Exkluzivně: Podívejte se na uniklý zatykač na iráckého migranta, který v Chemnitzu...

Exkluzivně: Podívejte se na uniklý zatykač na iráckého migranta, který v Chemnitzu nožem ubodal muže, jenž bránil před znásilněním německou ženu! Facebook i Twitter jsou v nejvyšší pohotovosti a mažou odkazy na tento uniklý materiál! My ho přinášíme necenzurovaný a s českým překladem! Česká televize předvádí v kauze Chemnitz neuvěřitelnou blamáž, která je za hranou únosnosti!

Exkluzivně: Podívejte se na uniklý zatykač na iráckého migranta, který v Chemnitzu nožem ubodal muže, jenž bránil před znásilněním německou ženu! Facebook i Twitter jsou v nejvyšší pohotovosti a mažou odkazy na tento uniklý materiál! My ho přinášíme necenzurovaný a s českým překladem! Česká televize předvádí v kauze Chemnitz neuvěřitelnou blamáž, která je za hranou únosnosti!

Redakce Aeronetu přináší zřejmě jako první v České republice necenzurovaný sken zatýkacího příkazu německé policie na pachatele brutální vraždy v německém Chemnitzu (Saské Kamenici). Dokument naší redakci poskytl náš zdroj z německé Pegidy, velice za to děkujeme. Pachatelem je podle zatykače teprve 23-letý Iráčan Yousif Ibrahim Abdullah, který je obviněný společně ještě s druhým migrantem jménem Alaa Sheikhi, ovšem jeho zatykač na veřejnost neunikl, v tomto zatykači je pouze zmíněn jako spolupachatel.

Obětí brutální vraždy je Daniel Hillig (†35). Podle zatykače vedl Yousif Ibrahim Abdullah celkem 5 bodných ran do oblasti hrudníku s cílem zabít. Běžné pouliční rvačky, kdy je použit nůž, jsou obvykle vedeny do oblasti břicha. V tomto případě útočník vedl svůj útok na hrudník a oblast mezi žebry, s cílem zasáhnout plíce, případně srdce. Provedení útoku odpovídá výcviku Islámského státu.

Policie v Chemnitzu (bývalý Karl-Marx-Stadt) je v pohotovosti.

Zatykač na Abdullaha unikl na internet před několika hodinami, ale okamžitě se stal nedostupným, Facebook a Twitter začaly okamžitě mazat veškeré příspěvky s odkazy na sken zatykače a dokonce jsou mazány celé uživatelské účty. Německá cenzura ve spolupráci se sociálními sítěmi se snaží skandál z Chemnitzu ututlat, protože ze zatykače a popisu útoku vyplývá, že oba pachatelé vedly útok noži nestandardním způsobem, který odpovídá polovojenskému výcviku, útok byl veden s cílem zabít, nikoliv zranit.

To samo o sobě vyvolává podezření, že minimálně jeden z pachatelů tohoto útoku prošel v minulosti vojenským nebo polovojenským výcvikem, což vyvolává otázky, co oba migranti, kteří podle informací přišli do Německa v roce 2015 spolu s migrační vlnou, před svým příchodem do Německa vlastně dělali. Hrozí totiž obava z toho, že by se mohlo provalit, že v Chemnitzu vraždili bývalí příslušníci Islámského státu, případně Al-Kajdy v Iráku.

Dvojice arabských azylantů ubodala k smrti Němce, který chtěl pomoci znásilňované ženě. Zatykač na jednoho z útočníků unikl na veřejnost

V neděli 26. srpna v ranních hodinách došlo v Chemnitzu k útoku dvou arabských migrantů na německého muže, který si při cestě z právě končícího festivalu všiml, že dva muži arabského vzezření obtěžují mladou ženu. Jelikož svědci incidentu dostali od německé prokuratury zákaz mluvení s médii, není jasné, co se přesně stalo, ale podle všeho mělo jít o probíhající pokus o znásilnění. Muž přispěchal ženě na pomoc, a to se mu stalo osudným. Oba Arabové vytáhli nože a začali ho bodat do oblasti hrudníku, druhý muž Alaa Sheikhi vedl podle informací od Pegidy útok na krk Daniela Hilliga.

