Exkluzivně: Slovenský novinář a jeho přítelkyně se nijak nebránili, vraha zřejmě pustili...

Exkluzivně: Slovenský novinář a jeho přítelkyně se nijak nebránili, vraha zřejmě pustili přímo do domu. Teorie o italské mafii se hroutí? Neziskový sektor už naplánoval demonstrace proti vládě Roberta Fica nejen na Slovensku, ale i v celé Evropě! Nevládky mají jasno, do konce března chtějí demisi vlády, Fica začali opouštět jeho vlastní lidé!

Exkluzivně: Slovenský novinář a jeho přítelkyně se nijak nebránili, vraha zřejmě pustili přímo do domu. Teorie o italské mafii se hroutí? Neziskový sektor už naplánoval demonstrace proti vládě Roberta Fica nejen na Slovensku, ale i v celé Evropě! Nevládky mají jasno, do konce března chtějí demisi vlády, Fica začali opouštět jeho vlastní lidé!

Situace na Slovensku dramaticky eskaluje doslova každou hodinou. Redakce AE News získala exkluzivní informace z okruhu vyšetřování dvojnásobné vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, které nyní jako první médium přinášíme. Podle ohledání místa činu existují podle našeho zdroje některé nevyjasněné okolnosti, které na místě vraždy nezapadají do verze příběhu o profesionální popravě nájemným vrahem. Pozice těl obou obětí prý nevykazovala žádné známky obrany, boje, útěku a pokusů o záchranu života. V podobných případech se oběti snaží schovat, obvykle se brání, hází po útočníkovi různé předměty, vybavení bytu, drtivá část lidí instinktivně běží se zamknout do koupelny (psychologové neví přesně, proč zrovna tam, je to zvláštní fenomén), většina násilných vražd v rodinných domech probíhá v koupelně, anebo je oběť zastřelena výstřelem do zad během útěku směrem pryč od útočníka. V případě Jána Kuciaka tomu ale místo činu neodpovídá.

Pietní místo s fotografií Jána Kuciaka.

Slovenská policie proto začala mohutné kolo výslechů v okolí širokého příbuzenstva obou zavražděných a zpětně se prověřují veškeré kontakty Jána Kuciaka na spolupracovníky, neziskový sektor a všechny potenciální osoby, které mohl Ján Kuciak znát a mohl jim otevřít dveře a pustit je dovnitř domu. Přestože v době, kdy jsme získali tyto informace, nebyla ještě dokončena soudní pitva obou zavražděných, podle prvotního ohledání, jak uvádí náš zdroj, bylo zcela zjevné, že oběti byly zastřeleny zepředu, tedy čelem k útočníkovi, což opět narušuje teorii o tom, že do domu vnikl cizí člověk.

Uno per tutti

Další zajímavostí je skutečnost, že útočník musel vědět, že Ján Kuciak bydlí v domě s přítelkyní a není jasné, proč vrah, který by chtěl Kuciaka zabít, šel zvonit ke dveřím, aby potom vraždil uvnitř v chodbě domu, když nemohl vědět, jestli Ján Kuciak nebude mít návštěvu, novinářské jednání nebo poradu. Vrah se navíc ani nepokoušel oběti odklidit z místa činu, aby zametl stopy. Naopak, teatrálně na místě zanechal vzkaz v podobě postavené nábojnice, což je symbol italské mafie “Uno per tutti” (Jeden za všechny). Symbol postavené nábojnice se používá tam, kde jedna oběť má být výstrahou všem ostatním, od toho právě výraz Uno per tutti.

Úřad vlády SR nabízí 1 milion EUR za informace vedoucí k dopadení pachatele nebo pachatelů. Peníze přinesl na tiskovku přímo premiér Robert Fico.

Ten, kdo spáchal tyto dvě vraždy, jednoznačně usiloval o to, aby to vypadalo na práci italské mafie, ale místo činu tomu neodpovídá. Oba zavraždění zřejmě svého vraha znali, nebo minimálně jedna z obětí vraha pustila dovnitř domu a komunikovala s ním tváří tvář v chodbě. Co je opravdu děsivé, to je koordinace a synchronizace slovenského nevládního sektoru a slovenských médií, které jen několik hodin po medializaci této kauzy už mají připravené demonstrace [1] po celém Slovensku a dokonce i v Evropě. Všechno to připomíná mediální scénář sestřelení českého premiéra v hollywoodském eposu, jaký se odehrál v roce 2013 v České republice při zinscenovaném pádu Nečasovy vlády na základě pseudokauzy žárlivé milenky Jany Nagyové, která zaúkolovala vojenské zpravodajce, aby sledovali Nečasovu manželku. Zástupná kauza vedla po dvou týdnech mediální masáže k demisi premiéra. A na Slovensku se rozjel podobný proces.

