SPD nepovedly volby do EU, tak tento článek a důkazy v něm jsou naše alibi toho, že likvidace volebních šancí SPD probíhá a je organizována přímo lidmi zevnitř SPD, nikoliv naší redakcí, která o těchto procesech pouze informuje a přináší svědectví.

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 33% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlk
Návštěvník
Vlk

Nějak to nemohou rozdýchat že SPD má takovou podporu. Především Piráti a ODS!!! Těšte se bude hůř. V Bruselu bude velice silný klub. Ten již něco dokáže tak se začne konečně něco dít.

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Kdo bude volit SPD, tak kroužkujte pana generála ing. Hynka Blaško!!!!

Josef
Návštěvník
Josef

Okamura dosud nevyškrtnul Davida, Hrnčíře a Vašíčka, ani tito tři sami nerezignovali?
Nadávky voličů SPD jim nestačí?

Opakuji, vy tři do Evropského parlamentu kandidovat nebudete, vypadněte!

Hrnčíř – dříve TOP09, Vašíček – dříve TOP09, David – jako poslanec ČSSD v roce 2001 hlasoval pro zločinný exekutorský zákon.

Slyšeli jste Davida, že by se za exekutory omluvil a chtěl je zrušit? Já ne!

V Poslanecké sněmovně hlasovala 26. ledna 2001 pro zákon o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) 120/2001 Sb. drtivá většina poslanců ČSSD, ODS, KDU-ČSL, Unie svobody. Jen poslanci KSČM se zdrželi.
Hlasování:
32. schůze, 224. hlasování, 26. ledna 2001, 16:02
Návrh zákona o soudních exekut.
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=24502

Ivan David Pro
Miloš Zeman Pro

Vláda Miloše Zemana poslanecký návrh exekutorského zákona projednala 16. října 2000, vyslovila s ním souhlas a doporučila jej přijmout:
http://www.psp.cz/eknih/1998ps/tisky/t072501.htm

Zvlášť pikantní je, že obě prezidentské kampaně Miloše Zemana sponzorovali exekutoři a Zemanovým kancléřem je exekutor Vratislav Mynář. Vratislav Mynář ovládá firmy Tessile ditta a.s., Tessile ditta services a.s. a Credit management a.s. Tyto firmy jsou správci a druhotní vlastníci pohledávek Dopravního podniku hl. m. Prahy. Z cestujících, kteří dlužili bagatelní dluh, pokutu 200,- Kč, vymáhal Mynář 100.000,- Kč…

Zločinecký český “exekutorský zákon” nemá obdobu nikde na světě. Takto se exekuce v USA, Rakousku, Německu, Británii, Rusku aj. neprovádějí a nikdy neprováděly! Dlužník v Česku má platit miliardářům-soukromým exekutorům kromě dluhu ještě obří vymyšlené náklady exekutora a náklady advokáta, ve skutečnosti bezdůvodné obohacení (majetkový prospěch bez právního důvodu)!

“Exekutorské úřady” nejsou žádné státní úřady, ale soukromé podnikatelské firmy, které olupují dlužníky po miliardách!
https://www.statnisprava.cz/rstsp/ciselniky.nsf/i/d0230

Česká republika je jediným státem na světě, kde exekuce na majetek občanů na základě rozsudku státního soudu může vykonávat soukromý subjekt (exekutor) za účelem zisku, který převyšuje až 1000x výši samotného dluhu! Exekuce v ČR se úplně vymkly kontrole.

Zločinný parazitický exekutorský zákon, který nemá na světě obdobu, udělal z českých exekutorů a advokátů miliardáře a z českých občanů statisíce oloupených, ožebračených a zničených lidí a rodin!

pragahnij
Návštěvník
pragahnij

A nejen proto p. prezidenta Zemana, ke konci jeho období, úplně ztopíme, sečteme mu jeho velké chyby i jarmulku, ať zpočíva pak v pokoji, budiž mu pak zem …..