V obou případech byl tedy útok veden s cílem zabít. Útok vidělo několik svědků, na jejichž základě došlo i k identifikaci obou pachatelů, ale veškeré informace jsou jinak utajované. Stejně tak Wikipedia začala mazat a odstraňovat veškeré konkrétní detaily o kauze. Konflikt vypukl v neděli ráno v čase 03:15 a účastnilo se ho až deset lidí. Kromě zavražděného Daniela Hilliaga na místě zůstali i dva lidé s bodnými zraněními. Podle informací jde o ženu, kterou oba útočníci znásilňovali a druhého muže, který přiběhl Danielovi na pomoc.

Uniklý sken zatykače na jednoho z pachatelů vyvolal poplach v médiích

Nikde na Wikipedii není ani slovo o tom, že konflikt vznikl kvůli tomu, že se Daniel zastal znásilňované ženy, a že ta byla také útočníky zraněna, i ona byla nakonec pořezána v obličeji za trest, že prý volala o pomoc. Tyto informace ihned Facebook, Twitter i Wikipedia maže, okamžitě maže veškeré podrobnosti a cílem je zametení celé kauzy pod koberec. Redakce Aeronetu proto přináší necenzurované podrobnosti, včetně zatykače. V dokumentu jsme pouze znečitelnili adresu pachatele v zatykači, kvůli GDPR. Níže pod obrázkem přinášíme český překlad zatykače.

Uniklý sken zatykače na iráckého migranta, jednoho z pachatelů útoku.
Český překlad zdůvodnění zatykače

Obviněný je důvodně podezřelý z následujících skutečností: Dne 26/08/18 od 3:00 stál obviněný na Brückenstraße 09111 v Chemnitzu na pozemku před domem č. 8 s cílem vědomě a úmyslně zabít. Současně s obviněným Alaa Sheikhim, který také útočil nožem, zaútočil celkem 5 krát na horní části těla zraněného Daniela Hilliga.

Obviněný i spoluobviněný Sheikhi konali přinejmenším společně, aby smrtelně zranili poškozeného. Zraněný Hillig zemřel okamžitě poté, co došlo k vážnému zranění v oblasti hrudníku s otevřením perikardu a krvácením do plic. Toto je trestný čin společného zabití podle § 212 Abs.1, 25 Abs.2 StGB. 210 Js 27835/18.

Podezření z výše uvedeného tr. č. vyplývá z výsledků nedávných vyšetřování a informací od spoluobviněného Alaa Sheikhiho, svědkyně Valerie Millerové, svědka Marcela Stüdemanna a obsahu sdělení policejního sboru s datem 08/26/18, z policejní zprávy o pokroku ve věci od 26/08/18 a ze zprávy o využití stop zajištěných policejním psem ze dne 26/08/18 a z policejní zprávy o způsobu zranění poškozeného Hilliga ze dne 26/08/18.

Toto rozhodnutí je vydáno vzhledem k riziku útěku v souladu s § 112, odst. 2, č. 2 CCP, protože podle posouzení okolností existuje nebezpečí, že podezřelý bude unikat trestnímu řízení. V případě odsouzení lze u obviněné osoby očekávat, že bude čelit vysokému trestu, který již nepůjde zvrátit. Vyšetřování na svobodě, aby mohlo být obviněnému tolerováno, není možné, protože (oba obvinění) jako žadatelé o azyl nemají tak dobře zavedené společenské (rodinné) vazby, které by zabránily jejich přirozené touze uniknout trestu.

Obviněný je stíhaný podle uvedených skutků podle § 112. 3 StPO, a je proto důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu společného zabití (zabití ve spolupachatelství) podle § 212 odst 1 a čl. 25, odstavce 2 Tr. z.