Ficův ministr kultury podrazil premiéra v nejhorší možné chvíli, na Slovensko dorazil architekt barevných revolucí

Právě dnes totiž teatrálně odešel z pozice ministra kultury SR Marek Maďarič [2], který tím zasadil Robertu Ficovi ránu do zad, protože toto symbolické gesto de facto znamená, že Ficova vláda nemá důvěru vlastních ministrů. Nevládní sektor a média požadují odstoupení ministra vnitra Roberta Kaliňáka, nejbližšího spojence Roberta Fica. Pokud padne Kaliňák, padne i Robert Fico. Ještě nikdy nebylo Slovensko v situaci, kdy v zájmu svržení vlády došlo k zinscenování vraždy novináře a jeho snoubenky způsobem, aby veškeré stopy vedly k vládnoucí straně SMER. Co by se stalo, kdyby Ján Kuciak nebyl zastřelen? Koncem tohoto týdne, jak měl prý v plánu, by uveřejnil svůj 139. článek, tentokrát o italské mafii na východním Slovensku. A co by se stalo? Nic! Vůbec nic, jako se nestalo po publikování předchozích 138 Kuciakových článků. Jenže po jeho vraždě, článek, který nestihl dopsat, může svrhnout slovenskou vládu. Všechno je nachystáno.

Marek Maďarič, ministr kultury SK dnes rezignoval kvůli vraždě Jána Kuciaka. Nepřímo tím vyjádřil nedůvěru Ficově vládě.

Naše redakce získala před dvěma hodinami informaci, že na Slovensko dorazila pravá ruka George Sorose, Marcello Fabiani. Je to jeden z architektů Oranžové revoluce na Ukrajině v roce 2004. Tajemný Marcello se objevuje všude tam, kde padají vlády a režimy, naše redakce chystá ve spolupráci exkluzivní článek o tomto člověku, který jezdí po světě a pomáhá koordinovat facebookové crowd eventy v ulicích, naposledy minulý měsíc organizoval v Moskvě a v Petrohradu demonstrace Alexeje Navalného. Robert Fico a Robert Kaliňák stojí proti člověku, který je profesionální prodlouženou rukou George Sorose na svrhávání režimů a vlád. Stejně tak jako v mnoha zemích Evropy, i na Slovensku udeřily tuhé mrazy, ale oteplení o víkendu může vyhnat do ulic tisíce lidí, ale především média mohou vyvolat tak enormní tlak na slovenskou vládu, že ministři Roberta Fica mohou dostat strach a mohou se pokusit postavit na stranu budoucích vítězů. Dnešní dýka do zad od ministra kultury Maďariče by měla být jasným varováním pro slovenského premiéra.

Slovenským městům hrozí majdanizace, záležet bude i na počasí a mrazech

Zatímco slovenská policie bude intenzivně pátrat po pachatelovi nebo pachatelích brutální dvojité vraždy, média a nevládky nebudou na výsledek vyšetřování čekat, budou chtít zorganizovat pád slovenské vlády a vyvolání předčasných voleb. S nálepkou zkorumpované strany, na které je stín morálního podílu na vraždě mladého novináře, jak to neustále opakují slovenská média, by strana SMER mohla skončit v propadlišti dějin. Poslední volby v regionech ukázaly, že SMER je na tom opravdu čím dál tím hůře. Stejně jako Petr Nečas, i Robert Fico by mohl přijít o vládu kvůli podrazu lidí, kteří ho ještě donedávna podporovali. Slovenská veřejnost chce něco udělat s korupcí, která na Slovensku představuje obrovský problém. Jenže lék na korupci nabízí mistr jedu, George Soros a jeho fondy ovládaný neziskový sektor a média na Slovensku. Pokud chcete vidět, jak by vypadalo Slovensko pod vládou sluníčkového mainstreamu a nevládních organizací, podívejte se na Ukrajinu. To je laboratoř George Sorose a jeho projektu “Rainbow Revolution”, který vstoupil do historie pod názvem Revoluce na Majdanu.