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

pragahnij
no to mu bude naprosto šumafuk a tobě platné jak mrtvému zimník,že?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Josef,
máš naprostou pravdu zejména v tom,že to,že exekutoři se hrdě prezentují jako “soudní” je nesmysl.Soudní exekutoři tu byli naposledy za první republiky. Ti dnešní jsou obyčejní “Ičaři” jako každej jinej živnostník a pro provedení exekuce je jim jen dočasně svřen výkon soudního rozhodnutí. Oni si tak jen zvyšují ego. Exekutora si libovolně vybírá věřitel a v podání soudu na výkon rozhodnutí exekucí jej označí. Exekutor si potom na soudu musí vyžádat požehnání pro provedení. Exekutorský zákon je pěkné svinstvo a v podstatě ferman který těmto “podnikatelským subjektům” umožňuje sprosté
odírání lidí. Víte třeba,že dluh povinného okamžitě započetím exekuce naskočí o 7 tisíc což je základní sazba exekutora aniž by pohnul zadkem? A pak to začne. Při “zjištování” majetku si zaúčtuje každy dotaz na banky,sociálku,katastr, účtuje poštovné,telefony, v podstatě i to,že se poškrábal kvůli vši na hlavě. A exekuci úmyslně protahuje, protože tím náklady rostou. A hlavním svinstvem je,že si vždy napřed hradí své “náklady” a potom až věřiteli,takže většinou pro věřitele už nic nezbyte,protože exekutor “povinného” o vše odřel. A účtované “náklady ” ani nemusí doložit .A pokud chudák “povinný” nic nemá, exekutor požaduje dokonce úhradu “účelně vynaložených nákladů” po věřiteli a není
je ani povinnen specifikovat. Je to pěknej hnus havloidního režimu který je udržován v rámci židovského útoku na svět, jehož výsledkem má být ubohý otrok s holým zadkem.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Jen se zeptám “tichým hlasem Panny Marie”, když už ty neo-totalitní probruselská hovada protestují na náměstích za “jejich” nezávislé soudnictví – CO JE TO ZA STÁT, kde prase z ODS může vyzývat veřejně k fyzické likvidaci prezidenta naší země a nic se mu nestane,

…. ale kde diskutující napíše pod diskuzí něco o zapálení autobusu, kterým převezli nelegální migranty, aniž by uvedl, že by chtěl zapálit i ty migranty, … a skončí málem v base s podmínkou?!!!!

Jak je možné, že policie už dávno nejedná a to zlodějské hovado z ODS nesedí ve vazbě za navádění k trestnému činu, navíc násilnému útoku na hlavu našeho státu, a stačí mu jen omluva do médií..?!

Zaregistroval jsem to jen já, nebo i někdo z vás ostatních..?

A potom, že si tady prý nikdo nemůže objednat stíhání, nebo ne-stíhání, když je potřeba!

Motopes
Návštěvník
Motopes

Protože to “prase z ODS” je prase židovský. Proto se mu nic nestane a proto si tady prašivej žid může dělat co chce.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Soukup před chvílí

bokke123
Návštěvník
bokke123

Proboha o čem se tady bavíme?! Všichni víme, že změna musí nastat u nás doma a ne někde v EU, kde se dostane 21 lidí, kteří stejně o ničem nerozhodují….proto ti všichni co kandidují do EU jdou jen za prachama, nicneděláním a krásným důchodem. Je jedno zda je to SPD, ANS, komunisté, Bartoš či někdo jiný, nikdo nedokáže změnit moloch jménem EU! Všechno jsou to jen líbivé kecy, vždyť se ani tady nedokážeme dohodnout, kdo by měl pozvednout vůdčí roli alternativy ve volbách, které stejně asi nikdy nic nezmění… poněvadž Satanova synagoga má své lidi všude.
Změna musí nastat u nás, u obyčejných lidí, v myšlení, v rodině, na 1.prioritě, ve výchově dětí, tak se dá ještě něco dělat, jak říká pán VK…ale chodit k volbám, kde se nedá nic změnit je zbytečnost.

.lak
Návštěvník
.lak

Musí se tlačit z druhé strany dveří jinak mají úžeři pré, velkokapitáloví i jen řekněme monolapkové.
https://www.youtube.com/watch?v=nT1631rL_Qk

flynn
Návštěvník
flynn

Volba SPD je pro mě samozřejmost a kdo má jen trochu rozumu, udělá to samé. A zakroužkuje lidi, kterým věří. Jiné podobné uskupení nemá šanci přejít 5%, hlasy tak propadnou.
Je to jako 1 + 1 = 2.