Výše uvedené okolnosti odůvodňují nebezpečí, že bez zatčení obviněného by mohlo být ohroženo okamžité vyšetřování a potrestání tohoto činu. I když je brána v úvahu zásada proporcionality (§ 112 odst. 1, věta 2 StPO), je požadováno zadržení jmenovaného do předběžné vazby. Další, méně drastická opatření, neslibují totiž žádný úspěch ve vyšetřování (§ 116 StPO).

Cílem útočníků bylo zabít svědka znásilnění ženy, útok noži byl proveden profesionálně s podezřením na polovojenský výcvik Islámského státu

Jak sami vidíte, ze zatykače jasně vyplývá, že oba útočníci jsou v Německu žadateli o azyl, jedná se podle dalších informaci o migranty, kteří přišli do Německa spolu s velkou migrační vlnou v roce 2015 a oba dva, podle zprávy policie uvedené v zatykači, vedli útoky noži na hrudník Daniela Hilliga, čímž mu způsobili smrtelná zranění a Daniel se udusil vlastní krví a selháním plic. Výsledkem tohoto útoku je ale něco jiného. Cenzura informací, mazání profilů na Facebooku a Twitteru, dezinformace na Wikipedii a v České republice především neuvěřitelná vlna lží a dezinformací, které vytékají z největší dezinformační a fake news mašiny v České republice, z České televize. Ta již od pondělí vysílá ke kauze v Chemnitz takové zpravodajství, které nelze označit za nic jiného, než damage control politiky přijímání a vítání migrantů.

Na místě vraždy je stále krev. Kytice a svíčka.

Kauza Chemnitz je varováním pro SPD, aby nepodlehla novému trendu židozednářského plánu na převzetí kontroly nad alternativními stranami v Evropě. Nedávné prohlášení Tomia Okamury, které vzešlo ze sjezdu pronárodních evropských stran ze dne 1. května v Praze, že se evropské pronárodní strany nejprve pokusí EU reformovat zevnitř, a teprve poté, když to nevyjde, budou se pokoušet o vyvolání referenda o vystoupení z EU, je falešnou cestou. Jak totiž uvedl Tomio Okamura pro Parlamentní listy [1], SPD nově bude také prosazovat reformu EU do UEN na základě 4 svobod, tzn. svobody pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu. Jenže tyto 4 svobody nejsou ničím jiným než návratem EU k tzv. Maastrichtské smlouvě o EU. A teď se v Chemnitzu podívejte, co způsobuje ta svoboda pohybu lidí po Evropě, pane Okamuro.

V Evropě probíhá podivný a nebezpečný proces uvnitř alternativních a pronárodních stran: Voličům jsou podsouvány neoliberální atributy globalizace o svobodě pohybu osob, zboží, služeb a kapitálu! A to je cesta revizionismu zpět k Maastrichtu!

Ti dva migranti, kteří v Chemnitzu vraždili, jsou totiž legálními migranty s naprosto volným pohybem po celé EU a výhledově získají občanství Německa. Jakmile ho dostanou, budou se moci volně pohybovat po celé Evropě v rámci Schengenu, na základě té svobody pohybu, kterou nově razíte, resp. budete chtít razit v EU parlamentu spolu s ostatními stranami národoveckého ukotvení. Jenže to je nějaký omyl, ne? Svoboda pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu, to jsou přece 4 svaté grály neoliberalismu! Proč tyto 4 neoliberální principy chce teď prosazovat SPD, která by měla prosazovat přesný opak, tzn. alternativní pronárodní strana by měla prosazovat namísto toho tyto 4 nepřekročitelné principy:

  • Omezení pohybu osob v Evropě a kontroly a ochrana hranic, hlavně těch státních, ne Schengenu
  • Omezení pohybu zboží do ČR s cílem chránit domácí trh a výrobce
  • Omezení pohybu služeb do ČR ve stejném smyslu s cílem chránit domácí sektor
  • Omezení pohybu kapitálu na maximum, aby banky a hypermarkety nevyváděly zisky do ciziny

Výše uvedené 4 principy jsou poznávacími atributy národní a vlastenecké strany, takže žádná svoboda pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu, pane Okamuro.