Zleva: Robert Fico, premiér a Robert Kaliňák, ministr vnitra.

Ukrajina byla v roce 2013 ve stejné situaci jako Slovensko. Mohutná korupce a lidé se chtěli zbavit hlavy státu, která tuto korupci tolerovala. Přišel Majdan, Victoria Nuland rozdala majdanistům metamfetaminem napuštěné pečené koláčky a demonstranti vzali lovecké pušky a začali střílet do neozbrojených policistů pořádkových jednotek Berkut. Na Slovensku se také lidé chtějí zbavit korupce a do ulic a na slovenská majdanizovaná náměstí je svolávají ty samé hlásné trouby jako v Kyjevě, tzn. neziskový sektor a fake news mainstreamová média vlastněná cizími společnostmi, jako je třeba německý Ringier Axel Springer vydavatelství, pro které psal zavražděný Ján Kuciak.

Není jasné, kolik lidí vyjde o víkendu na Slovensku do ulic. Důležitá ale bude síla mediální baráže slovenského mainstreamu. Proti organizovanému útoku médií proti vládě se jenom obtížně drží politická pozice. Najednou zjišťujeme, že Ján Kuciak je jenom vymodleným důvodem ke svržení vlády. Občané na Slovensku musí vidět o několik tahů dopředu, jinak jim hrozí, že zopakují chyby ukrajinských občanů, kteří slepě věřili několika stovkám uřvaných aktivistů z kyjevského náměstí, že svržením prezidenta se zbaví korupce. Dnes je na Ukrajině rozvrat, země je v občanské válce a korupce je asi tak 1000x větší, než byla za Janukovyče. Demokracie je o volbách, ne o svrhávání vlád z ulic a náměstí za popohánění zfašizovanými médii. Neopakujte prosím na Slovensku pochod ukrajinských lumíků do propasti, kterou vám nachystali profesionální architekti barevných revolucí z ciziny.

Záznam pátečního pořadu o událostech na Slovensku

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hlásná trouba
Návštěvník
Hlásná trouba

Nikde jsem se nedočetl, že by někdo viděl těla na vlastní oči. Na Národní tř. byl v 89. zavražděn student Šmíd. Tolik lidí to vidělo. Dnes se ví, že ten fejk pustil do světa CIA řízený chartista, disident (novinář) Ruml a zcela záměrně pro vyburcování emocionální vlny a s ědci se následně žádní přímí nenašli. Vražda Šmída přitom v následných hodinách a dnech byla jedním z klíčových katalyzátorů. Inu. Programový lhář, ,terý byl jmenován ministrem vnitra. Zřejmě aby se co nejrychleji zametaly stopy. Ostatně kdo jiný než US onuce. Ovce jsme byli a zřejmě i zůstaneme.

pavol
Návštěvník
pavol

ja akp obycajny clovek si myslim ze za vrazdou novinara je opozicia posledne dni ma v tom len utvrdzuju obvinuj kazdeho len nie sebapodla mna je vsetko perfektne naplanovane niekto na nich kurevsky tlaci

petr
Návštěvník
petr

Souhlas ! Za druhé, není tak důležité jestli je jméno zkomolené, ale hlavně, že víme o koho jde, o jakého zmrda se jedná ! Ovšem i tak je mnoho lidí, kteří mu věří a myslí si, že je spasitel světa..
Společnost je neuvěřitelně rozdělená, roztříštěná a tím pádem vypatlaná! Jak vidno, nedá se s tím nic dělat.Tak už je to mnoho let,lidi jsou nenapravitelní,nepoučitelní a tím pádem spějí k záhubě

jano
Návštěvník
jano

BTW
Soros a imperialisti uz nakladájú do lietadla mandelinky zemiakové aby ich vyhádzali na naše hrdé slovanské zemiakové polia 😀

jano
Návštěvník
jano

no a ako ste si vymysleli tu neexistujúcu postavu menom Marcello Fabiani? Asi tak ako zvysok vasich “faktov””

Pred dvoma hodinami sme dostali informaciu” z generálneho ústredia WC 😀 😀 😀
Media sa aspon podpisuju pod články svojim menom. Posledné comu by som veril je dáky anonimný upotenec v maminej garáži preladajúci putinové Strannícke noviny cez translator.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Hlavně že ses podepsal, když už chceš moralizovat.