Jan Hrnčíř
Návštěvník
Jan Hrnčíř

Nešiřte, prosím evidentní PODVRH. Děkuji. Jan Hrnčíř

KOK
Návštěvník
KOK

Promiňte, ale váš psaný text je velmi nevěrohodný, pokud bych mohl poprosit o přesnější vysvětlení, děkuji. :-)))

Baron Samedi
Návštěvník
Baron Samedi

Ta Zidama infikovana SPD tu republiku rozhodne nespasi.

Kocour
Návštěvník
Kocour

Nedokážu pochopit, kde se právě tady na alternativním serveru vzalo tolik lidí, kteří se musí ptát, koho mají volit.

Chcete vědět, koho volit?
Volte stranu, o které si po zralé úvaze myslíte, že její působení v EP v následujícím volebním období přinese nejvíce výhod a nejméně nevýhod – v první řadě pro Českou republiku, ve druhé řadě pro ostatní evropské země.
Nenechte se ovládat emocemi, ty jsou – i ty Vaše, i když není snadné si to přiznat – důkladně a systematicky zmanipulované reklamou a “politickým marketingem”.
Zvažte všechna plus a mínus a volte rozumem, na základě faktů. Fakta se zmanipulovat nedají.
Nehledejte žádnou utopii, té se volbami nedosáhne.
Nehledejte žádné spasitele, ti ve volbách nekandidují.
Nehledejte nic víc než reálné plusy a reálné mínusy.
A pak zvolte stranu, u které bude celkové skóre nejlepší (nebo nejméně tristní). A připravte se, že Vám může vyjít někdo úplně jiný, než koho byste volili na základě citů a sympatií.
Nic víc v tom není.

Ale tuhle úvahu musí udělat každý sám za sebe. Není na tom nic těžkého. Máte mozek a máte přístup k informacím, nic víc nepotřebujete.

Když se někdo musí ptát, koho má volit, jako by o sobě říkal: “Jsem ovce, která se neumí sama rozhodnout.”
Ptát se, koho máte volit, znamená prosit o manipulaci.
Je smutné, že je takových lidí tolik i mezi alternativou. Protože tohle je přesně smýšlení ovcí.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Pan VK sdělil, že volit lze jen takovou stranu, která splňuje tři podmínky. Takže když tady taková není, nanejvýš splňující dvě, tak se nedivte, že lidi tápou. Myslím si, že podmínek by mělo být víc. K těm třem ještě je potřeba to, co původně propagoval Okamura, než na to zapomněl. Přímá demokracie. Jinak si zvolení myslí, že volbou to skončilo a jsou jak utržení z řetězu a pak dělají věci, ke kterým by jim občané mandát nikdy nedali.

Barel
Návštěvník
Barel

Při vší úctě – co napsal pan VK, je pohled pana VK… O jeho názorech se snažím poctivě přemýšlet a zapasovat je do svých zkušeností a dalších souvislostí, ale v žádném případě z nich nedělám automaticky jedinou možnou svatou pravdu.

bokke123
Návštěvník
bokke123

Taková strana tady není.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Má pak vůbec smysl jít k volbám? To je stejné, jako když si chci koupit zimní boty a místo zateplené obuvi bych si do sněhu koupila sandály.
Původně jsem taky uvažovala o SPD, ale když teď vidím sedět na besedě u p. Soukupa toho vytlemence s motýlem, je mi šoufl. Ale Praha jej chce, Praha má asi lepší žaludek.
Jak k tomu přijdou ti slušní členové SPD, když jim tam nasadí takovou škodnou? Třeba pan Blaško, ten si to určitě nezaslouží, ten by měl být jedničkou.

Barel
Návštěvník
Barel

No, nejít k volbám je jako podpořit včera Miliónový chlívek na jejich párty na Václaváku. Akorát o trošku snadnější.

Dáša
Návštěvník
Dáša

To byl opravdu tristní pohled. Kolik lidí je placeno neziskovkami. Může si to tak malý stát dovolit? Pokud by došlo k tomu, že budeme muset spoléhat sami na sebe, tolik netáhel neuživíme.
I když mám k Babišovi velké výhrady, lidé jej zvolili a to je dané. Že to chlívky nedokážou strávit, je důkaz, že k demokracii ještě nedorostly