To prosazují neoliberalisté typu ODS nebo TOP09. Nevím, jestli se SPD chce zalíbit globalistům a pro-evropským globalizačním partnerům, kteří prosazují více svobod pro pohyb lidí, zboží, služeb a kapitálu, ale jedno je jisté, že tímto tempem SPD nabrala kurz stát se mainstreamovou globalizační stranou, ale v poněkud jinak vybarveném kabátku. Návrat EU a reforma do podoby UEN, tedy do podoby Evropské unie v době Maastrichtu, kdy si země EU držely své rozhodovací mechanismy doma a měly jistou suverenitu, není cestou ke svobodě, ale je to cesta revizionismu. Protože Maastricht měl ty samé procesy jako má dnes EU, jenom se prosazovaly jinak, ne v Evropské komisi, ale zákulisně v Evropské ekonomické radě, kde se země dohadovaly, jaké sankce jedna na druhou uvalí, když nebude po jejich a neprosadí své teze.

Alternativa musí prosazovat odmítání neoliberalismu, nesmí akceptovat šunku a přitom hlásat veganství!

Tím chci jenom upozornit na to, že národní a vlastenecká strana nesmí a nemůže prosazovat pilíře neoliberalismu, jako jsou svobody pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu po celé Evropě. Nelze sedět na dvou židlích, nelze chtít dělat pronárodní politiku a přitom svým vlastním nezkušeným voličům nabízet neoliberalismus. To je stejné, jako kdyby někdo prosazoval veganský způsob života, založil si veganskou prodejnu, ale po nějakém čase by začal svým pravidelným klientům vykládat o tom, jak je potřeba změnit proces výroby Pražské šunky vedle v řeznictví, protože ta šunka je tak špatná, ale když ji zreformujeme, už pro nás vegany nebude představovat problém…

Policie zasahuje proti demonstrantům V Chemnitz.

Skrze toto přirovnání chci říct, že pokud jste začali chodit do vegan prodejny kvůli striktnímu odmítání masa a najednou vám někdo začne ve vegan prodejně vykládat o šunce a její reformě, něco asi s tou vegan prodejnou bude špatně. Národní a vlastenecká strana musí prosazovat a bít se za omezení pohybu lidí přes hranici, aby se do ČR nedostávali migranti, ani ti legální, kteří už jsou zlegalizováni v Německu, za omezení pohybu zboží, které zaplavuje ČR na úkor kvality i českých výrobců a spotřebitelů, za omezení pohybu kapitálu, aby banky, vodárny, hypermarkety, mobilní operátoři a další subjekty, které rýžují miliardové zisky, nemohly volně pohybovat svým kapitálem a vyvádět ho do ciziny, jako se děje teď a dosud. Kauza Chemnitz může kdykoliv přijít i do ČR, kdy legální migrant, který legálně bude čekat na azyl, zcela nelegálně podřízne a zabije českého občana.

Stejně jako velbloud neprojde okem jehly, neprosadí národní ukotvení žádná vlastenecká strana, která najednou začne prosazovat 4 atributy neoliberalismu!

A nebude už možné křičet, že to byl nelegální migrant, protože to bude migrant, který bude již zcela legální, protože do ČR přijde v rámci volného pohybu osob v EU, který tak najednou prosazuje SPD spolu s německou AfD a dalšími stranami v Evropě, které z národního vlasteneckého ukotvení najednou se rozhodli prosazovat 4 základní pilíře neoliberálního globalismu. Takový útok, jako byl v Chemnitz, je pouze ukázkou toho, že neoliberalismus nelze reformovat a vyléčit jiným reformním neoliberalismem. Neoliberalismus je možné buď jenom akceptovat, anebo ho odmítnout. Nic mezi tím. A každá strana, která si dovoluje sebe nazývat národní a vlasteneckou, by si měla ujasnit, jestli chce prosazovat pronárodní ukotvení, anebo neoliberalismus s jeho svobodami pohybu lidí, zboží, služeb a kapitálu, protože jedno ukotvení vylučuje druhé, nelze provést jejich syntézu.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dost3
Návštěvník
Dost3