jano
Návštěvník
jano

ja som novinár ktorý tu píše (vymyslené) články? nemám oscanovať aj občiansky?
Je hádam rozdiel sa podpisovať v diskusii a podpisovať sa za článkom, ktorý podsúva ľudom (neoverené) správy.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jano, nezlobte se, ale jsou duvodne pochybnosti o teto “konspiracii” – cesky “spiknuti” okolo brutalni smrti tech dvou ubohych mladych….
My jsme u nas v CR take meli jeden pripad – studenta Smida, ktery ale dnes nadale zije… Nicmene poslouzil jako rozbuska k prevratu, tzv. “Sametu”…
Ja sama, jako matka, postradam totiz jakekoliv projevy žalu ze strany obou matek tech zavrazdenych deti (mozna to jeste nevite, ale pro normalni matku je prirozene jeji dite je jejim deckem po cely zbytek zivota, a smrt ditete je pro ni neco nepredstavitelneho …).
Ano, bylo publikovano vyjadreni matky mrtve divky o tom, proc 3 hrnky… (?)
Ale DOSUD! se mi nepodarilo najit (a to jsem zvedave hledala!) vyjadreni, nebo fotky zdrcenych matek tech deti – ani jedne!
Dokonce jsem zakoupila HN se specialem magazinu “ego!” – s cernou titulni stranou a bilym napisem: “#All For Jan”
(temer identicke jako v kampani #JeSuisCharlie).
V tomto nekolikastrankovem specialu o smrti Jana Kuciaka se pise hlavne o jeho praci a politice, mnoho jeho jiz publikovanych fotek, fotky z demonstraci proti vlade a Ficovi, a 1 (slovy jedna) fotka z pohrbu, kde vubec NEJSOU videt RODICE! A ja bych tam ocekavala oboji! rodice…. Proto se mi to zda, jako milujici matce, neuveritelne.
V Italii by fotky zdrcenych rodicu, po takovem zverskem cinu, byly na titulnich stranach vsech novin a casopisu!
Ja, kdyz jsem zde psala dotaz na reakci rodicu, nekteri mi tady dali minus…
Jestli tedy muzete, Jano, a mate v SR pristup na nejake foto rodicu – po te vrazde jejich deti, nebo rodicu z tech pohrbu, prosim uverejnete je zde – v zajmu rozptyleni pochybností. Dekuji.
PS: Jiste vite, ze sem muzete vkladat i anonymne…
PS2: Vyjadreni Vaseho Prezidenta, ze duvod vrazdy ani vrah “neni dulezite” mi pripadne absurdni, nehorazne vuci rodicum, a nedustojne Hlavy Statu v takove situaci. Co by asi Kiszka rikal, kdyby se totez stalo jeho diteti?!
Ze je to jedno??.!

nogrady
Návštěvník
nogrady

Už mi to leze na nervy, jak někteří lidé nazývají Sorose různými jmény, které s tímhle spekulantem nemají nic společné – jsou pouze dvě možnosti jak jeho jméno vyslovovat správně – tedy žádný Sörös s dvěma bodkami nad o (československy Seres), nebo vyslovují Šereš, nebo jak tu v rádiu Sereš.
Tento zločinec má původní jméno Schwartz, které si změnil na maďarské Soros (čti Šoroš) – znamená něco jako další, následující.
Američané neumí maďarsky, tak mu říkají Soros (čti Soros).
Každá jiná verze je nesprávná.Děkuji za pochopení.

Administrator
Admin

Výslovnost neřešte, Hitler se také nečte Hitler, ale “hitla”, a stejně to nikoho netrápí.

nogrady
Návštěvník
nogrady

Blbost – Hitlerovi nikdo neříká Hajtler, nebo Hejtlíř – a řeknout správně Šoroš, nebo aspoň angloblbounsky Soros nemůže dělat nikomu potíže.Ale Sereš znamená česky něco úplně jiného….ať se to jméno apoň trochu podobá tomu skutečnému…

pipo
Návštěvník
pipo

tu je ten mladý novinár Kuciak. Novinára robil jeden rok. Všetky údaje vlastne iba hľadal v nejakej (panama papers)databáze, ku ktorej mu dala prístup pani Silvia Holcová. Rovnako aj ten “nedopísaný” článok – údaje a všetky podklady mu dal investigatívny “novinár”(rozumej tajný agent usa, každý týžden je na ambasáde v BA) Tom Nicholson. Nicholsom mu dal všetky podklady povedal mu nech napíše článok a sám sa zdekoval do Kanady. Bývalá manželka Toma Nicholsona pani Lucia Ďuriš Nicholsonová toho času podpredcedníčka národnej rady Slovenskej republiky za stranu SAS(slniečkári) vyzýva hned na druhý deň po vražde na štátny prevrat.
https://www.youtube.com/watch?v=3BAVafHeyOU

jano
Návštěvník
jano

kde si vzal ze robil novinara rok? Iba pre Aktuality.sk robil 3 roky tak neplacaj

neplacam
Návštěvník
neplacam

https://www.youtube.com/watch?v=3BAVafHeyOU Dal som si tu namahu a vyhladal som to pre teba. Mozes si video posunut na 17:40 – mas to priamo z jeho ust

tharlarion
Návštěvník
tharlarion

članky pisal už od roku 2015, mozno nebol “zamestany” ako novinar ale novinarcinou zil vratane skoly…. ale toto nie je podstatne….

neplacam
Návštěvník
neplacam

presnejsie 17:38

jano
Návštěvník
jano

tam vraví obrazne rok. Ako že ja mám 80kg aj s topánkami.
Na aktuálne má prvý článok 14.10.2015 o 06:00
Taktiež nevieme či a ako ból aktívny počas štúdia, mohol si narobiť kopec kontaktov alebo bol poroste šikovný (aj bol) a dostal sa k tomu k čomu iný nie.

neplacam
Návštěvník
neplacam

Janoooo, ty si taky muuuudry…. Teba je tu skoda! (a nejake dokazy o tych mandelinkach? Mas nejake photo? hahahaha)

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Cílem je instalovat na Slovensku rakety středního doletu s jadernými hlavicemi. Protože by to za vlády Fica nepošlo, došlo k rozhodnutí ho svrhnout.

henten
Návštěvník
henten

Z Ukrajiny by to meli bliz… 😀

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Na Ukrajině už rakety mají. To je ale první sled, který bude Rusy smeten. Pak budou dobré ty na Slovači.

jano
Návštěvník
jano

a zvrhnúť na naše zemiakové polia mandelinky, nezabúdaj 😀

jano
Návštěvník
jano

a tento poznáte? s kým susedí Rusko? no s kým chce 😀
akože vtip o tom ako kgb prezident rešpektuje hranice okolitých krajin.

Hlásná trouba
Návštěvník
Hlásná trouba

A tenhle znáte? Kde jsou USA doma? No všude kde se jim chce! Vysvětlovat pointu není třeba.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tusim, ze po Dohode o zruseni vojenskych Paktu (Varsavska Smlouva, NATO) zbylo ve Svete aktivnich vojenskych zakladen cca 192 pro NATO, a 1(slovy jedna) ruska – na Kube…k te pribyla pri pokusu o prevrat v Syrii 2.(slovy druha) na zadost syrske vlady – pro pomoc pri obrane proti agresorum z “Islamskeho Statu”…
Takze nevim, Jano, jak jste to myslel s tim vtipem, ze Rusko nerespektuje hranice cizich zemi…. A co US NATO? To respektuje ve vsech zemich, kde ma svoje zakladny, Suverenitu a Svrchovanost tech zemi? Osvetlete mne, prosim.

xxx
Návštěvník
xxx

Opsáno: VRAŽDA NOVINÁŘE NA SLOVENSKU??
Je to jako se studentem Šmídem, s pádem letadla nad Ukrajinou, zbraněmi hromadného ničení v Iráku atd atd.

Když zabil novináře Mrázek, tak to bylo všem mediálním řvounům jedno. Když se mladej kluk, sportovec, co předal Cibulkovi jeho seznamy, utopil asi ve 20 cm vody, tak to žádnýho novináře nezajímalo, že při Dubčekově bouračce zmizela jeho aktovka s dokumenty potvrzující Dolejšího analýzu 17. listopadu ani štěk o tom v novinách. Když černoch v Itálii zabije a rozčtvrtí blondýnu a sní ji srdce a vagínu, tak o tom novináři napíšou na půl huby jen proto, že si někdo lidštější vezme pistoli a postřílí náhodně pár černochů. (Pak slyšíme v novinách o tom, jak místní strašně protestují proti rasismu a na fotce je pár černochů a smažek)

Když Havel vychvaloval humanitární bombardování včetně Srbské televize a při tom zabitých novinářů tak novináři jásali.