Konec existence stávající populace planety je na spadnutí.
Kolikáté již????

osif
Návštěvník
osif

U Vás, Českých bratov v tom máte jasno !
U nás na diskusiách je to samý troll…

Za serešdoláre zapredajú aj vlastnú mater !

Vy máte Okamuru my Kotlebu.

Idú mu po krku kde sa dá, lebo vedia že chce chrániť národ !!!

Že je fašista. nacista a podobné drísty, to tak robí mainstream podobne, ako u Vás !

Tu prichádza (už je) armáda moslimov, ktorých jedinou úlohou je šíriť islam, kde to len pôjde !

Nastáva čas, kedy ľud povstáva proti zmanipulovaným volebným výsledkom, makrela by nemohla vyhrať zase-nereálne !

EU je proti EU občanom !

Najprv ich odzbrojila a tak dovolila nekontrolovateľný prísun nájazdníkov z Afriky !
……………………………..

Naši dedovia to už vedeli veľmi dávno, že tú zver treba držať ďaleko a na poriadne hrubej reťazi !!!

oye
Návštěvník
Ales
Návštěvník
Ales

Takové dobráky může potkat v dnešní EU kdokoli z nás. Pokud sebou nenosite zbraň a rozhodnete se zasáhnout – nejspíše skončíte jako dotyčný. Oni jsou vrazi a násilníci! Na ně nemůžete jít po dobrém a s holýma rukama! Tomu se říká sebevražda…

Pokud by na ně šel člověk například s už tasenými teleskopy (přece viděl, co ty hovada dělají), jeho šance situaci zvládnou by byly značně vyšší. Každý hadrnik má u sebe nůž, je třeba si udržet odstup! Teleskopem, peprakem, pistolí. Hlavně ne s nimi jít na pokec a očekávat něco jiného, než boj na život a na smrt

Rudo62
Návštěvník
Rudo62

To nie je o nosení zbrane. Napr. na Slovensku máme premnožené medvede, pololvík má síce zbraň, ale keď ho napadne medveď nesmie sa brániť.
Keď medveď zabije poľovníka OK, opačne nie. A takto sú chránené aj opice (tie ešte nemáme, ale…).

r.m.
Návštěvník
r.m.

10:34 – 11:00
Jak to vidí… dnes 31. 8. 2018
Protestům v německém Chemnitz po ubodání mladého Němce, z čehož jsou podezřelí dva přistěhovalci ze Sýrie a Iráku se v Jak to vidí bude věnovat Zita Senková se svým hostem novinářem Jiřím Hoškem.
Degenerát Jiří Hošek, znám toho nafrněnýho blba z rozhlasu osobně dneska ohledně Chemnitz opět nepokrytě lhal. Prý není jasné, jestli to byla vražda nebo zabití. Kariéristický bastard se nezapře.

Jidrab
Návštěvník
Jidrab

AE News mě otevřela oči. SPD a AfD prosazují volný pohyb osob,zboží a kapitálu. Není to náhodou základní způsob politiky EU? SPD se vlamuje do otevřených dveří. Proboha koho teda mám volit?