Pravidlo zní – jakmile je z toho hned mezinárodní mediální kauza, tak je to připravené, pod falešnou vlajkou, vrazi jsou z té party, co řve. Důvod je útok na Fica, kterej nechce uprchlíky a totální zničení své země.

Když novinářský hyeny uštvou k smrti Ransdorfa či Karla Slezáka, tak se jich pár raduje a zbytek na to kašle. Takže věřit, že jsou šokováni jen proto, že umřel cizí chlápek nejde.

Taky křičej jen samí profláklí ….. jako Vašáryová, ČT-gang, Bakala-boys atd.

Jo a když něco platí Soros, tak dá prachy Open Society, ta je dá neziskovce (jen si rozklikávejte dárce neziskovky který chválí v TV) neziskovka je dá placenejm řvounům, kteří vůbec nemusí vědět, co dělají. Pak se dá pokyn manažerům velkejch bank a firem (nemá tam snad Soros investováno), politikům, spravovatelům norskejch a korejskejch fondů (cože jim na nás tak záleží) cizí ambasády atd. Pořád to samé dokola.

Jo a víte, co je vlivový agent? To se vytipuje někdo, se samovolně “správnými” názory a tomu se umetá cestička. Ten si doopravdy může myslet, že ho nikdo neplatí (jen neví, že se zatlačilo na ty, co mu přiklepli zakázky, sponzorování atd.)

A že lidi vidí za vším Sorose. Sám se vytahoval, že má v Evropském parlamentu stovky “přátel” tím myslí zkorumpovance.

I západní noviny psaly, že Soros dával Chartě milióny dolarů ročně, CIA sama hlásila že jim dává navíc půlku toho, co na Chartu dávaj sami. To není těžký vygooglovat. ČT sama říkala, že Havla vybíral Tigrid z Paříže a jindy přímo řekla, že Tigrid pracoval pro CIA. Tak jak toho Sorose nemáme vidět za každým Havloidem.

Komunista Štěpán popisuje, jak za mlácení na Národní seděl Havel ve stejný Kavárně jako Lorenz. Za pár měsíců zemřel zcela přirozenou smrtí.

Jsou na webu osobní svědectví jak si Havel za cesty vlakem posílal “hlídající” estébáky pro cigára či jídlo nebo co to bylo.

V mediích o tom ani slovo. Co si maj lidi myslet jinýho, než co novinář, to lhář a když někdo zabije novináře, tak to byl jeho kumpán v akci pod falešnou vlajkou.

Krk dám na to, že vraha toho novináře nikdy nechytěj. (A pamatujete si, jak rychle chytli “lesního vraha” – to chtěli. Mrázkova vraha nechytli nikdy – nechtěli)

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Xxx, myslim, ze vase strucna analyza vystihuje presne Status Quo v nasi zemi…
(nejste nahodou z kontrarozvedky? ;-))
Uz nejaky cas postupne prehodnocuji muj byvaly pohled na Stb a SNB..v Ceskoslovensku.
Tak, jak pro mne v 16+ predstavovaly tyto dve struktury “nastroj totalitni oprese”, tak dnes, ve zralem veku, si rikam, jestli nahodou…tyto instituce neplnily pouze vyznam sveho pojmenovani – tj. STB – Statni Bezpecnost > tedy BEZPECNOST NASEHO STATU, a
SNB – Sbor Narodni Bezpecnosti > tedy BEZPECNOST NASEHO NARODA! … 😉
Mylim se ?

NB: Problem clenstvi Burese ve vztahu k STB je zrejme v tom, ze pokud se kdysi zaprisahl, ucinil tak prisahou Ceskoslovensku…
Neni tedy jasne, zda tuto prisahu cti, ci naopak. Nebo to hraje na obe strany, a vsem je to jasne…. Toto vidim jako nejvetsi NEjsno okolo Babise. 😉
Mozna proto ted vadi, a mozna proto i ta “Chvilka pro Babise” s milionem podpisu proti nemu…

aredak
Návštěvník
aredak

a) někomu vadil b) nebo byl vybrán náhodně – kvůli rozdmýchání c) normálníkrimi čin – málo pravděpodobné. Do doby vyšetření – zjištění pachatele je všechno v poloze úvah, které také mohou sloužit a jak je vidět slouží mnoha zaměrům…. Zatím je 100% že …Vím že nic nevím !!