Pijack
Návštěvník
Pijack

Je to manipulace, pozor! SPD, AfD i M.LePen sice prosazují volný pohyb osob, zboží a kapitálu, ale výhradně mezi suverenními státy, bez dozoru nějakého centra, jakým je Brusel. To se už raději neříká. V suverenních zemích korporacím pšenka nepokvete, protože legislativa pro vnitřní záležitosti bude plynout právě z té suverenity. Nechápu, co je špatného na těchto 4 pilířích, když zákony si bude schvalovat každý stát podle svých potřeb, tradic atd… Každá země v Evropě má vlastní obyvatele s odlišnou mentalitou a tady opravdu stačí, aby jim nediktoval Brusel – školství, zdravotnictví, bezpečnost, služby, zemědělství atd… PROBOHA, proč si zrovna toto vynáší proti SPD nechápu. To je snad ideologie pro ubečené ovce, nebo tak něco. Volím SPD, tohle přece nemůže nikdo myslet vážně.

smrdutá mrtvola V.H.
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.
Ales
Návštěvník
Ales

Jidrab
V tom je ten vtip. Ať to hodíte komukoli, změny k lepšímu tím stejne nedosáhnete. Všechno je manipulace, celý ten cirkus předem nalajnovany. Pokřivený. Zkorumpovaný.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Pane VK, podle toho co zde občas čtu, jak jste schopni kontaktovat štáb filmařů ve Francii, jindy předat podněty politickým stranám, atd…
Měl byste udělat na bojové šachovnici Evropy další záslužný počin, a nějak šikovně naznačit Italskému ministru vnitra Salvinimu, že on je momentálně ten, kdo má v ruce moc danou voliči,… že on je ten, kdo ovládá v současnosti policii a protiteroristické komando, … a jestli proti němu vede pár Italských prokurvátorů tažení, spojené s obviněním z únosu a vydíráním EU, což je nesmysl, …tak už dávno měli po zásahu protiteroristického komanda sedět všichni ve vazbě pro spolčení s mafií a napomáhání trestného činu převaděčům s nelegální migrací..!

Jak je možné, že si toto dovolí někdo udělat proti ministru vnitra, který dodržuje platné zákony státu za něco, kde jejich křivé obvinění Salviniho samo o sobě odporuje všem zákonům, …kde navíc Salvini dostal ve volbách důvěru lidí, zatím co ti šmejdi v soudním systému se dosazují navzájem a dělají politiku proti lidem vlastní země, která je platí z daní daňových poplatníků?!

Ti prokurvátoři jsou spojeni s mafií, a při nejmenším s Bruselskou, pokud ne s místní, a jestli za nimi budou stát i soudci, ta by je měl pozavírat taky, protože oni své jednání neopodstatní na základě platných zákonů, ale Salvini ano..!

Třeba by mu pomohlo nějakým dotazem vaší redakce ho jen nasměrovat správným směrem, protože si z překvapení a stresu, co mu ti zmetci udělali, že mu vrazili kudlu do zad, ještě asi neuvědomil, že on je nyní na protitahu a zatím má esa v ruce, protože oni se tím vlastně sami ve spoluprací s převaděči usvědčili…!
A je jedno, jestli to bylo na přání, nebo příkaz Sorose.

Měl by jednat dřív, než si pověsí jak Jánošíka!

To si nikdo neuvědomil, že když vyloďovaným krimigrantům pomáhal civilní personál z lodi, a všichni byli oblečení v atombordelu s maskami na hubě, protože ti migranti byli plní nemocí, že ti prokurvátoři chtěli ohrozit bezpečnost a zdraví Italů tím, že je chtěli pustit na kontinent mezi populaci, čemuž chtěl Salvini zabránit?!
Oni mají sedět! Za ohrožení populace v Evropě..!

ach jo
Návštěvník
ach jo

No Němci to dělají hooodně špatně. Přijde imigrant, legalizuje se a je pobírač štědrých dávek. Komu by se potom chtělo makat.
To když přijde imigrant třeba do blbé Ameriky tak musí ukázat co v něm je, jinak by chcípl hlady.

navstevnik
Návštěvník
navstevnik

Mně to přijde jako měkký Brexit pro Evropu a ty 4 body už stejně platí, takže si nemyslím, že to je prosazování, ale ponechání platnosti. Zrušení EU je příliš velké sousto pro všechny, ale tohle by mohlo projít a je důležité nezapomínat, že politika není jen černa nebo bílá.